Czarna lista targowisko- plotki - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 07:01   #181
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
mały ot


mam ten sam problem, ale chyba spakuje jego rzeczy i wystawie za drzwi albo odwioze jego siostrze. tylko duzo tego troche jest
Laylo, czy moge Cie cmoknac w noska?
w noska? nooo... z przyjemnością!

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
kochana Laylo, jakże ja bym mogła cmokaska Ci nie dać, i tuli-tuli nie zrobic
/ drapie po osiołkowatym brzucholku /, toz Ty mi skarb najprawdziwszy dałas trzymam w sejfie i czekam jak mi kto za skóre zajdzie odpowednio głeboko ( do 10-tej warstwy ), co by go tym specyfikiem uraczyc. Tylko póki co nie znalazłam , nikogo, co by go potraktować, jak Ty mnie,Ty, Ty .... Ty kobieto zła

Layluś , ja Cie wielbie, kochana, więc myśl o mnie dobrze , co?
pewnie, że myślę o Tobie dobrze i na ten dowód ukręcę miksturę wg nowej receptury especially for you. tym razem na..?? wyłupiaste oczy? wąsy i wyłupiaste oczy, cóż to za duet cudny

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Vil, no a jakże! Sympatia odwieczna

Skoro już Takie TWA tworzymy, to ja sobie też pozwolę wymienić osoby, dla których na wizaż, a w szczególności na Targowisko wchodzę się ze szczególną przyjemnością

Dorotka-Coco Vilka
Aga79, Layla79 - co za rocznik
Mariola13, Bzinka, Morel(ka)le, Astronomiczna Ania, Ennkuś, Mirianka i oczywiście nasza Virtualna Rzeczywistość

...i pewnie jeszcze o kimś zapomniałam..
ja? ojej i ja! przyłączam się do klubu wzajemnej adoracji
Cytat:
Napisane przez porzeczki Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszla do mnie paczka od Idiaminki.
Porzeczko, ale tylko Oolong miała inne namiary, więc to nie tak, że tu cacy cacy, a nic pomóc nie chciały. a co do nawiązki, to ja byłam pewna, że będzie.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 09:19   #182
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Vil, no a jakże! Sympatia odwieczna

Skoro już Takie TWA tworzymy, to ja sobie też pozwolę wymienić osoby, dla których na wizaż, a w szczególności na Targowisko wchodzę się ze szczególną przyjemnością

Dorotka-Coco Vilka
Aga79, Layla79 - co za rocznik
Mariola13, Bzinka, Morel(ka)le, Astronomiczna Ania, Ennkuś, Mirianka i oczywiście nasza Virtualna Rzeczywistość

...i pewnie jeszcze o kimś zapomniałam..
Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
no!edytowała bo już miałam pisać, ,że taka sympatia bez cmokasa, to nie sympatia a ja nie tylko sylw ja nawet jej Rockego tylko z foty to ja za chiny nie zgadne, który prawdziwy, a który syntetyk
Więc nie pozostaje mi nic innego jak dla oby dwóch
i dla Doroty-Coco, i Marioli i virtula nasza kochaną i jeszcze ivanke dopisuje
Ode mnie też macie po słodkim całuszku

p.s. aaaa to już wiem dlaczego u mnie od rana leje deszcz... Bo kobitki się całują
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 09:37   #183
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
A większość z nas i tak nie mogła zrobić więcej, bo mimo, że się lubimy wirtualnie, nie wszystkie mamy swoje numery telefonów lub popijamy kawkę w realu dzięki wielkie oolong,że mogła zrobić więcej, ale nie miej pretensji do innych wizażanek.
Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Sytuacja wyglada tak ,że jedynie Oolong miała mój numer telefonu , bo kilkakrotnie umawiałyśmy się na wymiany osobiste . Inne kochane wizażanki niestety miały ze mną kontaktu.
OK, nie wiedziałam, że mimo iż bardzo się lubicie i w większości mieszkacie w jednym mieście to Wasze kontakty ograniczają się do tego portalu. Jeżeli ktoś się poczuł dotknięty to przepraszam
Po prostu po tej ilości emotek, czułości, itp. spodziewałam się że bliżej się znacie i dziwnym mi się wydawało, że jedynie Oolong zrobiła coś konkretnego w celu skontaktowania się i podzeliła się swoimi informacjami z oczekującymi osobami.
__________________


Edytowane przez porzeczki
Czas edycji: 2009-10-06 o 09:38
porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 09:45   #184
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
Przekupka: 130 pkt / 100% pozyt.
GG do ennkaa
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez porzeczki Pokaż wiadomość
OK, nie wiedziałam, że mimo iż bardzo się lubicie i w większości mieszkacie w jednym mieście to Wasze kontakty ograniczają się do tego portalu. Jeżeli ktoś się poczuł dotknięty to przepraszam
Po prostu po tej ilości emotek, czułości, itp. spodziewałam się że bliżej się znacie i dziwnym mi się wydawało, że jedynie Oolong zrobiła coś konkretnego w celu skontaktowania się i podzeliła się swoimi informacjami z oczekującymi osobami.
o z całym szacunkiem! proszę mnie tu do Siołki nie przeprowadzać jestem dumnym mieszkańcem prowincji... z kompleksami
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 06:29   #185
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość

Skoro już Takie TWA tworzymy, to ja sobie też pozwolę wymienić osoby, dla których na wizaż, a w szczególności na Targowisko wchodzę się ze szczególną przyjemnością

Dorotka-Coco Vilka
Aga79, Layla79 - co za rocznik
Mariola13, Bzinka, Morel(ka)le, Astronomiczna Ania, Ennkuś, Mirianka i oczywiście nasza Virtualna Rzeczywistość

...i pewnie jeszcze o kimś zapomniałam..
Sylwuś
Miło zobaczyć na Forum starych znajomych, szczególnie jeśli jest się „przywołanym” w pełen życzliwości sposób
To, że tak się w tym wątku zrobiło sympatycznie, nie zmniejsza jednak mojego niepokoju
A jako osoba nie pretendująca do grona członkiń KTWA mogę sobie pozwolić na dodanie łyżki dziegciu do tej gigantycznej beczki, która od paru dni systematycznie napełniana jest miodem
Dotychczas uważałam Targowisko za „bezpieczne” miejsce, funkcjonowaniem którego rządziła klarowna i stosowana bezwyjątkowo zasada: dobicie targu – wysyłka
Teraz, jak widzę, ta dotychczas bezwyjątkowo stosowana zasada przestaje być bezwyjątkowa
Naturalnie świetnie jest, że Targowisko to miejsce „z ludzką twarzą”, gdzie można sobie pozwolić na drobne potknięcia, takie które „nie przeszłyby” np. na Allegro
Sprawa Idiaminki to jednak precedens całkiem innego kalibru
Zastanawiam się jakie będzie miał on implikacje w przyszłości
Rozumiem, że od teraz każda z nas „dobijając targu” będzie musiała wkalkulować w transakcję relatywnie duże ryzyko: ryzyko, że druga strona nie wywiąże się terminowo ze zobowiązania przywołując – w formie usprawiedliwienia – poważne problemy osobiste.
No chyba, że „ludzka twarz” Targowiska ma być zarezerwowana jedynie dla garstki wybranych, przy czym wybór będzie dokonywał się każdorazowo w sposób uznaniowy .
Uznaniowy, no bo co to właściwie oznacza, że:
a) ktoś nigdy nie zawiódł”? - czy jeśli przeprowadził pięć wymian i ma pięć pozytywów, to warunek już jest spełniony? a może powinien mieć co najmniej dwadzieścia pozytywów?
b) ktoś cieszy się ogólną sympatią” – czy wystarczy, aby dwie Przekupki wypowiedziały się o danej osobie życzliwie? a może dwie to za mało i powinno być ich co najmniej pięć? albo może wystarczą trzy, pod warunkiem, że dwie z nich będą należeć do KTWA?
c) ktoś ma naprawdę poważne problemy” (tfu! tfu! odpukać .... ) – czy trzeba spędzić miesiąc na szpitalnym łóżku? a może „wystarczy”, aby zachorował ktoś bliski? kto dokona kwalifikacji "powagi sytuacji"? Moderator? KTWA?

Nie znam odpowiedzi na te pytania i pewnie nikt nie zna
Odpowiedzi na pytania przerysowałam celowo, żeby pokazać, że zasady, które zaczynają się tworzyć, nie mają szans być ostre
A od nieostrych zasad tylko krok do uznaniowości i nierównego traktowania poszczególnych użytkowniczek Forum
I to mnie martwi, bo – tak jak wspomniałam – dotychczas Targowisko było naprawdę sympatycznym miejscem, gdzie nie było równych i równiejszych
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:19   #186
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Przekupka: 131 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
w noska? nooo... z przyjemnością!
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 09:32   #187
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

miałam dziś zabawną sytuację na targowisku...wizażanka zrezygnowała z wymiany bo kosmetyki nie były tej samej wielkości to, że były warte tyle samo nie miało znaczenia...
wydawało mi się, że wymianki dobiera się pod względem wartości kosmetyków a nie gabarytów
czy teraz trzeba będzie oddawać lutensy za popłuczyny z avonu
becca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 10:25   #188
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
miałam dziś zabawną sytuację na targowisku...wizażanka zrezygnowała z wymiany bo kosmetyki nie były tej samej wielkości to, że były warte tyle samo nie miało znaczenia...
wydawało mi się, że wymianki dobiera się pod względem wartości kosmetyków a nie gabarytów
czy teraz trzeba będzie oddawać lutensy za popłuczyny z avonu
Nie lubię kosmetyków z Avonu, ale wydaje mi się, że nazywanie ich perfum popłuczynami brzmi co najmniej średnio Poza tym wymianki tylko wtedy mają sens, gdy obie strony czuję, że im się to opłaca i to chyba oczywiste, że owo uczucie jest czysto subiektywne
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 11:07   #189
KomEwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z gałęzi
Wiadomości: 858
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez astronomiczna.ania Pokaż wiadomość
To, że tak się w tym wątku zrobiło sympatycznie, nie zmniejsza jednak mojego niepokoju
(........)
I to mnie martwi, bo – tak jak wspomniałam – dotychczas Targowisko było naprawdę sympatycznym miejscem, gdzie nie było równych i równiejszych
AstronomicznaAniu - zgadzam się z każdym Twoim smutnym słowem.
__________________
Sun Tzu prawie powiedział:
"Jeżeli przeciwnik jest jak ziemia - bądź jak powietrze.
Jeżeli przeciwnik jest jak ogień ......- sp....dalaj, bo z ogniem nie ma żartów!"
KomEwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 12:05   #190
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Nie lubię kosmetyków z Avonu, ale wydaje mi się, że nazywanie ich perfum popłuczynami brzmi co najmniej średnio Poza tym wymianki tylko wtedy mają sens, gdy obie strony czuję, że im się to opłaca i to chyba oczywiste, że owo uczucie jest czysto subiektywne
no niestety dla mnie avony to popłuczyny i nie ma co się bulwersować, przecież wizaż cały, bazuje na takich, oczywiście czysto subiektywnych, opiniach
tak dla jasności we wspomnianej niedoszłej wymiance avony nie brały udziału, tak samo lutensy....
jasne, że wymianka musi być satysfakcjonująca dla obu stron ale określanie mianem niesprawiedliwej wymiany równowartościowych kosmetyków brzmi co najmniej średnio...
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 15:22   #191
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
Przekupka: 130 pkt / 100% pozyt.
GG do ennkaa
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
no niestety dla mnie avony to popłuczyny i nie ma co się bulwersować, przecież wizaż cały, bazuje na takich, oczywiście czysto subiektywnych, opiniach
tak dla jasności we wspomnianej niedoszłej wymiance avony nie brały udziału, tak samo lutensy....
jasne, że wymianka musi być satysfakcjonująca dla obu stron ale określanie mianem niesprawiedliwej wymiany równowartościowych kosmetyków brzmi co najmniej średnio...
może chodziło o koszta przesyłki. Że np. ktoś musi wysłać cztery balsamy po 400 ml za cienie. I jedna strona zapłaci za przesyłkę 20 PLN a druga 4 PLN. Tak zgaduję, bo nie wiem dokładnie jaka była sytuacja. Tak czy tak ,każdy ma własne kryteria i musi być zadowolony, żeby do wymianki doszło. Nawet jak ktoś ma życzenie wymienić lutensa na popłuczyny
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 15:42   #192
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Becco(jak to się odmienia?)O ile dobrze zrozumiałam z ostatnich postów w Twoim wątku to opłacalna wymianka byłaby oddając coś znacznie droższego ,ale z nie najlepszymi opiniami na kwc za coś dużo tańszego, ale z lepszymi opiniami?

Edytowane przez Zielona30
Czas edycji: 2009-10-10 o 16:01
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 15:57   #193
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
no niestety dla mnie avony to popłuczyny i nie ma co się bulwersować, przecież wizaż cały, bazuje na takich, oczywiście czysto subiektywnych, opiniach
tak dla jasności we wspomnianej niedoszłej wymiance avony nie brały udziału, tak samo lutensy....
jasne, że wymianka musi być satysfakcjonująca dla obu stron ale określanie mianem niesprawiedliwej wymiany równowartościowych kosmetyków brzmi co najmniej średnio...
Wiesz, Becca, ja tam uważam że nie zawsze należy bardzo skrupulatnie liczyć kaskę (choć oczywiście nic w tym złego) - mnie tam zdarzało się wymienić moją droższą rzecz, ale do niczego mi niepotrzebną, na coś tańszego, ale mi bardzo przydatnego i/lub słabo osiągalnego - czasem nie to cenne, co cenne tylko to czego akurat potrzebujemy/pragniemy. Wszystko zależy od podejścia, nie znam tez szczegółów wymianki, ale uważam że nie ma co się obrażać, jesli ktoś proponuje nam mniej wartościowe rzeczy za nasze skarby (można poprostu grzecznie odmówic i tyle) lub gdy nam w odwrotnej sytuacji odmawia. Uch, ale się rozpisałam, mam nadzieję że choć klarownie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 16:08   #194
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Wiesz, Becca, ja tam uważam że nie zawsze należy bardzo skrupulatnie liczyć kaskę (choć oczywiście nic w tym złego) - mnie tam zdarzało się wymienić moją droższą rzecz, ale do niczego mi niepotrzebną, na coś tańszego, ale mi bardzo przydatnego i/lub słabo osiągalnego - czasem nie to cenne, co cenne tylko to czego akurat potrzebujemy/pragniemy. Wszystko zależy od podejścia, nie znam tez szczegółów wymianki, ale uważam że nie ma co się obrażać, jesli ktoś proponuje nam mniej wartościowe rzeczy za nasze skarby (można poprostu grzecznie odmówic i tyle) lub gdy nam w odwrotnej sytuacji odmawia. Uch, ale się rozpisałam, mam nadzieję że choć klarownie
Klarownie, klarownie .............coś dziś wyjątkowo ( chyba TZ obok nie siedzi i nie rozprasza )
Całkowicie sie z Tobą zgadzam. Jak ktoś oferuje mi upragniony kosmetyk z mojej Wish, nie ważne jest dla mnie, że jest on tańszy. No bo co mi z drogiego, jak leży i nic nie robi ( pasoży jeden ......drogi )

Natomiast jesli wymieniam sie na kosmetyk, który znam tylko z nazwy i opini na KWC, wtedy chce , żeby +/- był podobnej wartości, bo licze się z tym, że wyląduje na Targowisku
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 16:41   #195
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Becco(jak to się odmienia?)O ile dobrze zrozumiałam z ostatnich postów w Twoim wątku to opłacalna wymianka byłaby oddając coś znacznie droższego ,ale z nie najlepszymi opiniami na kwc za coś dużo tańszego, ale z lepszymi opiniami?
chciałam oddać korektor YSL za magika HR i dla wizażanki to było nie sprawiedliwe bo YSL malutki i gwiazdek ma mniej więc sprawiedliwie byłoby dodać do niego róż Guerlain za połowę cienia Pupa

ja tam do dziewczyny nic nie mam, wymiana, ku uldze obu stron niedoszła do skutku, tak więc żadnej krzywdy nie ma....
a sytuację opisałam tu bo mnie rozśmieszyła...

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Wiesz, Becca, ja tam uważam że nie zawsze należy bardzo skrupulatnie liczyć kaskę (choć oczywiście nic w tym złego) - mnie tam zdarzało się wymienić moją droższą rzecz, ale do niczego mi niepotrzebną, na coś tańszego, ale mi bardzo przydatnego i/lub słabo osiągalnego - czasem nie to cenne, co cenne tylko to czego akurat potrzebujemy/pragniemy. Wszystko zależy od podejścia, nie znam tez szczegółów wymianki, ale uważam że nie ma co się obrażać, jesli ktoś proponuje nam mniej wartościowe rzeczy za nasze skarby (można poprostu grzecznie odmówic i tyle) lub gdy nam w odwrotnej sytuacji odmawia. Uch, ale się rozpisałam, mam nadzieję że choć klarownie
słusznie uważasz ja też tak uważam i nie raz oddałam droższą rzecz za tańszą ale jakieś kryterium przy wymiankach przyjąć trzeba i dla mnie (oprócz przydatności/chęci posiadania) jest to wartość kosmetyku.
też się rozpisałam... i muszę już spadać bo jutro wyjazd na WAKACJE
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 20:38   #196
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Przekupka: 48 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Tylko, ze YSL ma 2.5 ml a magic ma 15ml i kosztuje 160zl. Wiec moze stwierdzila, ze nie oplaca jej sie wymiana. A tak poza tematem to mam wrazenie, ze kosmetyki YSL sa strasznie niewydajne. Kupilam sobie blyszczyk gloss volupte i przez tydzien zuzylam prawie polowe! Przy malowaniu ust okolo 4 razy dziennie.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 10:27   #197
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

co do niewydajności YSL to się nie zgodzę
co prawda mam tylko Touche Eclat, ale za to męczę go chyba już z pół roku i końca nie widać
moim zdaniem ten pędzelek sprzyja wydajności
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 07:12   #198
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

magic hr wystarczy na 1,5 roku, a ysl na 6 m-cy, taka jest prawda i na dodatek moim zdaniem ysl jest dość lipny, ale śmiesznie, że w sumie na czarnej liście jest wątek o wyższości magica nad ysl.
wszystko, co ma pędzelek szybko wysycha i nic nie pobije magica właśnie muszę go zakupić ale jest jeszcze taki pędzelek, którego nie wypróbowałam i to la prairie. ciekawam, nie powiem

Edytowane przez Layla79
Czas edycji: 2009-10-12 o 07:14
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:33   #199
aksja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 23
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

"Kryształowa"Idiamink a vel Idi_Amin jednak będzie mieć kłopoty (z prawem(?)):
http://forum.gazeta.pl/forum/w,15707..._kontakt_.html

Bo bana na gazecie ma. Jak w banku. Na jednym forum "niewinna, uciemiężona czterdziestokilkuletnia lelija", ktorej ciągle wiatr w oczy, na drugim sprytna krętaczka pewna swej bezkarności... samo życie. Fiksum dyrdum.

Edytowane przez aksja
Czas edycji: 2009-10-19 o 15:32 Powód: lit
aksja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 17:37   #200
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez aksja Pokaż wiadomość
"Kryształowa"Idiamink a vel Idi_Amin jednak będzie mieć kłopoty (z prawem(?)):
http://forum.gazeta.pl/forum/w,15707..._kontakt_.html

Bo bana na gazecie ma. Jak w banku. Na jednym forum "niewinna, uciemiężona czterdziestokilkuletnia lelija", ktorej ciągle wiatr w oczy, na drugim sprytna krętaczka pewna swej bezkarności... samo życie. Fiksum dyrdum.
Aksjo, identyczny post umiescilas na Czarnej Liscie. Zupelnie niepotrzebnie. Wizazanki potrafia czytac. Niektore nawet ze zrozumieniem . Kazdy wyciagnie wlasne wnioski z tego co sie dzieje. Rozumiem Twoje rozgoryczenie cala sytuacja, ale Twoje posty moga zostac odebrane jaka zajadlosc. Nie ma potrzeby wprowadzania takiego nastroju. Jesli uwazasz, ze Indiaminka powinna poniesc kare, zglos sprawe na Policje. Nie widze jednak sensu informowania wizazanek o sprawach na gazetowym. Dostrzegam powiazanie jednak mimo wszystko jak powiedziala Virtual, sprawy gazetowe zostaw tam. Sytuacja jest juz wystaczajaco napieta, aby jeszcze zaogniac ja niepotrzebnymi postami. Pozdrawiam
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 17:47   #201
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14814654]Aksjo, identyczny post umiescilas na Czarnej Liscie. Zupelnie niepotrzebnie. Wizazanki potrafia czytac. Niektore nawet ze zrozumieniem . Kazdy wyciagnie wlasne wnioski z tego co sie dzieje. Rozumiem Twoje rozgoryczenie cala sytuacja, ale Twoje posty moga zostac odebrane jaka zajadlosc. Nie ma potrzeby wprowadzania takiego nastroju. Jesli uwazasz, ze Indiaminka powinna poniesc kare, zglos sprawe na Policje. Nie widze jednak sensu informowania wizazanek o sprawach na gazetowym. Dostrzegam powiazanie jednak mimo wszystko jak powiedziala Virtual, sprawy gazetowe zostaw tam. Sytuacja jest juz wystaczajaco napieta, aby jeszcze zaogniac ja niepotrzebnymi postami. Pozdrawiam[/QUOTE]
ja tylko w spr.savoir vivre, bo to tak nieładnie nick przkręcac
IDIAMINKA
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 17:58   #202
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
ja tylko w spr.savoir vivre, bo to tak nieładnie nick przkręcac
IDIAMINKA
wpisz wersję pomyloną w wyszukiwarkę, to zobaczysz, ile osób było w tym wątku tak niegrzecznych
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 18:40   #203
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
ja tylko w spr.savoir vivre, bo to tak nieładnie nick przkręcac
IDIAMINKA
Przepraszam. Pomylilam sie. Masz racje. Czesciej o Idmianice pisaly inne osoby niz ona sama; wiekszosc popelniala ten sam blad co ja, stad omylnie przyjelam zly nick. To mnie oczywiscie nie tlumaczy. Mam nadzieje, ze nikt nie ma mi tego za zle. Pozdrawiam .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:40   #204
aksja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 23
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14814654]Aksjo, identyczny post umiescilas na Czarnej Liscie. Zupelnie niepotrzebnie. Wizazanki potrafia czytac. Niektore nawet ze zrozumieniem . Kazdy wyciagnie wlasne wnioski z tego co sie dzieje. Rozumiem Twoje rozgoryczenie cala sytuacja, ale Twoje posty moga zostac odebrane jaka zajadlosc. Nie ma potrzeby wprowadzania takiego nastroju. Jesli uwazasz, ze Indiaminka powinna poniesc kare, zglos sprawe na Policje. Nie widze jednak sensu informowania wizazanek o sprawach na gazetowym. Dostrzegam powiazanie jednak mimo wszystko jak powiedziala Virtual, sprawy gazetowe zostaw tam. Sytuacja jest juz wystaczajaco napieta, aby jeszcze zaogniac ja niepotrzebnymi postami. Pozdrawiam[/QUOTE]

Jamestown, również Cię pozdrawiam.

Racja, niepotrzebnie zdublowałam.
O "zasadach", które tu panują bardzo mądrze napiała Astronomiczna.Ania. Ja byłam świadkiem tych "zasad" (ze smutkiem stwierdzam, że nawet względem Ciebie, jak zauważyłam czytając Czarną Listę) już od, zdaje się, 2-3-4 miesięcy. Dlatego też nie bardzo obchodzi mnie fakt, że moje posty mogą być odebrane jako "zajadłość". Niech każdy odbiera jak chce,wedle uznania. A ja myślę , że informowanie o tym co się dzieje "outside" i OSTRZEGANIE MA jednak sens - w końcu chodzi o tę samą nieuczciwą osobę. Może nikt sę już nie nabierze na jej ustawiczne kłamstwa i manipulacje emocjami drugiej strony.

Oczywiście, policja to jest "jakieś" wyjście. Jednak przez te parę miesięcy czytania barwnych i fantazyjnych wypowiedzi pani Idaminki, nabrałam graniczącego z pewnością przekonania, że ten organ nic tu nie zdziała i to bynajmniej nie ze względu na małą szkodliwość społeczną czynu - ta pani ma problem z poczytalnością (o ile nie jest zwykłą, dziłającą z pełną premedytacją oszustką). Policja i sądy są bezsilne wobec osób chorych na schizofrenię, niepoczytalnych itp.

PS. Odezwała się kolejna osoba oszukana przez tak gorąco bronioną przed "oczernianiem" i "zniesławianiem" Idiaminkę vel Idi_Amin:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,15707..._kontakt_.html

Cytat z forum O Perfumach (statnie posty z wątku o Idi_Amin):

"Re: Idiamineczka proszę o kontakt!!

agmusz 18.10.09, 19:41 Odpowiedz
Hej, czy któraś z Was dostała przesyłkę od Idiaminka? Dostałam od
niej mail, że wysyła do mnie paczkę- było to dwa tygodnie temu- do
dnia dzisiejszego ani maila ani wody od niej nie otrzymałam.
Dorota to po prostu bezczelna kłamczucha i oszustka. Takie jest moje
zdanie. I nie zamierzam tego odpuścić
--

Re: Idiamineczka proszę o kontakt!!

magdat78 22.10.09, 20:01 Odpowiedz
Jestem w tej samej sytuacji. Przesyłka według zapewnień została wysłana ponad 2
tygodnie temu, ale jeszcze nie dotarła. Byłam bardzo cierpliwa, ale w tej chwili
moja cierpliwość już się kończy. Rozumiem różne trudne sytuacje życiowe, ale
jeśli ktoś oszukuje, to coś mnnie trafia. "
----------------------------------

Pani Idiaminka SKŁAMAŁA forumkom z gazety, że wysyła paczki - nie wysłała. Podobnie skłamała 02.10.2009 osobom z Wizażu, że wysyła paczki - nie wysłała (zresztą kłamała już wcześniej sporo razy, że paczki są już wysłane). Te kłamstwa nie przeszkodziły jej w ćwierkaniu i wymianie buziaków na Wizażu w tym wątku 05 i 06. 10. 2009. Jakoś nie czuła dyskomfortu, ta rzekomo tak wrażliwa kobieta, że komuś skłamała bez mrugnięcia okiem, nie wysłała do niego paczki lub wysłała nie to, czego oczekiwał. Jakoś jej to nieprzeszkadzało.
Jakoś w czerwcu, maju, kwietniu było z nią wszystko w porządku a i tak nie wysyłała zaległych przedmiotów z kwietnia.
Osobliwe.


APELUJĘ, jeśli ktoś jest zaniepokojony, że paczka nie dochodzi lub co gorsza podejrzewa, że nigdy nie została wysłana NIECH POPROSI DRUGĄ SRONĘ O NR NADANIA (NIE SCAN TYLKO PO PROSTU NR NADANIA listu lub paczki) I NIECH ZADZWONI NA INFOLINIĘ POCZTY POLSKIEJ:

Infolinia:- dla dzwoniących z telefonów stacjonarnych - 0 801 333 444 (opłata jak za połączenie lokalne)- dla dzwoniących z dla dzwoniących z telefonu komórkowego - 043-842-06-00 (opłata wg cennika operatora)

TAM POINFORMUJĄ WAS W CIĄGU 30 SEKUND: CZY TAKA PACZKA O TYM I O TYM NUMERZE I WYSŁANA POD TAKI A TAKI ADRES OD OSOBY XYZ W OGÓLE ZOSTAŁA WYSŁANA(CZY TEŻ NIE i JEST TO TYLKO KŁAMSTWO jak w kilku przypadkach pani Idiaminki) I GDZIE EWENTUALNIE SIĘ TERAZ ZNAJDUJE. TO MOŻNA SPRAWDZIĆ, NIE BÓJCIE SIĘ PYTAĆ O NR NADANIA!!!

-------------------------------------------------------------------------------

Co do poniższego postu osoby moderującej: proszę uprzejmie zapoznać się z PRAWNĄ definicją "zniesławienia" oraz z definicją wyrazu "oczerniać" i odnieść to do zaistniałej sytuacji, tej konkretnej.

Edytowane przez aksja
Czas edycji: 2009-11-18 o 10:11 Powód: lit
aksja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 20:48   #205
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Droga Aksjo, zarejestrowałaś się na wizazu żeby donieść nam o problemach Doroty na innych forach, doceniamy Twoj wysiłek,
Biorąc pod uwagę że wszystkie Twoje posty służą jedynie zniesławieniu i oczernieniu Doroty, a Ty nie jestes bezpośrednio poszkodowana prosze Cie o zaprzestanie tej nagonki.
Na gazetowym możesz pisać wedle uznania, ale ja nie zamierzam tego tolerować.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 23:02   #206
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Droga Aksjo, zarejestrowałaś się na wizazu żeby donieść nam o problemach Doroty na innych forach, doceniamy Twoj wysiłek,
Biorąc pod uwagę że wszystkie Twoje posty służą jedynie zniesławieniu i oczernieniu Doroty, a Ty nie jestes bezpośrednio poszkodowana prosze Cie o zaprzestanie tej nagonki.
Na gazetowym możesz pisać wedle uznania, ale ja nie zamierzam tego tolerować.
jestem wdzięczna, że Wizaż ma tak rozsądnych moderatorów.

Aksjo, jeśli chcesz oczerniać Dorotę na gazecie, rób to tam, nie mieszaj Nas - Wizażanek, to nie nasza sprawa ...
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 08:39   #207
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

A ja czegoś tu jednak nie rozumiem

Po pierwsze:
Na Czarnej liście pojawił się post Wizażanki o nicku Zielona30 opisujący przebieg transakcji zawartej przez nią na gazetowym straganiku.
Jakoś nikt nie zwrócił Zielonej30 uwagi na fakt, że sprawa nie dotyczy wizażowego Targowiska, a co za tym idzie - nie powinna być w ogóle poruszana w tutejszych wątkach.
Tymczasem sprawa nie wywiązania się przez Idiaminkę ze zobowiązań zaciągnietych na gazetowym jest "ucinana" kategorycznie, jako nie mająca żadnego związku z Targowiskiem.

Po drugie:
Na Perfumowym istnieje watek, w którym Wizażanki ostrzegają się nawzajem przed oszustami działającymi na Allegro, mimo iż z wizażowymi (=targowiskowymi) transakcjami nic wspólnego to nie ma.Wszyscy uważaja ten wątek za źródło cennej wiedzy, pozwalającej uniknąć nieprzyjemnych "wpadek" przy zawieraniu allegrowych transakacji.

Po trzecie:
O "oczernianiu" można mówić/pisać, w sytuacji, kiedy ktoś rozpowszechnia na temat jakiejś osoby nieprawdziwe informacje, przedstawiajace tę osobę w złym świetle.
Posty Kasi (Spook) oraz Wizażanki majka242007 przemawiają za tym, że zarzucanie Aksji "oczerniania" Idiaminki jest raczej nieuzasadnione. Przynajmniej częściowo zarzuty Aksji są bowiem (jak na razie) prawdziwe.
Nie bronię bynajmniej Aksji, nie wiem, czemu tak angażuje się w problem, który bezpośrednio jej nie dotyczy, ale fakt pozostaje faktem ...

Edytowane przez astronomiczna.ania
Czas edycji: 2009-10-25 o 09:29
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 10:57   #208
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Jest róznica między syt. Zielona30 -princes69 a Idiaminka - Aksja.
W 1 -wszym przypadku syt. dot. dwóch wizażanek, natomiast w drugim mocno zangażowana jest osoba, wobec której Idi nie ma żadnech zobowiązan ( aksja kogoś tam reprezentuje )i zarówno aksja jak i soba przez nią reprezentowana, nie mają nic wspólnego z Wizażem.
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 11:04   #209
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Sluszna uwaga, Astronomiczna Aniu.

Watek "czarna lista" to dla mnie dzisiaj jeden wielki barlog, gdzie jednoczesnie opisuje sie jakies zdarzenie o poderzeniu oszustwa przy wymianie, a za chwile czyta o slodko-pierdzacych buziaczkach.
Ja na targowisku mam od niedawna poczucie - umiesz liczyc, licz na siebie.
Szkoda gadac, Aniu.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 11:38   #210
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
Jest róznica między syt. Zielona30 -princes69 a Idiaminka - Aksja.
W 1 -wszym przypadku syt. dot. dwóch wizażanek, natomiast w drugim mocno zangażowana jest osoba, wobec której Idi nie ma żadnech zobowiązan ( aksja kogoś tam reprezentuje )i zarówno aksja jak i soba przez nią reprezentowana, nie mają nic wspólnego z Wizażem.
Czyżby?

Wklejam post Moderatora.
Krótki i nie pozostawiajacy żadnych niedopowiedzeń.


Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Prosze sprawy gazetowe zostawic na gazetowym.
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.