maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 18:54   #2971
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niunia13140710 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny cztalam cale forum jakis czas temu. duzo bylo pozytywnych opinii na temat waxa wiec go kupilam i do tej pory stosowalam ok 3-4 razy.
i szczerze mowiac jestem troche zawiedziona bo spodziewalam sie rewelacji po tych waszych komentarzach a tu kiepskawo...
wlosy tak jak wypadaly tak dalej wypadaja; nie zdzialal tez cudow jesli chodzi o poprawe kondycji wlosow a musze dodac ze juz nie susze wlosow ani nie prostuje...
...a moze jestem zbyt wymagajaca jesli chodzi o dzialanie waxa? moze za wczesnie na jakiekolwiek rezultaty?

zuzyje cale pudeleczko i zobacze jaki bedzie efekt...mam nadzieje ze moje wlosy odzyja
Chyba gdyby regeneracja włosów była tak błyskawiczna to nie trzeba by w ogóle o nie regularnie dbac Pamietaj, ze wlos musi sie odbudowac/cebulki wzmocnic a to nie dzieje sie po 3 uzyciach odzywki. To, co mozna zauwazyc szybciej to połysk, miekkośc (u mnie tak było) ale pewnie zalezy to od włosa. Ja uzywam Waxa chyba ponad pol roku i wreszcie fryzjerki zwracaja uwage na to, ze wlosy mam w dobrym stanie pomimo tego, że są długie/suszę je co drugi dzień/czasem prostuję. Więc cierpliwosci
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 18:56   #2972
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Użyłam tej maseczki już 4 razy ... zostało mi mniej niż 1/2 opakowania.. pora na ocenę...

Miałam włosy suche i sianowate- Po używaniu tej maseczki włosy są puszyste, gładkie (da się je rozczesać) i mniej się łamią przy rozczesywaniu....

A do tego wydajność maseczki mi pasuje Wystarczy na 6 użyć czyli m/w na miesiąc.....Al ja nie lubię jak mi coś zalega z pół roku na półce!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 18:57   #2973
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Użyłam tej maseczki już 4 razy ... zostało mi mniej niż 1/2 opakowania.. pora na ocenę...

Miałam włosy suche i sianowate- Po używaniu tej maseczki włosy są puszyste, gładkie (da się je rozczesać) i mniej się łamią przy rozczesywaniu....

A do tego wydajność maseczki mi pasuje Wystarczy na 6 użyć czyli m/w na miesiąc.....Al ja nie lubię jak mi coś zalega z pół roku na półce!
jakiej długości masz włosy i jaką pojemność Waxa :O
według mnie to bardzo duże zużycie jak na 6 razów?
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:00   #2974
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

jezuu ja uzylam 3 razy a mam jeszcze prawie cale opakowanie
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:41   #2975
niunia13140710
Przyczajenie
 
Avatar niunia13140710
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 28
Thumbs up Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
KWC to Kosmetyki Wszech Czasów
Masz ten katalog w lewym górnym roku strony
To chyba najwięsza baza kosmetyków i ich recenzji w polskim internecie. Może kafeteria ją przebija ilościowo ale na pewno nie jakościowo
dzieki
niunia13140710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:55   #2976
niunia13140710
Przyczajenie
 
Avatar niunia13140710
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 28
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Użyłam tej maseczki już 4 razy ... zostało mi mniej niż 1/2 opakowania.. pora na ocenę...

Miałam włosy suche i sianowate- Po używaniu tej maseczki włosy są puszyste, gładkie (da się je rozczesać) i mniej się łamią przy rozczesywaniu....

A do tego wydajność maseczki mi pasuje Wystarczy na 6 użyć czyli m/w na miesiąc.....Al ja nie lubię jak mi coś zalega z pół roku na półce!
po 4 razach juz widac u ciebie roznice? u mnie jeszcze nic...
niunia13140710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:59   #2977
niunia13140710
Przyczajenie
 
Avatar niunia13140710
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 28
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Chyba gdyby regeneracja włosów była tak błyskawiczna to nie trzeba by w ogóle o nie regularnie dbac Pamietaj, ze wlos musi sie odbudowac/cebulki wzmocnic a to nie dzieje sie po 3 uzyciach odzywki. To, co mozna zauwazyc szybciej to połysk, miekkośc (u mnie tak było) ale pewnie zalezy to od włosa. Ja uzywam Waxa chyba ponad pol roku i wreszcie fryzjerki zwracaja uwage na to, ze wlosy mam w dobrym stanie pomimo tego, że są długie/suszę je co drugi dzień/czasem prostuję. Więc cierpliwosci
Ineso dziwi mnie ze nie ma jeszcze efektow po waxie bo czytalam forum i duzo osob pisalo ze juz po pierwszym razie widac bylo roznice. wiec po kilku nalozeniach (tak jak ja po 4) powinno byc juz cokolwiek widac.
widocznie mam bardzo zniszczone wlosy, albo po prostu wax nie jest dla mnie. no ale dam mu jeszcze szanse...zuzyje cale pudeleczko bo moze faktycznie masz racje ze po tak krotkim czasie nie ma szans na poprawe
niunia13140710 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 22:38   #2978
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość


Moje pytanie jest takie: czy ten pomarańczowy Wax nie obciąża wam włosów?
i jeszcze: czy nie macie tak (o u mnie się tak stało) że przez trzy dni nie musiałam użyć odżywki bo Wax jakby ciągle działał :O A myję włosy codziennie ziołowym szamponem, więc normalnie bez odżywki ani rusz. Dla mnie bomba
Mi nie obciążał. Miałam tek kiedyś, że po Waxie przez DWA dni nie używałam żadnej odżywki, bo Wax jakby cały czas działał, ale już tak nie mam. Możliwe, że już moje włosy się do niego przyzwyczaiły.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 10:24   #2979
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niunia13140710 Pokaż wiadomość
po 4 razach juz widac u ciebie roznice? u mnie jeszcze nic...
Nie mówię że są super..... i zdrowe..ale zmianę widzę Po użyciu WAXa na pawdę są ładniejsze...

Ps: mam Polskiego WAxa : do suchych i zniszczonych....


Rok temu miałam zagraniczny i nic nie zauważałam pozytywnego!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 16:30   #2980
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Nie mówię że są super..... i zdrowe..ale zmianę widzę Po użyciu WAXa na pawdę są ładniejsze...

Ps: mam Polskiego WAxa : do suchych i zniszczonych....


Rok temu miałam zagraniczny i nic nie zauważałam pozytywnego!
no właśnie o to mi chodziło - po kilku razach mozna zobaczy efekt tzw. kosmetyczny, bardziej zewnetrzny. Efekty zdrowotne, czyli ze włos wzmocnił się od wewnatrz po dłuższym stosowaniu.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:32   #2981
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

dziewczyny czy to jest ten Wax ,którego używacie ? http://www.allegro.pl/item347640763_...za_oferta.html bo coś mi tak podejrzanie wygląda 480g za 23 zł wysyłką ? czy lepiej kupić mniejsze opakowanie ? sama nie wiem...nie mam jakoś specjalnie zniszczonych włosów ,są tylko cienkie i matowe ,a najbardziej zależałoby mi na poroście poradźcie
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 14:53   #2982
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

tak, to ten, tyle ze ja mam do blond

w aptekach kosztuje 21-22 zł
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 17:58   #2983
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

No ja mam go wlasnie na glowie . Dla ciemnych włosków I siedze z folia , ciensza zimowa czapka , gruba zimowa czapka , szlikiem i polarowym szlem nie smiejcie sie bo mi suszarka wysiadla ( ! ;/) i musze cos zrobic zeby je ogrzac Zobaczymy jakie beda efekty . Wierze w niego ! Wierze ze to swietny kosmetyk . W koncu wizazanki nigdy sie nie myla
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 19:41   #2984
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam taką prośbę: mogłybyście zamieścić swoje recenzje Waxa na KWC? Wątek stał sie niezwykle obszerny i trudno tu znaleźć konkretne opisy produktu, a jednak KWC to bardzo wszystko upraszcza Na pewno nie padałyby na każdej stronie te same pytania.
To jak z wątkami O Ziaji czy Joannie: wizażanki wymieniają się opiniami ale na KWC można przeczytać dokładne relacje. Zdziwiłam się dziś gdy zobaczyłam, że jest zaledwie kilka recenzji polskiego Waxa i to jeszcze co poniektóre zgłosiłam do usunięcia bo są nieregulaminowe (nie można ocenić produktu po dwóch saszetkach )
Bardzo proszę

a co do samego Waxa: postanowiłam znaleźć najlepszy dla siebie, kupiłam kilka do włosów przetłuszczających się (takie mam głównie),kupiłam kilka do włosów zniszczonych i suchych i kupię jeszcze ten trzeci do regeneracji. Jestem brunetką i wybiorę najlepszy Tak czy siak mój cel to zagęszczenie, więc jeśli będę je zmieniała to na pewno im posłuży Nie chcę stawiać póki co na kubełek tylko kupię odpowiednią ilość saszetek by używać co cztery dni regularnie trzy miesiące
Moje pytanie jest takie: czy ten pomarańczowy Wax nie obciąża wam włosów?
i jeszcze: czy nie macie tak (o u mnie się tak stało) że przez trzy dni nie musiałam użyć odżywki bo Wax jakby ciągle działał :O A myję włosy codziennie ziołowym szamponem, więc normalnie bez odżywki ani rusz. Dla mnie bomba
Ja wystawie, ale jeszcze nie teraz. Jedno zużyte opakowanie to jak dla mnie za mało żeby wypowiedziec sie o jego regeneracyjnym dzialaniu. Wydaje mi sie że dobrze regeneruje, ale szarpnę sie na ocene dopiero po drugim skończonym opakowaniu żeby nie zachwalac go za wcześnie

Mi niestety ten pomarańczowy obciąża, ale czego sie nie robi dla odbudowy wlosow

A można wiedzieć czemu nie chcesz kupic od razu "kubełka"? Saszetki w porównaniu do całego opakowania wychodzą sporo drożej, wiec nie wiem czy na dłuższą mete bedzie Ci sie to opłacac.

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Chyba gdyby regeneracja włosów była tak błyskawiczna to nie trzeba by w ogóle o nie regularnie dbac Pamietaj, ze wlos musi sie odbudowac/cebulki wzmocnic a to nie dzieje sie po 3 uzyciach odzywki. To, co mozna zauwazyc szybciej to połysk, miekkośc (u mnie tak było) ale pewnie zalezy to od włosa. Ja uzywam Waxa chyba ponad pol roku i wreszcie fryzjerki zwracaja uwage na to, ze wlosy mam w dobrym stanie pomimo tego, że są długie/suszę je co drugi dzień/czasem prostuję. Więc cierpliwosci
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez niunia13140710 Pokaż wiadomość
Ineso dziwi mnie ze nie ma jeszcze efektow po waxie bo czytalam forum i duzo osob pisalo ze juz po pierwszym razie widac bylo roznice. wiec po kilku nalozeniach (tak jak ja po 4) powinno byc juz cokolwiek widac.
widocznie mam bardzo zniszczone wlosy, albo po prostu wax nie jest dla mnie. no ale dam mu jeszcze szanse...zuzyje cale pudeleczko bo moze faktycznie masz racje ze po tak krotkim czasie nie ma szans na poprawe
No wlaśnie duzo osób, ale nie wszystkie Cierpliwości

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Mi nie obciążał. Miałam tek kiedyś, że po Waxie przez DWA dni nie używałam żadnej odżywki, bo Wax jakby cały czas działał, ale już tak nie mam. Możliwe, że już moje włosy się do niego przyzwyczaiły.
No wlasnie zastanawia mnie to czy wlosy (nie skóra) mogą sie przyzwyczaic do jakiegos regeneracyjnego/nawilżającego kosmetyku? Zastanawiam sie czy zrobic sobie przerwe po 2 opakowaniu waxa czy nie, bo troche bez sensu stosowac coś co nie przynosi juz efektu

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy to jest ten Wax ,którego używacie ? http://www.allegro.pl/item347640763_...za_oferta.html bo coś mi tak podejrzanie wygląda 480g za 23 zł wysyłką ? czy lepiej kupić mniejsze opakowanie ? sama nie wiem...nie mam jakoś specjalnie zniszczonych włosów ,są tylko cienkie i matowe ,a najbardziej zależałoby mi na poroście poradźcie
No troche podejrzane Ale wiem gdzie możesz zamówic waxa 480g za ok. 22 bez placenia za przesyłke - apteka DOZ

Cytat:
Napisane przez Morellaa Pokaż wiadomość
No ja mam go wlasnie na glowie . Dla ciemnych włosków I siedze z folia , ciensza zimowa czapka , gruba zimowa czapka , szlikiem i polarowym szlem nie smiejcie sie bo mi suszarka wysiadla ( ! ;/) i musze cos zrobic zeby je ogrzac Zobaczymy jakie beda efekty . Wierze w niego ! Wierze ze to swietny kosmetyk . W koncu wizazanki nigdy sie nie myla
Nie przegrzało Ci głowy Nie wiem czy to do końca takie zdrowe?

A tak na marginesie nie ma waxa do ciemnych wlosow
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 20:04   #2985
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

jak to nie ma waxa do ciemnych wlosow? ten brązowy jest do ciemnych... ten pomaranczowy do blond
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 20:21   #2986
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
jak to nie ma waxa do ciemnych wlosow? ten brązowy jest do ciemnych... ten pomaranczowy do blond
No ale mowie że nie ma
Ten czarny jest uniwersalny. NIC na nim nie pisze że przyciemnia, albo jest polecany wyłącznie do ciemnych. Blondynki również mogą go stosowac
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 21:50   #2987
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

aha, o to ci chodzi ;] to sie zgodze ;] ale raczej chyba polecany dla ciemnych ;] bo pomaranczowy rozjasnia ;]
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 22:39   #2988
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
aha, o to ci chodzi ;] to sie zgodze ;] ale raczej chyba polecany dla ciemnych ;] bo pomaranczowy rozjasnia ;]
No polecany tak, ale wiekszosc osob (łącznie z farmaceutkami) mysli ze przyciemnia i że do jasnych pod żadnym pozorem nie moze być stosowany
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 22:42   #2989
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

zdecydowałam się jednak kupić waxa w aptece ,zapłaciłam 14,50 zł za 240 g ,ze zniżką karty stałego klienta bo ztym allegro to taki ryzyk fizyk po pierwszym użyciu włoski są mięciutkie i gładkie ,zobaczymy jak się spisze na dłuższą metę
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 06:22   #2990
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość

No wlasnie zastanawia mnie to czy wlosy (nie skóra) mogą sie przyzwyczaic do jakiegos regeneracyjnego/nawilżającego kosmetyku? Zastanawiam sie czy zrobic sobie przerwe po 2 opakowaniu waxa czy nie, bo troche bez sensu stosowac coś co nie przynosi juz efektu
mi sie wydahe, ze moga sie przyzwyczaic... ja wlasnie po drugim opakowaniu zrobilam sobie przerwe, bo nie widzialam juz zadnych efektow. teraz jak uzywam czegos innego to i efekt widze
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 08:31   #2991
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość



No wlasnie zastanawia mnie to czy wlosy (nie skóra) mogą sie przyzwyczaic do jakiegos regeneracyjnego/nawilżającego kosmetyku? Zastanawiam sie czy zrobic sobie przerwe po 2 opakowaniu waxa czy nie, bo troche bez sensu stosowac coś co nie przynosi juz efektu


Ja mam tak, że jak kupuję jakąś nową odżywkę czy maskę (której nigdy wcześniej nie stosowałam) to na początku moje włosy bardzo żywo na nie reagują, co niestety z czasem sie kończy. Nie wiem czemu tak się dzieje, ale widzę wyraźnie, że po pewnym czasie dany kosmetyk po prostu nie daje na moich włosach takiego efektu jak na początku.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 12:37   #2992
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

A u mnie w aptece jest naklejka na to WAX WŁ CIEMNE farmaceutki nakleiły

Karla92 o to chodzi ze nie , wcale nie grzało;/
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 16:32   #2993
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Morellaa Pokaż wiadomość
A u mnie w aptece jest naklejka na to WAX WŁ CIEMNE farmaceutki nakleiły

Karla92 o to chodzi ze nie , wcale nie grzało;/
mój tez ma taka naklejkę
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 22:13   #2994
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Re: jedno pytanie odnośnie odżywki wax!

mam pyt. bo chciałabym kupić wax zagraniczny do ciemnych włosów i teraz gdzie go kupić .? kupię go w Polsce.?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 22:35   #2995
kroolik125
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 34
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Ja też gorąco polecam Wax, naprawdę widać efekty!

Czy któraś z Was wie gdzie go mogę kupić w Krakowie, bo nagle zniknął ze sklepów?
mam nadzieję,że go nie wycofali ze sprzedaży ;/
kroolik125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 23:26   #2996
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Re: jedno pytanie odnośnie odżywki wax!

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
mam pyt. bo chciałabym kupić wax zagraniczny do ciemnych włosów i teraz gdzie go kupić .? kupię go w Polsce.?
Jasne, że kupisz w Polsce "Zagraniczny" nie w sensie, że dostępny poza granicami Polski, tylko wyprodukowany zagranicą Szukaj w aptekach.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 08:01   #2997
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Re: jedno pytanie odnośnie odżywki wax!

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Jasne, że kupisz w Polsce "Zagraniczny" nie w sensie, że dostępny poza granicami Polski, tylko wyprodukowany zagranicą Szukaj w aptekach.
i brzydko dodam, że choćby na tej stronie dwa razy padało że nie ma WAXa do ciemnych włosów...ehh
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 08:03   #2998
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
mi sie wydahe, ze moga sie przyzwyczaic... ja wlasnie po drugim opakowaniu zrobilam sobie przerwe, bo nie widzialam juz zadnych efektow. teraz jak uzywam czegos innego to i efekt widze
Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja mam tak, że jak kupuję jakąś nową odżywkę czy maskę (której nigdy wcześniej nie stosowałam) to na początku moje włosy bardzo żywo na nie reagują, co niestety z czasem sie kończy. Nie wiem czemu tak się dzieje, ale widzę wyraźnie, że po pewnym czasie dany kosmetyk po prostu nie daje na moich włosach takiego efektu jak na początku.
No to skoro tak piszecie to ja też go odstawie na jakiś czas i przerzucę sie na kallosa jak go gdzies dorwe

Cytat:
Napisane przez Morellaa Pokaż wiadomość
A u mnie w aptece jest naklejka na to WAX WŁ CIEMNE farmaceutki nakleiły

Karla92 o to chodzi ze nie , wcale nie grzało;/
No ale to nic chodzi o to żebys czula jak Ci głowa paruje tak jak przy suszeniu. U mnie wystarczy folia, dobrze owinięty ręcznik i cieplo samo sie wytwarza. Jak chce juz spłukac i zdejmuje turban to wlosy w dotyku sa cieple czyli działa. Oczywiscie nie parzą ani nic w tym stylu, bo wtedy zabieg ten mozna było by już zaliczyć nie do odżywiających ale do niszczących wlosy

Co do naklejki to...

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
mam pyt. bo chciałabym kupić wax zagraniczny do ciemnych włosów i teraz gdzie go kupić .? kupię go w Polsce.?
A zalezy Ci na przyciemnieniu?

Cytat:
Napisane przez kroolik125 Pokaż wiadomość
Ja też gorąco polecam Wax, naprawdę widać efekty!

Czy któraś z Was wie gdzie go mogę kupić w Krakowie, bo nagle zniknął ze sklepów?
mam nadzieję,że go nie wycofali ze sprzedaży ;/
Apteka "DOZ". Tam go napewno znajdziesz, tylko wejdz na ich strone i przeczytaj wiecej o tym jak sie zamawia i na czym to polega
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 08:34   #2999
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Re: jedno pytanie odnośnie odżywki wax!

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
i brzydko dodam, że choćby na tej stronie dwa razy padało że nie ma WAXa do ciemnych włosów...ehh
No tak.... A tak a'propos WAXA DO CIEMNYCH WŁOSÓW - ostatnio poszłam do apteki i poprosiłam o polski Wax w brązowym opakowaniu, a pani magister pyta: "Ten do ciemnych włosów?" No to dla świętego spokoju odpowiedziałam, że tak. Na co ona dalej drąży temat : "A wie pani w ogóle jak sie tą maseczkę stosuje? No bo tu jest w tej maseczce wyciąg z henny i to pani przyciemni włosy, bo każda henna przyciemnia". Odpowiedziałam jej, że znam tą maseczkę i że mi nie przyciemni włosów, na co tamta razem z drugą pania MAGISTER zaczęły się śmiać ( nie wiem z czego ) i dawaj!! Zaczęły mi tłumaczyć jakie to moje włosy będa ciemne po tej maseczce...Uh... Ciężko czasem walczyć z ludzką ignorancją...
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 09:11   #3000
bmadziaa
Raczkowanie
 
Avatar bmadziaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 454
Dot.: Re: jedno pytanie odnośnie odżywki wax!

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
No tak.... A tak a'propos WAXA DO CIEMNYCH WŁOSÓW - ostatnio poszłam do apteki i poprosiłam o polski Wax w brązowym opakowaniu, a pani magister pyta: "Ten do ciemnych włosów?" No to dla świętego spokoju odpowiedziałam, że tak. Na co ona dalej drąży temat : "A wie pani w ogóle jak sie tą maseczkę stosuje? No bo tu jest w tej maseczce wyciąg z henny i to pani przyciemni włosy, bo każda henna przyciemnia". Odpowiedziałam jej, że znam tą maseczkę i że mi nie przyciemni włosów, na co tamta razem z drugą pania MAGISTER zaczęły się śmiać ( nie wiem z czego ) i dawaj!! Zaczęły mi tłumaczyć jakie to moje włosy będa ciemne po tej maseczce...Uh... Ciężko czasem walczyć z ludzką ignorancją...
na bardzo pewnie siebie te pani magister trafiłaś .. w takich wypadkach nie ma sensu nic tłumaczyć takim ludziom, bo i tak do nich nic nie dotrze
__________________
szczęście jest blisko...
bmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.