Konkurs Konad - naruszenia regulaminu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-25, 15:53   #1
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547

Konkurs Konad - naruszenia regulaminu


o matko i znow bedzie zalew jednopostowych prac. AgaZ napisala mi, ze w tym tyg beda..
ale jesli jest tak jak kasia mowi, to przykre, bo poprzednia sonda konczy sie 4 (!!) marca:O

btw, lakier koloru czerwone wino czy jakos tak jest bardzo wyrazisty i przeslinie wygladaja wzorki w tym odcieniu. szcegolnie w polaczeniu z innym odcieniem
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:08   #2
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

kasiu czy myslalas jakos nad rozwiazaniem problemu konkursu? ciekawi mnie wasza postawa i brak reakcji w sprawie konkursu pod waszym patronatem, z ktorego bardzo brzydko zrobiono sobie cyrka na kolkach..
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 12:39   #3
Rogusia_007
Raczkowanie
 
Avatar Rogusia_007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 209
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Zastanawiam się dlaczego usunięto ostatni post Konad.pl?
Może ktoś mi odpowiedzieć na to pytanie?
__________________
Szczęśliwi razem...

Rogusia_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 12:43   #4
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Właśnie, też jestem bardzo ciekawa?
Są tu jakieś kompetentne oosoby, które mogą to w rozsądny sposób wyjaśnić?
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 12:46   #5
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Ufff...
ja też tak myślałam, że brakuje tu jednego postu, ale bałam się odezwać bo wyjdzie, że jakieś zwidy miałam
To co się stało z oświadczeniem Pana Prezesa firmy Konad?
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 12:55   #6
Rogusia_007
Raczkowanie
 
Avatar Rogusia_007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 209
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

A podobno postów na forum się nie usuwa, bo to burzy czytelność i wiarygodność forum...
__________________
Szczęśliwi razem...

Rogusia_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 12:58   #7
ilonka70
Zadomowienie
 
Avatar ilonka70
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Budapeszt
Wiadomości: 1 966
GG do ilonka70 Wyślij wiadomość przez MSN do ilonka70 Send a message via Skype™ to ilonka70
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Nie wierze
Masakra!
Stracilam Caly szacunek jaki mialam dla tego forum.
Zegnam Panstwa
__________________
Moj pazurkowy watek:
Zapraszam






ilonka70 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 13:02   #8
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

tak, też czytałam ten post, którego już nie ma
ciekawa jestem jak akcja się dalej potoczy... ?
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 13:03   #9
Rogusia_007
Raczkowanie
 
Avatar Rogusia_007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 209
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
tak, też czytałam ten post, którego już nie ma
ciekawa jestem jak akcja się dalej potoczy... ?
Znając życie to te pytania pozostaną bez odpowiedzi...
__________________
Szczęśliwi razem...

Rogusia_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 13:46   #10
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Czemu post z oświadczeniem został skasowany? (kto zniszczył zawartość forum? )
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 14:30   #11
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez Rogusia_007 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się dlaczego usunięto ostatni post Konad.pl?
Może ktoś mi odpowiedzieć na to pytanie?
Tak, ja mogę wyjaśnić. Ja usunęłam tę wypowiedź, jako organizator tego konkursu na platformie wizaz.pl. Ponieważ uważam, że starczy złych emocji i pomówień dotyczących tego konkursu.
Ale uściślając - firma Konad zamieściła te informacje nie kontaktując się z nami. To po pierwsze.
Po drugie - informacje , tak zwane "sprostowanie" były nieprawdziwe - ponieważ firma Konad widziała i zaakceptowała regulamin.
Po trzecie - firma Konad nie ma wpływu na nasze decyzje dotyczące przestrzegania zasad konkursu. Wszyscy są traktowani równo bez względu na to czy dotyczy to konkursu Konad czy innej firmy.
Uczestnicy, którzy złamali regulamin konkursu, zostali usunięci z głosowania, a użytkownicy forum, którzy łamią regulamin forum - są karani punktami lub banami.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 14:36   #12
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

to czy w takim razie podobnie było z wątkiem założonym przez OPIteam?
bo był wątek, w którym OPI zapraszali na targi, nawet zdążyłam się tam wpisać i wątek ten zniknął, zamiast zostać zamkniętym i zdaje się że nie było ostrzeżenia dla OPIteam
bo ponoć wątków też nie da się usunąć
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 14:44   #13
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Coś mi tu "zapachniało" mini systemem totalitarnym. Gdzie wolność słowa? Rozumiem, że są pewne zasady i regulamin do którego należy się stosować, ale usuwać czyjeś wypowiedzi tylko dlatego, że nie zostały one uzgodnione z osobą wyżej postawioną na tym forum i nie są po jej myśli to już przesada. Sami macie w regulaminie punkt mówiący o możliwości wypowiadania swoich poglądów, a w rzeczywistości wygląda to inaczej. Przypomina to prezesa pewnej partii, byłego premiera, który stosował zasadę "kto nie jest z nami ten przeciwko nam" i eliminował z polityki ludzi, którzy mieli inne poglądy niż on.
Zawsze uważałam, że wymagając czegoś od innych, powinno się w pierwszej kolejności wymagać tego od siebie.
PS:
W wypowiedzi KONADA było napisane, że nie mieli wpływu na kształt regulaminu, a nie, że go nie widzieli. Sama to potwierdziłaś przed chwilą w swojej wypowiedzi pisząc, cytuję "Po trzecie - firma Konad nie ma wpływu na nasze decyzje dotyczące przestrzegania zasad konkursu."

Edytowane przez d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Czas edycji: 2009-03-03 o 14:55
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 14:55   #14
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

To nie jest miejsce na tego typu wyjaśnienia - zapraszam na techniczne.
Ale jeśli już tutaj piszesz, to owszem, wątki które mają charakter reklamowy - w tym przypadku reklama targów, są usuwane. Nigdy nie i nigdzie nie pisaliśmy, że "w ogóle" nie usuwany postów i wątków. Owszem zdarza się, gdy wymaga tego porządek na forum bądź są naruszane czyjeś dobra i mamy zgłoszenie.
W tym przypadku zostało naruszone dobro mojej firmy - czyli wizaz.pl

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;11258508]Coś mi tu "zapachniało" mini systemem totalitarnym. Gdzie wolność słowa? Rozumiem, że są pewne zasady i regulamin do którego należy się stosować, ale usuwać czyjeś wypowiedzi tylko dlatego, że nie zostały one uzgodnione z osobą wyżej postawioną na tym forum i nie są po jej myśli to już przesada. Sami macie w regulaminie punkt mówiący o możliwości wypowiadania swoich poglądów, a w rzeczywistości wygląda to inaczej. Przypomina to prezesa pewnej partii, byłego premiera, który stosował zasadę "kto nie jest z nami ten przeciwko nam" i eliminował z polityki ludzi, którzy mieli inne poglądy niż on.
Zawsze uważałam, że wymagając czegoś od innych, powinno się w pierwszej kolejności wymagać tego od siebie.[/quote]

Wypraszam sobie tego typu porównania. Tu nie chodzi o wypowiedzi, czy poglądy a o wypaczenie bardzo istotnych zasad, które obowiązują na tym forum.
Osobiście nie mam sobie niczego za zarzucenia - jeśli masz inne zdanie, masz do tego prawo. Ale tego typu ataki będę traktowała jako personalny atak na mnie.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:55   #15
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Jako laik uważam, że firma KONAD nie mogła sobie wyobrazić idealniejszej reklamy. Już znam tę firmę, możliwe, że zainteresuję się bliżej asortymentem. Wcześniej nie znałam i olewałam.

Ja nie widze żadnej winy w redakcji wizaż, ale sporą w osobach, które mają dużo wspólnego z forum paznokciowym. Przykro mi, zawiniła jedna z użytkowniczek, a teraz nadmiernie aferę rozdmuchują inne użytkowniczki, które te miejsce (wizaż) traktują jedynie przedmiotowo.

Tu zazwyczaj robi się jakaś zadyma. A nastawianie sponsora przeciwko redakcji uważam za najpodlejsze co można zrobić. Siedziec na wizażu i jatrzyć od środka. Fuj.

Ja tam uważam konkurs za udany, nieuczciwych usunięto, firma ma reklamę, no może jest kilka sekciarskich zgrzytów.

Tak to wygląda z boku.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 16:28   #16
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

sekciarskich???????? co ty wypisujesz. mialam nic na ten temat nie pisac ale to juz naprawde mnie zaczyna irytowac. niukt nie nastawia sponsora przeciwko administracji forum! mysle ze konad sam widzi co sie dzieje. i nie uwazam zeby wina byla po stronie zbanowanych dziewczyn. to raczej zlos sobie leczy komleksy na innych ludziach. a zreszta...
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 16:36   #17
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
sekciarskich???????? co ty wypisujesz. mialam nic na ten temat nie pisac ale to juz naprawde mnie zaczyna irytowac. niukt nie nastawia sponsora przeciwko administracji forum! mysle ze konad sam widzi co sie dzieje. i nie uwazam zeby wina byla po stronie zbanowanych dziewczyn. to raczej zlos sobie leczy komleksy na innych ludziach. a zreszta...
Temat "źle" przygotowanego regulaminu powtarzało kilka zabanowanych osób, a potem Konad - po otrzymaniu spreparowanych informacji na temat rzekomego błędu w regulaminie (szkoda, że bez jakiejkolwiek komunikacji z nami) - napisał tutaj dość niefortunnego posta.

Uzupełniając - za zabanowaną Pauląkrk, która zarzuciła nam błąd w regulaminie polegający na tym, że obowiązkiem było fotografowanie obu dłoni. Proszę zapoznać się z regulaminem i wskazać taki zapis, bo nie możemy go wciąż odnaleźć. Dodatkowo zarzut polegał na tym, że prace wyrzucono z konkursu po tym, jak na innym forum pojawiła się prośba o głosy w naszym konkursie. Każdy konkurs zawiera podstawową zasadę uczciwości uczestników, a takie działania uważamy za wysoce niemoralne i z tego powodu też usuwamy prace z każdego konkursu.

Sekciarskie nie jest określeniem, jakiego bym użył osobiście. Jednak zachowania kilku osób noszą znamiona wcześniej skoordynowanych i wymierzonych w sam konkurs i firmę Konad. Z naszej strony podjęliśmy odpowiednie kroki, które mają zabezpieczyć interesy zarówno Konada jak i Wizaż.pl, jak też wyjaśnić rzekome błędy w regulaminie.

Za "kompleksy" punkt karny.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-03 o 16:43
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 16:43   #18
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Temat "źle" przygotowanego regulaminu powtarzało kilka zabanowanych osób, a potem Konad - po otrzymaniu spreparowanych informacji na temat rzekomego błędu w regulaminie (szkoda, że bez jakiejkolwiek komunikacji z nami) - napisał tutaj dość niefortunnego posta.
Piszesz nieprawdę. Post Konada nie dotyczył "rzekomego błędu w regulaminie", ale niesnasek pomiędzy użytkowniczkami a administracją.


Cytat:
Sekciarskie nie jest określeniem, jakiego bym użył osobiście. Jednak zachowania kilku osób noszą znamiona wcześniej skoordynowanych i wymierzonych w sam konkurs i firmę Konad. Z naszej strony podjęliśmy odpowiednie kroki, które mają zabezpieczyć interesy zarówno Konada jak i Wizaż.pl, jak też wyjaśnić rzekome błędy w regulaminie.
Nien noszą znamiona w jakikolwiek sposób skoordynowanych, a wymierzone ABSOLUTNIE nie wydają się być w ... firmę Konad. Co ma wspólnego z krytyką administracji wizaz.pl Bogu ducha winna świetna firma? Jak już to w administrację, a konkretnie i na pierwszym miejscu w postępowianie Twoje, Złośliwcu. Więc znowu mówisz nieprawdę. Kilka dni i tak wiele nieprawdy, niesmaczne.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 16:46   #19
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

normalnie niewierze!! wiesz co to jest smieszne ze dostaje sie bany i ostrzezenia za wyrazanie wlasnego zdania. zycze wam tylko jednego zeby ta cala sprawa i wasz stosunek do forumowiczek nie odbilo sie niekorzystnie na wizazu. no bo zeby sponsor nie mogl napisac swojego zdania na temat konkursu ktory sponsoruje to jakis absurd. albo zeby forumowiczki nie mogly sie wypowiedziec i zwrocic uwagi admninistracji? wiesz wiele for odwiedzalam w zyciu ale jeszcze z takim czyms sie nie spotkalam.
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 16:48   #20
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Niesmaczna była reakcja kilku, kilkunastu osób, których zachowanie było poniżej krytyki.

W kwestii firmy KONAD - niefortunne było rowniez stwierdzenie, że firma ma nadzieję załagodzic sytuację ze zbanowanymi użytkowniczkami. Konad nie ma mozliwości wpływania na anulowanie banów i wewnętrzny system przyznawania punktow karnych.

Swoją drogą, dlaczego larum podniosły w większości osoby związane z Pauląkrk, Byliczka i tym kółkiem? Dlaczego autorki innych prac nie szaleja, nie pluja na administrację Wizażu? Może dlatego, że zaakceptowały regulamin konkursu i zamiast bawic się w zbiorowe szaleństwo, trzymają kciuki i czekaja spokojnie na wyniki?

Przykre to, że konkurs, ktory jest w gruncie rzeczy zabawą (bo trudno go nazwac konkursem profesjonalistów) zakończył sie takim zgrzytem.

Proana006, Złoś i Aga prosili wielokrotnie o zakończenie tego tematu. Gdyby nie poleciały punkty, to dyskusja trwalaby w nieskończoność. Stąd te punkty, inaczej nie da się zakończyć tej sprawy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-03-03 o 16:49
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 16:51   #21
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

ja odpowiedzialam tylko na wpis dziasiny czy jakos tak.
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 16:53   #22
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
ja odpowiedzialam tylko na wpis dziasiny czy jakos tak.
I przy okazji wyskoczyłaś z teorią, kto tu sobie na kim leczy kompleksy. Takie wypowiedzi tylko rozdmuchuja dyskusję, która sporo osób stara się zalagodzić.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 16:55   #23
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

no bo tak uwazam wiec tak napisalam. i mam do tego prawo. wiesz to nie ja rozdmuchalam watek tylko moja poprzedniczka ktora uznala dziewczyny ktore bronia zbanowanych za sekte. cos tu chyba jest nie tak...
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 16:56   #24
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Aggie,

pozostałe użykowniczki nie "plują się" (btw. bardzo brzydko napisane), gdyż prawdopodobnie nigdy nie należały do osób specjalnie aktywnych w kwestii dyskusyjnej. Krytykujesz Konada, za to, że chce załagodzić sprawę, a za chwilę sama mówisz o załagodzeniu. Bany już się posypały, Złośliwiec napisał, że nie dysponuje dobrą wolą - więc sprawa banów po konkursie dawno jest już zamknięta.

Teraz skoro tamtych użytkowniczek i tak już nie ma, pozostaje tylko sprawa zachowania pewnych osób, m.in, administracji, która cyt. "Nic sobie do zarzucenia nie ma" (tak biblijnie mi się to kojarzy)
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:00   #25
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

I całe zamieszanie o to, że cudowny plan nabicia sobie głosów w konkursie się nie powiódł...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:02   #26
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
no bo tak uwazam wiec tak napisalam. i mam do tego prawo. wiesz to nie ja rozdmuchalam watek tylko moja poprzedniczka ktora uznala dziewczyny ktore bronia zbanowanych za sekte. cos tu chyba jest nie tak...
Proana, wokół Paulikrk stworzyło sie niestety coś w rodzaju źle pojętego kółka wzajemnej adoracji. Nie moderuję Paznokci, a nawet do mnie dochodziły opinie, że jest to furum bardzo hermetyczne, że strach się odezwać, że pewna grupa osob odstrasza mniej doświadczone Wizażanki od zadania jakiegokolwiek pytania. Modki Pazurkowego z pewnością miały o wiele więcej takich skarg. A więc problem istniał i to duży. A to, co się wydarzyło po zbanowaliu Pauli, m.in. atak ze strony Byliczki, ktora do tej pory wyrażała się kulturalnie i ogólnie miala opinię fajnej dziewczyny, świadczy o tym, że cos tu jest bardzo nie tak.
Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Krytykujesz Konada, za to, że chce załagodzić sprawę, a za chwilę sama mówisz o załagodzeniu. Bany już się posypały, Złośliwiec napisał, że nie dysponuje dobrą wolą - więc sprawa banów po konkursie dawno jest już zamknięta.
Nie, nie krytykuję Konada, po prostu jedną uwagę uznałam za bardzoniefortunną, ta na temat załagodzenia sprawy między administracja Wizazu a zbanowanymi użytkowniczkami. Po prostu moim zdaniem była to mało przemyślana uwaga. Do samego Konada nie mam żadnych zastrzeżeń.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:10   #27
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

A ja ty bym już dała sobie spokój i nie robiła offtopów

Niech wszyscy wezmą głęboki wdech, uspokoją się i napiszą coś o nowościach Konada
np. nowych płytkach, które skończyłam oglądać

Powiem szczerze, że nowe wzorki - zwłaszcza te duże raczej nie są dla mnie - za mało możliwości kombinowania. Ale dla totalnych amatorek zdobienia - świetna sprawa, jeden mach stempelkiem i cały pazurek jest ready
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:11   #28
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Piszesz nieprawdę. Post Konada nie dotyczył "rzekomego błędu w regulaminie", ale niesnasek pomiędzy użytkowniczkami a administracją.

Nien noszą znamiona w jakikolwiek sposób skoordynowanych, a wymierzone ABSOLUTNIE nie wydają się być w ... firmę Konad. Co ma wspólnego z krytyką administracji wizaz.pl Bogu ducha winna świetna firma? Jak już to w administrację, a konkretnie i na pierwszym miejscu w postępowianie Twoje, Złośliwcu. Więc znowu mówisz nieprawdę. Kilka dni i tak wiele nieprawdy, niesmaczne.
W ilu jeszcze wątkach będziesz siać ferment i zarzucać komuś kłamstwo??? Masz dowody??
Ignorujesz wszystkie wyjaśnienia. To zaczyna być męczące i nosi znamiona ataków personalnych.

Proszę oficjalnie o przeniesienie tej dyskusji na forum konkursowe bądź techniczne - to jest sponsorowany wątek marki Konad a nie miejsce do personalnych rozgrywek!
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:19   #29
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Złośliwiec: I znowu mówisz nieprawdę. Ze wszystkich forumowiczek Pauli P. dostępnych przez czas, na jakim jej wypowiedź nt. numeru była na stronie, nie uzbierałaby się taka ilość głosów. To małe, prywatne, kameralne forum, nie wizaż z 2500000000000000000000 użytkowniczek.

WIesz o co chodziło na "paznokciach"?

O to, że dziewczyny krytykowały prawie każdą osobę bez kursu. Czy mi się to podobało? Co w takiej sytuacji robię? Nie zamieszczam swoich żałosnych przedkursowych prób prosząc o ocenę, bo wiem, że to są kiepskie próby i idę na kurs. Tak, do Pauli. Tak, poznałam ją przez wizaż. Idę do niej, z powodów takich, jakie wyniknęły z kilkumiesięcznych porównań dobrze ocenianych kursów i oglądania setek zdjęć paznokci robionych przez absolwentki.

Jeżeli ktoś zamieszcza zdjęcie obleśnych łopacior, a potem płacze, że forum jest hermetyczne, to to trochę nie halo.

Na każdym forum jest kółko wzajemnej adoracji. Na Moich makijażach też. I Barbie, które wyrosły z modowego, teraz są na plotkowym. Zauważ, że ta grupa, jak to brzydko mówicie, skupiona wokół Pauli nie atakowała nikogo z własnej woli, nie spamowała, nie offtopowała. Paula wypowiada się ostro - mi się taka sytuacja podoba, może trochę na zasadzie "nie ważne jak mówią, byleby mówili" - biznes się kręci, paznokciowe ma 130 użytkowniczek w każdym momencie, część klika w reklamy. Ale nie, postanawiacie wywalić darmowe ekspertki (tak, instruktorki dyplomowane, dziewczyny z sukcesami w konkursach), (zauważcie, że innym osobom prawdopodobnie płaciliście za udzielanie zaawansowanych, merytorycznych odpowiedzi (dr Skupień, pani kosmetolog z działu Pytania do kosmetyczki). (w tym momencie wrzucam ad i mod do jednego worka).

Ale co? Wywalacie je i ma być "milusia" atmosfera?

Już sobie wejdźcie na Przedłużanie - zamiast fajnych, rozwijających, merytorycznych dyskusji są pytania w stylu "Chcę bez papierów nauczyć dwie miłe koleżanki, ile mam od nich wziąć kasy".

Ok, jako administracja macie pełne prawo do krytykowania, banowania itp - to wasze forum. Ale nie ośmieszajcie się uskuteczniając polowanie na czarownice.

Proszę o przeniesienie tej wiadomości do technicznego. Przeniesienie, nie skasowanie tym razem.

Skoro Konad napisał coś, z czym się nie zgadzacie, to może fajnie byłoby wyjaśnić pewne sprawy, dla zachowania twarzy na publicznym forum, a nie kasować posty zamiatając śmieci pod dywan.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
W ilu jeszcze wątkach będziesz siać ferment i zarzucać komuś kłamstwo??? Masz dowody??
Ignorujesz wszystkie wyjaśnienia. To zaczyna być męczące i nosi znamiona ataków personalnych.
Nie sieję fermentu. Jeśli chodzi o zarzucanie mówienia nieprawdy - to mam zachowaną treść posta Konadu. Absolutnie z mojej strony nie są to ataki personalne. Uważam, że administracja zachowuje się nie fair, chociażby wobec mnie - i na tym koniec. Niezgodność przekonań nie jest chyba atakiem personalnym.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:27   #30
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Zaraz przeniosę tutaj posty z wątku Konad.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

już przeniesione.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.