STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :) - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-25, 09:49   #1621
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
skad je zamawialas ?
Kupowałam na sklepach internetowych USA, a do polski przywiozl mi znajomy,ktory raz na czas do polski przyjezdza
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:51   #1622
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez siostra9 Pokaż wiadomość
hehe po sweterku stwierdzam że masz niezły gust i będę obserwować twoje propozycje torebkowe a możesz podać linka do sweterka??
Dziękuje za miłe słowo

a jeśli chodzi o sweterek to była to aukcja jednorazowa, ale jak bardzo Ci zalezy moge podac namiary na sprzedawce na PW
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:57   #1623
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
chyba na tej samej aukcji kupiłyśmy
chyba tak

Cytat:
Napisane przez arizoona Pokaż wiadomość
możesz podać linka ?
aukcja, na której kupiłam skoczyła się parę minut po północy , ale ten sam sprzedawca ma jeszcze takie torebki na licytacji http://www.allegro.pl/item302839784_...tmosphere.html lub też jest taka torba po 29,99 zł (z bieżących aukcji to chyba najlepsza cena) http://www.allegro.pl/item298309200_..._promocja.html

ivvonka, świetna zakupy
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 10:01   #1624
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dziękuje za miłe słowo

a jeśli chodzi o sweterek to była to aukcja jednorazowa, ale jak bardzo Ci zalezy moge podac namiary na sprzedawce na PW

Byłabym Ci bradzo wdzięczna
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 10:11   #1625
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez ona123ona Pokaż wiadomość
nie ma sprawy, ale nie chcę żebyś przeze mnie zrezygnowała z zakupu, choć uważam, że powinnaś się jednak zastanowić, bo szkoda nawet wydać te 17 zł
możliwe, że koleżanka miała feralny egzemplarz.. no ale nie wiem...
jedyna zaleta- fajny miały obrazek Simpsonów jeden kolczyk to była Lisa a drugi Bart z tego co kojarzę
Cytat:
Napisane przez surykata Pokaż wiadomość
skoro tak mowisz to ja sie wstrzymam z zamawianiem nastepnych, poczekam jak sie sprawdza u moich kolezanek i wam napisze za tydzien nie no, takie malutkie to znowu nie sa
Cytat:
Napisane przez annadiana Pokaż wiadomość
a ja mam takie kolczyki dwa lata i sa cale
ale ja kupilam w sklepie a nie na allegro
Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
jak dla mnie te kolczyki, zawieszki i pierscionki są strasznie kiczowate i tandetne, skoro lubie Marylin Monroe i chce miec jej podobizne to powiesiłam sobie jej foto na tablicy korkowej nad biurkiem a nie zamierzam wieszac jej oblicza na uszach czy szyi..

te kolczyki wygladaja na takie co maja sie rozleciec raz dwa..

chociaz np. te dziewczynki w łódce niezłe są , moglabym kupić sobie taka zawieszke i przerobic na brelok do kluczy czy torebki
Co człowiek - to opinia
Poczekam jeszcze na relację surykaty i wtedy zdecyduję, czy kupię
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 10:13   #1626
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

dziewczyny,pytałam już w innym wątku ale odpowiedziały mi tylko dwie osoby (za co jestem wdzieczna) ale mam do Was prosbę-może w Waszym h&M sa dostepne jeszcze te beretki? ******[edycja: Meariel- proszę zapoznać się z regulaminem] prosze o pomoc,BARDZO MI NA TYM ZALEZY
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CZAPA.jpg (11,4 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez Meariel
Czas edycji: 2008-01-29 o 12:36
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 10:26   #1627
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobają Twoje zakupy ! Wszystkie takie lasyczne i ponadczasowe, idealne. Chcę sobie skompletować nową garderobę i będe szukała podobnych ubrańi dodatków

Ja tez kompletuje nowa garderobe i bardzo podoba mi sie taki prosty styl, malo dodatkow, minimalistyczny. Chyba z wiekiem mi to przyszlo. Uwielbiam biale i czarne koszule! Tym bardziej, ze odkad pracuje zaczelam sie ubierac bardziej elegancko, ale mimo wszystko wygodnie.

Tez jestem zadowolona, tym bardziej, ze w sezonie wydalabym fortune na to wszystko, a tak naprawde to te wszystkie rzeczy nie sa tyle warte. Wyprzedaze to fajna rzecz, choc nie za bardzo lubie tlumu buszujacego w porozwalanych szmatkach.

A co do plaszczyka, chyba faktycznie sie wstrzymam. Ma sliczny kolor "caffe latte" (moj ulubiony ostatnio) i piekne guziki. Zdjecia sa odbiciem lustrzanym, a w H&M lustra troche wydluzaja (mam takie wrazenie), wiec moze nie rzuca sie to tak w oczy. Jednakze obawiam sie efektu wizualnego w 3D
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 10:29   #1628
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny,pytałam już w innym wątku ale odpowiedziały mi tylko dwie osoby (za co jestem wdzieczna) ale mam do Was prosbę-może w Waszym h&M sa dostepne jeszcze te beretki? a może ktoras z Was ma go na zbyciu? prosze o pomoc,BARDZO MI NA TYM ZALEZY
Chyba już nigdzie ich nie dostaniesz bo ja dośc dawnoi je widziałam. Może poszukaj na allegro ale pewnie będą 2 razy droższe (jeżeli jednak CI zależy to poszukaj)
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 10:34   #1629
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny,pytałam już w innym wątku ale odpowiedziały mi tylko dwie osoby (za co jestem wdzieczna) ale mam do Was prosbę-może w Waszym h&M sa dostepne jeszcze te beretki? a może ktoras z Was ma go na zbyciu? prosze o pomoc,BARDZO MI NA TYM ZALEZY
Niestety w żadnym z H&M we Wrocławiu nie widziałam w ostatnim czasie takich beretków . Myślę, że już ich w sklepie nie znajdziesz. Ja niestety takiego nie posiadam, więc Ci nie pomogę. Ale życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach !
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 12:54   #1630
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Ostatnio bardzo regularnie podczytuje forum MODA. Niemal codziennie musze sprawdzic swoje ulubione watki (...zakupy, My Style Diary, Fashion Street). Sa dla mnie duza inspiracja Dzisiaj caly dzien biegalam po sklepach, korzystajac z ostatnich dni zimowych wyprzedazy. Kupowalam pod katem wiosennych trendow Oto efekty:

1. Pasek Vero Moda za 35 zl! Jest ciekawie regulowany i moge go nosic na talii, i biodrach.

2. Skorzany pasek rowniez z Vero Mody i tez za 35 zł, idealny na talie

3. torebka MANGO (dlugo sie na nia czailam, przeszla dwie obnizki, czekala dzisiaj jedna jedyna samotniczka na mnie ) przecena 99 zł ze 199 zł

4. Koszula H&M z nowej kolekcji. Jest biala w delikatne blekitne paski (taki blekit koszulowy, blekit paryski). Na zdjeciu nie sa widoczne i nie oddaje ono koloru. 79,90 zl.

5. Biala podkoszulka bez rekawow, z lepszego materialu, dluzsza, z mysla pod bluzki. za 19,90. (Przeoczylam, robiac fotki)

6. Biała bluzka ZARA przeceniona na 29 zl. Choc nosze S a czasem XS, to ta eMka bardzo fajnie, luzno lezy. Szukalam bialej bluzki i bardzo mi sie spodobala.

7. Moja milosc - butki ZARA przecenione na 59 zl! Od razu sie w nich zakochalam. Lezaly w kaciku, obok porozwalanych kozakow... Ostatnia para 36, ktora lezy jak ulal na moich malych szkitkach rozmiaru 35. Pewnie dlatego sie ostala

I na koniec fotka z przymierzalni w bialej bluzce Zary i bucikach (musialam skonsultowac zakup za pomoca mmsa )
fantastyczna torebka i buty zakochałam się

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
A tu wczesniejsze zakupy:

3 bluzki Kapphal po 49 zl kazda, dwie bezowe i jedna czarna (bezowe maja odcien zblizony do tej z cieniem), czarne kozaki z Zary (z 349 na 149) i pasek H&M (49,00).
genialne kozaki i ta biała bluzeczka

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
I zastanawiam sie nad kupnem tego oto plaszczyka w H&M, ma przystepna cene (ok. 150 zl chyba). Odlozylam go. Boje sie tylko, ze bedzie mnie skracal optycznie, bo nie naleze do wysokich. Mam tylko 160 cm. Co myslicie? Kupic czy poczekac (do wiosny jeszcze troche) i poszukac dopasowanego zakietu albo miniplaszczyka z bezpieczna dlugoscia do bioder?

Aaa, i w C&A widzialam sliczne buciki! Niestety, rozmiar 36 jest na mnie za duzy. Urzekly mnie zwlaszcza takie na obcasie w kolorach caffe latte. Lakierowane i przechodzace w desen (cos jak te moje czerwone z Zary). Cudne! Polecam C&A - mozna tam znalezc obecnie ciekawe buciki juz za 69 zl!
hmmm moim zdaniem ładnie ci

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukuję tej bluzeczki z bershki To chyba już nowa kolekcja- widziałyście u siebie
nie widziałam... bo nie było mnie w bershce... ale jest super
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 13:11   #1631
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
super kozaki i tunika kozaki z all czy ze strony baty?
ze strony baty, po przecenie i w jedynym rozmiarze, jaki został ale jestem z nich zadowolona
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 13:42   #1632
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
ze strony baty, po przecenie i w jedynym rozmiarze, jaki został ale jestem z nich zadowolona
heh szkoda bo świetne ale ostatnio patrzylam i już ich nawet na stronie nie widzę

A to moje wczorajsze:
- olejek do paznokci Wibo - 5,50 czy coś koło tego

i dzisiejsze z Cubusa
- duuża chusta apaszka czy jak to nazwać w koty... jej kolor to tak naprawdę ciemna zieleń ale nie wyszło na zdjęciu
- sukienka (może być i tunika) tuba na zdjęciu mało urokliwa ale na kimś wygląda lepiej (zdjęcie jest rozjaśnione żeby lepiej było widać)
- koszulka long z moim nowym najlepszym pSZyjacielem jeszcze nie ma imienia ale już sie polubiliśmy
łącznie 50zł bo jest przecena a poza tym przy zakupie 3 rzeczy najtańsza jest darmo (3rzeczy w cenie 2)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olejek.JPG (4,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7104.JPG (87,8 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7108.JPG (93,4 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7106.JPG (66,0 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7107.JPG (43,3 KB, 47 załadowań)
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/

Edytowane przez farfalla
Czas edycji: 2008-01-25 o 13:47 Powód: ort
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 13:56   #1633
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
heh szkoda bo świetne ale ostatnio patrzylam i już ich nawet na stronie nie widzę

A to moje wczorajsze:
- olejek do paznokci Wibo - 5,50 czy coś koło tego

i dzisiejsze z Cubusa
- duuża chusta apaszka czy jak to nazwać w koty... jej kolor to tak naprawdę ciemna zieleń ale nie wyszło na zdjęciu
- sukienka (może być i tunika) tuba na zdjęciu mało urokliwa ale na kimś wygląda lepiej (zdjęcie jest rozjaśnione żeby lepiej było widać)
- koszulka long z moim nowym najlepszym pSZyjacielem jeszcze nie ma imienia ale już sie polubiliśmy
łącznie 50zł bo jest przecena a poza tym przy zakupie 3 rzeczy najtańsza jest darmo (3rzeczy w cenie 2)
oo jaaa...jaka słodka psinka!
a ten olejek do pazurków to co ma dawać?
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 14:08   #1634
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
oo jaaa...jaka słodka psinka!
a ten olejek do pazurków to co ma dawać?
nie mogę mieć na razie żywego firenda to będzie przynajmniej taki

a olejek z witaminami odżywia ogólnie paznokcie... zobaczymy co daje bo ja ogólnie zawsze miałam problemu z paznokciami... i obgryzaniem
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 14:09   #1635
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
heh szkoda bo świetne ale ostatnio patrzylam i już ich nawet na stronie nie widzę

A to moje wczorajsze:
- olejek do paznokci Wibo - 5,50 czy coś koło tego

i dzisiejsze z Cubusa
- duuża chusta apaszka czy jak to nazwać w koty... jej kolor to tak naprawdę ciemna zieleń ale nie wyszło na zdjęciu
- sukienka (może być i tunika) tuba na zdjęciu mało urokliwa ale na kimś wygląda lepiej (zdjęcie jest rozjaśnione żeby lepiej było widać)
- koszulka long z moim nowym najlepszym pSZyjacielem jeszcze nie ma imienia ale już sie polubiliśmy
łącznie 50zł bo jest przecena a poza tym przy zakupie 3 rzeczy najtańsza jest darmo (3rzeczy w cenie 2)
Fajne zakupy! A bluzka z pasiakiem po prostu A co do apaszki w koty, to mam podobna parasolke, kupiona w Kapphalu
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 14:14   #1636
MadlenK
Rozeznanie
 
Avatar MadlenK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 763
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość


narzutka jest taka luźniejsza- tunikowato-grzybowata:P Nie nastawiaj się na dopasowaną czy coś
To fajnie Właśnie wolę, żeby była taka lekko luźniejsza, bo nie lubię takich zbyt dopasowanych/obcisłych rzeczy.
Grzybki dzisiaj jednak nie przyszły, teraz już na pewno będą w poniedziałek.
MadlenK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 14:23   #1637
Biedronka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Były jeszcze takie jak na 1 fotce w kolorze czarnym i morskim, takie jak na foto 2 w kolorze czarnym i granatowym, btw bardzo mi się podobał granat, ale nie było rozmiaru oraz jak na foto 3 tylko, że srebrne. Oraz jeszcze sporo takich balerino-trampek.
Amberello, czy mogłabyś powiedzieć mi w jakiej cenie były te balerino-trampki? Poluję na nie już od dłuższego czasu i czekam aż jeszcze bardziej stanieją xP A z tego powodu, że Bershkę mam daleko nie mogę sama tego sprawdzić.
Kiedy ostatnio byłam w Bershce kosztowały 49zł. Ile kosztują teraz?
Byłabym Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź ^^
Z góry dziękuję.
Biedronka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 14:29   #1638
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
heh szkoda bo świetne ale ostatnio patrzylam i już ich nawet na stronie nie widzę

A to moje wczorajsze:
- olejek do paznokci Wibo - 5,50 czy coś koło tego

i dzisiejsze z Cubusa
- duuża chusta apaszka czy jak to nazwać w koty... jej kolor to tak naprawdę ciemna zieleń ale nie wyszło na zdjęciu
- sukienka (może być i tunika) tuba na zdjęciu mało urokliwa ale na kimś wygląda lepiej (zdjęcie jest rozjaśnione żeby lepiej było widać)
- koszulka long z moim nowym najlepszym pSZyjacielem jeszcze nie ma imienia ale już sie polubiliśmy
łącznie 50zł bo jest przecena a poza tym przy zakupie 3 rzeczy najtańsza jest darmo (3rzeczy w cenie 2)
Ale superaśna bluzka z dogiem, odżywkę widziałam dziś w Rossmanie, ciekawe czy służy przydało by mi się coś na pazurki
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 14:49   #1639
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Fajne zakupy! A bluzka z pasiakiem po prostu A co do apaszki w koty, to mam podobna parasolke, kupiona w Kapphalu
No to masz świetną parasolkę też bym przygarneła jakby taka była bo moja już w nienajlepszym stanie no i dziękuję

Cytat:
Napisane przez joanna453 Pokaż wiadomość
Ale superaśna bluzka z dogiem, odżywkę widziałam dziś w Rossmanie, ciekawe czy służy przydało by mi się coś na pazurki
gracias no mi też by sie przydało miałam SH no i teraz widzę że po niej zdrowiej zaczynaja rosnąć ale się skończyła , a że ta niedroga to warto spróbować
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 15:28   #1640
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Mój zakup sprzed chwili - torebka atmosphere 28 zł + przesyłka, foto zapożyczone z allegro
Gratuluję, widzę że nie tylko mi wpadła w oko.

OffTpc:
Moi znajomi mają sklep z torbami, czasem coś od nich kupuję i znam hurtowe ceny.
Dziś wylukałam boską wielką torbę, tylko że nie załapałam się już na żółta.
Znalazłam ją na allegro, tylko że cena kup teraz prawie 3 razy przewyższa cenę hurtową ZGROZA!

A niby na allegro taniej...
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 15:35   #1641
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Moje dzisiejsze, troche sie zawiodlam na obecnych wyprzedazach, niby duzo tego jeszcze ale wszystko jakies przebrane :P ale z ta torebka to mialam farta malego... bo specjalnie po nia pojechalam obeszlam cala bershke, nie bylo ani jednej juz sie wkurzylam lekko, podeszlam do kobitki i sie pytam, i ze mi o zolta chodzi a ta mi przyniosla ostatnia z zaplecza i do mnie z textem "ale jak sie pani nie zdecyduje to prosze ja oddac do kasy bo musimy ja chowac".
torebka Bershka 59zl
bielizna Cubus razem mnie 30zl wynioslo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM5931.JPG (64,5 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM5932.JPG (61,6 KB, 136 załadowań)
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 15:42   #1642
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze, troche sie zawiodlam na obecnych wyprzedazach, niby duzo tego jeszcze ale wszystko jakies przebrane :P ale z ta torebka to mialam farta malego... bo specjalnie po nia pojechalam obeszlam cala bershke, nie bylo ani jednej juz sie wkurzylam lekko, podeszlam do kobitki i sie pytam, i ze mi o zolta chodzi a ta mi przyniosla ostatnia z zaplecza i do mnie z textem "ale jak sie pani nie zdecyduje to prosze ja oddac do kasy bo musimy ja chowac".
torebka Bershka 59zl
bielizna Cubus razem mnie 30zl wynioslo
Super ta torba ! ) Szkoda ze ja juz jestem zupelnie bez kasy, byle do 1-szego

Aa i widze ze masz taka sama klamke jak ja i drzwi, tylko szyby inne
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 16:02   #1643
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
heh szkoda bo świetne ale ostatnio patrzylam i już ich nawet na stronie nie widzę

A to moje wczorajsze:
- olejek do paznokci Wibo - 5,50 czy coś koło tego

i dzisiejsze z Cubusa
- duuża chusta apaszka czy jak to nazwać w koty... jej kolor to tak naprawdę ciemna zieleń ale nie wyszło na zdjęciu
- sukienka (może być i tunika) tuba na zdjęciu mało urokliwa ale na kimś wygląda lepiej (zdjęcie jest rozjaśnione żeby lepiej było widać)
- koszulka long z moim nowym najlepszym pSZyjacielem jeszcze nie ma imienia ale już sie polubiliśmy
łącznie 50zł bo jest przecena a poza tym przy zakupie 3 rzeczy najtańsza jest darmo (3rzeczy w cenie 2)
ojej jutro lece do cubusa moze jeszcze sa te koszulki !!!
i chusta z kotkami tez jest ekstra!!!
jakas fajna promocje zrobili kurcze, 3 takie fajne ciuszki za 50 zeta.... hmmm...

ze stanu kolczykow na biezaco bede zdawac relacje, na razie jest wszystko ok
surykata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 16:03   #1644
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
heh szkoda bo świetne ale ostatnio patrzylam i już ich nawet na stronie nie widzę

A to moje wczorajsze:
- olejek do paznokci Wibo - 5,50 czy coś koło tego

i dzisiejsze z Cubusa
- duuża chusta apaszka czy jak to nazwać w koty... jej kolor to tak naprawdę ciemna zieleń ale nie wyszło na zdjęciu
- sukienka (może być i tunika) tuba na zdjęciu mało urokliwa ale na kimś wygląda lepiej (zdjęcie jest rozjaśnione żeby lepiej było widać)
- koszulka long z moim nowym najlepszym pSZyjacielem jeszcze nie ma imienia ale już sie polubiliśmy
łącznie 50zł bo jest przecena a poza tym przy zakupie 3 rzeczy najtańsza jest darmo (3rzeczy w cenie 2)


lubie kosmetyki w fajnych opakowaniach
wiec odzywka mi sie podoba hie hie
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 16:13   #1645
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

paczka od mojej siostry obiecane rzeczy (wszystkiemu zdjęć mi się nie chciało robić

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...6431c2dd522220

tee ale nie wiem jaka to firma ale prezentuje się super ;-)

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...77bd82fc3035d0 zara koszula w sam raz na zaliczenia pisemne;-)

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...75dea0ef94b271 do getrów/legginsów


http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...2e1990ecf464bb jeansowa katanka

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...3d7be81281e097 a&f moje najulubieńsze #1 - ciepluteńka bluza na polarze

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...8a0f0efd8a2a60 #2 dwa longi

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...ac3aa772056b0f tu cały zestaw abercrombie : )

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...4e233e784c10d4 a tu najlepsza na świecie humor tee

pozdrawiam : )
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 16:14   #1646
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze, troche sie zawiodlam na obecnych wyprzedazach, niby duzo tego jeszcze ale wszystko jakies przebrane :P ale z ta torebka to mialam farta malego... bo specjalnie po nia pojechalam obeszlam cala bershke, nie bylo ani jednej juz sie wkurzylam lekko, podeszlam do kobitki i sie pytam, i ze mi o zolta chodzi a ta mi przyniosla ostatnia z zaplecza i do mnie z textem "ale jak sie pani nie zdecyduje to prosze ja oddac do kasy bo musimy ja chowac".
torebka Bershka 59zl
bielizna Cubus razem mnie 30zl wynioslo
ale bomba torba ciekawe czy we wszystkich bershkach tak je chowają bo nie widziałam jej nigdy jeszcze bielizna też super

Cytat:
Napisane przez surykata Pokaż wiadomość
ojej jutro lece do cubusa moze jeszcze sa te koszulki !!!
i chusta z kotkami tez jest ekstra!!!
jakas fajna promocje zrobili kurcze, 3 takie fajne ciuszki za 50 zeta.... hmmm...

ze stanu kolczykow na biezaco bede zdawac relacje, na razie jest wszystko ok
koszulki były jeszcze bladoróżowe z kotem ale niewiele ich było ogólnie i głownie L-ki ale moim zdaniem warto bo na tej trzeciej najtańszej rzeczy można sporo oszczędzić (oczywiście zależy co się kupuje )

Cytat:
Napisane przez zffazoffana Pokaż wiadomość
lubie kosmetyki w fajnych opakowaniach
wiec odzywka mi sie podoba hie hie
hihi a wiesz że ja też zwracam na to uwagę... no na pewno nie na pierwszym miejscu ale jak wygląd jest ok to tylko na korzyść kosmetyku
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 16:17   #1647
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
paczka od mojej siostry obiecane rzeczy (wszystkiemu zdjęć mi się nie chciało robić

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...6431c2dd522220

tee ale nie wiem jaka to firma ale prezentuje się super ;-)

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...77bd82fc3035d0 zara koszula w sam raz na zaliczenia pisemne;-)

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...75dea0ef94b271 do getrów/legginsów


http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...2e1990ecf464bb jeansowa katanka

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...3d7be81281e097 a&f moje najulubieńsze #1 - ciepluteńka bluza na polarze

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...8a0f0efd8a2a60 #2 dwa longi

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...ac3aa772056b0f tu cały zestaw abercrombie : )

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...4e233e784c10d4 a tu najlepsza na świecie humor tee

pozdrawiam : )
bomba katanka , tunika i bluza na polarze

btw. super avatar hehe
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 16:24   #1648
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

dziekuje bardzo za podwojne mile slowa


pozdrawiam

a na avatarze niestety smutna prawda:P
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA

Edytowane przez bitter
Czas edycji: 2008-01-25 o 16:26 Powód: dopisek
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 16:32   #1649
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze, troche sie zawiodlam na obecnych wyprzedazach, niby duzo tego jeszcze ale wszystko jakies przebrane :P ale z ta torebka to mialam farta malego... bo specjalnie po nia pojechalam obeszlam cala bershke, nie bylo ani jednej juz sie wkurzylam lekko, podeszlam do kobitki i sie pytam, i ze mi o zolta chodzi a ta mi przyniosla ostatnia z zaplecza i do mnie z textem "ale jak sie pani nie zdecyduje to prosze ja oddac do kasy bo musimy ja chowac".
torebka Bershka 59zl
bielizna Cubus razem mnie 30zl wynioslo
Świetna torba!
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 17:10   #1650
caroline678
Rozeznanie
 
Avatar caroline678
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: b
Wiadomości: 519
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
heh szkoda bo świetne ale ostatnio patrzylam i już ich nawet na stronie nie widzę

A to moje wczorajsze:
- olejek do paznokci Wibo - 5,50 czy coś koło tego

i dzisiejsze z Cubusa
- duuża chusta apaszka czy jak to nazwać w koty... jej kolor to tak naprawdę ciemna zieleń ale nie wyszło na zdjęciu
- sukienka (może być i tunika) tuba na zdjęciu mało urokliwa ale na kimś wygląda lepiej (zdjęcie jest rozjaśnione żeby lepiej było widać)
- koszulka long z moim nowym najlepszym pSZyjacielem jeszcze nie ma imienia ale już sie polubiliśmy
łącznie 50zł bo jest przecena a poza tym przy zakupie 3 rzeczy najtańsza jest darmo (3rzeczy w cenie 2)
Super jest ta bluzeczka w psiaka a tak wogóle to ile kosztowała?
__________________
stuuudia

Edytowane przez caroline678
Czas edycji: 2008-01-25 o 17:10 Powód: literówka
caroline678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.