Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-12, 20:44   #4411
Prazynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 21
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Prazynka witam
Zdecydowanie celuj w kolory neutralne-zolte-oliwkowe, jak twoja szyja, wszelkie chlodne odcienie podkladow podbija twoja zarozowiona cere i bedzie sie ona jescze bardziej odcinac. Mozesz przed podkladem nalozyc zielony korektor (omiesctwarz pedzlem do pudru, niewielka ilosc), troche zneutralizuje rozowe tony.

Ja kiedys probowalam mixow podkladow z kremem ale podklady nakladane w tej formie sa malo kryjace, weic sila rzeczy zuzywa sie ich duzo wiecej, jak dla mnie nieekonomiczne rozwiazanie, poza tym mialam wrazenie, ze takie mixy ciemnieja na skorze z czasem.
Bardzo dziękuję za podpowiedzi - właśnie zrobiłam swoje pierwsze duże zamówienie z EDM - jednak większy wybór niż Lumiere. Wzięłam mint niestety dwa razy kliknęłam i mam teraz 2 minty także będę się mniej różowić przez długie lata
Prazynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 20:55   #4412
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Prazynka Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za podpowiedzi - właśnie zrobiłam swoje pierwsze duże zamówienie z EDM - jednak większy wybór niż Lumiere. Wzięłam mint niestety dwa razy kliknęłam i mam teraz 2 minty także będę się mniej różowić przez długie lata
Zawsze można wystawić n wymianę
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 21:47   #4413
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Isilindil dobrze mowi - wystawisz zbednego Minta na watku wymiankowym i po klopocie, jest tu duzo fanek tego korektora, wiec na pewno sie znajdzie ktos chetny na wymiane
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:07   #4414
stokrotka1805
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka1805
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
jak nakładac minerały

Witam serdecznie, mam zamiar zakupic swój pierwszy podkład mineralny cerę mam mieszaną z zaskurnikami i widocznymi porami czasami trafi się też jakaś krostka. I tu się zaczynają schody chciała bym wiedziec czy pod minerał muszę dac jakiś krem?? albo coś takiego, nie mam w tym doświadczenia więc bardzo proszę o pomoc. Chciała bym też wiedziec co polecacie szukam produktu który będzie ładnie krył i nie twożył maski zależy mi też na tym żeby się trzymał zwykły podkład mam na sobie jakąś godzine... i jak mam zmywac makijarz?? co polecicie mi na pierwszy zakup co jest niezbędne bardzo proszę o odpowiedź pozdrawiam stokrotka1805
stokrotka1805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:17   #4415
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: jak nakładac minerały

ja też mam cerę z zaskórnikami i używam maybellina. Choć jest to tzw. "pseudominerał" to jestem szalenie zadowolona bo nie zapycha, nie tworzy maski i nic mi po nim nie wyskakuje. Do poprawki w ciągu dnia możesz dokupić jakiś minerał w kamieniu i powinno być ok.
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:25   #4416
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: jak nakładac minerały

Witaj, na początek poczytaj ten wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post10709220 oraz ten post: http://mineralnekosmetyki.blogspot.c...label/podstawy na blogu Cathy.


Poza tym poczytaj pierwsze posty w wątkach poszczególnych firm.


Na przyszłość, nasze forum jest bardzo dobrze zorganizowane i nie ma potrzeby zakładania nowych wątków dla każdego pytania z osobna, najpierw sprawdź czy takie pytanie już nie padło, od tego jest wyszukiwarka...


Minerały w kamieniu niemal nie istnieją, a już na pewno nie można ich kupić w Polsce...
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 20:24   #4417
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: jak nakładac minerały

wydawało mi się, że na półce Maybellina widziałam (tak wiem, że jest to pseudo).
W każdym razie sypkie są i do "poprawek" nadają się idealnie.
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 13:16   #4418
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: jak nakładac minerały

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
wydawało mi się, że na półce Maybellina widziałam (tak wiem, że jest to pseudo).
W każdym razie sypkie są i do "poprawek" nadają się idealnie.

więc widziałaś zwykły puder w kamieniu.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:40   #4419
stokrotka1805
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka1805
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: jak nakładac minerały

witam a ja mam takie pytanko czy mogły byście mi wytłumaczy w jakim celu używa się filtrów pod makijarz minerałowy?? czy to jest niezbędne czy może by tylko jakiś krem czy coś specjalnego dziękuje za odpowiedź pozdrawiam
stokrotka1805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:51   #4420
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez stokrotka1805 Pokaż wiadomość
witam a ja mam takie pytanko czy mogły byście mi wytłumaczy w jakim celu używa się filtrów pod makijarz minerałowy?? czy to jest niezbędne czy może by tylko jakiś krem czy coś specjalnego dziękuje za odpowiedź pozdrawiam
Filtrów używamy z innych powodów i minerały nie mają tu nic do rzeczy .. Makijaż mineralny, czy tradycyjnymi kosmetykami - nie ma to znaczenia. Decyzję o używaniu filtrów podejmujemy niezależnie od tego, czy używamy kosmetyków z drogerii, minerałów, czy też nie malujemy się w ogóle...
Mówiąc krótko - używanie minerałow nie wiąże się z koniecznoscią używania filtrów. To, czy będziesz ich używać, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojego podejścia do ochrony skóry
Krem, serum, baza pod minerały oczywiscie może być i nawet jest wskazane to (chodzi głownie o porządne nawilżenie skóry).

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-01-14 o 16:53
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:48   #4421
stokrotka1805
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka1805
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Filtrów używamy z innych powodów i minerały nie mają tu nic do rzeczy .. Makijaż mineralny, czy tradycyjnymi kosmetykami - nie ma to znaczenia. Decyzję o używaniu filtrów podejmujemy niezależnie od tego, czy używamy kosmetyków z drogerii, minerałów, czy też nie malujemy się w ogóle...
Mówiąc krótko - używanie minerałow nie wiąże się z koniecznoscią używania filtrów. To, czy będziesz ich używać, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojego podejścia do ochrony skóry
Krem, serum, baza pod minerały oczywiscie może być i nawet jest wskazane to (chodzi głownie o porządne nawilżenie skóry).
Bardzo dziekuje za wyjaśnienie dopiero mam zamiar testowa minerały więc dlatego nie byłam pewna a czy mogła byś powiedziec mi, czy wystarczy sam kremik i później podkład mineralny czy coś jeszczę muszę zastosowac. Nie lubie róży wiec ich nie będe używac ale chodzi mi o to czy wystarczy sam podkład czy musi by jakiś bronzer albo cosik takiego przepraszam za problem
stokrotka1805 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 17:55   #4422
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Stokrotka to zalezy wylacznie od twoich preferencji - jedni nie wyobrazaja sobie makijazu bez wymodelowania twarzy brazerem i rozem, a inni zupelnie pomijaja ten krok, wazne co dla ciebie jest odpowiednie W kazdym razie nie ma sie co rzucac na wszystko naraz, stopniowo dojdziesz do tego, co ci jest potrzebne - niektorzy uzywaja podkladu i primerow lub pudrow wykanczajacych, a inni zupelnie nie potrzebuja baz czy utrwalaczy, sam podklad im wystarcza. Jedni maluja oczy cieniami, innym wystarczy tylko tusz - pelna dowolnosc Nikt ci nie powie "masz uzywac tego i tego" - to ty decydujesz - nie lubisz rozu, to nie
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 00:04   #4423
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Powoli pojawia się Pixie.. póki co na allegro- http://allegro.pl/item884417995_pixi..._promocja.html ( mam nadzieję, że ten link nie jest przeciwko regulaminowii tylko te korektory

może któras z Was wypowie się o składach- warte uwagi?

czyli można wnioskowac, że do lutego powinno coś więcej zacząc się dziac i już nie mogę się doczekac pełej oferty
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 08:20   #4424
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Powoli pojawia się Pixie.. póki co na allegro- http://allegro.pl/item884417995_pixi..._promocja.html ( mam nadzieję, że ten link nie jest przeciwko regulaminowii tylko te korektory

może któras z Was wypowie się o składach- warte uwagi?

czyli można wnioskowac, że do lutego powinno coś więcej zacząc się dziac i już nie mogę się doczekac pełej oferty
Opakowanie piękne tylko trochę zniechęca cena, EDM wychodzi dużo taniej...
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:28   #4425
catshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

u mnie nadal pelne zadowolenie - w zeszly piatek uzylam mineralow w warunkach polowych - po fitnessie szlysmy z kumpelami w miasto - oczyscilam twarz chusteczkami a potem juz w pubowej lazience idealnym rozwiazaniem do nabrania proszkow okazala sie zwykla pokrywka od sloika - plaska, szeroka, nie mogla sie zbic - i lekka

przyszly probki z ocean mist - mam wrazenie, ze podklady sa ciezsze , gorzej sie rozprowadzaja i wtapiaja w skore - ale ich mint mnie przekonal o koniecznosci zamowienia takowego u kogos innego
oraz wzbudzil pewne podejrzenia po wyciszeniu zaczerwienien - czy ja na pewno jestem cool czy przypadkiem nie olive
catshka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 13:01   #4426
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

No proszę catshka, zupełnie jak ja, zaczynałam od odcieni różowawych/cool, a skończyłam w oliwkach
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 10:15   #4427
catshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

w najjasniejszej oliwce ocean mist wygladam na szara i zmeczona jednak - wydaje mi sie, ze nie widze tego efektu w chlodnych odcieniach
poczekam na lepsze swiatlo na testy jeszcze bo w aktualnym to wszystko wyglada szaroburoponuro
catshka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 23:44   #4428
Farraige
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 96
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Opakowanie piękne tylko trochę zniechęca cena, EDM wychodzi dużo taniej...
Ale przecież i skład jest zupełnie inny... korektory EDM mają bardziej "tradycyjny", mineralny skład jak mika, dwutlenek tytanu... Zaś te korektory mają w sobie dużo olejów roślinnych, olejków, witaminę E... To zupełnie inny skład... Oleje roślinne są kosztowniejsze od miki, dwutlenku tytanu i tlenków żelaza....
Farraige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 00:29   #4429
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Pozatym taki korektor chyba lepiej będzie się sprawdzał na delikatnej skórze w okół oczu, na pewno nie wejdzie w zmarszczki, nie podkreśli ich, łatwiej go zaaplikować.
Gdyby nie zapas korektorów jaki posiadam i szczęście nie posiadania podkówek czy cieni pod oczami nie czuję się skuszona aczkolwiek opakowania śliczne i ciekawa jestem opinii o nich.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 00:45   #4430
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Farraige Pokaż wiadomość
Ale przecież i skład jest zupełnie inny... korektory EDM mają bardziej "tradycyjny", mineralny skład jak mika, dwutlenek tytanu... Zaś te korektory mają w sobie dużo olejów roślinnych, olejków, witaminę E... To zupełnie inny skład... Oleje roślinne są kosztowniejsze od miki, dwutlenku tytanu i tlenków żelaza....
Zgadza się, ale ja i tak korektory EDM nakładam z olejkami (jojoba albo copaiba), więc nie jest dla mnie problemem, że one ich nie zawierają.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 08:18   #4431
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

No ale czy nie wygodniej było by kupić taki korektor w kremie skoro i tak miesza się je z olejkami i trzeba się we wszystko osobno zaopatrzać i dopiero samemy w domowym zaciszu mechrać?
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 09:06   #4432
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dla mnie to tak samo jak z kremem - można kupić w sklepie, a można zrobić samemu. Szczerze to wolę sobie sama zmieszać ulubiony korektor, bądź mieszankę korektorów z olejkiem i dopasować wszystko idealnie do moich potrzeb - od koloru korektora, aż po wybrane oleje.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 09:51   #4433
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
No ale czy nie wygodniej było by kupić taki korektor w kremie skoro i tak miesza się je z olejkami i trzeba się we wszystko osobno zaopatrzać i dopiero samemy w domowym zaciszu mechrać?
Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dla mnie to tak samo jak z kremem - można kupić w sklepie, a można zrobić samemu. Szczerze to wolę sobie sama zmieszać ulubiony korektor, bądź mieszankę korektorów z olejkiem i dopasować wszystko idealnie do moich potrzeb - od koloru korektora, aż po wybrane oleje.
No właśnie i tu zdania będą podzielone Ja w każdym bądź razie na pewno spróbuję pixie choćby z czystej ciekawości. Korektory EDM z olejkiem jojoba nie wchodzą mi w zmarszczki i wyglądają pięknie. Nie jest też dla mnie trudnością nakładanie, gdyż maczam pędzel w jojobie, a potem w korektorze. Jedynym utrudnieniem jest, że muszę po każdym użyciu prać pędzel, ale i tak często je piorę.

Fajnie, że powstaje dobra polska firma, mam nadzieję, że w końcu nie będziemy się martwić o zaginione paczki
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 21:09   #4434
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

http://pixiecosmetics.com/


korektor zółty juz do mnie idzie i od razu podzielę się z Wami opinią według mnie kosmetyki zapowiadają się naprawdę obiecująco- chwilkę mailowałam z p. Sylwią o składach - podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie i innowacyjnie, więc byc może i nie będziemy musiały martiwc się o cło, dostarczanie, a i miec dobre minerałki
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 21:46   #4435
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
http://pixiecosmetics.com/


korektor zółty juz do mnie idzie i od razu podzielę się z Wami opinią według mnie kosmetyki zapowiadają się naprawdę obiecująco- chwilkę mailowałam z p. Sylwią o składach - podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie i innowacyjnie, więc byc może i nie będziemy musiały martiwc się o cło, dostarczanie, a i miec dobre minerałki
Czekamy z niecierpliwością Mam nadzieję, że to będą w końcu prawdziwe polskie minerały.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 14:22   #4436
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

witam

postanowiłam kupić sobie puder mineralny a że nigdy nie miałam żadnego stąd piszę tu o radę

skórę mam przesuszoną, wymęczoną złym leczeniem, aktualnie w trakcie zabiegów iplem - diagnoza TR

nawilżam ją więc tym samym błyszczę się bardzo

szukam czegoś naprawdę dobrego, co mnie nie uczuli, zmatuje - najlepiej raz bez wymaganych poprawek no i transparentnego

acha pędzel kupić zamierzam ten http://www.allegro.pl/item884510120_...ed_kabuki.html


z góry dziękuję
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:32   #4437
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Witam. Tak szukam już od godziny przez wyszukiwarkę i na kwc, a znaleźć nie mogę, albo nie umiem. Więc zapytam tu, czy jest jakiś podkład mineralny bez miki?
Bo mi edm tragedię na twarzy zrobił i myślę, że to przez nią, bo po niemineralnych rozświetlaczach, a one jej sporo zawierają też pryszcze miałam. A ja nie mądra tego podkładu używać zaczęłam. Nie jest to chyba też efekt oczyszczania pod wpływem minerałów, o którym czytałam, bo ja tego podkładu od prawie 2 miesięcy używam, to by się już pewnie oczyścić zdążyło.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 07:56   #4438
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Witam. Tak szukam już od godziny przez wyszukiwarkę i na kwc, a znaleźć nie mogę, albo nie umiem. Więc zapytam tu, czy jest jakiś podkład mineralny bez miki?
Bo mi edm tragedię na twarzy zrobił i myślę, że to przez nią, bo po niemineralnych rozświetlaczach, a one jej sporo zawierają też pryszcze miałam. A ja nie mądra tego podkładu używać zaczęłam. Nie jest to chyba też efekt oczyszczania pod wpływem minerałów, o którym czytałam, bo ja tego podkładu od prawie 2 miesięcy używam, to by się już pewnie oczyścić zdążyło.
poszperaj w TYM wątku
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 08:39   #4439
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
poszperaj w TYM wątku
Dziękuję, właśnie czegoś takiego szukałam
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 22:34   #4440
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Hej,
czego uzywacie jako bazy pod cienie mineralne? Czytalam, ze sporo osob chwali bazy Lumene czy ArtDeco. Tylko, ze one nie sa naturalne,.... zawierają methicony i takie tam, nie chcialabym tego nakladac na powieki skoro jestem juz na naturalnej pielegnacji i makijażu
Co zrobic?
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.