BAN stały dla Kotowca ... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-21, 21:26   #61
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Ale zem sie zmeczyla... Przejrzalam 2 lub 3 watki o statusach i zastanawiam sie o co tyle halasu??? Nie rozumiem, ze takie niewielkie "problemy" doprowadzaja ludzi do pewnych ostrych slow (pewnie nie musze ich przytaczac...), klotni, obrazania sie itd. I moze to ja jestem dziwna, ale mi sie w sumie wszystkie propozycje podobaly (moze bez zachwytu nad rybami)
...ide sobie poraczkowac...
Pozdrawiam
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 21:27   #62
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez cattt
ja przepraszam,ale ja troszkę off topic
Beato jako,że mam bujną wyobraźnie właśnie zwizualizowałam sobie jak w jakiejs podobniej sytuacji podnoszę palucha i tuptam drobnymi dziecinnymi kroczkami i krzyczę"Złosiu Złosiu a ona na mnie bzydko mówi"

no cóż chyba za dużo kawy wypiłam,jakas pobudzona jestem czy co,dziwne żarty mnie sie trzymają
A czy ta kawa przypadkiem nie byla z jakims dodatkiem
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 21:28   #63
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez aleksandra_119
Ale zem sie zmeczyla... Przejrzalam 2 lub 3 watki o statusach i zastanawiam sie o co tyle halasu??? Nie rozumiem, ze takie niewielkie "problemy" doprowadzaja ludzi do pewnych ostrych slow (pewnie nie musze ich przytaczac...), klotni, obrazania sie itd. I moze to ja jestem dziwna, ale mi sie w sumie wszystkie propozycje podobaly (moze bez zachwytu nad rybami)
...ide sobie poraczkowac...
Pozdrawiam
litości! to nie jest kolejny watek o statusach
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 21:29   #64
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
litości! to nie jest kolejny watek o statusach
No wlasnie, tak sobie po fakcie pomyslalam...
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 21:31   #65
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
Beato, ale czy nie mamy prawa zapytać się dlaczego wizażanka dostała bana? mamy siedzieć cicho i tyle? no sorry ale to chyba nie o to chodzi...
Czy powód nadal nie jest jasny? Powtórzę po raz kolejny, że wyciąganie sprawy Dorixx vs Beliczek jest totalnym nieporozumieniem i wygląda jak chęć rozpętania kolejnej burzliwej dyskusji o tamtym wydarzeniu. Tylko pytam po raz kolejny, po co? Mało telenowel w telewizji?
Jak ja uwielbiam tego typu wątki: "a za co", "a dlaczego tak, a nie inaczej", "a ona dostała to, a inna tamto, więc na pewno wypływają z tego jakieś korzyści, a sprawa zatacza ciemne kręgi", "żądam odpowiedzi, bo jestem użytkownikiem i musicie mnie poinformować tu i teraz, natychmiast, inaczej tupnę nóżką i sobie pójdę (z nadzieją, że ktoś spróbuje mnie jednak zatrzymać). Sama moderuję i wiem jak bardzo uciążliwe jest to ciągłe wypytywanie, porównywanie do innych, zarzuty o różne traktowanie itp.
Podciąganie sprawy w/w pod faworyzowanie jest sporym obejściem sprawy. Ileż to osób prosiło, żeby dać dziewczynom szansę, bo obie nie panowały nad nerwami. A teraz? Jazda na nie, jak argumentów brak. Nieciekawa zagrywka Gdybyśmy mieli rozdawać bany za potyczki słowne to urlop należałby się również Lovisie i Alexandrze (i to nie raz).
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 21:36   #66
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez hybris
a wyobraźcie sobie minę Złosia...
Mina Zło---> (czyli "Ło matko znowu ta skarżypyta leci " )

Cytat:
Napisane przez BeataWi
A czy ta kawa przypadkiem nie byla z jakims dodatkiem
ano była-o jedna łyżka cukru za dużo
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 21:39   #67
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez cattt
ano była-o jedna łyżka cukru za dużo
Od razu wiedzialam, ze z czyms przesadzilas
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 21:49   #68
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez palomino
proponowalabym zmienic sposob patrzenia na ludzi - mi tez probowalas wmowic ze sie z ciebie wysmiewam co zupelnie nie bylo prawda bo mialam po prostu dobry humor. tobie bedzie latwiej i przede wszystkim otoczeniu bedzie latwiej, jesli przestaniesz widziec w ludziach tylko proby nasmiewania sie z twojej osoby. to ze ktos sie z toba nie zgadza, nie znaczy ze probuje cie osmieszyc. to jest podstawowa zasada dyskusji
czy zacytowana wypowiedź była do Ciebie?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 21:53   #69
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez hybris
Monika, weź na wstrzymanie, bo jak widzę, bardzo chcesz dziś rozkręcić kolejną awanturę i szukasz adwersarza, gdzie się da. Przykro mi, nie ze mną.
nie chcę rozkręcić kolejnej awantury? bo i po co? chciałam tylko aby Zło wyjaśnił dlaczego Kotowiec dostała bana.rozmowa potoczyła się w zupełnie innym kierunku. niestety nie zmienię zdania, że admin powinien zachować zimną krew w niektórych sprawach. skoro my nie możemy "rzucać mięsem" to dlaczego on to robi?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 21:57   #70
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Czy powód nadal nie jest jasny? Powtórzę po raz kolejny, że wyciąganie sprawy Dorixx vs Beliczek jest totalnym nieporozumieniem i wygląda jak chęć rozpętania kolejnej burzliwej dyskusji o tamtym wydarzeniu. Tylko pytam po raz kolejny, po co? Mało telenowel w telewizji?
Jak ja uwielbiam tego typu wątki: "a za co", "a dlaczego tak, a nie inaczej", "a ona dostała to, a inna tamto, więc na pewno wypływają z tego jakieś korzyści, a sprawa zatacza ciemne kręgi", "żądam odpowiedzi, bo jestem użytkownikiem i musicie mnie poinformować tu i teraz, natychmiast, inaczej tupnę nóżką i sobie pójdę (z nadzieją, że ktoś spróbuje mnie jednak zatrzymać). Sama moderuję i wiem jak bardzo uciążliwe jest to ciągłe wypytywanie, porównywanie do innych, zarzuty o różne traktowanie itp.
Podciąganie sprawy w/w pod faworyzowanie jest sporym obejściem sprawy. Ileż to osób prosiło, żeby dać dziewczynom szansę, bo obie nie panowały nad nerwami. A teraz? Jazda na nie, jak argumentów brak. Nieciekawa zagrywka Gdybyśmy mieli rozdawać bany za potyczki słowne to urlop należałby się również Lovisie i Alexandrze (i to nie raz).
to może w końcu wrócimy do pytania na samym początku....
bo i mnie powoli zaczyna irytować cały wątek, pytałam o Kotowca a skończyliśmy na kłótni
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 22:00   #71
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
nie chcę rozkręcić kolejnej awantury? bo i po co? chciałam tylko aby Zło wyjaśnił dlaczego Kotowiec dostała bana.rozmowa potoczyła się w zupełnie innym kierunku. niestety nie zmienię zdania, że admin powinien zachować zimną krew w niektórych sprawach. skoro my nie możemy "rzucać mięsem" to dlaczego on to robi?
Rzucać mięsem? Że co? Wyjaśniłam Ci kilkukrotnie za co kotowiec dostała bana, zacytowałam nawet jej wypowiedzi, które trącą jednak o brak kultury i szacunku wobec "rozmówcy".
Zaczynam się zastanawiać, czy ja czasem nie rzuciłam gdzieś mięsem pisząc: "wątek łamiący regulamin!" (z tym jednoznacznym i niekulturalnym, jednym wykrzyknikiem ). A kysz z jelonem, co za stek poleciał
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 22:01   #72
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
czy zacytowana wypowiedź była do Ciebie?
oczywiscie - w tak samo jak do wszystkich na tym forum

chociaz obawiam sie ze chcialas zadac pytanie retoryczne
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 22:03   #73
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
to może w końcu wrócimy do pytania na samym początku....
bo i mnie powoli zaczyna irytować cały wątek, pytałam o Kotowca a skończyliśmy na kłótni
Nie ja powróciłam do sprawy Dorixx i Beliczka, którą przecież można podawać jako przykład w nieskończoność, a jeśli ktoś zwróci uwagę, iż temat się już przejadł, to zapewne faworyzuje i jest mu to nie na rękę. W końcu to taka niewygodna sprawa. A pfe!
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 22:03   #74
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
nie chcę rozkręcić kolejnej awantury? bo i po co? chciałam tylko aby Zło wyjaśnił dlaczego Kotowiec dostała bana.rozmowa potoczyła się w zupełnie innym kierunku. niestety nie zmienię zdania, że admin powinien zachować zimną krew w niektórych sprawach. skoro my nie możemy "rzucać mięsem" to dlaczego on to robi?
monyczkaaa o co Tobie chodzi?/cos taka uparta i monotematyczna? Zlo sie pojawi to Ci odpowie ...poczekaj .prosze cierpliwie...mysle że jutro rano bedziesz iala odpowiedx od Zlosia na bank
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 22:11   #75
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
niestety nie zmienię zdania, że admin powinien zachować zimną krew w niektórych sprawach. skoro my nie możemy "rzucać mięsem" to dlaczego on to robi?
Bo my jestesmy pionki a on jest ktos Mam nadzieje, ze w koncu zrozumiesz, ze powinnas przerwac ta do niczego nie prowadzaca dyskusje poniewaz zaczyna mnie ( i nie tylko mnie) to powoli denerwowac.
Wyluzuj troche, przespij sie, a jutro na pewno dostaniesz odpowiedz Zlosliwca.
Myslisz, ze on nie ma nic innego do roboty jak siedziec tutaj po calych dniach i nocach, i czekac na nasze pytania
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 22:12   #76
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Jak rany... Coś mam dzisiaj nieszczęście wchodzić na takie "trafione" wątki...
To chyba przesilenie jesienne, wszyscy są jacyś podminowani

A co do Złosia, to teoria że "to on obraził"... Ech, nic tylko się pacnąć w czoło. Kobitki, jak nie macie co robić, tylko szukać dziury w całym, to pouczcie się za mnie redoksometrii
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 22:48   #77
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Użytkownicy powinni mieć prawo do wypowiadania się, choćby dlatego, że portal istnieje tylko dzięki nim. Gdyby nie użytkownicy admin nie miałby czym administrować.
Powinni mieć prawo do zadawania pytań i uzyskiwania na nie odpowiedzi. na portalu przechodziły bez echa w postaci bana znacznie gorsze wypowiedzi niż te, które napisała Kotowiec. Faceci postąpili paskudnie i ban słusznie należał się obu, zresztą prosili o niego - natomiast komentarz Złosia na temat wypowiedzi Ekscelencji, ten którym zamknął wątek był po prostu obrzydliwy. Od admina czy moderatora wymaga się więcej zimnej krwi i dystansu niż od zwykłego użytkownika. To nie o to chodzi, żeby administrator się tłumaczył z każdej podjętej decyzji, ale jeżeli użytkownicy widzą, że dzieje się jawna niesprawiedliwość (ich zdaniem) mają prawo zapytać. Ich też może spotkać podobny los, w końcu czemu nie? Lovisa napisała o sprawiedliwości i o tym, że powinniśmy być traktowani jednakowo - kilka posunięć admina w ostatnich dniach było mocno niesprawiedliwe. Choćby to, że Fistaszek za swoją wypowiedź dostał po prostu bana, a Ekscelencja bana z komentarzem, od którego opada szczęka i trzeba ją zbierać z podłogi. Nie spodziewałam się tego po adminie, którego ceniłam za zimną krew i dystans właśnie. I wysoką kulturę osobistą. Chamstwo należy zwalczać kulturą i godnością osobistą (to cytat z kabaretu Dudek)


Z mojej strony EOT
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-22, 14:34   #78
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...5&page=3&pp=30

napisałeś, że Kotowiec otrzymuje BANA tymczasowego a dałeś jej stałego? zżera mnie ciekawośc dlaczego tak postąpiłeś
Odnośnie Kotowca:
Najpierw dałem jej bana na 14 dni. Normalne zachowanie uważam. Jednak otrzymałem zaraz potem korespondencję email, w której mnożyło się od słów podwórkowych, zakończone poleceniem dalszego lizania sobie pośladków.
Wynik: 14 dni urosło conieco.

Odnośnie Eks i Fistaszka - pozostawiam to bez komentarza, jest mi po prostu wstyd, że to właśnie faceci tak się zachowali.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-22, 14:35   #79
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
nie chcę rozkręcić kolejnej awantury? bo i po co? chciałam tylko aby Zło wyjaśnił dlaczego Kotowiec dostała bana.rozmowa potoczyła się w zupełnie innym kierunku. niestety nie zmienię zdania, że admin powinien zachować zimną krew w niektórych sprawach. skoro my nie możemy "rzucać mięsem" to dlaczego on to robi?
A nie zachowałem zimnej krwi? Rzucałem mięsem? Doprawdy... Proszę o cytat... pokażę go Szefowej i poproszę o dyscyplinarkę.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-22, 14:55   #80
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
"Owszem, wygrałeś. Udowodniłeś, że jesteś solidnym chamem, niekontrolowanym pieniaczem, homofobem, szowinistą itd., itp."
a Zło to może wyzywać innych prawda? Ekscelencja nikogo w wątku o statusach nie wyzwał, nie użył mocniejszego słowa a Złoś odpowiedział mu piękną wiązanką? czy to nie jest krok do Kafeterii?
Zło, cytat już padł. Powiem jedno- ależ Ty jesteś wulgarny
Shame on you!
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-22, 15:08   #81
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

monyczkaaa, Twoim zdaniem Ekscelencja nie użył ostrych , wulgarnych wręcz słów
Cytat:
odchodzimy. *k*u*r*w*a mamy to za sobą
Cytat:
I mam to wszystko głęboko w d u p i e. A wam życzę chłopa nie pudernicy. Może wreszcie któreś będzie miała orgazm.
zaś Zło wyzywa i rzuca mięsem?
Cytat:
Owszem, wygrałeś. Udowodniłeś, że jesteś solidnym chamem, niekontrolowanym pieniaczem, homofobem, szowinistą itd., itp."
dla mnie to bardzo dziwny tok rozumowania
idę sobie stąd bo się denerwuję zbytnio

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-22, 15:10   #82
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Odnośnie Kotowca:
Najpierw dałem jej bana na 14 dni. Normalne zachowanie uważam. Jednak otrzymałem zaraz potem korespondencję email, w której mnożyło się od słów podwórkowych, zakończone poleceniem dalszego lizania sobie pośladków.
Wynik: 14 dni urosło conieco.

I o to chodziło Sprawa już wyjaśniona!
Pozdrawiam!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-22, 15:11   #83
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Dokładnie Tym bardziej, że świta mi w pamięci wątek, w którym byłaś oburzona Monyczko kiedy wizażanka źle odmieniła Twój nick w wątku- nazwałaś ją trollem i założyłaś wątek dopiero po tym.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-22, 15:11   #84
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Zło, cytat już padł. Powiem jedno- ależ Ty jesteś wulgarny
Shame on you!
Fakt, fakt

Ale serio - mam nadzieję, ze to ostatecznie wyjaśnia i kończy sprawę z banem
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-22, 15:13   #85
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
w której mnożyło się od słów podwórkowych, zakończone poleceniem dalszego lizania sobie pośladków.
O kurcze! Dostawałam mnóstwo maili tego typu, ale takiego tekstu to chyba jeszcze nie usłyszałam. To wszystko przez Twój nowy avatar
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-22, 15:35   #86
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
tak, ja to odebrałam dosłowanie i prawie miałam orgazm. mało brakowało coś w tym złego?
zauważ, że ja Cię nie obraziłam... więc Ty mnie i poziomu mojej wiedzy też nie obrażaj.
alem sie uśmiała
oj Monyczkooo zawidłam się na Tobie, nie spodziawałam sie tak płaskich i wręcz dziecinnych odpowiedzi..

ogólnie kolejny niesmaczny wątek - czemu teraz ich tak dużo? jesienna depresja czy co
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-22, 16:04   #87
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

no wlasnie, mnie tez jest smutno, ze tyle takich watkow sie narobilo.. Moze faktycznie ta pogoda na nas zle wplywa...

BJ - nie denerwuj sie, prosze
knotie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-22, 17:00   #88
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Zło, cytat już padł. Powiem jedno- ależ Ty jesteś wulgarny
Shame on you!


Dla mnie Zlo zostal bohaterem który broni swojego stadka babskiego-wizażowego
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-22, 17:05   #89
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez Nutka


Dla mnie Zlo zostal bohaterem który broni swojego stadka babskiego-wizażowego
tak samo to odbieram. co mial ich jeszcze pocalowac w czolko i poblogoslawic na droge??
livy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-22, 17:07   #90
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

(mam na mysli Fistaszka i Ekscelencje)
livy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.