Pomocy! Wrażliwa skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-20, 09:25   #1
Monola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 35

Pomocy! Wrażliwa skóra


Witajcie
Od jakiegoś czasu wieczorami myje twarz mydłem z seri AA do cery wrażliwej, potem nakładam krem Dr Irena Eris- Lirene Bioaktywny Krem Nawilżający - przeciwrodnikowy.Za jakies 30 min smaruje twarz kremem Diferin.Teraz zauważyłam ze moja twarz wyglada jakby byla poparzona przez słońce- stała sie bardzo sucha, szorstka -ogólnie okropna.Nie wiem co mam zrobic, jak krem zastosować. Poszę doradźcie mi jakiś krem niezatykający pory i nie tłusty.Napiszcie mi co robie żle z moją cerą.
Monola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 12:44   #2
Monola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 35
Dot.: Pomocy! Wrażliwa skóra

halo, potrzebuje porady jest tu ktoś ?????
Monola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 12:54   #3
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81
Dot.: Pomocy! Wrażliwa skóra

czesc! mam tez sucha skore tak jak Ty, osobiscie uzywam lirene krem intensywnie nawilzajacy DUO C i jestem w miare zadowolona.Mam duza sklonnosc do alergi a ten dziala nawet niezle i moja skora go toleruje, jezeli chodzi o higiene to radze myc skore woda mineralna lub chociaz przegotowana, a jesli cie stac to woda termalna la roche posay. z tego co piszesz to w tej chwili potrzebujesz intensywnego nawilzenia wiec polecam krem nanobase dostepny w aptece po okolo 20 zł. tylko on jest do stosowania na noc , poniewaz jest ciezki ale dziala bardzo dobrze! na dzien mozesz stosowac physogel ktory jest lzejszy a tez silnie nawilazajacy. jesli masz sucha skore dlaczego nie chcesz tlustych kremow? ja bym radzila moze poltluste. acha nie radze zadnych kremow niby to super nawilzajacych firm typowo kosmetycznych. Polecam wizyte a aptece po te kremy ktore wymienilam, no ale dziewczyny jeszcze pewnie cos doradza madrego
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 13:01   #4
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Pomocy! Wrażliwa skóra

podejrzewam, że to reakcja na Differin. jeśli poza wysuszaniem działa OK na cerę, tzn. pomaga na trądzik itp., to godzinę po jego nałożeniu nałóż jakiś krem nawilżający, może np. Octopirox Erisa - do cery trądzikowej. a jeśli w ogóle źle tolerujesz Differin, to może porozmawiaj a dermatologiem nt. zmiany preparatu.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 13:17   #5
Monola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 35
Dot.: Pomocy! Wrażliwa skóra

Mi sie wydaje ze to reakcja tego kremu dr Irena Eris - źle reaguje w połaczeniu z diferinem, oba sa zbyt "silne" .Poniewaz wcześniej
nie mialam z differinem problemow.A co do stosowania kremów tłustych to po nich sie świece
Monola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 20:59   #6
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Pomocy! Wrażliwa skóra

witaj ja polecam krem z serii pharaceris dostepny w aptekach i drogeriach sensilicum maxima a ponadto powinnas zmienic zel do mycia twarzy np. iwostin
agadus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.