Majowe Panny Młode - część II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 19:10   #721
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

No śmieją się ze mnie

70 zł za to ich beblanie Za 4 broszurki, których nie omieszkam wyrzucić w piec po wydaniu papierka I za filmik-zapewne bardzo ciekawy o podstawach rozpoznawania płodności Który mamy oglądnąć na za miesiąc. Oglądniemy zaraz przed wyjściem z domu co by mieć na świeżo

No tak mnie to wszystko drażni!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 19:38   #722
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

dziewczynki a jaka u was pogoda
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:00   #723
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

dobry wieczór...!
achh jaki mój TŻ przeszczęsliwy ze wizaz wrócił mecz sobie ogląda i mi przez ramię nie zagląda

Cytat:
Napisane przez renata858585 Pokaż wiadomość
Mam tylko katalogowe, moje są u rodziców na komputerze. Ale wklejalam tutaj, chyba 11 strona
Renata858585, suknia bardzoooooooooo ładna!!!! achh ma ta coś!
ale i tak ciekawa jeste jak Ty niej się prezentujesz, więc nie wykręcaj się, tylko wklejaj fotki

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Ojejku, a czy katlolicy pic nie moga ? Ja bylam na jednym weselu bez wodki.... mnie nie przeszkadzalo, bo i tak wole inne alkohole, ale ogolnie uwazam, ze jak sie zaprasza gosci, to trzeba ich tak podjac, aby byli zadowoleni. Jezeli ja np. nie jadlabym miesa, to jednak na weselu bym je podala: wiadomo, ja nie jem, ale moze ktos inny bedzie mial ochote Ale to tylko moje zdanie Kazdy ma prawo organizowac takie wesele, na jakie ma ochote

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

No, przyszla T'ai i od razu sie z nia zgadzam!
Monita, popieram!!

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny sorki, że tak was wydrę z tej alkoholowej dysputy Chciałabym przeprowadzić ankietę ile z was będzie malowała się sama a ile idzie/zamawia makijażystkę i ile za nią płacicie?
Bo widzicie mam problem, lubię sposób w jaki sama się maluję, jednak moja skóra bardzo się przetłuszcza i nie potrafię ładnie pomalować sobie policzków. Makijażystki chcą ok 130-1500zł za makijaż i prawie tyle samo za próbny Nie chcę oddać się w ręce jakiejś babki bez próbnego bo nie wiem jak mnie wymaluje. Z drugiej strony jakbym sama się malowała na wesele musiałabym kupić jakies bazy pod makijaż , preparaty na zwężanie porów, jakieś cienie, puder itp. (nie liczę bibułek i pudru transparentnego które i tak kupię)
Boje się, że wydam kupę kasy na makijażystę a i tak będę musiała latać się pudrować, matowić itp
Mam jeszcze czas mogę sobie poćwiczyć robienie makijażu i brązu na policzki, ale na zdjęciach fajnie wygląda jak PMka jest malowana i ma takie piękne rzęsy. A właśnie te chciałabym doklejać wszystko jedno czy będę sama się malowała czy nie.
Takaya, ja wiem, ze sama się nie zdobędę na robienie makijazu akurat w tak ważny dzien, więc biore wizażystkę. Za próbny zapłaciłam AŻ 35 zł
nie chce mi się kupować Krynolanu za 80 zł i drogich profesjonalnych kosmetyków... bo nie zwariowałam. Mam jakie mam, nie narzekam, ale na w tym dniu chcę czuć się wyjątkowo! i temu ma też posłuzyć własnie wizażystka przyjdzie, pomluje, utrwali i będzie piknie chyba

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Byliśmy w tej poradni Laboga dobrze,że Babkom bagażnik zamarzł gdzie miały materiały To pogadały se tylko pół godzinki Dali jakieś broszurki, film mamy obejrzeć na za miesiąc ta i 70 zł... A temperaturę niech se same mierzą!

A tak mi się spać chciało
Joasiunia, padłam ze śmiechu
ale mieliście fuksa ze ten bagaznik się nie otworzył! wow!
ale następnym razem panie pewnie będą zwarte i gotowe hehehheh

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
dziewczynki a jaka u was pogoda
Ewka, u nas zero śniegu ale za to mroźno jak jasna cholera.
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:14   #724
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cześć DELL, mój TŻ też przeszczęśliwy, że wizaż mi wrócili....

U nas 4-y stopnie na plusie, wieje.... jakos tak szaro i buro, choc jutro ma byc slonecznie
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:15   #725
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
Ewka, u nas zero śniegu ale za to mroźno jak jasna cholera.
o matko a u nas tak wali ze swiata nie widac takie straszne zaspy sie robia na drodze u nas chyba w 2003 roku byly takie zaspy ze rowno z ogrodzeniem czyli ponad rok moj tato sie wybral na piechote do pracy bo pracowal 4 kilometry stad i mowi ze wyszedl z domy o 5 rano i idzie i idzie caly czas pod gore i sie zastanawia co jest grane przeciez tu takiej gory nie bylo wiec sie okazalo ze to taka zaspa ale wtedy bylo masakra koparki jezdzily i kopaly przejazd porazka
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:26   #726
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

czesć Monita
to mamy dwóch zadowolonych TŻtów

Ewka, u nas śniegu było pełno rok temu... ale było fajosko

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Laski , oglądacie dzis finał Top model?
kogo obstawiacie?
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:50   #727
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Witajcie po awarii moje kochane
Pisałam Wam, że już jestem po tych naukach przedślubnych?
Baaaardzo mi sie podobało
Nie było żadnego gadania o sprawdzaniu płodności kobiety i żadnych typu duperelach
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 20:51   #728
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
czesć Monita
to mamy dwóch zadowolonych TŻtów

Ewka, u nas śniegu było pełno rok temu... ale było fajosko

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Laski , oglądacie dzis finał Top model?
kogo obstawiacie?
ja stawiam na tą w bronzowych wlosach fajna jest
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:51   #729
oktawia26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 51
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

[QUOTE=takaya;23513478]Dziewczyny sorki, że tak was wydrę z tej alkoholowej dysputy Chciałabym przeprowadzić ankietę ile z was będzie malowała się sama a ile idzie/zamawia makijażystkę i ile za nią płacicie?
QUOTE]
Ja wstępnie zarezerwowałam sobie makijaż w tym samym salonie fryzjerskim gdzie będe sie czesała. Koszt makijażu to 100 zl a próbny to nie wiem ile bo zapomniałam zapytac Fryzura natomiast to koszt kolejne 200 zl a próbna 60 zl. Wydaje mi sie ze toche dużo ale nie znam żadnego innego sprawdzonego salonu. Jedyny minus ze ten salon fryzjerski i makijażystka sa w innym mieście 45 km od mojego rodzinnego wiec troche czasu strace na dojazd
Fryzjerkę mam sprawdzoną wiec sie nie obawiam natomiast wizażystki na oczy nie widziałam nawet nie zapytałam na jakich kosmetykach pracuje itp. Może poszukam jescze kogos kto przyjedzie do domu. Moze mozecie kogos polecic?

Coś mi to cytowanie nie wychodzi zawsze cos skasuje/zostawie niepotrzebnie
wiec wybaczcie dziewczyny

Edytowane przez oktawia26
Czas edycji: 2010-12-01 o 20:53
oktawia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 21:12   #730
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
wychodzimy z założenia, że to nasz dzień i goście przychodzą dla nas a nie dla alkoholu, a poza tym u nas w rodzinie nie stanowi to żadnego problemu. od lat nie pijemy i zarówno w mojej jak i w TZ rodzinie alkohol nikomu do zabawy nie jest potrzebny, a nasi przyjaciele takze sa z oazy w większości, najwyżej dwum panom przyżenionym do rodziny (mężowie kuzynek) moga mieć jakieś ale, ale oni akurat mają tu najmniej do powiedzenia. rodzinie to nie przeszkadza bo ja już do 5 lat mówiłam że bede miec bezalkoholowe więc nikogo to nie dziwi.

rok temu byliśmy u przyjaciół na weselu bezalkholowym i było fantastycznie.

wesele bezalkoholowe jest tez nie lada wyzwaniem, bo na tradycyjnym da si gościom flaszke i sie rozkręcają, a takie bezalkoholowe wymaga bardzo dokładnego przemyslenia, aby sie nie nudzili i nie odczuwali braku alkoholu, dlatego mamy dwóch wodzirejów, będa prowadzic zabwy, tańce i inne rzeczy, więc myslę że bedzie wsapaniale. jeśli komuś ma niepasować to że nie ma alkoholu to nie musi przyhodzić, bo ślub i wesele jest dla nas i nasze zdanie i pomysł na ten dzień trzeba uszanować i przyjść dla nas a nie dla procentów.

oczywiście jeśli ktoś ma rodzinę, w której wie, że cos takiego nie przejdzie to też to całkiem inna sprawa, u nas nie ma tego problemu.

moi przyjaciele tez nie piją ale musieli zrobić wesele z alkoholem bo rodzina pani młodej a dokładnie ojciec się buntował, więc powiedziała że jeśli tata chce alkohol to sam niech go kupuje ona nie chce nawet go widzieć. Efekt był taki że rodzina piła, a młodzież nie i się wszyscy ich pytali skąd taka porządna niepijąca młodzież wzięli.

oczywiscie każdy robi według uznania nie mam nic przeciwko tradycyjnym weselom z alkoholem, ale to nie znaczy że ja tak musze mieć, jakoś zawsze lubilam robić inaczej niż wszyscy. My robimy wesele takie o jakim marzylismy i jakie jest zgodne z naszymi przekonaniami i zasadami. Myśle że nikt nie będzie sie nudził i wszyscy sie fanastycznie wybwią.

Monita oczywiscie ze katolicy mogą pic alkohol tylko z umiarem, bo alkohol to jak nóż mozna nim ukroic kromke chcleba i mozna zabic wiec wszystko zależy od człowieka.

my należymy do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, której celem jest modlitwa, świadectwem i abstynencją od alkoholu modlić się za uwikłanych w różne nałogi. My ofiarujemy Bogu rezygnację z czegoś co jest względnie neutralne dla człowieka, aby ktoś bliski mogł wyzwolic się ze swojego nałogu, i to wielu ludziom pomaga, to taki specyficzny wyraz miłości do boga i drugiego człowieka. Na prawde ludziom to pomaga, są tego owoce, wiele ludzi wychodzi dzieki temu z nałogów. Moja intencja też się spełnia
Podziwiam Was, że podchodzicie z takim zapałem i zawziętością do wesela. Ja dam im tyle wódki żeby miec ich z głowy...
Tez kiedyś byłam w oazie kawał mojego życia i nie raz podpisywałam KWC ale tylko jako kandydat na rok

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny sorki, że tak was wydrę z tej alkoholowej dysputy Chciałabym przeprowadzić ankietę ile z was będzie malowała się sama a ile idzie/zamawia makijażystkę i ile za nią płacicie?
Cały czas sie zastanawiam nad tym, na pewno do fryzjera pójdę bo sama swoje włosy moge jedynie umyć i wysuszyć
A makijaż chyba sobie sama zrobie
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 00:26   #731
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
dziewczynki a jaka u was pogoda
Uff dobrze że wizaż wrócił
U mnie słonecznie chociaż trochę chłodno się robi, jest +11. Ale za tydzień ma byc cieplej i ma byc +17 . Słyszałam że w Polsce śnieżyca :/
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 07:44   #732
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dziendoberek dzieczynki Olik, u nas w Madrycie troszke zimniej niz u Ciebie w Barcelonie, bo tak ok.6 stopni, ale tez widzialam w prognozie, ze za tydzien ma byc 17scie...! Oszaleli! Ale moze to i lepiej, bo przynajmniej snieg nie utrudni mi dotarcia w Wigilie do Warszawy

No dziewczynki, jak tam dzisiejsze przymyslenia na temat slubu, wesela, makijazy, welonow, fryzur, sukienek, bukietow, alkoholi ? .... pisac, pisac!
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 07:47   #733
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Jak będzie śnieg w W-wie to nie puszczą samolotów, tak jak teraz nie latały. (sorry za czarnowidztwo)

A tak z weselszych rzeczy to ty jak robisz z alkoholem, musisz kupowac czy zapewniony masz? I jak zaproszenia?
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś


Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-12-02 o 07:52
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 07:56   #734
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Doberek

DELL heh no może będzie mróz jeszcze większy to pozamarza Marzę o tym Następne spotkanie będzie też z Ojcem Mam nadzieję,że klechcić nie będzie
A ja oglądałam finalik i jestem MEGA szczęśliwa,że wygrała moja Paulinka! Jest cudna piękna i strasznie Ją lubię Oleńka też super Babka,ale Paulina

U nas nie wiem ile stopni. Ale w nocy śnieg padał i wiało,że mało mi okna nie wywaliło Kiepsko spałam ech

Przemyśleń nie mam. Wolę nie myśleć
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 07:57   #735
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dark Lady, nie srasz, nie strasz, bo lece w Wigilie i MUSZE dotrzec do Wawy, do domu Na szczescie lece jeszcze z para znajomych, wiec jakby co, to bedziemy wspolnie spedzac Wigilie, jedzac jakies sledzie na lotnisku, ha ha!

Ja alkoholem sie nie martwie, gdyz wchodzi on w cene, ktora place od osoby. Podczas koktajlu i do kolacji podawane sa wina, piwo i szampan przy torcie (ktory jest deserem). A potem na sali tanecznej bedzie taki barek z barmanem, gdzie beda rozne alkhole (whisky, brandy, gin, rum, martini, wodka) i napoje i kazdy bedzie zamawiac, co chce
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 07:59   #736
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ja też się martwię bo moja siostra leci 22 do drugiej siostry i tez chcemy zeby jej sie udalo.

Fajnie masz z alkoholem, ja nawet nie mam wybranego, tak samo jak i cukierni co mi tort weselny ma zrobić
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:03   #737
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

A co do zaproszen, to mam nadzieje, ze w dlugi weekend (najblizszy weekend trwa u nas az do srody) uda nam sie przysiasc, wybrac ostateczny projekt (licze na Wasza pomoc takze), zrobic proby i moze nawet wydrukowac (przynajmniej te moje, dla polskich gosci ).
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:05   #738
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Monitko do wyboru do koloru powiadasz? Aż mi się przypomniało jak moja Siostra była z mężem i dziećmi na osiemnastce chrześnicy swojego męża Pytam się na następny dzień jak było. A Ona,że w porządku,ale nawet nic nie popiła. Się pytam czego,a Ona,że było jakieś wino francuskie-kiepsko Jej podchodziło, że Whisky, i czekaj nie wiem czy Jack Daniels czy Johnny Walker,ale chyba Johnny Nalali Jej, wypiła łyczek i od razu po sok sięgnęła, a wszyscy z zapytaniem-Co? Nie smakuje? Hehe zaprzeczyła,ale mówiła,że nie było nic normalnego do picia Tak więc nie ma to jak piwko i czysta na imprezach U nas w Polsce oczywiście
Dark a nie masz żadnej kuchennej co by Ci torta upiekła? Nie dość,że będzie taniej! To jeszcze będzie smakował jak tort Byłam kiedyś na weselu gdzie koleżanka miała z jakiejś cukierni torta bleeeeee skamował jak papier!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:06   #739
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Ja też się martwię bo moja siostra leci 22 do drugiej siostry i tez chcemy zeby jej sie udalo.

Fajnie masz z alkoholem, ja nawet nie mam wybranego, tak samo jak i cukierni co mi tort weselny ma zrobić
hej dziewczeta
Dark lady nie przejmuj sie ja tez nie mam cukierni bo w umowie nam pisze ze tort mamy taki dla gosci co go pokroja a dekoracyjny chyba musimy sami musze zadzwonic i sie dogadac o co chodzi
a tak ogolnie to jeszcze miliona rzeczy nie mamy zaltwione a zastalo
4 miesiece i 29dni
__________________
19.12.2014

Edytowane przez ewka1368
Czas edycji: 2010-12-02 o 08:10
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 08:08   #740
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dark, a gdzie mieszkaja Twoje siostry? Jak leci 22giego, to jeszcze ma troche zapasu do 24ego, na pewno zdazy, nie martw sie. Ja juz w zeszlym roku przezylam chwile grozy, bo lecialam 24ego osatnim lotm tego dnia i to z przesiadka, i czekalismy chyba z godzine w 1wszym samolocie ze wzgledu na silne wiatry.... balam sie, ze nie zdaze na kolejny lot, a wtedy klops: nocowanie we Frankurcie, i Wigilia samotnie! Ale doelcialam. Mam nadzieje, ze i w tym roku sie uda.
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:09   #741
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Nam wczoraj ok 22.30 auto nei cchiało odpalic i mieliśmy przymusowy spacer w ten mróz i zawieje rodzicow auto też nie chcialo zaskoczyć i mielismy u Nich przymusowy nocleg
Byliśmy wczoraj u kucharek, menu ustalone
mnie będzie malowac siostra, skończyla kiedys tam kurs wizażu, a teraz maluje znajome na wesela itp. W salonie gdzie kupiłam sukienkę była makijażystka, rzyczy sobie 170zl! Z dojazdem. Ale jak popatrzyłam na Jej makijaż... tipsy których nie powstydziłaby się Jola Rutowicz
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:10   #742
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Monitko do wyboru do koloru powiadasz? Aż mi się przypomniało jak moja Siostra była z mężem i dziećmi na osiemnastce chrześnicy swojego męża Pytam się na następny dzień jak było. A Ona,że w porządku,ale nawet nic nie popiła. Się pytam czego,a Ona,że było jakieś wino francuskie-kiepsko Jej podchodziło, że Whisky, i czekaj nie wiem czy Jack Daniels czy Johnny Walker,ale chyba Johnny Nalali Jej, wypiła łyczek i od razu po sok sięgnęła, a wszyscy z zapytaniem-Co? Nie smakuje? Hehe zaprzeczyła,ale mówiła,że nie było nic normalnego do picia Tak więc nie ma to jak piwko i czysta na imprezach U nas w Polsce oczywiście
Dark a nie masz żadnej kuchennej co by Ci torta upiekła? Nie dość,że będzie taniej! To jeszcze będzie smakował jak tort Byłam kiedyś na weselu gdzie koleżanka miała z jakiejś cukierni torta bleeeeee skamował jak papier!
Hi,hi, no u nas bedzie wodka, ale tez np. bardzo smaczny jest rum z cola, czy martini ze spritem Tutaj znowu ludzie wodki to za bardzo nie pija.... nie wiedza jak, kiedy i z czym. Kiedys przywiozlam tesciom, to z dwa lata ja mieli zanim wypili Porazka normalnie
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:15   #743
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Dark a nie masz żadnej kuchennej co by Ci torta upiekła? Nie dość,że będzie taniej! To jeszcze będzie smakował jak tort Byłam kiedyś na weselu gdzie koleżanka miała z jakiejś cukierni torta bleeeeee skamował jak papier!
Mam kucharkę i pewnie upiecze jeśłi poproszę , ale podobno w jednym miasteczku obok mnie jest super cukiernia co zrobi piękny i smaczny tort. Zobaczymy.
Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
hej dziewczeta
Dark lady nie przejmuj sie ja tez nie mam cukierni bo w umowie nam pisze ze tort mamy taki dla gosci co go pokroja a dekoracyjny chyba musimy sami musze zadzwonic i sie dogadac o co chodzi
a tak ogolnie to jeszcze miliona rzeczy nie mamy zaltwione a zastalo
4 miesiece i 29dni
Ja mam salę bez obsługi, z własną kucharką więc nic w ofercie nie ma . Też się martwię bo czas coraz szybciej leci.
Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Dark, a gdzie mieszkaja Twoje siostry? Jak leci 22giego, to jeszcze ma troche zapasu do 24ego, na pewno zdazy, nie martw sie. Ja juz w zeszlym roku przezylam chwile grozy, bo lecialam 24ego osatnim lotm tego dnia i to z przesiadka, i czekalismy chyba z godzine w 1wszym samolocie ze wzgledu na silne wiatry.... balam sie, ze nie zdaze na kolejny lot, a wtedy klops: nocowanie we Frankurcie, i Wigilia samotnie! Ale doelcialam. Mam nadzieje, ze i w tym roku sie uda.
Jedna mieszka z nami a druga studiuje w Wielkiej Brytanii, a lot jest ostatni z mojego miasta przed świętami więc jak nie ten to żaden inny, no i jeszcze tam leci do innego miasta i musi dojechać do kolejnego, więc długa droga przed nią.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:18   #744
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dark, to bedziemy 22giego trzymac kciuki
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:21   #745
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

ja 3 lata temu z angli wracalam autobusem...34godziny
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:23   #746
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez renata858585 Pokaż wiadomość
Nam wczoraj ok 22.30 auto nei cchiało odpalic i mieliśmy przymusowy spacer w ten mróz i zawieje rodzicow auto też nie chcialo zaskoczyć i mielismy u Nich przymusowy nocleg
Byliśmy wczoraj u kucharek, menu ustalone
mnie będzie malowac siostra, skończyla kiedys tam kurs wizażu, a teraz maluje znajome na wesela itp. W salonie gdzie kupiłam sukienkę była makijażystka, rzyczy sobie 170zl! Z dojazdem. Ale jak popatrzyłam na Jej makijaż... tipsy których nie powstydziłaby się Jola Rutowicz
Zazdroszczę menu i ceny, ja dopiero w kwietniu wszystko będę ustalać, ciekawe czy kucharka się sprawdzi.

No i makijażu też zazdroszczę, ja nie mam nikogo sprawdzonego na takie sytuacje, ani fryzjerki, ani kosmetyczki, znaczy normalne zabiegi mi robiły ale jak się sprawdzą w tych niezbędnych na ślub to nie wiem .
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:23   #747
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Renatko to jedna sprawa z głowy No i nieźle... 170 zł o mamo
monitko nono bo wódeczkę to tak bardziej wschodnie kresy pijają My to prawie jak ukraińce hihi A ja to już całkiem
Dark aha U nas za tort 3 piętrowy kuchenna chce 150 zł Jadłam Jej torty!!! Są boskie niebo w gębie!!! Koleżanka miała przez Nią robiony 5-piętrowy. Nie dość,że pyszny! To jeszcze wyglądał nieziemsko
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:27   #748
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Renatko to jedna sprawa z głowy No i nieźle... 170 zł o mamo
monitko nono bo wódeczkę to tak bardziej wschodnie kresy pijają My to prawie jak ukraińce hihi A ja to już całkiem
Dark aha U nas za tort 3 piętrowy kuchenna chce 150 zł Jadłam Jej torty!!! Są boskie niebo w gębie!!! Koleżanka miała przez Nią robiony 5-piętrowy. Nie dość,że pyszny! To jeszcze wyglądał nieziemsko
U mojej koleżanki kucharka robiła tort to ani pyszny nie był (choć dość dobry), ani piękny (a wręcz wyglądał jakby miał się za chwilę zawalić). Spróbuję cukierni.

Dzięki za kciuki dziewczyny!
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:50   #749
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Tyle,że moim zdaniem 300zł za makijaż + próbny i jakieś tam zmatowienie TŻta aby się nie świecił to pieruńsko dużo a do tego jeszcze fryzura no masakra

Ta'i jakbym miała biegać na próbny do kilku babek to bym zbankrutowała, bo najmniej liczą sobie stówę
o matko jakie ceny

Cytat:
Napisane przez oktawia26 Pokaż wiadomość
Coś mi to cytowanie nie wychodzi zawsze cos skasuje/zostawie niepotrzebnie
wiec wybaczcie dziewczyny
wypowiedź zawsze kończy słowo [/QUOTE] w kwadratowym nawiasie
tutaj zabrakło ci nawiasu z jednej strony


hello
ja mam dziś wolne i miałam plan do babci jechać ale są takie warunki że mi zabronili jeździć
i do fryzjera dziś muszę z buta lecieć a to niezły kawałek
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:55   #750
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Nad tortem jeszcze sie nei zastanawialismy jak ustalailiśmy wczoraj menu to aż się glodna zrobiłam sprawdzone na 2 weselach więc tym sie nie martwię. Dark i masz jakąś dekoratorkę? Ta ode mnie za dekorację tylko stołów i za nami chce 400zł. Zdecydujemy sie chyba na taką obcję, a reszte udekoruejmy balonami(białymi).
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.