WALKA Z CELLULITEM cz. II - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-24, 22:50   #931
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2832740 5]jest tez taki masazer, ktory zasysa, podobnie jak odkurzacz. ja w kazdym razie wole miec cellulit niz fioletowe nogi [/QUOTE]

Ale moje wcale nie są fioletowe, naczynka mam od zawsze, kilka na całe nogi, od masowania przybyły dosłownie 4, i to zanim zaczęłam "odkurzać".
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 15:14   #932
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

właśnie znalazłam swoje zdjęcie z zeszłych wakacji... jaki ja miałam cellulit wtedy
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 15:27   #933
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja niestety zaczynałam swoja walke i nie zrobiłam sobie zdjec przed...a szkoda bo teraz nawet moj tż powiedział ze dokonałam cudów
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 14:26   #934
martuch_
Rozeznanie
 
Avatar martuch_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 737
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Witam dziewczynki

Też mam zamiar się wziąć za to okropieństwo
Może jakieś rady? Bańki już są
__________________
D!



martuch_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 07:08   #935
Andrea00
Raczkowanie
 
Avatar Andrea00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Walczę dalej (dwudniowa wizyta u rodziny niestety sprawiła, że nie za bardzo dało się uprawiać cięższe ćwiczenia, ale dyskretny pilates wiczorkiem i owszem), od dwóch dni dodatkowo nie piję kawy - a jestem ekstremalną kawoholiczką...
Andrea00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 08:19   #936
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

A ja wczoraj byłam pierwszy raz na Rolleticu i muszę przyznać,że to bardzo fajne urządzenie! Wymasowałam się mocno,skóra napięta,jakby gładsza. I mięśnie bolą
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:51   #937
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja bym sie troche bala eksperymentowac z odkurzaczem.
Powiem wam tak, kazda z nas ma inna skore, jednej nic sie nie stalo druga moze miec skore bardziej wrazliwa i moga jej popekac naczynka.
Ja np moge bez problemu uzywac balsamow termoaktywnych i mi sie ze skora nic nie dzieje - natomiast moja siostra nie moze uzywac kosmetykow silnie rozgrzewajacych bo by sie jej pajaczki porobily na nogach.
Ja polecam wszystkim cwiczenia - bo one daja najwiecej

A jezeli chodzi o serum Bielendy - to moja wersja jest o tyle dobra, ze jest neutralna dla skory nie grzeje ani nie chlodzi - wrazenie jakbysmy wcierali lotion w skore
Wiec posiadaczki wrazliwej skory nie musza sie obawiac
Mysle, ze najlepiej ten kosmetyk somentowala florencebeauty na swoim blogu

http://www.florencebeauty.pl/2011/06...-antycellulit/
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 13:34   #938
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Co tu taka cisza ??? Czyżby sie juz wszystkie pozbyły cellulitu :P Oczywiście wszystkim tego życze

U mnie juz coraz lepiej, noga wraca do normalności tzn moge juz normalnie chodzic a nie o kulach. Na siłownie wracam dopiero w połowie wrzesnia bo teraz pod koniec sierpnia wyjezdzam na urlop ...oczywiscie pomimo tego ze cellulit mam nie zrezygnuje z plazowania. Chociaz musze sie pochwalic ze juz mam go malutko a wszystko to zasługa diety i masazu...zrezygnowałam ze słodyczy, chleba, makaronow, pizzy, słodkich napojów na rzecz miesa, warzyw i zdecydowanie wiecej białka...i cellulit znikał nawet w szybkim tempie
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 17:30   #939
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja dzisiaj dopiero wrocilam do domu wczoraj ostro trenowalam na silowni, bylam cala spocona.
Dzisiaj jak cos to pocwicze pilates , zrobie sobie peeling i wetre balsam antycellulitowy w posladki i uda

madziaNS - wiesz jest okres wakacji, duzo osob jest poza domem.
Podejrzewam, ze we wrzesniu watek znowu rozkwitnie na nowo
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 11:09   #940
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dziewczyny, mam do Was pytanie odnośnie naszego niemiłego przyjaciela na literkę C

Nie mam dużego cellulitu, tzn. widać go przy ściśnięciu skóry. Był taki sobie, niewielki. Od połowy lipca zaczęłam ćwiczyć nogi, chodzi mi o zgubienie cm w udach. Nie stosuję diety na razie, zaczynam dietować dopiero od przyszłego tygodnia. Nie jem jakoś niezdrowo, normalnie. A cellulit się zwiększył! W dalszym ciągu go nie widać, ale po ściśnięciu zdecydowanie urósł dziad trochę mnie to zdołowało...

Ale poczytałam nieco i tu na Wizażu, i na vitalii piszą, że mięśnie wypychają cellulit na początku.

Czy to znaczy, że mam przestać ćwiczyć? Na jaki czas? Czy to kwestia diety? A może zbyt intensywnych ćwiczeń (robię 100 wymachów jedną nogą i drugą leżąc na boku i nożyce pionowe). Proszę Was o pomoc i poradę dla laika
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 11:15   #941
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie odnośnie naszego niemiłego przyjaciela na literkę C

Nie mam dużego cellulitu, tzn. widać go przy ściśnięciu skóry. Był taki sobie, niewielki. Od połowy lipca zaczęłam ćwiczyć nogi, chodzi mi o zgubienie cm w udach. Nie stosuję diety na razie, zaczynam dietować dopiero od przyszłego tygodnia. Nie jem jakoś niezdrowo, normalnie. A cellulit się zwiększył! W dalszym ciągu go nie widać, ale po ściśnięciu zdecydowanie urósł dziad trochę mnie to zdołowało...

Ale poczytałam nieco i tu na Wizażu, i na vitalii piszą, że mięśnie wypychają cellulit na początku.

Czy to znaczy, że mam przestać ćwiczyć? Na jaki czas? Czy to kwestia diety? A może zbyt intensywnych ćwiczeń (robię 100 wymachów jedną nogą i drugą leżąc na boku i nożyce pionowe). Proszę Was o pomoc i poradę dla laika
kwestia diety, spalisz tłuszcz to i cellulit będzie znikał. masaże też powinny trochę pomóc
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 11:30   #942
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Tak też myślałam, po wstępnej panice. Ale czy uważasz/uważacie, żeby póki - co rozpoczęcia diety - darować sobie ćwiczenia czy też zamiast codziennych-co drugi dzień?

Czy po prostu robić swoje, rozpocząć dietę, olać te grudki i uzbroić się w cierpliwość?
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 18:26   #943
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Moze oprocz cwiczen dolacz jeszcze diete i skup sie na pielegnacji skory objetej cellulitem.
Pomysl o masazach szorstka gabka pod prysznicem, zrob sobie raz na kilka dni porzadny peeling posladkow i ud.
A na samym koncu wcieraj jakis nawilzajaco - ujedrniajacy balsam
Same cwiczenia nie wystarcza trzeba rowniez w inny sposob zadbac o cialko
Zycze powodzenia
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 18:34   #944
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Zapomniałam dopisać, że od połowy lipca masuję rano i wieczorem uda rękawicami szorstkimi, i wklepuję balsam Eveline
Mam nadzieję, że to kwestia diety i tego, że jak się rozpędzę, to cellulit wróci co najmniej na swoje dawne miejsce, a jeśli się zmniejszy to jeszcze lepiej
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 18:37   #945
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Warto pomyslec o zdrowym odzywianiu sie i moze zmianie cwiczen
Takie wymachy nog to sa raczej na ujedrnienie cialka - mysle ze cwiczenie tylko tego szybkich efektow nie da.
Ja bym dolaczyla do cwiczen jeszcze jakis rowerek czy bieganie - to super dziala na nogi
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:18   #946
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

I znów zapomniałam dopisać, ech
Jeżdżę na rowerze, a od przyszłego tygodnia - ponieważ nie będę mieć dostępu do roweru - będę maszerować, nie mogę biegać.
A wymachuję nogami, żeby je jakoś wysmuklić ogólnie. Będę też agrafkować, bo podobno taki zestaw daje niezłe rezultaty.

Na zbicie cellulitu nie liczyłam, ale jak zobaczyłam dzisiaj, że się trochę zwiększył, to się zaniepokoiłam.

w każdym razie, od przyszłego tygodnia to będa kompleksowe działania

Dziękuję owocu22 za pomoc
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 20:47   #947
Andrea00
Raczkowanie
 
Avatar Andrea00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Mimo małych grzeszków na koncie (a to dzień bez ćwiczeń, a to duuużo czekolady, a to piwo) walczę dalej i już widzę pewne postępy, nogi są zdecydowanie gładsze Od dwóch tygodni ćwiczę (codziennie pilates, a gdy mam czas to także aerobik) , staram się lepiej odżywiać (duuużo wody, zielonej herbaty, warzyw, ryb, kasz) niemal codziennie masuję nogi: najpierw luffą w wannie, a potem po nasmarowaniu ich balsamem anty przez trzy minuty masuję każdą masażerem z wypustkami.

Ale jeszcze bardziej cieszy, że coraz mniej się męczę przy ćwiczeniach i coraz łatwiej mi funkcjonować bez ulubionej kawy. Więc mam nadzieję, że dobre nawyki uda mi się dłużej utrzymać, zwłaszcza, że marzą mi się lekko umięśnione uda, a nie takie, jak mam w chwili obecnej

Trzymam za Was kciuki dziewczyny - a Wy trzymajcie za mnie
Andrea00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 09:58   #948
mi_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 21
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dziewczyny niestety nie mam czasu na czytanie całego wątku. Od marca dość regularnie (2-3 razy w tygodniu) jeżdżę na rowerku stacjonarnym (ok. godziny) z przerwą na sesję niestety (właściwie od końca maja do początku lipca).

W maju byłam na sześciu treningach Vacu Well, co przyniosło mały (ale zawsze) skutek w walce z moim cellulitem, który na udach jest widoczny - nie jakoś strasznie, ale jest i mi bardzo przeszkadza, a na łydkach niestety widać go przy ściśnięciu. Niestety chwilowo kasy na nowe zabiegi brak.

Z różną regularnością smarowałam się różnymi kremami i masowałam szorstką rękawicą.

Od dwóch tygodni biorę Inneov - dawka zmniejszona o połowę, bo po 2 tabletkach w jednej dawce boli mnie brzuch :/ .
Od tego czasu mój TŻ masuje mnie codziennie wieczorem przez ok. 10 minut z balsamem antycell (AA). Stosuję naprzemienne prysznice, ale tylko jakieś 2-3minuty, bo jestem ciepłolubna i długo z lodem wytrzymać nie mogę
Co trzeci dzień stosuję peeling kawowy, a od poniedziałku codzienny masaż bańką chińską - też ok. 10 minut (nie wiem czy to dobrze, ale chociaż nie mam siniaków, to po masażu z bólu nie mogę na tyłku usiąść )
Fast foodów nigdy nie jadłam (od wielkiego huku pizzę w włoskiej restauracji na cienkim ciście), słodyczy jem malo (tyle ile muszę na rodzinnych imprezach), jeżdżę na rowerku 2-3 razy w tygodniu po godzinie, teraz jeszcze chodzę 3 razy w tygodniu na taniec. Piję dużo wody, podczas samego treningu czasem nawet 1,5 litra.
Nie chcę już za bardzo chudnąć, bo mam bardzo szczupłą górę i już mocno wystają mi obojczyki. Pupa jest duża jak była, ale zrobiła się od cwiczeń trochę jędrniejsza.

PYTANIE: czy taki plan jest dobry? coś zmienić? czas/częstotliwość masowania, smarowania. Jestem już naprawdę zdesperowana i nie wiem co robić, żeby to *&^%$$ zniknęło.
mi_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 08:28   #949
*KoCiCa*
Raczkowanie
 
Avatar *KoCiCa*
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 38
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez mi_ka Pokaż wiadomość
Dziewczyny niestety nie mam czasu na czytanie całego wątku. Od marca dość regularnie (2-3 razy w tygodniu) jeżdżę na rowerku stacjonarnym (ok. godziny) z przerwą na sesję niestety (właściwie od końca maja do początku lipca).

W maju byłam na sześciu treningach Vacu Well, co przyniosło mały (ale zawsze) skutek w walce z moim cellulitem, który na udach jest widoczny - nie jakoś strasznie, ale jest i mi bardzo przeszkadza, a na łydkach niestety widać go przy ściśnięciu. Niestety chwilowo kasy na nowe zabiegi brak.

Z różną regularnością smarowałam się różnymi kremami i masowałam szorstką rękawicą.

Od dwóch tygodni biorę Inneov - dawka zmniejszona o połowę, bo po 2 tabletkach w jednej dawce boli mnie brzuch :/ .
Od tego czasu mój TŻ masuje mnie codziennie wieczorem przez ok. 10 minut z balsamem antycell (AA). Stosuję naprzemienne prysznice, ale tylko jakieś 2-3minuty, bo jestem ciepłolubna i długo z lodem wytrzymać nie mogę
Co trzeci dzień stosuję peeling kawowy, a od poniedziałku codzienny masaż bańką chińską - też ok. 10 minut (nie wiem czy to dobrze, ale chociaż nie mam siniaków, to po masażu z bólu nie mogę na tyłku usiąść )
Fast foodów nigdy nie jadłam (od wielkiego huku pizzę w włoskiej restauracji na cienkim ciście), słodyczy jem malo (tyle ile muszę na rodzinnych imprezach), jeżdżę na rowerku 2-3 razy w tygodniu po godzinie, teraz jeszcze chodzę 3 razy w tygodniu na taniec. Piję dużo wody, podczas samego treningu czasem nawet 1,5 litra.
Nie chcę już za bardzo chudnąć, bo mam bardzo szczupłą górę i już mocno wystają mi obojczyki. Pupa jest duża jak była, ale zrobiła się od cwiczeń trochę jędrniejsza.

PYTANIE: czy taki plan jest dobry? coś zmienić? czas/częstotliwość masowania, smarowania. Jestem już naprawdę zdesperowana i nie wiem co robić, żeby to *&^%$$ zniknęło.

Twój plan wydaje się w porządku nic z wyjątkiem masaży syrenką lub szczotką pod prysznicem nie przychodzi mi do głowy..
Ja zaczęłam swoją walkę od lekkiej zmiany diety tzn. ograniczam kawę do 1 dziennie, ograniczam alkohol, słodycze...
Masuję się ww szczotką w połączeniu z żelem antycellulitowym pod prysznicem AA Oceanic, następnie spłukuję zimną wodą, wcieram serum rozgrzewające Eveline.
Staram się każdego dnia ćwiczyć.
Polecam gorąco Pilates buns&legs świetne ćwiczenia, czuć że pupa pracuje
Do tego ok 3 razy w tygodniu biegam i kręcę hula hopem
Zaczęłam nawet pić wodę ze słynnym Aqua Slimem

Mam szczupłą budowę ciała a cellulit pojawił się nawet w okolicach talii A dodatkowo widać go po spięciu mięśni na pośladkach i pod światło na udach!
masakra!
Mam nadzieję, że uda mi się zwalczyć to paskudztwo. Dzięwczynki, piszcie jak Wam idzie
__________________
Aneta


64 kg
Będzie 59-60 kg

Hula- hop

Pilates Buns & legs
Walcze z cellu
*KoCiCa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 11:59   #950
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

o! zapomnialam kupic syrenke , ale juz do rossmanna nie pojde
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 20:04   #951
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

melduje się i ja
mam to paskudztwo na lydkach, udach i pośladkach
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:15   #952
*KoCiCa*
Raczkowanie
 
Avatar *KoCiCa*
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 38
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Czy któraś z Was widziała efekty po ćwiczeniach pilates na pupę?? Myślicie, że po jakim czasie paskudztwo zacznie się zmniejszać ????
__________________
Aneta


64 kg
Będzie 59-60 kg

Hula- hop

Pilates Buns & legs
Walcze z cellu
*KoCiCa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 13:05   #953
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

ja wrocilam z wakacji z Polski. tam wcale nie cwiczylam (poza shoppingiem ) wiec musze sie wziac do roboty, choc goraco jest .... z kosmetykow kupilam sobie tylko peeling lirene i balsam chlodzacy z eveline 400ml
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 13:21   #954
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Moje dwa niezawodne preparaty
Chociaż w tym momencie zastanawiam się nad dokupieniem masła i oraz serum drenującego Ziaji (Rebuild)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0092.jpg (69,9 KB, 76 załadowań)
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 19:02   #955
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Odradzam to serum drenujące Kompletnie nic nie zrobił z moim kochanym C ( a mam go tylko na biodrach i pupie). Kompletnie niewydajny, skończył się po ok. 2 tygodniach Kupiłam oczywiście zachęcona opiniami na kwc
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 08:56   #956
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

mi sie wydaje, ze te balsamy w ogole nic nie pomagaja. skoncze ten balsam z ziaji i pozniej chyba nic nie kupie, bo to tylko strata kasy. juz tyle kasy poszlo a cell i tak pozostal
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:52   #957
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

wracam do Was wracam !!
achh zapuściłam sie jak zawsze chociaz no nie aż tak tragicznie cos tam cwiczylam w tamtym tygodniu to nawet 5 razy ale teraz choroba mnie rozłożyła i juz prawie tydzien bez ćwiczeń a jeszcze nie wydobrzałam do konca...
ogolnie to mam 3 tygodnie na jakąs malutka poprawę.... bo jade na wakacje.
plan jest: zdrowsze jedzenie, ćwiczenia, balsamy rano i wieczorem (koniecznie a nie tylko raz dziennie...), masaże i 2 tyg z inneovem.
czyli nic nowego ale muszę w pelni sie zmobilizowac by potem nie plakac przed wyjsciem na plażę

jeszcze co do balsamów to ja zakupiłam olejek z makadamii i koncentrat z morza martwego w mydlarni. powiem że są rewelacyjne no na efekty pewnie trzeba poczekac jednak sama swiadomosc ich stosowania sprawa ze wydaje mi się ze cellulit ucieka hahaha

trzymajcie kciuki!!

chociaz jak tak sobie mysle to co roku jest to samo, pelna walka a i tak potem stwierdzam ze jestem okropna :/ i ze za rok bedzie lepiej ...... jak sie kiedys wkurze to na jakis zabieg pojde bo chyba nigdy nie bede ze swojego tylka zadowolona :| a zanim dziecko urodze chcialabym chociaz RAZ byc dumna ze swojego ciala
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:22   #958
iwi kiwi
Raczkowanie
 
Avatar iwi kiwi
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: mój świat z moimi kredkami
Wiadomości: 62
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Hej,
mam nadzieję, że trafiłam do dobrego wątku
Otóż mam takie pytanie - zaczęłam ostatnio używać serum Eveline ujędrniającego do pośladków i brzucha, niby też odchudza. Nie wiem jeszcze za bardzo jaka będzie jego skuteczność...
Ale zastanawia mnie jedno - w składzie jest wyciąg ze skrzypu. Stosuję antykoncepcję hormonalną i wiem, że nie powinno się jej z zażywaniem skrzypu łączyć. Sęk w tym, że nie wiem czy chodzi tylko o zażywanie czy również takie kremy?
Jak myślicie, czy to bezpieczne?
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
iwi kiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:13   #959
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

a ja wrocilam z Polski w sobote. tam nic nie cwiczylam tutaj troszke pobieglam w poniedzialek. we wtorek zrobilam tamilke a wczoraj mialam straszne zakwasy na udach i pupie. myslalam,ze nie dam rady ze schodow zejsc... czulam sie jak babka stuletnia
u mnie upaly, takze pije ponad 3 litry wody. moze cell sie troche wyplucze
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:31   #960
*KoCiCa*
Raczkowanie
 
Avatar *KoCiCa*
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 38
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja nadal ćwiczę pilatesa na dolne partie i trochę biegam. Ogólnie staram się 5 razy w tygodniu coś tam porobić. Używam serum termoaktywnego -tego czerwonego-z eveline. Czy też uważacie, że jest nie wydajne? Używam 2 x dziennie od ok 2 tyg i mam praktycznie pustą tubę
__________________
Aneta


64 kg
Będzie 59-60 kg

Hula- hop

Pilates Buns & legs
Walcze z cellu
*KoCiCa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 08:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.