Październikowe mamy 2017 ❤ - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-07, 12:44   #1171
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Kasia88rsl Pokaż wiadomość
Chyba kupię ta coca cole bo to koszmar trochę zjadłam i udało mi się napić ale powiem wam że nie mam pojęcia co robić... wizytę mam za 3 tygodnie i tak myślę czy ja do niej dotrwam? Jak nie będzie lepiej będę musiała iść do ogólnego i po l4 bo nie wyrobie . Głowa ciągle boli mam nadZieję że wy macie lepszy dZień .
Ja mam podobną sytuację niestety, od soboty czuję się koszmarnie. Migrena, mdłości, wymioty, nadkwasota żołądka Dziś czuję sie lepiej, bo głowa mniej boli, ale za to wymiotuje po każdym posiłku...
Byłam już zapisana do lekarza, ale nie mogłam sie niestety wyrwać z pracy...

Mam nadzieję, że wyjdę niebawem na prostą, bo takie samopoczucie siada na psychikę. U mnie najważniejsze jest zapobieganie migrenom poprzez regularne i alkaliczne odżywianie i nawadniania się, a co niestety trudno w ciąży przy takich dolegliwościach....
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 12:50   #1172
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez marcysia2929 Pokaż wiadomość
Ja mam podobną sytuację niestety, od soboty czuję się koszmarnie. Migrena, mdłości, wymioty, nadkwasota żołądka Dziś czuję sie lepiej, bo głowa mniej boli, ale za to wymiotuje po każdym posiłku...
Byłam już zapisana do lekarza, ale nie mogłam sie niestety wyrwać z pracy...

Mam nadzieję, że wyjdę niebawem na prostą, bo takie samopoczucie siada na psychikę. U mnie najważniejsze jest zapobieganie migrenom poprzez regularne i alkaliczne odżywianie i nawadniania się, a co niestety trudno w ciąży przy takich dolegliwościach....
Tak bardzo wam współczuję, Dziewczyny, tak bardzo chciałabym mieć patent na te dolegliwości... Mogę tylko dodać, że przeważnie do 4 miesiąca te dolegliwości mijają, już niejedna kobieta mi to mówiła..
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 12:54   #1173
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie znowu do doświadczonych mam. W ktorym tygodniu dowiedzialyscie sie o płci maluszka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Późno 20tc - córka i 36tc - córka
Podobno z córkami tak jest

Chlopaczkow szybciej zidentyfikować...wiadomo

Przy drugiej ciąży jak mi co usg mówiła...trudno powiedzieć to wiedziałam że to córka tak i tak...dopiero w 36tc wyszło na usg

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Nie jestem doświadczona, ale znajoma już w 13 tygodniu poznała płeć, ale zastrzegam, że ginekolog bardzo dobry i równie dobry sprzęt, a najczęsciej dziewczyny poznają na połówkowym USG, czyli ok. 20 tygodnia ciąży.
A w tym 13 tygodniu to chlopczyk czy dziewczynka?

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Dużo zależy też od ułożenia dziecka. Znajoma przez niemal całą ciążę myślała, że będzie chłopiec, a na jakiś miesiąc czy póltora przed porodem okazało się na USG, że dziewczynka.
Oj to czasam8 lepiej nie wiedziec niż takie zmiany w temacie
Człowiek się nastawi jakoś tak...a tu bach zmiana
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 12:58   #1174
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
A w tym 13 tygodniu to chlopczyk czy dziewczynka?
Dziewczynka.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 13:05   #1175
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Dziewczynka.
A widzisz....to szybciorem że tak powiem...
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 13:08   #1176
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
A widzisz....to szybciorem że tak powiem...
Ale w 100% myślę będzie wiadomo dopiero na połówkowym, chociaż znajoma nie mówiła, że "jeszcze nie wiadomo" czy "na ten czas", po prostu powiedziała dziewczynka.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 13:12   #1177
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

ja się dowiedziałam póżno, moje dzieci widac wstydliwe
ale traz mam nadzieje że przy prenatalnym usg cos bedzie widaac.
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 13:16   #1178
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie znowu do doświadczonych mam. W ktorym tygodniu dowiedzialyscie sie o płci maluszka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W 13 tc.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 13:18   #1179
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Mi powiedzieli w 17 tygodniu i płeć się potem nie zmieniła mojej siostrze w 13tc powiedzieli o dziewczynce,miesiąc później wyrósł siusiak ja tam wolę poczekać i mieć większe prawdopodobieństwo niż wiedzieć wcześniej i potem się q jakiś sposób rozczarować.
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 13:42   #1180
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Ale w 100% myślę będzie wiadomo dopiero na połówkowym, chociaż znajoma nie mówiła, że "jeszcze nie wiadomo" czy "na ten czas", po prostu powiedziała dziewczynka.
Daj znać jakby się coś zmieniło
😉
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 13:47   #1181
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Daj znać jakby się coś zmieniło
😉
W porządku 😃 Tak w ogóle, to zauważyłam, że sporo jutuberek i "ważnych" osobistości pod postacią celebrytów spodziewają się dzieciów w 2017 roki. Płodny rok. 😃
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 13:52   #1182
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja też się dowiedziałam dopiero na połówkowym. Wcześniej nawet nie dopytywałam. Za to szwagierka była równo ze mną w ciąży i już w 12 tygodniu głosili wszystkim i wszędzie że będą mieli chłopca i takie i takie imiona są zajęte i nie możemy ich wybierać Oczywiście urodziła dziewczynkę
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 13:59   #1183
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja w 13tc nawet nie będę pytać o płeć, bo mam kilka koleżanek, u których takie wróżenie nie potwierdziło się potem na usg polowkowym
Zresztą, co za różnica jaka płeć

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka1990 Pokaż wiadomość
Hej Kallina my się znowu spotykamy Byłyśmy razem na marcówkach
Tak, dokładnie
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 14:17   #1184
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Tak bardzo wam współczuję, Dziewczyny, tak bardzo chciałabym mieć patent na te dolegliwości... Mogę tylko dodać, że przeważnie do 4 miesiąca te dolegliwości mijają, już niejedna kobieta mi to mówiła..
Oby!
Dzisiaj też się nie czuję najlepiej, prześladują mnie odruchy wymiotne Poszłam na pocztę odebrać paczkę i mi się słabo zrobiło w kolejce. Jak wyszłam na powietrze, to na szczęscie mi minęło.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 14:17   #1185
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja w 15tc usłyszałam, że z fusów nie chce wróżyć bo to może być pępowina ale dla niej to chłopak. Na polowkowym chował się jak mógł, dopiero w 24tc się pokazał 😊

Niech mi te cholerne zatoki wreszcie przejdą, bo głowa pęka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:06   #1186
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
W porządku �� Tak w ogóle, to zauważyłam, że sporo jutuberek i "ważnych" osobistości pod postacią celebrytów spodziewają się dzieciów w 2017 roki. Płodny rok. ��
W moim otoczeniu to już w ogóle wysyp ciąż, a mówią, że niż demograficzny. U mnie jakby coś drgnęło. Czuję się ciut lepiej, mniej wymiotuję i mam większy apetyt. Zaczęłam też bardziej wychodzić z domu w wolne dni, a wcześniej to tylko łóżko i miednica. Zobaczymy, czy dobra passa utrzyma się do jutra, bo rano czeka mnie jazda autobusem do pracy i trochę się jej obawiam.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:11   #1187
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Tak mówiąc o wymiotach to dziś pierwszy raz na poważnie przytulalam się do muszli.. a zdążyłam jedynie napić się łyka herbaty... Oj czekam na ten drugi trymestr 😊😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:15   #1188
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
W moim otoczeniu to już w ogóle wysyp ciąż, a mówią, że niż demograficzny. U mnie jakby coś drgnęło. Czuję się ciut lepiej, mniej wymiotuję i mam większy apetyt. Zaczęłam też bardziej wychodzić z domu w wolne dni, a wcześniej to tylko łóżko i miednica. Zobaczymy, czy dobra passa utrzyma się do jutra, bo rano czeka mnie jazda autobusem do pracy i trochę się jej obawiam.
Toż u mnie z wąskiego grona znajomych już 4 ciąże razem ze mną 😁 Trzeba pocierpieć, ale będzie lepiej, takimi myślami się ratuję, jeszcze tylko miesiąc 😁
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:25   #1189
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Toż u mnie z wąskiego grona znajomych już 4 ciąże razem ze mną 😁 Trzeba pocierpieć, ale będzie lepiej, takimi myślami się ratuję, jeszcze tylko miesiąc 😁
To ja jedyna w okolicy 😂 w rodzinie wiem, że brat z bratową w tym miesiącu za badania się wzięli, bo nie są młodzi i czas o potomku myśleć. Oboje mają skończone 35 lat i podchodzą do tego rozsądnie 😊

Powiem Wam, że nie wiem skąd ale wszyscy znajomi i nie tylko z naszej mieściny wiedzą o mojej ciąży. Jest tu sporo Polaków ale gratulacje u męża w firmie były od osób mieszkających 15km stąd 😂 nadal jestem ciekawa skąd ktoś wiedział, bo nikt wtedy nie wiedział nawet teść który tu mieszka. Ale tak to jest jak ludzie nie mają swojego życia 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 15:31   #1190
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
To ja jedyna w okolicy 😂 w rodzinie wiem, że brat z bratową w tym miesiącu za badania się wzięli, bo nie są młodzi i czas o potomku myśleć. Oboje mają skończone 35 lat i podchodzą do tego rozsądnie 😊

Powiem Wam, że nie wiem skąd ale wszyscy znajomi i nie tylko z naszej mieściny wiedzą o mojej ciąży. Jest tu sporo Polaków ale gratulacje u męża w firmie były od osób mieszkających 15km stąd 😂 nadal jestem ciekawa skąd ktoś wiedział, bo nikt wtedy nie wiedział nawet teść który tu mieszka. Ale tak to jest jak ludzie nie mają swojego życia 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaak, droga pantoflowa i wszystko jasne, mimo że niby nikt nic nie wiedział, ciekawe 😁

35 lat, to czas najwyższy 😃 Trzymam kciuko, żeby się udało.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:38   #1191
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Taaak, droga pantoflowa i wszystko jasne, mimo że niby nikt nic nie wiedział, ciekawe 😁

35 lat, to czas najwyższy 😃 Trzymam kciuko, żeby się udało.
Tylko jakoś jedna osoba musiała się dowiedzieć, tylko kto 😂

Końcem sierpnia wzięli ślub więc kibicuje im bardzo teraz aby doczekali maluszka 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:52   #1192
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Tylko jakoś jedna osoba musiała się dowiedzieć, tylko kto 😂

Końcem sierpnia wzięli ślub więc kibicuje im bardzo teraz aby doczekali maluszka 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze znajdzie się jakaś straszna gaduła, która niby obiecuje, że nie powie 😁

O, to ja wzięłam ślub w lipcu, nie czekaliśmy długo jak widać 😁 W sumie to staraliśmy się od samego ślubu, już chcieliśmy, myślałam, że w moim przypadku, to będzie pestka, bo miałam baaardzo regularne okresy, jak w zegarku, co do dnia, a tu sie okazuje, że dopiero po 6 miesiącach jak odpuścilismy, daliśmy na luz, to okazało się, żem w ciąży 😃 Najlepsza metoda, to nie starać się 😂
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:59   #1193
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie znowu do doświadczonych mam. W ktorym tygodniu dowiedzialyscie sie o płci maluszka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakoś w 13 tyg, ale nie na usg, bo dr powiedział, że jeszcze za wcześnie (pewnie skubany wiedział, ale nie chciał mówić, żeby później nie było, że się pomylił), tylko dzień później jak trafiłam na IP z krwawieniem. Dr wykonująca usg nie miała wątpliwości i sprawdziło się, że chłopiec. A znam przypadek kiedy dziewczyna rodziła powiedźmy Zuzię, a urodziła Jasia

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Zresztą, co za różnica jaka płeć
Jest duża różnica, bo można szybciej ciuszki kolekcjonować Tylko gorzej jak się jednak dr pomyli
Myślę, że po połówkowym będzie mi już ciężko chodzić po sklepach, chyba ze będzie kolejny chłopiec to zakupy mnie ominą



Właśnie pochłonęłam mega hamburgera domowej roboty A na drugie śniadanie byłam w Maku na cheesie
Póki co mało co mnie rusza, a w poprzedniej ciąży zapijałam oliwki sokiem pomarańczowym
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:14   #1194
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Zawsze znajdzie się jakaś straszna gaduła, która niby obiecuje, że nie powie 😁

O, to ja wzięłam ślub w lipcu, nie czekaliśmy długo jak widać 😁 W sumie to staraliśmy się od samego ślubu, już chcieliśmy, myślałam, że w moim przypadku, to będzie pestka, bo miałam baaardzo regularne okresy, jak w zegarku, co do dnia, a tu sie okazuje, że dopiero po 6 miesiącach jak odpuścilismy, daliśmy na luz, to okazało się, żem w ciąży 😃 Najlepsza metoda, to nie starać się 😂
Tylko nikt nie wiedział 😂😂😂😂


No my teraz jakoś się specjalnie nie staraliśmy, w październiku odstawiłam anty i będzie co będzie. Prowadziłam obserwacje cyklu a ten co zaszłam to odpuściłam, bo musiałam brać antybiotyk 😉

Wiem, że jestem na pewno tu najmłodsza ale chcemy odchować dwójkę i wtedy chce zrobić coś dla siebie, akurat przez te dwa lata jeszcze język podreperować zdołam i może uda mi się iść pracować w zawodzie na który się uczyłam 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:33   #1195
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Tylko nikt nie wiedział 😂😂😂😂


No my teraz jakoś się specjalnie nie staraliśmy, w październiku odstawiłam anty i będzie co będzie. Prowadziłam obserwacje cyklu a ten co zaszłam to odpuściłam, bo musiałam brać antybiotyk 😉

Wiem, że jestem na pewno tu najmłodsza ale chcemy odchować dwójkę i wtedy chce zrobić coś dla siebie, akurat przez te dwa lata jeszcze język podreperować zdołam i może uda mi się iść pracować w zawodzie na który się uczyłam 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile tak własciwie masz lat? Jaki zawód masz? Numer buta? Kolor oczu?! 😁😁😁 Nie no, przesadzam 😁
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:34   #1196
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Zawsze znajdzie się jakaś straszna gaduła, która niby obiecuje, że nie powie 😁

O, to ja wzięłam ślub w lipcu, nie czekaliśmy długo jak widać 😁 W sumie to staraliśmy się od samego ślubu, już chcieliśmy, myślałam, że w moim przypadku, to będzie pestka, bo miałam baaardzo regularne okresy, jak w zegarku, co do dnia, a tu sie okazuje, że dopiero po 6 miesiącach jak odpuścilismy, daliśmy na luz, to okazało się, żem w ciąży 😃 Najlepsza metoda, to nie starać się 😂
Nie chcę Cię atakować, ale nienawidzę takiego gadania: najlepiej się nie starać, odpuść sobie itp. Ja mam realne problemy i gdybym o tym nie wiedziała to nigdy bym w ciążę nie zaszła. I niestety obracam się wśród ludzi, którzy mają problemy z zajściem. Także takie teksty działają na mnie jak płachta na byka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:37   #1197
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

[1=cb88dba0fc36678caba5734 659402cd6408543f4;7163308 6]Nie chcę Cię atakować, ale nienawidzę takiego gadania: najlepiej się nie starać, odpuść sobie itp. Ja mam realne problemy i gdybym o tym nie wiedziała to nigdy bym w ciążę nie zaszła. I niestety obracam się wśród ludzi, którzy mają problemy z zajściem. Także takie teksty działają na mnie jak płachta na byka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Nie miałam nic złego na myśli, nie zamierzam piętnować osób, które mają problemy z zajściem w ciąze, bo to oczywiste, że takiego tekstu nie skierowałabym do osoby, która takowe problemy ma. Tutaj była akurat luźna gadka. Nie pisałam tego w negatywnym i szyderczym tonie, więc proszę mi nie dopisywać. Nie chciałam nikogo urazić.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:47   #1198
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
A ile tak własciwie masz lat? Jaki zawód masz? Numer buta? Kolor oczu?! 😁😁😁 Nie no, przesadzam 😁
W tym miesiącu 21 więc młoda siksa 😂, jestem technikiem weterynarii który akurat w Niemczech jest bardziej doceniany niż w Polsce a szkoda, bo zawód ciekawy 😊. Numer buta 38, bo po pierwszej ciąży noga mi zmalała 😂, oczy niebieskie 😎
A tak ogólnie to jestem Ola 😁😁😁

No to nie bądź mi dłużna teraz 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

[1=cb88dba0fc36678caba5734 659402cd6408543f4;7163308 6]Nie chcę Cię atakować, ale nienawidzę takiego gadania: najlepiej się nie starać, odpuść sobie itp. Ja mam realne problemy i gdybym o tym nie wiedziała to nigdy bym w ciążę nie zaszła. I niestety obracam się wśród ludzi, którzy mają problemy z zajściem. Także takie teksty działają na mnie jak płachta na byka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
U osób, które długo się starają takie gadanie na pewno jest denerwujące. Ale u osób bez problemów w tej kwestii odpuszczenie czasem daje właśnie dużo, psychika dużo robi.
Jednak rozumiem takie osoby jak Ty, które oprócz nacisku "muszę zajść w ciążę" mają inne problemy zdrowotne i nie jest to takie proste 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:49   #1199
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
W tym miesiącu 21 więc młoda siksa 😂, jestem technikiem weterynarii który akurat w Niemczech jest bardziej doceniany niż w Polsce a szkoda, bo zawód ciekawy 😊. Numer buta 38, bo po pierwszej ciąży noga mi zmalała 😂, oczy niebieskie 😎
A tak ogólnie to jestem Ola 😁😁😁

No to nie bądź mi dłużna teraz 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, moja imienniczka, wybornie 😍 Pamiętam jak chciałam byc weterynarzem, to był mój pierwszy wymarzony zawód, ale na widok poranionych zwierząt chyba nie dałabym rady utrzymać się na nogach.. Rzeczywiście młoda, ale nie taka zaraz! Sama chciałam już mieć dziecko w twoim wieku, taka rodzinna jestem, itd. Noga Ci zmalała? A to dobre, a poważnie? 😁 To o sobie mogę powiedzieć, że mam 24 lata (co po nicku widać), jestem technikiem masażystą i akurat pracuję w zawodzie, na stażu do końca kwietnia, zapewne już niedługo z wiadomo jakich powodów (nie mają obowiązki zatrudnienia po), numer buta 39/40, zależy od firmy, a oczy zielone 😁 Jestem długa jak żyrafa, mam 180 cm wzrostu.. Dobrze, że chociaż mąż wyższy 😂
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:52   #1200
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Ooo, moja imienniczka, wybornie 😍 Pamiętam jak chciałam byc weterynarzem, to był mój pierwszy wymarzony zawód, ale na widok poranionych zwierząt chyba nie dałabym rady utrzymać się na nogach.. Rzeczywiście młoda, ale nie taka zaraz! Sama chciałam już mieć dziecko w twoim wieku, taka rodzinna jestem, itd. Noga Ci zmalała? A to dobre, a poważnie? 😁 To o sobie mogę powiedzieć, że mam 24 lata (co po nicku widać), jestem technikiem masażystą i akurat pracuję w zawodzie, na stażu do końca kwietnia, zapewne już niedługo z wiadomo jakich powodów (nie mają obowiązki zatrudnienia po), numer buta 39/40, zależy od firmy, a oczy zielone 😁 Jestem długa jak żyrafa, mam 180 cm wzrostu.. Dobrze, że chociaż mąż wyższy 😂
Ja akurat urodziłam w trzeciej technikum, zdałam egzaminy zawodowe bardzo dobrze i jako jedyna w klasie maturę 😂😂 tak na przekór innym 😁Co do stopy to serio, kiedyś nosiłam 39/40, pół roku po ciąży wymieniłam obuwie na rozmiar 38, bo chodziłam jak w klapkach 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-10 17:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.