W CO SIĘ UBRAĆ NA ŚLUB I WESELE???????? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-01-04, 20:59   #751
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

patentu nie mam ale slyszalam kiedys ze gwiazdy sobie przyklejaja góre taskma klejaca, ta dwustronna. ale czy to dziala???
napewno dobrze wypadniesz!
pozdrawiam
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-04, 22:07   #752
damagda
Raczkowanie
 
Avatar damagda
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 117
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

Oj, mam nadzieje ze to zart z tasma klejaca
Kup sobie koniecznie trzy rzeczy:
1)stanik bez ramiaczek, ktory ma wewnatrz "lamowke" ze slikonu, ktory lekko "przylepia sie" do skory i trzyma biust tam gdzie powinien byc (koniecznie gladki).
2)Ramiaczka w kolorze sukni (ew.czarne), moge sie zalozyc ze po 6 godzinach przytrzymywania reka stanika bedziesz miala dosc i postawisz na wygode- po takim czasie i tak bedziesz juz obfotografowana i obejrzana przez wszystkich Ja tez mialam suknie bez ramiaczek, nie ma az takiego biustu jak ty, ale i tak caly wieczor spedzilam przytrzymujac ja :/ O bardziej aktywnych tancach w ogole nie bylo mowy...
3)Majtki obciskajace lub najlepiej rajstopy z tzw "brzuchem"-sa calkiem wygodne, a satyna ma niestety to do sibie ze widac w niej kazda niedoskonalosc, zwlaszcza, jak zjesz cos na studniowce, wypijesz piwko, to mozesz czuc sie niekomfortowo z lekko wystajacym brzuszkiem Sama mam pare rajstop z brzuszkiem w roznych kolorach i to naprawde duzo daje, tak z 3kg mniej :P

A tak poza tym sukienka jest SUPER!!! Wszyscy padna-bylam na 4 studniowkach w swym dlugim zyciu i najczesciej kazdy jest obrany w to samo(czern...), tak aby sie nie wyrozniac nie robic zlego wrazenia na nauczycielach itd Gdzie ja kupilas???

Dolaczam sie do glosow bedacych za rozpuszczonymi wloskami, tak bedzie nowoszesnie i na luzie Nie myslalas, aby zrobic sobie asymetryczna grzywke? Byloby ci w niej super

Jak juz sie tak rozgadalam to dodam cos o bizuterii: sadze ze najlepiej by do tego wygladaly "diamenty" lub perly, ale tylko w wersji na reke (w duzych ilosciach, tzn np.5 sznurkow perelek) i w uszach (dlugie wiszace kolczyki) a darowalabym sobie szyje, poniewaz ta rozyczka robi za jej ozdobe i majac wszystko w uszach, rekach itd moglabys wygladac jak sroczka w negatywnym tego slowa znaczeniu Sukienka ma wystarczajaco ekstrawagancki kolor, twoj biust jest zbyt widoczny (uhhh zazdroszcze strasznie _ )aby nawalac w jego obszarze za duzo bizuterii
__________________
-------Well, I ain't evil I'm just good lookin'--------
damagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-04, 23:26   #753
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

Jak wygladają rajstopy z tzw. "brzuchem"? Z jakiej masz firmy i ile kosztują? Jak masz fotkę, to wrzuć.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 00:13   #754
damagda
Raczkowanie
 
Avatar damagda
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 117
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

Kosztuja niewiele wiecej od normalnych rajsop dobrej jakosci, sa produkowane przez wiekszsc firm, typu Glamour itd, w kazdym sklepie z rajstopami ekspedientka powinna wiedziec o co chodzi Ja akurat znalazlam opakowanie po jakichs firmy Diseta, od normalnych roznia sie tym, ze w gornej czesci maja jakby wbudowane majteczki wyszczuplajace brzuszek i pupe Zalaczam foto opakowania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_ 254.jpg (88,9 KB, 55 załadowań)
__________________
-------Well, I ain't evil I'm just good lookin'--------
damagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 00:38   #755
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

Nie podoba mi się odcięcie materiału za linia pepka.
Poszerza Cie to. Może dłuższa sunkia, by to wrazenie złagodziła, nie wiem sama...
Koniecznie zaopatrz się tak jak ktos radził w rajstopki specjalistyczne, aby zminimalizowac brzuszek
Poza tym piekna buzia, włoski, sliczny materiał i kolor. Bardzo dziewczęcy.
Pozdrawiam i miłej zabawy
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 07:44   #756
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

Myślę, że zdjęcia źle Cię pokazują robione od góry zmieniają proporcje. Poproś siostrę, żeby zrobiła fotkę z linii podłogi :P

Sukienka jest ładna. Rzeczywiście możesz zaopatrzyć się w sugerowane rajstopy.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 09:26   #757
PinkyPink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 137
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

dziekuje za wszystkie rady, bardzo przydatne, a czy takie biustonosze sa w wersji nie uszczytwnianej? bo ja juz nie chce powiekszac biustku a przewaznie wszystkie sa sztywne i w dodatku z gabeczkami!
ramiaczka sobie kupie i naloze jak juz bedzie zabawa bardziej rozluzniona

najbradziej to sie martwie o brzuch i piersi, zdaje sobie sprawe ze ten kroj nie jest dla mnie zbyt dobry ale sukienka jest taka sliczna moim zdaniem i nie moglam sie oprzec.

sukienke kupilam w gorzowie, w sklepie DanHen, kosztowała 220 zł a marynareczka 160zł.

jescze mam pytanie czy te rajstopki z brzuchem beda sie odznaczac pod sukienka????
PinkyPink jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-05, 09:52   #758
Jabluszko
Raczkowanie
 
Avatar Jabluszko
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 190
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

Ślicznie wyglądasz w tej sukience (gdzie ją kupiłaś?, bo też mam niedługo galową imprezę i muszę się zaopatrzyć w jakiś ciuszek), tylko buciki kup takie bez pasków przy kostce, bo te, które masz teraz optycznie skracają łydkę. W tej wysokości obcasów wyglądasz super, ale rozumiem, że dla wygody chcesz kupić niższe.
Włoski lekko pokręciłabym na końcach w takie delikatne fale albo potraktowała prostownicą i nabłyszczaczem jakimś, żeby było widać, że coś z nimi robiłaś. Ze spinki zrezygnowałabym, bo kwiatek + koraliczki na szyi + spinka to chyba byłoby za dużo.
Co do bielizny, to może taki gorsecik usztywniony z fiszbinami - trzymałby biust na swoim miejscu i wysmuklił talię.
Twoja obecna opalenizna ma bardzo fajny odcień, więc lepiej nie przesadzaj z solarium.
A makijaż proponuję taki:
Jabluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 10:16   #759
lacara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 25
GG do lacara
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

Kreacja jest ok, ladnie Ci w rozowym...Buciki fajne, sama ma podobne! :P Ale co do makijazu..hmm...no nie jest za ciekawy...rozowe usta sa super, ale oczy...chyba powinnas cos zmienic...no i puder...wyglada troszke nienaturalnie...
lacara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 10:18   #760
lacara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 25
GG do lacara
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

slicznie bedziesz wygladala w kreconych wloskach...ale uwazam, ze ten kolczyk w nosie wcale nie dodaje Ci urody...nie obraz sie, taka jest moja opinia...
lacara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 13:10   #761
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

Bardzo ładna sukienka

Przede wszystkim orginalna Tylko ja bym tez zrezygnowała z tego kwiatka.

Co do fryzury - ja na takie okazje preferuję proste upięcia, żadne wymyślne koki, zero tapirowania - najczęściej jest to ciekawie upięty kucyk, a i tak często okazuje się, że mam najorginalniejszą fryzurę
Ale myśle, że rozpuszczone włoski też będa ok

Pozdrawiam
lucille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-05, 13:12   #762
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Do Damagdy

damagda napisał(a):
> 1)stanik bez ramiaczek, ktory ma wewnatrz "lamowke" ze slikonu, ktory lekko "przylepia sie" do skory i trzyma biust tam gdzie powinien byc (koniecznie gladki).

A gdzie mozna dostać taki staniczek - bo nie spotkałam się z takim wynalazkiem, a "zwykły" stanik z odpinanymi ramiączkami i brak stanika - to w moim przypadku dwa braki stanika

Pozdrawiam
lucille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 13:31   #763
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

lucille napisał(a):

> Co do fryzury - ja na takie okazje preferuję proste upięcia, żadne wymyślne koki, zero tapirowania - najczęściej jest to ciekawie upięty kucyk, a i tak często okazuje się, że mam najorginalniejszą fryzurę
> Ale myśle, że rozpuszczone włoski też będa ok
>
Zgadzam się co do fryzury z Lucille - i mam do niej samej pytanko: masz może fotki siebie w "ciekawie upiętym kucyku" ? Chciałabym sobie takie coś od czasu do czasu sprawić, ale nijak nie potrafię się wzorować na zdjęciach modelek - moje "dzieło" zwykle diametralnie odbiega od tego stworzonego przez super fryzjera-stylistę co doprowadza mnie do szału i kończy rozpuszczeniem włosów i pozostawieniem ich w bardziej lub mniej artystycznym nieładzie. Może na przykładzie "realnej" osoby z taką fryzurką będzie mi łatwiej ?
izucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 13:44   #764
PinkyPink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 137
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

lacara czytaj uwazniej bo napisalam ze wyjme kolczyk z nosa, to byla tylko taka proba mała, a co do makijazu to nie byl to taki w jakim bym wystapila, prosilam wlasnie o sugestie co do makijazu
PinkyPink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 13:48   #765
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

izucha napisał(a):
> Zgadzam się co do fryzury z Lucille - i mam do niej samej pytanko: masz może fotki siebie w "ciekawie upiętym kucyku" ? Chciałabym sobie takie coś od czasu do czasu sprawić, ale nijak nie potrafię się wzorować na zdjęciach modelek - moje "dzieło" zwykle diametralnie odbiega od tego stworzonego przez super fryzjera-stylistę co doprowadza mnie do szału i kończy rozpuszczeniem włosów i pozostawieniem ich w bardziej lub mniej artystycznym nieładzie. Może na przykładzie "realnej" osoby z taką fryzurką będzie mi łatwiej ?

Niestety na moich zdjęciach niewiele widać Ale mam gdzieś kilka fryzur zamieszczanych swojego czasu w pismach typu Olivia i Claudia z instrukcjami (mniej lub bardziej dokładnymi )na których często się wzorowałam. Jak zeskanuje to wkleję - ale to dopiero wieczorkiem.

A i ja nieprzejmuję się tym, że mi nie wychodzi identycznie w końcu o tym wiem tylko ja
lucille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 15:53   #766
Olka1985
Przyczajenie
 
Avatar Olka1985
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 28
GG do Olka1985
Doradzcie czy ta kreacja jest odpowiednia na studniowke??

Dolaczam 2 fotki.Mam pytanie.Zawsze lubie wygladac inaczej niz wiekszosc, czy ta kreacja nie jest zaskromna??Z gory dziekuje za podpowiedzi i pozdrawiam maturzystki....
__________________
"Szcześciem dla jednego człowieka jest drugi człowiek..."


...ponad 4 latka <3

Tylko Ty masz lekarstwo na te pragnienia co w skrytości maluję...
Olka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 15:56   #767
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Doradzcie czy ta kreacja jest odpowiednia na studniowke??

Ja założyłabym do tej sukienki bolerko.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 16:11   #768
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

Znalazłam to o co mi chodziło i dołączam

Mam nadzieję, że chociaż trochę Ci to pomoże - miłego układania, czesania i wiązania

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zmiana wielkości obrazka-1.jpg (90,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zmiana wielkości obrazka-2.jpg (101,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zmiana wielkości obrazka-3.jpg (87,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podwojny.jpg (79,1 KB, 7 załadowań)
lucille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 16:12   #769
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

I moja fryzura studniówkowa - tylko na mnie wyglądała "troszkę" inaczej

Echhhhh, kiedy to było.....:westchnienie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg studniówka1.jpg (90,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg studniówka2.jpg (97,4 KB, 10 załadowań)
lucille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-05, 16:15   #770
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Re: Doradzcie czy ta kreacja jest odpowiednia na studniowke??

Moim zdaniem swietnie. Im skromniej tym bardziej elegancko.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 16:15   #771
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa
Re: Doradzcie czy ta kreacja jest odpowiednia na studniowke??

Podzielam zdanie Kakusi. Sukienka jest ładna, ale lepiej będzie ,jeśli przykryjesz ramiona. Nie obraź się, ale masz trochę pełniejsze ramionka i przez to trochę efekt tej sukienki niknie. Ale moze jakiś szal albo bolerko? Aha i na studniówkę odradzałabym tego typu klapki...
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 16:36   #772
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Doradzcie czy ta kreacja jest odpowiednia na studniowke??

Sukienka mi się podoba, faktycznie cos na ramiona by się przydało, chocby po to, żebyś nie zmarzła, ale jesli chcesz być orginalna, to lepiej nie szal... Ja mam studniowke w ta niedzielę i ubiore do sukienki albo żakiet-chociaz i takich może być duzo w tym roku, albo futropodobną kurteczkę czy coś, ne wiem jak to nazwac. Spróbuj poszukać do niej jakiegos orginalnego ciepłego dodatku i bedzie ok Na drugim zdjęciu bardziej mi sie podobasz Yves Saint Laurent miał rację mówiąc, że najpiekniejszym ubraniem "jakie może przywdziać kobieta, sa ramiona mężczyzny" Pozdrawiam!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 16:37   #773
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Doradzcie czy ta kreacja jest odpowiednia na studniowke??

to był ukochany mężczyzna?
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 16:45   #774
Jabluszko
Raczkowanie
 
Avatar Jabluszko
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 190
Re: Do Damagdy

Z tymi lamówkami silikonowymi wewnątrz staników to radzę uważać, bo potrafią odparzać delikatną skórę (wiem to z autopsji), szczególnie na imprezach, na których się sporo szaleje i bywa gorąco.
Pozdrawiam
Jabluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 16:51   #775
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Doradzcie czy ta kreacja jest odpowiednia na studniowke??

Sukienka bardzo ładna i na pewno nie powinnaś zamartwiać się jej skromnością . Co najważniejsze - jeśli masz iść w tych klapkach, to stanowczo odradzam. Po pierwsze ciężko będzie w nich tańczyć, a po drugie byłabyś zbyt "wyletniona", zdecydowanie za dużo "odkrycia", żeby nie powiedzieć "golizny". Myslę, że czułenka, na wyższym obcasie byłyby najlepsze (wyższy obcas zawsze trochę Cię "wyciągnie", a co za tym idzie wydasz sie szczuplejsza). Wysmuklają też buty z czubkiem, a w Polsce akurat chyba głównie takie w sklepach królują, więc nie powinnas mieć problemu z ich zakupem. Dodałabym też jakiś dodatek w innym niż czarnym kolorze, taki w jakim Ci jest dobrze i jaki lubisz. Może też coś lżejszego zamiast tego naszyjnika, ale niekoniecznie...
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 16:59   #776
Olka1985
Przyczajenie
 
Avatar Olka1985
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 28
GG do Olka1985
Re: Doradzcie czy ta kreacja jest odpowiednia na studniowke??

Co do moich butow to oczywiscie ze nie te (a wygodne sa bardzo, 2 wesela przetanczylam w nich).Kolia jest z prawdziwych kamieni i mysle ze ona nadaje charakter tej kreacji.Poszukuje takiej samej sukienki jak ta tylko dlugiej ale niestety nie moge w Polsce znalezdz bo ta tez nie jest kupiona w Polsce,przywiozlam sobie ja ze Stanow takze jest niepowtarzalna).Na ramiona pewnie szal w ksztalcie trojkata.
__________________
"Szcześciem dla jednego człowieka jest drugi człowiek..."


...ponad 4 latka <3

Tylko Ty masz lekarstwo na te pragnienia co w skrytości maluję...
Olka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 17:05   #777
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

Lucille świetne fryzurki wkleiłaś. Dawaj jeszcze, no dobra- ślicznie proszę o więcej
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 17:09   #778
damagda
Raczkowanie
 
Avatar damagda
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 117
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

Rajstopy z brzuszkiem polagaja na tym, aby sie nie odznaczaly spod sukienka
A co do stanika ze slikonem, to ja mam wlasnie nieusztywniany, ale kupilam go w wawie wiec to ci chyba nie pomoze Ale mysle ze w jakims wiekszym sklepie z bielizna na pewno sie znajdzie.
Gorset stanowczo odradzam- gorset jest ok na rozbierana randke, ale pod sukienka pogrubia, fiszbiny sie odznaczaja..No i czesto spada..Chyba ze Jabluszko miala na mysli aseksualny opinajacy lycrowy "kombinezonik"bez ramiaczek tez bylby bardzo ok
__________________
-------Well, I ain't evil I'm just good lookin'--------
damagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 17:13   #779
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: JAK WAM SIE PODOBAM? MOJA KREACJA NA STUDNIÓWKE... :)

Cieszę się, że sie podobają

Oki - poszukam i jak się dorwę do skanera to wkleję, ale to już raczej jutro

pozdrawiam
lucille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-05, 17:17   #780
Olka1985
Przyczajenie
 
Avatar Olka1985
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 28
GG do Olka1985
Re: Doradzcie czy ta kreacja jest odpowiednia na studniowke??

dzieki za komentarze....mysle ze to koniec watku..pozdrowionka i powodzenia na maturce!!
__________________
"Szcześciem dla jednego człowieka jest drugi człowiek..."


...ponad 4 latka <3

Tylko Ty masz lekarstwo na te pragnienia co w skrytości maluję...
Olka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.