Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 13:31   #91
Moulino
Raczkowanie
 
Avatar Moulino
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 80
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
A ja mam sytuację odwrotną - to ja mieszkam z dwoma facetami i TŻ nie miał nic przeciwko jak się do nich wprowadzałam. Każdy ma swój pokój i swoje życie. Ja nie paraduję w ręczniku po mieszkaniu, bo mi byłoby za zimno, więc po wyjściu z łazienki zawsze mam na sobie szlafrok.
I czy jestem w piżamach, w nieuczesanych włosach i no make-up, czy w sukience i wieczorowej fryzurze panowie mają na mnie wylane.
O no, tamta też chodziła w szlafroczku (sama mi to powiedziała) i mój były nie mógł się oprzeć

Aha, i nie mam kompleksów, byłam pewna siebie i JEGO (ojej, ile zapewnień, że w życiu by mnie nie zdradził) i nic to nie dało ... Tak miało być widocznie.
__________________

Edytowane przez Moulino
Czas edycji: 2011-08-22 o 13:32
Moulino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 13:34   #92
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Ja myślę, że takie obawy są normalne i że najlepszym rozwiązaniem jest szczera rozmowa na temat tego jak to mieszkanie razem będzie wyglądało, czego ona się obawia itd. W końcu są razem
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 13:45   #93
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez Moulino Pokaż wiadomość
O no, tamta też chodziła w szlafroczku (sama mi to powiedziała) i mój były nie mógł się oprzeć
Hmmmm, tylko mój szlafrok jest wielki i polarowy, więc ja w nim wyglądam jak mały bałwanek, więc zakryta jestem po kostki
Zresztą w szlafroku moi współlokatorzy widzieli mnie raz, dwa? Najczęściej siedzą u siebie,a nie na korytarzu, więc w sumie dużo się mijamy, czasem i dwa dni potrafię ich nie widzieć.

Nawiązując do tematu - dla mnie mieszkanie z obcymi osobami płci przeciwnej nie jest niebezpieczeństwem dla zdrady, to nie jest żaden wyznacznik.

A ktoś napisał, że jak się ze sobą mieszka to się zwiększa zażyłość - bzdura, granice są tam gdzie je ustalamy.
U mnie każdy ma swój świat, półkę w lodówce, zmywa po sobie, kąpiemy się w różnych godzinach i nikt się nie dobija, pokoje są zawsze zamknięte.
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 14:09   #94
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez Figlak Pokaż wiadomość
Muszynianko zazdroszczę tak luźnego podejścia. Jeśli mogę zapytać, to jest to czysto teoretyczne myślenie, czy może twój TŻ mieszkał już z innymi dziewczynami?
wiem że pytanie nie do mnie, ale mam podobne zdanie do Muszynianki i powiem jak to było u mnie: mój TŻ studiuje od trzech lat i 3 lata mieszkał z dziewczynami, więc wiem jak się sprawy mają.
Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
(w ogóle to ja np. odkąd pamiętam śpię raczej w seksownych koszulkach, piżamach i noszę koronkową bieliznę itd. co więcej, większość moich koleżanek nie śpi w rozwalonych rajtach, a swoje lata już mamy ;P więc co dopiero studentki... to was tak dziwi?)
dziwi mnie tylko przekonanie, że każda studentka ma spać w koronkowiej bieliźnie... ja studentką jestem a przekopiesz u mnie całą szafę i tego typu bielizny nie znajdziesz, więc nie uogólniajmy że 100% studentek to hot laski w skąpych ciuszkach. ale to tak off topem, bo co ma strój do wierności faceta.
Cytat:
Napisane przez poziomkakj Pokaż wiadomość
Jak chłopak jest w porządku, to nic sie nie wydarzy i nie ma się czym martwić.
no właśnie, nie ma co obstawiać, gdybać i wymyślać
Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Naprawde, gdyby chcial, to mialby okazji mnostwo- chociazby dziewczyny na imprezach, gdy on byl pijany. Podeszla raz panna do niego i pyta, co robi w weekend majowy, na co moj wstawiony facet: "Jade do mojej dziewczyny i juz nie moge sie doczekac". Laska zrobila w tyl zwrot
dobre, dobre
Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
i zeby nie bylo, pisze z doswiadczenia. sama mieszkalam z facetami i moj tz mieszkal z innymi kobietami. i nigdy nie bylo probelmow, jesli juz to moj tz na nie narzekal!
o właśnie, na jedną swoją współlokatorkę mój też narzekał bo rozrzucała ciuchy po całym domu i tak, nawet bieliznę. widziałam jak TŻ wyciąga wieszak z szafy i jego ramieniem przenosi te ciuszki z kanapy na podłogę, raz mówił że jakaś koszulka wylądowała w koszu bo już stracił nerwy
Cytat:
Napisane przez flavooour Pokaż wiadomość
konkretnie chodzi tu o moją przyjaciółkę, jej chłopak ma w planach mieszkanie z 2 dziewczynami, jedną zna ze studniówki (była osoba towarzysząca jego kolegi z klasy-nie dziewczyna) a drugiej nie zna w ogole.
hmm, w takim wypadku nie bałabym się o te dziewczyny jako dziewczyny, tylko dziewczyny jako współlokatorki. bo skoro ich nie zna to nie wie czy z opłatami będą się wyrabiać, czy będą sprzątać, dogadają się co do spokoju w nocy itp.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 14:36   #95
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez poziomkakj Pokaż wiadomość
Jak chłopak jest w porządku, to nic sie nie wydarzy i nie ma się czym martwić. A jak się okaże, ze zacznie się coś dziać miedzy nim, a którąś współlokatorką to przynajmniej się dowiesz, co to za facet.
Ja bym się bała najbardziej, że właśnie się nie dowiem.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 14:38   #96
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Ja bym się bała najbardziej, że właśnie się nie dowiem.
Prędzej czy później to wyjdzie. Oczywiście jeśli później to gorzej... No ale w końcu trafi się na tego idealnego
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 14:46   #97
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

100% popieram Grin

przesadną zazdrośnicą nie jestem, ale nie lubię, kiedy ktoś wyciąga łapy po moje nie wyobrażam sobie, żeby TŻ mieszkał z kobietą inną niż ja/jego matka/siostra - tak tak, kuzynki też wykluczam. : D
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 14:57   #98
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez sugarcane Pokaż wiadomość
tak tak, kuzynki też wykluczam. : D
o ile mogę zrozumieć zazdrość o koleżanki, tak o kuzynki nie pojmuję
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 15:12   #99
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
o ile mogę zrozumieć zazdrość o koleżanki, tak o kuzynki nie pojmuję
różne rzeczy z kuzynkami się mogą dziać
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 18:23   #100
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez sugarcane Pokaż wiadomość
różne rzeczy z kuzynkami się mogą dziać
Ej no bez przesady Toć to zahacza o patologię
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 18:40   #101
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Prędzej czy później to wyjdzie. Oczywiście jeśli później to gorzej... No ale w końcu trafi się na tego idealnego

Niby tak. Ale właśnie to by mnie przerażało...że przytulam się, całuje, kocham itp a facetowi 'zdarzył się' skok w bok i uznał, że nie będzie mi tego mówił, bo to jeden raz i blablabla. Oczywiście czysto hipotetycznie.

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ej no bez przesady Toć to zahacza o patologię
Oj, ja znam taki przypadek. A nawet dwa!
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 20:18   #102
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Nie, nie, absolutne nie. Chyba że byłaby to jedna z 2 jego koleżanek, do których mam zaufanie.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
hmm, w takim wypadku nie bałabym się o te dziewczyny jako dziewczyny, tylko dziewczyny jako współlokatorki. bo skoro ich nie zna to nie wie czy z opłatami będą się wyrabiać, czy będą sprzątać, dogadają się co do spokoju w nocy itp.
Oj, ja bym się bała jak najbardziej. Nic nie wiesz o tym jakie one mają podejście do cudzych chłopaków, czy nie zaczną do niego zarywać.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 20:47   #103
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ej no bez przesady Toć to zahacza o patologię
No co Ty, ostatnio był na wizazu wątek o związkach pomiędzy kuzynami i jak napisałam, że dla mnie to jest chore i zboczone, to zostałam wyklęta na czym świat stoi Teraz nowoczesność idzie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 22:09   #104
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez sugarcane Pokaż wiadomość
różne rzeczy z kuzynkami się mogą dziać
z mamą i siostrą też, idąc tym tropem
Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Niby tak. Ale właśnie to by mnie przerażało...że przytulam się, całuje, kocham itp a facetowi 'zdarzył się' skok w bok i uznał, że nie będzie mi tego mówił, bo to jeden raz i blablabla. Oczywiście czysto hipotetycznie.
racja, nic przyjemnego a raczej bolesnego. no ale skoro był do czegoś takiego zdolny to chyba nie wart jest łez
Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Oj, ja bym się bała jak najbardziej. Nic nie wiesz o tym jakie one mają podejście do cudzych chłopaków, czy nie zaczną do niego zarywać.
nie wiem, więc mogą do niego zarywać (na co mój TŻ nie zareaguje) albo mogą go olać fifty fifty
toteż powtarzam, po co robić domysły, nie spać po nocach i wyobrażać sobie spadające ręczniki - lepiej poczekać i jeśli faktycznie będzie coś nie tak podjąć kroki, o ile TŻ nie potrafi sam nad sobą zapanować...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 22:18   #105
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

A moja znajda mieszka w akademiku i chyba powinnam już dawno persen łykać, bo przecież baby na każdym kroku i na wyciągnięcie ręki

Ale w sumie to ja jakoś nie widzę problemu, sama w akcie desperacji po kolejnej aferze mieszkaniowej jakiś czas temu stwierdziłam, że się przeprowadzam gdzieś, gdzie mieszka facet(faceci), bo z babami to tylko problemy - mój nie widział problemu, powiedział, że zrobię tak, żeby mi było dobrze. Ostatecznie tak się nie stało oczywiście.

Chociaż teraz mieszkałam długi czas w 3pok mieszkaniu, w jednym pokoju mieszkała para. Wiedzieli oboje, praktycznie od dnia, kiedy się wprowadzili, że jestem w związku, przecież Łukasz mnie odwiedzał. Uprzedzając fakty zaznaczam też, że nie mam zwyczaju prezentowania wdzięków przed obcymi ludźmi, szanuję to, że ludzie mogą nie mieć ochoty oglądania mojego mniej lub bardziej obnażonego ciała, więc po mieszkaniu chodzę odziana odpowiednio.
ONA od początku była jakaś niedostępna, myślałam, że się nie znaliśmy jeszcze i dlatego nie było wielkiej wylewności z jej strony. ON był spoko nawet, dało się pogadać o pierdołach przy okazji spotkania w kuchni. Później gadał ze mną tylko jak jej nie było, jak przychodziła to gadka się momentalnie urywała, ON miał jakiś strach w oczach, następnie w ogóle ograniczył rozmowy ze mną do "cześć". Razem z współlokatorką z 3 pokoju (też zajętą) odkryłyśmy, że ONA zabrania mu z nami gadać
To w ogóle była patologia, cieszę się, że nasze drogi się rozeszły.
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 22:23   #106
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
ONA od początku była jakaś niedostępna, myślałam, że się nie znaliśmy jeszcze i dlatego nie było wielkiej wylewności z jej strony. ON był spoko nawet, dało się pogadać o pierdołach przy okazji spotkania w kuchni. Później gadał ze mną tylko jak jej nie było, jak przychodziła to gadka się momentalnie urywała, ON miał jakiś strach w oczach, następnie w ogóle ograniczył rozmowy ze mną do "cześć". Razem z współlokatorką z 3 pokoju (też zajętą) odkryłyśmy, że ONA zabrania mu z nami gadać
To w ogóle była patologia, cieszę się, że nasze drogi się rozeszły.
Miałam identyczną sytuacje. Facet na widok swojej kobiety milkł.
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 10:15   #107
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
A moja znajda mieszka w akademiku i chyba powinnam już dawno persen łykać, bo przecież baby na każdym kroku i na wyciągnięcie ręki
Moj facet teraz tez bedzie mieszkac w akademiku Chyba pora na persen i medytacje.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:20   #108
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość

dziwi mnie tylko przekonanie, że każda studentka ma spać w koronkowiej bieliźnie... ja studentką jestem a przekopiesz u mnie całą szafę i tego typu bielizny nie znajdziesz, więc nie uogólniajmy że 100% studentek to hot laski w skąpych ciuszkach. ale to tak off topem, bo co ma strój do wierności faceta.
Właśnie z tego co widzę, to tu panujące przekonanie jest dokładnie odwrotne , a mianowicie, że każda śpi spuchnięta, w starych galotach i mopem na głowie. I mnie to właśnie zdziwiło.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:33   #109
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Właśnie z tego co widzę, to tu panujące przekonanie jest dokładnie odwrotne , a mianowicie, że każda śpi spuchnięta, w starych galotach i mopem na głowie. I mnie to właśnie zdziwiło.
nie wiem czy jest tu ktoś kto uważa że każda ma tak wyglądać. ja próbowałam tylko niektórym uświadomić, że nie zawsze współlokatorka będzie gorącą niunią, bo wyobrażenia części z nas do tego dążyły. ale to wiadomo - i tak z głównym problemem nie ma nic wspólnego.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 12:01   #110
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
nie wiem, więc mogą do niego zarywać (na co mój TŻ nie zareaguje) albo mogą go olać fifty fifty
toteż powtarzam, po co robić domysły, nie spać po nocach i wyobrażać sobie spadające ręczniki - lepiej poczekać i jeśli faktycznie będzie coś nie tak podjąć kroki, o ile TŻ nie potrafi sam nad sobą zapanować...
Wiesz, ja nie uważam podrywania mojego chłopa(niezależnie od jego reakcji) za komplement(jak gdzieś jedna wizażanka napisała). Komplement moim zdaniem ma to do siebie, że chcemy nim komuś sprawić przyjemność więc mówimy mu go prosto w oczy. A zarywanie do mojego faceta prosto w oczy nie jest. Jeśli jakaś panna chce mi zrobić przyjemność to może powiedzieć: "Wiesz, ale Ty masz dobrego/przystojnego/etc. chłopaka, no każda by takiego chciała", ale na Boga nie przez podrywanie go. Tak to sobie może najwyżej wrogów narobić. Może jestem dziwna, ale mi to nie sprawia przyjemności
I ja wolę, by do takich sytuacji wcale nie dochodziło, np. przez to że jak jednak dziewczyny okażą się szujami, to trzeba szukać mieszkania a to może potrwać, więc kolejne dni TŻ musiałby z nimi siedzieć i jest problem. Po co go sobie robić, skoro od razu może znaleźć mieszkanie z chłopakami?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:16   #111
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Właśnie z tego co widzę, to tu panujące przekonanie jest dokładnie odwrotne , a mianowicie, że każda śpi spuchnięta, w starych galotach i mopem na głowie. I mnie to właśnie zdziwiło.
Bo studentka czy nie, chyba tylko jakaś dziwna kobieta chodzi do domu wypindrzona tak jak na imprezę - rozumiem że nie wszystkie wyglądają aż tak źle, ale ja nie mieszkam z moim facetem i po prostu nie mam się dla kogo starać, paraduję radośnie z maścią na trądzik na twarzy czy maseczką. To czego nie widzi cały świat widzą współlokatorzy

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
I ja wolę, by do takich sytuacji wcale nie dochodziło, np. przez to że jak jednak dziewczyny okażą się szujami, to trzeba szukać mieszkania a to może potrwać, więc kolejne dni TŻ musiałby z nimi siedzieć i jest problem. Po co go sobie robić, skoro od razu może znaleźć mieszkanie z chłopakami?
a faceci się nie okażą szujami
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:24   #112
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja nie uważam podrywania mojego chłopa(niezależnie od jego reakcji) za komplement(jak gdzieś jedna wizażanka napisała). Komplement moim zdaniem ma to do siebie, że chcemy nim komuś sprawić przyjemność więc mówimy mu go prosto w oczy. A zarywanie do mojego faceta prosto w oczy nie jest. Jeśli jakaś panna chce mi zrobić przyjemność to może powiedzieć: "Wiesz, ale Ty masz dobrego/przystojnego/etc. chłopaka, no każda by takiego chciała", ale na Boga nie przez podrywanie go. Tak to sobie może najwyżej wrogów narobić. Może jestem dziwna, ale mi to nie sprawia przyjemności
I ja wolę, by do takich sytuacji wcale nie dochodziło, np. przez to że jak jednak dziewczyny okażą się szujami, to trzeba szukać mieszkania a to może potrwać, więc kolejne dni TŻ musiałby z nimi siedzieć i jest problem. Po co go sobie robić, skoro od razu może znaleźć mieszkanie z chłopakami?
ok ok, tylko to nie do końca odnosi się do mojej zacytowanej wypowiedzi. dlatego ją powtórzę. ani ja, ani ty nie wiemy kto i na ile "będzie szują". fifty fifty. czemu od razu malować sobie czarny scenariusz? całe życie mam dmuchać na zimne?
no i pytanie czy chłopak zawsze będzie miał możliwość od razu mieszkania z kumplami. "chłopak" nie mój, nie twój, ale pierwszy lepszy wyrwany z tłumu, bo nie wiemy jak u innych sytuacja się przedstawia.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2011-08-23 o 12:27
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:46   #113
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
ok ok, tylko to nie do końca odnosi się do mojej zacytowanej wypowiedzi. dlatego ją powtórzę. ani ja, ani ty nie wiemy kto i na ile "będzie szują". fifty fifty. czemu od razu malować sobie czarny scenariusz? całe życie mam dmuchać na zimne?
no i pytanie czy chłopak zawsze będzie miał możliwość od razu mieszkania z kumplami. "chłopak" nie mój, nie twój, ale pierwszy lepszy wyrwany z tłumu, bo nie wiemy jak u innych sytuacja się przedstawia.
Może się nie odnosi, ale to najlepiej tłumaczy mój punkt widzenia. Tak, wolę dmuchać na zimne, chyba że - tak jak napisałam - byłyby to dziewczyny, które znam i wiem, że są "porządne". W innym przypadku nie chcę sobie psuć nerw.
Wiesz, to raczej zależy od miasta - w dużych ciągle jest, ze ktoś szuka lokatora do mieszkania i na pewno znajdzie się takie gdzie są sami faceci.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
a faceci się nie okażą szujami
Tak jak napisałam, nie będą mi psuć nerwów potencjalnym podrywaniem faceta.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2011-08-23 o 12:44
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:47   #114
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Tylko ile osób ma uprzedzenia do "doczepiania się" do innych lokatorów, tym bardziej jeśli dopiero zaczynają studia, więc wolą mieszkać z byle kim, kogo chociaż znają z widzenia niż z kimś zupełnie obcym. To nie jest najlepsza taktyka, ale prawdziwa.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:49   #115
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Mój Boże ale skąd ty wiesz że ktokolwiek będzie tego faceta podrywał? Jestem przekonana że nie jest on aż takim bogiem by każda rzucała swoich mężczyzn i narzeczonych by móc chociaż popatrzeć się na niego. Ludzie, one też mogą być zajęte a ich faceci na pewno mają identyczne dylematy a wy już zakładacie że to zboczone biseksualne przyjaciółki które tylko szukają faceta do trójkąta
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 13:06   #116
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Mój Boże ale skąd ty wiesz że ktokolwiek będzie tego faceta podrywał? Jestem przekonana że nie jest on aż takim bogiem by każda rzucała swoich mężczyzn i narzeczonych by móc chociaż popatrzeć się na niego. Ludzie, one też mogą być zajęte a ich faceci na pewno mają identyczne dylematy a wy już zakładacie że to zboczone biseksualne przyjaciółki które tylko szukają faceta do trójkąta
ojezus, nie zakładam ale jest jednak minimalna szansa że może się tak zdarzyć(miałam taką sytuację, może dlatego jestem wyczulona). A skoro nie musi, może poszukać innego mieszkania to dlaczego ma tego nie zrobić?
Podkreślone - słowo klucz, nie znam ich, ich charakterów, podejścia do innych ludzi, tego czy związki innych ludzi traktują z szacunkiem i właśnie dlatego nie chcę by z tymi osobami miał do czynienia 24h/ dobę. Co innego z zaufanymi dziewczynami.

viva91 - rozumiem, jednak zdania nie zmienię. I oczywiście, nikogo nie przekonuję by zakazywał swemu chłopu mieszkać z innymi babami. Jak kto chce
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 13:16   #117
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

MINIMALNA SZANSA, no właśnie.
współlokator musi płacić na czas, być czysty, nie awanturować się, nie być głośny, schludny, nie rozwalać wynajmowanego mieszkania i być słowny, to czy ma waginkę czy peniska to sprawa totalnie drugorzędna a minimalna szansa na to że ktoś kogoś kiedyś będzie podrywać to coś totalnie oderwanego od rzeczywistości
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 13:51   #118
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
MINIMALNA SZANSA, no właśnie.
współlokator musi płacić na czas, być czysty, nie awanturować się, nie być głośny, schludny, nie rozwalać wynajmowanego mieszkania i być słowny, to czy ma waginkę czy peniska to sprawa totalnie drugorzędna a minimalna szansa na to że ktoś kogoś kiedyś będzie podrywać to coś totalnie oderwanego od rzeczywistości
Punk widzenia zależy od punku siedzenia, dla ciebie wciąż "minimalna szansa i coś totalnie oderwanego od rzeczywistości", dla mnie coś co miałam nieprzyjemność przeżyć i wolę więcej nie.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 14:30   #119
Moulino
Raczkowanie
 
Avatar Moulino
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 80
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Punk widzenia zależy od punku siedzenia, dla ciebie wciąż "minimalna szansa i coś totalnie oderwanego od rzeczywistości", dla mnie coś co miałam nieprzyjemność przeżyć i wolę więcej nie.
Ja także Jest minimalna szansa? Hahaha muszynianka albo masz szczęście, że nie trafiasz na takich ludzi albo po prostu tego nie widzisz.
Tak jak pisałam, też uważałam, że mój to nigdy w życiu, gdzie tam, ee żadna go nie uwiedzie
__________________
Moulino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 15:48   #120
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Chłopak plus dwie dziewczyny w mieszkaniu studenckim-pytanie

Cytat:
Napisane przez Moulino Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam, też uważałam, że mój to nigdy w życiu, gdzie tam, ee żadna go nie uwiedzie
To współczuję że na takiego faceta trafiłaś. Bo przecież każdy taki nie jest.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.