WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-28, 22:24   #271
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
czy po farbowaniu ziołową farbą, mogłabym w przyszłości malować je farbami drogeryjnymi?
Z tego co wiem, to można, trzeba tylko odczekać kilka tygodni między farbowaniami. Ja przymierzam się do tej --> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4893
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 10:16   #272
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A mozesz jakies polecic??
z żeńszeniem jest np. Seboradin-lotion regenerujący za 11 zł
Ciekawy skład ma też odżywka Jantar Farmony, kosztuje ok. 10 zł
Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glucose, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Extract, Arnica Montana Extract, Arctium Majus Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Hedera Helix Extract, Tropaeolum Majus Extract, Nasturtium Officinale Extract, Amber Extract, Disodium Cystinyl Disuccinate, Panax Ginseng, Arginine, Acetyl Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Peg-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hci, Citrulline, Glucosamine HCI, Biotin, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibomo Glutaronitrile, Dipropylene Glycol, Limonene, Linalool

W wielu przypadkach nie ma za co płacic tak dużych pieniędzy
Dzieki Wizażowi odkryłam perełki naszych rodzimych producentów, które wcale nie są gorsze od droższych kilkakrotnie kosmetyków profesjonalnych
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 10:22   #273
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to można, trzeba tylko odczekać kilka tygodni między farbowaniami. Ja przymierzam się do tej --> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4893
chyba skuszę się jednak na zwykłą farbę Po ścięciu mam na głowie tylko naturalne włosy i marzy mi się kolorek o ton jaśniejszy, taki ciemny blond
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 14:59   #274
Lady_D
Raczkowanie
 
Avatar Lady_D
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 212
GG do Lady_D
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ceny mnie załamały...
ceny na allegro i tak są nizsze niż w zakładzie do którego chodze- szampon ok. 70 zł a serum 130 zł.
__________________
Grzeczne Dziewczynki Idą Do Nieba, A Niegrzeczne Mają Raj Na Ziemi!!!!!
Lady_D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 13:55   #275
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

czy do płukanek po myciu włosów lepsza będzie herbata ze skrzypu czy samo ziele?
Fix Skrzyp, (H.L.), 1,8g, 30 sztuk
Ziele skrzypu, zioło pojedyncze 50 g
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 14:05   #276
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
czy do płukanek po myciu włosów lepsza będzie herbata ze skrzypu czy samo ziele?
Moim zdaniem to bez znaczenia, w sumie to samo zioło jest w obu paczuszkach, z tym, że herbatka jest od razu porcjowana i wygodniejsza w użyciu.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 14:21   #277
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Nie wiem,czy to jest mozliwe,czy to tylko kwestia przypadku,ale zaczelam lykac Skrzypowite we srode.Wczoraj mylam wloski i przy myciu wypadlo mi ich bardzo niewiele.Potem przy czesaniu-prawie nic A wczesniej pol garsci przy myciu,nastepne pol przy czesaniu.Moze zaczyna dzialac
moren jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-31, 14:21   #278
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to bez znaczenia, w sumie to samo zioło jest w obu paczuszkach, z tym, że herbatka jest od razu porcjowana i wygodniejsza w użyciu.
ja tez wole w torebkach ekspresowych
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 14:54   #279
natalieex
Raczkowanie
 
Avatar natalieex
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 31
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Nic tak nie pomaga jak SKRZYP POLNY ! dostępny w kapsułkach bez recepty oczywiście w ok. 2 tygodnie wlosy przestają wypadać i staja sie mocniejsze do tego paznokcie robią się twardsze Polecam !!!
natalieex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 09:35   #280
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez natalieex Pokaż wiadomość
Nic tak nie pomaga jak SKRZYP POLNY ! dostępny w kapsułkach bez recepty oczywiście w ok. 2 tygodnie wlosy przestają wypadać i staja sie mocniejsze do tego paznokcie robią się twardsze Polecam !!!
skrzyp w kapsułkach? jakiej firmy?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 13:06   #281
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
skrzyp w kapsułkach? jakiej firmy?
Chyba chodzi o coś takiego jak Skrzypovita, Silica, itd.
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 21:34   #282
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
czy do płukanek po myciu włosów lepsza będzie herbata ze skrzypu czy samo ziele?
Fix Skrzyp, (H.L.), 1,8g, 30 sztuk
Ziele skrzypu, zioło pojedyncze 50 g

Ja stosowałam i jedno i drugie.
Różnicy w jakości nie widziałam, z tym zielem suszonym, jedynie jest więcej "zabawy" z przecedzaniem.
Ja jak robię płukanki to łączę skrzyp, pokrzywę i rumianek. Włosy są zdecydowanie bardziej miękkie po takiej płukance
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 07:10   #283
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o coś takiego jak Skrzypovita, Silica, itd.
Zapewne

To że koleżance przestały po nich wypadać, nie znaczy, że i tak będzie u nas... niestety
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 08:34   #284
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Zapewne

To że koleżance przestały po nich wypadać, nie znaczy, że i tak będzie u nas... niestety
po prostu zainteresowało mnie słowo "kapsułki" bo myślałam, że może jakiś nowy środek wszedł na rynek
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 10:22   #285
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Wow, znalazłam coś takiego:
http://aptekadomowa.com/product_info...roducts_id=998

Dawka skrzypu większa niż w Belissie, a zaleca się spożycie 2 razy na dzień - ciekawe jak skuteczna jest ta kuracja...
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 12:06   #286
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Wow, znalazłam coś takiego:
http://aptekadomowa.com/product_info...roducts_id=998

Dawka skrzypu większa niż w Belissie, a zaleca się spożycie 2 razy na dzień - ciekawe jak skuteczna jest ta kuracja...
O faktycznie, ma w skladzie to co wloskom trzeba: witaminki, biotyne, krzem i oczywiscie skrzyp, a cena rowniez przystepna
__________________
CaRpE DiEm
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 16:25   #287
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Lady_D Pokaż wiadomość
ceny na allegro i tak są nizsze niż w zakładzie do którego chodze- szampon ok. 70 zł a serum 130 zł.
Nie wiem czy zdecydowałabym się wydać tyle kasy, jesli nie mam pewności czy to naprawdę działa... Z tego własnie powodu jeszcze nie zdecydowałam się na zakup inneow.

Cytat:
Napisane przez natalieex Pokaż wiadomość
Nic tak nie pomaga jak SKRZYP POLNY ! dostępny w kapsułkach bez recepty oczywiście w ok. 2 tygodnie wlosy przestają wypadać i staja sie mocniejsze do tego paznokcie robią się twardsze Polecam !!!
Zgadzam się. Co do włosów to nie mam pojęcia, chociaz faktycznie ostatnio jakby wypadało mi trochę mniej, ale na paznokciach widac efekty błyskawicznie.

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Wow, znalazłam coś takiego:
http://aptekadomowa.com/product_info...roducts_id=998

Dawka skrzypu większa niż w Belissie, a zaleca się spożycie 2 razy na dzień - ciekawe jak skuteczna jest ta kuracja...
Hmm...ciekawe Ja na razie łykam Belissę i jestem zadowolona, ale skoro to miałoby być jeszcze lepsze to trzeba spróbowac
Tylko ile mozna łykac skrzyp? Bo wiem, że nie można przyjmowac go cały czas, trzeba sobie zrobić przerwę, bo w pewnym momencie przestaje działąć lub może źle wpływac na organizm.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 16:33   #288
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Bo wiem, że nie można przyjmowac go cały czas, trzeba sobie zrobić przerwę, bo w pewnym momencie przestaje działąć lub może źle wpływac na organizm.
Czytałam kiedyś, że należy robić miesięczne miesięczne przerwy w przyjmowaniu produktów suplementacyjnych. Chyba w poradniku domowym natknęłam się na taki artykuł
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 16:39   #289
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Czytałam kiedyś, że należy robić miesięczne miesięczne przerwy w przyjmowaniu produktów suplementacyjnych. Chyba w poradniku domowym natknęłam się na taki artykuł
Czyli np brać skrzyp przez minimum 3 miesiące, potem miesięczna przerwa i potem można wrócić? Chyba że w czasie tej przerwy przyjmować jakieś inne preparaty na włosy, które nie zawierają skrzypu?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 17:04   #290
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ze skrzypem jest o tyle "niebezpiecznie", że dłuższy czas suplementacji powoduje niedobory witaminy z grupy B w organiźmie, dlatego w miarę upływu czasu należy dodatkowo przyjmować te witaminki.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 18:03   #291
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czyli np brać skrzyp przez minimum 3 miesiące, potem miesięczna przerwa i potem można wrócić? Chyba że w czasie tej przerwy przyjmować jakieś inne preparaty na włosy, które nie zawierają skrzypu?
W tym artykule chodziło o to, że nie powinno się przyjmować wszelkich witamin non stop i sugerowali, żeby po zakończeniu jakiegoś opakowania tabletek zrobić miesięczną przerwę a potem znowu zacząć coś łykać W sumie nie wiem jaki w tym sens Czyżby troska o wątrobe

A z tym skrzypem to nie wiedziałam. Dzięki Estelle
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 22:18   #292
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hmm...ciekawe Ja na razie łykam Belissę i jestem zadowolona, ale skoro to miałoby być jeszcze lepsze to trzeba spróbowac
Tylko ile mozna łykac skrzyp? Bo wiem, że nie można przyjmowac go cały czas, trzeba sobie zrobić przerwę, bo w pewnym momencie przestaje działąć lub może źle wpływac na organizm.
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ze skrzypem jest o tyle "niebezpiecznie", że dłuższy czas suplementacji powoduje niedobory witaminy z grupy B w organiźmie, dlatego w miarę upływu czasu należy dodatkowo przyjmować te witaminki.
Dokładnie
Przy dłuższym czasie zażywania skrzypu, należy zażywać wit. B1.

Estelle w każdym wątku, w który wchodzę, wyprzedzasz mnie z odpowiedzią i nie sposób mi się z Tobą nie zgodzić, skoro piszesz, to co ja chciałam napisać


A jeśli chodzi o przerwy w braniu witamin, to są jak najbardziej wskazane (o wątrobę trzeba dbać ), ale istotne jest również to, że organizm może się od nich uzależnić ... Osobiście przeszłam to na sobie dwukrotnie i teraz poważnie rozważam podejście do kolejnej porcji witamin na włosy I coraz bardziej jestem na nie...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 23:11   #293
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ja stosowałam i jedno i drugie.
Różnicy w jakości nie widziałam, z tym zielem suszonym, jedynie jest więcej "zabawy" z przecedzaniem.
Ja jak robię płukanki to łączę skrzyp, pokrzywę i rumianek. Włosy są zdecydowanie bardziej miękkie po takiej płukance
dzięki
w jaki sposób wykonujesz płukankę? Spłukujesz włosy po ostatnim płukaniu wodą tak?
Herbatkę parzysz wg informacji zawarych na opakowaniu?
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 06:37   #294
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o przerwy w braniu witamin, to są jak najbardziej wskazane (o wątrobę trzeba dbać ), ale istotne jest również to, że organizm może się od nich uzależnić ... Osobiście przeszłam to na sobie dwukrotnie i teraz poważnie rozważam podejście do kolejnej porcji witamin na włosy I coraz bardziej jestem na nie...
Oj to mnie zasmuciłaś W sumie za pierwszym razem jak nigdy wcześniej nic nie łykałam i kupilam sobie vitapil efekty były najlepsze Może faktycznie organizm się uzależnia i już pewne składniki nie działają na niego tak dobrze jak za pierwszym razem... a przerwy są konieczne, żeby organizm docenił pewne składniki
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 08:51   #295
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
dzięki
w jaki sposób wykonujesz płukankę? Spłukujesz włosy po ostatnim płukaniu wodą tak?
Herbatkę parzysz wg informacji zawarych na opakowaniu?
Nie ma za co
Tak, stosuję jako ostatnie płukanie , wykonując przy tym delikatny masaż (oczywiście jako "polewacz" robi mój Tż , bo ja mam ręce potrzebne do masażu i raz się tak zmasowałam, że nie zauważyłam od razu jak skończył polewać )
Wrzucam te trzy torebki zalewam wrzątkiem i parzą się dopóki nie wystygną

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Oj to mnie zasmuciłaś W sumie za pierwszym razem jak nigdy wcześniej nic nie łykałam i kupilam sobie vitapil efekty były najlepsze Może faktycznie organizm się uzależnia i już pewne składniki nie działają na niego tak dobrze jak za pierwszym razem... a przerwy są konieczne, żeby organizm docenił pewne składniki
Są jak najbardziej konieczne, tylko, że po odstawieniu jest tak zmasowany atak, że wypadły mi pewnie wszystkie te, które były powstrzymane przy braniu witamin...
Na razie stawiam na ziółka i naturalne wcierki (teraz chcę się skusić na cebulę), zobaczę jakie będą efekty, ale chwilowo z witamin rezygnuję (oby na jak najdłużej wystarczyło mi cierpliwości... )
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 15:32   #296
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Dokładnie

Estelle w każdym wątku, w który wchodzę, wyprzedzasz mnie z odpowiedzią i nie sposób mi się z Tobą nie zgodzić, skoro piszesz, to co ja chciałam napisać
Już będę grzeczna

dla Ciebie
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 18:14   #297
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

dzięki
Na dworze -12 i nie chce mi się iść po ziólka do apteki
Musze kupić skrzyp, pokrzywę i brzozę. Wezmę pojedyńcze zioła, bo taniej wychodzi Torebka 50 g kosztuje ok. 1,30
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 18:17   #298
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

a mi przez caly dzien 2 wlosy z glowy wypadly mimo czesania tylko ze wczoraj podczas mycia calkiem sporo... ale juz o tym nie pamietam i ciesze sie dzisiaj
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 21:09   #299
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Już będę grzeczna

dla Ciebie


Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
a mi przez caly dzien 2 wlosy z glowy wypadly mimo czesania tylko ze wczoraj podczas mycia calkiem sporo... ale juz o tym nie pamietam i ciesze sie dzisiaj
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 09:13   #300
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
i wlasnie siedze z wlasnej roboty maska na glowie baza byl olej kokosowy, bez rycynowego bo akurat nie mam, ale mysle ze kokos tez swietnie da sobie rade lyzka juvitu, 2 kapsulki tokovitu 200, zoltko, lyzka smietant 18%, lyzeczka nafty nie smierdzi jak zgnile jajo tylko jak wyrabia sie ciasto na poczatku - taki olejkowo jajeczny zapach nienawidze samego zolta, rycyny i nafty. zobaczymy co z tego wyjdzie
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.