Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana) - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-27, 22:06   #4891
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez kaja_92 Pokaż wiadomość
W sumie to chyba nie Ale uwielbiam właśnie Monroe no i Juliette

To ja też głosuję- Klaus- bo mimo, że zły, potrafi się naprawdę zakochać, wtedy widać tę jego inną, trochę zniewieściałą stronę

Miałam dylemat czy nie Elijah bo taki honorowy, odpowiedzialny i w ogóle, ale Klaus... ten akcent <3, plus uwielbiam scenę z Car kiedy ta jest pogryziona przez Tylera
jesteś chyba pierwszą osobą jaką znam, która lubi Juliette, na filmwebie ma grono antyfanów ja lubię równo Monroe, Renarda i Adalind

Damon -2
Alaric - 2
Klaus- 3
Elijah - 5
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 22:17   #4892
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
jesteś chyba pierwszą osobą jaką znam, która lubi Juliette, na filmwebie ma grono antyfanów ja lubię równo Monroe, Renarda i Adalind

Damon -2
Alaric - 2
Klaus- 3
Elijah - 5
Ja za to Adalind nie lubię Ale ja mam często odwrotnie niż inni
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 22:22   #4893
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez kaja_92 Pokaż wiadomość
Ja za to Adalind nie lubię Ale ja mam często odwrotnie niż inni
hehe, jakby wszyscy mieli tak samo to by było strasznie nudno

no dobra panny, za ok. 40 minut kończymy wybory Pana Młodego
Damon -2
Alaric - 2
Klaus- 3
Elijah - 5
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 22:25   #4894
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Że też Stefy nikt nie wybrał... A pamiętam jak na początku go lubiłam, potem mi weszło na Damona, nawet kiedyś mi się śniło, że byłam na jego ślubie i płakałam, że nie ja jestem panna młodą;p
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 23:00   #4895
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez kaja_92 Pokaż wiadomość
Że też Stefy nikt nie wybrał... A pamiętam jak na początku go lubiłam, potem mi weszło na Damona, nawet kiedyś mi się śniło, że byłam na jego ślubie i płakałam, że nie ja jestem panna młodą;p
Stefa i tak już wygrał w jednej kategorii

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:47 ----------

Day One- Favourite Male character - Niclaus
Day Two- Favourite Female character - Rebekah
Day Three- Least favourite couple - Klaroline
D
ay Four- Ugliest character - Jamie
Day Five- The character who’s grown the most on you over time - Stefan
Day Six- Favourite ship/pairing
-
Klefan
Day Seven- Favourite TVD actor - Joseph Morgan
Day Eight- The character you’d like to marry - Elijah

Zaczynamy Day Nine-
Least favourite season

Day Ten- The TVD actor you dislike the most
Day Eleven- Favourite season
Day Twelve (Hallowe’en!) - The character you’d like to kill
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 08:07   #4896
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Grimma rzuciłam gdzieś po 7 odcinkah w zeszłym roku, dla mnie to taka fuzja Fringe z OUaT.

A co do dzisiejszego pytania... No serio trzeba pytać? Oczywiście że ten koszmar jakim był trzeci
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 08:52   #4897
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Grimma rzuciłam gdzieś po 7 odcinkah w zeszłym roku, dla mnie to taka fuzja Fringe z OUaT.

A co do dzisiejszego pytania... No serio trzeba pytać? Oczywiście że ten koszmar jakim był trzeci
o proszę mnie tu nie denerwować z niedzieli, OUAT to coś o czym wolę zapomnieć, że w ogóle wymęczyłam przepisowe 3 odcinki, zresztą Grimm mniej więcej w połowie pierwszego sezonu zdecydowanie podniósł poziom

"Trzeci" - 1
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 09:06   #4898
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
A co do dzisiejszego pytania... No serio trzeba pytać? Oczywiście że ten koszmar jakim był trzeci
zgadzam się, trzeci zdecydowanie !
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 09:15   #4899
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

w sumie nie wiem, czy mam sumienie nazywać sezon Pierwotnych najgorszym, każdy sezon miała jakieś tam nieodpały, więc póki co nie głosuję policzę, ile który miał

"Trzeci" - 3
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat

Edytowane przez kosovitz
Czas edycji: 2012-10-28 o 09:35
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 09:15   #4900
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
coś czuję, że Elijah wygra w honorowy sposób


a w następnej kategorii chyba będzie wielkim zaskoczeniem, jak nie wygra sezon trzeci. ja również na niego głosuję - jak dla mnie wątki ciągnięte na siłę, niektóre wprowadzone zupełnie niepotrzebnie (np. łowca Alaric), męczenie ciągle Pierwotnymi. plusy miał ale małe.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2012-10-28 o 09:18
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 09:43   #4901
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

kosovitz można gdzieś online obejrzeć z angielskimi napisami czy ściągasz?
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 10:02   #4902
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Oczywiście trzeci. Zaczęło się dobrze, a później już coraz gorzej. Końcówka przynajmniej względnie dobra, ale i tak ogólnie słabo.
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 10:48   #4903
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
kosovitz można gdzieś online obejrzeć z angielskimi napisami czy ściągasz?
ściągam, a napisy jak nie chwyta napiprojekt, to są zawsze na addic7ed.com (tylko trzeba założyć konto, jest chyba ograniczenie do 30 napisów dziennie można pobrać)

trzeci sezon moim zdaniem zaczął się bardzo dobrze, potem gdzieś tak do połowy sezonu było dobrze, dopiero po 3x16 dopiero się zaczęła równia pochyła, czyli wychodzi 7 odcinków, myślę, że i w pierwszym sezonie, kiedy postaci były przedstawiane raczej jednowymiarowo (dobry Stef, zły Damon, płytka Caro, Tyler dupek, głupia Vicky itp. ) znalazłaby się podobna ilość, tak więc ja w tej kategorii nie głosuję, zresztą i bez mojego głosu wiadomo, co wygra

"Trzeci" - 4
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat

Edytowane przez kosovitz
Czas edycji: 2012-10-28 o 10:55
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:16   #4904
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Dzień dobry. Głosuję oczywiście na sezon trzeci, ledwo przez niego przebrnęłam No i nie muszę mówić, że mój ulubiony bohater w nim zginął, więc to przeważyło
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:30   #4905
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

może dzisiaj będziemy mieć jednogłośnego zwycięzce
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:40   #4906
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
może dzisiaj będziemy mieć jednogłośnego zwycięzce
Tak myślę
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:46   #4907
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
o proszę mnie tu nie denerwować z niedzieli, OUAT to coś o czym wolę zapomnieć, że w ogóle wymęczyłam przepisowe 3 odcinki, zresztą Grimm mniej więcej w połowie pierwszego sezonu zdecydowanie podniósł poziom

"Trzeci" - 1
Mówisz? U mnie odpadł głównie przez to, że strasznie mi się kojarzył z Fringe (brak czasu też robi swoje), OUaT jakoś we wrześniu dooglądałam do końca pierwszego sezonu i teraz niby oglądam, ale i tak mam zaległe dwa odcinki. Się nawet na stanowisko nadwornego guilty pleasure na odmóżdżenie nie załapał, bo to stanowisko należy do Merlina (jakkolwiek fabuła jest delikatnie rzecz biorąc słaba (serio, fandom zasadniczo przewyższa twórców we wszystkim, od powtórnych montaży po "przepisywanie" fabuły), tak relacje, dialogi i sposób grania u głównych bohaterów to cudo.
A że się jeszcze zapytam - co oglądasz z premier (i co już odpadło)? Ja póki co z sześciu do których podchodziłam zostałam z dwoma. I tak nieźle
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 12:21   #4908
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

glosuje na sezon 3.

chwilami mialam ochote przewijac odcinki...
Koan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 12:32   #4909
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Mówisz? U mnie odpadł głównie przez to, że strasznie mi się kojarzył z Fringe (brak czasu też robi swoje), OUaT jakoś we wrześniu dooglądałam do końca pierwszego sezonu i teraz niby oglądam, ale i tak mam zaległe dwa odcinki. Się nawet na stanowisko nadwornego guilty pleasure na odmóżdżenie nie załapał, bo to stanowisko należy do Merlina (jakkolwiek fabuła jest delikatnie rzecz biorąc słaba (serio, fandom zasadniczo przewyższa twórców we wszystkim, od powtórnych montaży po "przepisywanie" fabuły), tak relacje, dialogi i sposób grania u głównych bohaterów to cudo.
A że się jeszcze zapytam - co oglądasz z premier (i co już odpadło)? Ja póki co z sześciu do których podchodziłam zostałam z dwoma. I tak nieźle
ogólnie to nie za wiele mam teraz do oglądania, za to w styczniu się zacznie się 6 seriali, które mam odznaczone na liście 'do obejrzenia'
a z październikowych
666 Park Avenue,
odpadłam po 3 odcinkach, może jakbym w życiu żadnego horroru/thrillera nie widziała, to oglądałabym dalej
Pan Strzała vel Arrow, ha miałam nie oglądać, bo komiksowi bohaterowie to nie moje klimaty, ale łyknęłam pilot, bo jak 4 mln się skusiły, to i ja w efekcie... wsiąkłam przez co postanowiłam obejrzeć resztę październikowych premier od CW
Next Caller NBC nakręciło jakieś 6 odcinków i postanowiło nie wypuszczać w ogóle na ekrany/do sieci, ta stacja mnie nie przestaje zadziwiać
Pinkny i Bestyja tak jak pisałam, moje jesienne quilty pleasure
Emily Owens M.D. dopiero 2 odcinki, w sumie jak dla mnie (czytaj: nieoglądającej obecnie nic medycznego) może być, ale sądząc po ratingach nawet nie dociągnie do końca sezonu

i to tyle, dziś premierę mają Misfits, niemal cała obsada wymieniona więc można liczyć jako premierę a Forbrydelsen 3 od 17 listopada ma lecieć w Wielkiej Brytanii, tam pewnie znajdzie się jakaś dobra dusza, co wrzuci ku dobru wspólnemu

"Trzeci" - 6
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat

Edytowane przez kosovitz
Czas edycji: 2012-10-28 o 12:34
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 13:09   #4910
shimmmy
Zadomowienie
 
Avatar shimmmy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 452
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

również głosuję na 3 - pod koniec oglądałam jednym okiem, w międzyczasie robiłam kilka innych rzeczy.

Tym razem zwycięzca będzie zdecydowanie jednogłośny
shimmmy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 13:13   #4911
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Ja też 3- śmierć Rica, za dużo scen Damon Elena- dalej mi go szkoda dla niej- może i fajny, ale jak dla mnie nienaturalny Stefa rozpruwacz, no i mało Kat
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 13:40   #4912
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
ogólnie to nie za wiele mam teraz do oglądania, za to w styczniu się zacznie się 6 seriali, które mam odznaczone na liście 'do obejrzenia'
a z październikowych
666 Park Avenue,
odpadłam po 3 odcinkach, może jakbym w życiu żadnego horroru/thrillera nie widziała, to oglądałabym dalej
Pan Strzała vel Arrow, ha miałam nie oglądać, bo komiksowi bohaterowie to nie moje klimaty, ale łyknęłam pilot, bo jak 4 mln się skusiły, to i ja w efekcie... wsiąkłam przez co postanowiłam obejrzeć resztę październikowych premier od CW
Next Caller NBC nakręciło jakieś 6 odcinków i postanowiło nie wypuszczać w ogóle na ekrany/do sieci, ta stacja mnie nie przestaje zadziwiać
Pinkny i Bestyja tak jak pisałam, moje jesienne quilty pleasure
Emily Owens M.D. dopiero 2 odcinki, w sumie jak dla mnie (czytaj: nieoglądającej obecnie nic medycznego) może być, ale sądząc po ratingach nawet nie dociągnie do końca sezonu

i to tyle, dziś premierę mają Misfits, niemal cała obsada wymieniona więc można liczyć jako premierę a Forbrydelsen 3 od 17 listopada ma lecieć w Wielkiej Brytanii, tam pewnie znajdzie się jakaś dobra dusza, co wrzuci ku dobru wspólnemu

"Trzeci" - 6
To zarzuć jeszcze tymi ze stycznia (bo sama się dokładnie nie orientowałam co nowego ma być, poza Cult. No i wiem że wraca Shameless).

666PA, też zaczęłam, widziałam aż dwa odcinki i rzuciłam. Pomysł niezły, ale wykonanie leży i kwiczy. A potencjał był...
Arrow moim zdaniem najlepsza premiera tego sezonu. I utwierdza mnie w przekonaniu że komiksy DC to nie moja bajka
Piknego widziałam tylko pilot. Zupełnie nie dla mnie, nie mam czasu na takie rzeczy
To ja jeszcze po trzech odcinkach porzuciłam Revolution (nudy panie, nudy straszne), Mob Doctor (takie nieiciekawe pff...). Widziałam jeszcze dwa odcinki Chicago Fire (przeciętny procedural jakich wiele) i trzy Vegas, któy mimo że niezły to mnie nie porwał (może kiedyś, jak będzie pełen sezon). Trwam za to przy Elementary (Holmes i JLM mnie "zobowiązują"). No i nie jest źle po ostatnim odcinku, chociaż warstwa kryminalna (w przeciwieństwie do relacji Holmes/Watson, która jest naprawdę nieźle napisana) woła o pomstę do nieba. Albo śmiech, bo "rozwikłanie" trzech pierwszych spraw zajęło mi po jakieś 15 minut).
Czaję się jeszcze na Hunted i czekam na bliżej nieokreśloną premierę Ripper Street, bo zwiastun był bardzo bardzo obiecujący (no i moja lekka obsesja tego nie odpuści
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 14:04   #4913
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
To zarzuć jeszcze tymi ze stycznia (bo sama się dokładnie nie orientowałam co nowego ma być, poza Cult. No i wiem że wraca Shameless).

666PA, też zaczęłam, widziałam aż dwa odcinki i rzuciłam. Pomysł niezły, ale wykonanie leży i kwiczy. A potencjał był...
Arrow moim zdaniem najlepsza premiera tego sezonu. I utwierdza mnie w przekonaniu że komiksy DC to nie moja bajka
Piknego widziałam tylko pilot. Zupełnie nie dla mnie, nie mam czasu na takie rzeczy
To ja jeszcze po trzech odcinkach porzuciłam Revolution (nudy panie, nudy straszne), Mob Doctor (takie nieiciekawe pff...). Widziałam jeszcze dwa odcinki Chicago Fire (przeciętny procedural jakich wiele) i trzy Vegas, któy mimo że niezły to mnie nie porwał (może kiedyś, jak będzie pełen sezon). Trwam za to przy Elementary (Holmes i JLM mnie "zobowiązują"). No i nie jest źle po ostatnim odcinku, chociaż warstwa kryminalna (w przeciwieństwie do relacji Holmes/Watson, która jest naprawdę nieźle napisana) woła o pomstę do nieba. Albo śmiech, bo "rozwikłanie" trzech pierwszych spraw zajęło mi po jakieś 15 minut).
Czaję się jeszcze na Hunted i czekam na bliżej nieokreśloną premierę Ripper Street, bo zwiastun był bardzo bardzo obiecujący (no i moja lekka obsesja tego nie odpuści
Ripper Street? a cóż to, bo nazwa zachęcająca
styczniowe moje must see to Hannibal (bez daty), Cult (tez bez daty), Girls (13 stycznia - 2 sezon), Being Human (14 stycznia - 3 sezon ), The Following (21 stycznia) i Black Mirror (28 stycznia - 4 odcinek)

"Trzeci" - eee, p** nie liczę

a odnośnie VD i nie tylko najnowsza tabela notowań seriali
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cancel201213_FULL1.jpg (86,5 KB, 24 załadowań)
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat

Edytowane przez kosovitz
Czas edycji: 2012-10-28 o 14:11
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 15:44   #4914
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

O, pisałyście o 666 PA, ja to dalej oglądam, bać się nie ma czego, choć momenty są Oglądam dla Vanessy Williams
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 15:46   #4915
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

video na niedzielę

'but baloons are dangerous'
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 15:53   #4916
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
video na niedzielę

'but baloons are dangerous'
Padłam
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 17:11   #4917
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
O, pisałyście o 666 PA, ja to dalej oglądam, bać się nie ma czego, choć momenty są Oglądam dla Vanessy Williams
o mateńko, ta kobieta to dla mnie największe siedlisko botoksu w tv

"Trzeci" - oj wiadomo

yt właśnie zaproponowało mi tag 'Stefan (crater)'
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat

Edytowane przez kosovitz
Czas edycji: 2012-10-28 o 17:19
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 17:23   #4918
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
Ripper Street? a cóż to, bo nazwa zachęcająca
styczniowe moje must see to Hannibal (bez daty), Cult (tez bez daty), Girls (13 stycznia - 2 sezon), Being Human (14 stycznia - 3 sezon ), The Following (21 stycznia) i Black Mirror (28 stycznia - 4 odcinek)

"Trzeci" - eee, p** nie liczę

a odnośnie VD i nie tylko najnowsza tabela notowań seriali
To nowe "dziecko" BBC (posługując się starym dobrym kopiuj/wklej): Akcja serialu skupi się na grupie detektywów, którzy prowadzą śledztwo w sprawie morderstw Kuby Rozpruwacza we wschodnim Londynie. Próbują jednocześnie zachować spokój wśród spanikowanych mieszkańców. Richard Warlow ("Mistresses") jest twórcą projektu. Greg Brenman i Will Gould są producentami wykonawczymi. W obsadzie są Matthew Macfadyen, Jerome Flynn oraz Adam Rothenberg. Ma być 6 odcinków (przynajmniej póki co).

A, to mi dojdze jeszcze Girls (ostatnio nadrabiałam już cały sezon więc nawet nie wiemkiedy była pramiera), Being Human (jeżeli wreszcie znajdę czas na drugi sezon) i Black Mirror. I Hannibal, którego się szczerze mówiąc boję - mam "lekki sentyment" względem filmu (tak to ujmijmy). I właśnie dlatego że dodatkowo uwielbiam Mikkelsena, to każde "skopanie" w kwestii scenariusza może być (prawie że) bolesne

I zapomniałam o jeszcze jednej "premierze" - AHS. Póki co fabularnie zapowiada się lepiej niż pierwszy sezon (przyznaję że ewidentnie gra na moich skłonnościach), obsada fantastycznia (Jessica Lange wymiata), no i ta czołówka
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 17:33   #4919
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
To nowe "dziecko" BBC (posługując się starym dobrym kopiuj/wklej): Akcja serialu skupi się na grupie detektywów, którzy prowadzą śledztwo w sprawie morderstw Kuby Rozpruwacza we wschodnim Londynie. Próbują jednocześnie zachować spokój wśród spanikowanych mieszkańców. Richard Warlow ("Mistresses") jest twórcą projektu. Greg Brenman i Will Gould są producentami wykonawczymi. W obsadzie są Matthew Macfadyen, Jerome Flynn oraz Adam Rothenberg. Ma być 6 odcinków (przynajmniej póki co).

A, to mi dojdze jeszcze Girls (ostatnio nadrabiałam już cały sezon więc nawet nie wiemkiedy była pramiera), Being Human (jeżeli wreszcie znajdę czas na drugi sezon) i Black Mirror. I Hannibal, którego się szczerze mówiąc boję - mam "lekki sentyment" względem filmu (tak to ujmijmy). I właśnie dlatego że dodatkowo uwielbiam Mikkelsena, to każde "skopanie" w kwestii scenariusza może być (prawie że) bolesne

I zapomniałam o jeszcze jednej "premierze" - AHS. Póki co fabularnie zapowiada się lepiej niż pierwszy sezon (przyznaję że ewidentnie gra na moich skłonnościach), obsada fantastycznia (Jessica Lange wymiata), no i ta czołówka
to dopisuję Ripper Street a Hannibala chce obejrzeć właśnie ze względu na Madsa, bo generalnie nie lubię wszelkiego rodzaju remake'ów, a ten po prostu muszę zobaczyć, bo ten aktor w żadnym z obejrzanych filmów mnie nie zawiódł
ps. nie wiem czy widziałaś wątek Borgiów, tam jest o jednej z nowości wiosennych

Stefan Salvatore: Hi Damon! I have a cool motorcycle and a cool leather jacket and cool hair and a cool pack of cool cigarettes rolled up in the cool sleeve of my cool shirt! Don’t I look cool?!?
Damon Salvatore: Yeah, almost as cool as I looked getting a wrist job from your girlfriend.”

źródło: http://thomas-galvin.com/blog/?p=6935
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat

Edytowane przez kosovitz
Czas edycji: 2012-10-28 o 17:35
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 17:43   #4920
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
video na niedzielę
Stefowe "I know I'm overreacting a bit" i Mattowe "Party?" (plus ta jego mina....)
I znowu przy Klausie mówiącym "emotions ran high and ambitions ran low" miałam przez chwilę wrażenie, że powiedział nieco inaczej tzn. cytując początek jednego z moich absolutnie ulubionych utworów - http://www.youtube.com/watch?v=qHYOXyy1ToI

A w Twojej kolejnej produkcji już na wstępie zabił mnie Klefanowy ogień I pastor - Pingwin plus reakcja na wyznanie matki Tylera
Ale najlepsze było zdemaskowanie Connora w Jackson 5, popłakałam się

Co się tyczy dzisiejszego głosowania - odpuszczam, bo nby obiektywnie wiadomo itd., ale nie jestem w stanie zagłosować na sezon, który dał nam dużo Pierwotnych i przede wszystkim Klefana



Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
W obsadzie (...) Jerome Flynn
[strzyże uszami] Bronn?!
Twój opis jednego z seriali gdzieś wyżej też mnie zainteresował, bo Jonny Lee Miller jest przeze mnie wielbiony od czasów "Trainspotting"
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.