Grecja kontynentalna + wyspy - watek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 13:45   #961
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiulka Pokaż wiadomość
3 lata temu sprzedali nam jako hotel cos co hotelem nie było, nie nadawało sie kompletnie na pobyt z małym dzieckiem, choc było sprzedawane jako hotel rodzinny, spedzilismy wakacje w hałasie (obok ulica z szalejącymi quadami, wokół ekipy młodych ludzi balangujące do rana), w brudnym pokoju po którym grasowały mrówki (własciwie czułam sie jak w mrowisku bo mrówki po nas łaziły), zero prywatnosci, nie było nawet balkonu choc w ofercie mial byc, wszelkie prosby z naszej strony na zamiane pokoju na nieco bardziej cichy (ze wzgledu na dziecko) zostały zwyczajnie olane - usłyszelismy ze jak sie nie podoba to mozemy sobie wykupic noclegi gdzie indziej w pełnej cenie katalogowej... gdyby nie miła obsługa hotelu nie wiem jak zniosłabym te 2 tygodnie. Rozumiem ze moze nie mieli duzego pola manewru (choc gdyby sie postarali choc troche daliby rade ), mnie najbardziej poraził stosunek do klienta, oni nawet nie próbowali niczego zrobic. Dlatego dla mnie grecos jest daleki od ideału i generalnie omijamy....
ja wybierając hotel czytam opinie w necie
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 17:07   #962
nusia1987
Raczkowanie
 
Avatar nusia1987
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z planety Ziemia :)
Wiadomości: 242
GG do nusia1987
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

No i podróż poślubna wybrana. Padło na hotel Latino Bay na Rodos. Wylatujemy 8 sierpnia.
Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni .
__________________
... każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą i kochać dniem i nocą do utraty tchu i tak na zawsze już ...
nusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:47   #963
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
ja wybierając hotel czytam opinie w necie
naprawde?
wyobraz sobie ze ja równiez , niestety nie zawsze opinie są a o tym nie-hotelu akurat nie było ich zbyt wiele. Co wiecej, były pozytywne opinie anglojęzyczne, z tym ze na miejscu okazało sie ze Anglicy sa kwaterowani po drugiej stronie ulicy, z dala od hałasu, blisko morza i w znacznie lepszych warunkach. Do Grecji jade teraz siódmy raz. Ja do tej pory najgorsze warunki zafundował mi własnie Grecos.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 09:25   #964
paulinakoldras
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Witam! Własnie wróciłam z Rodos byłoo super . Byłam z biura SunFun i jestem w pełni zadowolona ,rezydentka bardzo miła odwiozła nas z lotniska pod sam hotel na drugi dzien mielismy ustalone spotkanie . A gdy już wylatywalismy czekala na nas na lotnisku. Hotel był polozony w Kolybi z wyzywieniem Ultra All Inclusive codziennie inne jedzenie lody napoje do oporu przez caly dzień dodadkowo była pyszna pizza . Hotel jak najbardziej polecam z każdego względu pokoje były czyste ładne i przedewszystkim wygodne łóżka .Animatorzy polscy a pozatym duzo polakow.Na spotkaniu z rezydentka zaproponowała nam wycieczki ktore nie przypadly nam do gustu po czym ona stwierdziła ze na Rodos nie ma zbyt interesujacych wycieczek zeby wrocic z nich w pełni zadowolonym , zaproponowała nam wypozyczyc auto i tak zrobiliśmy.Pierwszy raz wypozyczylismy auto z poza hotelu i pojechalismy pozwiedzac wyspe, KRAJOBRAZY tyły przepiękne (jesli bysmy pojechali na wycieczke nie mogli bysmy zaczymac sie tam gdzie chcemy, nawet zrobic zdj) .Potem pojechalismy do miasta Rodos plaża tam była nie do opisania (3 kolorowe morze takie jak zawsze chciałam zobaczyc nie tylko na zdj) w Rodos jest podziemne aquarium chcielismy bardzo to zobaczyc wstep 5 euro za os dorosła 2,50 za dziecko lecz moim zdaniem nie oplacalo sie bylismy tam moze 10 min bo to nie jest wcale takie duze . Wycieczka do aquarium kosztuje 40 euro wiec jak juz bardzo chcie tam jechac najlepiej wypozyczyc auto bo wycieczka sie nie oplaca potem udaliśmy sie na plaże na Faliraki . Za dwa dni tez wypozyczylismy auto ale juz u nas w hotelu bo jest przez poł tansze pojechalismy do aquaparku w Filarakach i to był trafny wypad duzo zjezdzalń sztuczne fale i do tego przepiekny widok na morze (bardzo duzo atrakcji , basenow dla dzieci ) i tam spedzilismy caly dzien . W ostatni dzien przed wyjazdem wybralismy sie do miasta Lindos wieczorem prze sliczny widok ale jesli chcieli bysmy kupic jakies pamiatki to strasznie drogo , wiec wybralismy sklepy koło hotelu ktorych bylo calkiem sporo , a duzo taniej. Wieczorem przesle wam jakies zdj. Jesli macie jakieś pytania to chetnie odp. POZDRAWIAM i życze udanych wakacji
paulinakoldras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 10:13   #965
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Super, że znalazłam ten wątek. Kocham Grecję Na razie byłam na Thassos i Krecie
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 10:31   #966
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiulka Pokaż wiadomość
naprawde?
wyobraz sobie ze ja równiez , niestety nie zawsze opinie są a o tym nie-hotelu akurat nie było ich zbyt wiele. Co wiecej, były pozytywne opinie anglojęzyczne, z tym ze na miejscu okazało sie ze Anglicy sa kwaterowani po drugiej stronie ulicy, z dala od hałasu, blisko morza i w znacznie lepszych warunkach. Do Grecji jade teraz siódmy raz. Ja do tej pory najgorsze warunki zafundował mi własnie Grecos.
może wybrałaś hotel z małą ilością gwiazdek
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 11:05   #967
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
może wybrałaś hotel z małą ilością gwiazdek
no własnie - wybrałam hotel bo tak sprzedawał oferte wspaniały grecos a to hotelem nie było. Gratuluje jesli stac Cie na 4 gwiazdki wzwyż, mnie niestety nie, ale chyba nie o to chodzi w tej polemice. Chodzi o elementarną uczciwosc i nie oklamywanie klientów w opisie oferty, której niestety w tym wypadku zabrakło grecosowi. Dlatego temu biurze (jak to sie odmienia własciwie ? ) mówie stanowcze nie.


a jesli chodzi o gwiazdki to kiedys na Krecie byłam w apartamentach 2 gwiazdkowych, oferte sprzedawał Scan Holiday, warunki miałam bardzo dobre, nawet lepsze niz wynikało z opisu. Ilosc gwiazdek nie zawsze jest wyznacznikiem jakosci, tym bardziej ze nie czarujmy sie - jest to kwestia dosc umowna
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 11:23   #968
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiulka Pokaż wiadomość
no własnie - wybrałam hotel bo tak sprzedawał oferte wspaniały grecos a to hotelem nie było. Gratuluje jesli stac Cie na 4 gwiazdki wzwyż, mnie niestety nie, ale chyba nie o to chodzi w tej polemice. Chodzi o elementarną uczciwosc i nie oklamywanie klientów w opisie oferty, której niestety w tym wypadku zabrakło grecosowi. Dlatego temu biurze (jak to sie odmienia własciwie ? ) mówie stanowcze nie.


a jesli chodzi o gwiazdki to kiedys na Krecie byłam w apartamentach 2 gwiazdkowych, oferte sprzedawał Scan Holiday, warunki miałam bardzo dobre, nawet lepsze niz wynikało z opisu. Ilosc gwiazdek nie zawsze jest wyznacznikiem jakosci, tym bardziej ze nie czarujmy sie - jest to kwestia dosc umowna
My mieliśmy hotel 5 gwiazdek i byliśmy w szoku że taki super porównując z hotelami innych biur.Jechałam z rocznym dzieckiem i chciałam aby wszystko było na najwyższym poziomie.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 11:30   #969
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

no to jak miałas 5 gwiazdek to trudno zebys była niezadowolona, jak kiedys pojedziesz z Grecosem do 3 (a do takich hoteli jeździ wiekszosc srednio zamożnych ludzi takich jak ja) to wtedy mozemy porównac opinie
pozdrawiam

a grecosa oceniasz na plus po jednorazowym doswiadczeniu czy częsciej z nimi jeździłas?
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 11:35   #970
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiulka Pokaż wiadomość
no to jak miałas 5 gwiazdek to trudno zebys była niezadowolona, jak kiedys pojedziesz z Grecosem do 3 (a do takich hoteli jeździ wiekszosc srednio zamożnych ludzi takich jak ja) to wtedy mozemy porównac opinie
pozdrawiam

a grecosa oceniasz na plus po jednorazowym doswiadczeniu czy częsciej z nimi jeździłas?
raz byłam bo znajomi b.zachwalali i się nie zawiodłam.Wcześniej byliśmy z Triada hotel byl super i wogole ale był mały problem z powrotem bo chcieli abyśmy lecieli zamiast do Poznania to do Wa-wy ale nie daliśmy się zrobić.Dodam że hotel z triady na 2 tyg kosztował b.dużo kasy ponad 2 razy tyle co ten z Grecosa.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 07:15   #971
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

o jak tu pusto,,
ja juz wrócilam z Kos, byłam z Ecco Holiday, nie mam zastrzeżen - biuro bdb się spisało
Kos jest piekny, taka grecka prowincja, z piejacymi nad ranem kogutami i wszechobecnym inwentarzem zwierzęcym . Duży plus za piekne piaszczyste plaże, prawie puste mimo ze to pelnia sezonu. Super na spokojne wakacje, można fajnie odpocząc , choc oczywiscie do Krety mu daleeeko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070989.jpg (52,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070699.jpg (27,2 KB, 38 załadowań)
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 10:00   #972
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiulka Pokaż wiadomość
o jak tu pusto,,
ja juz wrócilam z Kos, byłam z Ecco Holiday, nie mam zastrzeżen - biuro bdb się spisało
Kos jest piekny, taka grecka prowincja, z piejacymi nad ranem kogutami i wszechobecnym inwentarzem zwierzęcym . Duży plus za piekne piaszczyste plaże, prawie puste mimo ze to pelnia sezonu. Super na spokojne wakacje, można fajnie odpocząc , choc oczywiscie do Krety mu daleeeko
Fajne fotki
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 08:42   #973
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Ja właśnie wróciłam z Korfu. Plaża z małymi kamyczkami, dosc długa ale wąska. Pogoda super, tylko zdarzają się bardzo silne wiatry. Pierwsze wrażenia po wyjściu z lotniska to takie, że wyspa czasy świetności ma dawno za sobą (zaniedbane budynki, ulice). Natomiast po blizszym kontakcie zaczyna się coraz bardziej podobac (bardzo zielono). Ja mieszkałam w Dassii- bardzo dobre miejsce wypadowe na wycieczki, do stolicy ok. 8 km. Polecam Paleokastritse (piękne widoki) i Kanoni, gdzie samoloty lądują nam nad głowami- niesamowite wrażenia. W stolicy polecam również pałac cesarzowej Sissi. Wyspa leży blisko Włoch dlatego też jest dużo włoskich turystów i typowo włoskich knajpek. Grecy bardzo pomocni i bardzo sympatyczni. Dużo komarów!
__________________
['][']['] 1o.11.11


Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki
Martyna Wojciechowska
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 21:55   #974
joasia24082
Raczkowanie
 
Avatar joasia24082
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 33
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Ja byłam na wyspie Zakynthos w hotelu Zante Maris, z biurem podróży TRIADA ..
Coś wspaniałego .. Aż smutno było wracać ..
Polecam odwiedzić zatokę WRAKU (fot.w załączniku), jest w pierwszej 30 najpiękniejszych miejsc świata !! Cudo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakynthos.jpg (107,8 KB, 83 załadowań)
joasia24082 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 08:51   #975
natixi
Przyczajenie
 
Avatar natixi
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

ja właśnie wróciłam z Paralii). Byłam w hotelu Konstantin( 50m od plaży, centrum Paralii) ogólnie schludny, przytulny hotelik, z dobrym jedzeniem, jedynie śniadania troche monotonne. Jedyne co mi się nie podobało to, ze zachwalano ta miejscowosć ze bardzo imprezowa a tak naprawde jedna wielka lipa. W klubach pusto albo pare osób się bawi, wiec nie wiem o co kaman?ludzie sie tu nie bawia czy co? Poza tym woda cieplutka i slona aha i uwaga na komary! france gryza jak nie wiem! jesli chodiz o wycieckzi fakultatywne to polecam biuro armira travel- sumpatyczna przewodniczka. Ja aukrat bylam na skiathos. Ogolnie jestem zadowolona i na pewno kiedys tu wroce tak wiec polecam pozdrowionka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3340.jpg (71,1 KB, 33 załadowań)
natixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 13:38   #976
cytrynkowymotyl
Zadomowienie
 
Avatar cytrynkowymotyl
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Ja w tym roku byłam na Krecie w hotelu Marmin Bay z biurem Grecos Holiday. Szczerze mówiąc, bałam się tego, co zastanę na miejscu(negatywne opinie). Ale jak to w życiu często bywa hotel nie okazał się takim, jakim go opisywali.
Aha zwiedziłam także Agios Nikolaos oraz Spinalongę(wyspę trędowatych)
Aha jeszcze dodam, że animatorzy spisali się wyśmienicie a jedzenie było dobre. Plaża przy hotelu była trochę mała i niestety nie hotelowa

Edytowane przez cytrynkowymotyl
Czas edycji: 2011-08-31 o 13:42 Powód: Zapomniałam o zdjęciach ;)
cytrynkowymotyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 19:47   #977
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez joasia24082 Pokaż wiadomość
Ja byłam na wyspie Zakynthos w hotelu Zante Maris, z biurem podróży TRIADA ..
Coś wspaniałego .. Aż smutno było wracać ..
Polecam odwiedzić zatokę WRAKU (fot.w załączniku), jest w pierwszej 30 najpiękniejszych miejsc świata !! Cudo
Ja myślę że mieści się w Top 10 ..... za tydzień tam będę
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 12:53   #978
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez joasia24082 Pokaż wiadomość
Ja byłam na wyspie Zakynthos w hotelu Zante Maris, z biurem podróży TRIADA ..
Coś wspaniałego .. Aż smutno było wracać ..
Polecam odwiedzić zatokę WRAKU (fot.w załączniku), jest w pierwszej 30 najpiękniejszych miejsc świata !! Cudo
piekne


Ja kocham Grecje, w tym roku bylam na Chalkidiki bardzo malownicze, morze wspaniale, plaze bez tlumow, wysokie gory, ehh wspaniale bylo
Chcialabym bardzo wybrac sie na ktoras z greckich wysp, moze za rok
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 05:56   #979
alutka78
Rozeznanie
 
Avatar alutka78
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 951
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Czesc
Jutro lecę z rodzinką na Kretę, do hotelu Lyda Beach. Po powrocie zdam relację
__________________
25.02.1997 24.12.2006
20.06.200910.08.2010http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv734rjke2qp.png
alutka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 15:34   #980
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutka78 Pokaż wiadomość
Czesc
Jutro lecę z rodzinką na Kretę, do hotelu Lyda Beach. Po powrocie zdam relację
Fajny hotel, pracuję w biurze i miałam tam wielu zadowolonych Klientów.
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 18:26   #981
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

ja własnie wróciłam z Korfu, to juz trzecia gracka wyspa po Rodos i Zakynthos która zwiedziałm i kolejny raz jestem zadowolona z udanych wakacji - wyspa piękna, zwłaszcza do zwiedzania samochodem chociaż drogi kręte i ciągle pod góre. Morze krystaliczne w wielu miejscac - chyba nawet ładniejsze niż na zante i Rodos - byłam mile zaskoczona bo uwielbiam nurkować. polecam rejs na wyspe paksos i antypaksos - niezapomniane widoki, chociaż długi czas podrózy - 6 godzin na statku. Wklejam pare zdjęc - jakby ktoś miał pytania z chęcia odpowiem.
Jesli chodzi o pogode to my mielismy do 6 wrzesnia bezchmurne niebo, teraz zaczelo sie chmurzyc, 7 wrzesnia była gdzieś w oddali nad górami burza. temperatury 1-7 wrzesnia ciagle powyzej 30 stopni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg corfu18.jpg (187,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg corfu1.jpg (138,8 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg corfu20.jpg (173,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg corfu27.jpg (107,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg corfu29.jpg (94,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg corfu30.jpg (119,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg corfu31.jpg (76,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg corfu34.jpg (87,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg corfu35.jpg (154,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg corfu50.jpg (88,0 KB, 62 załadowań)
__________________

Edytowane przez dorkaaa
Czas edycji: 2011-09-09 o 19:29
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 18:48   #982
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

cudnie, az sie chce tam byc
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 14:34   #983
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

dorkaaa jej jak tam pięknie! Napisz coś więcej o wyspie, co warto zwiedzić i do której miejscowości sie wybrać no i gdzie są najładniejsze plaże...organizowałaś wyjazd sama czy byłaś z bp?
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 16:47   #984
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

po wyspie podrózowałam sama, a na wyspe poleciałam z Itaką, mieszkałam w miejscowości Roda - jak dla mnei to tylko baza wypadowa, plaża piaszczysta i bardzo płytka z pol kilometra, idealna dla dzieci, dla nas troche za mało atrakcyjna z reszta ja nei przepadam za piaszczystymi plazami :P najwiecej zdjec jest z miejscowości Kassiopi - śliczna krystaliczna woda, chociaż troche chłodna, no ale w koncu już wrzesień warto wypozyczyc samochód co jest bardzo fajnym przezyciem snując się pod góre serpentynami - nasza Corsa zsilnikiem 1.0 ledwo dawala rade - dla 4 osob polecam jakis wiekszy i leszy samochód drogi sa naprawde strone i to w dodatku ciasne. Ale dzieki takiej podrózy mozna pocykać takie fotki jakie wstawiłam - tam gdzie nie zabierze nas autobus. A jak juz o autobusach to z nich tez korzystalismy - bilety okolo 3 euro, jezdza z Rody do Kassiopi, SIdari (3 zdjecie , słynny kanał miłości pod piaskowcem) no i do stolicy wyspy - która wygląda jak weneckie centrum az trudno uwierzyć ze to grecja. Duzo osób twierdzi ze miejscowość Paleokastrisa to najpiekniejsze miejsce na wyspie - ale jak dla mne iza duzo tam ludzi - na plazy nei bylo miejsca gdzie sie rozlozyc. my stanowczo wolelismy Kassiopi i plazyczki w zatoczkach na których byliśmy tylko my sami
ostatnie zdjęcie to rajska wysepka Antipaksos ktora odwiedzilismy podczas rejsu statkiem na paksos / antypaksos bardzo fajnei spedzony czas aczkolwiek nei polecam na podroz z dziecmi - 6 godzin na statku. Na tym ostatnim zdjeciu to byl postoj na kąpiel godzinny, potem płynęliśmy do portu Gajos w Paksos który mozna bylo zwiedzac i pojsc na plaze - tam byly 2 godzinki czasu. Itaka chciala za taka wycieczke 40 euro, my kupiliśmy na mieście w Rodzie za 25 euro z transportem do statku autobusem i spowrotem
ogolnie wyspa jest piękna, ale w polowie wrzesnia pogoda tam się jzu kaprysi wiec lepiej jechac tak jak my na poczatku jest kjuz troche mniej ludzi a i tak pogoda udana Korfu słynie z produkcji oliwy z oliwek 0 jest tam 3 miliony drzewek i uprawy Kumkwatów - warto przywieźć jako pamiątki likiery i owoce kandyzowane, maja też dobre piwo Corfu beer produkowane na wyspie Retsina tez jest bardzo poularna - wino wytrawne ale mi nei smakowała więc nei wiem cyz warto ją polecać jakies pytanie - piszcie pw


__________________

Edytowane przez dorkaaa
Czas edycji: 2011-09-10 o 16:52
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 10:10   #985
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dorkaaa Pokaż wiadomość
po wyspie podrózowałam sama, a na wyspe poleciałam z Itaką, mieszkałam w miejscowości Roda - jak dla mnei to tylko baza wypadowa, plaża piaszczysta i bardzo płytka z pol kilometra, idealna dla dzieci, dla nas troche za mało atrakcyjna z reszta ja nei przepadam za piaszczystymi plazami :P najwiecej zdjec jest z miejscowości Kassiopi - śliczna krystaliczna woda, chociaż troche chłodna, no ale w koncu już wrzesień warto wypozyczyc samochód co jest bardzo fajnym przezyciem snując się pod góre serpentynami - nasza Corsa zsilnikiem 1.0 ledwo dawala rade - dla 4 osob polecam jakis wiekszy i leszy samochód drogi sa naprawde strone i to w dodatku ciasne. Ale dzieki takiej podrózy mozna pocykać takie fotki jakie wstawiłam - tam gdzie nie zabierze nas autobus. A jak juz o autobusach to z nich tez korzystalismy - bilety okolo 3 euro, jezdza z Rody do Kassiopi, SIdari (3 zdjecie , słynny kanał miłości pod piaskowcem) no i do stolicy wyspy - która wygląda jak weneckie centrum az trudno uwierzyć ze to grecja. Duzo osób twierdzi ze miejscowość Paleokastrisa to najpiekniejsze miejsce na wyspie - ale jak dla mne iza duzo tam ludzi - na plazy nei bylo miejsca gdzie sie rozlozyc. my stanowczo wolelismy Kassiopi i plazyczki w zatoczkach na których byliśmy tylko my sami
ostatnie zdjęcie to rajska wysepka Antipaksos ktora odwiedzilismy podczas rejsu statkiem na paksos / antypaksos bardzo fajnei spedzony czas aczkolwiek nei polecam na podroz z dziecmi - 6 godzin na statku. Na tym ostatnim zdjeciu to byl postoj na kąpiel godzinny, potem płynęliśmy do portu Gajos w Paksos który mozna bylo zwiedzac i pojsc na plaze - tam byly 2 godzinki czasu. Itaka chciala za taka wycieczke 40 euro, my kupiliśmy na mieście w Rodzie za 25 euro z transportem do statku autobusem i spowrotem
ogolnie wyspa jest piękna, ale w polowie wrzesnia pogoda tam się jzu kaprysi wiec lepiej jechac tak jak my na poczatku jest kjuz troche mniej ludzi a i tak pogoda udana Korfu słynie z produkcji oliwy z oliwek 0 jest tam 3 miliony drzewek i uprawy Kumkwatów - warto przywieźć jako pamiątki likiery i owoce kandyzowane, maja też dobre piwo Corfu beer produkowane na wyspie Retsina tez jest bardzo poularna - wino wytrawne ale mi nei smakowała więc nei wiem cyz warto ją polecać jakies pytanie - piszcie pw

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ale się rozmarzyłam...
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 17:08   #986
JustynaZ
Raczkowanie
 
Avatar JustynaZ
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 316
Wink Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Czy któraś z Was wybiera się 18.08 na Kretę do hotelu Cactus Royal lub w podobnym terminie też na Kretę ?
JustynaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 14:34   #987
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Właśnie wróciłam z wyspy Kos. Zauroczyłam się w niej Może wyspa sama w sobie do najładniejszych nie należy, ale z tego co wiem to plaża i morze najpiękniejsze w całej Grecji. Ten klimat, ten upał, Grecy Chciałoby się tam wrócić
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 14:46   #988
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Eroll Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z wyspy Kos. Zauroczyłam się w niej Może wyspa sama w sobie do najładniejszych nie należy, ale z tego co wiem to plaża i morze najpiękniejsze w całej Grecji. Ten klimat, ten upał, Grecy Chciałoby się tam wrócić

A pogoda jaka?Ciepełko jeszcze o tej porze roku?
__________________


Po prostu Wiola
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 14:54   #989
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
A pogoda jaka?Ciepełko jeszcze o tej porze roku?
Bardzo ciepło. Temperatura utrzymuje się na poziomie ok 35 stopni. Wieczorami jest chłodniej, ale przynajmniej nie potrzebowaliśmy klimatyzacji. I bardzo szybko się ciemni. Po 19 jest już czarno.
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 16:59   #990
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Dorkaa ja bylam w tym roku w Sidari- ah uwielbiam to miejsce napewno wrocę jeszcze kiedyś na Korfu..
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-23 10:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.