Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-27, 17:52   #3781
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Jozia, oczywiście były momenty gdy chciało mi się płakać. Ale nie omieszkałam od wybuchu śmiechem.. Teraz słucham soundtracku z tego filmu, fajny jest

Będę się kurować! obiecuję
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:01   #3782
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Oj nie, nie mój gust
Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
Szanko mi się podobają kolczyki z pierwszego zestawu ale reszta

lecę na tańce
Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość

Niech się wypowiadają inne dziewczynki, bo to nie moja bajka
A chcesz koniecznie obrożę i kolczyki tak?
nie podobają Wam się bo..?
ja chciała bym mieć jakąś kolie-obróżkę,ale już sama nie wiem,ciężko znaleźć mi coś na prawdę ładnego

Witam nowe PM

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2009-11-27 o 18:02
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:08   #3783
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
witam
Uwaga uwaga dziś 34 dni do końca roku
Fajnie,że tak mało do końca roku zostało.



Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
mi bardzo szybko minął ten rok i kolejne pół pewnie zleci też bardzo szybko. Super że zaraz zaczyna się nasz rok
Mi też bardzo szybko ten rok 2009 minął,nawet niewiem kiedy.



Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Planujemy od razu po slubie a moze nawet przed. Zobaczymy jak bedzie
I na pewno na jednym nie poprzestaniemy (tylko w jakis rozsadnych odstepach czasu- wiadomo )
A jak u Ciebie?
To tak jak My odrazu po ślubie chcemy zacząć się starać.O ile nie spękam.



Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Taki tylko bez tej zieleni pod spodem co najwyzej pare listkow
Ładny bukiet.





Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga!

Rozmawiałyście wczoraj o datach na produktach spożywczych, a więc pokazuję Wam dzisiejsze odkrycie na butelce po piwie Tż Dodam, że zdażyło mi się już kilka razy natrafić na tą super datę na różnych produktach

A więc podziwiajmy datę do spożycia: 21-08-2010r.
Jaka piękna data



Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
A i ważne informacje:
1. dziś byłam u mojej fryzjerki, jak się ucieszyła na mój widok i już zarezerwowałam na 24 kwietnia u niej wizytę Mam przyjść do niej niedługo przyciąć końcówki i poplotkować, a przy okazji zastanowić się jaką fryzurę na ślub wymyśleć.
2. dziś także z moim TŻ zamówiliśmy obrączki . Cudowne obrączki W styczniu odbierzemy

O to te sprawy załatwione
No to gratuluje załatwionych spraw.




Cytat:
Napisane przez jozia Pokaż wiadomość
Ona nawet jej n ie widziała. powiedziałam jej ze "balerinka" to jak wyskoczyła na mnie ze jestem za szczupła ze nie ładnie będę wyglądać. A na koniec dodała ze po niej z papugowałam bo ona chciała balerinę. Ale ja ze jestem okropna odpyskowałam jej żeby się nie stawiała bo wcale nie wygląda lepiej ode mnie a po za tym co najwyżej to ona może po mnie z papugować bo ja mam pierwsza wesele. Ona ma w 2011 chce kieckę balerinę i do tego jak jej pokazałam ubiór sali zażyczyła sobie taki sam. Szlag jasny mnie trafi i krew zaleje.
Omg,jaka przykra ta dziewucha. Co za dziecinada,mam na mysli tą dziewczyne caly czas.



Cytat:
Napisane przez dika1807 Pokaż wiadomość
Witacje PM2010 Dołącze się do Was jeśli pozwolicie. My mamy swój dzień 18.06.2010 w piątek DD
Sukienkę już wybrałam, obrączki też juz zaplanowane, ale nie zamówione jeszcze -trzeba się spieszyć bo złoto cały czas drożeje((
Sala, fotograf i orkiestra w pogotowiu.
Witam nową PM 2010 I mam nadzieje,że do daty slubu będziesz się odzywać/pisać z nami na tym wątku.
bo inne dołączyły do wątku,ale słuch po nich zaginął.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Ide się zaraz pożegnać z tż-tem,bo jedzie do pracy. :/
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:35   #3784
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Uciekam Dziewczynki na spotkanie
Zajrzę tu do Was jutro
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:44   #3785
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

czesc

dika1807, edyta n witajcie

ale dzis miałam meczacy dzien, masakra jakas, poniewaz jest koniec miesiaca to w pracy przy tych wszystkich papierkach zapierdziel niezły, podziwiam osoby pracujacy przy kompie bo ja siedzac prawie 5 godz myslalam ze sie nie wyprostuje
dzis mielismy isc do poradni, zeby było pewne ze spotkanie sie odbedzie zadzwoniłam rano do kancelarii, powiedziano mi ze spotkania w piatek sa ale nie u nich w parafii, po rozmowie z tz stwierdzilismy ze w sumie to juz wszystko jedno gdzie byle by miec ten przeklety wpis, no i poszlismy a tam na drzwiach kartka ze dzis nieczynne i od 21 grudnia do 9 stycznia tez bedzie nieczynne, myslalam ze nas rozniesie, bardzo sie zdenerwowałam, kaza nam chodzic na jakies bzdurne pogadanki a kobita nie przychodzi,


co do dekoracji sali to ja chce zielono - biało, ale te wasze to piekne w porownaniu z moja

wogole to u mnie znow bedzie przestój slubny (chociaz jakos duzych postepow nie ma ) bo dziadek (ktory jest chory) w poniedzialek bedzie mial operacje, mama juz pojechala, wogole to smetna atmosfera panuje,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:50   #3786
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Fajnie,że tak mało do końca roku zostało.




Mi też bardzo szybko ten rok 2009 minął,nawet niewiem kiedy.




To tak jak My odrazu po ślubie chcemy zacząć się starać.O ile nie spękam.




Ładny bukiet.






Jaka piękna data




No to gratuluje załatwionych spraw.





Omg,jaka przykra ta dziewucha. Co za dziecinada,mam na mysli tą dziewczyne caly czas.




Witam nową PM 2010 I mam nadzieje,że do daty slubu będziesz się odzywać/pisać z nami na tym wątku.
bo inne dołączyły do wątku,ale słuch po nich zaginął.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Ide się zaraz pożegnać z tż-tem,bo jedzie do pracy. :/
Dzieki mam nadzieje, ze moj tez taki ladny wyjdzie bo wiadomo ze nigdy nie bedzie identyczny
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 19:20   #3787
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

No to ja też pokażę salę, jak dziś taki temat...zwłaszcza, że dziś pierwszy raz obejrzałam stronkę bo sala nowa i stronki nawet nie było..
http://zlotakomnata.pl/?id=galeria
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 19:32   #3788
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;15541886]No to ja też pokażę salę, jak dziś taki temat...zwłaszcza, że dziś pierwszy raz obejrzałam stronkę bo sala nowa i stronki nawet nie było..
http://zlotakomnata.pl/?id=galeria[/QUOTE]

o kurcze! iście królewska sala. nazwa jak najbardziej adekwatna do niej
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"

Edytowane przez aicila
Czas edycji: 2009-11-27 o 19:56
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 19:55   #3789
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

dika1807, edyta n witam
Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
[.....]
wogole to u mnie znow bedzie przestój slubny (chociaz jakos duzych postepow nie ma ) bo dziadek (ktory jest chory) w poniedzialek bedzie mial operacje, mama juz pojechala, wogole to smetna atmosfera panuje,
trzymam kciuki za Dziadka!
[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;15541886]No to ja też pokażę salę, jak dziś taki temat...zwłaszcza, że dziś pierwszy raz obejrzałam stronkę bo sala nowa i stronki nawet nie było..
http://zlotakomnata.pl/?id=galeria[/QUOTE]
Piękna sala
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:08   #3790
dika1807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 162
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

dzieki za tak miłe powitanie
cos o sobie... o nas
hm.. wiek średni -Ja 25/TŻ27. poznalismy sie ponad 7 lat temu, na poczatku mialo byc po prostu po przyjacielsku, ale wyszło inaczej miłosc sie zjawila niewiadomo skądD decyzje o ślubie podjelismy wspolnie i date szybko ustalislismy.
to nasza sala: http://dzikakaczka.com.pl/galeria/index.html
a poniżej moja sukienka, ktora bede zamiawiac w styczniu
__________________
Ślubujemy ~ 18.06.2010 godz. 16.30


dika1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:12   #3791
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;15541886]No to ja też pokażę salę, jak dziś taki temat...zwłaszcza, że dziś pierwszy raz obejrzałam stronkę bo sala nowa i stronki nawet nie było..
http://zlotakomnata.pl/?id=galeria[/QUOTE]
Normalnie mi szczena opadla ale sliczna
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 20:13   #3792
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
Aaś a ty nam się pochwalisz swoją salą?
Nie pochwalę się bo nie ma strony A my jak byliśmy to nawet zdjęć nie zrobiłam. taka intelygentna jestem Jedziemy jakoś na wiosnę/lato żeby jeszcze raz oblukać ustawieni stołów, dekoracje i takie tam to porobię i jak nie zapomnę to wstawię

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
no właśnie mnie te lampki też oczarowały ale teraz już prawie każda dekoratorka takie coś zrobi, w sumie to chyba sama mogłabym sobie coś takiego zrobić nikogo nie prosząc o pomoc
Własnie! Ja to widze na którymś z kolei wesel ale to póki co jedyna rzecz która mi się podoba a masz pomysł jak zrobić te lampki? normalnie choinkowe czy jak?

Cytat:
Napisane przez dika1807 Pokaż wiadomość
Witacje PM2010 Dołącze się do Was jeśli pozwolicie. My mamy swój dzień 18.06.2010 w piątek DD
Sukienkę już wybrałam, obrączki też juz zaplanowane, ale nie zamówione jeszcze -trzeba się spieszyć bo złoto cały czas drożeje((
Sala, fotograf i orkiestra w pogotowiu.
Witamy

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
no właśnie sama nie wiem..
a poszłam na Księżyc w Nowiu..
mam mieszanie uczucia co do tego filmu.. bajka aż kipiało..
ja na pierwszej części tylko i wyłącznie się smiałam ale wiecie co? książka jest mega grafomańska a czyta się ją w tydzień Teraz czeka na mnie ten cały księżyc w nowiu jak skończę czytać cień wiatru

Cytat:
Napisane przez jozia Pokaż wiadomość
Co do filmu oglądałam na kompie i mi sie podobał, choć pierwsza część bardziej mi sie podobała. Ale za to sie dwa razy na tym popłakała. jak bella ratowała Edwarda, i jak powiedziała Jacob zeby nie kazał jej wybierac bo i tak wybierze Edwarda
No to już chyba nie będę czytać

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Poważnie?Nie przeszkadzały te filary podczas tańca?
W mojej restauracji są dwa filarki, ale w sporej odległości do siebie i są lustrzane, fajnie odbijają światło
Jak tam weszłam to pomyslałam że łomatko ale będą wypadki a tu wszyscy smigali między nimi i bylo spoko Chociaż ja osobiście tej sali bym nie wybrała U mnie też jest słupek ale z boku i w ogóle nie wadzi nikomu

Cytat:
Napisane przez edyta n Pokaż wiadomość
Hej kobietki To i ja się do Was przyłączę Ślubuję 04.09.2010 o godz. 16.00 Załatwione mamy: salę, zespół, fotografa, kamerzystę. Zamówiłam suknię i wstępnie umówiłam się z kosmetyczką Reszta w swoim czasie Pozdrawiam Was serdecznie
Oooo...w urodziny mojej siostry....
Witamy

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;15541886]No to ja też pokażę salę, jak dziś taki temat...zwłaszcza, że dziś pierwszy raz obejrzałam stronkę bo sala nowa i stronki nawet nie było..
http://zlotakomnata.pl/?id=galeria[/QUOTE]

Łał Ekstra


A u mnie z nowości ślubnych tyle że będziemy mieli wódkę w niedzielę na 99% Na Smirnoffie jednak stanęło

A z pracowych nowości to dzwonił dzisiaj znowu ten młotek co mi wczoraj ciśnienie podniósł i za przyzwoleniem szefa bardzo elegancko go zgasiłam i powiedziałam żeby więcej nie dzwonił bo i tak nic nie wskóra Asertywność: +100pkt
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:15   #3793
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez dika1807 Pokaż wiadomość
dzieki za tak miłe powitanie
cos o sobie... o nas
hm.. wiek średni -Ja 25/TŻ27. poznalismy sie ponad 7 lat temu, na poczatku mialo byc po prostu po przyjacielsku, ale wyszło inaczej miłosc sie zjawila niewiadomo skądD decyzje o ślubie podjelismy wspolnie i date szybko ustalislismy.
to nasza sala: http://dzikakaczka.com.pl/galeria/index.html
a poniżej moja sukienka, ktora bede zamiawiac w styczniu
Suknia bardzo ladna, sala rowniez super,ze tak nad woda latem pewnie bedzie slicznie
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:22   #3794
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez dika1807 Pokaż wiadomość
dzieki za tak miłe powitanie
cos o sobie... o nas
hm.. wiek średni -Ja 25/TŻ27. poznalismy sie ponad 7 lat temu, na poczatku mialo byc po prostu po przyjacielsku, ale wyszło inaczej miłosc sie zjawila niewiadomo skądD decyzje o ślubie podjelismy wspolnie i date szybko ustalislismy.
to nasza sala: http://dzikakaczka.com.pl/galeria/index.html
a poniżej moja sukienka, ktora bede zamiawiac w styczniu
przepiękna sala!!!

A ja może namówię Tż na zamówienie już obrączek... Hmmm dziś nam się jedne spodobały, cena bardzo przystępna, więc czemu nie... Tylko nad grawerem myślę
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:27   #3795
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga!
Rozmawiałyście wczoraj o datach na produktach spożywczych, a więc pokazuję Wam dzisiejsze odkrycie na butelce po piwie Tż Dodam, że zdażyło mi się już kilka razy natrafić na tą super datę na różnych produktach
A więc podziwiajmy datę do spożycia: 21-08-2010r.


Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy wasze sale weselne maja moze jakies adresy na necie to moze bysmy sobie poogladaly co?
Ja Wam mojej nie pokażę, bo przy Waszych kiepsko wypadnie A tak serio to tam na co dzień jest stołówka studencka, ale to jest nowiusieńki budynek i 3 ściany są całe przeszklone i w środku jest sporo takich wielkich roślin jak w palmiarni Fragmenty ściany są bordowe i dekoracja też w tym kolorze.

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
A nie chcesz takiego gustownego serca z balonów?
Ty się nie śmiej, bo mój TŻ by takie chciał Muszę mu to jakoś wyperswadować


Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
A wiesz już gdzie znajduje się taka wypożyczalnia?
Ja swoim drużkom zamierzam kupić sukienki.
Nigdy nie wypożyczałam ciuchów
Ciekawe czy to się w ogóle opłaca?
Bo załóżmy że można fajną sukienkę w okresie wyprzedaży kupić za + - 100zł, to ile się płaci za wypożyczenie
Ta babka, u której szyję suknię ma też wypożyczalnie wieczorowych kiecek i za wypożyczenie bierze od 25 do 60 zł w zależności od tego jak to jest kiecka.

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;15541886]No to ja też pokażę salę, jak dziś taki temat...zwłaszcza, że dziś pierwszy raz obejrzałam stronkę bo sala nowa i stronki nawet nie było..
http://zlotakomnata.pl/?id=galeria[/QUOTE]

piękna

W ogóle wszystkie te Wasze sale bardzo ładne

Witam nowe PMki

Jejku ostatnio mało mam czasu na wizażowanie, a jeszcze czeka mnie teraz weekend na podyplomówce. No ale postaram się do Was zajrzeć popołudniami (chociaż pewnie w weekend trochę spadnie tempo pisania)
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:28   #3796
edyta n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Dziękuję za powitanie Śliczne te wasze sale. Ja niestety nie mam zdjęcia swojej, ale jak zdobędę, to wstawię
edyta n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:34   #3797
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Piękne te Wasze sale,zwłaszcza ta złota komnata.


Patrzcie jaki slodziak http://www.libo.ru/i447.html
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:35   #3798
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Normalnie mi szczena opadla ale sliczna
Dzięki dziewczyny Ja jak ją zobaczyłam to zaciągnrłam TŻta i powiedziałam, że albo ta albo żadna inna, a byliśmy już załamani poszukiwaniami i miałam ochotę powiedzieć, że nic nie robimy tylko cichy ślub i koniec...

Cytat:
Napisane przez dika1807 Pokaż wiadomość
dzieki za tak miłe powitanie
cos o sobie... o nas
hm.. wiek średni -Ja 25/TŻ27. poznalismy sie ponad 7 lat temu, na poczatku mialo byc po prostu po przyjacielsku, ale wyszło inaczej miłosc sie zjawila niewiadomo skądD decyzje o ślubie podjelismy wspolnie i date szybko ustalislismy.
to nasza sala: http://dzikakaczka.com.pl/galeria/index.html
a poniżej moja sukienka, ktora bede zamiawiac w styczniu
Witam i ja
Bardzo ładna suknia. Jaka to firma i ile kosztuje, jeśli można spytać?
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:37   #3799
edyta n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Patrzcie jaki slodziak http://www.libo.ru/i447.html[/QUOTE]

Milusi
edyta n jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 20:39   #3800
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
I mam nadzieje,że do daty slubu będziesz się odzywać/pisać z nami na tym wątku.
bo inne dołączyły do wątku,ale słuch po nich zaginął.
/
To np. ja, ale nie moge nadarzyc za Wami, wiec podczytuje

A jak Wam sie podoba ten bukiet? Bo mi wpadł w oko i strasznie podoba.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:42   #3801
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
To np. ja, ale nie moge nadarzyc za Wami, wiec podczytuje

A jak Wam sie podoba ten bukiet? Bo mi wpadł w oko i strasznie podoba.
Oryginalny i bardzo ładny !
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:58   #3802
edyta n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Guska1979 widzę, że masz ślub w moje urodziny super
edyta n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 21:03   #3803
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

dobranoc!
muszę wstać o 6, wyjść do szkoły o 7.. będzie ciemno jak nie wiem gdzie jak będę z domu wychodzić kto wymyślił zajęcia tak daleko?

papa!
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 21:10   #3804
edyta n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
dobranoc!
muszę wstać o 6, wyjść do szkoły o 7.. będzie ciemno jak nie wiem gdzie jak będę z domu wychodzić kto wymyślił zajęcia tak daleko?

papa!
Dobranoc. Ja niestety też mam jutro zajęcia i na dodatek kolokwium
edyta n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 21:48   #3805
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
nie podobają Wam się bo..?
ja chciała bym mieć jakąś kolie-obróżkę,ale już sama nie wiem,ciężko znaleźć mi coś na prawdę ładnego
nie podobają mi się te obroże, nie chciałabym nikogo urazić ale te akurat wyglądają na tandetne ale każdy ma inny gust także spoko, ja bym postawiła na coś delikatnego jednak, ale ja po prostu chce mieć bogatą suknię więc biżu nie chcę rzucającej się w oczy.
[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;15541886]No to ja też pokażę salę, jak dziś taki temat...zwłaszcza, że dziś pierwszy raz obejrzałam stronkę bo sala nowa i stronki nawet nie było..
http://zlotakomnata.pl/?id=galeria[/QUOTE]


wow cudo
Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość

Własnie! Ja to widze na którymś z kolei wesel ale to póki co jedyna rzecz która mi się podoba a masz pomysł jak zrobić te lampki? normalnie choinkowe czy jak?

no jasne że choinkowe tylko jednolite
Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Piękne te Wasze sale,zwłaszcza ta złota komnata.


Patrzcie jaki slodziak http://www.libo.ru/i447.html
cudowny

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
To np. ja, ale nie moge nadarzyc za Wami, wiec podczytuje

A jak Wam sie podoba ten bukiet? Bo mi wpadł w oko i strasznie podoba.
ładny
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 23:01   #3806
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Jak się cieszę, że to już koniec tego beznadziejnego tygodnia
Taaaaak mi się dłużył, że masakra. W środę myślałam, że był piątek i potem przez dwa kolejne dni męczyłam się jakby mi ktoś w weekend kazał do pracy przychodzić coś mi się przestawiło

U mnie w sprawach ślubnych zastój. I w ogóle ze wszystkim mam zastój i oczy mnie bolą.
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 05:36   #3807
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Piękne te Wasze sale,zwłaszcza ta złota komnata.


Patrzcie jaki slodziak http://www.libo.ru/i447.html
No i znów mi poprawiłaś humor od samego rana

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
dobranoc!
muszę wstać o 6, wyjść do szkoły o 7.. będzie ciemno jak nie wiem gdzie jak będę z domu wychodzić kto wymyślił zajęcia tak daleko?
Nie pękaj ja też wstałam o 6 i niedługo wychodzę z domku Trzeba być twardym a nie mientkim



Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Jak się cieszę, że to już koniec tego beznadziejnego tygodnia
A ja się nie cieszę, bo TŻtowi się wolne skończyło a ja muszę zasuwać na podyplomówkę. Mieszkamy razem, a nie będziemy się w ogóle widzieli przez te 2 dni, bo teraz on jeszcze śpi, a jak wróci wieczorem to ja już będę spała

Miłego dnia
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 06:51   #3808
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

cześć

ostatnio troszke zalatana jestem wczoraj robiłam jedna prezentację, dzisiaj so 12 musze wysłac kolezance swoją część 2-go referatuu, więc zajrze do Was po południu bo widze że o sprawach slubnych było hehe

miłego dnia
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 06:51   #3809
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Szana zastanawiam sie nad biżuterią całą w kryształkach albo nad łańcuszkiem i Boziom.....
Buu uciekam do szkoły na cztery rachunkowści:/
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 08:16   #3810
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cześc laski

Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
2. dziś także z moim TŻ zamówiliśmy obrączki . Cudowne obrączki W styczniu odbierzemy
pokaz jakie

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
A jak Wam sie podoba ten bukiet? Bo mi wpadł w oko i strasznie podoba.
mi sie bardzo podoba co prawda ja chce inna kolorystyke, ale jest super


ale dzis mnie czeka zalatany dzien. TZ za 45 minut zrywa sie z wykladu i jedziemy na poszukiwania prezentu dla tescia, pozniej trzeba odebrac probki ciast, moze uda sie w koncu skoczyc poogladac nasze upatrzone obraczki (choc na ten rynek nam cos wyjatkowo dzis nie po drodze), jeszcze chcialam dzis isc do fryzjera zeby mi troche podcieniowal wloski, a wieczorem imprezka u tescia - Andrzeja zachodzi w rodzinie konfilkt interesow, bo moj wujek Andrzej tez dzis robi imprezke i trzeba bylo wybrac mam nadzieje, ze nie poczuje sie poszkodowany

a wczoraj wyrelaksowalismy sie w aqua parku siedzac w saunie przypomnialo mi sie, ze mam swiezo przekluwane uszy, a na karteczce z poradami, ktora dostalam jest napisane zeby unikac basenow to sobie w pore przypomnialam mam nadzieje, ze nie bedzie to mialo dla moich uszu jakis zlych skutkow na razie wyglada wszystko ok

aha i koteczki odebralismy z kliniki Czesio to jest maly lizus, podobno przymilal sie tam do wszystkich obcy czy nie obcy - nie robi mu roznicy myslalam, ze cos moze beda spokojniejsze... gdzie tam od rana biegaja jak furiaty z reszta juz wczoraj po przyjezdzie jeszcze troche im na zakretach tyleczki 'zwiewalo', ale potrwalo to moze 10 minut, a potem zabawom nie bylo konca chyba nawet nie zauwazyli, ze czegos maja mniej pod ogonem dostalismy tez gratis karme przeciwko kamieniowi nazebnemu przyda sie choc jest tak duza, ze Beniowi leniuchowi nie chce sie tego gryzc ale maluchy to lasuchy, wiec jak ladnie pachnie i dobrze smakuje to kazdej wielkosci dadza rade

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-11-28 o 08:19
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.