Tylko tydzień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-15, 15:15   #1
Lena332
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Lena332
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 76
Wink

Tylko tydzień


w ten piątek ide na imprezke urodzinową do mojego " eks " i postanowiłam od jutra zastosowac głodówke i codziennie robić po 200 brzuszków. Jak myślicie czy będzie widac jakieś efekty ?bo ja nigdy wczesniej nie robiłam brzuszków...
Lena332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 15:24   #2
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Tylko tydzień

mowisz powaznie?? to bedzie strasznie niezdrowe.. jeszcze do glodowki chcesz dolaczyc wysilek fizyczny?!mozesz zaslabnac.. ja ci odradzam tego typu eksperymenty!!!czemu wczesniej o tym nie myslalas?? teraz troszke za pozno zeby zyskac smukla figure..
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 15:33   #3
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Tylko tydzień

Cytat:
Napisane przez Lena332
w ten piątek ide na imprezke urodzinową do mojego " eks " i postanowiłam od jutra zastosowac głodówke i codziennie robić po 200 brzuszków. Jak myślicie czy będzie widac jakieś efekty ?bo ja nigdy wczesniej nie robiłam brzuszków...
Brzuszki - jak najbardziej popieram.
Głodówka - no chyba że wolisz zamiast na imprezie wylądować na izbie przyjęć pod kroplówką.

poćwicz (na to nigdy za późno), postaraj się ograniczyć porcje, zrezygnować z potraw kalorycznych na rzecz warzyw i owoców, pij dużo płynow (woda niegazowana, zielona herbata)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 15:36   #4
Lena332
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Lena332
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 76
Dot.: Tylko tydzień

Bo ja nie jestem gruba . Tylko mój brzuszek troszke nie taki jest :/ i wogóle stracić tak z 4-5 kg i byłoby idealnie
Lena332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 15:37   #5
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Tylko tydzień

Cytat:
Napisane przez Lena332
w ten piątek ide na imprezke urodzinową do mojego " eks " i postanowiłam od jutra zastosowac głodówke i codziennie robić po 200 brzuszków. Jak myślicie czy będzie widac jakieś efekty ?bo ja nigdy wczesniej nie robiłam brzuszków...
Brzuszki, ok, ale 200 to DUŻO za dużo. 30 wolno i dokładnie wystarczą.

I musisz jeść! Przecież to co zaplanowałaś brzmi idiotycznie. Chcesz zrobić na nim wrażenie? Zadbaj o fryzurę, paznokcie, fajny ciuch i dobre samopoczucie! To jest najważniejsze. Pokaż mu, że się dobrze bawisz.
Gdy zasłabniesz to nikomu nie będzie do śmiechu..
Przemyśl to i nie rób głupstw..
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 15:43   #6
Lena332
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Lena332
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 76
Dot.: Tylko tydzień

wiem ze to nie jest do tematu ale czemu do ultrafioletu trzeba byc ubranym na biało ? bo ja zabardzo nie wiem
Lena332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 16:10   #7
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Tylko tydzień

ciezko mi to technicznie wytlumaczyc, ale bialy kolor w ultrafiolecie jest najbardziej widoczny, odznacza sie od wszystkiego
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 16:25   #8
Shade
Przyczajenie
 
Avatar Shade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: Tylko tydzień

Głodówka to zły wybór Można ją jedynie przeprowadzać pod okiem lekarza-dietetyka. Inaczej możesz sobie zrobić krzywdę,a poza tym później nastąpi efekt jojo, czego Ci nie życzę...
Proponuje żebyś przeszła na diete South Beach.
A jeśli koniecznie chcesz przejść na bardziej rygorystyczną to przestaw się na owoce i warzywa, pij duuużo wody, ogranicz napoje gazowane.
Ale przede wszystkim popieram dziewczyny- ćwicz 30-50 brzuszków. Powolutku dokładnie bo robiąc je szybko spalasz tylko kalorie. Słyszałam też,że robienie brzuszków "na głodniaka" sprawia że szkodzisz sobie mięśniom (spalasz je ).
__________________
Szczęście jest jak Motyl
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu
Shade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 20:35   #9
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Tylko tydzień

Dziewczyny maja racje. Pod zadnym wypadkiem nie stosuj glodówki ble.
Wystarczy, ze przez ten tydzien bedzies zjadlla ok 1200-1300kcal i poskaczesz troche na skakance(wystarczy 10 minut dzienie) + "kilka" brzuszkow wykonanych powoli i dokladnie jak napisala Grudniowa_szatynka i za kilka dni bedziesz wygladac tak jak chceszAle naprawde nie glodz organizmu bo zamiast spalac kaloriw i chudnac bedzie calkiem odwrotny skutek.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 15:58   #10
Lena332
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Lena332
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 76
Dot.: Tylko tydzień

Ale przecież przez 5 dni nie schudne A jak sie robi brzuszki tak np. po 100 albo 50 dziennie to kiedy będzie wiadac różnice ?
Lena332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:27   #11
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Tylko tydzień

Dziewczyno, daj spokój! Przez 5 dni nie będzie widać efektów brzuszków, ani nawet głodówki, co najwyżej minimalne. A jeszcze napijesz się czegoś na imprezie i pół nocy z głową w wc gwarantowane. Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, nie jedz po 18 nic z węglowodanami i będzie ok
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 17:48   #12
mao_lao
Raczkowanie
 
Avatar mao_lao
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 73
Dot.: Tylko tydzień

Cytat:
Napisane przez Lena332
w ten piątek ide na imprezke urodzinową do mojego " eks " i postanowiłam od jutra zastosowac głodówke i codziennie robić po 200 brzuszków. Jak myślicie czy będzie widac jakieś efekty ?bo ja nigdy wczesniej nie robiłam brzuszków...
A to tak serio to pytanie czy prowokacja? ;-)
__________________
:: Gdyby nie było mężczyzn świat byłby pełen grubych i szczęśliwych kobiet ::
mao_lao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 18:50   #13
trish24
Przyczajenie
 
Avatar trish24
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: Tylko tydzień

popieram wszystkie dziewczynki , głodówka to najgorsze co można wymyśleć + ostre ćwiczenia fizyczne
a tydzień na zrzucenie wagi to jest nie możliwe , jeśli bys nie jadła to w sumie jest możliwe ale obniży Ci się poziom glukozy we krwi i zamiast czarować towarzystwo to pojedziesz na izbę na kroplówkę i tak się zakończy wieczór
pozatym są ciuszki które ten mankament mogą zatuszować, jakaś bluzeczka z odciętą talią zaraz pod biustem i puszczona luźno
jest wiele sposób , oczaruj dodatkami , piękną fryzurą , perfumami a nie tym że fikniesz jak Twój eks będzie swieczki zdmuchiwał..
chcesz tego ...
nie jedz węglowodanów na wieczór jak mówiły koleżanki i 300 brzuszków to za dużo
30-40 zrobionych dobrze to lepszy trening jak 300 a zrobionych byle jak
pamietaj ... musisz być uśmiechnieta i szczęśliwa a nikt nie zauważy tych 3-4 wiecej
ps. fajnej imprezki
__________________
trish24
trish24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 09:13   #14
EwUnia_
Raczkowanie
 
Avatar EwUnia_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 92
Dot.: Tylko tydzień

Więc ja nie bede sie rozpisywac bo powiedzilabym to samo co reszta dziewczyn Głodówka nie ! Ćwiczenia tak (ale nie przesadzaj) w pare dni i tak nie schudniesz . A jak bedziesz miala fajny fryz , makijaz , itp. itd . To zrobisz większe wrażenie niz głodząc się
EwUnia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 12:54   #15
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Thumbs down Dot.: Tylko tydzień

Napiszę tylko tyle że potępiam wszelkie głodówki-nic tym nie osiągniesz! A przeciwnie uzyskasz jeszcze efekt jojo bo po skończonej tzw. kuracji głodówkowej zaczniesz znów jeśc i utyjesz...bo przez głodówkę spowalniasz proces przemiany materii...ja bym na twoim miejscu jadła mniejsze porcje ,robiła brzuszki (kilka odmian)-zajrzyj na linki związane z ta częścią ciałka....a poza tym nie zapomnij o piciu dużej ilości wody mineralnej niegazowanej-wypłukuje toksyny i spłaszcza bebeszek...Powodzenia...
Większe wrażenie zrobisz na tej imprezce jak będziesz promienna i zadbana a nie wycieńczona i poszarzała od tej głodówki-wierz mi...
Pozdrawiam
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.