czy CLA bez diety przynosi efekty? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-04, 09:35   #61
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Nieprawda. Ja widzialam efekt juz o dwóch dniach. Tzn.pierwszy efekt ujędrnienia skóry. Celulit po miesiacu znikl. Tylko ze kuracja starczyla mi na ok.miesiąc i od jakiegos czasu nie biore i celulit znowu sie pojawil troszke. Ale jem bardzo duzo i przestalam ćwiczyc , wiec sie nie dziwie. Ale polecam CLA.Bo skóra nadal jest bardzo jędrna Z tego jestem strasznie zadowolona
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 09:42   #62
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

a widzisz to moze jeszcze wiesz przypadkiem czy Therm Line, Therm Line II czy Thermo Speed z Olimpu to jest to samo tylko, ze pod inna nazwa? tzn. czy sens tego jest podobny? bo chcialabym zakupic jakis suplement, zeby latwiej to wszystko szlo tylko nie bardzo wiem na co sie zdecydowac
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 09:57   #63
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

W tych wszystkich tabletkach nie ma CLA. Sa inne rzeczy. Tu wklejam


Naturalne substancje odżywcze i fitochemiczne, zestawione w preparacie olimp THERM LINE® to:

katechina EGCG z zielonej herbaty
synefryna ze skórki pomarańczy
salicyna z wierzby
forskolina z pokrzywy indyjskiej i kofeina, które silnie stymulują termogeniczną i lipolityczną aktywność hormonu - adrenaliny.
L-Tyrozyna z pokarmów białkowych, która stymuluje syntezę termogenicznych i lipolitycznych hormonów tarczycy.
L-karnityna, też z pokarmów białkowych, która wiąże rozbite przez substancje lipolityczne tłuszcze i wprzęga je w procesy spalania.

Ja osobiście nigdy bym nie kupila takiego preparatu. Wole kupic samo cLA ktore wiem ze zmniejszy mi cellulit. Mam w domu L-karnityne a tamte ziółka wierzba , pomarancz sa w Herbatonie. Wiec dla mnie szkoda kasy by bylo a cos co sama moge sobie "stworzyć" no ale nie wiem. Tu na pewno sa pod jakąs inna postacią i moze lepiej działają Albo te "synefryny" i inne to tylko chwyt marketingowy. jesli chodzi o CLA to polecam tylko na celulit i poprawe jedrnosci skóry. Schudnac raczej sie nie da przynajmniej w miesiąc. Moze jakby dłuzej stosowac
Ja sobie mam zamiar znowu kupic CLA. Narazie kupilam Morwe Biała. Jak nie zobacze po tym efektów to kupie wlasnie CLA
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 12:35   #64
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: czy CLA bez diety przynosi efekty?

Cytat:
Napisane przez Judytka2
Ja brałam CLA i anty.Tylko zawsze pamietalam o przerwie miedzy tymi tabletkami. I bylo OK.
a ile razy dziennie brałaś ten Clarinol ?
też mi sie wydaje ,ze nie powinien koligować z tabl. anty. , ale zawsze jest jakies zwątpienie ...
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 12:39   #65
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

a ja , jak mi pomoże Clarinol to potem bede stosowac CLA Max
jest tańszy

Judytko powiedz cos wiecej o tej Morwie Białej?
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 12:47   #66
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: czy CLA bez diety przynosi efekty?

oj przynosi przynosi!!! ja łykałam CLA przez chyba 4 miesiące i schudłam (nic nie robiąc) ok 6 kg waga utrzymała się do teraz czyli około 5 miesięcy (przytyłam tylko 1 kg jedząc wszsytko).

byc moze Cla nie na wszsytkich działa?
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 13:43   #67
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Cytat:
Napisane przez natee
a ja , jak mi pomoże Clarinol to potem bede stosowac CLA Max
jest tańszy

Judytko powiedz cos wiecej o tej Morwie Białej?
Tu wkleam link mojego wątku o morwie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=121194
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 13:54   #68
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: czy CLA bez diety przynosi efekty?

Cytat:
Napisane przez Cdz
oj przynosi przynosi!!! ja łykałam CLA przez chyba 4 miesiące i schudłam (nic nie robiąc) ok 6 kg waga utrzymała się do teraz czyli około 5 miesięcy (przytyłam tylko 1 kg jedząc wszsytko).

byc moze Cla nie na wszsytkich działa?
a jaki CLA brałas? jaka dawke dziennie? Bo ja tylko 1000mg. dziennie czyli jedna tabletke. Moze to za mało?
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 14:42   #69
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dziewczyny czy ten fantastyczny środek pomaga Wam pozbyć się celulitu czy również schudnąć ?? Gdzie go można kupić - apteka??
Bo ja osobiście chudnąć nie chcę, a cellulitu troszkę gdzie niegdzie mam

Aha i jak długo trzeba go stosować i czy po zaprzestaniu nie ma natychmiastowego powrotu stanu skóry i ciałka przed jego zastosowaniem??
Dzieki wielkie!!
Pozdrawiam

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-03-04 o 10:24 Powód: post pod postem
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 17:56   #70
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: czy CLA bez diety przynosi efekty?

ja brałam dwie tabletki (rano i wieczór) a jedna tabletka zawierała 600mg CLA.
a zalecano brac dziennie około 3...


był to C.L.A firmy Royal dostępny jest w Rossmannie opakowanie kosztuje ok 32 zł
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:23   #71
Miel
Raczkowanie
 
Avatar Miel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: borough green
Wiadomości: 262
Dot.: czy CLA bez diety przynosi efekty?

Cytat:
Napisane przez Judytka2
a jaki CLA brałas? jaka dawke dziennie? Bo ja tylko 1000mg. dziennie czyli jedna tabletke. Moze to za mało?
ha, ja wiem, ze nalezy brac od 3 do 5 g dziennie...
Miel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 10:46   #72
Anula_r
Raczkowanie
 
Avatar Anula_r
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Cealin czy Bio-Cla?

Czy ktoras z was stosowala oba te produkty i moze mi powiedziec ktory z nich jest lepszy?? Bo slyszalam ze oba sa dobre na likwidacje celulitu, ale chcialam sie dowiedziec zy to prawda.
Anula_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 11:20   #73
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: czy CLA bez diety przynosi efekty?

Cytat:
Napisane przez Judytka2
a jaki CLA brałaś?
Tonalin Olimpu, wg mnie najlepszy. teraz jest tego tyle na rynku, że część naprawdę traci na jakości.

a brałam go, bo potrzebuję wszelkiego rodzaju kwasów tłuszczowych, zarówno linolowych, jak i tych omega3.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 14:48   #74
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Cealin czy Bio-Cla?

Ja nie stosowalam ale mysle ze Bio Cla nie opłaca sie kupowac. Bo jest tam mala dawka CLA. Lepiej kup sobie czyste CLA np.Clarinol czy z Olimpu. Na cellulit zadziala na pewno
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 20:03   #75
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Dziś zadowolona kupiłam Clarinol w aptece, dałam 35 zł, otworzyłam przed chwila i...szok! Jak wy to połykacie? Ja w życiu nie dam rady. Każdą tabletkę przekrawam kilka razy na takie malutkie kawałeczki. A to takie wielkie! I nie można przekroić, bo w środku jest coś płynnego . No i co ja mam teraz z tym zrobić? Może któras chce odkupić? Mogę wysłac i pokryć koszt przesyłki, bo inaczej to to się zmarnuje zupełnie. I czy istnieje odpowiednik CLA Clarinol, ale w malutkich tabletkach? Pomóżcie...
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 20:10   #76
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

spokojnie polkniesz, popij woda. ja mialam cla z olimpu i jak zobaczylam wielkosc, to tez sie przestraszylam, ale to jest sliskie i popite woda spokojnie przechodzi przez gardlo
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 02:47   #77
klaudia101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Moja historia:// może C.L.A ??dziewczyny ratujcie mnie;(

dziewczyny przeczytałam chyba wszystkie watki o tabletkach odchudzajacych suplementach i innych tego rodzaju cudach, i czasami wlosy mi dęba stawały i oczy wychodzily z orbit:0
Niewiem już co mam robić, musze schudnąć 15 kg(teraz waze 72kg) - co roku mi przybywa jakies 3-4 kg i az sie boje do czego mnie to moze doprowadzic;( w sumie moze sama sobie jestem winna, bo nic nie robiłam przez ten czas zero diety, ruchu i do tego mam skłonności do tycia:/i mam swiadomosc tego, że jak teraz z sobą nic nie zrobie to bedzie już tylko gorzej, a ja juz naprawde nie moge na siebie patrzeć pomału nie bede wchodzić w swoje rzeczy((
Oczywiscie 1 podstawowa rzecz cwiczenia- 3 razy w tyg. po 2,5 h głównie bieganie, ale ciagle cholerniec chce mi się jeść:////
z tego co wyczytałam na forum to chyba najmniej szkodliwy i sporo pozyt. opini miał CLA ??clarinol i ten z zielona herbata i bio-c.l.a co robic/?

pozdrawiam
klaudia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 08:01   #78
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Moja historia:// może C.L.A ??dziewczyny ratujcie mnie;(

Witaj!
Ze swojej strony moge polecic Ci diete Montignaca.Stosowalam ja i schudlam 3 kilo ale nie mialam za bardzo z czego chudnac.Powiem Ci jeszcze dodatkowo ze o wiele lepiej sie czulam i mialam wiecej sily. Poczytak sobie o niej na http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=montignac
Pozdrawiam i napisz o efektach

Ania
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 09:07   #79
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Smile Dot.: Moja historia:// może C.L.A ??dziewczyny ratujcie mnie;(

warto też poczytać o diecie South Beach (Plaż Południowych) - jest o tym dużo na forum - co najważniejsze na tej diecie nie jesteś głodna! jesz do syta tylko zdrowo i naprawdę są duże efekty

co do sportu to nie wiem czy dasz radę tak od razu biegać po 2,5 h jeśli wcześniej ruchu było mało ? :0 ja bym na pewno nie dała może zacznij od 1 godzinki kilka razy w tygodniu? żeby się szybko nie zniechęcić i nie paść ze zmęczenia a jak się znudzi bieganie to np. rower dla odmiany, albo basen (ja go najbardziej lubię)..

a mogłabyś napisać coś więcej o swojej obecnej diecie? oraz jaki masz wzrost i wagę (to wprawdzie tylko suche liczby ale zawsze jakaś wskazówka)
łatwiej byłoby coś doradzić, może wcale się tak źle nie odzywiasz- tylko złe proporcje albo 1-2 rzeczy trzeba ograniczyć
poza tym jak sama zauważyłaś - ruch to podstawa - i podejrzewam że jezeli zaczniesz się więcej ruszać i np. ograniczysz słodycze to efekty będą i bez specjalnej diety

co do wspomagaczy to według mnie trzeba je traktować jako pewien mały dodatek i skupić się na ruchu i dobrej diecie - a o suplementach na pewno znajdziesz wiele informacji na forum - np. czerwona herbata ma bardzo dobre opinie (ale też bez przesady z ilością)
CLA jest często polecane, także l-karnityna

poczytaj może też artykuły zamieszone na forum wizazu o odżywaniu przed i po treningu - są bardzo ciekawe i pomocne (np. ważne żeby zjeśc po wysiłku trochę węglowodanów i białek - wtedy ciało nie traci mięśni, jest jędrne i po wysiłku organizm zużywa jedzonko jako energię i nie odkłada w postaci tłuszczyku )

myślę że znajdziesz na WIzażu wiele innych ciekawych skazówek
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 09:28   #80
klaudia101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: Moja historia:// może C.L.A ??dziewczyny ratujcie mnie;(

dziewczyny dzieki, mam 165 cm no i 73kg, boze nigdy tyle nie ważyłam przez ostatni miesiąć bardzo przytyłam(( już płakać mi sie chce.
bardzo rozmyslałam o roznego rodzaju wspomagaczach, ale do konca nie jestem przekonana o działau zadnego z nich większość z nich to jakiś syf np. ten aplefit przeciez on ma s skladzie ocet jabłkowy a ocet jak wiemy jest szkodliwy:///
dlatego myślę, ze bede dodatkowo łykać bioslank lub chisan mozna je lykac w nadapach glodu i pomagają (czasapismo uroda zrobilo taki ranking srodkow, które sa waiarygodne)i wlasnie one sa tam wymienione nr kwiecień/2006r.
do tego jak połącze duzy wysiłek fizyczny (jakos dam rade() i picie czerwonej herbaty to moze beda efekty
klaudia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 09:30   #81
klaudia101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: Moja historia:// może C.L.A ??dziewczyny ratujcie mnie;(

a i niechce jakos jakoś wyjatkowo bawićw te diety, zero slodyczy...tlustego żarła i jakos bedzie w tej kwestii
klaudia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 10:20   #82
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: Moja historia:// może C.L.A ??dziewczyny ratujcie mnie;(

Klaudia, po pierwsze i najważniejsze, jeśli tyjesz odżywiając się tak jak zwykle i nie objadasz się nadmiernie, to najpierw idź do lekarza i zbadaj poziom hormonów tarczycy, moze to jest przyczyną wolniejszej przemiany materii. Jeśli z tarczycą jest wszystko ok, to polecam dietę wysokobiałkową (białko napędza przemianę materii) oraz regularny ruch; 2,5 h na raz to za dużo!! krzywdę sobie robisz a na pewno od tego nie schudniesz, ćwicz codziennie po 40-min do 1h, aeroby głownie (bieganie, rower) a jak juz schudniesz dołącz troche ćwiczeń siłowych na ujędrnienie ciała, nie możliwości żeby to nie dało rezulatów, powodzenia!
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:39   #83
Misia_17
Przyczajenie
 
Avatar Misia_17
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 16
GG do Misia_17
Wink Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Siemka. Jestem młodą dziewczyną ale cały czas twierdze to samo ze dziewczyny nie ktore maja opsesje na punkcie odchudzania a zwłaszcza ja bo sama bym chciała schudnąć i sama chce wyprubować ten produkt i zobacze jak to jest i czy paula miala race ze po 2 dniach cos sie spali jak bedzie cos widac i bede wrzytsko spoko to wam napisze To pozdrawiam Papapa
Misia_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:54   #84
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

jakoś ciężko mi uwierzyć że po dwóch dniach są już efekty .... no ale może , nie próbowałam więc nie wiem ....
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 17:45   #85
zagadka_22
Przyczajenie
 
Avatar zagadka_22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

po reklamie owego specyfiku weszłam na google aby zoabczyc ile to cudo kosztuje i akurat mnei tu porzywiało

to co pisze kolezanka na samiuskim poczatku poprostu zwaliło mnie z krzesłą i myslała mze padne ze smiechu. 2 dni?! a własnie dalej napsiaął ze nie jest gruba, o ile mi sie wydaje to osoba któe nie maja problem uz kupnem ubran nie jest to potrzenbe do szczescia pozatym nic nie daje takich efektów jak odpowiednia dieta i wysiłek fizyczny. o!
zagadka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 23:26   #86
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Bio - CLa czy to jest lepsze ??
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 23:57   #87
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Kasiu - nie wystarczy tylko przyjmowac tabletek...wiem, wiem- znowu truję
poczytaj w wątku -
piękne do wakacji http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=166353
( po wejściu w wątek wpisz w przeszukaj ten wątek mój nick i wyświetlą się moje posty )- wkleiłam tam linki do niezbędnych artykułów - bez których nie da się ułożyć odpowiedniego planu działania

a tutaj - odżywki i suplementy - linki:
http://www.sfd.pl/suplementy/
http://www.sfd.pl/Suplementacja_%2D_...ocja-f151.html

opinie: http://www.sfd.pl/Od%C5%BCywki_i_Sup...8CIA-f154.html
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 00:06   #88
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Nie napoisałam że chcę go kupić bo jeszcze nie wiem , zastanawiam sie tylko dlatego pytam .

przestudiowałam prawie wszystkie wątki , ten o chudnięciu do wakacji tez
oczywiście jeżeli się już zdecyduję to nie będe brała tylko tych tabletek, ćwicze od kilku dni i będe ćwiczyć nadal , gorzej z dietą narazie mniej i częściej jem , ale ciągle coś próbuję zmienić.

u mnie problem nie leży w wadze bo z wyliczeń BMI wagę mam w normie tzn ważę 54 kg przy wzroście 160 cm, oczywiscie fajnie by było zrzucić 2 kg , ale ważniejsze dla mnie jest zrzucenie nieco ud z obwodu i trochę brzuszek, no i cellulit to też ważne ale jeżeli chodzi o to to chyba zacznę chodzić na masaże.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 00:20   #89
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Kasiu - to świetnie, że zaczynasz cwiczyć
polecam Ci jeszcze czerwoną herbatę - nie wiem tylko czy można ją pić podczas karmienia- musiałabyś zapytać lekarza.
Na dietetyce jest wątek - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...erwona+herbata
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 10:33   #90
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Od niedzieli robię różne brzuszki i ćwiczenia na nogi np. wymachy nóg do tyłu w pozycji na czterech jak piesek oraz wymachy nóg w bok tak jak piesek robi siusiu Od dwóch dni skaczę na "niby skakance" prqawdziwej nie mogę bo pół mieszkania bym zdemolowała, i od wczoraj dodtakowo twister.
Piję tez herbatkę pu-erh tylko kurcze nie wiem czy nie powinnam przestać ze wzgdlędu właśnie na to że karmię piersią. Tak samo jest z tym CLA korci mnie żeby spróbować ale nie wiem czy mogę karmiąc, musze się zapytać w aptece.
Może ty mi doradzisz czy powinnam ćwiczyć codziennie czy co drugi dzień albo np 6 dni i 1 dzień wolnego. Dzięki
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.