Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 2013, c.9 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 10 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.10 9 22,50%
Brzuszki rosną, dzieci też a nasz wątek jest the best! Mamy V-VI 2013 cz.10 1 2,50%
Rosną brzuchy, w nich maluchy; mamy się cieszą, milczeniem nie grzeszą. V-VI 2013 c.X 1 2,50%
Trzęsą się brzuszki, wychodzą pępuszki, niedługo ujrzymy maluszki. V-VI 2013 cz.10 1 2,50%
Kolejne wizyty za nami, snujemy macierzyńskie plany - Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Robią się z nas grubasy, ale w głowie nam bobasy. Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Ciężko nam się ruszać, więc spędzamy czas na pogaduchach. Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Tyjemy i płaczemy, za chwilę się śmiejemy - przez hormony szalejemy. V-VI 2013 cz.10 1 2,50%
Bejbik mnie kopie a ja colę żłopię? Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Fasolencja w brzuszek ciśnie, zaraz z tyłka mi wypryśnie. Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Mam żylaki, mam rozstępy no i brzuch mocno wydęty. Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Coraz większe brzuchy mamy, ale jeszcze nie pękamy. Mamy V-VI 2013, cz.10 5 12,50%
Śnieg pada, wiosna nie przychodzi; kiedy to dziecko się urodzi? Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Za oknem śnieżna zawierucha, a ja chcę już tulić mego malucha. Mamy V-VI 2013 cz.10 3 7,50%
Powoli bać się zaczynamy, bo plan porodu już napisany. Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Kopniaki czuje już każda z nas, niedługo rodzić przyjdzie czas. Maj-Czerwiec 2013 c.X 7 17,50%
Wyprawki już kompletujemy i gadaniem się zajmujemy. Mamy V-VI 2013 cz.10 1 2,50%
Jeszcze nie chcemy rodzić, choć taczkami można nas już wozić. Mamy V-VI 2013 cz.10 11 27,50%
Głosujący: 40. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 14:42   #4861
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez cynamon_owa Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie coś takiego było Brat cioteczny chrzcił swojego syna a chrzestną została jego rodzona siostra, która wtedy przebywała w Stanach. Podczas mszy za chrzestną stanęła babcia Maluszka ale w papierach wpisana jest ciocia Małego
O proszę, czyli da się. Będziemy się dowiadywać zatem. Dzięki

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Ash w gazetce nic nie znalazłam o cenach promocyjnych termometrów, nie wiesz do kiedy to? Jaki konkretnie model kupiłaś? Bo ja sobie zapisałam, że zachwalany Microlife NC100 bezdotykowy, ale nie wiem która to pisała.
Właśnie ten kupiłam. Nie wiem do kiedy jest promocja, bo nie mam już gazetki...
Mysia kupiła na all tutaj:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3034164857
przesyłka 0zł więc na jedno wychodzi

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
a jak zasmakuje to jutro lecisz po biale ehhehehe oby smakowalo hehehe
a jaki to termometr firma i model??
Ja za białym nie przepadam, więc jak mi posmakuje to rose to pewnie przy nim zostanę Marzy mi się czerwone....

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Ash si ju tumoroł?
Musiałam w czeluściach wizażu odszukać Twoje zdjęcie, żeby wiedzieć kogo jutro wypatrywać na tej Izbie Przyjęć
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:42   #4862
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
hej jestem na bieżąco w miarę, czytałam godzinami, ale większość na komórce i ciężko było cytować. teraz w pozycji leżącej muszę znaleźć patent na klikanie parę refleksji po lekturze i nieobecności:
*w szpitalu się dowiedziałam, że od olejku migdałowego znikają rozstępy, więc czekam na przesyłkę
*zakochałam się w navingtonie cadet, a tu lipa, bo spacerówka się nie rozkłada. orientujecie się, który wózek jest zbliżony wagowo?
*temat pessara- pytałam w tych pierwszych dniach pobytu w szpitalu, kiedy szyjka miała 2cm, jakie są wskazania i przesłanki oraz czy mnie to będzie dotyczyć, ale dowiedziałam się, że mój gin nie jest fanem tego rozwiązania, mówił coś o jakiś wydzielinach nie ciągnęłam tematu, chciałam wiedzieć, czy myśli, że będzie taka potrzeba
*wydłużanie się szyjki- też byłam parę dni przeświadczona ( na podstawie naszej forumowej wiedzy) , że ona nie może się wydłużyć, mój lekarz mnie wyśmiał
*nie mogę wstawać nawet do gotowania ani w ogóle wychodzić z domu, 5 marca mam wizytę. całkowicie zdana na męża i Jego obiady- przyspieszony kurs rozpocząć czas...nie wyobrażam sobie, jak to będzie.
*Krakowianki- zwalniam miejsce w szkole rodzenia na Żeromskiego- mogę dzwoniąc zaklepać którejś- od marca, bezpłatna jest
*Lublana- ślub cywilny sześcioosobowy przewidziany był na koniec marca, sukienka do mnie idzie, buty są, w poniedziałek idziemy podpisać zapewnienie i poznamy dokładną datę.
inna opcja- do lipca mamy ważne papiery, ale nie wiem czy się zdecydujemy z dwumiesięczną Helenką na t0.

głodna!
Happy na Twoim miejscu wolałabym wziąć ślub teraz, bo potem nie wiadomo co może wyskoczyć.
Pessar jeśli miałby pomóc, a Ty byłabyś spokojniejsza to bym założyła.
Gdzie i jaki dokładnie zamówiłaś olejek ?
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:44   #4863
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Mysia, Oczko - namieszałyście mi w głowie tymi xlanderami x-move
to był nasz pierwszy wybór i faktycznie z sentymentem wspominam zwłaszcza spacerówkę- wydawała się bardzo duża, porządna i super osłonięta (co jest ważne dla nas, bo będzie nam służyła zimą)
tylko później, w dwóch kolejnych sklepach namieszali nam w głowie, że te wózki wcale nie są takie dobre...
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:46   #4864
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Magiusa, joooasia, justyna_g4, pawie_oczko, niunka045, Ani@1987 trzymam za Wasze wizyty.

Magiusa
oby maluszek w końcu się ujawnił , no chyba że chce być jednak w gronie kinder niespodzianek

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
a mi się ostatnio śniło że byliśmy z mężem na jakichś wakacjach nad jeziorem i w tym samym ośrodku było zgrupowanie borussi dortmund i poznaliśmy lewandowskiego i błaszczkowskiego. i lewandowski mnie podrywał
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:46   #4865
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Mysia, Oczko - namieszałyście mi w głowie tymi xlanderami x-move
to był nasz pierwszy wybór i faktycznie z sentymentem wspominam zwłaszcza spacerówkę- wydawała się bardzo duża, porządna i super osłonięta (co jest ważne dla nas, bo będzie nam służyła zimą)
tylko później, w dwóch kolejnych sklepach namieszali nam w głowie, że te wózki wcale nie są takie dobre...
O, widzę, że nie tylko u mnie w sklepach psioczą na x-landery. W jednym mi tylko zachwalali, a reszta to tak nie bardzo. W jednym facet powiedział wprost, że jak chcę wydać tyle kasy to zjadą się lepsze, a jak chcę lepszy to znajdą się tańsze polskie, ale x-landera odradza bo za bardzo awaryjny m. in.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:49   #4866
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201


Żyjemy... jakby się ktoś zastanawiał.. Przez ostatnie tygodnie praktycznie rzadko siadam przy domowym komputerze.. Jeśli już to albo jakieś obowiązki, albo allegro
W weekend muszę koniecznie poczytać co u Was
Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:49   #4867
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość


Młoda mama dziewczynki uparła się na imię Zaraz.. wszyscy próbowali jej ten pomysł wybić z głowy.. ksiądz na chrzecie też nosem kręcił.. Ale teraz już każdy przyzwyczaił się do Zarusi


__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 14:52   #4868
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
ja ogólnie jestem przeciwnikiem wymyślnych imion i sceptycznie do nich podchodzę, ale prawdą jest że do każdego imienia się przyzwyczajamy i później nie można sobie wyobrazić żeby dane dziecko miało inne imię..
u nas w rodzinie była podobna sytuacja.. Młoda mama dziewczynki uparła się na imię Zaraz.. wszyscy próbowali jej ten pomysł wybić z głowy.. ksiądz na chrzecie też nosem kręcił.. Ale teraz już każdy przyzwyczaił się do Zarusi

Biedna mała
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:52   #4869
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Dziewczyny, jakie macie nawilżacze? Poszukuję cichego i takiego co nie leje wodą (że później mokro wszędzie tylko nie w powietrzu).
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:52   #4870
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość

Żyjemy... jakby się ktoś zastanawiał.. Przez ostatnie tygodnie praktycznie rzadko siadam przy domowym komputerze.. Jeśli już to albo jakieś obowiązki, albo allegro
W weekend muszę koniecznie poczytać co u Was

Jak się czujesz ? Jak maluszek ?
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:53   #4871
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

jak tak czytam wasze rozkminy na temat wózków to chyba trochę się cieszę że mam do wyboru 3 na krzyż

Edytowane przez Aaś
Czas edycji: 2013-02-21 o 14:54
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 14:53   #4872
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Aaś
mi się ostatnio śniło że byliśmy z mężem na jakichś wakacjach nad jeziorem i w tym samym ośrodku było zgrupowanie borussi dortmund i poznaliśmy lewandowskiego i błaszczkowskiego. i lewandowski mnie podrywał
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:54   #4873
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie macie nawilżacze? Poszukuję cichego i takiego co nie leje wodą (że później mokro wszędzie tylko nie w powietrzu).
ło taki ło:
http://allegro.pl/nawilzacz-powietrz...012076099.html
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:56   #4874
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
jak tak czytam wasze rozkminy na temat wózków to chyba trochę się cieszę że mam do wyboru 3 na krzyż
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:58   #4875
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Aaś
jak tak czytam wasze rozkminy na temat wózków to chyba trochę się cieszę że mam do wyboru 3 na krzyż
no ale musisz przemyśleć czy chcesz bardzo długi czy bardzo szeroki u nas przynajmniej wymiary są mniej-więcej doprecyzowane
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:58   #4876
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
O, widzę, że nie tylko u mnie w sklepach psioczą na x-landery. W jednym mi tylko zachwalali, a reszta to tak nie bardzo. W jednym facet powiedział wprost, że jak chcę wydać tyle kasy to zjadą się lepsze, a jak chcę lepszy to znajdą się tańsze polskie, ale x-landera odradza bo za bardzo awaryjny m. in.
ja spotkałam się z różnymi argumentami przeciw.. większości jużpóźniej nie słuchałam
pierwsze, że właśnie cena nieadekwatna do jakości.. że nie rozumieją mody na te wózki itp.
z bardziej konkretnych zarzutów to np.
-babeczka mi zwrócila uwagę, że wózek nie jest polecany dla niskiego i średniego wzrostu mamusiek, bo ciężko się podbija pod krawężniki..
pokazywała mi to przy spacerówce, jak jest rączka wyciągnieta to jest łatwiej, ale ja musiałam mieć rączkę złożoną, bo wysunięta była dla mnie za wysoko
-druga pani stwierdziła, że to chińskie wykonanie i rzekomo są kiepskiej jakości.. kiepsko materiał obszyty, sprawia wrażenie przewiewnego itp.
-jeszcze inna twierdziła, że kiepsko się go prowadzi w sklepie między półkami

sama nie wiem ja już zgłupiałam
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:02   #4877
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Nawilża powietrze a nie podłogę? moja ciocia miała taki kiedyś co było widać jak szła para do góry no i szafki były wszystkie mokre, ble.
A da się przy nim spać? Mój tata kupił jonizator powietrza, taki do kontaktu, ale ani ja ani mój mężuś nie potrafiliśmy przy tym zasnąć. Rodzice śpią, a ja myślałam, że mnie trafi i poszłam wyłączyć w środku nocy.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
ja spotkałam się z różnymi argumentami przeciw.. większości jużpóźniej nie słuchałam
pierwsze, że właśnie cena nieadekwatna do jakości.. że nie rozumieją mody na te wózki itp.
z bardziej konkretnych zarzutów to np.
-babeczka mi zwrócila uwagę, że wózek nie jest polecany dla niskiego i średniego wzrostu mamusiek, bo ciężko się podbija pod krawężniki..
pokazywała mi to przy spacerówce, jak jest rączka wyciągnieta to jest łatwiej, ale ja musiałam mieć rączkę złożoną, bo wysunięta była dla mnie za wysoko
-druga pani stwierdziła, że to chińskie wykonanie i rzekomo są kiepskiej jakości.. kiepsko materiał obszyty, sprawia wrażenie przewiewnego itp.
-jeszcze inna twierdziła, że kiepsko się go prowadzi w sklepie między półkami

sama nie wiem ja już zgłupiałam
Ja się cieszę, że zdecydowałam się na tańszy, przynajmniej mniej będzie żal w razie co
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:03   #4878
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość

za dzisiejszą wizytę.
dziękujebyło śmiesznie...

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
No to Cię firma załatwiła... Nie ma co. Dobrze, że na NFZ udało się tak raz, dwa, trzy znaleźć lekarza i poumawiać się na badania. Będzie dobrze
Trzymam za wizytę!
no okropnie mnie załatwiła ale juz sie wydenerwowałam i jak umowialam na te wizyty w szpitalu to poczułam wielka ulge, bo właśnie myślałam ze wcale tak szybko tego nie załatwię!Ale nikomu nie polecam zmienic lekarza w pierwszej ciazyA dzisiejsza wizyta byla dziwna, lakarz zupełnie inny niz wcześniejszy, az sie smiac chce jak porownam ich wizualnie i co do pracy, dwa przeciwieństwa!Ten nowy taki powolny, małomowny, jakis taki nieogarnięty zrobil mi posiew pochwy juz, a jak czytalam to sie robi pozniej!!!35-37 tyg ciazy
ale dam rade, nie duzo zostalo, kolejan wizyta u niego 22 marca, a jutro usgjuz 10 tyg mojej malutkiej nie widzialam, a za kolejne 10 ma być juz na swiecieale ten czas biegnie...a chyba sie nie chwaliłam ma byc AMELIA!

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Techniki karmienia piersia w DDTVN - teraz dla zainteresowanych
Kurcze mialam obejrzec i zapomnialam

Co do wózka bo widze ze temat jak najbardziej aktualny, ja z mężem wybralam bo wielu podejsciach Roan Teo http://www.roan.pl/teo.html
Kolor cynamon na czarnej ramie
Zamówimy w sklepie internetowym tak 2-3 tyg przed porodem, chyba wystarczy?

A miała któraś z Was troche za duzo bakterii/leukocytów w moczu, bo ja mam ale mi ten lekarz nic nie polecil, ogolnie nic mnie nie boli, posiew moczu mialam robiony w styczniu i ok, ale co bierzecie jesli cos w moczu jest nie tak?
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:03   #4879
cynamon_owa
Zadomowienie
 
Avatar cynamon_owa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
bardzo ładne imię wybraliście
a zakupami to proszę nam się chwalić !!!
koniecznie !
no i trzymam za szyjkę
No to chwalę się Ja dopiero weszłam w fazę kupowania więc jeszcze mnie to strasznie kręci

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
O proszę, czyli da się. Będziemy się dowiadywać zatem. Dzięki
Wszystko się da- kwestia grubości koperty albo podejścia księdza


W przeliczeniu na zł (idąc od lewej do prawej):
kurteczka- 30zł
pajacyk niebieski polarowy- 30zł
pajacyk z kotem- 30zł
komplet pajacyków- 25zł
komplet z Myszką Miki- 30zł
jednokolorowe body, zestaw 4szt- 20zł
niebieska bluza- 20zł

Wszystko kliknięte w Georgu :klik:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5053120226282.jpg (75,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5053120794040.jpg (65,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5053120794644.jpg (51,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5053120997021.jpg (33,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5053425083986.jpg (44,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5053425000617.jpg (42,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5053425000693.jpg (43,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5053120968540.jpg (34,8 KB, 3 załadowań)
__________________
Nasze małe, niespełnione Szczęście
07.10.2012
"Zrozumiałem - by żyć musisz chwytać dzień..."


Edytowane przez cynamon_owa
Czas edycji: 2013-02-21 o 15:15
cynamon_owa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 15:04   #4880
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość

Biedna mała
no właśnie... brak słów
no ale już się każdy przyzwyczaił

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie macie nawilżacze? Poszukuję cichego i takiego co nie leje wodą (że później mokro wszędzie tylko nie w powietrzu).
kurde, ja nie wiem jaki my mamy :torna: kupiliśmy w castoramie
z wyglądu podobny do tego co Aaś wrzuciła i cenowo tez jakoś podobnie było

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
jak tak czytam wasze rozkminy na temat wózków to chyba trochę się cieszę że mam do wyboru 3 na krzyż
ojjj.. masz rację, ciesz się
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:05   #4881
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Happy na Twoim miejscu wolałabym wziąć ślub teraz, bo potem nie wiadomo co może wyskoczyć.
Pessar jeśli miałby pomóc, a Ty byłabyś spokojniejsza to bym założyła.
Gdzie i jaki dokładnie zamówiłaś olejek ?
też jestem za tym, żeby mimo wszystko wyjść z domu na te dwie godziny i zamknąć temat z obiadu zrezygnujemy ze względu na mój stan, ewentualnie posiadówa u nas (w moim przypadku polegiwanie )
narazie nie widzę potrzeby zakładania pessara, ale czy powinnam? nie wiem, lekarze mówią, że nie, a tutaj dziewczyny, że tak.

co do olejku, wpisałam w allegro olejek migdałowy i zamówiłam najtańśzy

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie macie nawilżacze? Poszukuję cichego i takiego co nie leje wodą (że później mokro wszędzie tylko nie w powietrzu).

podbijam

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość



Jak dobrze, że jesteś
Ja już bym ślubu nie odkładała na Twoim miejscu. Myślę, że to jak to zaplanowaliście będzie dla Ciebie do udźwignięcia, a tyle mieliście już komplikacji i zachodu z załatwianiem formalności, że ja już bym się bała, że potem znów coś będzie nie tak....




Nie, mam przykazany oszczędny tryb życia, ale nie muszę ciągle leżeć, bo mi się szyjka mimo skurczy nie skraca. Z domu mogę wychodzić, ale w towarzystwie drugiej osoby. No ale, że wczoraj był taki sajgon to może dziś powinnam zostać w domu, tym bardziej, że jutro idę z tą cukrzycą na pół dnia do szpitala. Ale pojechaliśmy, fajnie było i czuję się dobrze, więc chyba nie mam co żałować

też chciałabym mieć to za sobą, ten ślub

widzisz, a ja znowu nie mam absoultnie żadnych skurczy ani bóli ani twardnienia (odpukać) a się skracała skubana :/ i mam leżeć 24h/ na dobę.

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
ja spotkałam się z różnymi argumentami przeciw.. większości jużpóźniej nie słuchałam
pierwsze, że właśnie cena nieadekwatna do jakości.. że nie rozumieją mody na te wózki itp.
z bardziej konkretnych zarzutów to np.
-babeczka mi zwrócila uwagę, że wózek nie jest polecany dla niskiego i średniego wzrostu mamusiek, bo ciężko się podbija pod krawężniki..
pokazywała mi to przy spacerówce, jak jest rączka wyciągnieta to jest łatwiej, ale ja musiałam mieć rączkę złożoną, bo wysunięta była dla mnie za wysoko
-druga pani stwierdziła, że to chińskie wykonanie i rzekomo są kiepskiej jakości.. kiepsko materiał obszyty, sprawia wrażenie przewiewnego itp.
-jeszcze inna twierdziła, że kiepsko się go prowadzi w sklepie między półkami


sama nie wiem ja już zgłupiałam
faktycznie można zwariować!!!!!!!
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:06   #4882
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez cynamon_owa Pokaż wiadomość
No to chwalę się Ja dopiero weszłam w fazę kupowania więc jeszcze mnie to strasznie kręci
jakie cudeńka
ale coś na odwal się pochwaliłaś- brak źródła i cen
popraw się
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:09   #4883
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
1000 zł to nawet na ślub się nie daje, co dopiero komunia paranoja z tymi prezentami, ja jak już to bym kupiła ładny zegarek lub złoty łańcuszek a nie kasę, przynajmniej to jest pamiątka na lata.
Myslę ze biżuteria to może być dobry pomysł.
Ja dostalam na komunie od chrzestnego m.in. złoty pierścionek (tylko rozmiar dla dorosłego, mama mierzyla) a od babci złote kolczyki. I chodzę teraz, bardzo fajne.. Prezent na lata..
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:10   #4884
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Nawilża powietrze a nie podłogę? moja ciocia miała taki kiedyś co było widać jak szła para do góry no i szafki były wszystkie mokre, ble.
A da się przy nim spać? Mój tata kupił jonizator powietrza, taki do kontaktu, ale ani ja ani mój mężuś nie potrafiliśmy przy tym zasnąć. Rodzice śpią, a ja myślałam, że mnie trafi i poszłam wyłączyć w środku nocy.

[/COLOR]Ja się cieszę, że zdecydowałam się na tańszy, przynajmniej mniej będzie żal w razie co
faktycznie para idzie do góry, my go stawiamy na ręczniku, na komodzie lub na podłodze. Da się przy nim spać, nie ma tragedii, na pewno jest skuteczny.
A intensywność i kierunek wylotu pary możesz sobie ustawiać .
2. jaki wózek w końcu wybraliście, chyba pisałaś ale ja już nie pamiętam
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:11   #4885
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Powiem wam, ze mnie to też szokuje. ostatnio gadałam z koleżanką, która zarabia 900zł na miesiać i kupiła chrześniakowi sama rower i do koperty dołożyła, żeby było 1000zł. Szczena mi opadła bo to przecież wiecej niż jej wypłata.
To jest taka głupia sytuacja. Kuzynka wizięła mnie na chrzestną dla kasy ewidentnie bo mojego brata zaraz też, a ma dużo kuzynów. Ale wiedziała, że moja mama jest osobą, która dużo daje bo ma takie podejście dziwne. Jak szli jej jako starostowie to dali im 1500zł a to było 10 lat temu. Ale mniejsza z tym. Każdy wiedział, że chodzi o kasę wiec powiedziałam, że mała kasy ode mnie nie dostanie. Więc za każdym razem dawałm jej prezenty.



no własnie, a wiem, że mała kasy nie zobaczy stąd ten pomysł.
a mój TŻ dwa lata temu jako chrzestny kupował rower.. Tzn tato chrześniaka kupiła a TŻ dał kasę, bo my nie wiedzieliśmy jaki będzie najlepszy i też mieszkamy 230 km to bez sensu to wiezc taki kawał..
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:15   #4886
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Wielbie tą która pisała tu o michałkach kokosowych!
Uzależniłam się.
Dziękuję :d
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:15   #4887
cynamon_owa
Zadomowienie
 
Avatar cynamon_owa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
jakie cudeńka
ale coś na odwal się pochwaliłaś- brak źródła i cen
popraw się
Już uaktualniłam cenowo poprzedni post
__________________
Nasze małe, niespełnione Szczęście
07.10.2012
"Zrozumiałem - by żyć musisz chwytać dzień..."

cynamon_owa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:16   #4888
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Witam

Banka dziękuje

Melduję się,że żyję..tyle,że nie chcę Wam zawracać sobą głowy..
Bo co mam napisać? Mieszkania nie ma póki co, czas ucieka...Moje dni mijają na ciągłym kombinowaniu,lataniu,pros zeniu się...i tak od dnia do dnia byle by coś w lodówce było..Grunt,że mieszkanie zapłacone i opał jest to ciepło mamy. No i najważniejsze,że mąż pracuje.. ale jest ciężko..nawet bardzo. Nie mam już ani sił,ani głowy by o tym pisać...
Każda z Was ma swoje problemy.

Gratuluję wszystkim zakupów dla maluszków, rozpoczętych tygodni, udanych wizyt, Cynamonowego siuraczka..

Jestem cały czas z Wami
masz się odzywać co jakis czas!! chocby tylko zeby pomarudzic, albo powiedzieć, że żyjesz.. Jesteś ważnym elementem wątku i jak Cię nie ma to jest tu pusto!!
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:19   #4889
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość

Ja się cieszę, że zdecydowałam się na tańszy, przynajmniej mniej będzie żal w razie co
Jaki ??
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:21   #4890
cynamon_owa
Zadomowienie
 
Avatar cynamon_owa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Wielbie tą która pisała tu o michałkach kokosowych!
Uzależniłam się.
Dziękuję :d
A są takie? Ostatnim razem jak byłam w Polsce to były białe i kawowe
__________________
Nasze małe, niespełnione Szczęście
07.10.2012
"Zrozumiałem - by żyć musisz chwytać dzień..."

cynamon_owa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.