% ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-02, 16:42   #3871
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Hej dziewczyny,
orientujecie się jakie będą promocje na weekend. Wybieram się na zakupy do Galerii Malta w Poznaniu. Chętnie bym coś podrukowała
__________________

kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 16:45   #3872
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez paulina588 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy wiecie czy znizki w zarze lub intimissimi to sa takie ostateczne 30% czy beda jeszcze pogłebiac i dadza 50%? warto jeszcze poczekac?
wydaje mi sie ze ktos odpowiedzial mi kiedys, ze w intimissimi 50% jest od razu
a aktualnie tam juz wyprzedaz jest?
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 16:56   #3873
marthaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 19
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Zwykle w Intimissimi tak było, że startowali od razu z 50 % prawie na wszystko. Dziś wystartowali..... ale z obniżką 30%. Nie postarali się

Cieniutko tym razem
marthaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 17:00   #3874
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez marthaN Pokaż wiadomość
Zwykle w Intimissimi tak było, że startowali od razu z 50 % prawie na wszystko. Dziś wystartowali..... ale z obniżką 30%. Nie postarali się

Cieniutko tym razem
jakos mam wrazenie ze w tym roku wiekszosc sklepow zmniejszyla obnizki poczatkowe niz w czasie sezonowych przecen wczesniejszej kolekcji- np. mango dalo wtedy od razu -50%na wszystko, a teraz dopiero w drugiej turze, tak samo w h&m wydaje mi sie ze byly lepsze przeceny, zara rowniez slabo (przy cenie ok. 500zl obnizka 50zl to stosunkowo smieszna obnizka)albo tak jak piszesz intimissimi, no coz, moze sie rozkreca, ale widzac ogromne tlumy i kolejki w sklepach czyli ze ludzie kupuja rzeczy z taka obnizka i widocznie ich ona satysfakcjonuje to chyba nie mozna sie spodziewac jakiegos naglego bumu na znaczne powiekszenie obnizek
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:48   #3875
iheartkate
Raczkowanie
 
Avatar iheartkate
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 223
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

czy ktoras z Was pamięta może czy w tamtym roku na Asosie były jakieś promocje typu ostatni dzien wyprzedazy, jeszcze wieksza znizka? albo czy daja znac w ogole o tym, ze wyprzedaz sie konczy?
iheartkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 07:36   #3876
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez paulina588 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy wiecie czy znizki w zarze lub intimissimi to sa takie ostateczne 30% czy beda jeszcze pogłebiac i dadza 50%? warto jeszcze poczekac?
Lepiej troszkę poczekać, bo teraz to ta wyprzedaż woła o pomstę do nieba Pewnie za tydzień, dwa ceny znowu spadną

Cytat:
Napisane przez kluska234 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
orientujecie się jakie będą promocje na weekend. Wybieram się na zakupy do Galerii Malta w Poznaniu. Chętnie bym coś podrukowała
A jakie sklepy Cię interesują? Bo w Malcie wszystkie sklepy są prawie wyprzedażowe
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 09:40   #3877
karolajna160
Rozeznanie
 
Avatar karolajna160
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 653
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Chyba nie było - Atlantic: bielizna za darmo, trzeba wysłać smsa dostaje się kod a potem odbiera majtki w Atlanticu

Ja właśnie wysłałam smsa, normalnie pobrało mi 15gr i wybieram się odebrać w tym tygodniu.

Lista sklepów w więcej info http://www.atlantic.pl/Aktualnosci/1...-sms-club.html

Producent bielizny ATLANTIC uruchomił specjalny program lojalnościowy "Club SMS Atlantic", dzięki któremu możesz otrzymywać rabaty na zakupy, dostawać prezenty i być na bieżąco z nowościami ze świata bielizny Atlantic! Najważniejsze, że na początek otrzymasz bieliznę Atlantic za darmo!

Atlantic Club - to grono lojalnych klientów Atlantic, którzy chcą Uczestnictwo jest bezpłatne! Aby przystąpić do Clubu Atlantic należy wysłać SMS o treści Atlantic a numer 4455 wg stawki operatora (koszt sms'a analogiczny do sms'a wysłanego na numer komórkowy w polskiej sieci). W każdej chwili możliwa jest rezygnacja z uczestnictwa w Clubie przez wysłanie SMS o treści Atlantic NIE na numer 4455 .

Jak odebrać darmową bieliznę Atlantic? Po wysłaniu SMS'a otrzymasz specjalny kod - kod ten pokaż w wybranym salonie Atlantic a otrzymasz bieliznę (majteczki) za darmo!
karolajna160 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 13:18   #3878
paulina3rulik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 332
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez karolajna160 Pokaż wiadomość
Chyba nie było - Atlantic: bielizna za darmo, trzeba wysłać smsa dostaje się kod a potem odbiera majtki w Atlanticu

Ja właśnie wysłałam smsa, normalnie pobrało mi 15gr i wybieram się odebrać w tym tygodniu.

Lista sklepów w więcej info http://www.atlantic.pl/Aktualnosci/1...-sms-club.html

Producent bielizny ATLANTIC uruchomił specjalny program lojalnościowy "Club SMS Atlantic", dzięki któremu możesz otrzymywać rabaty na zakupy, dostawać prezenty i być na bieżąco z nowościami ze świata bielizny Atlantic! Najważniejsze, że na początek otrzymasz bieliznę Atlantic za darmo!

Atlantic Club - to grono lojalnych klientów Atlantic, którzy chcą Uczestnictwo jest bezpłatne! Aby przystąpić do Clubu Atlantic należy wysłać SMS o treści Atlantic a numer 4455 wg stawki operatora (koszt sms'a analogiczny do sms'a wysłanego na numer komórkowy w polskiej sieci). W każdej chwili możliwa jest rezygnacja z uczestnictwa w Clubie przez wysłanie SMS o treści Atlantic NIE na numer 4455 .

Jak odebrać darmową bieliznę Atlantic? Po wysłaniu SMS'a otrzymasz specjalny kod - kod ten pokaż w wybranym salonie Atlantic a otrzymasz bieliznę (majteczki) za darmo!

Jak odbierzesz nagrodę to daj znać jak to wszystko wygląda. Czy jest duży wybór tej bielizny i czy jedna osoba może przyjść z więcej niż jednym kodem(czyli np dwa telefony)
paulina3rulik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:44   #3879
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez paulina3rulik Pokaż wiadomość
Jak odbierzesz nagrodę to daj znać jak to wszystko wygląda. Czy jest duży wybór tej bielizny i czy jedna osoba może przyjść z więcej niż jednym kodem(czyli np dwa telefony)
wybór jest bardzo mały, przynajmniej ja miałam słaby :P Można by powiedzieć, ze dostałam szmatkę a nie ładnie stringi oczywiście to pewnie zależy od miast, jednak ja swoje chyba w listopadzie odbierałam.
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 14:05   #3880
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

potwierdzam, szmatki a nie ich bielizna jest do odebrania tylko się zbłaźnić idzie odbierając takie coś a nie kupując u nich innych rzeczy, nigdy więcej
__________________
Bądź taki,jakim chciałbyś być,a nie takim jakim chcieliby Cię widzieć inni ludzie...
Najpiękniejsze są chwile, w których żyjesz tylko chwilą...
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 15:57   #3881
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Na douglas.pl do zamówienia powyżej 190 zł torba weekendowa XXL (o wymiarach 45x32x20) marki Kenneth Cole.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 16:01   #3882
Sevestra
Raczkowanie
 
Avatar Sevestra
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 139
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Oj, to szkoda, bo liczyłam na jakąś fajną promocję z tym Atlanticiem...
Sevestra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 21:31   #3883
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
jakos mam wrazenie ze w tym roku wiekszosc sklepow zmniejszyla obnizki poczatkowe niz w czasie sezonowych przecen wczesniejszej kolekcji- np. mango dalo wtedy od razu -50%na wszystko, a teraz dopiero w drugiej turze, tak samo w h&m wydaje mi sie ze byly lepsze przeceny, zara rowniez slabo (przy cenie ok. 500zl obnizka 50zl to stosunkowo smieszna obnizka)albo tak jak piszesz intimissimi, no coz, moze sie rozkreca, ale widzac ogromne tlumy i kolejki w sklepach czyli ze ludzie kupuja rzeczy z taka obnizka i widocznie ich ona satysfakcjonuje to chyba nie mozna sie spodziewac jakiegos naglego bumu na znaczne powiekszenie obnizek
To prawda, wiele sklepów w tym roku rozczarowuje cenami na starcie promocji. Sieciówki zazwyczaj mają II turę, po kilku tygodniach. Tylko tak jak mówisz, nie wiadomo co wtedy zostanie w tym asortymencie.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 21:56   #3884
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Zgadzam się - obniżki wołają o pomstę do nieba... Ja póki co w ogóle nie szukam niczego, bo przecież to jest porażka. 20-30%??To jakiś żart po prostu. Kiedy w końcu to się zmieni w Polsce.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 22:01   #3885
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
To prawda, wiele sklepów w tym roku rozczarowuje cenami na starcie promocji. Sieciówki zazwyczaj mają II turę, po kilku tygodniach. Tylko tak jak mówisz, nie wiadomo co wtedy zostanie w tym asortymencie.
no moze maja jakies mega ekstra zapasy dla nas na magazynach i cos tam dadza na koniec ciekawego pomarzyc dobra rzecz, ale zdecydownie obnizki o 10-20zl ktorymi racza nas sieciowki i zakupy w tloku, balaganie i kilometrowe kolejki zdecydowanie nie sa warte tych 'zaoszczedzonych' pieniedzy. Ja przejde sie jutro na rekonesans maly ale nie wroze rewelacji.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Zgadzam się - obniżki wołają o pomstę do nieba... Ja póki co w ogóle nie szukam niczego, bo przecież to jest porażka. 20-30%??To jakiś żart po prostu. Kiedy w końcu to się zmieni w Polsce.
zart zart, niesmieszny w dodatku jesli ludzie nadal beda tabunami atakowac sklepy to pewnie predko sie to nie zmieni, mnie taka wyprzedaz nie interesuje, jednak jak ma swoich zwolennikow, ludzie to kupuja, to firmy nie beda 'na sile' wciskac ludziom wiekszej obnizk. a szkoda...
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 06:42   #3886
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Zgadzam się - obniżki wołają o pomstę do nieba... Ja póki co w ogóle nie szukam niczego, bo przecież to jest porażka. 20-30%??To jakiś żart po prostu. Kiedy w końcu to się zmieni w Polsce.
Może gdyby ludzie nie rzucali się tabunami już pierwszego dnia wyprzedaży to coś by się zmieniło a tak to faktycznie - po co robić większe promocje skoro ludzie kupują i z mniejszymi
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 07:33   #3887
becia_hehe
Raczkowanie
 
Avatar becia_hehe
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 275
GG do becia_hehe
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
Może gdyby ludzie nie rzucali się tabunami już pierwszego dnia wyprzedaży to coś by się zmieniło a tak to faktycznie - po co robić większe promocje skoro ludzie kupują i z mniejszymi
Taka jest niestety mentalność Polaków. Jak widzą napis wyprzedaż to myślą że to super okazja i często nie zwracają nawet uwagi jak wysoka jest obniżka. Ważne dla nich jest tylko że naklejona jest nowa metka z ceną(czasem nawet nie zawsze niższą). Ale to się chyba nie szybko zmieni ;/
__________________

Zapraszam na mojego bloga: http://beaaatka21.blogspot.com/
becia_hehe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 07:42   #3888
Justi___
Raczkowanie
 
Avatar Justi___
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: ŚląSk
Wiadomości: 194
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

czy macie moze jakas znizke na ksiazki do sklepu empik. com ??
Justi___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 07:44   #3889
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez paulina3rulik Pokaż wiadomość
Jak odbierzesz nagrodę to daj znać jak to wszystko wygląda. Czy jest duży wybór tej bielizny i czy jedna osoba może przyjść z więcej niż jednym kodem(czyli np dwa telefony)
Tak moze przyjsc jedna osoba z kilkoma kodami, ja tak zrobilam jednak potwierdzam to co dziewczyny pisaly ze to nie sa stringi tylko jakies kawalki materialów, szmatki nie watre zwrocenia uwagi.. a meskie...jak gatki dla starszych Panów, jakbym wiedziala za tak to bedzie wygladac nawet bym po to nie poszla.
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 07:46   #3890
Justi___
Raczkowanie
 
Avatar Justi___
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: ŚląSk
Wiadomości: 194
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Ja wybieram sie w sobote na zakupy choc liczylam powiem szczerze,ze beda juz wieksze wyprzedaze chociazby w reserved . . .
czekam i czekam na obnizki 70 % a pewnie jak juz beda to zostana same rozmiary s niestety Ja potrzebuje L
swoja droga ciekawe kiedy carry zrobi obnizke 70 & ?
poki co na stronie wciaz info o obnizce 50 %

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

AniaS a czy byly jakies rozmiary do wyboru ??
coz sprobuje moze u mnie bedzie inaczej
Justi___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 08:01   #3891
Cekiny
Zadomowienie
 
Avatar Cekiny
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 288
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

a możecie wkleić te 'szmatli' damskie i męskie? bo mam 25km do Atlantica i nie wiem czy jechać <prosi>
__________________

Cel... ??



W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.


Kocham
Cekiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 08:47   #3892
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez Cekiny Pokaż wiadomość
a możecie wkleić te 'szmatli' damskie i męskie? bo mam 25km do Atlantica i nie wiem czy jechać <prosi>
http://imageshack.us/g/269/dsc00668sy.jpg/
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 09:02   #3893
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez Justi___ Pokaż wiadomość
Ja wybieram sie w sobote na zakupy choc liczylam powiem szczerze,ze beda juz wieksze wyprzedaze chociazby w reserved . . .
czekam i czekam na obnizki 70 % a pewnie jak juz beda to zostana same rozmiary s niestety Ja potrzebuje L
swoja droga ciekawe kiedy carry zrobi obnizke 70 & ?
poki co na stronie wciaz info o obnizce 50 %

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

AniaS a czy byly jakies rozmiary do wyboru ??
coz sprobuje moze u mnie bedzie inaczej
ja z kolei mam inne wrażenie - jak szukam na wyprzedaży rozmiaru S, to są tylko Lki i XLki , a moich nigdy nie ma
co do %% - macie rację. To są marne promocje, ja nawet nic nie kupuję teraz. Kpina i tyle
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 09:08   #3894
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
ja z kolei mam inne wrażenie - jak szukam na wyprzedaży rozmiaru S, to są tylko Lki i XLki , a moich nigdy nie ma
co do %% - macie rację. To są marne promocje, ja nawet nic nie kupuję teraz. Kpina i tyle
dokladnie mam tez takie wrazenie same L i XL
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 09:31   #3895
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
ja z kolei mam inne wrażenie - jak szukam na wyprzedaży rozmiaru S, to są tylko Lki i XLki , a moich nigdy nie ma
co do %% - macie rację. To są marne promocje, ja nawet nic nie kupuję teraz. Kpina i tyle
W Polsce wyprzedaże to kpina. Żeby skorzystać z obniżki, 10, 20zł zł to mi się nawet nie chce wchodzić do sklepu. To tylko strata czasu. Żeby jeszcze cały asortyment sklepu był przeceniony o te 20 zł, ale w większości sklepów są to same odpadki tego co się nie sprzedało, albo rzeczy ze starej kolekcji (nie raz na wyprzedaży widziałam rzeczy które kupiłam kilka lat wcześniej w podobnej cenie).

Dla tego na zakupy wybieram się pod koniec wyprzedaży. Może nie ma wtedy takiego wyboru, ale za to można upolować rzeczy bardzo tanio. Kiedyś kupiłam złotą sukienkę w Reserved za kilka złotych, albo czarne szpilki w H&M za kilkanaście złotych (obydwie rzeczy były przecenione z ponad 100 zł).

Ja noszę S i jak jestem w sklepie to mi się wydaje, że S schodzą najszybciej. Ale to może tylko takie wrażenie, bo za innymi rozmiarami się nie rozglądam. Najwięcej zostaje XL.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 09:36   #3896
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
dokladnie mam tez takie wrazenie same L i XL
To chyba zależy czego się szuka, ja widzę same S-ki pod koniec i nic większego
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 10:39   #3897
Cekiny
Zadomowienie
 
Avatar Cekiny
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 288
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość

dziękuję
__________________

Cel... ??



W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.


Kocham
Cekiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 11:09   #3898
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez Cekiny Pokaż wiadomość
a możecie wkleić te 'szmatli' damskie i męskie? bo mam 25km do Atlantica i nie wiem czy jechać <prosi>
meskich nie wkleje poniewaz jak je zobaczylam to podziekowalam za nie...
a damskie mam identyczne te niebieskie co wyzejj jest zdjecie
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 13:14   #3899
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Dziewczyny, może głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem, nie kojarzę... czy IKEA robi wyprzedaże, przeceny itd.?
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 13:18   #3900
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % cz. II

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem, nie kojarzę... czy IKEA robi wyprzedaże, przeceny itd.?
Ostatnio jak byłam były poprzeceniane jakiś miski, kieliszki, świeczki itd. więc chyba tak
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.