pigułki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-31, 21:32   #1
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra

pigułki


Drogie wizażanki!! zwracam sie do Was z pytankiem.od pary dni biore pigułki(harmonet). Oroz jestem ciekawa ile prawdy jest w tym ze od pigułek sie tyje?? i czy tyje sie od samych pigułek,jedzac normalnie,czy tez po prostu tyje sie od tego ze zwiekszaja one apetyt??z gory dziekuje wszystkim za odpowiedz ;*
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-31, 22:04   #2
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: pigułki

Nie wiem na ile ci to pomoże - biorę Diane35 i mam się super. Jestem na "diecie" - teraz troszke ostrzej bo próbuję schudnąć tu i ówdzie (uda i biodra). Ale po kolei: dostałam Diane35 po dokadnych badaniach na poziom estrogenów, testosteronu, cholesterolu, TSH i badaniu stanu wątroby. Po pół roku inna pani ginekolog zmieniła mi "z sufitu" na Microgynon21. Podobno miał być lepszy bo ma mniejszą dawkę hormonów i inne mycyje. Nie dość że przytyłam (z 45kg do 50kg), chciało mi się bez przerwy spać (ok 14h/dobe), byłam ospała, dostałam trądzik - wogóle było strasznie. Teraz wróciłam do Diane35 i znowu mam spokój - cera bez zarzutu, waga spadła (najpierw do 48kg ale teraz podbiłam do 49kg bo dość intensywnie ćwiczę). Wszystko wróciło do normy po pierwszym opakowaniu (tzn po pierwszym cyklu). Celulit(1szego stopnia) powoli się redukuje (i tak nie mam go sporo). Także myśle że to czy się tyje zależy od tego czy lek jest dobrany do potrzeb pacjentki Pozdrawiam Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 09:50   #3
Teri
Raczkowanie
 
Avatar Teri
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 216
Re: pigułki

Z badan prowadzonych nad pigulkami nowej generacji wynika, ze taki sam procent kobiet tyje i taki sam procent kobiet chudnie, oczywiscie jest tez odsetek kobiet, ktore nie zmieniaja wagi: tak wynika z badan Scheringa - producenta Femodenu. Tak wiec reakcja na pigulki jest zalezna wylacznie od naszego oganizmu.

Dobor pigul: ja dla odmiany po Diane czulam sie okropnie, mniej wiecej tak jak Kai w przypadku Microgynon, natomiast Femoden genralnie mi sluzy, krotszy okres, slabsze bole miesiaczkowe, a co od wagi - od lat niezmiennie waze 63-66 kg, a roznice wynikaja wylacznie z czasu jaki poswiecam na ruch.

Pozdrawiam
__________________
Normal is not something to aspire to, it's something to get away from. Jodie Foster
One should always keep an open mind, but not so open that one's brains fall out. Bertrand Russell

Teri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.