Całowanie na spontanie hihi :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 21:23   #1
Basiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 330
Wyślij wiadomość przez ICQ do Basiula
Talking

Całowanie na spontanie hihi :D


Zdarzają wam się dziewczyny przygody z całowaniem "nieznajomych "na imprezkach itp Kompletna spontaniczność (życie jest jedno ) czy krótka droga do puszczania się? ?Co sądzicie o takim zachowaniu ?
Basiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 21:28   #2
Chocoblue
Raczkowanie
 
Avatar Chocoblue
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 344
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Mi się zdarzyło ostatnio z kimś poznanym na majówce w górach no i całkiem całkiem Nie uważam tego za złe o ile nie powtarza się za często. Raz na jakiś czas każdemu spontan się należy, a dopóki jest się wolnym to przecież można fruwać
__________________
"Człowiek musi przebywać z samym sobą,
powinien więc zadbać, aby było to dobre towarzystwo."

Chocoblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 21:29   #3
uleczkaa8
Przyczajenie
 
Avatar uleczkaa8
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: moj pokoj :* :)
Wiadomości: 23
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Cytat:
Napisane przez Basiula Pokaż wiadomość
Zdarzają wam się dziewczyny przygody z całowaniem "nieznajomych "na imprezkach itp Kompletna spontaniczność (życie jest jedno ) czy krótka droga do puszczania się? ?Co sądzicie o takim zachowaniu ?


wg. mnie NIE NIE NIE i jeszcze raz nie!
jeś.li ma się swojego TŻ ktorego sie kocha...
ja npo. nie umiałabym całować sie z innym i nie chciałabym aby moj TŻ tak zrobił
pozdrawiam.....
uleczkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 21:32   #4
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

zdarzyło mi się, owszem, oczywiście byłam wtedy singlem. hmm, nie potępiam jeżeli ktoś jest wolny, wszystko jest dla ludzi, pocałunki to nic takiego wg. mnie
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 21:33   #5
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Nie,nigdy nie całowałam się na spontanie z nowo poznanym kolesiem na imprezie i wogóle nigdzie.Ale muszę przyznać,że miałam czasami na to ochotę.Nie mówię,że nigdy tego nie zrobię,bo czasami naprawdę można coś poczuć ,ale ogólnie kojarzy mi się to z jednorazową akcją.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 21:36   #6
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Kiedys sie zdarzalo... glownie wlasnie na dyskotekach
Ale juz z tego wyroslam i mam tego swojego łobuza..wiec takie przypadkowe pocalunki z innymi mi sie nie zdarzaja:p
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 21:41   #7
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Mi również się zdarzyło, i nie uważam tego za coś złego, jeśli oczywiście jest się singlem
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 21:43   #8
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D


Edytowane przez Monicoor
Czas edycji: 2012-06-08 o 20:47
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 21:46   #9
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

A ja się nie całowałam nigdy,kto mnie przebije?
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:06   #10
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
zdarzyło mi się, owszem, oczywiście byłam wtedy singlem. hmm, nie potępiam jeżeli ktoś jest wolny, wszystko jest dla ludzi, pocałunki to nic takiego wg. mnie
Zgadzam się z Tobą całkowicie. Mi się to zdarza nawet często. I nie widzę w tym nic złego, bo jestem singlem. Nikogo tym nie krzywdzę. I nie uważam tak jak napisała autorka wątku, że byc może to krótka droga do puszczania się.... Całowanie z nowo poznanym kolesiem: tak, ale przypadkowy seks absolutnie odpada.
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:09   #11
Basiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 330
Wyślij wiadomość przez ICQ do Basiula
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Cytat:
Napisane przez Sweetheart86 Pokaż wiadomość
I nie uważam tak jak napisała autorka wątku, że byc może to krótka droga do puszczania się....
Kochana ja tak nie uważam po prostu takie opinie zdarza mi sie slyszec.Chodzilo mi o to czy macie podobne...
Basiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 22:16   #12
hollymmest
Przyczajenie
 
Avatar hollymmest
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

jeżeli jest się na imprezie i się coś wypije, to czasem włącza się taki wewnętrzny przytulak. xD może nie z całkiem obcą osobą, ale zdarzyło mi się całować tak na spontanie. xP całkiem śmieszna rzecz. x)
xoxo
hollymmest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:29   #13
me myself & I
Raczkowanie
 
Avatar me myself & I
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 195
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

....że sie tak wyrażę, punkt widzenia zależy do punktu siedzenia;P
Single inaczej patrzą na świat, niż te "zajęte".
Ja też różnie patrzylam na takie wybryki XD
me myself & I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:38   #14
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Mnie się nie zdarza. Rozumiem jeszcze raz na jakiś czas, różne są sytuacje, ale często brzydziłabym się tak ciągle z innym.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:41   #15
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Cytat:
Napisane przez Basiula Pokaż wiadomość
Kochana ja tak nie uważam po prostu takie opinie zdarza mi sie slyszec.Chodzilo mi o to czy macie podobne...
Ja nie napisałam, że Ty tak uważasz. Zadałaś w pierwszym poście pytanie czy jest to spontanicznośc czy droga do puszczania się. Dlatego użyłam słowa "byc może". A co do tego, że są takie opinie, że często się je słyszy to prawda.
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:48   #16
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Raz calowalam sie z chlopakiem tego samego wieczora,w ktorym go poznalam.. Troche sie gadalo w grupce znajomych,bylo piwo...(przez kumpla go poznalam) az w koncu gdy wszyscy sie rozchodzili zaczelismy sie calowac gdzies za murkiem...taki spontan... po prostu mocno zaiskrzylo Ale nic wiecej nie bylo...nie,nie.. Potem spotykalismy sie przez jakis czas ale dlugo to nie trwało... Rzucilam go. Dla innego spontana..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:55   #17
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Może nie na dyskotece, ale jak byłam singlem to marzyło mi isę jakies romantyczne spotkanie z ideałem, z kórym nie bedę czekała zbyt długo na pocałunek a tak w życiu to nie popieram całowania sie "dla sportu", tzn. to raczej nie w moim idealistyczno-romantycznym stylu
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 01:40   #18
Lilka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 182
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Spontaniczność w granicach rozsądku jest w porządku.

Edytowane przez Lilka212
Czas edycji: 2011-11-17 o 19:15
Lilka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 05:17   #19
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Jasne, że się zdarzyło. I tak naprawdę to ostatnia rzeczy jaką potępiam. Życie jest jedno i nie obchodzi mnie co o mnie myślą cnotki niewydymki, starsze panie, czy inne moherowe berety.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 05:48   #20
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Takie coś jest ok jeśli ktoś jest singlem...tylko nigdy nie ma się gwarancji,że chłopak z którym się całujemy też jest singlem.... dlatego raczej nie jestem za tego typu rozrywkami.
Natomiast zdażyło mi się to i trochę wiecej na randce w ciemno z zupełnie nieznanym mi facetem (poza rozmowami na gg) ..natomiast nie całowałabym kogoś gdybym nic o nim nie wiedziała bo przecież może ma dziewczynę,a nie chciałabym wtedy być na jej miejscu

kiedyś zrobiłam taki błąd na wakacjach poznałam chłopaka, całowaliśmy się,chodziliśmy za rekę-taka rozrywka na jeden wieczór.

On z dumą mi oświadczył,że ma dziewczynę jakby nie było to dla niego problemem i dalej zachowywał się jakby nigdy nic. Pomyślałam sobie jak bym się czuła na miejscu tej dziewczyny gdybym się dowiedziała i poprosiłam żeby mnie odprowadził bo nie miałam zamiaru tego kontynuować.
Żyje się raz ale zasady i trochę empatii trzeba mieć.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 07:04   #21
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Jasne, że się zdarzyło. I tak naprawdę to ostatnia rzeczy jaką potępiam. Życie jest jedno i nie obchodzi mnie co o mnie myślą cnotki niewydymki, starsze panie, czy inne moherowe berety.
a dla mnie pocałunek to coś, co rezerwuję dla kochanej osoby. nie, jak to ktoś nazwał wyżej 'nic takiego' no ale ja to ja - nawet z koleżankami z roku które się tak namiętnie cmokają bo to nie sprawia mi ŻADNEJ frajdy. btw jest taki mądry aforyzm 'kobiety całują się na powitanie bo nie mogą się ugryźć' proszę mi tu nie wyjeżdżać z moherowymi beretami.

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Takie coś jest ok jeśli ktoś jest singlem...tylko nigdy nie ma się gwarancji,że chłopak z którym się całujemy też jest singlem.... dlatego raczej nie jestem za tego typu rozrywkami.
Natomiast zdażyło mi się to i trochę wiecej na randce w ciemno z zupełnie nieznanym mi facetem (poza rozmowami na gg) ..natomiast nie całowałabym kogoś gdybym nic o nim nie wiedziała bo przecież może ma dziewczynę,a nie chciałabym wtedy być na jej miejscu

kiedyś zrobiłam taki błąd na wakacjach poznałam chłopaka, całowaliśmy się,chodziliśmy za rekę-taka rozrywka na jeden wieczór.

On z dumą mi oświadczył,że ma dziewczynę jakby nie było to dla niego problemem i dalej zachowywał się jakby nigdy nic. Pomyślałam sobie jak bym się czuła na miejscu tej dziewczyny gdybym się dowiedziała i poprosiłam żeby mnie odprowadził bo nie miałam zamiaru tego kontynuować.
Żyje się raz ale zasady i trochę empatii trzeba mieć.
nie można tego ująć lepiej.

a potem te same dziewczyny zakładają wątki 'mój TŻ zdradził, całował się z inną pomocy'.
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 08:45   #22
Basiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 330
Wyślij wiadomość przez ICQ do Basiula
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Nawiązując do tematu czasy (nie)stety diametralnie się zmieniają.Poligamia,takie właśnie całowanie,kilka dziewczyn,facetów w tym samym czasie...kilka numerów telefnów(wiadomo w jakim celu) I to wszystko tak perfekcyjnie zorganizowane...Ehh jak tu nadążyć...
Basiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 09:20   #23
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

No ale przykre to trochę...
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 09:51   #24
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

A kto mnie pobije? Ja się całowałam na jednej imprezie z dwoma i nawet nie wiem do dziś jak mieli na imie... Wiem że to nie jest powód do dumy ale to było bardziej żeby uleczyć moje złamane serce..

W sumie to zdarza mi się taki spontan czasami... I też uważam że to nie jest droga do puszczania się, i jest to zarezerwowane tylko i wyłącznie dla singli.

A jeśli chłopak ma dziewczyne to powinien być jej wierny. Bo jeśli jakiś zaczyna ze mną tańczyć to co mam sobie pomyśleć? Gdyby miał dziewczyne to by tego nie robił a jeśli kłamie to już jego sprawa..
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 10:54   #25
tygrysica2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 24
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

.
__________________
zakochana w Moim K.**

Edytowane przez tygrysica2008
Czas edycji: 2008-07-14 o 13:52
tygrysica2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 10:59   #26
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
A kto mnie pobije? Ja się całowałam na jednej imprezie z dwoma i nawet nie wiem do dziś jak mieli na imie... Wiem że to nie jest powód do dumy ale to było bardziej żeby uleczyć moje złamane serce..

W sumie to zdarza mi się taki spontan czasami... I też uważam że to nie jest droga do puszczania się, i jest to zarezerwowane tylko i wyłącznie dla singli.

A jeśli chłopak ma dziewczyne to powinien być jej wierny. Bo jeśli jakiś zaczyna ze mną tańczyć to co mam sobie pomyśleć? Gdyby miał dziewczyne to by tego nie robił a jeśli kłamie to już jego sprawa..
no nie wiem czy tylko jego sprawa... a jakby się okazało,że Twój chłopak całował się z inną to nie byłabyś na tą inną zła? tylko byś powiedziała: skąd biedaczka miała wiedzieć,że mój chłopak jest zajęty... łatwo się mówi do póki nie jest się tą zdradzoną dziewczyną.

w sumie racja, skąd można wiedzieć czy ten chłopak ma dziewczynę..zawsze może okłamać. dlatego ja wolę się w takie coś nie bawić niż mieć na sumieniu jakieś dziewczyny....chociaż z drugiej strony nie bedzie się taki drań całować ze mną to znajdzie sobie inną chętną do zdradzenia swojej dziewczyny.

całowanie się na jednej imprezie z dwoma czy trzema to żaden wyczyn..jak dziewczyna jest chętna do takich rzeczy to znajdzie się wielu facetów, nawet jeśli dziewczyna nie jest specjalnie ładna po prostu mężczyzni skorzystają z okazji...jak daje za darmo to trzeba brać,nieważne jak wygląda.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 11:01   #27
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
no nie wiem czy tylko jego sprawa... a jakby się okazało,że Twój chłopak całował się z inną to nie byłabyś na tą inną zła? tylko byś powiedziała: skąd biedaczka miała wiedzieć,że mój chłopak jest zajęty... łatwo się mówi do póki nie jest się tą zdradzoną dziewczyną.

w sumie racja, skąd można wiedzieć czy ten chłopak ma dziewczynę..zawsze może okłamać. dlatego ja wolę się w takie coś nie bawić niż mieć na sumieniu jakieś dziewczyny....chociaż z drugiej strony nie bedzie się taki drań całować ze mną to znajdzie sobie inną chętną do zdradzenia swojej dziewczyny.

całowanie się na jednej imprezie z dwoma czy trzema to żaden wyczyn..jak dziewczyna jest chętna do takich rzeczy to znajdzie się wielu facetów, nawet jeśli dziewczyna nie jest specjalnie ładna po prostu mężczyzni skorzystają z okazji...jak daje za darmo to trzeba brać,nieważne jak wygląda.
dokładnie
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 12:40   #28
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
zdarzyło mi się, owszem, oczywiście byłam wtedy singlem. hmm, nie potępiam jeżeli ktoś jest wolny, wszystko jest dla ludzi, pocałunki to nic takiego wg. mnie

mnie się zdarzało, oj zdarzało sie
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 12:45   #29
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Jasne, że się zdarzyło. I tak naprawdę to ostatnia rzeczy jaką potępiam. Życie jest jedno i nie obchodzi mnie co o mnie myślą cnotki niewydymki, starsze panie, czy inne moherowe berety.
podpisuje sie pod tym dwoma łapkami
w zyciu jest za duzo powaznych spraw i problemow, zeby sobie odmawiac takich malych przyjemnosci
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 12:50   #30
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Całowanie na spontanie hihi :D

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
A kto mnie pobije? Ja się całowałam na jednej imprezie z dwoma i nawet nie wiem do dziś jak mieli na imie... Wiem że to nie jest powód do dumy ale to było bardziej żeby uleczyć moje złamane serce..

W sumie to zdarza mi się taki spontan czasami... I też uważam że to nie jest droga do puszczania się, i jest to zarezerwowane tylko i wyłącznie dla singli.

A jeśli chłopak ma dziewczyne to powinien być jej wierny. Bo jeśli jakiś zaczyna ze mną tańczyć to co mam sobie pomyśleć? Gdyby miał dziewczyne to by tego nie robił a jeśli kłamie to już jego sprawa..
Zgadzam sie..

I tak dodam,Ladnie,ladnie.. Tak z dwoma od razu?

Ja akuratwiedzialam jak ma na imie i,ze jest wolny....i ja wtedy tez bylam singlem wiec nie mam sie czego wstydzic,na szczescie
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.