Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 12:06   #3151
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
możesz mi podać namiary na tego jubilera? bo mój Tż w przyszłym tygodniu do mnie przyjedzie, więc może wyskoczylibyśmy zobaczyć co tam mają i w jakich cenach

tymczasem ja uciekam na mega nudny wykład ze stylów kierowania
Jasne juz podaje stronke http://www.fashion-jewellery.pl/ warto zajrzeć takie moje zdanie
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 12:07   #3152
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
nie martw się, niedługo podpiszesz trzymam za Ciebie kciuki



no to dobrze że pozytywny, powodzenia

ja już mam badania zrobione, fakturę wzięłam na kancelarię, powiedzieli mi że mam bardzo dobry wzrok, ciekawe czy przy pracy 6h przy kompie bardzo mi się popsuje. Mam nadzieję że nie.

Dostałam nową kartę do konta, jest niebieska z jakimś wzorkiem- prześliczna

Było tak ładnie dzisiaj i nawet zastanawiałam się czy nie umyć samochodu ale dobrze nie umyłam, bo teraz pada

Kurcze mało co spałam dzisiaj z nerwów w nocy, a na badania poszłam z takimi spuchniętymi oczami po wczorajszym wieczorze nerwów że nie spodziewałam się ze cokolwiek na tych badaniach zobaczę.
ja pracuję 8 godz. przed kompem i wzrok pogarsza mi się z miesiąca na miesiąc i mam zamiar szukać innej pracy, bo nie chcę byc ślepa

a u mnie leje wieje, szaro buro i ponuro
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 12:10   #3153
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
możesz mi podać namiary na tego jubilera? bo mój Tż w przyszłym tygodniu do mnie przyjedzie, więc może wyskoczylibyśmy zobaczyć co tam mają i w jakich cenach

tymczasem ja uciekam na mega nudny wykład ze stylów kierowania
A zapomnialam powiedziec, ze to jest pracownia jubilerska czyli u nich tylko sie odbiera a ogladac mozna na stronce co do szczegolow to tez mozna uzgadniac na miejscu jesli oczywiscie mieszkasz blisko i chce ci sie jechac
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 12:12   #3154
Remmi
Rozeznanie
 
Avatar Remmi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 832
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
co do ćwiczenia przysięgi to raz chcieliśmy sobie spróbować i tż zaczął i po swoich "Ja T." oboje mało sie nie posikaliśmy ze śmiechu.. zaczynał tak z 5 razy ale ja za każdym razem jak słyszę "Ja T." to normalnie parskam jak dziki koń ja nie wiem co to będzie
Właśnie tego się obawiam , już wcześniej o tym pisałam, że przećwiczymy przysięgę, bo jak na żywioł pójdziemy to się okaże, że nie powiemy przysięgi bo będziemy zdrowo się chichrać

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
a co mi tam, napiszę Wam, jutro mam rozmowę kwalif, takze nic sie nie dzieje, nie ma dramatu i wszystko działa tylko tak z zaskoczenia i się spinam, ale to taki pozytywny stresik
To trzymam kciuki
Ja też kurczę chcę na jakąś rozmowę pójść i żeby od razu już mnie przyjęli - tyle już aplikacji wysłałam w ciągu ostatnich 2 tygodni

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
nie martw się, niedługo podpiszesz trzymam za Ciebie kciuki
__________________
...od kilku miesięcy ---->
Remmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 12:14   #3155
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
ja pracuję 8 godz. przed kompem i wzrok pogarsza mi się z miesiąca na miesiąc i mam zamiar szukać innej pracy, bo nie chcę byc ślepa

a u mnie leje wieje, szaro buro i ponuro
Ja pracuje tak od prawie 2 lat, a wczesniej 5 lat studiow i dziennie duuuuzo godzin przed kompem, no ale dobrze jest dopiero od roku, kiedy to zrobilm laserowa korekcje wzroku
U mnie pogoda taka sama ehh
Samoa
caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 12:15   #3156
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
nooo! to trzymamy kciuki i powodzenia
żeby potem było i
no oby było co oblewaćNie dziękuję póki co

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
wiesz to akurat- jak dla nas kobiet zawsze chcących zrzucić choć parę gramów- dobra sytuacja
no tyle dobregoPrzed ślubem tez nie będe mogła nic przełknąć

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
no to dobrze że pozytywny, powodzenia

ja już mam badania zrobione, fakturę wzięłam na kancelarię, powiedzieli mi że mam bardzo dobry wzrok, ciekawe czy przy pracy 6h przy kompie bardzo mi się popsuje. Mam nadzieję że nie.

Dostałam nową kartę do konta, jest niebieska z jakimś wzorkiem- prześliczna

Było tak ładnie dzisiaj i nawet zastanawiałam się czy nie umyć samochodu ale dobrze nie umyłam, bo teraz pada

Kurcze mało co spałam dzisiaj z nerwów w nocy, a na badania poszłam z takimi spuchniętymi oczami po wczorajszym wieczorze nerwów że nie spodziewałam się ze cokolwiek na tych badaniach zobaczę.
nie dziękuję Ja ma czarną kartę kredytową, piękna jest Jak była nowa miała jeszcze srebrne napisy te wypukłe, ale się wytarły
Ja mam wreszcie umyte autko a jest brzydka pogoda i mi się pewnie ubrudziBu.

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Trzymam kciukasy
nie dziękuję

Dobra, uciekam, bo musze przeczytać tekst na ćwiczenia a zaraz będe musiała wyjść, do wieczorka
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 12:15   #3157
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki
Ja też kurczę chcę na jakąś rozmowę pójść i żeby od razu już mnie przyjęli - tyle już aplikacji wysłałam w ciągu ostatnich 2 tygodni
na pewno w końcu się uda
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 12:16   #3158
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
mój chrześniak uważa, że te schody są wysoko i on po nich nie chodzi i trzeba go nosićSiostra tz mogłaby mi trzymaćPrzetestuję schodzenie zanim tz przyjedzie
Wlasnie dzwoni do mnie przyjaciółka z dymem, że do niej nie dzwonię
aha,no to chrześniak w takim raze nie ale siostra TZ jak najbardziej
to czemy nie dzwonisz jak masz dzwonić? Ona czeka a Ty co? wakacje masz?
Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
juz nie moge się doczekać a pierwszy slub i wesle już tuż tuz.. czekam z niecierpliwościa na relacje
ja też właśnie
Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Bardzo chetnie juz pokazuje nawet buciki tez juz mam wybrane
ładna jest,skromna ale ładna ja bym takiej nie wybrała,ale magia tkwi w tym,że każda PM wygląda inaczej buty bardzo ładne
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 12:28   #3159
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

a ja właśnie obejrzałam sobie buty manolo blahnik i aż mi gardło ścisnęło, bo zawsze chciałam iść do ślubu w butach blahnika, a raczej to nie będzie możliwe....
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 12:40   #3160
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
a ja właśnie obejrzałam sobie buty manolo blahnik i aż mi gardło ścisnęło, bo zawsze chciałam iść do ślubu w butach blahnika, a raczej to nie będzie możliwe....
w jakich?
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 12:48   #3161
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
w jakich?
takie jak na foto, i jeszcze kiedyś na ebayu widziałam białe do szpica z zakrytymi piętami i palcami, były piękne, ale teraz nie mogę ich znaleźć
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 12:51   #3162
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
takie jak na foto, i jeszcze kiedyś na ebayu widziałam białe do szpica z zakrytymi piętami i palcami, były piękne, ale teraz nie mogę ich znaleźć
Ale cudne
caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 12:52   #3163
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
ja dzwoniłam do jednej hurtowni i mają Sobieskiego po 18,07 zł i nie dają butelki gratis skunksy
Ale to i tak jest dobra cena. My w innej hurtowni widzieliśmy po 19 zł bez gratisów. Koleś, od którego kupowaliśmy mówił, że większość po prostu ten gratis bierze do siebie i sprzedaje normalnie i nic klientom nie mówi o promocji. Jeszcze musimy tam winko dokupić, bo tez mają taką promocję, że do 3 win czwarte jest gratis.

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja bym sie poryczała na bank.. w ogóle musimy z tżtem potrenować mówieie przysięgi małżenskiej bo jak człowiek potrenuje sobie to będzie wiedział jak się w takiej sytuacji zachować i będzie normalnie bo inaczej to ja słowa nie wypowiem tylko będą mi łzy po policzkach ze wzruszenia płynąć
Samoa prawie mnie wzruszyłaś tym postem pisz jeszcze
My też będziemy pewnie ryczeć

Cytat:
Napisane przez niezniszczalna Pokaż wiadomość

my mamy taki patent na księgę gości, że powklejamy trochę naszych fotek do środka, może goście dopiszą np. śmieszne komentarze (a będzie dużo młodych osób) (: więc nie będą to tylko suche wpisy, ale też możliwośc pooglądania naszych fotek (: od urodzenia do dnia ślubu ;P
świetny pomysł

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Samoa ja też jak słysze te marsze weselne to mi łzy w oczach stają.. a najbardziej to potrafię się wzruszyć siedząc w niedziele u siebie w Kościele na mszy- nasza organistka tak ładnie potrafi śpiewać że jak czasem zagra coś i zaśpiewa w ciągu mszy to normalnie muszę się powstrzymać żeby się nie wzruszyć albo jak wchodzę do Kościoła i sobie wyobrażę ze już niedługo w tym samym mejscu będę stała w sukni ślubnej z najudowniejszym mężczyzną swiata
nasza organistka za to tak wyje, że każdego może w depresję wpędzić. Dlatego zaklepaliśmy sobie zespół do kościoła i zapłacimy organiście, żeby przyszedł, bo nawet "amen" bym w jej wykonaniu nie zniosła

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
jak nic będę musiała coś sobie strzelić przed tym wszystkim bo inaczej będzie jeden wielki potok łez
Będziemy wyglądać jak fontanny

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość

u mnie będzie albo płaczliwe blogosławieństwo albo strasznie śmieszne, bo rodzice nie będa wiedzieli co mówic i sie będziemy brechtać
Ale napisałas o tej wyprowadzce z domu, że az mi smutnoJa nie dośc, że za rodzicami to jeszcze za pieseczką będe tęsknić, dobrze, że będzie tżcik
U mnie będzie pewnie łzawe błogosławieństwo, bo teściowa się poryczy jak nic, teść zaraz za nią. Moja mama jest twardzielka, więc pewnie tylko będzie mocno mrugać, żeby nie było widać, że jej się chce płakać Ale jak tata się popłacze, to nie wiem co zrobię, bo jeszcze nigdy nie widziałam go płaczącego

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki jestem już z powrotem!!

co do ćwiczenia przysięgi to raz chcieliśmy sobie spróbować i tż zaczął i po swoich "Ja T." oboje mało sie nie posikaliśmy ze śmiechu.. zaczynał tak z 5 razy ale ja za każdym razem jak słyszę "Ja T." to normalnie parskam jak dziki koń ja nie wiem co to będzie
A na przysiędze trzeba mówić 2 imiona jak ktoś ma tak wpisane w dowodzie? Mam nadzieję, że nie, bo mój TŻ ma na drugie Andrzej i jakoś to tak do niego nie pasuje, że chyba bym się posikała ze śmiechu

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
a co mi tam, napiszę Wam, jutro mam rozmowę kwalif, takze nic sie nie dzieje, nie ma dramatu i wszystko działa tylko tak z zaskoczenia i się spinam, ale to taki pozytywny stresik
No to

A tak w ogóle to muszę Was ochrzanić: nie pisać mi tu tyle jak mnie nie ma

I jeszcze o tych zaręczynach Waszych czytam i łezki mi stanęły w oczach, a ja tu w pracowni komputerowej siedzę i się muszę powstrzymywać przed takimi reakcjami

My zaręczyliśmy się w Mikołajki. TŻcik sam wybrał pierścionek. Uzgodniliśmy w ten dzień, że zjemy sobie w domku dobrą kolację (zamówiliśmy krewetki i takie tam) no i TŻcik wiedząc, że nie lubię niespodzianek trochę mi w ciągu dnia sugerował, że coś się może wydarzyć. No ale zjedliśmy tą kolację i cały czas nic. I w pewnej chwili TZ mówi, że musi iść zajrzeć do skrzynki. Ja sobie myślę: powaliło go czy co? o 19 do skrzynki idzie zajrzeć. No a później się okazało, że po prostu dostawca z kwiatami się spóźniał No i TŻ wreczył mi kwiaty i mnie przytulił i wtedy poczułam swoją klatą jak mu serce wali no i po chwili wyciągnął pierścionek i mi się oświadczył. Sam się przy tym strasznie popłakał no i ja też ryczałam jak bóbr i później jeszcze chyba z 10 minut tak razem ryczeliśmy, więc ja nie wiem jak to będzie na przysiędze
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 12:54   #3164
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Ale cudne
no właśnie, a w Polsce nie ma gdzie kupić tych butów, jedynie szukać, że cudem na ebayu albo allegro się trafi na ten model i właściwy rozmiar a już nawet się nastawiłam, że tyle kasy będę na nie mieć (ok.1000zł) i co? i :dupa:
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:00   #3165
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cześć

Dziś jest 24.11.2009 a więc dzisiaj mamy równe 10 miesięcy ( ) do slubu ( 303 dni ).
Teraz oby do Wigili,będziemy w święta mieli co świętować,tzn będzie 9 miesięcy.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-11-24 o 13:01
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:08   #3166
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
takie jak na foto, i jeszcze kiedyś na ebayu widziałam białe do szpica z zakrytymi piętami i palcami, były piękne, ale teraz nie mogę ich znaleźć
bardzo ładne ale ja bym takich do ślubu nie chciała bo chcę całe
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A na przysiędze trzeba mówić 2 imiona jak ktoś ma tak wpisane w dowodzie? Mam nadzieję, że nie, bo mój TŻ ma na drugie Andrzej i jakoś to tak do niego nie pasuje, że chyba bym się posikała ze śmiechu

My zaręczyliśmy się w Mikołajki. TŻcik sam wybrał pierścionek. Uzgodniliśmy w ten dzień, że zjemy sobie w domku dobrą kolację (zamówiliśmy krewetki i takie tam) no i TŻcik wiedząc, że nie lubię niespodzianek trochę mi w ciągu dnia sugerował, że coś się może wydarzyć. No ale zjedliśmy tą kolację i cały czas nic. I w pewnej chwili TZ mówi, że musi iść zajrzeć do skrzynki. Ja sobie myślę: powaliło go czy co? o 19 do skrzynki idzie zajrzeć. No a później się okazało, że po prostu dostawca z kwiatami się spóźniał No i TŻ wreczył mi kwiaty i mnie przytulił i wtedy poczułam swoją klatą jak mu serce wali no i po chwili wyciągnął pierścionek i mi się oświadczył. Sam się przy tym strasznie popłakał no i ja też ryczałam jak bóbr i później jeszcze chyba z 10 minut tak razem ryczeliśmy, więc ja nie wiem jak to będzie na przysiędze
chyba nie trzeba 2 imion mówić
bardzo fajne zaręczyny Pana Mikołaja miałaś super
Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Cześć

Dziś jest 24.11.2009 a więc dzisiaj mamy równe 10 miesięcy ( ) do slubu ( 303 dni ).
Teraz oby do Wigili,będziemy w święta mieli co świętować,tzn będzie 9 miesięcy.
a u mnie dziś 8 miesięcy do ślubu a w Wigilię 7
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:09   #3167
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Cześć

Dziś jest 24.11.2009 a więc dzisiaj mamy równe 10 miesięcy ( ) do slubu ( 303 dni ).
Teraz oby do Wigili,będziemy w święta mieli co świętować,tzn będzie 9 miesięcy.
gratulejszyn!!
i o matko!!! mnie zostalo 305 dni, wiec 10m-cy i dwa dni!!!!
co masz załatwione? bo zaczynam panikować, jesteśmy w lesie!!!!
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:10   #3168
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
no właśnie, a w Polsce nie ma gdzie kupić tych butów, jedynie szukać, że cudem na ebayu albo allegro się trafi na ten model i właściwy rozmiar a już nawet się nastawiłam, że tyle kasy będę na nie mieć (ok.1000zł) i co? i :dupa:
Pomarzyc zawsze mozna
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
My zaręczyliśmy się w Mikołajki. TŻcik sam wybrał pierścionek. Uzgodniliśmy w ten dzień, że zjemy sobie w domku dobrą kolację (zamówiliśmy krewetki i takie tam) no i TŻcik wiedząc, że nie lubię niespodzianek trochę mi w ciągu dnia sugerował, że coś się może wydarzyć. No ale zjedliśmy tą kolację i cały czas nic. I w pewnej chwili TZ mówi, że musi iść zajrzeć do skrzynki. Ja sobie myślę: powaliło go czy co? o 19 do skrzynki idzie zajrzeć. No a później się okazało, że po prostu dostawca z kwiatami się spóźniał No i TŻ wreczył mi kwiaty i mnie przytulił i wtedy poczułam swoją klatą jak mu serce wali no i po chwili wyciągnął pierścionek i mi się oświadczył. Sam się przy tym strasznie popłakał no i ja też ryczałam jak bóbr i później jeszcze chyba z 10 minut tak razem ryczeliśmy, więc ja nie wiem jak to będzie na przysiędze
Hehe proponuje przed slubem cos na uspokojenie
Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Cześć

Dziś jest 24.11.2009 a więc dzisiaj mamy równe 10 miesięcy ( ) do slubu ( 303 dni ).
Teraz oby do Wigili,będziemy w święta mieli co świętować,tzn będzie 9 miesięcy.
Coraz blizej
caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:15   #3169
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

a nam zostało 270 dni do ślubu czyli niecałe 9 m-cy
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 13:15   #3170
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

stwierdzam, ze chyba musze sie pospieszyc z rezerwowaniem wszystkiego, bo dostalam wlasnie kilka maili (napisalam tego troche do roznych fryzjerow i wizazystow), ze juz caly lipiec zajety... ooops
trzeba sie w takim razie ostatecznie zdecydowac i zaczac dzialac, zeby nie bylo za pozno

heh TZ do mnie jedzie, bo byl gdzies na miescie u klienta, wiec po drodze z powrotem do pracy obskoczy do mnie na obiad wlasnie gotuje na parze brokuly i dorsza. jeszcze musze tylko sosik chrzanowy do rybki zrobic
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:16   #3171
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
gratulejszyn!!
i o matko!!! mnie zostalo 305 dni, wiec 10m-cy i dwa dni!!!!
co masz załatwione? bo zaczynam panikować, jesteśmy w lesie!!!!
No a u mnie juz tylko 193 masakra coraz blizej Mam pytanko dziewczyny czy myslalyscie juz o jakis podziekowaniach dla gosci i dla rodzicow i czy bedziecie miec Ksiege Gosci? jak mozecie to napiszcie cos na ten temat bo ja mam juz pare pomyslow
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:20   #3172
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
a nam zostało 270 dni do ślubu czyli niecałe 9 m-cy :niecierpliwy:
tobie też gratulejszyn i wszystkim w sumie
a ja już się nie mogę doczekać wszystkich relacji ślubnych

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
stwierdzam, ze chyba musze sie pospieszyc z rezerwowaniem wszystkiego, bo dostalam wlasnie kilka maili (napisalam tego troche do roznych fryzjerow i wizazystow), ze juz caly lipiec zajety... ooops
trzeba sie w takim razie ostatecznie zdecydowac i zaczac dzialac, zeby nie bylo za pozno

heh TZ do mnie jedzie, bo byl gdzies na miescie u klienta, wiec po drodze z powrotem do pracy obskoczy do mnie na obiad wlasnie gotuje na parze brokuly i dorsza. jeszcze musze tylko sosik chrzanowy do rybki zrobic
oj spiesz się spiesz, bo będziesz musiała się sama czesać

zrobiłaś mi smaka, poproszę dorsza!!

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No a u mnie juz tylko 193 masakra coraz blizej Mam pytanko dziewczyny czy myslalyscie juz o jakis podziekowaniach dla gosci i dla rodzicow i czy bedziecie miec Ksiege Gosci? jak mozecie to napiszcie cos na ten temat bo ja mam juz pare pomyslow
ja chcę księgę gości, będę robić sama, ale jeszcze nie zdecydowałam jaką techniką, to samo albumy dla rodziców. a dla gości chciałabym albo takie sakiewki organtynowe z migdalami albo rafaellko w pudełeczku (tzn, jedna kulka w pudeleczku)
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:23   #3173
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
stwierdzam, ze chyba musze sie pospieszyc z rezerwowaniem wszystkiego, bo dostalam wlasnie kilka maili (napisalam tego troche do roznych fryzjerow i wizazystow), ze juz caly lipiec zajety... ooops
trzeba sie w takim razie ostatecznie zdecydowac i zaczac dzialac, zeby nie bylo za pozno

heh TZ do mnie jedzie, bo byl gdzies na miescie u klienta, wiec po drodze z powrotem do pracy obskoczy do mnie na obiad wlasnie gotuje na parze brokuly i dorsza. jeszcze musze tylko sosik chrzanowy do rybki zrobic
no to nieźle,już mają pozajmowane?

daj trochę dorsza a na parze robisz jak?
ja dziś ugotowałam zupę pomidorową
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:27   #3174
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
gratulejszyn!!
i o matko!!! mnie zostalo 305 dni, wiec 10m-cy i dwa dni!!!!
co masz załatwione? bo zaczynam panikować, jesteśmy w lesie!!!!
Oj chyba Twój suwaczek źle liczy(mój zresztą też), bo do slubu zostało 304 dni czyli 10 miesięcy i 1 dzień. A slubujemy tego samego dnia przecież
Ale suwaczki źle licza, bo mój jakoś na godziny przelicza i zawsze mam jeden dzień mniej do slubu.

P.S. Liczbę dni zawsze ściągam od Mad, bo ona ma dzień przed nami

Edytowane przez obca7
Czas edycji: 2009-11-24 o 13:28
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:29   #3175
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

samoa 3mam za jutrzejszą rozmowę..


cos mi dzisiaj to pisanie pracy nie za bardzo idzie.. końca nie widac hehe..
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:32   #3176
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Sam się przy tym strasznie popłakał no i ja też ryczałam jak bóbr i później jeszcze chyba z 10 minut tak razem ryczeliśmy, więc ja nie wiem jak to będzie na przysiędze
o rany twój tż płakał? mój na szczęście na pewno mi się nie popłacze- po nim stresu nic nie widać mimo że w środku jest sparaliżowany to zzewnątrz nic nie widać dlatego u niego przysięga to będzie pikuś- gorzej dla mnie bo ja to taka płaczka jestem a odkąd noszę pierścionek na palcu to wszystkie sluby i wszystko co nimi związane mnie wzrusza

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
a nam zostało 270 dni do ślubu czyli niecałe 9 m-cy
rany ale już malutko!!! my to jeszcze nic ale te dziewczyny z kwietnia, maja i czerwca już naprawdę malutko mają- co to jest 4 czy 5 miesięcy

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
stwierdzam, ze chyba musze sie pospieszyc z rezerwowaniem wszystkiego, bo dostalam wlasnie kilka maili (napisalam tego troche do roznych fryzjerow i wizazystow), ze juz caly lipiec zajety... ooops
no co ty opowiadasz!!!!!!!!!!! to i ja będę się musiała chyba wybrać coś zaklepać... tylko kurdę waham się między dwoma polecanymi kosmetyczkami i nie wiem na którą się zdecydowac jedna jest blisko mojego domu więc to mogłoby być wygodne ale jakoś tak w srodku myślę bardziej o tej drugiej.. kurde...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:33   #3177
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
tobie też gratulejszyn i wszystkim w sumie
a ja już się nie mogę doczekać wszystkich relacji ślubnych

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------


oj spiesz się spiesz, bo będziesz musiała się sama czesać

zrobiłaś mi smaka, poproszę dorsza!!

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------


ja chcę księgę gości, będę robić sama, ale jeszcze nie zdecydowałam jaką techniką, to samo albumy dla rodziców. a dla gości chciałabym albo takie sakiewki organtynowe z migdalami albo rafaellko w pudełeczku (tzn, jedna kulka w pudeleczku)
Ja tez chce ksiege gosci, co do podziekowan to znalazlam takie fajne czekoladki w kasztcie serca oblane lukrem tak jak migdaly i chce je umiescic w takich fajnych pudeleczkach ktore przy okazji sa z winietkami czyli 2w1 a co do rodzicow to myslelismy o czyms takim za miast kwiatow bo to bedzie pamiatka na cale zycie a kwatki zwiedna wkleje zdjecia wszystkich rzeczy
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:34   #3178
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
Oj chyba Twój suwaczek źle liczy(mój zresztą też), bo do slubu zostało 304 dni czyli 10 miesięcy i 1 dzień. A slubujemy tego samego dnia przecież
Ale suwaczki źle licza, bo mój jakoś na godziny przelicza i zawsze mam jeden dzień mniej do slubu.

P.S. Liczbę dni zawsze ściągam od Mad, bo ona ma dzień przed nami
no to jeszcze lepiej
I can't wait!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:36   #3179
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Ja tez chce ksiege gosci, co do podziekowan to znalazlam takie fajne czekoladki w kasztcie serca oblane lukrem tak jak migdaly i chce je umiescic w takich fajnych pudeleczkach ktore przy okazji sa z winietkami czyli 2w1 a co do rodzicow to myslelismy o czyms takim za miast kwiatow bo to bedzie pamiatka na cale zycie a kwatki zwiedna wkleje zdjecia wszystkich rzeczy
Fajny pomysl, gdzie mozna cos takiego znalesc?
caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:39   #3180
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Fajny pomysl, gdzie mozna cos takiego znalesc?
Tzn chodzi Ci o wszystkie rzeczy czy tylko ktoras wybrana bo jak wszystkie to zaraz napisze Ci adresy oki
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.