Plotkowy dla dietetyczek :) II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-13, 10:09   #121
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Lolciu każdemu sie może zdarzyć ale podobno nie można łączyć ogórków z pomidorami
Ale to były ogórki kiszone,chyba zaraz padne
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 10:24   #122
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Nowy wątek mamy pięknie, 2 dni mnie nie było a tu takie rewolucje udało mi się mniej więcej przejrzeć co napisałyście
witajcie Kochane moje plotkary

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczynki za pomoc. w końcu zmniejszyłam w paincie

mam nadzieje, że dobrze
jesteś śliczna

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość

Byłam też godzinę temu w sklepie po czekoladę i drożdżówkę, postanowiłam na wieczor zrobić dzieciakom gorącą czekoladę z prawdziwego zdarzenia, nie to co z torebek śmietanka 30%, mleko, gorzka porządna czekolada, laski cynamonu (jak gotowało się z nimi mleko to taki piękny zapach miało, mmm… ), na koniec na wierzch bita śmietana i wiórki. Do tego drożdżówka, zjadły i wypiły więc chyba nie było takie złe ^^
też mam ochotę na prawdziwą czekoladę, od kiedy zobaczyłam jak Nigella taką robi

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Dziś byłam na badaniach.
I było mierzenie i ważenie.
Tak więc mam 171 cm i ważę 52 kg.
Baby to za mało jest nie ??
Kurde no...
Ja dobrze wyglądam przy 55 więc powinnam się postarać wreszcie przytyć.
widzę że masz wymiary takie jak ja fakt, trochę za mało, więc troszkę utuczyć się możemy mnie to raczej teraz grozi bo jestem unieruchomiona

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
j


dziewczyny super psiaki macie
a ja mam kota..
zgadzam się psiaki boskie też mam psiaka, jak znajdę zdjęcie to wkleję

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Łojej,to gratulacje kochana
Twoje zdrówko
przyłączam sie do gratulacji Gujanko

Cytat:
Napisane przez Mangolina Pokaż wiadomość


Dałam już zdjęcia mojego psiego potworka, czas na mojego kochanego kotka ;* (wygląda na wredziola, ale uwielbia mnie z całego serca)
śliczny kociaczek

Cytat:
Napisane przez enda____ Pokaż wiadomość

Edit: to moj kotek co sie nazywa "kotek" zdjecie nie wyrazne bo z kam internetowej, ale widac jaki ma charakterek
niezły łobuz z niego

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
a ja padam na twarz...
gardło, głowa bolą mnie masakrycznie
nie mam na nic siły...
nie mam siły, żeby jeść...
i mam doła...
mama mojej kol. nnon stop mowi ze schudłam - ja to olewam, bo nikomu nie mowilam że sie odchudzam i udaje że wszystko jest w porządku
teraz zaczne tyć i wszyscy pewnie będą mi gadać że przytyłam;/ po prostu świetnie...
ehh tak to jest jak człowiek się odchudza z wagi 55kg przy wzroście 167;/
ja mam już dosyć;( chce wrócić do tamtego okresu...;( mieć okres i nie myśleć ciągle o żarciu ;/ a teraz przeziębienie rozkłada mnie na łopatki...
soorry dziewczyny,, musiałam się wyżalić...jutro to pewnie zedytuje bo będzie mi wstyd...
nie załamuj się kochana, troszkę czasu widocznie potrzebujesz żeby się wszystko u Ciebie uregulowało i żebyś się przyzwyczaiła do tej sytuacji

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość

ale sie ciesze, ze wkoncu mam z glowy te examiny...
a wogole - zarezerwowalam dzis bilet do domu
super już niedługo będziesz w PL

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość


Skoro powstała już galeria ZOO to może i ja wrzucę zdjęcia swojego diabełka ?
Przywiozłam go sobie znad morza kilka lat temu niby dachowiec ale sierść ma tak aksamitną że nawet weterynarz był pod wrażeniem
prześliczny jest

wczoraj już wyszłam ze szpitala ale nie miałam siły jeszcze zasiąść przed komputerem w ogóle cały czas spałam jak dziecko Boli mnie noga bardzo i kręgosłup od znieczulenia i brzuch bo muszę sobie robić zastrzyki ale cieszę się ze już mam tą operację za sobą, mam nadzieję że do trzech razy sztuka i że to był już ostatni raz. Dziś jadę jeszcze na zmianę opatrunku i na kontrolę no i czekają mnie 3 tygodnie co najmniej z kulami ale to już się przyzwyczaiłam ogólnie się nie załamuję bo liczę że jakoś to będzie i ze za miesiąc uda mi się wyjechać na wakacje

podaję mojego maila bo chciałabym jakieś zdjęcia dostać a nie dostałam jeszcze żadnych ewa_b@poczta.onet.eu
a co do numeru kom to jak ktoś chętny to zapraszam na PV

będę zaglądać w miarę sił witalnych bo normalnie tęsknię za Wami jak mnie nie ma
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 10:26   #123
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ale to były ogórki kiszone,chyba zaraz padne
mam nadzieję, że zaraz poczujesz się lepiej
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 10:36   #124
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ale to były ogórki kiszone,chyba zaraz padne

Bidulka, to ... kurcze, może połóż się albo coś, chociaż na chwilę :/

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
też mam ochotę na prawdziwą czekoladę, od kiedy zobaczyłam jak Nigella taką robi
A mi przeszła na nią ochota jak ją robiłam, widząc jakie składniki dodaję ^^




Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
wczoraj już wyszłam ze szpitala ale nie miałam siły jeszcze zasiąść przed komputerem w ogóle cały czas spałam jak dziecko Boli mnie noga bardzo i kręgosłup od znieczulenia i brzuch bo muszę sobie robić zastrzyki ale cieszę się ze już mam tą operację za sobą, mam nadzieję że do trzech razy sztuka i że to był już ostatni raz. Dziś jadę jeszcze na zmianę opatrunku i na kontrolę no i czekają mnie 3 tygodnie co najmniej z kulami ale to już się przyzwyczaiłam ogólnie się nie załamuję bo liczę że jakoś to będzie i ze za miesiąc uda mi się wyjechać na wakacje
Mam nadzieję że uda Ci się wyjechać na te wakacje i że ta operacja to już ostatnia. Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się ułożyło Musi być dobrze!
I ciesze sie ze znow jestes z nami ale póki co odpoczywaj jeszcze


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
będę zaglądać w miarę sił witalnych bo normalnie tęsknię za Wami jak mnie nie ma
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 10:40   #125
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość



Skoro powstała już galeria ZOO to może i ja wrzucę zdjęcia swojego diabełka ?
Przywiozłam go sobie znad morza kilka lat temu niby dachowiec ale sierść ma tak aksamitną że nawet weterynarz był pod wrażeniem
cudooo

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Zawsze tak muszę namiesząć na śniadanie pomidory,ogórki i cebula a zaraz potem jogurt owocowy i to jeszcze stary
Lolciu też mi się tak zdarza czasem


Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
WItam i o zdrówko pytam

Śliczne macie te Wasze kotki,chociaż osobości nie przepadam za kotami,ale jednak udało mi się troszkę do nich przekonać.Agusia,a ten Twój pupilek nazwałabym go Kudełka nie wiem czy to On,czy Ona.
Dowiedziałam się,że nie jestem sama z tymi moimi zawrotami,wiele dziewczyn ma podobne problemy przez tą pogodę,dlatego też poczekam jeszcze i zobaczę co będzie w weekend,jak już pojawi się Słonko i będzie ciepło,jeżeli mi nie przejdzie to pójdę do lekarza(w sumie miałam iść na wizyte do hematologa w czerwcu,ale już od 2x miałam dobre wyniki,więc postanowiłam nie iść,ponieważ bardzo szczególnie nie lubię tej kobiety) Nefre pewnie może mi przyznać rację.
też mi isę ostatnio coś w głowie kręciło...ale to chyba przez osłabienie

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Wypiłam stary jogurt i strasznie mi niedobrze
mam nadzieję że szybko przejdzie
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 10:41   #126
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Ewusia cieszę się, że wróciłaś już do nas


ja mam dziś drugie spotkanie z pewnym panem i jak zwykle mam odwieczny problem egzystencjalny pt" co ja mam na siebie włożyć"
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 10:46   #127
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Nowy wątek mamy pięknie, 2 dni mnie nie było a tu takie rewolucje udało mi się mniej więcej przejrzeć co napisałyście
witajcie Kochane moje plotkary
Ewciu miałam cały czas na opisie,że 3mam za Ciebie kciuki.Cieszę się niesamowicie,że jesteś i że wszystko z Tobą ok

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że zaraz poczujesz się lepiej
Ja też mam taką nadzieję,bo muszę iść na zakupy,ugotować obiad,posprzątać w domu,a tu taka lipa

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość

Bidulka, to ... kurcze, może połóż się albo coś, chociaż na chwilę :/
Jak leżę,to jeszcze gorzej.Zaraz przyjdzie do mnie kuzynka,troszkę się mną zaopiekować.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 10:51   #128
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość



Mam nadzieję że uda Ci się wyjechać na te wakacje i że ta operacja to już ostatnia. Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się ułożyło Musi być dobrze!
I ciesze sie ze znow jestes z nami ale póki co odpoczywaj jeszcze
dziękuję przy takim wsparciu to na pewno będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Ewusia cieszę się, że wróciłaś już do nas


ja mam dziś drugie spotkanie z pewnym panem i jak zwykle mam odwieczny problem egzystencjalny pt" co ja mam na siebie włożyć"


hmmm, co na siebie włożyć taaaa, najlepiej jakby się jeden ciuch miało to w końcu nie byłoby takiego problemu udanego spotkania

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ewciu miałam cały czas na opisie,że 3mam za Ciebie kciuki.Cieszę się niesamowicie,że jesteś i że wszystko z Tobą ok


Ja też mam taką nadzieję,bo muszę iść na zakupy,ugotować obiad,posprzątać w domu,a tu taka lipa


Jak leżę,to jeszcze gorzej.Zaraz przyjdzie do mnie kuzynka,troszkę się mną zaopiekować.
dziękuję, jesteś kochana (wzruszyłam się )

oby Ci jak najszybciej przeszło.. mam nadzieję że to nic poważnego

idę się położyć bo już nie mogę wysiedzieć
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 11:01   #129
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość



hmmm, co na siebie włożyć taaaa, najlepiej jakby się jeden ciuch miało to w końcu nie byłoby takiego problemu udanego spotkania



hehe, no właśnie dziękuję
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 17:34   #130
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Ewciu witaj Mysle o Tobie Cieplutko Dziekuje za powitanie mnie po powrocie Wspieram Cię duchowo i mam nadzieję że wreszcie skonczy sie ta niemila przeprawa z kolanami i juz wszystko bedzie dobrze

Dziewczyny która chce troche kilogramów?? oddam chętnie Wiecie co... ja tu chyba jestem jedyna przy kości, mam wrażenie ze reszta z was to same chudzinki wiem, wiem, jeszcze Oreganka sie zaraz odezwie ze jeszcze ona...tylko ja tak do końca nie wiem jak to z nią jest no ale tak czy siak moich kilogramków nie wystarczy dla wszystkich tak ze i ona by sie pewnie chetnie swoimi podzielila

Dziś mam taka straaaaaaaaaaszną ochotę na slodycze na chekolade i lody w szczegolnosci łeee narazie uleglam tylko lodom.... ale w czekolade też się zaopatrzylam tak na wszelki wypadek... jak mi się uda jej nie zjeść to schowam ja mam silną wolę... to znaczy jak nie mam ochoty na czekolade to jej nie zjem np.. tylko dlatego że mi się nudzi Ale jak już mam ochotę na czekoladkę to nie ma zlituj, jestem gotowa nawet do sklepu po nią specjalnie iść... Całe szczęście że takie klimaty mam czasami rzadziej niż raz w miesiącu

Lolcia a z tymi ogórkami to Ci się nie dziwię bo tez uwielbiam taką sałatkę I jogurty jeśli takie sa w lodówce i jeśli tylko nie mają zielonego futerka, albo nie pachną podejrzanie tez wcinam przeterminowane ... ale ufff, odpukac, jeszcze nie miałam w związku z tym żadnych anomalii żołądkowych Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Asiek czemu nie łączyć ogórków z pomidorami?? (czyżby daltego że pomidory są owocami??) eee ciekawa jestem

Spaza Udanego wieczora mam nadzieję że uchylisz nam rąbka rądkowej tajemnicy i powiesz jak bylo

Ather nonono, prosze mi tu o takich pysznościach nie opowiadać bo zaraz sama zrobie jakiś szturm na kuchnie takie smakowite rzeczy opowiadasz i zgadzam się z Gujanką - fantastycznie rozpieszczasz rodiznkę widać jak bardzo ich kochasz chiałabym mieć taką starszą siostrę
Kiciu jest piękny i jeszcze z taką historią... piekny futrzak

Fraufrau, prosze mi tu bez takich mocnych słow samokrytyki !! dotrzymam Ci towarzsytwa w podjadaniu smakołyków.... jak 'ciotka' sobie odjedzie to będziemy się martwić co z konsekwencjami zrobic ale zawsze trzeba pamiętać o jednej zasadzie "WSZYSTKO JEST DLA LUDZI, TYLKO W ROZSĄDNYCH ILOŚCIACH"

oczka mi się zamykają... chyba sobie przytne komarka
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy

Edytowane przez Djana
Czas edycji: 2007-07-13 o 17:55
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 17:49   #131
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Asiek czemu nie łączyć ogórków z pomidorami?? (czyżby daltego że pomidory są owocami??) eee ciekawa jestem
Wprawdzie pytanie nie do mnie Ale ogórek i pomidor wzajemnie zabijają swoje witaminy Ale pomidor to warzywo ;]
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 17:56   #132
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

nie załamuj się kochana, troszkę czasu widocznie potrzebujesz żeby się wszystko u Ciebie uregulowało i żebyś się przyzwyczaiła do tej sytuacji




ędę zaglądać w miarę sił witalnych bo normalnie tęsknię za Wami jak mnie nie ma
dziękijuż mi troszke lepiej
my też tęsknimy bardzo bardzo bardzo

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość


ja mam dziś drugie spotkanie z pewnym panem i jak zwykle mam odwieczny problem egzystencjalny pt" co ja mam na siebie włożyć"
heh znam ten problem...szczególnie ostatnimi czasy

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość

Asiek czemu nie łączyć ogórków z pomidorami?? (czyżby daltego że pomidory są owocami??) eee ciekawa jestem

oczka mi się zamykają... chyba sobie przytne komarka
mogę odppomidory z ogórkami (tymi zwykłymi, nie konserwowymi i kiszonymi) zabijają wzajemnie witaminy z tego co pamiętam
ja też się zaraz położe, a co!
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 18:02   #133
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Hej dziewczyny moje kochane

Przyszłam sobie chwilę na kompie posiedzieć Już jestem prawie spakowana,ciężko było zabrać wszystkie rzeczy,no ale dałam radę
Jeszcze tylko parę i będzie już wszystko
Na jutro nabrałam jogurtów,serek wiejski,owoce,kanapki,wię c głodna nie będę

Ewuś Witaj kochana,strasznie się o Ciebie martwiłam Wszyściutko będzie dobrze na pewno
LoLciu Wracaj nam szybciutko do zdrówka

Na razie jestem,więc jeszcze się nie żegnam
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 19:01   #134
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Buuu Jaka tu cisza

No dobra,żegnam się z Wami powoli kochane dziewczynki Jejju,ale będę za Wami tęskniła,i w ogóle za Wizażem To moje pierwsze wakacje z Wizażem,ale mam nadzieję,że nie ostatnie No i przyzwyczaiłam się do Was już

Trzymajcie się,i trzymajcie kciuki za mnie,abym tam na miejsu już nie myślała ciągle o kaloriach itp

Żegnam się z Wami,do zobaczenia... za jakieś 2-3tygodnie


Papa
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 19:32   #135
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Buuu Jaka tu cisza

No dobra,żegnam się z Wami powoli kochane dziewczynki Jejju,ale będę za Wami tęskniła,i w ogóle za Wizażem To moje pierwsze wakacje z Wizażem,ale mam nadzieję,że nie ostatnie No i przyzwyczaiłam się do Was już

Trzymajcie się,i trzymajcie kciuki za mnie,abym tam na miejsu już nie myślała ciągle o kaloriach itp

Żegnam się z Wami,do zobaczenia... za jakieś 2-3tygodnie


Papa
Agness słońce ty nasze
też będziemy tęsknić
wracaj do nas cała zdrowa i wypoczęta
BAW SIę DOBRZE I PAMIETAJ ZE CZEKAMY TU NA CIEBIE(nie zapomnij po powrocie pochwalić się fotkami z wyjazdu)
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 19:54   #136
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Buuu Jaka tu cisza

No dobra,żegnam się z Wami powoli kochane dziewczynki Jejju,ale będę za Wami tęskniła,i w ogóle za Wizażem To moje pierwsze wakacje z Wizażem,ale mam nadzieję,że nie ostatnie No i przyzwyczaiłam się do Was już

Trzymajcie się,i trzymajcie kciuki za mnie,abym tam na miejsu już nie myślała ciągle o kaloriach itp

Żegnam się z Wami,do zobaczenia... za jakieś 2-3tygodnie


Papa
Agusia wracaj do nas szybko,wyślę Ci tam eska będziemy tęsknić.

Nadal mi nie przeszło kręci mi się w głowie,podtrzymuję że to od ciśnienia,bo w dzień było nawet ok.Trzymajcie kciuki oby jutro było ze mną wszystko ok
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 20:09   #137
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Nadal mi nie przeszło kręci mi się w głowie,podtrzymuję że to od ciśnienia,bo w dzień było nawet ok.Trzymajcie kciuki oby jutro było ze mną wszystko ok
oj kochana musi być dobrze
zobaczysz jutro się obudzisz i będzie cud miód malina ani śladu po złym samopoczuciu
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 20:10   #138
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
oj kochana musi być dobrze
zobaczysz jutro się obudzisz i będzie cud miód malina ani śladu po złym samopoczuciu
Podbudowałaś mnie dziękuje
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 20:25   #139
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Buuu Jaka tu cisza

No dobra,żegnam się z Wami powoli kochane dziewczynki Jejju,ale będę za Wami tęskniła,i w ogóle za Wizażem To moje pierwsze wakacje z Wizażem,ale mam nadzieję,że nie ostatnie No i przyzwyczaiłam się do Was już

Trzymajcie się,i trzymajcie kciuki za mnie,abym tam na miejsu już nie myślała ciągle o kaloriach itp

Żegnam się z Wami,do zobaczenia... za jakieś 2-3tygodnie


Papa
najważniejsze to - masz się świetnie bawić i uważać na siebie a o jakichś tam kaloriach - zapomnij kochana, bo szkoda na to marnować nerwów i czasu podczas wyjazdów, przecież masz wrócić pełna niezapomnianych wrażeń i szczęśliwa
Będziemy na Ciebie czekały


Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
(nie zapomnij po powrocie pochwalić się fotkami z wyjazdu)
Otóż to
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 21:53   #140
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

przyszłam się przywitać i żegnam idę spać.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 22:18   #141
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

dobranoc
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 08:23   #142
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

bry
w ten cudowny, deszczowy poranekp
co prawda dzisiaj spało mi się fatalnie, obudziłam się o 3 w nocy i byłam taka głodna jakoś, że zeszłam i jadłam biały ser
potem nie mogłam zasnąć i mam wysprzątane w pokoju bo stwierdzilam że nie będę bez sensu leżec ale mowie Wam , dziś się budze a tu tak czyściutko
oj chyba musze się wybrać na spacerek a potem będe pierogi z serem robić na obiad ;D jeszcze nigdy nie jadłam
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 08:33   #143
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Mangolina Pokaż wiadomość
Wprawdzie pytanie nie do mnie Ale ogórek i pomidor wzajemnie zabijają swoje witaminy Ale pomidor to warzywo ;]
Ale pomidor to owoc... mysmy za to mogli banie na biologii dsotać (tak samo jak za gliste zamiast dżdżownicy )
Niemniej wiem jak podzielone są na ten temat zdania i nie mam zamiaru wywoływać tu dyskusji na ten temat.
Bądzmy tolerancyjne i uszanujmy nasze odmienne zdania w tej kwestii

A dzien dobry wszystkim

Vixen ja tez nie przespałam pół nocy, a potem jeszcz e sniło mi się ze dalej nie moge usnac... ale jakoś żyje na szczęscie

Miłego dnia wszystkim
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 09:35   #144
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Spaza Udanego wieczora mam nadzieję że uchylisz nam rąbka rądkowej tajemnicy i powiesz jak bylo


dziękuję, wieczór był udany a co do rąbka tajemnicy to oczywiście- było bardzo fajnie, do domu wróciłam po ponad 5 godzinach , ale obawiam się, że tylko i wyłącznie fajnie...i nic więcej... zapewne żadna z was nie zrozumie o co mi chodzi, ale ja zawsze sobie znajdę jakieś "ale"
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 09:50   #145
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
bry
w ten cudowny, deszczowy poranekp
deszczowy? u mnie slonecznie
dzis postanowilam spac do oporu i obudzilam sie przed chwilka dzis mam dzien wolny i zamierzam przeznaczyc go na generalne sprzatanie pokoju bo dawno tego nie robilam, a uwielbiam jak jest tak czysto
w ogole fajnie bo dzis mam wolne, jutro ide do pracy na 5 h i w poniedzialek tez wolne. wiec w sumie 3 takie luzne dni

milego dnia
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 09:53   #146
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

u mnie też słonecznie, nareszcie
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 09:54   #147
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
dziękuję, wieczór był udany a co do rąbka tajemnicy to oczywiście- było bardzo fajnie, do domu wróciłam po ponad 5 godzinach , ale obawiam się, że tylko i wyłącznie fajnie...i nic więcej... zapewne żadna z was nie zrozumie o co mi chodzi, ale ja zawsze sobie znajdę jakieś "ale"
czasami tak niestety bywa, ale ważne że dobrze się bawiłaś i nie żałujesz w końcu miło spędziłaś wieczór więc



Mangolinko -> jak tam waga tak swoją drogą ? miałam już wcześniej zapytać - przytyłaś coś ?
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 10:05   #148
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
czasami tak niestety bywa, ale ważne że dobrze się bawiłaś i nie żałujesz w końcu miło spędziłaś wieczór więc

masz rację- to jest najważniejsze, zresztą nie przejmowałam się jakoś specjalnie
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 10:27   #149
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
deszczowy? u mnie slonecznie
dzis postanowilam spac do oporu i obudzilam sie przed chwilka dzis mam dzien wolny i zamierzam przeznaczyc go na generalne sprzatanie pokoju bo dawno tego nie robilam, a uwielbiam jak jest tak czysto
w ogole fajnie bo dzis mam wolne, jutro ide do pracy na 5 h i w poniedzialek tez wolne. wiec w sumie 3 takie luzne dni

milego dnia
dokładnie, słonko świeci, pospałam do oporu toteraz nic tylko generalne porządki w pokoju. jutro tata przyjeżdża więc wszystko musi lśnić
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 10:43   #150
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Mangolinko -> jak tam waga tak swoją drogą ? miałam już wcześniej zapytać - przytyłaś coś ?
Chyba narazie nic
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.