Odchudzanie po 30 i pozniej 9 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 22:36   #4111
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
heh IMO najlepsza byłaby świątynia opatrzności , po coś ją zbudowali chyba
i biedny ks. Twardowski tam sam leży
nie mówiąc o komplikacjach z tymi ceremoniami wszystkimi, no dziwna decyzja, chociaż podejmowania w takiej sytuacji współczuję
ale i tak dziwna

Iwonko ja też uważam, że powinni od razu podawać pełną liczbę ofiar, ale szukam możliwości dlaczego tak się nie stało, naprawdę wątpię, że ze złych intencji czy lekceważenia kogokolwiek
Brewuś w Światyni Opatrzności rodzina zdecydowała, że będzie pochowany prezydent Kaczorowski. Tym bardziej, więc niesmak pozostaje, że Lech Kaczyński nie tam.

Ja tam niestety nie mam zbyt dobrego zdania o świecie politycznym i wojskowym i tak, jak uważam, że się nie dowiemy nigdy prawdy, bo to "tajemnice wojskowe" i dlatego, że mimo wielu zapewnień, ranga ma znaczenie i nikt generała, prezydenta nie oskarży, a kogoś niższego. Tak samo uważam, że nie podanie do wiadomości tego, że była tam załoga świadczy o tym, że "elity" to jedno, a "lud pracujący" to drugie To moje zdanie, ja jestem mocno radykalna w swoich ocenach i poglądach, ale na pewno szczera i ja tak to odbieram. Podawali taka ilośc osób, bo one były ważne, a reszta to wiadomo.

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
no taki był zbiedzony strasznie, że się przeraziłam
i jeszcze te puste miejsca w ławie poselskiej obok niego i tylko zdjęcia
No to przerażające, ale nie mogę wciąz też oprzeć się myśli, że Jarosław w przeciwieństwie do Lecha był typem samotnika, nie lubił bliskich, dotykowych kontaktów z innymi. Stwarzał dystans, który Lech Kaczyński starał się niwelować i na pewno jest nie tylko twardszy od brata (wiadomo, kto rządził i był siłą napędową), ale bardziej zamkniety w sobie. Dramat straszny, jeszcze ta matka bardzo chora w tle.
Mi jednak serce pęka, gdy widzę córkę prezydencką czemu oni ja tak filmują? jak hieny takie

Cytat:
Napisane przez milgryf Pokaż wiadomość
No jak dla mnie to pochówek na Wawelu to też przegięcie, Wawel mi się kojarzy przede wszystkim z królami jacy by oni nie byli.

Mi się jeszcze nie podoba, że znowu jak przy każdym większym wypadku zastanawiają sie jak wyjątkowo pomóc rodzinie. Moim zdaniem zabezpieczenia powinny być jednakowe dla wszystkich obojętnie czy się zginie w pojedynkę czy "grupowo".
Królowie byli chowani na Wawelu, bo przecież tam mieszkali i to był ich kościół i ich miejsce pochówku, więc to jak najbardziej naturalne było

Tez to dla mnie niepojęte, że rodzina zmarłych posłów, senatorów dostanie 40tys zł, a inni zmarli?? to, co?? posłom, senatorom opłacą pogrzeby, ja mam nadzieję, że reszcie też! Wojskowym wiadomo wojsko, ale co z resztą? znowu gorsi?

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Natomiast uważam, że zginęły niesamowite i wielkie kobiety polskiej sceny politycznej (i nie tylko politycznej), kobiety walczące o nasze prawa, kobiety, które zdziałały niesamowicie dużo. Bardzo mi ich brak...
Moje serce zawsze biło po lewej stronie i bardzo śmierci przezyłam i tak myślę, że nie ma na polskiej scenie politycznej Ich nastepczyń mam tu na mysli Izabele Jarugę-Nowacka i Jolantę Szymanek-Deresz, straszne

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja oglądałam amerykańskie wiadomości w sobotę i Amerykanie się zastanawiali co teraz będzie z Polską, ale w taki sposób jakbyśmy byli jakimś Kazahstanem (bez obrazy dla Kazahstanu), jakby to co się stało miało skutkować jakimś przewrotem albo polityczno - gospodarczą katastrofą. Myślę że szybkie decyzje są po to żeby uspokoić zagranicznych inwestorów niewiele wiedzących o Polsce i wykluczyć ewentualne gry spekulacyjne.
No my dla Amerykanów, w dużej większości to takim Kazachstanem jesteśmy ciekawostka taką
Przeciez ten prezydencki samolot, jako zabytek nie był wpuszczany w strefe powietrzna UE

Ilona - zdrówka!!! sama ostatnio miałam to swinstwo, trzymajcie sie! pzresylam duzo dobrej energii!!!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-04-13 o 22:39
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 05:39   #4112
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

cześć
no ale protesty to jeszcze większe przegięcie, no kurde, przecież to miejsce pochówku, że co, że parę babć przyjedzie na grób czasem? jakie to będzie miało znaczenie za tydzień dwa dla żyjących? zajmą się wyborami i nową lepszą Polską przecież

chyba sobie buty kupię żeby już się tym nie zajmować
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy

Edytowane przez Brewka :)
Czas edycji: 2010-04-14 o 05:41
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 06:22   #4113
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja oglądałam amerykańskie wiadomości w sobotę i Amerykanie się zastanawiali co teraz będzie z Polską, ale w taki sposób jakbyśmy byli jakimś Kazahstanem (bez obrazy dla Kazahstanu), jakby to co się stało miało skutkować jakimś przewrotem albo polityczno - gospodarczą katastrofą. Myślę że szybkie decyzje są po to żeby uspokoić zagranicznych inwestorów niewiele wiedzących o Polsce i wykluczyć ewentualne gry spekulacyjne.
Jakby któraś się nie interesowała, nie zauważyła to polska złotówka słabnie. Niestety frank się umacnia ... Na gospodarce się nie znam, ale 15go każdego miesiąca mamy spłatę kredytu hipotecznego wo frankach, a on leci w górę

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
No i mi też ciągle w głowie kołacze to pytanie: dlaczego Wawel, no dlaczego? Przecież Powązki, Aleja Zasłużonych, Świątynia Opatrzności. Przed chwilą małz mówił, że 400 osób prostesuje przeciwko pochówkowi na Wawelu. To już w ogóle nie halo. A i tak sobie myślę, tak po prostu, że gdybym chciała odwiedzać kogoś bliskiego na cmentarzu, to chciałabym mieć ich blisko siebie.
Na początku myślałam, że te 88 osób to podają łącznie z załogą, ale potem cisza, załogi brak. No kurka, jak brak, to przecież nie były roboty. Niesmak.
I tak sobie myślę i to moje osobiste zdanie, że z żałoby robi się szopka Dlatego do maksimum ograniczyłam tv i radio.

Właśnie Dominiko, będzie brakować tych kobiet.
Co do załogi, to chciałabym zauważyć że to media przekazały informację i media tak zdecydowały. Ale media zawsze mówią to, co dla nich wygodne, ich zwykli ludzie nie interesują, stąd te dane w osobach.

A miejsce pochówku ... Strajki to już przegięcie. W końcu to był prezydent. Przecież to nie ON zdecydował o swoim miejscu pochówku, tylko pewnie duchowni i to Ci z najwyższych szczebli no i z Krakowa. Takich propozycji się nie odmawia (jak miejsca w samolocie prezydenckim - jakiś poseł mówił).

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Na necie jest film nakręcony przez jakiegoś Rosjanina, chyba mieszkańca okolic, który był na miejscu katastrofy przed przybyciem służb ratunkowych. Nagrane chyba komórką, bo jakość słaba, ale widok jest tak przejmujący... i dźwięk jakiś syren w tej ciszy... Matko Boska...
Mogłabyś podesłać mi link na PW?
EDIT: Jeśli to ten z onetu to już znalazłam ...
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji


Edytowane przez xal
Czas edycji: 2010-04-14 o 06:26
xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 07:14   #4114
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Cześć Pingwinku

Jutro do Ciebie i Hihi lecą przesyłeczki
Dziękuję! Dzisiaj rano, idąc do pracy, wyjęłam kopertkę od Marioli i normalnie oczy mi się zaświeciły jak dziecku w sklepie z zabawkami. Jakie to błyszczące, soczyste, takie milusie Jak oczy podleczę to sobie tą oliwką wysmaruje

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Jarosław wyglądał, jakby się postarzał o kilka lat i schudł co najmniej 10 kilo Bardzo mu współczuję
Wczoraj, jak go zobacyzłam w wieczornych w wiadomościach, podczas relacji z sejmu, to serce mi się zcisnęło, tak bardzo widać jak cierpi...
Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
chyba sobie buty kupię żeby już się tym nie zajmować
No! Mądrze gadasz!
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 07:18   #4115
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

buty to je to

KAWA!


Cześć Magliś!!!!!!
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 07:26   #4116
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Ohh... co to za rozkosz z rana, wysiorbac sobie kawkę

Szłam i myślałam, że nie dojdę. Droga krótka, ale za to... ciekawa. Najpierw przejechał koło mnie jakiś Star czy inny tego typu samochód i znalazłam się w takim obłoku spalin, że myślałam, że mnie cofnie. Później zaleciało od browaru chmielem, który mi po prostu wali gotowanymi ziemniakami (), a na koniec jakaś kobieta koło mnie przeszła, co... pachniała bardzo, bardzo, bardzo mocno czymś przypominającym mi zapach chińskich gumek do gumkowania z podstawówki i trzeci raz mi się zrobiło słabo... doczłapałam się ledwo ledwo, z nadzieją na tą aromatyczną kawkę, którą właśnie piję...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 07:41   #4117
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
chyba sobie buty kupię żeby już się tym nie zajmować
Ja to właśnie zrobiłam... tzn zamówiłam w tamtym tygodniu a w pn przyszły.... (zaraz wstawię linka)

Edit: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3376

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-04-14 o 07:44
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 07:48   #4118
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja to właśnie zrobiłam... tzn zamówiłam w tamtym tygodniu a w pn przyszły.... (zaraz wstawię linka)

Edit: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3376
Wszystko świetne Super buty, cudny synek i fajny kocur I koniczynka też

edit:
Mariolu, żeby było widac, to ja jeszcze raz dziękuje za próbki!! Doczekac się nie mogę, kiedy je będę mogła testować
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2010-04-14 o 07:49
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 07:49   #4119
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja to właśnie zrobiłam... tzn zamówiłam w tamtym tygodniu a w pn przyszły.... (zaraz wstawię linka)

Edit: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3376
bardzo fajne wszystko
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 08:05   #4120
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

dzięki

Hihi, super szybko jakoś doszło Testuj i zdaj relację
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 08:09   #4121
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Jaki piękny ten niebiesko-stalowy. Kolor marzenie Co to i skąd? Bo jak przyjdzie co do czego, to ja będę musiała wiedzieć gdzie kupić więcej

ja już wczoraj miałam kopertę w skrzynce, ale wieczorek jak człapałam do domu to byłam tak zmordowana, że nie miałam siły wracać z kluczykiem, więc dopiero dzisiaj wyciągnęłam
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 08:31   #4122
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jaki piękny ten niebiesko-stalowy. Kolor marzenie Co to i skąd? Bo jak przyjdzie co do czego, to ja będę musiała wiedzieć gdzie kupić więcej

ja już wczoraj miałam kopertę w skrzynce, ale wieczorek jak człapałam do domu to byłam tak zmordowana, że nie miałam siły wracać z kluczykiem, więc dopiero dzisiaj wyciągnęłam
Niestety nie wiem co to te odsypki mam od różnych wizażanek i jak widzisz, tylko niektóre są podpisane.... a te co nie są to nie wiem, nie udało mis ię wyciągnąć nazw i firm od darczyńców. Ale takie odsypki na dłuuuuugo starczą....
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 08:36   #4123
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem co to te odsypki mam od różnych wizażanek i jak widzisz, tylko niektóre są podpisane.... a te co nie są to nie wiem, nie udało mis ię wyciągnąć nazw i firm od darczyńców. Ale takie odsypki na dłuuuuugo starczą....
No to super Będę testowała

edit:
A teraz albo mi podpowiecie albo będę musiała przekopać minerałowy wątek. Gdzie kupię niedrogi, ale dobry pędzelek do cieni? Oraz - podstawowe - normalnie nakładać te cienie? Po prostu?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2010-04-14 o 08:39
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 09:26   #4124
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

no i kupiłam
chciałam zrobić fotkę w pudełku, ale marudzicie że się chowam to proszę, na kopytach
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 09:31   #4125
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cześć

Ostatnio jest dużo histori w tv a ja ogólnie lubię historię. I chyba po raz pierwszy słyszałam o polskich obozach na wyspie Bute, zwaną też wyspą wężów.

Brewka - udanych zakupów,
o już widzę że zakupu dokonano ładnie wyglądają

Mariola -synek fajny , buty fajne a za kotami nie przepadam

Edytowane przez milgryf
Czas edycji: 2010-04-14 o 09:33
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:11   #4126
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No to super Będę testowała

edit:
A teraz albo mi podpowiecie albo będę musiała przekopać minerałowy wątek. Gdzie kupię niedrogi, ale dobry pędzelek do cieni? Oraz - podstawowe - normalnie nakładać te cienie? Po prostu?
Jest odzielny wątek dotyczący pędzli. Ja mam mieszane pędzle - z Blushe, z coanstala a mój ulubiony to The Body Shop. No tak normalnie...pac pac i już ... tylko lepiej się trzymają na jakiejś bazie...

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
no i kupiłam
chciałam zrobić fotkę w pudełku, ale marudzicie że się chowam to proszę, na kopytach
Fajne Wysokie ale wydają się być stabilne

Cytat:
Napisane przez milgryf Pokaż wiadomość
Cześć

Ostatnio jest dużo histori w tv a ja ogólnie lubię historię. I chyba po raz pierwszy słyszałam o polskich obozach na wyspie Bute, zwaną też wyspą wężów.

Brewka - udanych zakupów,
o już widzę że zakupu dokonano ładnie wyglądają

Mariola -synek fajny , buty fajne a za kotami nie przepadam
kot też fajny Mój TŻ też twierdzi, że nie lubi kotów ale to chyba tylko kokieteria, bo głaszcze naszego, karmi go z ręki itp

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-04-14 o 10:16
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:34   #4127
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Jest odzielny wątek dotyczący pędzli. Ja mam mieszane pędzle - z Blushe, z coanstala a mój ulubiony to The Body Shop. No tak normalnie...pac pac i już ... tylko lepiej się trzymają na jakiejś bazie...
Do TBS to ja pewnie dojade dopiero w maju Ale jak juz pojadę to coś kupię koniecznie I pewnie wreszcie się zdecyduje na macowski pigment pełnowymiarowy bo rok czasu się zbieram z zakupem
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:55   #4128
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Do TBS to ja pewnie dojade dopiero w maju Ale jak juz pojadę to coś kupię koniecznie I pewnie wreszcie się zdecyduje na macowski pigment pełnowymiarowy bo rok czasu się zbieram z zakupem
TBS ma tylko jedną wadę... jest drogi
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:57   #4129
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Jak juz będę w Stolicy buszowała w Złotych, to sobie odżałuję na pędzelek Najwyżej mniej szmat nakupuję
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 11:32   #4130
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jak juz będę w Stolicy buszowała w Złotych, to sobie odżałuję na pędzelek Najwyżej mniej szmat nakupuję
A kiedy przyjeżdżasz? i dlaczego w ZT - tam najdrożej ze wszystkich galerii
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 11:40   #4131
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
A kiedy przyjeżdżasz? i dlaczego w ZT - tam najdrożej ze wszystkich galerii
Jeszcze nie wiem kiedy przyjeżdzam, ale jak ja wpadam do Stolicy to tylko przy okazji jakiejś sprawy służbowej i zwykle mam godzinę, półtora na swoje szaleństwo, taki max. A że biuro jest dosłownie 2 kroki od ZT, to tam lecę Bo Wawy jako takiej nie znam

A tak w ogóle to gdzie jeszcze TBS mają sklepy u nas?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 11:52   #4132
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Mariolu super butki kupiła sobie ostatnio bardzo podobne ale popiel i chyba wyższy obcas mają moje.
Potem wstawię fotki bo narazie czekam na przesyłkę

Jestem już na walizkach ,wylatuję o 18: 50 i jakis mam nostalgiczny nastrój.Z jednej strony dobrze że samolotem bo nie będę widzieć tych flag z czarną wstążką powiewających na wietrze..... Zawsze cieszyłam się bardzo na przyjazd do ojczyzny,teraz też ale towarzyszy mi ogromny smutek.....

Pa
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:07   #4133
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja to właśnie zrobiłam... tzn zamówiłam w tamtym tygodniu a w pn przyszły.... (zaraz wstawię linka)

Edit: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3376
Te pierwsze butki cudne, reszta też ładna, ale komentuję pod mój gust
Synuś udany, kociak też, a TŻ to tak zawsze się dzieli, czy mu kanapka nie smakowała?

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
no i kupiłam
chciałam zrobić fotkę w pudełku, ale marudzicie że się chowam to proszę, na kopytach
Też mi się podobają, w zeszłym roku widziałam coś podobnego w makro, ale jak to ze mną bywa były za szerokie ... (tęgość).
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:11   #4134
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to gdzie jeszcze TBS mają sklepy u nas?
W w-wie pewnie w kilku galeriachm na pewni jest na Targówku i w Arkadii - innychnie znam.

Szpile na wesele a te kozaczki/szaszki do latania na co dzień... TŻ czasami się dzieli a kot z miski nie zje a z ręki zawsze i wszystko, nawt buraki

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-04-14 o 12:12
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:12   #4135
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cześć Ślicznotki

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
no ale protesty to jeszcze większe przegięcie, no kurde, przecież to miejsce pochówku, że co, że parę babć przyjedzie na grób czasem? jakie to będzie miało znaczenie za tydzień dwa dla żyjących? zajmą się wyborami i nową lepszą Polską przecież

chyba sobie buty kupię żeby już się tym nie zajmować
Te protesty nie pasuja, ale z drugiej strony jakby ich nie było to znowu byłoby gadanie, że naród popiera, nie ma innego sposoby, by okazać, że niekoniecznie. Ja tak to odbieram.
Hmm na Wawel żeby wejśc to bilet miec trzeba, o ile mnie pamięć nie myli. Nie mozna ot tak iść pomodlić się do grobów królewskich, więc i do innych też

Też muszę kupić, a mi sie nie chce, ech ta pogoda.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ohh... co to za rozkosz z rana, wysiorbac sobie kawkę

Szłam i myślałam, że nie dojdę. Droga krótka, ale za to... ciekawa. Najpierw przejechał koło mnie jakiś Star czy inny tego typu samochód i znalazłam się w takim obłoku spalin, że myślałam, że mnie cofnie. Później zaleciało od browaru chmielem, który mi po prostu wali gotowanymi ziemniakami (), a na koniec jakaś kobieta koło mnie przeszła, co... pachniała bardzo, bardzo, bardzo mocno czymś przypominającym mi zapach chińskich gumek do gumkowania z podstawówki i trzeci raz mi się zrobiło słabo... doczłapałam się ledwo ledwo, z nadzieją na tą aromatyczną kawkę, którą właśnie piję...


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Mariola buty fajne te na obcasiku, to sa te z allegro?? trafiłaś z rozmiarem
Synus rozkoszny, jak zwykle fryzurka mu pasuje
Kot słodki hihi

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
no i kupiłam
chciałam zrobić fotkę w pudełku, ale marudzicie że się chowam to proszę, na kopytach
Nooo bardzo fajne Brewuś też poluję na szare a to w necie, czy sklepie?

Cytat:
Napisane przez milgryf Pokaż wiadomość
Ostatnio jest dużo histori w tv a ja ogólnie lubię historię. I chyba po raz pierwszy słyszałam o polskich obozach na wyspie Bute, zwaną też wyspą wężów.
Też lubię historie i tez pierwsze słyszę nie tylko o obozach, ale i o wyspie nieuk ze mnie

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to gdzie jeszcze TBS mają sklepy u nas?
W Łodzi

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Mariolu super butki kupiła sobie ostatnio bardzo podobne ale popiel i chyba wyższy obcas mają moje.
Potem wstawię fotki bo narazie czekam na przesyłkę

Jestem już na walizkach ,wylatuję o 18: 50 i jakis mam nostalgiczny nastrój.Z jednej strony dobrze że samolotem bo nie będę widzieć tych flag z czarną wstążką powiewających na wietrze..... Zawsze cieszyłam się bardzo na przyjazd do ojczyzny,teraz też ale towarzyszy mi ogromny smutek.....

Pa
Ano

Spokojnego lotu i zamelduj się, jak już będziesz w kraju
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:18   #4136
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Iwonko, moje z allegro, troszkę za luźne i musze wkładki żelowe dokupić (ale boję się, że numer mniejsze bardzo palce by ściskały a ja mam tańczyć całą noc w nich
A Glutowi to włosy czasami tak sterczą, że matko kochana... i uczesać tego się nie da - tylko pod wodę akutat tego dnia miał wyjątkowo symetrycznego kogucika
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:21   #4137
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Iwonko, moje z allegro, troszkę za luźne i musze wkładki żelowe dokupić (ale boję się, że numer mniejsze bardzo palce by ściskały a ja mam tańczyć całą noc w nich
A Glutowi to włosy czasami tak sterczą, że matko kochana... i uczesać tego się nie da - tylko pod wodę akutat tego dnia miał wyjątkowo symetrycznego kogucika
No wkładki lepsze niż za małe tez tak uwazam

Ale Glutowi pasuje taka zawadiacka fryzurka do tego błysku w oku
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:29   #4138
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Cześć Ślicznotki

Te protesty nie pasuja, ale z drugiej strony jakby ich nie było to znowu byłoby gadanie, że naród popiera, nie ma innego sposoby, by okazać, że niekoniecznie. Ja tak to odbieram.
Hmm na Wawel żeby wejśc to bilet miec trzeba, o ile mnie pamięć nie myli. Nie mozna ot tak iść pomodlić się do grobów królewskich, więc i do innych też

Też muszę kupić, a mi sie nie chce, ech ta pogoda.
no bez przesady, w tej chwili jest mnóstwo sposobów wyrażania swej niezgody, niekoniecznie wykrzykiwanie na ulicy

na zamek tak, ale do katedry nigdy biletu nie kupowałam, może miałam szczęście trafiać na bezbiletowe dni
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:33   #4139
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Brewko fajne butki
wygodne?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:55   #4140
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
no bez przesady, w tej chwili jest mnóstwo sposobów wyrażania swej niezgody, niekoniecznie wykrzykiwanie na ulicy

na zamek tak, ale do katedry nigdy biletu nie kupowałam, może miałam szczęście trafiać na bezbiletowe dni
Moim zdaniem każdy sposób jest dobry żeby pokazać swoje zdanie, ale to moja opinia
Tym bardziej jesli wczesniej takie coś było wypowiadane: http://www.naszdziennik.pl/index.php...tk&id=tk17.txt to akurat ten protest wpasowuje się w tego typu zachowania To ten sam poseł, poseł PiS, co twierdził, ze wybór Baracka Obamy na prezydenta USA to "koniec cywilizacji białego człowieka". Jak widac dla niektórych każda okazja jest dobra.
Tym bardziej, że nikt nie powiedział czemu tam pochowają i jakie sa kryteria następnych tam pochówków. Czy wszyscy, czy tylko ci, co w "bohaterskiej" smierci Ja tam lubie wiedzieć, a nie znosze niedomówień

Odnośnie tv to nie wiem, czy Wy też macie takie odczucie hipokryzji , fałszu, nie mówię, że wszędzie, ale ja jak widzę dziennikarzy, którzy mówią ze łzami w oczach o prezydencie, głosem łamiącym się wychwalają jego cnoty, a jeszcze tydzień wcześniej "jechali" na niego to mi sie słabo robi. Ja tak nie umiem i mysle, że z czyms takim trzeba sie urodzić :roleyes:

Jak byłam w ub.roku w czerwcu to żeby zwiedzić groby trzeba było płacić, więc postanowiłysmy iśc na Mszę, zaskoczona byłam małym pomieszczeniem gdzie się odbywają Msze myślałam, że to olbrzymie ejst, a to mały kościół, no i wtedy pochodziłyśmy z koleżankami po grobach Polaków, ale straz pzreganiała
Tu nawet link taki: http://www.katedra-wawelska.pl/infor...tyczna,26.html

A propos Wawelu miał ktoś okazję do zwiedzania namiotu z bitwy Sobieskiego z Turkami i zagrabnionych wtedy dóbr?? jestem strasznie tego ciekawa i chciałabym to zobaczyć niestety moje koleżanki nie lubią zwiedzać i zawsze musze jakoś lawirować pomiędzy innymi atrakcjami
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-04-14 o 12:59
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.