Jak zamaskować trądzik makijażem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-11, 12:56   #1
niesza
Raczkowanie
 
Avatar niesza
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31

Jak zamaskować trądzik makijażem?


Przez ostatnie 2 tygodnie na twarzy pojawia mi się coraz więcej wyprysków i pryszczy. W przyszłym tygodniu wybieram się na wesele i zastanawiam się czy nie pójść do makijażystki żeby zakryła mi wszystkie niedoskonałości. Myślicie, że makijaż może doprowadzić do większego wysypu krost? Przeglądam strony internetowe szukając ciekawostek oraz filmików na temat maskowania trądziku makijażem. Niektórym udaje się to perfekcyjnie ale niektóre dziewczyny wyglądają jakbym miały tonę makijażu. Wygląda to strasznie nienaturalnie.
niesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 13:11   #2
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jak zamaskować trądzik makijażem?

Cytat:
Napisane przez niesza Pokaż wiadomość
Przez ostatnie 2 tygodnie na twarzy pojawia mi się coraz więcej wyprysków i pryszczy. W przyszłym tygodniu wybieram się na wesele i zastanawiam się czy nie pójść do makijażystki żeby zakryła mi wszystkie niedoskonałości. Myślicie, że makijaż może doprowadzić do większego wysypu krost? Przeglądam strony internetowe szukając ciekawostek oraz filmików na temat maskowania trądziku makijażem. Niektórym udaje się to perfekcyjnie ale niektóre dziewczyny wyglądają jakbym miały tonę makijażu. Wygląda to strasznie nienaturalnie.
Może, np. kiedy dokładnie go nie zmyjesz przed snem, albo nadużywasz bardzo kryjących szpachli np. Dermacol. Trądzik można zakryć, ale często trzeba użyć naprawdę mocnych kamuflarzy i podkładów, więc niestety - z bliska makijaż będzie widoczny. Nie zniwelujesz jednak nierówności skóry, więc jeśli masz wypukłe krostki, tak czy siak będzie je widać, choć nie będą się rzucać w oczy. To jak odbierasz dany makijaż, w dużym stopniu zależy też od światła. Na sali weselnej, w świetle sztucznym ciężki makijaż będzie ok, natomiast w pełnym słońcu może robić za tapetę.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 09:16   #3
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jak zamaskować trądzik makijażem?

No tak jak napisala Salix, dodam jeszcze od siebie ze jak mocno przebarwionej cery bys nie miala to ukryjesz... Wystarczy natomiast troche kaszki ( krostek) i matujacy podklad a masz 10 lat wiecej. Niestety podklad podkresla zwykle fakture skory. Moze po prostu daj przed weselem skorze odpoczac? Ja nie maluje sie ze dwa dni przed wielkim wyjsciem. Skora wyglada wtedy lepiej. Jakiego podkladu i pudru bys nie miala... Niemjest to krem a jednak cialo obce na buzi.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 02:02   #4
bezowa1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 33
Dot.: Jak zamaskować trądzik makijażem?

najlepiej postaw na dobry,ale lekki podklad+ mocno kryjacy korektor na miejsca w ktorym masz tradzik. Co do wplywu podkladu na cere... Podklad i makijaz nie psuja cery, to jakis mit ALE.. nie znaczy, ze nie moga na nia zle wplywnac jesli jest zle dobrana... Moze jest cos w podkladzie ktory masz, ze cie to "uczula"? Niektorych tez cera nie toleruje podkladu- ja mam tak z czolem: brzydal: Kazde nalozenie podkladu na czolo konczy sie wysypka...
__________________
Studentka political science zapuszczamy wloski!!
bezowa1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-27 03:02:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.