"MasterChef" polska edycja - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 19:50   #2941
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez Malagenia Pokaż wiadomość
I daniem Ale ten szef serio wgapiał się w nią

I jednak odpadł Mateusz
Wiadomo już dlaczego?
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 19:51   #2942
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: "MasterChef" polska edycja

"O ja", "Ja pierdzielę", "I'm in love" x100, "I'm in heaven" x100. Co za tępa dzida z niej, masakra...
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 19:59   #2943
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
"O ja", "Ja pierdzielę", "I'm in love" x100, "I'm in heaven" x100. Co za tępa dzida z niej, masakra...
Jeszcze się okaże, że wygra finał. Wtedy znienawidzę ten program.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 20:00   #2944
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: "MasterChef" polska edycja

A ja ją lubię: ) kibicuje albo jej albo Damianowi.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 20:01   #2945
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Czy ta Klaudia musi się podniecać każdym facetem?
Tęskniła za narzeczonym

Cytat:
Napisane przez Malagenia Pokaż wiadomość
I jednak odpadł Mateusz
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 20:25   #2946
zouuza_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 973
Dot.: "MasterChef" polska edycja

odechciało mi się oglądać
zouuza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 20:31   #2947
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: "MasterChef" polska edycja

To już koniec? Myślałam, że dzisiaj jest finał
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 20:40   #2948
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: "MasterChef" polska edycja

jeszcze jeden odcinek został. Kibicuję Damianowi.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 21:01   #2949
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez Malagenia Pokaż wiadomość
I jednak odpadł Mateusz
Nie wierzę, naprawdę
Jedyny człowiek, który zasługiwał na wygraną. Miał talent i umiejętności. Jemu akurat ta wygarana się należała. Nie wierzę, że wyrzucli tak dobrego kucharza.

Kibicuję Damianowi, mam nadzieję, że wygra.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 21:05   #2950
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Tez kibicuje Damianowi.

Jak dla mnie te eliminacje sa po prostu glupie. Powinni tez patrzec na całokszałt, a nie Mateusz zrobil odrobine gorsze danie i odrazu wypad. To nic ze wczesniej wiele razy byl najlepszy, kto by na to patrzyl. A to ze byl pewny siebie, to co z tego? Strasznie to ustawiane.

Klauda byla tragiczna. Ciesze sie ze odpadla, przy facetach zachowywala sie jak pies w rui. Moglaby byc troche bardziej profesjonalna.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 21:05   #2951
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Na pewno wygra "prosty chłopak ze wsi", meh
Myślę, że jury uzna, że Damian jest jeszcze za młody i ma za mało praktyki- niezależnie od jego umiejętności. Szkoda, że odpadł Mateusz- jego książka byłaby dla mnie najciekawsza i najbardziej inspirująca, chyba A książki Adama w ogóle nie jestem ciekawa.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 21:07   #2952
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Chciałabym żeby wygrał Damian z tej dwójki, cieszę się, że Klaudia odpadła. Przez pewien czas tylko słuchałam, bo byłam zajęta, ale czy jury nie chwalilo dania Mateusza?
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 21:33   #2953
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
Chciałabym żeby wygrał Damian z tej dwójki, cieszę się, że Klaudia odpadła. Przez pewien czas tylko słuchałam, bo byłam zajęta, ale czy jury nie chwalilo dania Mateusza?
Tak, Shaun mówił, że danie Mateusza ma 5 poziomów smaku, każdy z nich otwiera się i ujawnia po kolei, a fenkuł w tym wykonaniu jest podsumowaniem wszystkiego. Więc ona jak najbardziej pozytywna. A kiedy miało dojść do oceny "najsłabszego" dnia Gesslerka stwierdziła, że za mdło, a Ania spierała się z Michelem A potem te komentarza Klaudii i Adama jak Mateusz odpadł :/

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2015-12-06 o 21:34
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 21:40   #2954
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: "MasterChef" polska edycja

MCh oglądam zawsze jednym okiem, ale Mateusz gotował chyba na wysokim poziomie, tzn. wyższym niż np. Damian Czy jemu w ogóle zdarzyło się mieć chociaż jedno danie, które było kompletną klapą? Dziwna sprawa.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
A potem te komentarza Klaudii i Adama jak Mateusz odpadł :/
A co mówili?
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 21:41   #2955
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Tak, Shaun mówił, że danie Mateusza ma 5 poziomów smaku, każdy z nich otwiera się i ujawnia po kolei, a fenkuł w tym wykonaniu jest podsumowaniem wszystkiego. Więc ona jak najbardziej pozytywna. A kiedy miało dojść do oceny "najsłabszego" dnia Gesslerka stwierdziła, że za mdło, a Ania spierała się z Michelem A potem te komentarza Klaudii i Adama jak Mateusz odpadł :/
Mam wrażenie, że dla Pani Gessler wszystko jest "zbyt mdłe". Dobija mnie ta kobieta, gdzieś po drodze zgubiła kulturę osobistą. Dziwię się, że nikt nigdy nie poskarżył się na jej zachowanie, na jej przewracanie oczami i strzelanie głupich min. Może to jej gra i wciela się w takiego wiecznie niezadowolonego, krytycznego jurora? Na jej fb wydaje się być lekko zwariowaną kobitką, która ma rzeszę fanów.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 21:44   #2956
maliko972
Raczkowanie
 
Avatar maliko972
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 261
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Czemu Klaudia musi podniecać się każdym napotkanym facetem? Na miejscu jej narzeczonego paliłabym się teraz ze wstydu... Pewnie razem z rodziną ogląda jak jego dziewczyna robi maślane oczy do innego na oczach całej Polski. Super
maliko972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 21:48   #2957
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
A co mówili?
Zrobię takie podsumowanie ich słów, bo już nie chce mi się przewijać na playerze, żeby dokładnie zacytować Sens jest taki, że Mateusz jest czarnym koniem programu, ale zgubiła go ambicja i zbytnia pewność siebie. I tak słucham i słucham o czym oni gadają, skoro nawet gość powiedział, że nie było na tym etapie żadnego słabego dania, każde było inne, a Mateuszowi na odchodne powiedział, że jedne drzwi się zamykają a inne otwierają, więc tak miło się z nim pożegnał O umiejętnościach Mateusza, o wiele wyższych od Klaudii, chyba nie muszę wspominać. A potem Adam znowu wyskakuje z życiem na wsi, jeju, ile można słuchać tego samego
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 21:50   #2958
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: "MasterChef" polska edycja

dla mnie Klaudia już w momencie ,gdy gotowali ze swoimi bliskimi,traktowała swego partnera jak podnóżek...mega słabe to było, widac kto tam nosi spodnie... nie lubie jej, natomiast ewidentnie potrzebuje obok siebie "twardego macho", autorytetu, stąd jej fascynacja wszystkim co ma spodnie, gotuje znakomicie i dobrze wygląda. żenujący spektakl...jak dla mnie chef Shaun w pewnym momencie patrzył na nia z pobłażaniem, ale who knows co było za kamerami... dziewczyna żenua i dobrze,ze ja wywalili.... Mateusz- nie lubilam gościa, ale jak dla mnie albo gruuuubo mu za to zapłacili albo meeega intratna propoyzcja jakas padła. Nie ma opcji,że Damian (z cala sympatia dla niego) okazał sie lepszy, patrzac na caloksztalt.... Adama geja nie komentuje, ale jego danie i odniesienie Shauna do babci itd mnie wzruszylo, wiem,zenada....

Edytowane przez Irish lady 28
Czas edycji: 2015-12-06 o 21:52
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 22:17   #2959
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
dla mnie Klaudia już w momencie ,gdy gotowali ze swoimi bliskimi,traktowała swego partnera jak podnóżek...mega słabe to było, widac kto tam nosi spodnie... nie lubie jej, natomiast ewidentnie potrzebuje obok siebie "twardego macho", autorytetu, stąd jej fascynacja wszystkim co ma spodnie, gotuje znakomicie i dobrze wygląda. żenujący spektakl...jak dla mnie chef Shaun w pewnym momencie patrzył na nia z pobłażaniem, ale who knows co było za kamerami... dziewczyna żenua i dobrze,ze ja wywalili.... Mateusz- nie lubilam gościa, ale jak dla mnie albo gruuuubo mu za to zapłacili albo meeega intratna propoyzcja jakas padła. Nie ma opcji,że Damian (z cala sympatia dla niego) okazał sie lepszy, patrzac na caloksztalt.... Adama geja nie komentuje, ale jego danie i odniesienie Shauna do babci itd mnie wzruszylo, wiem,zenada....
Gdzieś na stronie MasterChefa czytałam posty na profilach Klaudii i Mateusza sugerujące, że mieli romans. Czy to prawda, pewnie nigdy się nie dowiemy, równie dobrze mogłyby to być posty głupiego trolla.

Skończyłam oglądać odcinek - bardzo chciałabym, żeby wygrał Damian. Obawiam się jednak, że wygra Adam, pupilek Gesslerki. O ile na początku byłam w jakiś sposób zafascynowana jego wiedzą, podejściem do kuchni, szczególnie jak były konkurencje z ptakami na początku, im dalej w las, tym bardziej mnie denerwował. Nie wiem na ile on faktycznie jest taki zakompleksiony i ciągle sam z siebie gadał o pochodzeniu a na ile to wytwór montażu, ale te teksty o życiu na wsi wychodzą mi już uszami Inni jakoś nie czuli potrzeby co odcinek dzielenia się takimi informacjami.

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2015-12-06 o 22:18
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 22:19   #2960
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
"O ja", "Ja pierdzielę", "I'm in love" x100, "I'm in heaven" x100. Co za tępa dzida z niej, masakra...
Też nie mogłam tego słuchać, żenująca kobieta... Dobrze, że odpadła.



Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Nie wierzę, naprawdę
Jedyny człowiek, który zasługiwał na wygraną. Miał talent i umiejętności. Jemu akurat ta wygarana się należała. Nie wierzę, że wyrzucli tak dobrego kucharza.

Kibicuję Damianowi, mam nadzieję, że wygra.
No szkoda, też był moim faworytem


Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Na pewno wygra "prosty chłopak ze wsi", meh
Myślę, że jury uzna, że Damian jest jeszcze za młody i ma za mało praktyki- niezależnie od jego umiejętności. Szkoda, że odpadł Mateusz- jego książka byłaby dla mnie najciekawsza i najbardziej inspirująca, chyba A książki Adama w ogóle nie jestem ciekawa.
obawiam się tego samego :/
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 22:52   #2961
maliko972
Raczkowanie
 
Avatar maliko972
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 261
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Gdzieś na stronie MasterChefa czytałam posty na profilach Klaudii i Mateusza sugerujące, że mieli romans. Czy to prawda, pewnie nigdy się nie dowiemy, równie dobrze mogłyby to być posty głupiego trolla.

Skończyłam oglądać odcinek - bardzo chciałabym, żeby wygrał Damian. Obawiam się jednak, że wygra Adam, pupilek Gesslerki. O ile na początku byłam w jakiś sposób zafascynowana jego wiedzą, podejściem do kuchni, szczególnie jak były konkurencje z ptakami na początku, im dalej w las, tym bardziej mnie denerwował. Nie wiem na ile on faktycznie jest taki zakompleksiony i ciągle sam z siebie gadał o pochodzeniu a na ile to wytwór montażu, ale te teksty o życiu na wsi wychodzą mi już uszami Inni jakoś nie czuli potrzeby co odcinek dzielenia się takimi informacjami.
Jak dla mnie to ona prędzej miała romans z Tomkiem. W jednym z odcinków wymienili między sobą ogniste spojrzenia... Chociaż kto tam ją wie, może miała z nimi dwoma
Wydaje mi się, że ten jej facet to taka wołowa i dlatego automatycznie ciągnie ją do autorytetów
maliko972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 23:08   #2962
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Nie wierzę, że Mateusz byłby w stanie poczuć jakikolwiek pociąg fizyczny do Klaudii
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 23:21   #2963
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że Mateusz byłby w stanie poczuć jakikolwiek pociąg fizyczny do Klaudii
Tym bardziej, że ma tak piękną żonę
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 23:23   #2964
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Szok,że Mateusz odpadł po minimalnym błędzie podczas gdy niektóre osoby mając na koncie poważne pomyłki -Klaudia,Damian,Rafał,Tome k-przechodziły do kolejnych odcinków.Co do finału-Adam częściej był w 3 najlepszych,Damian jest bardzo nierówny.
Zachowanie Klaudii w dwóch ostatnich odcinkach mnie zaskoczyło.Chyba trochę przesadzała z zachwytami nad nowopoznanymi gwiazdami kuchni.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 01:30   #2965
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: "MasterChef" polska edycja

A może Klaudia tam poszła poszukać sobie nowego chłopa? Albo ona na prawdę jest tak ograniczona albo montażysta jej nie lubi :P

Szkoda, że odpadł Mateusz, najlepszy z nich wszystkich.

Wolę, żeby wygrał Damian. Adam mnie wkurza. Te jego teksty, że on ze wsi już mnie irytują. Jak opowiadał o swoim daniu to mi się słynny rabarbar przypomniał
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 09:22   #2966
tinda2aa
Zadomowienie
 
Avatar tinda2aa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 209
Dot.: "MasterChef" polska edycja

to Klaudia odpadła?
oglądałam na tvnplayer i to był krótki odcinek, jedna konkurencja po której odpadł Mateusz, było potem cos jeszcze?
__________________
G
tinda2aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 09:38   #2967
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez tinda2aa Pokaż wiadomość
to Klaudia odpadła?
oglądałam na tvnplayer i to był krótki odcinek, jedna konkurencja po której odpadł Mateusz, było potem cos jeszcze?
Tak odpadła po konkurencji w której odpadł Mateusz była jeszcze jedna gdzie mieli przygotować dania z ryb (główne grillowane) - przystawka, danie główne i sałatka.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 10:03   #2968
tinda2aa
Zadomowienie
 
Avatar tinda2aa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 209
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Tak odpadła po konkurencji w której odpadł Mateusz była jeszcze jedna gdzie mieli przygotować dania z ryb (główne grillowane) - przystawka, danie główne i sałatka.
o to muszę nadrobić dzisiaj. Typowałam ją w finale: Damian - Klaudia, a tu odpadła.

Żałuję,że odpadł Mateusz, przez jego pewność siebie nie przypadł mi do gustu ale wiedzę i zdolności to on ma, bez porównania z Adamem.
Plus jeszcze sposób bycia Adama mnie drażni, o ile na początku mnie śmieszył to teraz działa mi na nerwy.
__________________
G
tinda2aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 10:07   #2969
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Tak odpadła po konkurencji w której odpadł Mateusz była jeszcze jedna gdzie mieli przygotować dania z ryb (główne grillowane) - przystawka, danie główne i sałatka.
Niekoniecznie z ryb. Klaudia robiła Steka. Ale za to koniecznie musieli użyć grilla. Ja oglądałam wczoraj na player i normalnie cały odcinek był.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 12:03   #2970
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Czy ta Klaudia musi się podniecać każdym facetem?
Cytat:
Napisane przez maliko972 Pokaż wiadomość
Czemu Klaudia musi podniecać się każdym napotkanym facetem? Na miejscu jej narzeczonego paliłabym się teraz ze wstydu... Pewnie razem z rodziną ogląda jak jego dziewczyna robi maślane oczy do innego na oczach całej Polski. Super
To samo chciałam napisać. Jak jakaś wieśniaczka, która rzuca się na każdego żulożela z BMW i myśli, że on pokaże jej wielki świat.

A Adam i te opowieści o wsi, masakra.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-12 11:40:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.