Odchudzanie po 30 i pozniej 10 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 07:47   #3061
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

hihi szyj i potem zobaczysz top musiałby być jakiś plungowy bo tam dekolt spory i szkoda go

cześć
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:11   #3062
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cześć

Hihi piękna bluzka
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2010-07-06 o 08:37
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:13   #3063
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Właśnie znalazłam zastosowanie dla morskiego szyfonu..
http://www.luxlux.pl/artykul/15127/c...a_jessiki_biel

Cos tego typu chyba sklecę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:24   #3064
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

hihi, no dobijasz mnie ta też jest cudna ale ja bym wywaliła te marszczonkę przy dekoldzie, trochę przeładowany look
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:27   #3065
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Nie, nieee. marszczenia przy dekoldzie nie będzie W ogóle tak się zastanawiam nad jeszcze inna opcją, ale nie mogę znaleźć przykładu Takie pionowe 3 falbanki maszczone po prostu Jedna z zabotem, druga z falbankami
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:48   #3066
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cześć Ślicznotki.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 09:22   #3067
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

cześć

trochę nadrobiłam

Monika i Iwonka wszystkiego naj naj naj

Hihi fajne rzeczy szyjesz, kiedyś szyłam teraz wszystko co do przeróbki oddaję krawcowej bo inaczej leży i leży czeka i czeka

kilka razy próbowałam ustalić jaka pora roku jestem ale wychodzi mi coś między jesienią a zimą ogólnie patrzę w czym mi do twarzy

obseruję coraz więcej zadbanych babeczek czy to w ciąży czy z dziećmi czy też bez większość moich koleżanek jest szczupłych, zadbanych
jak wspominam moją mamę i jej koleżanki gdy byłam mała to większość była przy tuszy i ogólnie to tak starawo wyglądały.
no ale całkiem możliwe że wg dwudziestolatek ja też jestem zaniedbana bo mam włosy na rękach, mało makijażu czy też kucyk na głowie

wczoraj byłam u kosmetyczki i babeczka próbowała mnie wypytać za ile i gdzie sobie usta robiłam a mi plamki zostały po brzydkich pryszczach

cały czas mam gości i już się trochę przyzwyczaiłam moja teściowa ma cukrzycę ale strasznie dużo je i ogólnie w praktyce nie przestrzega diety. Mam wrażenie że to ostatnia przyjemność która jej została i nie zamierza z niej rezygnować.
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 09:25   #3068
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez milgryf Pokaż wiadomość
c
no ale całkiem możliwe że wg dwudziestolatek ja też jestem zaniedbana bo mam włosy na rękach, mało makijażu czy też kucyk na głowie

o to ja też
Bo takie usteczka jak Twoje, to z natury rzadko się zdarzają
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 09:44   #3069
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

No hej kochane Podnoszę się powoli z kawą w ręku Ale jeszcze się nie wyspałam Łydy mnie bolą

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Czy ktoś mógłby mi streścić troszkę, co się działo ? No nie ogarnę tylu stron
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 09:48   #3070
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Dziękuję jeszcze raz za wszystkie życzenia. Kochane jesteście.

Xal ja Ci miałam zaproponować Pogorię ale widzę że już ją podsumowałaś. Ja nie przepadam za opalaniem się ani za chlapaniem się w wodzie (na takim otwartym zbiorniku wodnym boję się pływać) więc niestety nie pomogę.

Dor witaj ponownie.

Kasiu ślicznie wyglądasz.

Hihi kolor tych butów strasznie mi się podoba ale fason już mniej.

Iwonko te turkusowe sandałki rzeczywiście całkiem wygodne są. Najpierw byłam w nich na spacerze ok 3 km a potem jeszcze 4 km do knajpy i z powrotem. Z czego te ostatnie 2 km wracałam po 2 piwach co jest dla mnie dawką śmiertelną i się nie zabiłam.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczynki nie chcecie się razem spotkać? Bo nikt, oprócz Marioli, nic nie mówi
Ja chcę.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
No właśnie Iwonko, ja też nie widzę różnicy między posiadaczkami dzieci a nieposiadaczkami
A ja niestety widzę. Nie tyle w wyglądzie co w mentalności. Niestety znaczna część moich koleżanek w 99% mówi tylko o dziecku/dzieciach.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 10:23   #3071
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
A ja niestety widzę. Nie tyle w wyglądzie co w mentalności. Niestety znaczna część moich koleżanek w 99% mówi tylko o dziecku/dzieciach.
może po prostu nie mają o czym rozmawiać

założyłam białą spódnicę i klapki do pracy, spadł deszcz i mam spódnicę w grochy

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

a w ogóle to http://1.bp.blogspot.com/_-OvjRr_nEM...ipse+razem.jpg kolorki lakierów
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 10:31   #3072
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cześć!
Hihi, ja też bym chciała takie bluzeczki do pracy na upały idealne

Muszę sobie jakieś wygodne sandały kupić.... dzisiaj tramwajem do robo jechałam i rano nie miałam co nałożyć... wyciągnęłam jakieś zdezelowane na koturnie... ale są podniszczone i kurczę źle się tak czułam... jak jeżdżę skuterem to nie mam problemu bo zakładam sportowe jakieś i spodnie a w pracy mam na zmianę pantofelki i spódnicę... a takich do latania wygodnych i ładnych nie mam... może dzisiaj się zmobilizuję i do deichmana podjadę
I muszę powiedzieć, że nie lubię wakacji, bo dziecka nie ma i jakoś się zorganizować nie mogę... nic mis ię nie chce i ciągle brakuje mi czasu (a nawet nie sprzątam, nie gotuję, nie spieszę się do przedszkola itp) ja nie wiem dlaczego... też tak macie?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 10:34   #3073
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
może po prostu nie mają o czym rozmawiać

założyłam białą spódnicę i klapki do pracy, spadł deszcz i mam spódnicę w grochy

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

a w ogóle to http://1.bp.blogspot.com/_-OvjRr_nEM...ipse+razem.jpg kolorki lakierów
A u mnie tylko pachnie deszczem, ale spaść nie chce A mógłby bo po tym Openerze mój samochód wygląda jakby stał tydzień w fabryce produkującej i tnącej płyty MDF

Mariola ja też tak mam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 10:37   #3074
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cześć Ślicznotki

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Iwonko podbicie mi nie leży, tzn. stopa nie leży na całej podeszwie :/
Mnie tez nie co widac na zdjęciu

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A mianowicie, zachorowałam na taką bluzkę jakta z załącznika, tylko z białego szyfonu. Szyfon, jak wiadomo, jest prześwitujący, a biały w szczególności... i zastanawiam się jak taką bluzkę nosić. Na cielisty stanik? Na top?
Hihi sliczna bluzeczka! ja bym na jakis subtelny topik nosila chyba, ale nie wiem nie umiem ocenic bez mierzenia
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ilonka, czy to jest wyzwanie dla mnie? Nie umiem jeszcze takiego żabotu zrobić

To nie satynka, to szyfon jedwabny, błyszczący, sliski jak satyna, ale cieniutki, lejący taki, subtelniejszy. Tak na moje oko
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Właśnie znalazłam zastosowanie dla morskiego szyfonu..
http://www.luxlux.pl/artykul/15127/c...a_jessiki_biel

Cos tego typu chyba sklecę
Bardzo fajna

Cytat:
Napisane przez milgryf Pokaż wiadomość
Monika i Iwonka wszystkiego naj naj naj
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez milgryf Pokaż wiadomość
[wczoraj byłam u kosmetyczki i babeczka próbowała mnie wypytać za ile i gdzie sobie usta robiłam a mi plamki zostały po brzydkich pryszczach


Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No hej kochane
Czesc Dominiko! :

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Iwonko te turkusowe sandałki rzeczywiście całkiem wygodne są. Najpierw byłam w nich na spacerze ok 3 km a potem jeszcze 4 km do knajpy i z powrotem. Z czego te ostatnie 2 km wracałam po 2 piwach co jest dla mnie dawką śmiertelną i się nie zabiłam.
No to się cieszę mówiłam, że naprawde sa wygodniutkie


Dziewczynki poprosze o podpowiedź:
dziewczynka ponad 2,5roku to ile centymetrow (moze byc wiecej) i chlopczyk 10 m-cy to ile centymetrow? chce dzis kupic ciuszki na wyprzach. Poradzcie cosik



http://AnkaraSuperZoo.mondozoo.com klik
Dziękuję za wszystkie kliki


Dominko - czekam na fotki

Mariola - ja tak nie mam
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-07-06 o 10:40
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 10:40   #3075
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Iwona, 2-3lata to około 92-98 a 3-4 98-104 zależy czy jest normalna czy filigranowa
z maluchem nie poradzę, bo tutaj różnie

Domi a my się może wybierzemy nad Bałtyk w weekend tylko nocleg, nie masz tel do Winly przypadkiem?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 10:43   #3076
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Iwonko, mam tylko fotki z komórki i to dosłownie kilka. Na FB dwie najlepsze wrzuciłam. Tam nie można normalnych aparatów wnosić
Ilona nie mam niestety
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 10:51   #3077
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Iwona, 2-3lata to około 92-98 a 3-4 98-104 zależy czy jest normalna czy filigranowa
z maluchem nie poradzę, bo tutaj różnie
Dziękuję dziewczynka ma 2,5 roczku i jest drobinka, czoraj kupilam juz jedna sukieneczke na 98cm, ale w drugi sklepie pani mi usilnie wmawiala, ze 98cm to ma roczne dziecko i zglupialam bo to nies typowe sklepy dla dzieci tylko w sieciówkach H&M, C&A kupowalam

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Iwonko, mam tylko fotki z komórki i to dosłownie kilka. Na FB dwie najlepsze wrzuciłam. Tam nie można normalnych aparatów wnosić
O to sobie zobacze wieczorkiem na fb nie wiedzialam, ze aparatow nie można
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 10:52   #3078
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Iwonko, dziękuję w takim razie za tusz miałam sobie taki zakupić (bo właśnie ten szał na wizazu jest na niego) mam inny z essenca i jest fajny. Tym pomalowałam dzisiaj rzęsy. Całkiem fajnie... tylko długo wysycha - kichnęłam po umalowaniu i odbił mi się na powiece, bo zmrużłam oczy

No z ubrankami to nie pomogę, bo już nie pamiętam jak w tym wieku dzieci wyglądają... może podpytaj rodziców na jaki rozmiar kupują ubranka
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 10:55   #3079
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Można, ale tylko takie do 5MP Tylko VIP'y moga wnosić. No i oczywiście Ci z akredytacją Nawet na kabaretony można brać aparat. Alter Art fisiuje strasznie Akredytacje potrafi dać tylko na kilka godzin jednego dnia
Mój kolega chyba drugiego dnia festiwalu na fb napisał, że ma do oddania dwa Vip'owskie bilety, ale nim się zorientowaliśmy to już po ptokach było
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 11:09   #3080
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczynka ma 2,5 roczku i jest drobinka, czoraj kupilam juz jedna sukieneczke na 98cm, ale w drugi sklepie pani mi usilnie wmawiala, ze 98cm to ma roczne dziecko i zglupialam bo to nies typowe sklepy dla dzieci tylko w sieciówkach H&M, C&A kupowalam



O to sobie zobacze wieczorkiem na fb nie wiedzialam, ze aparatow nie można
98 na roczne, Olka taki nosi

C&A ma znacznie zawyżone rozmiary, można brać śmiało 1rozmiar mniejsze
H&M ma znowu ciuszki długie i szczupłe, i też zawyżone
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:11   #3081
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Iwonko, dziękuję w takim razie za tusz miałam sobie taki zakupić (bo właśnie ten szał na wizazu jest na niego) mam inny z essenca i jest fajny. Tym pomalowałam dzisiaj rzęsy. Całkiem fajnie... tylko długo wysycha - kichnęłam po umalowaniu i odbił mi się na powiece, bo zmrużłam oczy

No z ubrankami to nie pomogę, bo już nie pamiętam jak w tym wieku dzieci wyglądają... może podpytaj rodziców na jaki rozmiar kupują ubranka
No to fajnie, może akurat Tobie tusz sie spodoba. Dla mnie klapa

Nie chce pytać rodziców, bo to ma być niespodzianka, a inaczej nie będzie. poza tym nie mam zbyt częstego kontaktu z rodzicami, a jak mam to nie gadam z nimi o ubrankach, więc od razu byłoby wiadomo.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Można, ale tylko takie do 5MP Tylko VIP'y moga wnosić. No i oczywiście Ci z akredytacją Nawet na kabaretony można brać aparat. Alter Art fisiuje strasznie Akredytacje potrafi dać tylko na kilka godzin jednego dnia
Mój kolega chyba drugiego dnia festiwalu na fb napisał, że ma do oddania dwa Vip'owskie bilety, ale nim się zorientowaliśmy to już po ptokach było
Ooo nie wiedzialam, ze takie obostrzenia sa

U mnie zachmurzyło sie bardzo, szaro i wiatrzysko jakies starszne, bo musialam okno przymknac tak wieje firanka
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:14   #3082
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Iwona, ale można sposobem np. "O jak te Wasze dzieci rosną! Na jaki romiar już ubranka kupujesz?!" coś w tym stylu...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:14   #3083
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
98 na roczne, Olka taki nosi

C&A ma znacznie zawyżone rozmiary, można brać śmiało 1rozmiar mniejsze
H&M ma znowu ciuszki długie i szczupłe, i też zawyżone
Ja nie mam rozeznania, ale pzred zakupami rzuciłam okiem do neta, no i chciałam dla dziewczynki 2,5 rocznej na 98cm kupić, a dla chłopczyka 10m-cy na 80cm, może tak być? kurcze nie łapię się w tych sklepowych kwestiach i przez ta kobiete wczoraj tak zglupialam w sklepie, ze nie kupilam i dzis musze raz jeszcze pojechac a tu deszcze i burza chyba nadchodza.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:21   #3084
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja nie mam rozeznania, ale pzred zakupami rzuciłam okiem do neta, no i chciałam dla dziewczynki 2,5 rocznej na 98cm kupić, a dla chłopczyka 10m-cy na 80cm, może tak być? kurcze nie łapię się w tych sklepowych kwestiach i przez ta kobiete wczoraj tak zglupialam w sklepie, ze nie kupilam i dzis musze raz jeszcze pojechac a tu deszcze i burza chyba nadchodza.
no może być
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:24   #3085
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no może być
dziekuję, wolę sie upewnic, żeby w sklepie nie zgłupieć znowu

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Iwona, ale można sposobem np. "O jak te Wasze dzieci rosną! Na jaki romiar już ubranka kupujesz?!" coś w tym stylu...
No nie bardzo bo widuje je bardzo mało i chcialam przy wizycie już cos dać

Ale leje u mnie!!! i wiatrzysko takie!!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-07-06 o 11:32
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:41   #3086
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Iwona, jakby co to zawsze służę w tych kwestiach
do 86cm możesz w zasadzie brać

Mariola, mam pytanie techniczne, czy kreska na dolnej powiece i załamanie górnej mogą być w tym samym kolorze czy popełniłam faux pass
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:48   #3087
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Iwona, jakby co to zawsze służę w tych kwestiach
do 86cm możesz w zasadzie brać
Dziękuję za pomoc

U mnie tak leje i grzmi, że odechciało mi sie jechac na zakupy bo parasol i tak sie nie nada no nic może pzrejdzie zanim wyjdę. Że też wczoraj ta babka mnie tak zmylila, mialabym juz wszystko kupione!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:50   #3088
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
A ja niestety widzę. Nie tyle w wyglądzie co w mentalności. Niestety znaczna część moich koleżanek w 99% mówi tylko o dziecku/dzieciach.
ja przyznaję się bez bicia że na początku też gadałam dużo o dziecku, miałam koleżankę która urodziła synka w tym samym czasie i spotykałyśmy się i gadałyśmy
po jakimś czasie mi przeszło

u mnie narazie deszczu nie widać ale jest bardzo gorąco i duszno
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:51   #3089
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Mariola, mam pytanie techniczne, czy kreska na dolnej powiece i załamanie górnej mogą być w tym samym kolorze czy popełniłam faux pass
Może być dlaczego nie? Ja robię różne bo lubię kolory
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 12:02   #3090
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

U mnie juz po ulewie i burzy letniej jest szansa, że nie zmoknę w drodze do sklepów
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.