Inny chłopak...połechtanie własnego EGO? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 18:11   #1
Brasil22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 66

Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?


Witam Was,
Zaznaczę na wstępie, że jestem obecnie w związku z dużym stażem, jestesmy jednak jeszcze chłopakiem i dziewczyną, nic więcej...
Jakis czas temu nawiązałam z własnej woli (ja zrobiłam 1 krok) kontakt z pewnym chlopakiem - chcialam mu pomoc w pewnej sytuacji. No i mielismy b.sporadyczny kontakt przez internet. Ostatnio odezwał się z propozycją spotkania. Przez mysl przebiegly mi 2 mysli...spotkam sie, co mi szkodzi, pogadamy i tyle a druga to: jejku, nie moge przeciez! mam chlopaka... Kolezanka jednak zaczela mnie namawiac na to spotkanie, zaczela zartowac ze przeciez to nic takiego. Zgodzilam sie. Spotkalismy sie, on nie wie ze mam chlopaka - chyba. I na tym zakoncze opowiesc co dalej.
Trapi mnie teraz mysl: czy ja go nie wykozystuje jako kogos kto polechta moje ego...? Jak wspominalam od dlugiego czasu jestem z 1 chlopakiem, nie mialam wczesniej nikogo przed nim...tak wiec tylko on jest w moim zyciu. Troche brakowalo mi tego, aby ktos inny zwrocil na mnie uwage... czulam sie mniej atrakcyjna niz kiedys, teraz, jak ten chlopak zwrocil na mnie uwage czuje sie jakbym fruwala - zaznaczam, nie zakochalam sie. Jednak wiem, ze bede sie zle czula, jak on znow sie bedzie chcial spotkac...nie wiem co mu wtedy powiem myslalam zeby mu powiedziec, ze jestem zajeta...ale nie moglo mi to przejsc przez gardlo:/

Powiedzcie, czy moje zachowanie jest bardzo zle?
Czy moze ktoras zWas tak miala??
Brasil22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:22   #2
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Poprostu powiedz mu,ze masz faceta

a twoj Tż wie o tym spotkaniu waszym, pewnie nie co?
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:23   #3
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

myślę, że niepotrzebnie robisz sobie jakieś wyrzuty. ludzka rzecz chcieć sie podobać i ludzka rzecz mieć znajomych. no i tyle

nie ma co za bardzo sie rozwodzić nad takimi problemami, bo im więcej się myśli tym głupsze pomysły przychodzą do głowy.
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:28   #4
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Podratowałaś swoje ego? Świetnie no to teraz zastanów się czy chcesz robić to dalej kosztem Twojego związku.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:36   #5
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Dobrze,ze sie nie zakochałas po pierwszym spotkaniu))
Skąd wiesz,ze zaproponuje drugie,skoro po pierwszym nie zaproponował od razu? Zwykle tak sie dzieje. Moze martwisz sie niepotrzebnie.Albo nudzisz.
Takie mi mysli przyszły do głowy po przeczytaniu tego watku.Pozdrawiam
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:58   #6
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

wg mnie odpowiedz brzmi - tak, chciałaś połechtać swoje ego
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 19:03   #7
Brasil22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 66
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Tak tak...domyslam sie, ze chcialam sie dowartosciowac...
czy sie nudze? raczej nie.
Moj chlopak o tym nie wie, pewnie by mu sie to nie spodobalo.
Atamtemu POPROSTU powiedziec jest mi jakos trudno, nie wiem czemu, glupio wyjdzie bo nie powiedzialam od razu... no ale wiem, musze to zrobic...i zrobie.
Brasil22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 20:01   #8
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Podratowałaś swoje ego? Świetnie no to teraz zastanów się czy chcesz robić to dalej kosztem Twojego związku.

no wlasnie...nie warto. i wiem co mowie niestety...z klamstw jest sie trudno wyplatac...ja na Twoim miejsu opowiedzialabym chlopakowi a tamtemu ze masz kogos
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 20:07   #9
Basiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 330
Wyślij wiadomość przez ICQ do Basiula
Smile Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Według mnie teraz wszystko zależy od Twojego podejscia.Moze po kilku spotkaniach i rzeczywistym połechtaniu ego stwierdzisz,że ten chłopak moze być odpowiedni jako kumpel i to wystarczy.Gorzej jak ten ten dreszczyk emocji Ci nie przejdzie i wtedy nalezaloby pogadac z nim i sie zastanowic czego rzeczywiscie chcesz....P.s Nie wkrecaj sie za szybko
Basiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 22:14   #10
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

nie warto narażać trwałego związku tylko po to żeby znowu poczuć się atrakcyjną czy poprawić sobie humor w dodatku skrzywdzisz chłopaka który może ma nadzieję na coś więcej...
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 17:22   #11
Brasil22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 66
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
nie warto narażać trwałego związku tylko po to żeby znowu poczuć się atrakcyjną czy poprawić sobie humor w dodatku skrzywdzisz chłopaka który może ma nadzieję na coś więcej...
wiem...zdaje sobie z tego sprawe. nie kontaktowal sie ze mna od tamtego czasu (moze wyczail ze mam chlopaka, np.na NK), albo cos mu sie odwidzialo po 1 spotkaniu. W sumie tak by bylo najlepiej...jakby sie juz nie odezwal (chociaz nie wiem czemu, ale sprawdzam poczte czy czasem nie napisal...).
Jednak wiem, ze jak sie teraz odezwie, to bede mu musiala powiedziec cala prawde.

mav: nie rozumiem po co mialabym mowic chlopakowi o tym spotkaniu? to trwalo kilkanascie min. i tyle, pogadalismy i dowidzenia. Czy ja mam mu sie spowiadac z kazdego mojego kroku? co innego, jakbym go oklamala naprawde. Ja wiem, ze i on mi sie ze wszystkiego nie tlumaczy, ma swoje kolezanki i tyle.
Brasil22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 17:55   #12
niechcemiecemaila
Raczkowanie
 
Avatar niechcemiecemaila
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 72
GG do niechcemiecemaila Send a message via Skype™ to niechcemiecemaila
Smile Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Ja myślę że dobrze Ci to zrobiło.. Czujesz się pewnie bardziej dowartościowana, bardziej atrakcyjna. Skoro poprawiło Ci to humor, czujesz sie dobrze, a między wami DO NICZEGO nie doszło jesteś fair. Tylko uważaj żeby to nie doszło za daleko. Drugie spotkanie, trzecie spotkanie, czwarte i możesz sie pogubić w tym co czujesz... Nie zakochałaś się ale to nie wyklucza tego że się nie zakochasz . Uczucie może przyjść z czasem. Uważaj żeby nie zabrnąć za daleko, potem będziesz miała dylematy .. a skoro dobrze Ci w tym związku tego się trzymaj , i nie poddawaj się przelotnemu uczuciu . Jeśli zależy Ci na szczerości z partnerem powiedz mu . Może zacznie Cię bardziej dowartościowywać, jeśli mu powiesz że potrzebujesz wiedzieć , że jesteś atrakcyjna, wspaniała. A jeśli wolisz nie ryzykować , nie mów mu. Ale pamiętaj o granicach. Pozdrawiam I zazdroszczę powodzenia oraz związku. Mój nie ma długiego stażu
niechcemiecemaila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 19:28   #13
Brasil22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 66
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Cytat:
Napisane przez niechcemiecemaila Pokaż wiadomość
Ja myślę że dobrze Ci to zrobiło.. Czujesz się pewnie bardziej dowartościowana, bardziej atrakcyjna. Skoro poprawiło Ci to humor, czujesz sie dobrze, a między wami DO NICZEGO nie doszło jesteś fair. Tylko uważaj żeby to nie doszło za daleko. Drugie spotkanie, trzecie spotkanie, czwarte i możesz sie pogubić w tym co czujesz... Nie zakochałaś się ale to nie wyklucza tego że się nie zakochasz . Uczucie może przyjść z czasem. Uważaj żeby nie zabrnąć za daleko, potem będziesz miała dylematy .. a skoro dobrze Ci w tym związku tego się trzymaj , i nie poddawaj się przelotnemu uczuciu . Jeśli zależy Ci na szczerości z partnerem powiedz mu . Może zacznie Cię bardziej dowartościowywać, jeśli mu powiesz że potrzebujesz wiedzieć , że jesteś atrakcyjna, wspaniała. A jeśli wolisz nie ryzykować , nie mów mu. Ale pamiętaj o granicach. Pozdrawiam I zazdroszczę powodzenia oraz związku. Mój nie ma długiego stażu
powodzenia to ja nie mam, naprawde... to pierwsza osoba od kilku dlugich lat ktora zwrocila na mnie uwage (nie mowie o kims kto sie np.obejzal za mna na ulicy). a zwiazek owszem, dlugii planujemy wspolna przyszlosc wlasnie.
ehh

pozdrawiam
Brasil22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 08:53   #14
Brasil22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 66
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Problem jest...sprawdzam poczte b.czesto i dziwie sie ze tamten sie nie oddzywa...boze,nie oddzywa sie i mysle przez to o nim dosc czesto! Ehh... Ja juz mialam w trakcie tego zwiazku kilka 'zauroczen'i szybko one mijaly...mam nadz.ze i teraz tak bedzie...
Brasil22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 09:28   #15
Brasil22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 66
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Znow zrobilam 1 krok po tym spotkaniu... wychodzilysmy z kumpela na impreze, zapytalam czy moze i on sie gdzies wybiera, odp. ze tak i podal mi swoj nr tel.zebym zadzwonila. nie zadzwonilam. na nast.dzien odpisal ze super sie bawil, ze dawno tak dobrze... to mnie zasmucilo, ze mnie tam nie bylo
Teraz sie nie oddzywa po moim ostatnim mailu.


Czemu faceci sa tacy dziwni??? czemu bnie moga powiedziec o co im chodzi i tyle?! raz chce sie spotkac a pozniej sie nie oddzywa!! odwidzialo mu sie cos? jesli tak, to czemu tego nie powie i koniec?!

Moze ktoras z was wytlumaczy mi ich psychike?
Brasil22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 10:53   #16
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Cytat:
Napisane przez Brasil22 Pokaż wiadomość
Witam Was,
Zaznaczę na wstępie, że jestem obecnie w związku z dużym stażem, jestesmy jednak jeszcze chłopakiem i dziewczyną, nic więcej...
Jakis czas temu nawiązałam z własnej woli (ja zrobiłam 1 krok) kontakt z pewnym chlopakiem - chcialam mu pomoc w pewnej sytuacji. No i mielismy b.sporadyczny kontakt przez internet. Ostatnio odezwał się z propozycją spotkania. Przez mysl przebiegly mi 2 mysli...spotkam sie, co mi szkodzi, pogadamy i tyle a druga to: jejku, nie moge przeciez! mam chlopaka... Kolezanka jednak zaczela mnie namawiac na to spotkanie, zaczela zartowac ze przeciez to nic takiego. Zgodzilam sie. Spotkalismy sie, on nie wie ze mam chlopaka - chyba. I na tym zakoncze opowiesc co dalej.
Trapi mnie teraz mysl: czy ja go nie wykozystuje jako kogos kto polechta moje ego...? Jak wspominalam od dlugiego czasu jestem z 1 chlopakiem, nie mialam wczesniej nikogo przed nim...tak wiec tylko on jest w moim zyciu. Troche brakowalo mi tego, aby ktos inny zwrocil na mnie uwage... czulam sie mniej atrakcyjna niz kiedys, teraz, jak ten chlopak zwrocil na mnie uwage czuje sie jakbym fruwala - zaznaczam, nie zakochalam sie. Jednak wiem, ze bede sie zle czula, jak on znow sie bedzie chcial spotkac...nie wiem co mu wtedy powiem myslalam zeby mu powiedziec, ze jestem zajeta...ale nie moglo mi to przejsc przez gardlo:/

Powiedzcie, czy moje zachowanie jest bardzo zle?
Czy moze ktoras zWas tak miala??
Cytat:
Napisane przez Brasil22 Pokaż wiadomość
powodzenia to ja nie mam, naprawde... to pierwsza osoba od kilku dlugich lat ktora zwrocila na mnie uwage (nie mowie o kims kto sie np.obejzal za mna na ulicy). a zwiazek owszem, dlugii planujemy wspolna przyszlosc wlasnie.
ehh

pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Brasil22 Pokaż wiadomość
Znow zrobilam 1 krok po tym spotkaniu... wychodzilysmy z kumpela na impreze, zapytalam czy moze i on sie gdzies wybiera, odp. ze tak i podal mi swoj nr tel.zebym zadzwonila. nie zadzwonilam. na nast.dzien odpisal ze super sie bawil, ze dawno tak dobrze... to mnie zasmucilo, ze mnie tam nie bylo
Teraz sie nie oddzywa po moim ostatnim mailu.


Czemu faceci sa tacy dziwni??? czemu bnie moga powiedziec o co im chodzi i tyle?! raz chce sie spotkac a pozniej sie nie oddzywa!! odwidzialo mu sie cos? jesli tak, to czemu tego nie powie i koniec?!

Moze ktoras z was wytlumaczy mi ich psychike?
A dlaczego to mężczyźni są dziwni? kobiety też!

Przyznaję, że nie rozumiem, bo masz chłopaka z którym planujesz przyszłość a jednocześnie poszukujesz przygód poza związkiem.
Masz prawo się odkochać, ale powiedz to szczerze facetowi z którym jesteś, a nie robisz mu nadzieje ciągnąc ten związek dalej, to nie fair.

A odnośnie tamtego chłopaka, to widocznie nie przypadłaś mu do gustu jednak, bo w przeciwnym razie odezwałby się jeszcze, ot i tyle .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 11:01   #17
Brasil22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 66
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A dlaczego to mężczyźni są dziwni? kobiety też!

Przyznaję, że nie rozumiem, bo masz chłopaka z którym planujesz przyszłość a jednocześnie poszukujesz przygód poza związkiem.
Masz prawo się odkochać, ale powiedz to szczerze facetowi z którym jesteś, a nie robisz mu nadzieje ciągnąc ten związek dalej, to nie fair.

A odnośnie tamtego chłopaka, to widocznie nie przypadłaś mu do gustu jednak, bo w przeciwnym razie odezwałby się jeszcze, ot i tyle .
z tym ze ja juz tak mam...latwo mnie zauroczyc ale na szczescie na krotko... tamtemu powiedzialam prawde, ze mam chlopaka.

jednak wczoraj zauroczyl mnie ktos inny jednak ja wiem, ze to ZADNE zagrozenie dla mojego zwiazku. wiem i czuje to, ale to mile jak poznajesz kogos nowego, komu sie podobasz. i tyle.
Brasil22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 11:15   #18
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Cytat:
Napisane przez Brasil22 Pokaż wiadomość
z tym ze ja juz tak mam...latwo mnie zauroczyc ale na szczescie na krotko... tamtemu powiedzialam prawde, ze mam chlopaka.
To zachował się w porządku, gdybyś była wolna, może byłby zainteresowany.


Cytat:
Napisane przez Brasil22 Pokaż wiadomość
jednak wczoraj zauroczyl mnie ktos inny jednak ja wiem, ze to ZADNE zagrozenie dla mojego zwiazku. wiem i czuje to, ale to mile jak poznajesz kogos nowego, komu sie podobasz. i tyle.
O kurczę
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 13:58   #19
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

ja czasem też tak mam muszę się czuć dowartościowana takie luźne flirty nie sa czasami złe z tym że jak już ja flirtuje to robię to tylko dla samej gry słów, zobaczeniu jak sie facet ślini na mój widok (moze niezbyt taktowne zachowanie ale...) a nie z tego powodu że jestem tym chłopakiem zainteresowana jako potencjalnego kandydata na mojego tż, czy też mi sie podoba podobać to mi się tylko mój Tż podoba, zresztą ja i tak mu mówię o spotkaniach z innymi czy sms z nimi, po co ukrywać nic złego się nie robi
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 14:05   #20
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

ii tam nie bądźmy takie poważne
Ja to też miałabym od czasu do czasu ochotę przejrzeć w innych oczach niż tylko TŻ -eta tzn czy jeszcze potrafiem posuwać gadkę-szmatkę czy juz wyszłam z wprawy -nie linczujcie
W życiu nie posunęłabym się o krok (-czek) za daleko ani do kłamstwa np że nikogo nie mam itp.Tak to nie.
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:24   #21
Brasil22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 66
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
ii tam nie bądźmy takie poważne
Ja to też miałabym od czasu do czasu ochotę przejrzeć w innych oczach niż tylko TŻ -eta tzn czy jeszcze potrafiem posuwać gadkę-szmatkę czy juz wyszłam z wprawy -nie linczujcie
W życiu nie posunęłabym się o krok (-czek) za daleko ani do kłamstwa np że nikogo nie mam itp.Tak to nie.
juz sie przyznalam
teraz mam z nim kontakt tylko przez gg, czasem rozmawiamy, i jest ok.

jednak jak juz pisalam, ja mam slabosc do plci brzydkiej, a raczej do tej ich lepszej czesci - czyli przystojnej hehe z tym ze szybko mi mija takie zauroczenie.
Jak wracam z takiej imprezy, widze mojego chlopaka, to od razu mi lepiej cieplej tak jakos. jego kocham i jego chce. a reszta to taki tam...umilacz czasu podczas zabawy
Brasil22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 22:07   #22
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

i dlatego chciałabyś zrobić wiele żeby tamtego odnaleźć?

może za szybko porwałaś sioę na poważny związek?
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 08:35   #23
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Cytat:
Napisane przez Brasil22 Pokaż wiadomość
juz sie przyznalam
teraz mam z nim kontakt tylko przez gg, czasem rozmawiamy, i jest ok.

jednak jak juz pisalam, ja mam slabosc do plci brzydkiej, a raczej do tej ich lepszej czesci - czyli przystojnej hehe z tym ze szybko mi mija takie zauroczenie.
Jak wracam z takiej imprezy, widze mojego chlopaka, to od razu mi lepiej cieplej tak jakos. jego kocham i jego chce. a reszta to taki tam...umilacz czasu podczas zabawy
Umilacz czasu podczas zabawy?
A co byś powiedziała, gdyby Twój TŻet też tak sobie czas umilał podczas zabawy? miłe by to było?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:21   #24
Brasil22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 66
Dot.: Inny chłopak...połechtanie własnego EGO?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Umilacz czasu podczas zabawy?
A co byś powiedziała, gdyby Twój TŻet też tak sobie czas umilał podczas zabawy? miłe by to było?
a niech sie bawi. z tym ze wlasnie on nie chce...on nie chadza do klubow, jak go chce wyciagnac, to mowi ze bedzie siedzial i nic nie robil, bo tanczyc nie lubi i zebym sobie z kolezanka poszla...
Brasil22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.