Pogaduchy nie tylko fitnessowe ;) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 08:38   #541
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: Pogaduchy nie tylko fitnessowe ;)

edit: ups nie ten wątek ale może ktoś ma ochotę popatrzeć na ładne panie
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 05:13   #542
laponka
Raczkowanie
 
Avatar laponka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 471
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=330013&p age=19

Cześć dziewczyny.
Przyszłam do was popatrzeć co sie dzieje. Ostatnio chudnę, znaczy schudłam 11 kg. Jednak niestety od początku odchudznaia mało się rusząłam i efekt jest taki, że brzuch owszem ma mniejsze wymiary, ale przypomina worek. Zaczęłam ćwiczyć aerobiczną 6 weidera, ale moja dietetyczka jak to usłyszała to mnie ofukała... że to sie cwiczyło 10 lat temu. Hm..to co ja mam ćwiczyć?
__________________
Wzorki proszę wysyłać tu : hala_d@wp.pl

2013.07.18 - 85.0
2013.07.21 - 84.1
2013.07.27 - 83.1

I cel: - 75 kg
II cel:- 70 kg
III : - 60 kg
IV : - 56 kg
laponka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 06:38   #543
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez laponka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Przyszłam do was popatrzeć co sie dzieje. Ostatnio chudnę, znaczy schudłam 11 kg. Jednak niestety od początku odchudznaia mało się rusząłam i efekt jest taki, że brzuch owszem ma mniejsze wymiary, ale przypomina worek. Zaczęłam ćwiczyć aerobiczną 6 weidera, ale moja dietetyczka jak to usłyszała to mnie ofukała... że to sie cwiczyło 10 lat temu. Hm..to co ja mam ćwiczyć?
j.w.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 13:06   #544
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Porządny trening siłowy całego ciała
a co jest najlepsze z siłowych ?
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 13:12   #545
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez kropeeczka Pokaż wiadomość
a co jest najlepsze z siłowych ?
wszystko he he
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 13:18   #546
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez kropeeczka Pokaż wiadomość
a co jest najlepsze z siłowych ?
przysiady, wykroki, pompki, martwy ciąg...ćwicz przede wszystkim duże grupy mięśniowe, wybieraj ćwiczenia, które angażują wiele mięśni, nie skupiaj się np.: tylko na mięśniach brzucha
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun

Edytowane przez liquefy
Czas edycji: 2012-02-10 o 13:19
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 13:39   #547
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
przysiady, wykroki, pompki, martwy ciąg...ćwicz przede wszystkim duże grupy mięśniowe, wybieraj ćwiczenia, które angażują wiele mięśni, nie skupiaj się np.: tylko na mięśniach brzucha
zaraz wybieram się na siłownię więc coś pokombinuje
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 13:48   #548
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez kropeeczka Pokaż wiadomość
zaraz wybieram się na siłownię więc coś pokombinuje
nie radzę
nabawisz się tylko niepotrzebnych kontuzji i nie będzie Ci "kombinowanie" jak to nazwałaś przynosić żadnych efektów, idziesz pierwszy raz, radzę Ci zadzwonić i zapytać kiedy jest instruktor na siłowni, albo znajdź sobie plan dla początkujących
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 13:54   #549
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
nie radzę
radzę Ci zadzwonić i zapytać kiedy jest instruktor na siłowni, albo znajdź sobie plan dla początkujących
lepiej niech poszuka planu dla początkujących , nie ma co liczyć na dobry plan od instruktora (szczerze może spotkałam 1 trenera który jest kompetentny )
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 19:08   #550
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

nie bylam pierwszy raza na silownie chodze od jakiss 3 msc ale oczywiscie od tygodnia dopiero mam diete:P poprzednie wizyty pewnie cos dawaly ale nie ograniczylam fastfoodow itd a teraz staram się zdrowo odzywiac, nie jem bialego chleba, gazowane odppadaja itd... czuję się lepiej
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 19:22   #551
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez kropeeczka Pokaż wiadomość
nie bylam pierwszy raza na silownie chodze od jakiss 3 msc ale oczywiscie od tygodnia dopiero mam diete:P poprzednie wizyty pewnie cos dawaly ale nie ograniczylam fastfoodow itd a teraz staram się zdrowo odzywiac, nie jem bialego chleba, gazowane odppadaja itd... czuję się lepiej
chodzenie na siłownię, aby jeździć na rowerze stacjonarnym się nie liczy
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 22:48   #552
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
przysiady, wykroki, pompki, martwy ciąg...ćwicz przede wszystkim duże grupy mięśniowe, wybieraj ćwiczenia, które angażują wiele mięśni, nie skupiaj się np.: tylko na mięśniach brzucha
ekhm.. a co to ?
jak ja bym chciała się Wam pochwalić super brzusiem, ale przydałoby się tak z 5cm mniej w talii i byłby piękny
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 06:57   #553
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
ekhm.. a co to ?
http://www.youtube.com/watch?v=HjHIW_nTzTA
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 10:25   #554
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Myślę, że to może być jak na początek troche za trudne
Ja jak bym chciała zacząć i nie miała o tym bladego pojęcia a ktoś by mi taki link podrzucił to bym tylko pomyślała noł łej

Polecam Bodyrock.tv najpierw pooglądać jak to wszystko wygląda, wybrać ćwiczenia które nam się podobają i powoli próbować zacząć je wykonywać, może z czasem kompletować sprzęt Dla mnie to takie bardziej babskie ćwiczenia więc może bardziej się tu sprawdzą
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 15:51   #555
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
chodzenie na siłownię, aby jeździć na rowerze stacjonarnym się nie liczy
a czy ktoś powiedział, że jeżdze na rowerze stacjonarnym? ) chodzę po bieżni szybkim tempem wczoraj 2h spalone prawie1400cal i 14km;p brzuszki robiłam itd..
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 16:19   #556
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

up. dziewczyny bardziej miały na myśli, że masz na tej siłowni robić coś poza bieżnią, rowerkiem, orbitrekiem etc.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 09:48   #557
Feaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 459
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Siłownia to nie tylko ta część, w której stoi bieżnia, rowerek czy orbitrek. Nie jest to też ta część gdzie są "maszynki" na odwodziciele i przywodziciele.
Zaprawdę powiadam Wam : od rowerka itd - schudniecie, ale nie ujędrnicie ciała ani nie wzmocnicie mięśni.

MC nie jest trudny. Robi się plan treningowy, idzie z nim do trenera na siłowni i prosi o pokazanie, oraz nauczenie. Od tego tam jest i za to mu płacą...


Dieta też nie może polegać na "nie jem białęgo pieczywa, słodyczy fast foodów i nie piję gazowanego". A co jesz konkretnie? masz wyliczone zapotrzebowanie? dostarczasz odpowiednią ilość białka, tłuszczy, węgli ?
Feaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 13:45   #558
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

W ogóle dla mnie siłownia dla początkujących jest stratą kasy... naprawdę na początek nie potrzeba nic więcej poza wagą swojego ciała i determinacją do wykonywania ćwiczeń w domu. Kase lepiej przeznaczyć na realizację planów związanych z dietą, kupić z czasem sprzęt lub strój treningowy- to pomaga czuć się dobrze podczas ćwiczeń kobietom
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 15:46   #559
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

czyli np co mam robić?
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 15:56   #560
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez kropeeczka Pokaż wiadomość
czyli np co mam robić?
Ja zaczynałam od treningu obwodowego, własnie w warunkach domowych. Kiedys poleciła mi go jedna z wizażanek (niestety nie pamiętam która ) Wklejam:
Cytat:
TRENING OBWODOWY:

10-minutowa rozgrzewka: np. bieg w miejscu, skoki na skakance, jazda na rowerku, pajacyki itp.


20-minut + 1 minuta przerwy treningu: wykonujemy każde ćwiczenie na początku w 2 seriach po 1 minucie (potem po 2 minuty, a następnie zwiększenie serii do 3) każde bez odpoczynku między ćwiczeniami. Tak wykonane 10 poniższych ćwiczeń liczymy jako 1 obwód, po którym mamy ok. 1-minutową przerwę na wodę, marsz w miejscu.
1. W leżeniu na plecach unoszenie wyprostowanych nóg do pionu – mm prosty brzucha „dolna część”
2. „Rowerek” – mm skośne brzucha
3. Brzuszki klasyczne – mm prosty brzucha
4. Pompki (mogą być „damskie”) – mm piersiowe
5. Martwy ciąg ze sztangą/hantelkami (obciążeniem) – mm prostowniki, pośladkowe
6. Wspięcia na palce obunóż (może być z hantlami w rękach)
7. Wypad w tył i uniesienie kolana (najpierw 30 sek. na prawą, potem na lewą nogę)
8. Przysiad Plie + uginanie przedramion z hantelkami – tylko do momentu gdy czujemy napięcie w mięśniach!) – mm ud, bicepsy
9. Pompki szwedzkie (może być na krześle albo na podłodze w podporze tyłem) – mm tricepsy
10. Unoszenie hantelek bokiem do poziomu - naramienne
5-10-minutowy stretch na zakończenie

Poszukaj o treningach dla początkujących, oczywiście wszelkie aeroby, czy interwały też powinny być, nie wykluczaj ich całkowicie na rzecz treningu siłowego.

Myślę jednak, ze dziewczyny Ci więcej doradzą, bo ja to też dużo sę na tym nie znam. Natomiast musisz pochodzić po forach, wątkach, gdzie jest dużo planów treningowych (jedno chyba z najcześciej polecanych stron: http://www.sfd.pl/ ). Tutaj, na wątku o brzuchu, niewiele znajdziesz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 16:33   #561
Feaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 459
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Forum sfd jest raczej kiepskie - bardziej polecam poczytać forum kfd.pl - są założone wątki treningowe dziewczyn, co ćwiczą, wstawiają fotki itd.

Początkujący czy nie - nie ma znaczenia, jeśli znajdzie dobrego trenera który komuś ułoży plan i dietę.
Feaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 18:31   #562
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Feaa Pokaż wiadomość
Forum sfd jest raczej kiepskie - bardziej polecam poczytać forum kfd.pl - są założone wątki treningowe dziewczyn, co ćwiczą, wstawiają fotki itd.

Początkujący czy nie - nie ma znaczenia, jeśli znajdzie dobrego trenera który komuś ułoży plan i dietę.
kiepskie? na sfd jest caly dział "Ladies" z dziennikami treningowymi i dietetycznymi kobiet. moim zdaniem to najlepsze forum. no ale nie o tym wątek, wiec koniec offtopu z mojej strony
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 23:05   #563
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

mam pytanie, mały OT ale nie chcialabym zakladac nowego watku, wiec od 2 tygodni od nwoa zaczynam pracowac nad swoim brzuchem, bo od pazdziernika go zaniedbalam:/
krece hh ok 30min dziennie, twister, jakies brzuszki<mowie ogolnie na cwiczenia na brzuch, nozyce itp> plus dodatkowo od kilku dni 8min abs, ale to ostatnie jest meeeega meczace, same "brzuszki" nie daja mi takiego kopa, wycisku, moge je cwiczyc 20min i czuje miesnie ale nie az tak jak przy 8min, i mam pytanie, lepiej cwiczyc krocej a intensywniej czy dluzej a lżej? zalezy mi na splaszczeniu brzucha i lekkiej rzezbie, zdaje sobie sprawe ze mam odrobinke tk tłuszczowej w dole brzucha ale ciezko mi sie jej pozbyc, a jak rok temu cwiczylam "brzuszki"to ladnie splaszczylam brzuch, ale moze 8 min beda bardziej efektywne?

licze na pomoc, pozdrawiam
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 01:04   #564
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Spartos66 Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę brzuch codziennie przed wyjściem do pracy, 10 minut, wyrobiłam nawyk nie jedzenia wieczorem, natomiast mam problem ze zbyt dużym łakomstwem co do słodyczy i tutaj dużo tracę... zna ktoś może jakiś preparat hamujący głód na cukier?
Picie drożdży - zawierają chrom, który zmniejsza ochotę na słodycze

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Opiszę krótko moją historię. Mam prawie 22 lata, 156cm wzrostu, ważę około 53kg i mam dwoje małych dzieci. Moim największym problemem (według męża jest to, że mam zwisy, a nie piersi, ale mniejsza o to) jest workowaty, obwisły i cały w rozstępach brzuch po ciążach i do tego te okropne boczki... Noszę ubrania w rozmiarze 36 czasem nawet 34, ale co z tego jak NIGDY nie pokażę się na plaży w stroju kąpielowym, bo się najzwyczajniej wstydzę i brzydzę swojego ciała... Mam w domu rowerek stacjonarny, niestety bardzo żadko z niego korzystam (brak chęci lub czasu). Mój zapał również jest krótkotrwały tym bardziej, że tż ciągle mnie dołuje... Kiedyś próbowałam szóstki Weidera, ale po tygodniu wymiękłam, tak strasznie bolał mnie kręgosłup. Teraz chcę się wreszcie wziąć pożadnie za siebie! Czy możecie mi polecić jakieś ćwiczenia od których mam zacząć? Postaram się przejrzeć jak najwięcej tego wątku w najbliższym czasie. Będę wdzięczna za wszelkie rady!
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:06   #565
amfa333
Rozeznanie
 
Avatar amfa333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 585
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
wow;o;o;o jak osiagnelas taki efekt? i w jakim czasie?
moge zadac niedyskretne pytanie:P no dobra zadam: ile amsz wzrostu i ile wazysz?
Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam

Z brzuszkiem akurat nigdy nie miałam problemu i nie potrzebuje dużo ćwiczyć, żeby były widoczne mięśnie ) Chociaż to mi się udało haha Gorzej z pupą i udami, bo taką już mam budowę ciała, że tłuszcz zamiast w brzuszek, idzie mi w pupe i uda

Wzrost : 166
Waga: 55
Wymiary: 93-66-90

Z ćwiczeń to głównie tańczę zumbe, robie interwały oraz ćwiczenia na uda, brzuch i pośladki z Brazil Butt Lift ) Z tym, że ćwiczę codziennie
__________________
26.10.09- 69
26.03.10- 54,0

Brazil Butt Lift

Pinokio -
"To, że jestem z drewna, nie znaczy, że interesują mnie deski"
amfa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:54   #566
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Picie drożdży - zawierają chrom, który zmniejsza ochotę na słodycze

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Opiszę krótko moją historię. Mam prawie 22 lata, 156cm wzrostu, ważę około 53kg i mam dwoje małych dzieci. Moim największym problemem (według męża jest to, że mam zwisy, a nie piersi, ale mniejsza o to) jest workowaty, obwisły i cały w rozstępach brzuch po ciążach i do tego te okropne boczki... Noszę ubrania w rozmiarze 36 czasem nawet 34, ale co z tego jak NIGDY nie pokażę się na plaży w stroju kąpielowym, bo się najzwyczajniej wstydzę i brzydzę swojego ciała... Mam w domu rowerek stacjonarny, niestety bardzo żadko z niego korzystam (brak chęci lub czasu). Mój zapał również jest krótkotrwały tym bardziej, że tż ciągle mnie dołuje... Kiedyś próbowałam szóstki Weidera, ale po tygodniu wymiękłam, tak strasznie bolał mnie kręgosłup. Teraz chcę się wreszcie wziąć pożadnie za siebie! Czy możecie mi polecić jakieś ćwiczenia od których mam zacząć? Postaram się przejrzeć jak najwięcej tego wątku w najbliższym czasie. Będę wdzięczna za wszelkie rady!
zacznij od TZta
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:55   #567
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
zacznij od TZta
dokładnie takiemu to bym łeb ukręciła..
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:01   #568
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez amfa333 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam

Z brzuszkiem akurat nigdy nie miałam problemu i nie potrzebuje dużo ćwiczyć, żeby były widoczne mięśnie ) Chociaż to mi się udało haha Gorzej z pupą i udami, bo taką już mam budowę ciała, że tłuszcz zamiast w brzuszek, idzie mi w pupe i uda

Wzrost : 166
Waga: 55
Wymiary: 93-66-90

Z ćwiczeń to głównie tańczę zumbe, robie interwały oraz ćwiczenia na uda, brzuch i pośladki z Brazil Butt Lift ) Z tym, że ćwiczę codziennie

dziekuje za odp
w takim razie tylko pozazdroscic mi sie chyba nigdy nie uda osiagnac takiego efektu, jestes moja inspiracja bo nie masz brzuszka jak cyborg, tylko plaski umiesniony a mimo to widac ze nalezy do kobiety
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:31   #569
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez amfa333 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam

Z brzuszkiem akurat nigdy nie miałam problemu i nie potrzebuje dużo ćwiczyć, żeby były widoczne mięśnie ) Chociaż to mi się udało haha Gorzej z pupą i udami, bo taką już mam budowę ciała, że tłuszcz zamiast w brzuszek, idzie mi w pupe i uda

Wzrost : 166
Waga: 55
Wymiary: 93-66-90

Z ćwiczeń to głównie tańczę zumbe, robie interwały oraz ćwiczenia na uda, brzuch i pośladki z Brazil Butt Lift ) Z tym, że ćwiczę codziennie
Wow,ladne wymiary,ja przy takim samym wzroscie i wadze,jak Ty mam 97 w biodrach...a o piersiach nie wspomne

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
zacznij od TZta
sorry,ale za taki tekst,jakim uraczył Cię TŻ,to by ode mnie mój dostał w ryj,bez żadnego oporu
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 13:50   #570
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Wow,ladne wymiary,ja przy takim samym wzroscie i wadze,jak Ty mam 97 w biodrach...a o piersiach nie wspomne



sorry,ale za taki tekst,jakim uraczył Cię TŻ,to by ode mnie mój dostał w ryj,bez żadnego oporu
Najczęściej to słyszę teksty w stylu: Jakbyś mnie posłuchała i odstawiła Olivera (młodszego synka, bo po nim mam takie piersi) szybciej to byś miała normalne cycki. Teraz już nigdy nie dotknę normalnych piersi albo co byś nie robiła i tak nie będziesz dobrze wyglądać, bo nie masz biustu. Zawsze potem mówi, że i tak mnie kocha, ale to nie zmienia faktu, że jego słowa mnie ranią...
Czasem się zastanawiam po co mam się wogóle starać. Na pewno nie dla męża, może dla siebie... Wygląd moich piersi się nie zmieni, chyba, że kiedyś będzie mnie stać na operację... Wybaczcie za offtop...

A wracając do tematu... Jakie ćwiczenia na brzuch polecacie??
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.