WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 19:37   #1051
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Magnez, magnez i jeszcze raz magnez- pierwiastek, który rewelacyjnie minimalizuje skutki stresu- zawsze tydzień przed sesją zaczynałam łykać i było ok (łykałam przez moje 3 ostatnie sesje, wszystkie poprzednie niestety owocowały dość konkretnym wypadaniem włosów)
W takim razie ja też zainwestuję w magnez - nerwus ze mnie straszny i to chyba jeden z głównych powodów wypadania moich włosów.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:53   #1052
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ja zaczelam brac magnez od jakis 4 dni..stres zwiazany z matura daje sie we znaki..
Wlosy strasznie mi wypadaja,ale to juz od dluzszego czasu. Babcia mi dzis powiedziala abym przy myciu wlosow wciarala sobie żółtka jaj...ktos cos slyszal o tym? Daje to jakies efekty?
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 20:17   #1053
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Maria wcale mnie nie pocieszylas,z tego co wiem ŁZS jest choroba ktora nie mozna do konca wyleczyc tylko zaleczyc...Szampon i wcierki to przeboleje ale rezygnacja z lakieru to istna porazka..przyklapnieta fryzura nie bardzo mi pasuje.Mysle,ze jakos to bedzie puki co dzieki za porade i pozdrawiam.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 21:25   #1054
Centkowana
Raczkowanie
 
Avatar Centkowana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 105
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Rozmawialam ostatnio ze znajoma. Ona twierdzi, ze jej pomaga woda brzozowa wcierana we wlosy po myciu. Czy ktos o tym slyszal?

Pozdrawiam
Centkowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 21:45   #1055
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Centkowana Pokaż wiadomość
Rozmawialam ostatnio ze znajoma. Ona twierdzi, ze jej pomaga woda brzozowa wcierana we wlosy po myciu. Czy ktos o tym slyszal?

Pozdrawiam
Tak słyszał , nawet gdzieś się plącze osobny wątek o brzozowej i pokrzywowej .
I jak to z reguły bywa - jednym pomoże, innym niekoniecznie, ale jeśli nie masz skóry głowy wrażliwej na alkohol, to możesz spróbować. Kosztuje grosze, a być może zadziała, więc warto spróbować.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 15:45   #1056
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Do kamila.bg

Ale ja przecież mogłam się pomylić, może to zwykły łojotok? Sama miałam łupież tłusty i on być może też przyczynił się do tego, że straciłam włosy. Wyleczyłam go przypadkiem stosując ampułki Radical. Nie mnie jednak koniecznie musisz iść do dermatologa. ŁZS można zaleczyć i przy odpowiedniej pielęgnacji mieć spokój na wiele lat. Całuski
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:39   #1057
Centkowana
Raczkowanie
 
Avatar Centkowana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 105
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Tak słyszał , nawet gdzieś się plącze osobny wątek o brzozowej i pokrzywowej .
I jak to z reguły bywa - jednym pomoże, innym niekoniecznie, ale jeśli nie masz skóry głowy wrażliwej na alkohol, to możesz spróbować. Kosztuje grosze, a być może zadziała, więc warto spróbować.
Oby zadzialala...Nie wiem, czy mam wrazliwa skore, pewnie sie przekonam dzisiaj......Natomiast musze powiedziec, ze zauwazylam nieznaczna poprawe wygladu wlosow po zastosowaniu Seboradinu:szampon+odzywk a(fioletowy). Wlosy zdecydowanie mniej sie przetluszczaja..Albo to juz moje urojenia..Pozdrawiam
Centkowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 13:00   #1058
groszkolino
celebriti
 
Avatar groszkolino
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 972
GG do groszkolino
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Leczę włosy od ponad 2 miesięcy. Widzę efekty. Moje 'menu':

- szampon Neril (co 3 mycie)
- szmpon Joanna Rzepa
- WAX raz w tygodniu
- odżywka Nivea - bes silikonów
- 1 opakowanie VITAPIL (od lutego)
- 1 opakowanie tabletek wspomagających, niestety zapomniałam firmy, poleciła mi farmaceutka
- vit A+E
- magnez+ B6
- szklanka pokrzywy

obecnie zażywam tylko magnez i żelazo - biofer oraz belisse sun (zawiera skrzyp, stad nie biorę już innych preparatów)

włosy przestały mi nadmiernie wypadać, a dodam, że miesiąc temu zafundowałam im pasemka :/

moja kuracja pomogła. jeśli któraś z was ma pytania, chętnie odpowiem - priv.
__________________
Cytat:
robię dobre naleśniki i parówki.. to moze naleśniki i parówki?!
wiesz co, zaczynam bać się oddychać


groszkolino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 13:07   #1059
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez groszkolino Pokaż wiadomość
Leczę włosy od ponad 2 miesięcy. Widzę efekty. Moje 'menu':

- szampon Neril (co 3 mycie)
- szmpon Joanna Rzepa
- WAX raz w tygodniu
- odżywka Nivea - bes silikonów
- 1 opakowanie VITAPIL (od lutego)
- 1 opakowanie tabletek wspomagających, niestety zapomniałam firmy, poleciła mi farmaceutka
- vit A+E
- magnez+ B6
- szklanka pokrzywy

obecnie zażywam tylko magnez i żelazo - biofer oraz belisse sun (zawiera skrzyp, stad nie biorę już innych preparatów)

włosy przestały mi nadmiernie wypadać, a dodam, że miesiąc temu zafundowałam im pasemka :/

moja kuracja pomogła. jeśli któraś z was ma pytania, chętnie odpowiem - priv.
co to za wspomagacz w tabletkach?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 13:17   #1060
groszkolino
celebriti
 
Avatar groszkolino
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 972
GG do groszkolino
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

no własnie głupio się przyznać, ale nie pamiętam. skończylam vitapil, chciałam kupic silice i pani doradziła mi jakiś czeski preparat na V. zawierał wszystkie potrzebne składniki dla wzmocienia włosów czyli skrzyp, pokrzywe, witmaminy etc. suplement diety. wychodzę z założenia że należy uzupełnić niedobory witamin i minerałow, więc przy tak szerokiej gamie preparatów dostepnych na rynku, można cos wybrac
__________________
Cytat:
robię dobre naleśniki i parówki.. to moze naleśniki i parówki?!
wiesz co, zaczynam bać się oddychać


groszkolino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:17   #1061
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

U mnie znowu ostatnio pogorszenie ilości wypadających włosów nie wiem czy to nie przez powrót przed 2 miesiącami do tabletek
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 20:20   #1062
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Gdzies wyczytalam,ze mozna stosowac plukanke z herbaty z pokrzywy, mozna?
Jak taki wywar przygotowac? 2 saszetki na 1litr wystarcza?
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 16:34   #1063
kajka270
Raczkowanie
 
Avatar kajka270
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Czesc dziewczyny, ja miałam zawsze problem z wypadaniem włosów, ale ostatnio ten problem starsznie się nasilił, obawiam się że jeszcze trochę to strace wszystkie włosy. Na poczatku tłumaczyłam sobie ze to przez malowanie, zaczełam stosowac różne witaminy, wcierki itp. Byłam wczoraj u dermatologa przepisała mi wcierke do włosów robiona w aptece na recepte, podobno świetna, zobaczymy! Kilka lat temu brałam tabletki antykoncepcyjne i nie miałam żadnych problemów z włosami, wrecz przeciwnie miałm taka bójna fryzure, ze kazdy mi zazdrosicił a teraz pożal się boże! Nie wiem czy nie lepiej zaczac znowu stosowac te tabletki, jak sadzicie?? Czy można to traktowac jako sposob na wyleczenie tak duzego problemu jakim jest wypadanie włosow?

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Do kamila.bg,

Musisz też unikać alkoholu we wcierkach na włosy/ampułkach.
Ja mam w tej wcierce , która przepisał mi pani dermatolog spirytus Vini 60%, jak myslisz z moim problemem powinnam ja stosowac, czy raczej nie?

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-05-10 o 17:26 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edytowania
kajka270 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 17:27   #1064
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Do kajka270,

Cytat:
Ja mam w tej wcierce , która przepisał mi pani dermatolog spirytus Vini 60%, jak myslisz z moim problemem powinnam ja stosowac, czy raczej nie?
Ale ja nie wiem jaki jest twój problem. Jeśli to zwykłe wypadanie to ok. spirytus może być, ale jeśli masz ŁZS to trzeba uważać, ja przy ŁZS bym nie stosowała.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 10:52   #1065
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Dziewczyny, ja znów wróciłam do tartej cebuli na włosy, bo po powrocie do tabletek anty znowu mam problem z nadmiernie wypadającymi wlosami. I znalazłam genialny sposób na wyciśnięcie soku ze startej cebuli wkładam papkę z cebuli do podkolanówki do której nie mam pary i nie noszę jej już z rok conajmniej i ściskam a sok leci czyściutki i jest go niesamowicie dużo jak znowu pojawi się rzepka to może w ten sposób też będę wyciskać sok
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 07:19   #1066
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Witam.
Pozwolicie ze dołacze sie do watku
Otóż włosy wypadują mi garściami...kiedys miałam bardzo gęste i mocne..teraz gdy próbuje rozerwać włosa, peka zanim go dobrze nie naprężę. Łykam Vitapil, Capivit, myje włosy szamponem z naftą i na noc mam taki lotion z nafta...ale to nic nie daje...zastanawiam sie czy przyczyna moze byc to ze na poczatku roku zazyłam Postinor duo-bombe hormonów..włosy takze chyba bardzo spowolnoły sie we wzroscie..prawie nie rosną;/
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 08:11   #1067
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Gosiaczek6, na wypadanie owszem, wpływ mogło mieć zażywanie Postinoru włosy znane są z tego, że reagują z opóźnieniem.
Natomiast przy łamliwości szukałabym innego źródła - włos jest tkanką martwą i tabletka nie mogła mieć na niego wpływu [co najwyżej przy nasadzie mogła podziałać].
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 08:46   #1068
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Na kanale Tvp2 bedzie zaraz mowa jak zachamowac wypadanie moze sie czegos dowiecie
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 10:23   #1069
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Witajcie serdecznie. Witajcie, chociaż szkoda, że w tak niemiłych okolicznościach, jak wypadanie włosków. Wróciłam do tematu ponieważ, po bezsprzecznie wygranej walce z łysieniem i miesiącach pięknych, mocnych i bujnych kędziorów (ufam, że ktoś mnie jeszcze pamięta z poprzednich części wątku), znowu zaczęły mi one wypadać. Rozpoczynam więc od nowa długi proces zapobiegania i wspierania tego co się ostanie na głowie. Powodzenia i dużo wiary - z łysieniem można wygrać (przynajmniej w jakimś stopniu).
levante jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 10:33   #1070
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

levante, witaj Pewnie, że pamiętamy. Niektórzy od tamtej pory ciągle tu są
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 13:21   #1071
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Witajcie serdecznie. Witajcie, chociaż szkoda, że w tak niemiłych okolicznościach, jak wypadanie włosków. Wróciłam do tematu ponieważ, po bezsprzecznie wygranej walce z łysieniem i miesiącach pięknych, mocnych i bujnych kędziorów (ufam, że ktoś mnie jeszcze pamięta z poprzednich części wątku), znowu zaczęły mi one wypadać. Rozpoczynam więc od nowa długi proces zapobiegania i wspierania tego co się ostanie na głowie. Powodzenia i dużo wiary - z łysieniem można wygrać (przynajmniej w jakimś stopniu).
levante, napisz co ci wtedy pomogło i z czym u boku teraz zaczynasz walkę
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:27   #1072
beatka880509
Raczkowanie
 
Avatar beatka880509
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 95
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

dziewuchy! wszystko, co jest w postaci tabletki szodzi w jakims stopni naszej watrobie. wszystko, czego potrzebujecie dla wlosow, paznokci jest zywnosci. i ona da najlepszy efekt, trzeba dobrac diete i juz. nie lykajcie zadnych skrzypowit, tableek musujacych... porobicie to jak juz bedziecie dojrzalymi babkami
beatka880509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 18:22   #1073
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Dziewczyny pisałam tu dosyc dawno jak rozpoczynałam walkę z wypadaniem, jakieś 6 miesięcy temu chyba, więc pewnie mnie nie pamiętacie. Biorę już 5 opakowanie inneov i mi zdecydowanie pomogło. Wypadanie stopniowo się zmniejszało i w końcu całkowicie zaprzestało Wax z trzech razy tyg., zminiejszyłam do jednego, z nafty kosmetycznej całkowicie zrezygnowałam. Zaczęłam za to używac szamponu NAPHERA z naftą kosmetyczną, polecam go szczerze. Stymuluje włosy do porostu, odżywia i zapobiega wypadaniu. Mi ten zestaw pomógł. Moja walka trwała ponad dwa lata...więc domyslacie się pewnie ile zostało z moich włosów...Przetestowałam wiele szamponów, wcierek aptecznych i na receptę. Nie wspomnę o tabletkach typu skrzyp itp...Ale wygrałam i tego wam życzę z całego serca kochane!
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 18:29   #1074
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Gosiaczek6, na wypadanie owszem, wpływ mogło mieć zażywanie Postinoru włosy znane są z tego, że reagują z opóźnieniem.
Natomiast przy łamliwości szukałabym innego źródła - włos jest tkanką martwą i tabletka nie mogła mieć na niego wpływu [co najwyżej przy nasadzie mogła podziałać].
włosy nie łamią mi sie teraz, tylko kiedys miałam bardzo włosy mocne, gdy chciałam rozerwac mogłam go mocno naprezyc i sie nie rozerwał a teraz lekko pociągnę i juz sie rozrywa..to chyba swiadczy o bardzo słabym stanie włosów, ale łamać sie nie łamią, z tym nie mam problemu
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 22:17   #1075
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez beatka880509 Pokaż wiadomość
dziewuchy! wszystko, co jest w postaci tabletki szodzi w jakims stopni naszej watrobie. wszystko, czego potrzebujecie dla wlosow, paznokci jest zywnosci. i ona da najlepszy efekt, trzeba dobrac diete i juz. nie lykajcie zadnych skrzypowit, tableek musujacych... porobicie to jak juz bedziecie dojrzalymi babkami
No i niestety, nie zgodzę się z Tobą - przeprowadzono badania, w których wykazano, że dieta, nawet ta najlepiej zbilansowana, nie jest w stanie sprostać zapotrzebowaniu na witaminy i mikroelementy. Ba! Dostępne suplementy również są niewystarczające, z uwagi na niewielką przyswajalność ich zawartości, powinny zawierać kilkunastokrotnie większe dawki, by efektywnie doładować organizm. I nie jest to mój wymysł, a jeden z tematów konferencji/szkolenia dla lekarzy
Z tą szkodliwością też nie należy demonizować.

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
włosy nie łamią mi sie teraz, tylko kiedys miałam bardzo włosy mocne, gdy chciałam rozerwac mogłam go mocno naprezyc i sie nie rozerwał a teraz lekko pociągnę i juz sie rozrywa..to chyba swiadczy o bardzo słabym stanie włosów, ale łamać sie nie łamią, z tym nie mam problemu
Wygląda na to, że włos utracił elastyczność, potrzeba regeneracji i nawilżenia - przejrzyj wątki o włosach suchych/ walka o zdrowe i piękne włosy - tam znajdziesz wskazówki dotyczące właściwej pielęgnacji
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 22:41   #1076
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
No i niestety, nie zgodzę się z Tobą - przeprowadzono badania, w których wykazano, że dieta, nawet ta najlepiej zbilansowana, nie jest w stanie sprostać zapotrzebowaniu na witaminy i mikroelementy. Ba! Dostępne suplementy również są niewystarczające, z uwagi na niewielką przyswajalność ich zawartości, powinny zawierać kilkunastokrotnie większe dawki, by efektywnie doładować organizm. I nie jest to mój wymysł, a jeden z tematów konferencji/szkolenia dla lekarzy
Z tą szkodliwością też nie należy demonizować.
No niestety tak jest, dlatego coraz więcej się słyszy o chelatach- suplementy w tej postaci są o wiele lepiej przyswajalne. Niestety takich preparatów jest jeszcze mało na naszym rynku i są droższe od tych "tradycyjnych"
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 06:49   #1077
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Na kanale Tvp2 bedzie zaraz mowa jak zachamowac wypadanie moze sie czegos dowiecie
i dowiedziałas sie czegos?


_______
Ja juz nie wiem co z moimi wlosami sie dzieje wczoraj czyscilam klawiature to nawet pod klawiszami są moje włosy
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 08:25   #1078
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

A ja wamp powiem ze minimalnie mniej mi wypada włosów po Revalidzie i wcieraniu seboradinu niger ale nie zmienia to faktu nadal mnie opusczaja.... Pije tez pokrzywe codziennie i pomogła na przetłuszczanie. Musialam myc włosy codziennie a teraz moge nawet co 3 dni jak sie uprę. Mam pytanko jak myślićie czym to może być spowodowane, że jak czesze włosy wypada mi ich tak z 15 sztuk na oko, jak myje to samo a jak mam je mokre i mam je rozczesać to leci tyle ,ze cala umywalka we włosach, aż czarna sie robi aha i jeszcze jedno bo tylko was sie mogę poradzić.... Czemu włosy po bokach mam dłuzsze a z tyłu głowy o 5 cm krotsze bo dojść za cholerke nie moge czym to jest spowodowane....
AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 09:02   #1079
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
i dowiedziałas sie czegos?


_______
Ja juz nie wiem co z moimi wlosami sie dzieje wczoraj czyscilam klawiature to nawet pod klawiszami są moje włosy
Nie ogladałam do szkoly poszłam
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 08:28   #1080
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
levante, witaj Pewnie, że pamiętamy. Niektórzy od tamtej pory ciągle tu są

Niektórzy są cały czas, inni wracają... Makabra... Po wszystkich moich perypetiach włosowych podtrzymuję, że najważniejsze jest zdiagnozowanie problemu, w przeciwnym razie same próby i błędy i tak w kółko. Problem w tym, iż zdiagnozowanie u nas w kraju, to makabra nr 2. Ach...

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
levante, napisz co ci wtedy pomogło i z czym u boku teraz zaczynasz walkę
Oj sporo tego było. Pozbieram swoje przepisy i podzielę się nimi. Oczywiście podstawą był Inneov, do którego właśnie wróciłam (Inneov koniecznie z przerwami –3 miesiące kuracji i przerwa) oraz wieczorne wcieranie Dermedic Capilarte. Do tego całe mnóstwo naturalnych wcierek (cebulowych również) Wraz z Wax-em.
mysza – widzę, że aktualnie polecasz coś szczególnego – nasza stara, dobra cebula. Świetny pomysł z aplikacją.
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
No i niestety, nie zgodzę się z Tobą - przeprowadzono badania, w których wykazano, że dieta, nawet ta najlepiej zbilansowana, nie jest w stanie sprostać zapotrzebowaniu na witaminy i mikroelementy. Ba! Dostępne suplementy również są niewystarczające, z uwagi na niewielką przyswajalność ich zawartości, powinny zawierać kilkunastokrotnie większe dawki, by efektywnie doładować organizm. I nie jest to mój wymysł, a jeden z tematów konferencji/szkolenia dla lekarzy
Z tą szkodliwością też nie należy demonizować.
Dokładnie tak .Bardzo mądre słowa.

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisałam tu dosyc dawno jak rozpoczynałam walkę z wypadaniem, jakieś 6 miesięcy temu chyba, więc pewnie mnie nie pamiętacie. Biorę już 5 opakowanie inneov i mi zdecydowanie pomogło. Wypadanie stopniowo się zmniejszało i w końcu całkowicie zaprzestało Wax z trzech razy tyg., zminiejszyłam do jednego, z nafty kosmetycznej całkowicie zrezygnowałam. Zaczęłam za to używac szamponu NAPHERA z naftą kosmetyczną, polecam go szczerze. Stymuluje włosy do porostu, odżywia i zapobiega wypadaniu. Mi ten zestaw pomógł. Moja walka trwała ponad dwa lata...więc domyslacie się pewnie ile zostało z moich włosów...Przetestowałam wiele szamponów, wcierek aptecznych i na receptę. Nie wspomnę o tabletkach typu skrzyp itp...Ale wygrałam i tego wam życzę z całego serca kochane!
karolcia- robisz przerwy czy bierzesz non stop Inneov? Patrz wyżej.
levante jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.