REDUCE 15 mg :):) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 15:35   #91
kaasia119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
------------------------------------------------------------------------------

Nie bardzo rozumiem Twojego pytania?
Co widzisz dziwnego w tym ,że twierdzę że sibutril nie działa?


nie musisz sie tak burzyć, ja normalnie zapytałam, skoro masz suchość w ustach więc działa, a że 3 kg nie spadają w ciagu tyg. to juz inna sprawa, było by dziwne gdyby tak spadała i bardzo niezdrowe!
cytat
Dawkę można zwiększyć ,gdy zmniejszenie masy ciała jest mniejsze niż 2 kg w ciągu 4 tygodni , a tolerancja leku jest dobra.

dopiero po miesiącu mozna stwierdzić czy działa - ważąc się, .

w takich sytuacjach są osoby które zaczynaja brać 2 tabl., skoro jedna mało- poza tym nie ma co porównywać orginału z nielegalną produkcją
Marika Po pierwsze, nie burze sięTylko zadajesz dziwne pytania?
Po drugie Ty mnie chyba nie bardzo rozumiesz, nie chce brać 2 tabletek na raz, tylko wezmę jeszcze przez 2 dni
Ja nie chce chudnąć niewiadomo ile tygodniowo i nie o to mi chodzi, bo wiem ,ze na swoją nadwagę pracowałam, nie miesiąc, ani nie 2!I nie jestem podlotkiem który rozpacza bo ma 5kg nadwagi i myśli,że "tabletki cud" zdziałają cuda i w ciągu tygodnia będę szczupła
Tylko po co mam brać, skoro one nic mi nie dają, poz suchością?!
Więc jaki sens jest się truć?Czytając Wasze posty,wiem,że Wam hamuje apetyt i zjecie mało i czujecie się najedzone, ja niestety nie.
Stosując kilka lat temu meridę, kopa dostałam od razu, jedzenie mogło dla mnie nie istnieć,jadłam z rozsądku,więc mam porównanie jak było wcześniej a jak jest teraz Rozmawiałam ze sprzedawcą i niestety nie mamy pewności jaka dawka jest tam zapakowana?Co opakowanie to jest pewnie inna dawka i inne dodatkowe składniki, ale to już nasze ryzyko.
Powiedziano mi że do 7 dni organizm zareaguje,więc pociągne jeszcze te 2 dni i zobaczymy.
kaasia119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:10   #92
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez kaasia119 Pokaż wiadomość
Marika Po pierwsze, nie burze sięTylko zadajesz dziwne pytania?
Po drugie Ty mnie chyba nie bardzo rozumiesz, nie chce brać 2 tabletek na raz, tylko wezmę jeszcze przez 2 dni
Ja nie chce chudnąć niewiadomo ile tygodniowo i nie o to mi chodzi, bo wiem ,ze na swoją nadwagę pracowałam, nie miesiąc, ani nie 2!I nie jestem podlotkiem który rozpacza bo ma 5kg nadwagi i myśli,że "tabletki cud" zdziałają cuda i w ciągu tygodnia będę szczupła
Tylko po co mam brać, skoro one nic mi nie dają, poz suchością?!
Więc jaki sens jest się truć?Czytając Wasze posty,wiem,że Wam hamuje apetyt i zjecie mało i czujecie się najedzone, ja niestety nie.
Stosując kilka lat temu meridę, kopa dostałam od razu, jedzenie mogło dla mnie nie istnieć,jadłam z rozsądku,więc mam porównanie jak było wcześniej a jak jest teraz Rozmawiałam ze sprzedawcą i niestety nie mamy pewności jaka dawka jest tam zapakowana?Co opakowanie to jest pewnie inna dawka i inne dodatkowe składniki, ale to już nasze ryzyko.
Powiedziano mi że do 7 dni organizm zareaguje,więc pociągne jeszcze te 2 dni i zobaczymy.



to Ty mnie nie zrozumiałaś, ja wiem , że chodzilo Ci o to ze przez 2 dni tylko jeszcze weźmiesz- umiem czytać ze zrozumieniem napisałam zebyś zwiększyła dawke do 2 szt dziennie, skoro suchość jest czyli działa a być może dla Ciebie sibutr. w tych lekach jest za mało , więc jak zwiększysz dawke , bedzie 15 lub 20 mg , podejrzewam , że w jednej jest około do 10 mg sibutr.
zrobisz jak zeszcesz, wiem ze po 2 też brały i działaly a nawet spotkałam się z dziewczyną co brała 3

jeszcze jedno - przestańcie porównywać orginały !!!!!!!!!!! z podróbami , które są nielegalne produkowane w warunkach nie wiem jakich dla potrzeby rynku z 2 pólkuli świata..........sama napisałaś , że nie wiadomo co w nich jest i w jakich ilościach , te leki co są produkowane na export- czyli czarny rynek , mogą być z maleńką zawart. sibutraminy i nikt tego nie sprawdza, więc porównania do leków badanych i dopuszczanych do sprzedaży nie maja sensu- po co się stresować!!!

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-05-13 o 17:17
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:13   #93
kaasia119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Zobaczę pociągnę jeszcze te 2 dni i zobaczymy dwóch tabletek to bym się bała brać, nie wiadomo co tam jest
A Ty co Marika bierzesz?

Edytowane przez kaasia119
Czas edycji: 2012-05-13 o 17:30
kaasia119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:41   #94
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez kaasia119 Pokaż wiadomość
Zobaczę pociągnę jeszcze te 2 dni i zobaczymy dwóch tabletek to bym się bała brać, nie wiadomo co tam jest
A Ty co Marika bierzesz?
a od kogo brałaś?
sibumax

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kaasia119 Pokaż wiadomość
Zobaczę pociągnę jeszcze te 2 dni i zobaczymy dwóch tabletek to bym się bała brać, nie wiadomo co tam jest
A Ty co Marika bierzesz?
i jeszcze, który sibutril bierzesz?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:47   #95
kaasia119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

ja biorę niebieski 15 g
Marika, a próbowałaś wcześniej czegoś innego?
kaasia119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:10   #96
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez kaasia119 Pokaż wiadomość
ja biorę niebieski 15 g
Marika, a próbowałaś wcześniej czegoś innego?
kochana ok - niebieski , ale jest jeszcze w blistrze jak slimex , dlatego zapytałam , dobrze ze niebieski , bo słyszałam ze zółty - słaby
oooooooo.......dużo
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:22   #97
kaasia119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
kochana ok - niebieski , ale jest jeszcze w blistrze jak slimex , dlatego zapytałam , dobrze ze niebieski , bo słyszałam ze zółty - słaby
oooooooo.......dużo
Marika a co byś mi poradziła, jeśli po 7 dniach nie będzie się apetyt zmniejszał i nadal będę mogła konia z kopytami zjeść,zażywać dalej czy przerwać? Kurcze nie wiem co mam robić?W moim przypadku gdy brałam się za odchudzanie, kg gubiłam ładnie,ale niestety nie mam silnej woli i szybko pochłania mnie "piekło" więc tabletki są dla mnie ostatnim ratunkiem,a tu po 5 dniach nic się nie dzieje
kaasia119 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 19:36   #98
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez kaasia119 Pokaż wiadomość
Marika a co byś mi poradziła, jeśli po 7 dniach nie będzie się apetyt zmniejszał i nadal będę mogła konia z kopytami zjeść,zażywać dalej czy przerwać? Kurcze nie wiem co mam robić?W moim przypadku gdy brałam się za odchudzanie, kg gubiłam ładnie,ale niestety nie mam silnej woli i szybko pochłania mnie "piekło" więc tabletki są dla mnie ostatnim ratunkiem,a tu po 5 dniach nic się nie dzieje
ja też tak miałam , ja bym zaczęła brać po 2 , i skończyła opak. - szkoda pieniędzy!, a skoro suchoty masz więc sibutr. jest ale w mniejszej dawce, poza tym nie do końca chyba jest tak , że konia byś zjadła , przede wszystkim przestań ciągle o tym mysleć, nie waż sie codziennie , dopiero po tygodniu - zobaczysz co dalej .
Twierdzisz ze nie masz silnej woli, brałas juz kiedys meridie więc schudłas i znów przytyłaś , czy masz zamiar całe życie tak wegetować na tabl, kiepsko to widze.Więc decyzja Twoja, - ja brałam i spadło 4 kg , a nie miałam tak , że wogóle nie czułam głodu, to nie tak ma działać , że wogóle nie chce sie jeść. Sama napisałaś ze z rozsądku trzeba było jeść, więc to tak samo potraktuj
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:19   #99
joasia369woz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Czesc, jestem tu nowa, nim podjelam decyzje o odchudzaniu ta drastyczna metoda minelo duzo czasu, czytalam wypowiedzi osob stosujacych, skladu i skutkow ubocznych, jestem dorosla i swiadoma tego co robie. Nigdy najszczuplejsza nie bylam, ale akceptowalam siebie, niestety teraz juz tak nie jest, przytylam duzo po ciazach, ponad dwadziescia kilogramow musze schudnac. Pije duzo wody, kontroluje to co zjadam ale nad iloscia jednak zapanowac nie moge, czuje sie zle w swoim ciele wiec zaryzykuje.

Wiem ze chce zamawiac u tego pana co wy, tylko nie wiem co??? Podpowiedzcie mi co jest najbardziej skuteczne. Myslalam o Reduce
joasia369woz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 11:07   #100
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Hej,tak jak pisałam otrzymałam tabsy w piątek i w sobotę byłam po pierwszej dawce.Moja wyjściowa waga 80kg wzrost 168cm,a główny problem to wieczorne napady żarłoczności.Brałam kiedyś meridię,więc wiem jak to wygląda.Sobota godz.7 tabletka, o 8 śniadanie ,o 10 suchość która trwa do dzisiaj i wiedziałam,że to jest to kiedy wysprzątałam mieszkanie w 3godz.łącznie ze zmianą firanek i myciem okien.A tak poważnie nie odzywałam się przez 2dni bo musiałam ocenić jak reaguje mój organizm wieczorem nie mam napadu żarłoczności,jem małą kolację nabiałową.Dzisiejsza waga 77,9oo.Dodam biorę żółte kapsułki bez napisu w każdym razie na mnie to działa
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:16   #101
joasia369woz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Sante jak sie nazywaja tabletki ktore bierzesz, bo widze ze dzialaja na Ciebie. Wzrost mam ten sam tylko dziesiec kilogramow wiecej . Procz suchosci w ustach wszystko OK?
joasia369woz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 12:20   #102
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez sante Pokaż wiadomość
Hej,tak jak pisałam otrzymałam tabsy w piątek i w sobotę byłam po pierwszej dawce.Moja wyjściowa waga 80kg wzrost 168cm,a główny problem to wieczorne napady żarłoczności.Brałam kiedyś meridię,więc wiem jak to wygląda.Sobota godz.7 tabletka, o 8 śniadanie ,o 10 suchość która trwa do dzisiaj i wiedziałam,że to jest to kiedy wysprzątałam mieszkanie w 3godz.łącznie ze zmianą firanek i myciem okien.A tak poważnie nie odzywałam się przez 2dni bo musiałam ocenić jak reaguje mój organizm wieczorem nie mam napadu żarłoczności,jem małą kolację nabiałową.Dzisiejsza waga 77,9oo.Dodam biorę żółte kapsułki bez napisu w każdym razie na mnie to działa
witaj , trzymam kciuki , wąne że działają
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:34   #103
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Witam dziewczyny od dzisiaj wznowiłam kuracje Reduckiem narazie czuje sie ok, bede brała co drugi dzień może uniknę bólu głowy no i musze sie troche wspomoc bo narazie waga stoi jak zaczarowana


No i moje Reducki są żółte z czarnym napisem na kapsułce ORDAIN REDUCE

Edytowane przez ewelinka4141
Czas edycji: 2012-05-14 o 18:09 Powód: skleroza :)
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:29   #104
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez ewelinka4141 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny od dzisiaj wznowiłam kuracje Reduckiem narazie czuje sie ok, bede brała co drugi dzień może uniknę bólu głowy no i musze sie troche wspomoc bo narazie waga stoi jak zaczarowana


No i moje Reducki są żółte z czarnym napisem na kapsułce ORDAIN REDUCE
hejka , a gdzie kupowałaś ewelka? szczerze to chyba tylko producentem sie różnią, bo słyszałam że działaja i te i tamte, więc nie wiem czy podróby
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 21:18   #105
joasia369woz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Czesc pisalam dzisiaj ale widze ze nie zaakceptowano Pozdrowienia dla moderatorow i opiekunow forum
W ostatnich dniach zauwazam ogromna nagonke na leki z subitramina. Jak nie artykuly w gazetach to reportaze i programy telewizyjne. Caly czas mowia ze to szkodliwe, wycofane z uzycia i nielegalne. Ludzie! Ja to wiem, rozumiem, nie biore- ale predzej czy pozniej i tak bede. Nie sprzedaje nic tutaj, a takze nic nie reklamuje, tylko pytam o szczegoly. Czy to tez zabronione. Dzisiaj sie zarejstrowalam na forum, ale juz zdolano mnie do niego zniechecic. Nie zamierzam sie wiecej wypowiadac tutaj, ale napewno bede czytac wasze posty. POZDRAWIAM
joasia369woz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 21:31   #106
joasia369woz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Czesc pisalam dzisiaj ale widze ze nie zaakceptowano Pozdrowienia dla moderatorow i opiekunow forum
W ostatnich dniach zauwazam ogromna nagonke na leki z subitramina. Jak nie artykuly w gazetach to reportaze i programy telewizyjne. Caly czas mowia ze to szkodliwe, wycofane z uzycia i nielegalne. Ludzie! Ja to wiem, rozumiem, nie biore- ale predzej czy pozniej i tak bede. Nie sprzedaje nic tutaj, a takze nic nie reklamuje, tylko pytam o szczegoly. Czy to tez zabronione. Dzisiaj sie zarejstrowalam na forum, ale juz zdolano mnie do niego zniechecic. Nie zamierzam sie wiecej wypowiadac tutaj, ale napewno bede czytac wasze posty. POZDRAWIAM
joasia369woz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:48   #107
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Ja kupowałam od "extrafigury" i działają heh dzisiaj na wadze 89,7

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Upragniona moja ósemeczka ale jeszcze daleka droga przedemną
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 12:05   #108
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez ewelinka4141 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam od "extrafigury" i działają heh dzisiaj na wadze 89,7

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Upragniona moja ósemeczka ale jeszcze daleka droga przedemną
oj nie jest tak źle dopiero co zaczęłaś brać a tu już 8 brawo
jak sie czujesz, może napisz- to ważniejsze mam nadzieję ze wszystko ok
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 12:13   #109
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

jak narazie czuje sie dobrze, ale bacznie nasłuchuje i obserwuje czy wszystko jest jak powinno jesli zacznie sie cos dziac to odstawiam.

pogoda za oknem nie zbyt ciekawa, moje samopoczucie jest ok. sprzatam, robie obiad dla moich chłopaków, doglądam komutera i jeszcze jem jogurcik wiec wszystko pełną parą
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 12:51   #110
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez ewelinka4141 Pokaż wiadomość
jak narazie czuje sie dobrze, ale bacznie nasłuchuje i obserwuje czy wszystko jest jak powinno jesli zacznie sie cos dziac to odstawiam.

pogoda za oknem nie zbyt ciekawa, moje samopoczucie jest ok. sprzatam, robie obiad dla moich chłopaków, doglądam komutera i jeszcze jem jogurcik wiec wszystko pełną parą
to fajnie , ciesze się ....więc życze powodzonka trzymam kciuki
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 14:05   #111
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

dzięki i wzajemnie
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:32   #112
Margaritte
Raczkowanie
 
Avatar Margaritte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 68
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Witam

Też szukam czegoś magicznego do łykania po tym jak nasłuchałam się o meridia.
Również szukam czegoś sprawdzonego i działającego.
Jestem 15 miesięcy po porodzie. spadłam już 15kg, ale to wciąż za mało moje BIM jest nadal powyżej 30. A czekać kolejny rok na kolejne 15 kg to dla mnie za długo.

Problem w tym,że mieszkam w UK i boję się że kupię jakieś tandetne podróbki - często nie ma zdjęcia jak wygląda sama tabletka.

Możecie coś napisać na temat np. samego opakowania i przepisać skład tabletki z ulotki ? Będę wdzięczna. A może możecie jakieś zdjęcia podesłać.
__________________
Szczęście Jest ukryte w drobiazgach ... więc nie czekaj na zrządzenie losu, tylko ciesz się z tego co masz - zazwyczaj Masz więcej niż zauważasz
Margaritte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:58   #113
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez joasia369woz Pokaż wiadomość
Czesc pisalam dzisiaj ale widze ze nie zaakceptowano Pozdrowienia dla moderatorow i opiekunow forum
W ostatnich dniach zauwazam ogromna nagonke na leki z subitramina. Jak nie artykuly w gazetach to reportaze i programy telewizyjne. Caly czas mowia ze to szkodliwe, wycofane z uzycia i nielegalne. Ludzie! Ja to wiem, rozumiem, nie biore- ale predzej czy pozniej i tak bede. Nie sprzedaje nic tutaj, a takze nic nie reklamuje, tylko pytam o szczegoly. Czy to tez zabronione. Dzisiaj sie zarejstrowalam na forum, ale juz zdolano mnie do niego zniechecic. Nie zamierzam sie wiecej wypowiadac tutaj, ale napewno bede czytac wasze posty. POZDRAWIAM
hej co się spinasz nie bardzo wiem o co ci chodzi,biorę to co masz w tytule wątku
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:08   #114
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

sante a jak sie czujesz po reduce? bierzesz codziennie?
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 20:40   #115
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez Margaritte Pokaż wiadomość
Witam

Też szukam czegoś magicznego do łykania po tym jak nasłuchałam się o meridia.
Również szukam czegoś sprawdzonego i działającego.
Jestem 15 miesięcy po porodzie. spadłam już 15kg, ale to wciąż za mało moje BIM jest nadal powyżej 30. A czekać kolejny rok na kolejne 15 kg to dla mnie za długo.

Problem w tym,że mieszkam w UK i boję się że kupię jakieś tandetne podróbki - często nie ma zdjęcia jak wygląda sama tabletka.

Możecie coś napisać na temat np. samego opakowania i przepisać skład tabletki z ulotki ? Będę wdzięczna. A może możecie jakieś zdjęcia podesłać.
hejka , nikt ulotki Ci nie przepisze, bo nie ma czegos takiego.....poczytaj ulotke meridi , to to samo

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez sante Pokaż wiadomość
hej co się spinasz nie bardzo wiem o co ci chodzi,biorę to co masz w tytule wątku
przeczytaj wcześniejsze posty , nie chodziło o Ciebie!!! tylko o forum

co nic nie piszesz jak tam u Ciebie? wczesniej udzielałaś się a teraz cisza?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:05   #116
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

na mnie działa inaczej niż meridia po niej byłam nerwowa,zalewały mnie poty i szybko się nakręcałam i kłopoty ze snem.Z Reduce wszystkoo jest łagodniejsze,nie mam problemów ze snem,brak uderzeń gorąca za to często mam dreszcze z zimna,spokój ducha.Najważniejsze,że kontroluję obżarstwo,często łapię się na tym,że wyciągam rękę po jedzenie nie czując głodu tylko z przyzwyczajenia.Jem 5 posiłków 3główne i 2przekąski staram się na ok 1200ckal,żeby po tabsach nie złapać joja.teraz ważę 77kg to będzie 3kg ubytku w pierwszy tydzień tydzień

ewelinka biorę zawsze rano i nie mam bóli głowy jak po meridii

Edytowane przez sante
Czas edycji: 2012-05-17 o 13:07
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:04   #117
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

hej, te leki działają troszke inaczej , słabiej? chyba tak można nazwać. Jednak co by nie było, meridia to orginał o mniejszej i większej dawce do wyboru, a tu masz rzekomo 15mg, w co watpie . No ale , nie ma co sie dziwić. Ważne , że czujesz się bardzo dobrze , to jest ważne i że kg spadają powodzonka
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 09:00   #118
arminka1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cześć dziewczyny
Zakupiłam Lidę za 90 zł i stosowałam ją przez 2 tygodnie po czym miałam tygodniową przerwę. Ważyłam 71 kg przy wzroście 170 cm i po tych dwóch tygodniach waga spadła mi do 67kg zostało mi jeszcze 16 tabletek, jestem w trakcie ich brania i mam nadzieję, że skutki będą takie jak na początku. Pomimo tego, że 4 kg są bez szału to czuje się na prawdę dużo lepiej, wysmuklały mi ramiona i dłonie są zupełnie inne (widać mi kosteczki a nie tłuszcz ale brzuszek spada wolniej dlatego postanowiłam ćwiczyć codziennie rano i staram się jeść dużo mniej.
Skutki uboczne jakie otrzymałam po Lidzie (po 2 tygdniach stos) to kołatanie serca i mam problem z cerą, zawsze była idealna a teraz coś tam wyskoczy od czasu do czasu ale tragedii nie ma. Zakupiłam jakieś witaminki i myślę, że będzie dobrze.
Chciałabym osiągnąć wagę 58 kg. Wiem, że przy moim wzroście to troche mało ale mam bardzo masywną budowę i tej wagi nie widać.
Poradzcie dziewczyny co można brać po zakończeniu tej Lidy?
Zastanawiam się właśnie nad Reduce albo meizitang. Jak myślicie co będzie lepsze?
arminka1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 09:40   #119
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez arminka1001 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Zakupiłam Lidę za 90 zł i stosowałam ją przez 2 tygodnie po czym miałam tygodniową przerwę. Ważyłam 71 kg przy wzroście 170 cm i po tych dwóch tygodniach waga spadła mi do 67kg zostało mi jeszcze 16 tabletek, jestem w trakcie ich brania i mam nadzieję, że skutki będą takie jak na początku. Pomimo tego, że 4 kg są bez szału to czuje się na prawdę dużo lepiej, wysmuklały mi ramiona i dłonie są zupełnie inne (widać mi kosteczki a nie tłuszcz ale brzuszek spada wolniej dlatego postanowiłam ćwiczyć codziennie rano i staram się jeść dużo mniej.
Skutki uboczne jakie otrzymałam po Lidzie (po 2 tygdniach stos) to kołatanie serca i mam problem z cerą, zawsze była idealna a teraz coś tam wyskoczy od czasu do czasu ale tragedii nie ma. Zakupiłam jakieś witaminki i myślę, że będzie dobrze.
Chciałabym osiągnąć wagę 58 kg. Wiem, że przy moim wzroście to troche mało ale mam bardzo masywną budowę i tej wagi nie widać.
Poradzcie dziewczyny co można brać po zakończeniu tej Lidy?
Zastanawiam się właśnie nad Reduce albo meizitang. Jak myślicie co będzie lepsze?


witaj, ciężko jednoznacznie odpowiedziec, spróbuj reduce, opinie ma dobrą , dziewczyny chudną po nim i nie narzekają specjalnie na samopoczucie
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:54   #120
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

witajcie kochane dzisiaj u mnie na wadze 88,7 :d normalnie stanełam chyba z 5 razy na wadze i jednak to prawda niesamowicie sie ciesze

skutki uboczne nawet mi nie dokuczają, głowa nie boli wcale, nawet suchość się zmniejszyła.

czyli jak narazie wszystko idzie ku dobremu pozdrawiam i miłego weekendu wam życzę
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.