Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-18, 15:21   #121
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Jedną z moich największych pomyłek jest łóżko piętrowe, które dziele z bratem Pokój mamy mały, mieszkamy (i jeszcze długo będziemy) z rodzicami, przy naszych dwóch osobnych łóżkach nie było jak przejść. Teraz widać chociaż trochę dywanu. No i nie trzeba go jakoś specjalnie składać (wcześniej mieliśmy coś w rodzaju kanapy). Ale jednak druga osoba nad głową, która się wierci i kręci wcale nie umila życia
Ja mam mocny sen, mi by wiercenie na łóżku nie przeszkadzało

Tak jak już dziewczyny pisały - nigdy więcej ciemnych mebli, kurz widać 5 minut po wytarciu mebli, syzyfowa praca
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 15:45   #122
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Błyszczące plytki w kuchni. Nie da się tego umyć bez zaciekow bez takiego gumowego czegoś. Zwykly mop lub szmata - masz podłogę w zeberke
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 17:20   #123
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Halogeny, nie mozna ich mieć w łazience i kuchni, nigdy sie nie pozbedziecie grzyba zza regipsu.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 17:22   #124
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Halogeny, nie mozna ich mieć w łazience i kuchni, nigdy sie nie pozbedziecie grzyba zza regipsu.
Rodzice maja i w lazience i w kuchni i zero grzyba (?) w kuchni sa wmontowane wlasnie w regips, w lazience nie wiem xd
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 17:39   #125
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Rodzice maja i w lazience i w kuchni i zero grzyba (?) w kuchni sa wmontowane wlasnie w regips, w lazience nie wiem xd
Od dawna? Może maja lepsza wentylację, u moich wszystko jest w tym czarnym czyms, scieka wlasnie stamtąd.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 17:41   #126
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Od dawna? Może maja lepsza wentylację, u moich wszystko jest w tym czarnym czyms, scieka wlasnie stamtąd.
Dawna, w podstawowce bylam kiedy to robili.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 19:06   #127
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

jak zamawialismy meble (na wymiar, całe mieszkanie na poddaszu) to nie bralismy żadnych niskich mebli typu komoda. jedyna noska półeczką była półka na tv. reszta to wysokie meble, zabudowane lub np. witryna. no bo po co nam, nie lubie wystawek ze świeczuszkami itd.
stolik zamówiliśmy z półką pod spodem
-domawialismy teraz komodę. nie była nam niezbędna, ale:
+mielismy wieczny burdel na stoliku i pod nim. bo nie wszystko upchniesz po półkach. zawsze są rzeczy, które warto miec pod ręką. inna sprawa, ze tych "koniecznie potrzebnych rzeczy" była masa.
+jak synek zaczął raczkować, wspinać się na meble i wszystko ściągać to szybko zamawialiśmy komodę. stolik nareszcie jest pusty, a takie rzeczy jak piloty, komórki, pudełko z chusteczkami stoja na komodzie.
+gdybym miala stolik bez półki, to bym tam nie robiła syfu

koszyki metalowe do łazienki = rdza
kupilismy tez za kilkadziesiąc zł taki piękny zestaw szczotki to toalety, z nierdzewki, w inoxie. tez rdzewiało. poszło w ☠☠☠☠u. lepiej sie sprawdza plastik za kilkanaście zł, można bez żalu wywalić

korytarz pomalowany na beżowo. malowany 1,5 roku temu, błaga o powtórkę

szafa na wymiar, zabudowa. na dole mam wieszaki, wyżej półki na swetry, bluzy, ręczniki. za wysoko. niestety miejsce nas ograniczało, ale ciężko się coś wyciaga z górnych półek bez rozwalenia reszty rzeczy

wózek 3 w 1. takie super, praktyczne, na lata. gondola była spoko. spacerówka jak czołg. dobrze że kupiliśmy używany, mąz dał się namówić na kupno nowej lekkiej spacerówki.
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 00:06   #128
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Błyszczące plytki w kuchni. Nie da się tego umyć bez zaciekow bez takiego gumowego czegoś. Zwykly mop lub szmata - masz podłogę w zeberke
To chyba kwestia płytek, mam błyszczące w kuchni i nie wychodzą na nich zacieki jakoś

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Halogeny, nie mozna ich mieć w łazience i kuchni, nigdy sie nie pozbedziecie grzyba zza regipsu.
Nie można halogenów czy wszelkich tych lampek w sufity wkładanych?
U moich rodziców od dawna już są takie lampki (jakieś 8 lat) i nie wyszedł tam żaden grzyb.
To raczej wentylacja tak jak piszesz, u mnie w poprzednim mieszkaniu (wynajmowaliśmy) była tak beznadziejna wentylacja, że grzyb w łazience był nie do pokonania. Gdyby tam był podwieszany sufit to może też by się tam zalęgł.

O właśnie, nie zwracałam aż tak uwagi na kwestie wentylacji, dopóki nie wynajęliśmy tamtego mieszkania i nie przyszła pierwsza zima - okna siłą rzeczy zamknięte, jak się w sypialni zamknęło drzwi, to szyby parowały tak, że lała się woda. Kałuże na parapecie Okno w salono-kuchni też zaparowane przy każdym gotowaniu, suszeniu prania. W łazience grzyb. Ubrania w szafie zaraz po praniu nabierały smrodku stęchlizny! Brrr.
Nie sądziłam, że tak będę doceniać wywietrzniki, które teraz mamy.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 08:58   #129
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Rodzice maja i w lazience i w kuchni i zero grzyba (?) w kuchni sa wmontowane wlasnie w regips, w lazience nie wiem xd
My też mamy od lat, akurat tylko w łazience i też zero grzyba.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 09:12   #130
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
j

korytarz pomalowany na beżowo. malowany 1,5 roku temu, błaga o powtórkę
dlatego najlepsze sa farby, ktore mozna myc
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 09:26   #131
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Ja wiecej takich lampek wbudowanych w sufit nie zaryzykuje, fajnie to wyglada, ale za duze ryzyko.

Niestety teraz takie mam w kuchni i lazience, najbliższa wentylacja od no, jest 10m dalej, to sie nie moze dobrze skończyć
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 20:49   #132
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Ja mam mocny sen, mi by wiercenie na łóżku nie przeszkadzało

Tak jak już dziewczyny pisały - nigdy więcej ciemnych mebli, kurz widać 5 minut po wytarciu mebli, syzyfowa praca
i szklanych stolików

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Błyszczące plytki w kuchni. Nie da się tego umyć bez zaciekow bez takiego gumowego czegoś. Zwykly mop lub szmata - masz podłogę w zeberke
moi rodzice mają ciemne płytki z połyskiem w łazience, kazda kropla wody, slady po kapciach widać. Do tego mycie płynem, czy mopem zostawia smugi. Tylko czysta mokra szmata, zeby błyszczały. A co to za gumowe coś? Ściągaczka do wody?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 20:58   #133
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
i szklanych stolików

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------



moi rodzice mają ciemne płytki z połyskiem w łazience, kazda kropla wody, slady po kapciach widać. Do tego mycie płynem, czy mopem zostawia smugi. Tylko czysta mokra szmata, zeby błyszczały. A co to za gumowe coś? Ściągaczka do wody?
No kurde, jakbym wiedziala to bym nazwala nie? xdd ale google mowi, ze moze chodzic o to, o czym mowisz xd
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 07:39   #134
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Bosz, na jasnych widać, na ciemnych widac uuuh
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 11:11   #135
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię ten odgłos deszczu, wyczekuję go wręcz
Mam dwa poziomy, na tym bezpośrednio pod dachem głównie śpię, bywa ciepło rzeczywiście
Myślę nad kominkiem w przyszłości, to obniżyłoby koszty ogrzewania..choć przy obecnych zimach niemal bez mrozu te koszty także nie są jakieś duże.

Nie mam żadnej siatki na oknach..
Ja też mam mieszkanie na poddaszu, deszcz mi nie przeszkadza, siatek w oknach nie mam. Generalnie to przeszkadza mi tylko upał latem i chłód zimą. Jak temperatura przekracza 32 stopnie to mam ochotę się wyprowadzać Okna dachowe są wiecznie brudne, bo nawet dzień po myciu, pomimo że nie padał deszcz, robią się jakieś smugi czy zacieki- no ale mi to nie przeszkadza

Jeżeli chodzi o kominek na poddaszu- ja mam i nie polecam
No chyba, że do rozpalenia czasami- dla atmosfery. U mnie kominek to wyłączne źródło ogrzewania i gdyby nie TZ to bym ogrzewała prądem i poszła z torbami. Drewno ciężkie jest i trzeba przytachać na górę, w mrozy trzeba w nocy wstać i dorzucić drewna żeby rano mieć ponad 15 stopni w mieszkaniu, razem z drewnem do mieszkania wnosi się niejednokrotnie robaczki i śmieci, a podczas sprzątania kominka wszędzie pełno kurzu z popiołu.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 11:25   #136
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o kominek na poddaszu- ja mam i nie polecam
No chyba, że do rozpalenia czasami- dla atmosfery. U mnie kominek to wyłączne źródło ogrzewania i gdyby nie TZ to bym ogrzewała prądem i poszła z torbami. Drewno ciężkie jest i trzeba przytachać na górę, w mrozy trzeba w nocy wstać i dorzucić drewna żeby rano mieć ponad 15 stopni w mieszkaniu, razem z drewnem do mieszkania wnosi się niejednokrotnie robaczki i śmieci, a podczas sprzątania kominka wszędzie pełno kurzu z popiołu.
Taki kominek jako jedyne źródło ciepła to porażka sama w sobie, czy to na poddaszu czy nie.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 11:41   #137
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Taki kominek jako jedyne źródło ciepła to porażka sama w sobie, czy to na poddaszu czy nie.
Teraz już to wiem
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 12:24   #138
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez Villga Pokaż wiadomość
Nie kupujcie lakierowanych mebli a już nie daj Boże czarnych. Koszmar. Same odciski i kurz po 10 minutach od sprzątania.
nie wime dlaczego tak wszyscy narzekaja na lakierowane meble. ja mam kuchnie biala lkaierowana i wystarczy ze przetre ja zwykla scierka jaka mam pod reka i wszystko jest czyste. NIe ma pucowania i wycierania w nieskonczonosc.

Plus kafelki blyszczace w kuchni tez mam. Wystarczy kupic dobry srodek do kafelek i wielka gabke, taka jak sie fugi wyciera podczas ich nakladania lub myje samochod. Wszystko sie blyszczy bez polerowania na sucho.

Maly silnik w samochodzie dla mnei to porazka bo pali tyle samo co wiekszy. Volvo 1.6 palilo tyle samo jak nie wiecej ile Mazda 6 2.0 (oba benzyna)
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2015-04-20 o 12:28
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 15:08   #139
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Ja mam mocny sen, mi by wiercenie na łóżku nie przeszkadzało

Tak jak już dziewczyny pisały - nigdy więcej ciemnych mebli, kurz widać 5 minut po wytarciu mebli, syzyfowa praca
W śnie mi to specjalnie nie przeszkadza, ale w zasypianiu już owszem . Zwłaszcza, że brat nie wytrzyma 30 s w jednej pozycji.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 15:16   #140
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Maly silnik w samochodzie dla mnei to porazka bo pali tyle samo co wiekszy. Volvo 1.6 palilo tyle samo jak nie wiecej ile Mazda 6 2.0 (oba benzyna)
Nie zawsze tak jest. Mamy 3.5 i faktycznie pali podobnie jak 1.6 teścia (jak się jedzie spokojnie, jak się przycisnie mocno to ), ale już 1.4 mojego ojca połowę mniej :P poza tym może się mylę, ale spalanie nie zależy tylko od pojemności silnika.
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 15:36   #141
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Szklany stolik, jak ktoś przedtem wspomniał.
Szklany po to, by "optycznie" przestrzeni nie zajmował. Stoi w pobliżu balkonu, pada na niego słońce, więc siłą rzeczy widać każdy pyłek i ślady kocich łap. /Nie wiem, kiedy ten kot to robi/. I nieustający burdelik na półce pod blatem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 15:51   #142
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

ooo tak, szklany stolik. Piękny, tylko albo trzeba używać podkładek pod wszystko i już nie jest taki piękny albo się rysuje i też nie jest taki piękny. Chociaż fakt, u mnie ten stolik działa jak normalny stół w pokoju więc jest używany cały czas i no i kilka lat ma, ale i tak, gdyby był drewniany to wyglądałby lepiej.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 17:33   #143
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Taki kominek jako jedyne źródło ciepła to porażka sama w sobie, czy to na poddaszu czy nie.
ja będę miała kominek na poddaszu ale mały i tylko dla atmosfery, no ale wiadomo grzać też będzie jak się rozpali.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
nie wime dlaczego tak wszyscy narzekaja na lakierowane meble. ja mam kuchnie biala lkaierowana i wystarczy ze przetre ja zwykla scierka jaka mam pod reka i wszystko jest czyste. NIe ma pucowania i wycierania w nieskonczonosc.

Plus kafelki blyszczace w kuchni tez mam. Wystarczy kupic dobry srodek do kafelek i wielka gabke, taka jak sie fugi wyciera podczas ich nakladania lub myje samochod. Wszystko sie blyszczy bez polerowania na sucho.

Maly silnik w samochodzie dla mnei to porazka bo pali tyle samo co wiekszy. Volvo 1.6 palilo tyle samo jak nie wiecej ile Mazda 6 2.0 (oba benzyna)
ja ma teraz na wynajmowanym lakierowane w kolorze i wszystko widać na tych meblach, mycie tez porażka. Co to za gąbki masz jakieś przykładowe zdjęcia?
A koleżanka ma jasne lakierowane meble i u niej odcisków i brudu już tak nie widać. Na ciemnym jednak jest gorzej. Każdy paproch, smugę widać. Chyba, że to kwestia jeszcze materiału z jakiego wykonane są meble czy płytki Tak samo jak kuchenkach z płyty szklanej Zna ktoś sposó na idealne umycie takiej kuchenki?

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2015-04-20 o 17:35
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 00:18   #144
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ja też mam mieszkanie na poddaszu, deszcz mi nie przeszkadza, siatek w oknach nie mam. Generalnie to przeszkadza mi tylko upał latem i chłód zimą. Jak temperatura przekracza 32 stopnie to mam ochotę się wyprowadzać Okna dachowe są wiecznie brudne, bo nawet dzień po myciu, pomimo że nie padał deszcz, robią się jakieś smugi czy zacieki- no ale mi to nie przeszkadza

Jeżeli chodzi o kominek na poddaszu- ja mam i nie polecam
No chyba, że do rozpalenia czasami- dla atmosfery. U mnie kominek to wyłączne źródło ogrzewania i gdyby nie TZ to bym ogrzewała prądem i poszła z torbami. Drewno ciężkie jest i trzeba przytachać na górę, w mrozy trzeba w nocy wstać i dorzucić drewna żeby rano mieć ponad 15 stopni w mieszkaniu, razem z drewnem do mieszkania wnosi się niejednokrotnie robaczki i śmieci, a podczas sprzątania kominka wszędzie pełno kurzu z popiołu.
Racja, jeśli to jedyne źródło grzania, to ciężko..U mnie byłby tylko okazjonalnie, do dogrzania w ciężki mróz lub dla atmosfery. Ale pomyślę jeszcze bo jak na razie mam inne, pilniejsze domowe wydatki
Jak ktoś ma potrzebę lśniących okien to rzeczywiście na poddaszu z tym jest problem. Po deszczu trzeba by je umyć ponieważ już wychodzą zacieki
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 08:17   #145
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

A propos smug na płytkach i kafelkach. Po umyciu polecam przetrzeć nablyszczaczem do zmywarek
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 10:04   #146
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

przy remoncie wymienilismy kaloryfer zebrowy na metalowy, taki nowoczesny, to guano ledwo grzeje, zaluje
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 10:44   #147
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
przy remoncie wymienilismy kaloryfer zebrowy na metalowy, taki nowoczesny, to guano ledwo grzeje, zaluje
u mnie metalowe grzeja bardzo dobrze.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 10:52   #148
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

ja widze ogromna roznice, to nie jest to samo
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 10:56   #149
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
ja widze ogromna roznice, to nie jest to samo
Od wielu osób to słyszę. Dlatego sama się powstrzymałam z wymianą, chociaż wizualnie metalowe kuszą.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 12:30   #150
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

niby kusza, ale zebrowe mozesz pomalowac pod kolor sciany (albo kontrastujacy, ja kiedys tak mialam i bylo fajnie), metalowy zawsze bedzie takim bialym czyms
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-09 21:00:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.