Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-21, 09:37   #541
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Problem

akurat Samo Zdrowie obecnie jest równie "dobrym" źródłem informacji co np. Bravo... zresztą artykuł jest stary; sprzed 5 lat...

owszem- dokładne oczyszczanie, demakijaż, maseczki glinkowe, peelingi. ale nie parówka- przynosi znacznie wiecej szkód niż pożytku.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 20:08   #542
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: zanieczyszczone pory (zaskórniki) na dekolcie

Cytat:
Napisane przez km
hej dziewczyny jak w temacie mam problem z zanieczyszczonymi poram ale na dekolcie niestety http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif nie wiem jak sobie z nimi poradzic, wyglada to tak ze w porach gdzie wyrastaja malutkie wloski, meszek, mam ciemne kropeczki to wyglada troche jak zaskorniki http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif a moze to sa zaskorniki? nie wiem http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif tak czy inaczej jak z tym walczyc?

A ja mam taki problem tylko ze na piersiach Czy ktos wie co z tym mozna zrobic ?? Bo to co polecila Agna jest dla mnie troche za drogie. Moze znacie jakies sposoby na pobycie sie tego ??
__________________

molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 20:59   #543
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: zanieczyszczone pory (zaskórniki) na dekolcie

A może sposób daisydee tylko, ze na dekold? http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=48400 Jest to dość tanie.
Ja pozbyłam się zaskórników miksturą z selsunem: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=63860
Na piersiach niestety niczego nie testowałam, ale chyba można ostrożnie jednej z tych metod spróbować
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 21:29   #544
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: zanieczyszczone pory (zaskórniki) na dekolcie

Ja na dekolt i piersi na zaskórniki nakładam kwasy co kilka dni, np. Lysanel Active i unikam ciapania się balsamem do ciała, bo zatyka pory.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 18:57   #545
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: ZASKÓRNIKI = moja zmora :(((

odnawiam watek, bo jestem ciekawa dzialania tej maseczki z cebuli
czy ona nie podrazni aby zbyt cery ??? moze ktos wie :P
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 17:17   #546
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Cool Dot.: ZASKÓRNIKI = moja zmora :(((

podbijam, bo ja tez chce wiedziec o tej maseczce z cebuli... up!
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 08:50   #547
lkama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5
Dot.: ZASKÓRNIKI = moja zmora :(((

Ja słyszłam o maseczce z cebuli ale nie surowej tylko ugotowanej. Podobni jest świetna na cere tłusta. A na zaskurniki to polecam brevoxyl jes świetny.
lkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-22, 13:41   #548
MESA
Raczkowanie
 
Avatar MESA
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 45
Wągry, zaskórniki

Witam!
Czy istnieje oprócz wizyty u kosmetyczki, naturalny sposób pozbycia się wągrów? Moja kumpela cierpi na tą "przypadłość" a ja nie potrafię jej pomóc, stosuje różne maseczki oczyszczające i ściągające, kremy itp. a efekty są raczej marne. Mogę liczyć na jakieś podpowiedzi?
MESA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 14:56   #549
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81
Dot.: Proszę o radę

wiesz co, to wszystko zalezy od tego jakie duze to sa zanieczyszczenia, wiadomo ze nic nie zastapi mechanicznego oczyszczania, ale ja zawsze ostrzegam zeby na taki zabieg udac sie do sprawdzonej kosmetyczki bo niektore potrafia spaprac robote :/ a jesli chodzi o inne sposoby to nie znalazlam lepszej maseczki od zielonej glinki, praktycznie po pierwszym uzyciu cera byla oczyszczona, ale zaznaczam ze ja nie mialam jakis bardzo widocznych wagrow, ale polecam ta maseczke. a poza tym moglabysnapisac wiecej o typie cery kolezanki. jelsi ma tlusta to moze nawet co 2-3 dni stosowac zielona glinke. jesli sucha to niech ja stosuje miejscowo na najbardziej zanieczyszczone miejsca a pozniej intensywnie nawilza (nie natluszcza). ta maseczke mozna dostac w aptekach w saszetkach po okolo 5 zl
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 14:59   #550
słoneczko1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Proszę o radę

witaj* jezeli chodzi o wagry to polegam parowke a nastepnie oczyszczanie .parowke nie nalezy wykonywac jezeli ma sie popekane naczynka. pielegnacja cery tradzikowej jest oparta zazwyczaj na oczyszczaniu profesjonalnym poniewaz sa to zaczopowane ujscia gruczolow mieszkowych.polecam preparaty dr.eris mniej niz 20 , ziaja , dermika itp.peelingi , maseczki oczyszczajce , sciagajace oraz nawilzajace.z wiekiem takie przypadlosci znikaja .mozna skorzystac z wizyty u ginekologa ktory przepisze srodki antykoncepcyjne ktore pomagaja walczyc z tradzikiem.
kosmetyki : benzacne, maseczka lerosett super
słoneczko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 15:06   #551
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81
Dot.: Proszę o radę

"mozna skorzystac z wizyty u ginekologa ktory przepisze srodki antykoncepcyjne ktore pomagaja walczyc z tradzikiem."

no ja ten pomysl odradzam. z tego co kolezanka pisze to nie jest wysyp pryszczy tylko WAGRY , zwyczajnie zanieszczyszczona cera.niekoniecznie z przyczyn zaburzen hormonalnych. ogolnie jestem za przyjmowaniem hormonow wtedy kiedy juz nic nie pomaga. trzeba myslec tez o narzdach ktorych nie widac (np. watroba)

nie myslcie ze jestem przeciwna srodkom antykoncepcyjnym bo sama je stosowalam ale nie na cere. i moja niechec do ich uzywania w celach estetycznych wynika z tego ze sie napatrzalam na osoby ktore odstawily np taką Diane :/ wtedy to dopiero poznaly co znaczy tradzik
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 15:08   #552
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Proszę o radę

Ja jestem bardzo sceptycznie nastawiona do oczyszczania mechanicznego, u mnie przynioslo ono wiecej szkody niz pozytku...polecilabym wiec poza wymieniona juz wyzej zielona glinka peelingi enzymatyczne...

Bardzo dobre opinie zbiera na kwc peeling enzymatyczny ocenica, zreszta w naszej bazie znajdziesz na pewno wiecej tego typu produktow - a sa one na pewno lagodniej dzialajace i nie tak agresywne, jednak przy dlugotrwalym stosowaniu mozesz spodziewac sie efektow

Jesli kolezanka nie ma cery wrazliwej moze sprobowac takze maseczki aspirynowej - przy zmywaniu lagodnie mozna ja wmasowac w skore wtedy bedzie dzialala jak deliktany peeling a przy okazji zwezy pory i susunie co poniektore fujstwa Wiecej propozycji nie mam Buzka!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 15:10   #553
MESA
Raczkowanie
 
Avatar MESA
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 45
Dot.: Proszę o radę

Wiesz, ona ma raczej tłustą cerę i pewnie dlatego ma takie problemy. Jeśli chodzi o kosmetyczkę to raz jak była u niej to póżniej przez tydzień nie mogła doprowadzić twarzy do porządku. Dzięki za odp. przekażę jej
MESA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 15:17   #554
kasia_kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 247
Dot.: Proszę o radę

polecam ci jakieś pellingi np.dax cosmetics perfekta czysta ok 10 zł cera jest ok tylko nie nadaje się do cery wrażliwej i suchej.równiez dobre są zele z mokrogranulkami.
kasia_kajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 15:30   #555
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Proszę o radę

ok, no to wlasnie dlatego postawilabym tutaj na w miare lagodna pielegnacje - moim typem bylyby pillingi enzymatyczne - czasem lepiej sobie radza niz te mechaniczne, zreszta ja tych drugich unikam jak ognia ostatnimi czasy Jedyny ktory moglabym polecic to morelowy St.Ives, ale ja na prawde sprobowalabym na jej miejscu tych enzymatycznych raczej a nie drobinkowych...
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 18:09   #556
MESA
Raczkowanie
 
Avatar MESA
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 45
Dot.: Proszę o radę

Serdeczne dzięki dziewczyny za dobre wskazówki
MESA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 22:41   #557
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez knotie

Jesli kolezanka nie ma cery wrazliwej moze sprobowac takze maseczki aspirynowej - przy zmywaniu lagodnie mozna ja wmasowac w skore wtedy bedzie dzialala jak deliktany peeling a przy okazji zwezy pory i susunie co poniektore fujstwa Wiecej propozycji nie mam Buzka!
Co to za maseczka aspirynowa? Pierwsze slysze
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 23:23   #558
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Proszę o radę

oj, tez sie juz pojawila w paru watkach...mysle, ze mozna znalezc cos wiecej po wrzucieniu hasla w wyszukiwarce-ja tez ja tak odkrylam
ale w najwiekszym skrocie-aspiryna bayerna bez oslonek najtansza zgnieciona plus odrobina wody lub czystego zelu aloesowego...metody i techniki sa rozne - polecam wyszukiwarke. Buzka
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 08:12   #559
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Proszę o radę

A moze powinna sprobowac jakiejs masci aptecznej lub toniku typu brevoxyl, benzacne?? Aby skore tradzikowa/zanieczyszczona - doprowadzic do porzadku trzeba o niej naprawde duzo wiedziec. Tutaj najwieksze znaczenie ma kompleksowe dzialanie - jedna maseczka nie wystarczy jesli kolezanka uzywa podkladu lub kremu zapychajacego pory ( mowie przykladowo ). Musi wiedziec - czemu powstaja zaskorniki, regularnie pielegnowac buzke ( co wieczorne zmywanie, zel, tonik, krem lub masc, regularne peelingi enzymatyczne itd). Zachecam ja do zwiedzania wizazu przez wyszukiwarke Lub innych zrodel jesli nie ma internetu. Taka buzka jest bardzo wymagajaca, a rad juz udzielily wyzej dziewczyny
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 08:25   #560
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Proszę o radę

April, podpisuje sie 1000 razy pod Twoim postem - faktycznie, jedno czyszczenie czy jedna maseczka nie rozwiaza problemu... mysle zreszta, ze wszystkie tutaj mialysmy to samo na mysli, ale dzieki April, ze to dopowiedzialas - mnie sie zapomnialo Jestes kochana


Ja jeszcze do swojej opinii dodam, ze jesli kolezanka do tej pory nie traktowala buzi w zaden szczegolny sposob powinna zaczac od jak najlagodniejszych srodkow pielegnacji - czasem te drastyczne metody wprowadzane bez odpowiedniego przygotowania cery przynosza duzo wiecej szkody niz pozytku...

Za April krzykne - zapraszamy kolezanke na Wizaz
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 15:24   #561
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: Wągry

Dziewczyny, wpiszcie w wyszukiwarce "zaskórniki" a wyskoczy wam chyba 6 stron z wątkami o nich. Kliknijcie na wątek "czym wyleczyć zaskórniki" tam macie opisaną inną metodą walki z wągrami ale ponoć skuteczną
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 16:42   #562
mujer
Zadomowienie
 
Avatar mujer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 976
Dot.: Wągry

Walczę z zaskórnikami od zawsze. Czego to już nie próbowałam... :/
Ale zawzięłam się teraz i robię sobie małą kuracyjkę. Trwa to już jakieś 2 tygodnie. Widać już efekty, choć jeszcze daleko mi do wymarzonego stanu skóry i nie wiem, jak to będzie dalej. W każdym razie i tak jestem w szoku, bo nos wygląda trochę lepiej, wągry są dużo mniejsze. Policzki (bo na nich też zaskórniki mnie dręczyły) są gładsze, wyrównał się koloryt i większość zaskórników już zniknęła. Na czole też coraz mniej, niektóre ładnie wyłażą. Najgorzej u mnie na brodzie - ciągle mnóstwo czarnych paskud, a oprocz tego większe gulki. Broda i okolice jest nadal fuj.
A w chwili obecnej robię tak:
Na dzień nakładam Biodermine. Pudruję strefę T zasypką alantat z cynamonem. Pojedyncze krostki smaruję korektorem kupnym lub robionym.
Na noc nakładam miksturę:
trochę maści ichtiolowej, maści tormentiol, kropelka olejku kamforowego, kropelka olejku lawendowego oraz trochę nafty kosmetycznej. Mieszam wszystko w szklanym naczyniu. Przez pierwszy tydzien dodawałam do tego maść Tribiotic, ponieważ miałam mnóstwo ranek i stanów zapalnych. Po tygodniu wszystko się pięknie zaogiło, więc wyeliminowałam tribiotic. Miksturkę przyrządzam codziennie, bo podobno jeśli za długo stoi, to może tracić swoje własciwości. Jeśli w ciągu dnia jestem w domu, to także zmywam Biodermine i nakładam tę maź.
Raz w tygodniu robię peeling enzymatyczny z citropepsin.
Oprócz tego robię też maseczkę aspirynową (świetna polecam), z drożdży lub z zielonej glinki. Czasem w zależności od potrzeby robię też maseczkę z siemienia lnianego. Parówek jakoś nie robię, przyznaję, ze z lenistwa. Staram się nie wyciskać, a jeśli już to tylko to, co aż się prosi.
Jest to taka moja nowa metoda dostosowana do potrzeb mojej skóry. Zauważyłam, że preparaty z alkoholem źle na mnie działają, nadtlenek bezoilu przeważnie przeraźliwie mnie wysusza, mikstura z olejkiem pichtowym nic nie dała, a kuracja differinem trwa długo i nieprzyjemnie. Więc póki co sprawdzam jak teraz to wszystko wyjdzie.
mujer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 19:25   #563
sayal8
Raczkowanie
 
Avatar sayal8
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brodnica
Wiadomości: 88
Dot.: Wągry

Ta masc uzywa sie tylko na duze krosty bolace .Ta masc powoduje cieplo i co za tym idzie czop wychodzi i puchnie.Doprowadza do przegryzienia naskorka i samo peka z ropa.To jest masc ciemna ktora powinno sie okleic plasterm bo brudzi strasznie ubranie.Nie nadaje sie na wagry czy tradzik.Jest stosowana na cysty i wieksze wrzody.
__________________
"Ludzie Cię kochają!- nie... ludzie się zmieniają..."
sayal8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 19:37   #564
mujer
Zadomowienie
 
Avatar mujer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 976
Dot.: Wągry

Często zdarzają mi się duże, bolące pryszcze, jednak myślę, że maść ichtiolowa się na nie nie nadaje. Zwykle smaruję je naproxenem i po dwóch dniach wszystko wyłazi i goi się.
mujer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 23:34   #565
zuzia80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11
Dot.: Wągry

smoczyca wiec co polecasz ? bo ja sie z toba zgadzam kiedys robilam parowki i teraz mam skore do bani
zuzia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 23:35   #566
zuzia80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11
Dot.: Wągry

smoczyca
wiec co polecasz?
zuzia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 10:23   #567
Karolcia1015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 15
Question wągry

HEJ CHCIAŁAM ZAPYTAĆ CZY KTOŚ ZNA JAKIŚ DOMOWY SPOSÓB NA WĄGRY? JEŚŁI ZNACIE PODAJCIE Z GÓRY DZIĘKI
Karolcia1015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 10:41   #568
Dorota_F
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 26
Dot.: wągry

Cytat:
Napisane przez Karolcia1015
HEJ CHCIAŁAM ZAPYTAĆ CZY KTOŚ ZNA JAKIŚ DOMOWY SPOSÓB NA WĄGRY? JEŚŁI ZNACIE PODAJCIE Z GÓRY DZIĘKI
Witaj!

Spróbuj wpisać hasło "wągry" w wyszukiwarkę a oczom twoim ukaże się mnóstwo wątków na ten temat... Czytania będziesz miała na kilka dni.... Wyszukiwarka naprawdę nie gryzie!
__________________
A oto mój kramik z kosmetykami na wymianę:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=74940
Dorota_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 14:12   #569
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wągry

Cytat:
Napisane przez zuzia80
smoczyca
wiec co polecasz?
Zuziu, polecam to co zawsze i o czym wspomniałam wcześniej - dokładne oczyszczanie skóry - łagodnymi żelami bez sodium laureth sulfate (przy cerze bez ropnych wykwitów i problemów naczynkowych dobry będzie żel z małymi granulkami), toniki bez alkoholu łagodnie przeciwzapalne, peeling - ja robię często, łagodny enzymatyczny albo domowej roboty z anasana, maseczka aspirynowa (przepisy znajdziesz na forum). Maseczki z glinki zielonej, drożdży oraz ziemi wulkanicznej lub błota z morza martwego. Kremy z kwasami dostępne w każdej aptece (recenzje znajdziesz na KWC), z leków - Brevoxyl (ale lepiej z nim nie przesadzać, szkodzi), na receptę od lekarza - retinoidy.


Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 01:21   #570
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Wągry i zaskórniki

Witam wszytskie wizazanki i wszytskich wizazystow.Mylse ze naleze do tej grupy osob ktore maja problem z wagierkami mianowicie jestem po kuracji antytradzikowej niestety nie do konca od czasu do czasu widze na swojej skorze jakies niespodzianki,ale nie jest ich az tak dramatycznie duzo.Znacznie wiekszym problemem sa wagry małe zczerniałe z powodu braku tlenu podskorne krostki na mojej twarzy.Musiałbym cos z tym zrobic moze jakis peeling rozwiaze problem doradzcie cos skutecznego prosze.Jestem w trakcie uzywania kremu oceanic z serii aa young i toniku z tej samej serii .Stosuje tez zel+peeling erisa ale nie widze zadnych skutkow oprocz tego 2 razy na miesiac stosuje peeling enzymatyczny erisa ale to samo nie pomaga krosty zostaja.Buuu.Pomocy!!!! !!!!!!!apeluje do wszystkich.

Za wszelka pomoc zostawiam cos do posłuchania w czasie lekturki pozdro
http://d62.yousendit.com/E/2CSMCFNAD...20Glcklich.mp3
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-25 13:23:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.