Jak mam schudnąć ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 09:59   #1
ilooveyou
Raczkowanie
 
Avatar ilooveyou
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 218

Jak mam schudnąć ?


;

Edytowane przez ilooveyou
Czas edycji: 2014-03-05 o 20:06
ilooveyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 18:35   #2
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak mam schudnąć ?

Czyli ogolnie chcesz schudnac ale nie zamierzasz przestac jesc zdrowo, a cwiczyc to tez ci sie nie chce...powodzenia.

To tak jakby zapytac: jak mam zarobic pieniadze? nie chce isc do pracy.

Jezeli przy takiej wadze masz na sobie nadmierny tluszcz to znaczy ze miesni masz zero, co rozwiazac mozna tylko przez zdrowa diete i aktywnosc fizyczna.

Jestes jeszcze bardzo mloda i nie powinnas byc na dietach typu 1000 kcal. To stanowczo za malo, ciagle sie rozwijasz, a jedzac w ten sposob tylko spowalniasz swoj metabolizm. Jedz zdrowo, 5 posilkow dziennie, uprawiaj sport, spedzaj duzo czasu na dworze to i cialo bedzie wygladalo lepiej. Bez pracy nie ma efektow.
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun

Edytowane przez liquefy
Czas edycji: 2012-04-05 o 18:38
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 19:35   #3
ilooveyou
Raczkowanie
 
Avatar ilooveyou
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 218
Dot.: Jak mam schudnąć ?

a czy robiąc same brzuszki i kręcąc hula hopem zamiat areobów coś mi się spali chociaż na brzuchu ? i w jaki czas ?
ilooveyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 05:31   #4
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Jak mam schudnąć ?

hej, załamka co ty dziewczyno piszesz!!!!!!!!!!!!!!!! szok , nie napisze kobieto , bo nią jeszcze nie jesteś , masz 14 lat , wzr 164 i odpowiednia wage, i co za tym idzie , co do wieku odpowiednia figure, nie jestes kobieta tylko dzieckiem jescze . Więc czego ty się spodziewasz i chcesz od natury? za 2-3 lata zaczniesz dojrzewać( no chyba ze za 4 lata, zależy od osoby), i zacznie ci sie figura zmieniąc na kobieca , zaczną pojawiać się kształty kobiety a zanikać dziewczęce. Wiec tluszczyk na bokach zniknie , bo z tego co rozumiem po wzr i wadze, nie jestes osoba otyłą. Możesz sobie ćwiczyć , ale natury nie przyspieszysz, rozwinie się twoje ciało i nabierzesz kształtów. Porażka jak czytam takie posty, same sobie robicie wode z mózgu. Tobie potrzeba cierpliwości i czasu , aż zacznie działać biologia.....wyhamuj
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 11:41   #5
I_love_shopping
Raczkowanie
 
Avatar I_love_shopping
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 71
Dot.: Jak mam schudnąć ?

Nie trzeba rezygnować z wszystkiego tak radykalnie.. nie musisz rezygnować od razu z wszystkich słodyczy, może popostu ogranicz.. zjedz jednego batonika na dzień i nic więcej. Poza tym mimo wszystko trzeba sie zmobilizoac do ruchu, bo bez tego i dieta nic nie da. Ja np. jem strsznie dużo i słodyczy także, ale stawiam na ruch, ale dzięki temu mogę sobie odbić jedzonkiem
I_love_shopping jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 18:26   #6
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Jak mam schudnąć ?

Wiesz, jak schudniesz 5 kg to też będziesz źle wyglądać jeżeli nie zaczniesz się ruszać. Wagę masz idealną, wystarczy dużo sportu. W Twoim wieku jest to niezbędne do prawidłowego rozwoju!
Robi się cieplej - wskakuj na rower, namów koleżankę na bieganie, idź na basen, zapisz się na jogę, ćwicz przed telewizorem itd. Wiadomo , na początku się nie chce i jest to nieprzyjemne ale po pewnym czasie to się staje częścią stylu bycia i dzień bez ruchu staje się dniem straconym.
Na prawdę polecam!
Dziwnograj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 22:40   #7
kinga_slimitin_aqua
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: Jak mam schudnąć ?

Cytat:
Napisane przez Dziwnograj Pokaż wiadomość
Wiesz, jak schudniesz 5 kg to też będziesz źle wyglądać jeżeli nie zaczniesz się ruszać. Wagę masz idealną, wystarczy dużo sportu. W Twoim wieku jest to niezbędne do prawidłowego rozwoju!
Robi się cieplej - wskakuj na rower, namów koleżankę na bieganie, idź na basen, zapisz się na jogę, ćwicz przed telewizorem itd. Wiadomo , na początku się nie chce i jest to nieprzyjemne ale po pewnym czasie to się staje częścią stylu bycia i dzień bez ruchu staje się dniem straconym.
Na prawdę polecam!
Ruch jest podstawą, zwłaszcza w Twoim wieku! Jak chcesz dobrze wyglądac jedząc słodycze i nie uprawiając sportu? Nie musisz rezygnowac z tego co lubisz, wystarczy, że będziesz jadła rzadziej i w mniejszych ilościach. A przekąski zastąpisz czymś zdrowym, np marchewką, ogórkiem. Dieta 1000 kcal nie jest dobrym rozwiązaniem w Twoim wieku, kiedy ciało jeszcze się rozwija.

Jak napisano powyżej, weź koleżankę i wspólnie spędźcie czas- aktywnie! Zobaczysz, że będziesz się świetnie bawic a na efekty nie będziesz musiała długo czekac.
kinga_slimitin_aqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.