podrażnione powieki po revitalash - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 18:55   #1
boom16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7

podrażnione powieki po revitalash


Witam. Mam podrażnione powieki po revitalash. Jest to bardzo uciążliwe, bo nawet przy dotknięciu powieki mnie boli. ;/ Nie używam tej odzywki juz od 2 mies i moze tylko troche to przeszlo. Używałam tą odżywkę 6 mies. na miesiac przestałam ( wtedy powieki powróciły do normalnego stanu) a potem bałam się,że rzesy mi bd wypadac i znow powrocilam do smarowania. Może to dlatego teraz powieki nie chcą się "naprawić" . Proszę o pomoc. może ktoś miał podobnie ?
boom16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:33   #2
kicia789
Raczkowanie
 
Avatar kicia789
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 55
Dot.: podrażnione powieki po revitalash

rób sobie okłady na powieki z ziela świetlika. nie używaj tej odżywki jeśli to rzeczywiście ona podrażnia Ci oczy.
na rzesy zacznij stosować olejek rycynowy lub mieszankę oliwy, soku z aloesu i witaminy E (dokładne proporcje znajdziesz w internecie)
kicia789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 13:46   #3
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: podrażnione powieki po revitalash

Cytat:
Napisane przez boom16 Pokaż wiadomość
Witam. Mam podrażnione powieki po revitalash. Jest to bardzo uciążliwe, bo nawet przy dotknięciu powieki mnie boli. ;/ Nie używam tej odzywki juz od 2 mies i moze tylko troche to przeszlo. Używałam tą odżywkę 6 mies. na miesiac przestałam ( wtedy powieki powróciły do normalnego stanu) a potem bałam się,że rzesy mi bd wypadac i znow powrocilam do smarowania. Może to dlatego teraz powieki nie chcą się "naprawić" . Proszę o pomoc. może ktoś miał podobnie ?
jeśli Cię już od początku podrażniały, to trzeba było przestać używać. być może jesteś uczulona na jakiś składnik. Mnie Revitalash nie podrażnia, to chyba kwestia indywidualna. słyszałam ostatnio, że z Mary Kay jest odżywka, która ma działać podobnie, około połowę tańsza. może wypróbuj ją, jeśli zależy Ci na takim efekcie
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 09:52   #4
Katarzyncia23
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyncia23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: podrażnione powieki po revitalash

REVITALASH prawie kazdego podraznia. Mnie również podrażniał. Ja jednak nie przestałam jej stosować i po ok tygodniu - dwóch skóra się przyzwyczaiła i nie było więcej podrażnień.
Katarzyncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 08:24   #5
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: podrażnione powieki po revitalash

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;37522719]jeśli Cię już od początku podrażniały, to trzeba było przestać używać. być może jesteś uczulona na jakiś składnik. Mnie Revitalash nie podrażnia, to chyba kwestia indywidualna. słyszałam ostatnio, że z Mary Kay jest odżywka, która ma działać podobnie, około połowę tańsza. może wypróbuj ją, jeśli zależy Ci na takim efekcie [/QUOTE]


A możesz podać namiary tej odżywki? Jakoś znaleźć nie mogę.

Edytowane przez margop
Czas edycji: 2012-11-14 o 08:26
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 14:02   #6
Kamyla_83
Przyczajenie
 
Avatar Kamyla_83
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pod Warszawą
Wiadomości: 23
Dot.: podrażnione powieki po revitalash

Ja na podrażnienia skóry pod oczami i na powiekach używam kremu do twarzy Dermoceutica Atopra do skóry atopowej, wrażliwej i bardzo suchej, czasem mnie różne rzeczy uczulają, skóra się robi czerwona i boli przy dotyki i "marszczeniu się", a ten krem mi łagodzi dość szybko ten stan. Pomaga mi też na suche krosty na czole. Jest dość tani, wydajny i nie tłusty co na powiekach może być mało komfortowe. Ja go zawsze w internecie kupuję, bo rzadko kiedy jest w jakiejś aptece, a mnie się nie chce biegać i szukać.
Kamyla_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 23:54   #7
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: podrażnione powieki po revitalash

Cytat:
Napisane przez Katarzyncia23 Pokaż wiadomość
REVITALASH prawie kazdego podraznia. Mnie również podrażniał. Ja jednak nie przestałam jej stosować i po ok tygodniu - dwóch skóra się przyzwyczaiła i nie było więcej podrażnień.
Ja stosuję od ponad 4 m-cy i nie miałam żadnych podrażnień. Mam sporo koleżanek, które stosują i od ani jednej osoby nie słyszałam, żeby były jakieś niekorzystne działania.
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.