po co komu brudne podeszwy... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-13, 15:34   #91
Budne_podeszwy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 66
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

DO sarenka i innych:
Nie dodałaś dalszego ciagu definicji:
Fetyszyzm a parafilia - problemy definicyjne
Istnieje bardzo wiele definicji oraz linii demarkacyjnych odróżniających lub łączących fetyszyzm z parafilią. Wg klasyfikacji i opisu Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego fetyszyzm jest formą dewiacji (parafilii), czyli zaburzenia seksualnego a uzyskanie satysfakcji seksualnej dostępne jest niemal wyłącznie na drodze niezależnych od woli, nietypowych i nieakceptowanych społecznie zachowań.

Jednocześnie prowadzone badania podają, że 69 % fetyszystów ma stałe związki heteroseksualne pozbawione wszelkich elementów dewiacyjności. Ponadto społeczne akceptowanie różnych zachowań seksualnych ulega ciągłej zmianie i w wielu wypadkach nie jest postrzagane jako dewiacyjne. W związku z tym przyjmuje się, że pojęcie fetyszyzmu może, poza rozpowszechnioną definicją ICD-10, oznaczać także najbardziej rozpowszechnioną formę zachowań człowieka w której granice między normą a patologią są trudne do ustalenia, np. choć fetyszyzm piersi może być zaburzeniem, to jest też powszechnie akceptowanym źródłem podniecenia. Jednak jeśli jedynie piersi pozwalają uzyskać satysfakcję seksualną danej osobie, to z pewnością jest to symptom dewiacyjności.


Rodzaje fetyszyzmu
agalmatofilia - bodźcem seksualnym są pomniki i rzeźby
agorafilia - fetyszem jest miejsce publiczne
akrofilia - fetyszem jest wysokość
akromotofilia - fetyszem jest okaleczone ciało partnera,
akustykofilia - fetyszem jest muzyka (piosenki)
ablutofilia - fetyszem jest woda
anastemafilia - fetyszem jest partner niskiego wzrostu
apotemnofilia - fetyszem jest własne okaleczone ciało (zob. samookaleczenie)
arachnefilia - fetyszem są pająki
autofetyszyzm - fetyszem jest własne ciało
dendrofilia - fetyszem jest drzewo lub drewno
dorafilia - fetyszem jest sierść
dysmorfilia - fetyszem są osoby zdeformowane
gerontofilia - fetyszem jest podeszły wiek partnera/partnerki
heterochromofilia - fetyszem jest ciało partnera o innym kolorze skóry
hygrofilia - fetyszem są wydzieliny ciała
kandaulezizm - pokazywanie innym mężczyznom własnej partnerki
korofilia - kontakty starszych kobiet z młodszymi
ksenofilia - fetyszem jest anonimowość partnera, kontakt musi być jednorazowy
mammafilia - fetyszem są piersi
mizofilia (mysofilia): rodzaj fetyszyzmu, dewiacja seksualna, w której bodźcem jest brud i brudzenie
ozolagnia - fetyszem jest zapach drugiej osoby
podofilia - fetyszem są stopy
urofilia - fetyszem jest mocz

Pospolite fetysze
stopy (małe stopy, np. w dawnych Chinach)
włosy
piersi (np. bardzo małe lub bardzo duże)
bielizna (np. używana, satynowa lub koronkowa)
inne elementy ubioru (rękawiczki, futro, buty)
ubiory skórzane (najczęściej czarne, często nabijane ćwiekami)
ubiory gumowe (przezroczyste, lateksowe)
smoczki, pieluchy
łaskotki.
Źródło: "http://pl.wikipedia.org/wiki/Fetyszyzm_%28seksuologia% 29"
Budne_podeszwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 15:39   #92
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez Budne_podeszwy
Do sarenka: podobne uwagi jw. Choć musze dodać, że zastanawia mnie co wsród sadomasochizmu i fetyszyzmu robi tam pedofilia. Pedofilia jak już tłumaczyłem ma tyle wspólnego z fetyszyzmem co bandyta z normalnym człowiekiem. Ja pedofilię stawiam na równi z morderstwami. Fetyszyzm czy sadomasochizm, czy trans są dla otoczenia niegroźne z gruntu rzeczy.
Fetyszem są również PIERSI [np. duże piersi] jak i MOCZ. Ciężko porównywać zatem [z punktu widzenia tzw. NORMY] - fetysze między sobą. W definiowaniu fetyszyzmu ważniejsze jest chyba to JAK 'rzeczy' działają na człowieka a nie czym są. Groźne dla innych / nie groźne - to już całkiem inna płaszczyzna.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 15:40   #93
Budne_podeszwy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 66
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Krótki komentarz do definicji:
Do dewiacji czyli parafilii ci goscie z ATP zaliczyli rodzaje fetyszyzmu typu m. in. : zoofilia, pedofilia. A jednocześnie zaliczyli sadyzm i masochizm. OK. Tylko ja próbuje cały czas wytłumaczyć, że pewne rzeczy są karalne a pewne nie. I tak jak jedni akceptuja gejów, inni akceptują masochistów czy sadystów, pod warunkiem, że sadysta "robi to" z kimś kogo to pociaga i kto się na to zgadza. Na szczęscie nikt, lub prawie nikt nie akceptuje pedofilii, i dlatego też są oni ścigani i karanii...
Budne_podeszwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 15:45   #94
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez Budne_podeszwy
Krótki komentarz do definicji:
Do dewiacji czyli parafilii ci goscie z ATP zaliczyli rodzaje fetyszyzmu typu m. in. : zoofilia, pedofilia. A jednocześnie zaliczyli sadyzm i masochizm. OK. Tylko ja próbuje cały czas wytłumaczyć, że pewne rzeczy są karalne a pewne nie. I tak jak jedni akceptuja gejów, inni akceptują masochistów czy sadystów, pod warunkiem, że sadysta "robi to" z kimś kogo to pociaga i kto się na to zgadza. Na szczęscie nikt, lub prawie nikt nie akceptuje pedofilii, i dlatego też są oni ścigani i karanii...
Widzisz, ale nas dziwi [w sumie mnie a nie nas ] nie sam fetysz na buty [np. Twoja kochanka naga w kozakach, wąchanie butów partnerki] co zakup "jakichś noszonych butów" od obcej osoby... Ta kwestia mnie interesuje. Wiem, że jest to dla mnie "niegroźne" - po prostu jestem ciekawa świata i zgłębiam problem.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 15:47   #95
Budne_podeszwy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 66
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez sarenka
Fetyszem są również PIERSI [np. duże piersi] jak i MOCZ. Ciężko porównywać zatem [z punktu widzenia tzw. NORMY] - fetysze między sobą. W definiowaniu fetyszyzmu ważniejsze jest chyba to JAK 'rzeczy' działają na człowieka a nie czym są. Groźne dla innych / nie groźne - to już całkiem inna płaszczyzna.
Odnośnie JAK działają na człowieka fetysze.
Więc wg mnie to jest tak:
- na jednych działają wzmagając doznania, ale bez fetyszu też potrafią gorzej lub podobnie,
- niekiedy w przypadku braku partnerki fetysze mogą częściowo ją zastepować (taki substytucik), u jednych w wiekszym u innych w mniejszym stopniu
- mogą też być sytuacje osiagania satysfakcji jedynie w kontakcie z fetyszem (tu na szczęscie dla mnie, sie nie zaliczam ).
Ale każdy z tych rodzai to fetyszyzm.
Budne_podeszwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 15:51   #96
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez sarenka
Widzisz, ale nas dziwi [w sumie mnie a nie nas ] nie sam fetysz na buty [np. Twoja kochanka naga w kozakach, wąchanie butów partnerki] co zakup "jakichś noszonych butów" od obcej osoby... Ta kwestia mnie interesuje.
A mnie to akurat nie dziwi, są faceci w stałym zwiazku, co oglądają gołe baby w internecie.( to taka analogia) Dla mnie to prawie to samo. Nie dziwi mnie, ale tez nie popieram.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 15:54   #97
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez Budne_podeszwy
Odnośnie JAK działają na człowieka fetysze.
Więc wg mnie to jest tak:
- na jednych działają wzmagając doznania, ale bez fetyszu też potrafią gorzej lub podobnie,
- niekiedy w przypadku braku partnerki fetysze mogą częściowo ją zastepować .
Zaczęło mnie zastanawiać czym jest masturbator, czy to też fetysz? Kobiety używają go gdy nie ma partnera i osiągają podniecenie.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-13, 15:54   #98
Budne_podeszwy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 66
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez sarenka
Widzisz, ale nas dziwi [w sumie mnie a nie nas ] nie sam fetysz na buty [np. Twoja kochanka naga w kozakach, wąchanie butów partnerki] co zakup "jakichś noszonych butów" od obcej osoby... Ta kwestia mnie interesuje. Wiem, że jest to dla mnie "niegroźne" - po prostu jestem ciekawa świata i zgłębiam problem.
Już na szybko odpowiadam: Nasze posty się niekiedy rozmijają .
Mając coś człowiek z natury często chce wiecej (czyli jest kochanka w kozakach - jest super, ale ciekawie jakby było powachać inne buty?
Nie mając czegoś (jest kochanka ale nie chce kozaków zakładać ), szuka się innych form które dopełniają obecność "kochanki".
NIe mając kochanki szuka się form ją w pewnym stopniu zastępujących.
Budne_podeszwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:02   #99
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez Kavala
A mnie to akurat nie dziwi, są faceci w stałym zwiazku, co oglądają gołe baby w internecie.( to taka analogia) Dla mnie to prawie to samo. Nie dziwi mnie, ale tez nie popieram.
Masz rację

Mi chodziło o ŹRÓDŁO. But - wszystko_jedno_jaki, wszystko_jedno_czyj but...

Hmm... Nie umiem w teorii wytłumaczyć tego niuansu o który mi chodzi to może zobrazuję... 1. Facet kolekcjonuje używane damskie majtki [podkrada sąsiadce, zabiera kochance, płaci zdziwionej prostytutce etc...] 2. Facet kolekcjonuje damskie majtki [kupuje na allegro od nieznanej sobie osoby].


Akurat oglądanie gołych pań jest w tym przypadku OK, bo "facet wie co bierze" (też nie popieram) a wyżej (-> 2.) nie ważne jest skąd byle by było.

Wiem, że może głupoty wypisuję, bo nie jestem psychologiem, nie znam fetyszyzmu z autopsji - po prostu rozmawiam i dociekam.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:04   #100
Budne_podeszwy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 66
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez Kavala
Zaczęło mnie zastanawiać czym jest masturbator, czy to też fetysz? Kobiety używają go gdy nie ma partnera i osiągają podniecenie.
Specjalista tu ze mnie żaden, ale się wypowiem .
Myślę że wibrator, czy dla faceta jego ręka lub lalka to tylko narzędzie do zaspokojenia. Fetyszem stanie się na pewno, gdy tylko w ten sposób można osiągnąc satysfakcję lub gdy znacznie lepiej jest z przyrządem niż normalnie.
Kwestią do dyskusji jest sytuacja pośrednia czyli jest facet - to OK, nie ma to wibrator, ale tu trzeba się zastanowić nad podejściem mentalnym do wibratora, ewentualnym personifikowaniem go itp.
Ciekawa rzecz do dyskusji.
Budne_podeszwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:07   #101
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Wiele kobiet twierdzi, ze wibrator bywa lepszy.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-13, 16:09   #102
vvenus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 171
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

hmmm wiec i ja sie wtrace
Wielki plus dla Pana fetyszysty za takie bezposrednie mowienie o sobie i swoich upodobaniach. Zostałam niezmiernie zaskoczona takim obrotem sprawy ( chodzi mi o pojawienie sie gl. obiektu dyskusji na tym forum). I odrazu nasunela mi sie refleksja: jak to czasem wypowiadajac sie na czyjs temat nie zdajemy sobie sprawy ze ktos sie moze o tym dowiedziec. Dlatego to moze nauczyc kontrolowania sie, hamowania przed zbyt odwaznymi komentarzami( tj. nie na poziomie lu w formie drwin).
Osobiscie nie znam sie na fetyszach i duzo nauczyla mnie ta dyskusja, a zarazem rozwiala pewne stereotypy. Choc nadal czuje jakies niebezpieczenstwo przed ludzmi o niepopularnych upodobaniach bo od razu nasuwa mi sie jakas forma zboczenia.
czytajac ten watek od razu przypomnialam sobie wypowiedz Szymona Majewskiego dotyczaca wlasnie owego fetyszu. Nie wiem czy wiecie ale on tez rozkoszuje sie stopami i uwielbia kobiece stopy w szpilkach ( tylko ze on mowil wtedy o tym jak zwrocil uwage na swoja zone, wiec on pewnie kieruje ten fetysz w stosunku jedynie do swojej kobiety) tu jets troche inaczej.
Jeszce male pyatnie na koniec do P. feteszysty: ile ma Pan lat? I od dawna ma Pan takie upodobania?( przyszlo z czasem czy od poczatku?)


pozdr.... i czekam na odpowiedz.
vvenus89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:11   #103
Budne_podeszwy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 66
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez sarenka
Hmm... Nie umiem w teorii wytłumaczyć tego niuansu o który mi chodzi to może zobrazuję... 1. Facet kolekcjonuje używane damskie majtki [podkrada sąsiadce, zabiera kochance, płaci zdziwionej prostytutce etc...] 2. Facet kolekcjonuje damskie majtki [kupuje na allegro od nieznanej sobie osoby].
Postaram się wytłumaczyć, choć nie wiem czy mi wyjdzie . Prroste tłumaczenie bo głębiej nie potrafie
W 1. mamy powiązanie przedmiotu i osoby (twarz itp.), w 2. mamy przedmiot i niewielkie powiązanie z osobą lub żadne powiazanie (nie ma na pewno twarzy).
Pewnie część fetyszystów akceptuje tylko 1. część tylko 2. (rzadziej), a dla części (jak ja) ciekawe jest choć różne, zarowno 1. jak i 2.
pzdr
Budne_podeszwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:18   #104
Budne_podeszwy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 66
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez vvenus89
hmmm wiec i ja sie wtrace
Wielki plus dla Pana fetyszysty za takie bezposrednie mowienie o sobie i swoich upodobaniach. Zostałam niezmiernie zaskoczona takim obrotem sprawy ( chodzi mi o pojawienie sie gl. obiektu dyskusji na tym forum). I odrazu nasunela mi sie refleksja: jak to czasem wypowiadajac sie na czyjs temat nie zdajemy sobie sprawy ze ktos sie moze o tym dowiedziec. Dlatego to moze nauczyc kontrolowania sie, hamowania przed zbyt odwaznymi komentarzami( tj. nie na poziomie lu w formie drwin).
Osobiscie nie znam sie na fetyszach i duzo nauczyla mnie ta dyskusja, a zarazem rozwiala pewne stereotypy. Choc nadal czuje jakies niebezpieczenstwo przed ludzmi o niepopularnych upodobaniach bo od razu nasuwa mi sie jakas forma zboczenia.
czytajac ten watek od razu przypomnialam sobie wypowiedz Szymona Majewskiego dotyczaca wlasnie owego fetyszu. Nie wiem czy wiecie ale on tez rozkoszuje sie stopami i uwielbia kobiece stopy w szpilkach ( tylko ze on mowil wtedy o tym jak zwrocil uwage na swoja zone, wiec on pewnie kieruje ten fetysz w stosunku jedynie do swojej kobiety) tu jets troche inaczej.
Jeszce male pyatnie na koniec do P. feteszysty: ile ma Pan lat? I od dawna ma Pan takie upodobania?( przyszlo z czasem czy od poczatku?)


pozdr.... i czekam na odpowiedz.
Witam w dyskusji i dziekuję za wielki plus .
Majewski to fetyszysta stóp (głównie) i butów (dodatkowo, choć w mniejszym stopniu). I nie kieruje tego tylko do żony. Zauważ, że w "Mamy Cię" często kombinował wkręty z udziałem stóp czy butów (Doda i Majdan, i hasło: "a buty wąchasz"), często też Paniom zaproszonym do studnia, niby w żartach dotykał stóp, całował chyba nawet itp.
Generalnie Majewski jest OK, bo z tym sie nie kryje.
Ja mam 28 lat, przychodziło stopniowo, ale juz długo, mniej wiecej z 15-17 lat
pzdr
Budne_podeszwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:26   #105
vvenus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 171
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Ma Pan w sumie racje- rzeczywscie w swoim programie często dopuszczał sie takich zachowań ale ja to traktuje jako forme zartu on lubi 'nacigac' takie sprawy i wprowadzac na wizje w kontekscie do gosci ale to w celu podtrzymania wesolej czy komicznej atmosfery- przeciez od razu po tym kwituje to smiechem z obu stron.
vvenus89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:32   #106
Budne_podeszwy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 66
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez vvenus89
Ma Pan w sumie racje- rzeczywscie w swoim programie często dopuszczał sie takich zachowań ale ja to traktuje jako forme zartu on lubi 'nacigac' takie sprawy i wprowadzac na wizje w kontekscie do gosci ale to w celu podtrzymania wesolej czy komicznej atmosfery- przeciez od razu po tym kwituje to smiechem z obu stron.
No jak ja bym był na wizji , to też bym tak to traktował w formie żartu.
Nie chcę tu bynajmnie powiedzieć i określac czyj (Jego czy mój) fetyszyzm jest głębszy - nie wiem pewnie mój, ale to trudno zmierzyć .

Tak ogólnie do wszytskich, jeszcze a propo TV mi sie wspomniało. Jest w Polsce gość (niejeden), który jak ja lubi też trampling (czyli deptanie przez kobiete w butach, boso itp.). On doszedł nawet do deptania w łyzwach. Proponowano mu udział w paru programach m.in. w Rozmowy w toku, ale odmawiał, bał się reakcji społeczeństwa. Wystapił natomiast w Wielkiej Brytanii, gdzie w studio chodziły sobie po nim trzy panie w bucikach, a on prowadził rozmowę. Tam został przyjety normalnie.
Budne_podeszwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:35   #107
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cześć Mariusz, witaj na Wizażu...prawdziwe wejście smoka
Nie przeszkadza mi to, że ktoś ma fascynacje "odbiegające od normy", że tak powiem, bo dlaczego miałoby mi to przeszkadzać, albo miałabym się z tego śmiać, skoro mi to krzywdy nie robi .
Ale ciekawe to jest . Fajnie, że tak otwarcie, bez skrępowania piszesz.
Pozdrawiam serdecznie.
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:39   #108
Budne_podeszwy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 66
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Witaj MrsVargas i dzieki za kolejny "ciepły głos".
Też mnie "lekko szokło" jak zobaczyłem temat o sobie i postanowiłem wejść.
Pozdrówki również serdeczne
Mariusz
Budne_podeszwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:40   #109
vvenus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 171
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Tak ogólnie do wszytskich, jeszcze a propo TV mi sie wspomniało. Jest w Polsce gość (niejeden), który jak ja lubi też trampling (czyli deptanie przez kobiete w butach, boso itp.). On doszedł nawet do deptania w łyzwach. Proponowano mu udział w paru programach m.in. w Rozmowy w toku, ale odmawiał, bał się reakcji społeczeństwa. Wystapił natomiast w Wielkiej Brytanii, gdzie w studio chodziły sobie po nim trzy panie w bucikach, a on prowadził rozmowę. Tam został przyjety normalnie.[/QUOTE]



Zostal przyjety normalnie bo tam ludzie nie sa tak konserwatywni jak w Polsce, a stereotypy nie maja duzego znaczenia w kreowaniu opinii o innych. Po za tym dochodzi tu jeszcze kwestia wiary i etyki co jest w naszym kraju laczone niestety z wieloma tematami w ogole nie zwiazanymi z ta dziedzina. Co automatycznie wywoluje niewytlumaczalne ataki czy slowna agresje.
vvenus89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-13, 16:45   #110
Budne_podeszwy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 66
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Tak, jesteśmy w Unii, NATO itd., ale media, większość polityków i pewne Radio słuchane przez kilka milionów ludzi żyją często w epoce średniowiecza i palenia na stosie w imię zachowania czystości rasy, poglądów czy religii (Inkwizycja, czy Adolfik, znów się kłaniają)
Budne_podeszwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:50   #111
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez Budne_podeszwy
Tak, jesteśmy w Unii, NATO itd., ale media, większość polityków i pewne Radio słuchane przez kilka milionów ludzi żyją często w epoce średniowiecza i palenia na stosie w imię zachowania czystości rasy, poglądów czy religii (Inkwizycja, czy Adolfik, znów się kłaniają)
Dobrze mówi, dać mu wódki . A tak na serio, to w pełni się zgadzam.
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:51   #112
vvenus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 171
Wink Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez Budne_podeszwy
Witaj MrsVargas i dzieki za kolejny "ciepły głos".
Też mnie "lekko szokło" jak zobaczyłem temat o sobie i postanowiłem wejść.
Pozdrówki również serdeczne
Mariusz

no juz sobie wyobrazam ;o wchodze na jakies forum a tam jakies dziesiat osob, ktore w ogole mie nie zna wlasnie mnie obgaduje...
vvenus89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:53   #113
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez vvenus89
no juz sobie wyobrazam ;o wchodze na jakies forum a tam jakies dziesiat osob, ktore w ogole mie nie zna wlasnie mnie obgaduje...
vvenus89 ja to sobie nawet nie wyobrażam . Mariusz powinieneś być bro wdzięczny, podyskutujesz sobie z kobietami
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:55   #114
ikaps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 69
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Ja rowniez chcialabym podziekowac Ci, Mariuszu za szczere wypowiedzi. Dla mnie, psychologa wkraczajacego dopiero na sciezke zawodowa jest to szczegolnie wazny watek. Dziwia mnie nieprzemyslane komentarze niektorych dziewczat. Coz, moze to kwestia wrazliwosci, moze odpowiedzialnosci za wlasne slowa.
Jednoczesnie podziwiam Cie za odwage-to nie takie latwe wystawac sie na publiczna ocene, nawet anonimowo (nawet wowczas przykre slowa potrafia zranic).
Pozdrawiam.
ikaps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:56   #115
Budne_podeszwy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 66
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez MrsVargas
Dobrze mówi, dać mu wódki . A tak na serio, to w pełni się zgadzam.
Oj, wóda by się przydała , ale to dopiero jutro...
Dzis siedzę nadgodzinowow w robocie i ciezko mi idzie...
Budne_podeszwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:59   #116
Budne_podeszwy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 66
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez MrsVargas
vvenus89 ja to sobie nawet nie wyobrażam . Mariusz powinieneś być bro wdzięczny, podyskutujesz sobie z kobietami
Ja do bro nie mam ani pretensji, ani żalu - żadnego.
Przeciwnie, zapraszam Ją do dyskusji, podobnie jak wszystkie Panie, które wypowiadały się przed miom pojawieniem sie na tym forum.
Skoro ja pozwoliłem sobie "wyjechać' do niej z "dziwnym mailem", to nie widze problemu że Ona pojechała z tym na forum. Dobrze że nie podała konkretnych danych. Jest OK.
Budne_podeszwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 16:59   #117
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez Budne_podeszwy
Oj, wóda by się przydała , ale to dopiero jutro...
Dzis siedzę nadgodzinowow w robocie i ciezko mi idzie...
Oj nie tak ciężko chyba,dasz radę, a dyskusja na Wizażu powinna wprowadzić Cię w dobry nastrój i praca pójdzie szybciej
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 17:05   #118
Budne_podeszwy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 66
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez ikaps
Ja rowniez chcialabym podziekowac Ci, Mariuszu za szczere wypowiedzi. Dla mnie, psychologa wkraczajacego dopiero na sciezke zawodowa jest to szczegolnie wazny watek....
Witam Psychologa. Twój glos, i w takim tonie, jest też dla mnie szczególnie ważny. Swoja drogą, ja to chyba mógłbym pracę napisać z dziedziny psychologii w kwestii reakcji osób na mój mail (w gruncie rzeczy, jak to tu też pisano, miły i sympatyczny). Badania ankieterskie juz są, teraz tylko opisik i byłoby gotowe . Choć podkreślić muszę że często zaskakiwano mnie bardzo pozytywnie, a jeden przypadek to już wogóle był i jest diametralnie inny...
Pozdrawiam.
Budne_podeszwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 17:36   #119
Budne_podeszwy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 66
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Cytat:
Napisane przez MrsVargas
Oj nie tak ciężko chyba,dasz radę, a dyskusja na Wizażu powinna wprowadzić Cię w dobry nastrój i praca pójdzie szybciej
Daję radę - prawie kończę.
Faktycznie miło tu u Was na forum, podoba mi sie .Nawet jak zaczynałem swoją aktywność tutaj, nie spoddziewalem się dyskusji na wysokim poziomie. Teraz, aż mi głupio, no ale chyba to był efekt niektórych postów sprzed mojej aktywacji.
Budne_podeszwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-15, 09:45   #120
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: po co komu brudne podeszwy...

Mariuszu czy masz ulubiona okladke plyty?pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.