Odłażący płatami lakier :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 13:35   #1
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885

Odłażący płatami lakier :(


Wyszukiwarka odmówiła współpracy. Powiedzcie co robię nie tak. Chodzi mi o zwykłe malowanie paznokci. Staram się nie moczyć paznokci gdy wiem,że będę je malować, potem odtłuszczam zmywaczem, maluję lakierem podkładowym, a potem kolorowym i efekt zawsze jest taki sam po kilku godzinach lakier odłazi płatami, mogę go sobie ściągać jakby to była naklejka Co robię nie tak? Po profesjonalnym malowaniu jest to samo
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 14:16   #2
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

A nie natłuszczasz przed malowaniem niczym rąk? np kremem albo oliwką?
Jeżeli nie, to nie wiem dlaczego to sie dzieje, może masz jakieś tanie i mało jakościowe lakiery. Albo twoje paznokcie mają jakiś problem...

Dziewczyny powinny więcej pomóc...
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 14:35   #3
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Nie kremuję rąk przed malowaniem, a paznokcie odtłuszczam zmywaczem. Lakiery raczej dobre, głównie OPI. Może problem jest w samych paznokciach? Są miękkie, ale króciótkie.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 17:00   #4
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Wszystko o czym piszesz to po prostu tłusta płytka... są profesjonalne odtłuszczacze, ale niestety te które najbardziej wyjaławiają pazurki są na bazie kwasu a to niestety nie jest najlepsze dla płytki paznokcia. Co mogę doradzić- spróbuj przed malowaniem zmatowić płytke drobnoziarnistym niezbyt ostrym pilnikiem..Jednak nie przepiłuj jej- musisz byc ostrożna i zrobić to delikatnie później daj baze i na tolakier. Powinno troszke pomóc, choć tłuste płytki są najbardziej problematyczne i nie ma na to za bardzo rady.
Ale nie przejmuj się nie ty jedna masz takie problemy z pazurkami
Pozdrawiam
__________________
NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE TO UMIEĆ BYĆ SOBĄ...
Michael De Montaigne
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 19:46   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Jeżeli nie chcesz wydawać kasy na odtłuszczacze, to faktycznie, warto spróbować leciutko zmatowić blokiem polerskim i przemyć nawet wodą utlenioną. A jakiego zmywacza używasz??
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 19:54   #6
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Jeżeli odtłuszczasz pazurki zmywaczem do paznokci to jest to zrozumiałe , że lakier będzie odchodził
Zmywacz zawiera olejki , które odpowiadają za nawilżenie pazurka. Może spróbuj zmywaczem z acetonem.
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 20:27   #7
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Jeżeli odtłuszczasz pazurki zmywaczem do paznokci to jest to zrozumiałe , że lakier będzie odchodził
Zmywacz zawiera olejki , które odpowiadają za nawilżenie pazurka. Może spróbuj zmywaczem z acetonem.
Co do zmywacza z ACETONEM, to nie polecam wręcz odradzam, powszechnie wiadomo, że ma niekorzystne działanie na paznokcie, chyba że chcesz je osłabić i przesuszyć, wwtedy będą pękać, łamać się itd. cóż z tego, że odtłuści, ale kosztem stanu paznokci. na serio już lepiej spirytusu użyc
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 20:33   #8
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Co do zmywacza z ACETONEM, to nie polecam wręcz odradzam, powszechnie wiadomo, że ma niekorzystne działanie na paznokcie, chyba że chcesz je osłabić i przesuszyć, wwtedy będą pękać, łamać się itd. cóż z tego, że odtłuści, ale kosztem stanu paznokci. na serio już lepiej spirytusu użyc

Zgadzam się z tobą w 100%
__________________
NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE TO UMIEĆ BYĆ SOBĄ...
Michael De Montaigne
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 20:39   #9
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Jeżeli odtłuszczasz pazurki zmywaczem do paznokci to jest to zrozumiałe , że lakier będzie odchodził
Zmywacz zawiera olejki , które odpowiadają za nawilżenie pazurka. Może spróbuj zmywaczem z acetonem.
hmmm...dajecie mi do myślenia Używam zwykłego zmywacza bez acetonu z Rossmana. Właśnie poszłam sprawdzić skład i nie widzę żadnych olejków Ale może po prostu nie umiem rozszyfrować jakiegoś skrótu i te podstępne olejki gdzieś się tam czają Chyba jutro spróbuję trochę zmatowić pazurki przed malowaniem Ale bardzo ostrożnie bo mam uraz (swego czasu, gdy jeszcze nosiłam tipsy stylistka przepiłowała mi płytkę i i przez długi czas gdy tylko palce miały kontakt z czymś ciepłym myślałam o niej równie ciepło )
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:15   #10
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Vesenka, niech Cie nie podkusi matwoenienie sobie paznokietka przed kazdym malowaniem lakierem!!!!
Aż mi włosy deba stanęły!
Co by było, po miesiącu, zakładając, ze lakier chciałbys zmieniac co ok 3-4 dni?
Cieniutka płyteczka!

Jeżeli nie chcesz wydawac na profesjonalne odtłuszczacze, choc dobre nie sa złe- u nas w firmie 100ml odtłuszczacza, które starczy Ci na wiele, wiele miesięcy miesięcy, kosztuje 35zł...

Dwa- dziewczyny pomyliły pojęcia- odtłuszczacz nie zawiera ZADNEGO KWASU, zawiera go primer i tego nie poleciłabym Tobie do paznokietków, gdyz słuzy do uzytku profesjonalnego i tylko do przedłużania paznokci.
Odtłuszczacze sa na bazie alkoholu.

Jeżeli jednak nie chcesz kupowac odtłuszczacza, to przed nałożeniem lakieru przemyj je SPIRYTUSEM, najlepiiej rektyfikowanym (ma najwiekszy wolaż ), lub nawt zwykłym salicylowym, to odtłuści Twoje paznokietki, bez szkody dla nich.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:19   #11
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Co do zmywacza z ACETONEM, to nie polecam wręcz odradzam, powszechnie wiadomo, że ma niekorzystne działanie na paznokcie, chyba że chcesz je osłabić i przesuszyć, wwtedy będą pękać, łamać się itd. cóż z tego, że odtłuści, ale kosztem stanu paznokci. na serio już lepiej spirytusu użyc
Zgodzę się z Tobą ale pod jednym warunkiem - że codziennie malowałabym pazurki i zmywała je. I powszechnie wiadomo, że pazurki to martwy przydatek i fakt możesz je zniszczyć ale mocząc pazurki w zmywaczu z acetonem a nie przemywając je raz na jakiś czas

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 21:32   #12
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Mona, nawet jezeli sa martwe, to można je pzesuszyc- tak samo jak deska jest martwa, a może ulec przesuszeniu i potem sie np wypacza, lub rozwarstwia.
Tak samo jest z naszymi paznokietkami- owszem sa martwe, ale i tak nalezy o nie dbac
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:44   #13
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Mona, nawet jezeli sa martwe, to można je pzesuszyc- tak samo jak deska jest martwa, a może ulec przesuszeniu i potem sie np wypacza, lub rozwarstwia.
Tak samo jest z naszymi paznokietkami- owszem sa martwe, ale i tak nalezy o nie dbac
Wiem Albertyno Ale chodziło mi o to, że jednorazowe przemycie pazurka zmywaczem z acetonem nie zniszczy go ani nie wysuszy. Wiem, że nadmiene stosowanie skończyłoby się tragocznie dla pazurków ale jednorazowy "zabieg" chyba nie zaszkodzi.

Pozdrawiam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:30   #14
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Zgadza się
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:10   #15
sql
Raczkowanie
 
Avatar sql
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 257
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Ile kosztuje zmywacz bez acetonu i czy można go kupić w drogerii?
sql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 05:09   #16
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Vesenka, niech Cie nie podkusi matwoenienie sobie paznokietka przed kazdym malowaniem lakierem!!!!
Aż mi włosy deba stanęły!
Co by było, po miesiącu, zakładając, ze lakier chciałbys zmieniac co ok 3-4 dni?
Cieniutka płyteczka!
Fakt
Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Jeżeli nie chcesz wydawac na profesjonalne odtłuszczacze, choc dobre nie sa złe- u nas w firmie 100ml odtłuszczacza, które starczy Ci na wiele, wiele miesięcy miesięcy, kosztuje 35zł...
i chyba jednak skuszę się na odtłuszczacz. To w końcu jednorazowy wydatek, a na razie więcej schodzi mi na lakier, mimo,że efektów malowania brak
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 07:39   #17
apsik9
Raczkowanie
 
Avatar apsik9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 380
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Jak zwykle, słowa Albertyny są na wagę złota Zwykły spirytus powinien zaradzić, jak należy. A jeśli kupisz odtłuszczacz, wystarczy Ci na baaardzo długo
apsik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 08:29   #18
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Hyle czoła..
Pozdrawiam
__________________
NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE TO UMIEĆ BYĆ SOBĄ...
Michael De Montaigne
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 11:44   #19
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Cytat:
Napisane przez apsik9 Pokaż wiadomość
Jak zwykle, słowa Albertyny są na wagę złota Zwykły spirytus powinien zaradzić, jak należy. A jeśli kupisz odtłuszczacz, wystarczy Ci na baaardzo długo

Oj święte słowa. Ja od pół roku zużyłam połówkę 200ml buteleczki odtłuszczacza, a maluje nieraz 5-6 osobom paznokcie dziennie. Stwierdziłam, że nasączanie nim wacika to marnotrawstwo, nasączam nim jedynie patyczek kosmetyczny (taki do czyszczenia uszu) działa tak samo, a zużywa się go jeszcze mniej, starcza na wieki
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 11:56   #20
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

a ja pod lakier polecam jako odtłuszczacz spirytus salicylowy nie wiem jakie ma składniki, ale u mnie lakier sie trzyma naprawdę długo ( choć pewnie dużo zależy od jakosci lakieru)
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 12:19   #21
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

I zależy też od BAZY Moim klientkom na SILK WRAP z INGLOTa wszystko się trzyma nawet 1,5 tygodnia na naturalnych paznokciach. Wszelkie rekordy pobił lakier SENSIQUE kupiony na wyprzedaży za 1,99zł na paznokciach mojej mamy trzymał się na silk wrap`ie ponad 2 tygodnie, nic nie odprysnęło (z resztą nie pamiętam już kiedy ostatnio mówił ktoś, że mu lakier odprysnał hi hi), troszkę się starł na samych końcówkach (jakiś 1mm) i tyle. Aż sama byłam w szoku
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 14:17   #22
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

No to na początek spirytus, a jak gdzieś namierzę i kupię to zmienię na odtłuszczacz A jak nie pomoże to lakier podkładowy też spróbuję zmienić, bo może ten ma jakiś składnik, który nie lubi się z moimi pazurkami?
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 21:21   #23
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Chyba to jednak z moimi pazurkami coś nie tak Spróbowałam odtłuścić spirytusem i parę godzin po pomalowaniu było ok, ale po prysznicu lakier zlazł Spotkałyście się z takimi paznokciami? Może to wina jakiegoś kosmetyku, albo czegoś co jem? Bo kiedyś tak nie miałam.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:00   #24
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Hmmm... Vesenka... rzeczywiście dziwne...
Bardzo dziwne....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:38   #25
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Cytat:
Napisane przez sql Pokaż wiadomość
Ile kosztuje zmywacz bez acetonu i czy można go kupić w drogerii?
sql to zależy od tego jaki to ma być zmywać. Osobiście polecam, zmywacz do paznokci INGLOT, do najtańszych nie należy, ale świetnie zmywa pazurki i dobrze je natłuszcza (nawet bardzo dobrze). Jak dla mnie to nr.1 wśród zmywaczy Bardzo często zmywam paznokcie, więc wiem jak tanie zmywacze potrafią niszczyć i przesuszać paznokcie nawet te które są niby bez acetonu, jak zmywacz z Rossmana, moim paznokciom totalnie nie służył Tak jak Constance Carrol (z acetonem), nawet Lumene nie był zbyt dobry. W swojej kolekcji zmywaczów mam jeszcze zmywacz w kremie/żelu z ORIFLAME, pięknie pachnie kokosowo-waniliowo, ale nim takich długich paznokci jak moje nie da się zmyć nawet w 15 minut. Dziwny jest, a tani nie był. Pozdrofki
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:40   #26
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

a zmieniasz lakiery? czy ciągle ten sam? bo aż mi się nie chce wierzyć, jesli dobrze odtłuścisz dasz lakier podkładowy, na to dobry lakier i jeszcze utwardzacz to nie ma bata zeby odpryskiwąło

p.s oczywiscie warunkiem jest, żeby każda z tych warstw wyschła dokładnie, bo nawet jesli ostatnia wyschnie, ale poprzednie nie, to lakier odpryśnie
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:43   #27
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Chyba to jednak z moimi pazurkami coś nie tak Spróbowałam odtłuścić spirytusem i parę godzin po pomalowaniu było ok, ale po prysznicu lakier zlazł Spotkałyście się z takimi paznokciami? Może to wina jakiegoś kosmetyku, albo czegoś co jem? Bo kiedyś tak nie miałam.
Tylko jeden jedyny raz spotkałam się z czymś takim i faktycznie nawet na najlepszych produktach, odtłuszczaniu itd. wszystko odpryskiwało na drugi dzien Co prawda jak nałożyłam Silk Wrap, klientka sama stwierdziła, że faktycznie trzyma się dłużej, ale tylko o 1 dzień, chociaż sama stwierdziła, że to rekord jak na jej paznokcie
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:47   #28
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
p.s oczywiscie warunkiem jest, żeby każda z tych warstw wyschła dokładnie, bo nawet jesli ostatnia wyschnie, ale poprzednie nie, to lakier odpryśnie
Ja jak robie zdobienia lakierami, to nie czekam aż wyschnie poprzednia warstwa, tylko robie jedną na drugą(po kolei 10 palców, jak skoncze 10 to od razu biorę się za 1 nawet jak lakier nie wyschnął) i lakier zachowuje się normalnie Nic a nic nie odpryskuje, nawet nie schnie nadzwyczajnie długo z nabłyszczaczem
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:50   #29
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

no tak mnie uczono żeby lakier trzymał się kilka tygodni, a nie 3 dni, ale ja się nie znam, bo rzadko maluję lakierami
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:53   #30
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Odłażący płatami lakier :(

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
no tak mnie uczono żeby lakier trzymał się kilka tygodni, a nie 3 dni, ale ja się nie znam, bo rzadko maluję lakierami
Oczywiście, że bardzo dobrze robisz Jednak przy robieniu rozmazywanych wzorków, średnio to jest wykonalne (przynajmniej ja tak mam), jak pod spodem jest suchutki lakier nie ma już takiego efektu jak przy mokrym (kolorki lakierów pięknie się mieszają i wychodzą bajeranckie efekty )
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.