Serum Basi z wit.C, pytanko - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-25, 06:30   #121
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Juvit - meldunek poranny

Oczywiście physio idzie na retinA, mniej więcej godzinę po aplikacji retinu.
Pozdrawiam
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 06:30   #122
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Juvit - meldunek poranny

Oczywiście physio idzie na retinA, mniej więcej godzinę po aplikacji retinu.
Pozdrawiam
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 08:19   #123
Display
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

A ja czytałam kochane moje na jakimś forum, że na jakaś kobitka używa Juvitu połączonego z balsamem na całe ciało i cellulit znikł jej już troche .O ile dobrze pamiętam to drugi stopń a po tej kuracji poprawiło się jej do pierwszego stopnia . Nie wiem czy to prawda ale warto spróbować...by mieć gładkie, piękne ciałko . pozdrawiam
Display jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 08:19   #124
Display
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

A ja czytałam kochane moje na jakimś forum, że na jakaś kobitka używa Juvitu połączonego z balsamem na całe ciało i cellulit znikł jej już troche .O ile dobrze pamiętam to drugi stopń a po tej kuracji poprawiło się jej do pierwszego stopnia . Nie wiem czy to prawda ale warto spróbować...by mieć gładkie, piękne ciałko . pozdrawiam
Display jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 08:39   #125
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

Tak, na FU to było.
Tylko ile ona tego Juvitu musiała zużyć!!! Ja biorę dziennie 10 kropli i już mam prawie połowę tylko...
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 08:39   #126
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

Tak, na FU to było.
Tylko ile ona tego Juvitu musiała zużyć!!! Ja biorę dziennie 10 kropli i już mam prawie połowę tylko...
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 09:45   #127
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

Hej! Przeczytałam o waszej super kuracji i też chciałam zmałpować Ale u mnie nie mogę nigdzie dostać Juvitu i kupiłam Vitaminum C w kroplach oczywiście. Też jest na glicerynie. Ale napisane jest na nich "kwas askorbowy" (acidum ascorbicum), to chyba to samo? Powinnam to wiedzieć, ale nie pamiętam. Pomożecie? I dadatkowo w moich kroplach jest wersenian disodowy, nie zaszkodzi chyba, co? Jakby co to po prostu je zjem
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-25, 09:45   #128
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

Hej! Przeczytałam o waszej super kuracji i też chciałam zmałpować Ale u mnie nie mogę nigdzie dostać Juvitu i kupiłam Vitaminum C w kroplach oczywiście. Też jest na glicerynie. Ale napisane jest na nich "kwas askorbowy" (acidum ascorbicum), to chyba to samo? Powinnam to wiedzieć, ale nie pamiętam. Pomożecie? I dadatkowo w moich kroplach jest wersenian disodowy, nie zaszkodzi chyba, co? Jakby co to po prostu je zjem
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 10:28   #129
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

elimaj napisał(a):
I dadatkowo w moich kroplach jest wersenian disodowy

W juvicie też jest w ilości 0,5 mg/ml;
juvit C to kwas ascorbinowy w kroplach 100 mg/ml
porównaj
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 10:28   #130
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

elimaj napisał(a):
I dadatkowo w moich kroplach jest wersenian disodowy

W juvicie też jest w ilości 0,5 mg/ml;
juvit C to kwas ascorbinowy w kroplach 100 mg/ml
porównaj
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 10:34   #131
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

No to się zgadza. Z wersenianem. Na moich jest po polsku : kwas askorbowy, a po łacinie acidum ascorbicum. Myślę, że to to samo. Dzięki
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-25, 10:34   #132
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

No to się zgadza. Z wersenianem. Na moich jest po polsku : kwas askorbowy, a po łacinie acidum ascorbicum. Myślę, że to to samo. Dzięki
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 11:51   #133
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Juvit - meldunek poranny

Hej!
Na podrażnienia dobry jest Ephiteliale A-Dermy i Dermalibur tej samej firmy. Ephiteliale używałam przy kuracji brevoxylem i bardzo mi pomógł, łagodził już zaraz po zastosowaniu, a Dermalibur jest bardziej treściwy i świeci się po nałóżeniu, ale też pięknie łagodzi. Poczytaj na KWC o nich Przepraszam, ze tak chaotycznie, ale akurat bardzo się spieszę. Jak coś, to śmiało pytaj, wieczorkiem pewnie będę, a najpóźniej jutro
Pozdrawiam
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 11:51   #134
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Juvit - meldunek poranny

Hej!
Na podrażnienia dobry jest Ephiteliale A-Dermy i Dermalibur tej samej firmy. Ephiteliale używałam przy kuracji brevoxylem i bardzo mi pomógł, łagodził już zaraz po zastosowaniu, a Dermalibur jest bardziej treściwy i świeci się po nałóżeniu, ale też pięknie łagodzi. Poczytaj na KWC o nich Przepraszam, ze tak chaotycznie, ale akurat bardzo się spieszę. Jak coś, to śmiało pytaj, wieczorkiem pewnie będę, a najpóźniej jutro
Pozdrawiam
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 11:58   #135
hallina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 115
GG do hallina
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

Dziewczyny,jestem tu pierwszy raz,dostałam oczopląsu i mam ochote gnac do apteki po różne specyfikiJednakze mam pytanie,bo jakos nie znalazłam odpowiedzi w tym wątku:czy mozna smarowac buziaka juvitem z cerą naczynkową?Przeczytałam tez,ze dobry bedzie dla mnie krem Ystheal,i teraz nie wiem,czy smarowac juvitem,potem zel dermiki na naczynka i Ystheal?czy moze zamiast zelu dermiki krem na naczynka avenu?Boje sie,ze to nie bedzie dobry zestaw,jak myslicie?Doradzcie dziewczyny prosze,jestescie takie oblatane w tych spraweach!!!!
Hala
hallina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 11:58   #136
hallina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 115
GG do hallina
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

Dziewczyny,jestem tu pierwszy raz,dostałam oczopląsu i mam ochote gnac do apteki po różne specyfikiJednakze mam pytanie,bo jakos nie znalazłam odpowiedzi w tym wątku:czy mozna smarowac buziaka juvitem z cerą naczynkową?Przeczytałam tez,ze dobry bedzie dla mnie krem Ystheal,i teraz nie wiem,czy smarowac juvitem,potem zel dermiki na naczynka i Ystheal?czy moze zamiast zelu dermiki krem na naczynka avenu?Boje sie,ze to nie bedzie dobry zestaw,jak myslicie?Doradzcie dziewczyny prosze,jestescie takie oblatane w tych spraweach!!!!
Hala
hallina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 12:04   #137
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

Hala, ja też mam naczynka I zamierzam się smarować moją witaminką. Generalnie wit. C , zresztą podobnie jak pozostałe, bardzo dobra jest na naczynka. Gdzieś w tym wątku ktoś dawał linka do wątku (ale gramatyka!), w którym p.Basia objaśniała wszystko osobie z cerą trądzikową i naczynkami. I polecała serum domowe z witaminką C
Pozdrowienia!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 12:04   #138
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

Hala, ja też mam naczynka I zamierzam się smarować moją witaminką. Generalnie wit. C , zresztą podobnie jak pozostałe, bardzo dobra jest na naczynka. Gdzieś w tym wątku ktoś dawał linka do wątku (ale gramatyka!), w którym p.Basia objaśniała wszystko osobie z cerą trądzikową i naczynkami. I polecała serum domowe z witaminką C
Pozdrowienia!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 12:10   #139
hallina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 115
GG do hallina
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

dzieki
A jakiego kremu uzywasz na buzke aktualnie?Ja naczytałam sie o Ysthealu,bo chcialabym tez cos na zmarszczki,bo ostatnio tylko na naczynka uzywam,a wiosna idzie
hala
hallina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-25, 12:10   #140
hallina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 115
GG do hallina
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

dzieki
A jakiego kremu uzywasz na buzke aktualnie?Ja naczytałam sie o Ysthealu,bo chcialabym tez cos na zmarszczki,bo ostatnio tylko na naczynka uzywam,a wiosna idzie
hala
hallina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 13:02   #141
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

Ja na razie myśl o zmarszczkach odsuwam od siebie. Pomyślę o tym później (być może to błąd?). Ostatnio skończyłam Flos-lek do cery naczynkowej, mi on całkiem pasuje. Na wiosnę mam ochotę wrócić do Avonu Multi Boost (chyba tak sie to pisze, taki z witaminami z serii solutions), jeden z dwóch kosmetyków avonu, który uznaje za dobry (drugi to kremik Beautiful morning). Nad Avene, LRP czy tym podobnymi na razie nie myślę (brak kasy )
Pozdrawiam!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 13:02   #142
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

Ja na razie myśl o zmarszczkach odsuwam od siebie. Pomyślę o tym później (być może to błąd?). Ostatnio skończyłam Flos-lek do cery naczynkowej, mi on całkiem pasuje. Na wiosnę mam ochotę wrócić do Avonu Multi Boost (chyba tak sie to pisze, taki z witaminami z serii solutions), jeden z dwóch kosmetyków avonu, który uznaje za dobry (drugi to kremik Beautiful morning). Nad Avene, LRP czy tym podobnymi na razie nie myślę (brak kasy )
Pozdrawiam!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 18:48   #143
pciunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

Wizja godnej starosci bez jednej zmarchy na promiennym iobliczu - i to za POLDARMO!!! - byla tak sugestywna, ze kupilam (do mojej apteki jeszcze nie dotarlyscie, bo zapas nie wykupiony). Proponuje wrocic do tematu za ok. miesiac, kiedy wszystkie sie juz ponacieramy i zaistnieja pierwsze efekty!
pciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 18:48   #144
pciunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C

Wizja godnej starosci bez jednej zmarchy na promiennym iobliczu - i to za POLDARMO!!! - byla tak sugestywna, ze kupilam (do mojej apteki jeszcze nie dotarlyscie, bo zapas nie wykupiony). Proponuje wrocic do tematu za ok. miesiac, kiedy wszystkie sie juz ponacieramy i zaistnieja pierwsze efekty!
pciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 16:10   #145
monalea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 115
Re: Juvit - meldunek poranny

Differin używałam na kłopoty z cerą, bo ja mam tak, że jest ona tłustą w stronę trądzikowej, a przy tym bardzo wrażliwa no i już po "30". Co jakiś czas wysypuje mnie różnymi krostami szczególnie na brodzie stąd ten Differin, a na zmarchy kwasy AHA. Niestety moja skóra na wszystko reaguje "panicznie" dlatego muszę być przy tym niesamowicie ostrożna... Dzięki za podpowiedzi odnośnie nawilżaczy. Do Iwostinu podchodzę sceptycznie od kiedy po tej wersji nawilżającej z filtrami ,wysypało mnie niemiłosiernie, bo niestety zapchał mi pory!!
monalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 16:10   #146
monalea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 115
Re: Juvit - meldunek poranny

Differin używałam na kłopoty z cerą, bo ja mam tak, że jest ona tłustą w stronę trądzikowej, a przy tym bardzo wrażliwa no i już po "30". Co jakiś czas wysypuje mnie różnymi krostami szczególnie na brodzie stąd ten Differin, a na zmarchy kwasy AHA. Niestety moja skóra na wszystko reaguje "panicznie" dlatego muszę być przy tym niesamowicie ostrożna... Dzięki za podpowiedzi odnośnie nawilżaczy. Do Iwostinu podchodzę sceptycznie od kiedy po tej wersji nawilżającej z filtrami ,wysypało mnie niemiłosiernie, bo niestety zapchał mi pory!!
monalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 16:17   #147
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: Juvit - meldunek poranny

właśnie 5 minut temu zaaplikowałam sobie po raz pierwszy Juvit... Ale najpierw trochę wypiłam oczywiście
jak narazie czuję lekkie mrowienie... może tak być? Bo ja jeszcze Glyco-A stosuję i Isotrexin... nie pogryzie się z Juvitem? Nie za dużo szczęścia (czyt. mazideł) na buzię na raz?
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 16:17   #148
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: Juvit - meldunek poranny

właśnie 5 minut temu zaaplikowałam sobie po raz pierwszy Juvit... Ale najpierw trochę wypiłam oczywiście
jak narazie czuję lekkie mrowienie... może tak być? Bo ja jeszcze Glyco-A stosuję i Isotrexin... nie pogryzie się z Juvitem? Nie za dużo szczęścia (czyt. mazideł) na buzię na raz?
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 11:39   #149
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C - są już efekty???

No właśnie, trochę już minęło czasu i jak? można już mówić o efektach? Kto wytrwał w regularnym stosowaniu?

buziak :-*

czekam na opinie!

lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 11:39   #150
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Re: Kuracja odmładzajaca....Wit.C - są już efekty???

No właśnie, trochę już minęło czasu i jak? można już mówić o efektach? Kto wytrwał w regularnym stosowaniu?

buziak :-*

czekam na opinie!

lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.