Natalia-dziewczyna Gorawskiego - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-01, 21:48   #241
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Cytat:
Napisane przez śliweńka
tak usta zrobiła bankowo
Tak,bankowo.Przeciez nie mozna miec naturalnych,ladnych ust.Biustu tez.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 22:11   #242
Kincia
Raczkowanie
 
Avatar Kincia
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 320
GG do Kincia Wyślij wiadomość przez MSN do Kincia Send a message via Skype™ to Kincia
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

mi podoba sie tylko jej kolor włosów.....ciekawe jaka to farbka?????
Chociaz nie pogardziłabym taką sylwetką, no moze z lekka za chuda...ale...
Kincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 22:17   #243
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Cytat:
Napisane przez warszawianka
Tak,bankowo.Przeciez nie mozna miec naturalnych,ladnych ust.Biustu tez.
Jesli chodzi o usta to nie wiem ale biust wyglada na prawdziwy
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 11:36   #244
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

no ładna , ładna !zrobiona?każdy poprawia urodę , a ja nie widzę w niej twarzy sztuczności żadnej.Może biust ..

Edytowane przez nimfa_nr1
Czas edycji: 2005-11-03 o 17:35
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 11:38   #245
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Jezu!prawdziwy biust czy nie! ale ma go i super wygląda!zapewne mężczyznom podoba się , adziewczyny krytykują bo jest laską.Normalne zachowanie znam to doskonale...
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 11:54   #246
Lavenda
Rozeznanie
 
Avatar Lavenda
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Małopolska: - ..... - Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Nie wiem czy ma prawdziwy biust i usta, ale wg mnie wygląda ona strasznie sztucznie, a podoba mi się naturalność DELIKATNIE podkreślina. Ona wygląda jak z jakiejś reklamy lub "Słonecznego patrolu" (gdzie ratowniczki cały dzień chodzę z toną tapety na twarzy). Może ona i jest ładna, a na pewno wyglądała by 100 razy lepiej gdyby miała delikatny makijaż i jeden guzik więcej zapięty w kurteczce. Poza tym jak chodzisz w mini to nie pokazujesz biustu - podkreśla się jedną część ciała, a nie wywala na wierzch.

Inny makijaż inne ciuchy i wyglądałaby na babkę z klasą.

Dodam, że nie ma PMS ani jej nie zazdroszczę, gdybym ubrała się jak ona w Krakowie oglądaliby się za mną faceci typu Skóra Fura i 2 razy Komóra (jedna do dzwonienia, a druga żyjąca w samotności w miejscu gdzie u innych jest mózg).
__________________
"Wielu ludzi twierdzi, że sny są czarno-białe, ale ja śnię w kolorze."
Richard P. Feynman

"Jest coś niedobrego z ludźmi: nie uczą się przez zrozumienie, tylko jakoś inacze, pewnie na pamięć.
Ich wiedza jest taka krucha!"

Richard P. Feynman

Edytowane przez Lavenda
Czas edycji: 2005-11-02 o 11:55 Powód: polskie znaki :)
Lavenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 12:55   #247
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Cytat:
Napisane przez ssue
Jesli chodzi o usta to nie wiem ale biust wyglada na prawdziwy
Biust tez jest najprawdopodobniej prawdziwy ale niech sobie dziewczyny pokrytykuja.Widac niektorym lepiej ze swiadomoscia ze nie ma ladnych,naturalnych rzeczy a wszystko co ladne to sztuczne
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 16:30   #248
studentka
Rozeznanie
 
Avatar studentka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mOje mIastO To Biały100k :)
Wiadomości: 740
GG do studentka
Smile Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Są gusta i guściki a o urodzie się nie dyskutuje Jednak moim skromnym zdaniem jest ładna w makijażu jest po prostu ładniejsza niż bez<co jest normalne bo każda z nas gdy zrobi make up wygląda jeszcze ładniej niż w naturalnym "wcieleniu" przeciez i tak jesteśmy płeć piękna>Po prostu dziewczyna ma ładne moim zdaniem rysy twarzy i duże oczy.Co do biustu wydaje mi się że jest prawdziwy Gdyby jeden guziczek zapięła byłoby OK; .Wyraziłam swoją opinię i teraz mykam.POZDRÓFKA
__________________
studentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:40   #249
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

ta dobrze zrobiona, naturalna? chyba nie... taka jakas, ale moim zdaniem połowie chlopaków by sie podobała
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:41   #250
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Dziewczyna jest bardzo ładna , ale zbyt wyzywająca. Dlatego na mnie całokształt nie robi dobrego wrażenia.

Gdyby sie ubrała elegancko to byłaby według mnie piękną kobietą. Zupelnie inna niz teraz (a mowia ze to nie szata zdrobi czlowieka...)
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:43   #251
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Cytat:
Napisane przez Lavenda
Nie wiem czy ma prawdziwy biust i usta, ale wg mnie wygląda ona strasznie sztucznie, a podoba mi się naturalność DELIKATNIE podkreślina. Ona wygląda jak z jakiejś reklamy lub "Słonecznego patrolu" (gdzie ratowniczki cały dzień chodzę z toną tapety na twarzy). Może ona i jest ładna, a na pewno wyglądała by 100 razy lepiej gdyby miała delikatny makijaż i jeden guzik więcej zapięty w kurteczce. Poza tym jak chodzisz w mini to nie pokazujesz biustu - podkreśla się jedną część ciała, a nie wywala na wierzch.

Inny makijaż inne ciuchy i wyglądałaby na babkę z klasą.

Dodam, że nie ma PMS ani jej nie zazdroszczę, gdybym ubrała się jak ona w Krakowie oglądaliby się za mną faceci typu Skóra Fura i 2 razy Komóra (jedna do dzwonienia, a druga żyjąca w samotności w miejscu gdzie u innych jest mózg).
jeszcze sie pod tym podpisze bo absolutnie sie z tym zgadzam pozdrawiam
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 17:35   #252
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Bardziej zrobiona niż ładna.ile ona ma lat? Biust ma jak po wykarmieniu trójki dzieci.


Cytat:
Napisane przez martta19
Jejkuu teraz zobaczylam te fotki na interii.Boze jaka sliczna dziewczyna!!!!!!!Zobaczci e:
http://sport.interia.pl/gal?photoId...galId=5503&nr=1

Nie wiem czy ten link sie bedzie otwieral (taki jakis dziwny jest ) ale jak nie,to zobaczcie na sport.interia.pl
Mi osobiście się nie podoba. Nie podoba mi się taki styl i uważam, że jest źle zrobiona. No ale o gustach się nie dyskutuje
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 19:15   #253
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Cytat:
Napisane przez Moni@
heh tak czytam i czytam wszystkie wypowiedzi i chciałabym wiedziec ile z Was chciałoby miec takie usta, takie piersi, czy taka cere.. zrobiona czy nie - ładnie sie prezentuje, i chyba o to w tym wszystkim chodzi,kazda z kobiet malując sie, opalajac , probuje sie "zrobic"..zreszta gdzie nie popatrzec na forum, mozna przeczytac :"..co zrobic by miec takie włosy.., co zrobic by miec taki brzuch...jak zrobic taki makijaz...itd itd...wiec chyba piszac negatywnie o tej kobitce, zaprzeczacie samym sobie pozdrawiam

Właśnie!!!!widzę , że popierasz moją teorię
Porpieram!!!!!!tak jest
Pozdrawiam Moni@
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 19:29   #254
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Dokladnie Moni@.
Dokladnie tak jest jak piszesz.
Pozdrawiam
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 19:49   #255
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Cytat:
Napisane przez warszawianka
Dokladnie Moni@.
Dokladnie tak jest jak piszesz.
Pozdrawiam
Popieram, jasne że o jej ciuszkach można by dyskutować - każdy ma swój styl i niekoniecznie musi lubić aż tak wyzywające ubranka ale jeśli chodzi o buźkę, cerę i włoski to śliczna dziewczyna! Myślę, że nawet w zwykłym sweterku i dżinsach wyglądałaby ciekawie. Czyli krótko mówiąc- oceniając urodę super, oceniając strój - nie podoba mi się. Ale grunt że ona się w tym dobrze czuje.
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 20:31   #256
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Wygląd tej dziewczyny jakoś tak specalnie nie zrobił na mnie wrażenia. Nie jest brzydka,ale do piękności jej daleko.Na fotkach wygląda bardzo sztucznie,robi nienaturalne miny.Stwierdzenie śliczna do niej nie pasuje,raczej można powiedzieć,że jest fajnie "zrobiona".Od razu zaznaczam,że jej nie zazdroszczę ani nic w tym stylu
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 21:10   #257
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

gdzie mozna kupic taką tapete jak ona ma na twarzy w Ikeii Obi ??Kto wie bo ja chyba widziałam taką w Castoramie
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 21:44   #258
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Cytat:
Napisane przez nimfa_nr1
Jezu!prawdziwy biust czy nie! ale ma go i super wygląda!zapewne mężczyznom podoba się , adziewczyny krytykują bo jest laską.Normalne zachowanie znam to doskonale...
Dziwny punkt widzenia czy też teoria jak to nazywasz. Krytykujemy, bo jest laską i zapewne jej zazdrościmy? Wypraszam sobie, ale nie chciałabym tak wyglądać za nic na świecie, a problemów z własnym wyglądem nie mam, więc nie jest to zazdrość (jak zapewne u większości dziewczyn wypowiadających się w tym wątku), ale moja opinia. Jest różnica między tymi dwiema sprawami i prosiłabym ich nie mieszać. Rozumiem, że gdybyśmy krytykowały wyjątkowo nieatrakcyjną w Twoim mniemaniu kobietę, to wszystko z nami ok, ale jeśli wg Ciebie ta dziewczyna jest super (wg mnie niezbyt ale o gustach się nie dyskutuje, więc przemilczę) to zżera nas wszystkie zazdrość? Doprawdy ciekawe Nie podoba mi się ani ceglasta cera, ani wyzywający (żeby nie powiedzieć wulgarny) wygląd, ani makijaż, a i w twarzy nie widzę nic grzejącego
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 21:57   #259
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Cytat:
Napisane przez Karolynka
Wygląd tej dziewczyny jakoś tak specalnie nie zrobił na mnie wrażenia. Nie jest brzydka,ale do piękności jej daleko.Na fotkach wygląda bardzo sztucznie,robi nienaturalne miny.Stwierdzenie śliczna do niej nie pasuje,raczej można powiedzieć,że jest fajnie "zrobiona".Od razu zaznaczam,że jej nie zazdroszczę ani nic w tym stylu
Hiihihi... no może "śliczna" to rzeczywiście przesadziłam. Bardziej by odpowiadało bardzo ładna. No i zrobiona jest, to trzeba przyznać ale też bym chciała żeby mnie czasem tak "zrobili" chociaż z kompleksów to ja się już lata temu wyleczyłam . Jelonek - słuszna uwaga, każdy tu wypowiada się zgodnie ze swoim gustem i nie powinno mówić się o zazdrości.
A swoją drogą ładna czy nie ale namieszała na forum
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 22:07   #260
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Dziwny punkt widzenia czy też teoria jak to nazywasz. Krytykujemy, bo jest laską i zapewne jej zazdrościmy? Wypraszam sobie, ale nie chciałabym tak wyglądać za nic na świecie, a problemów z własnym wyglądem nie mam, więc nie jest to zazdrość (jak zapewne u większości dziewczyn wypowiadających się w tym wątku), ale moja opinia. Jest różnica między tymi dwiema sprawami i prosiłabym ich nie mieszać. Rozumiem, że gdybyśmy krytykowały wyjątkowo nieatrakcyjną w Twoim mniemaniu kobietę, to wszystko z nami ok, ale jeśli wg Ciebie ta dziewczyna jest super (wg mnie niezbyt ale o gustach się nie dyskutuje, więc przemilczę) to zżera nas wszystkie zazdrość? Doprawdy ciekawe Nie podoba mi się ani ceglasta cera, ani wyzywający (żeby nie powiedzieć wulgarny) wygląd, ani makijaż, a i w twarzy nie widzę nic grzejącego
Oj,Jelonku...przyznaj sie przynajmniej uczciwie... Jesteś zazdrosna i tyle.Twa czcza pisanina nic tu nie zmieni więc nie wysilaj się bo NIEKTÓRZY i tak wiedzą lepiej
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 22:22   #261
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Właśnie , właśnie.... Alexandro ja i tak wiem, że paradowałaś jak to określiła Nef z aminicja na wierzchu i przez to TŻ złapałaś!!! nie wymiguj się! A marzeniem Jelonka to ładna ceglasta sierść na jesień!

A poważnie... ładną ma buzię... ale wylansowana przeokrutnie....

Bycie dziewczyną piłkarza ( zwłaszcza Wisły ) zobowiązuje... ( czyt. również Dodzia ) trzeba siedzieć na trybunach z oznakami Diora... eh ... jakaś moda wśród dziewczyn piłkarzy?
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 22:43   #262
Mithrandir
Rozeznanie
 
Avatar Mithrandir
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Mój pokój
Wiadomości: 943
GG do Mithrandir
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

To moze ja jako facet sprecyzuje co sie facetom (moze tylko mojego rodzaju) podoba. Otoz WG MNIE jest to sztuczna dziewczyna, z którą po 5 min nie byloby tematow do rozmow :/, fajna zeby pokazac kumplom ze sie taka zna i wzbudzic podziw, ale bynajmniej nie na dluzej...epatuje z niej brak intelektu i...jak to nazwać...plastyk? Not my style. Troszke...zdzirowata (sry jesli kogokolwiek urazilem).

Btw:faceci naprawde WOLĄ naturalnosc

Pozdrówka!

Edit:po przeczytaniu poprzednich postów znalazlem słowo: wulgarna. Thx. Peace!
__________________
"Każdy człowiek jest jak księżyc - ma drugą, ciemną stronę, której nie pokazuje nikomu." [Mark Twain]
Mithrandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 16:33   #263
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Oj,Jelonku...przyznaj sie przynajmniej uczciwie... Jesteś zazdrosna i tyle.Twa czcza pisanina nic tu nie zmieni więc nie wysilaj się bo NIEKTÓRZY i tak wiedzą lepiej
No nie, rozszyfrowałaś mnie! Niestety nawet jak ubiorę się tak wulgarnie, to nie wzbudzę takiego podziwu u mężczyzn i takiej zazdrości u kobiet, jak ta dziewczyna. Nie wiem co jest ze mną nie tak, chyba jestem za bardzo naturalna

Cytat:
Napisane przez aga01
A marzeniem Jelonka to ładna ceglasta sierść na jesień!
No i znów przejrzałaś moje marzenia Ceglasta cera, kiecka ledwo przykrywająca jeleni tyłek, biust na wierzchu (po co mu guziki w kurteczce, skoro i tak ich używać nie będę? ) i jestem taka dicholacha, że hoho! Wszyscy faceci moi, wszystkie panny zielone z zazdrosci!

Cytat:
Bycie dziewczyną piłkarza ( zwłaszcza Wisły ) zobowiązuje... ( czyt. również Dodzia ) trzeba siedzieć na trybunach z oznakami Diora... eh ... jakaś moda wśród dziewczyn piłkarzy?
Nie zapomnij i okularach Armaniego nawet w ciemnościach (zima, lato- co za różnica? Trzeba podtrzymywać image, styliści sporo kosztują ), torebeczką LV i najlepiej jeszcze małym psiakiem w kieszonce- piesek również może mieć firmowe okularki wzór taki jak jego pani i kubraczek Burberry
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 16:53   #264
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

ja rozumiem ze ona sie komus podoba
ale w tym momencie oczekuje, ze ktos zrozumie ze mnie sie ona nie podoba...

ma ładną buzię nie przeczę. Napewno zwraca uwagę mężczyzn - jednak sposób, w jaki to robi kompletnie do mnie nie przemawia, bo sama nigdy nie staralam sie przyciagac do siebie facetów golizną.
Ciało ma ładne, włosy ma ładne, solarium poznać po kilometrze.
to tyle - po prostu plastik fantastik
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 16:57   #265
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Ani ładna, ani brzydka - raczej przeciętna - tylko dobrze "zrobiona"... Ale o gustach się nie dyskutuje
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 17:05   #266
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Oj,Jelonku...przyznaj sie przynajmniej uczciwie... Jesteś zazdrosna i tyle.Twa czcza pisanina nic tu nie zmieni więc nie wysilaj się bo NIEKTÓRZY i tak wiedzą lepiej

hehe , własnie Jelonku
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 17:10   #267
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Cytat:
Napisane przez Mithrandir
To moze ja jako facet sprecyzuje co sie facetom (moze tylko mojego rodzaju) podoba. Otoz WG MNIE jest to sztuczna dziewczyna, z którą po 5 min nie byloby tematow do rozmow :/, fajna zeby pokazac kumplom ze sie taka zna i wzbudzic podziw, ale bynajmniej nie na dluzej...epatuje z niej brak intelektu i...jak to nazwać...plastyk? Not my style. Troszke...zdzirowata (sry jesli kogokolwiek urazilem).

Btw:faceci naprawde WOLĄ naturalnosc

Pozdrówka!

Edit:po przeczytaniu poprzednich postów znalazlem słowo: wulgarna. Thx. Peace!
po 5 min? mi sie wydaje że z TAKIMI dziewczynami wogóle sie nie rozmawia
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 17:11   #268
Mithrandir
Rozeznanie
 
Avatar Mithrandir
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Mój pokój
Wiadomości: 943
GG do Mithrandir
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Nie nalezy tak znowu uogolniac tego, ze jak jakas laska jest "podobna" do tej Natalii to jest od razu pustą idiotką. Nie popadajmy w stereotypy...Wystrzegajmy sie ich
__________________
"Każdy człowiek jest jak księżyc - ma drugą, ciemną stronę, której nie pokazuje nikomu." [Mark Twain]
Mithrandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 17:12   #269
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

Cytat:
Napisane przez nimfa_nr1
hehe , własnie Jelonku
I tu niestety Cię rozczaruję- nie mam czego zazdrościć tej dziewczynie. Rozumiem, że Tobie ona się bardzo podoba i uważasz, że jest piękna itd. Proszę tylko żebyś nie wmawiała innym, że jeżeli im się ta dziewczyna nie podoba, to na pewno są zazdrosne o jej urodę (moim zdaniem wątpliwą, ale to tyllko moja opinia).
To było jeszcze ad. Twojego poprzedniego postu o zazdrości.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 17:14   #270
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: Natalia-dziewczyna Gorawskiego

ja nie wmawiam nikomu tylko znam "system dziewczyn.i nie czepiaj sie mnei bo ja tylko poparłam porzedniczke....
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.