Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-) - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-10, 15:35   #3481
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile się nasłuchałam na tej porodówce!Dziewczyny rodziły jedna po drugiej Leżałam na sali z dziewczyną 29-letnia która ma 7-mioro dzieci i teraz oczekuje bliżniaków.....bez komentarza.Przez całą ciążę nie była ani razu u lekarza.Raz nawet urodziła sama w domu
o rany! nie przestaną mnie zadziwiać kobiety

Cytat:
Napisane przez ellai Pokaż wiadomość
Może i ruuuszy - mogłoby... no i ma czas, bo wizyta dopiero o 21.15 dzisiaj - taki ruch u mojego gina dzisiaj Jestem bardzo ciekawa co tam mi dzisiaj powie... 3majcie kciuki...
kciuki zaciśnięte

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie nie pamietam czy rozmawiałyśmy na ten temat,chodzi mi jakich pieluszek zamierzacie używać?Bo ja chce właśnie kupić pampers ale nie wiem któresa jakies premium care w białym opakowaniu i new born w zielonym czy ktos wie czym się róznia i które teoretycznie są lepsze???No i czy tylko takich zamierzacie czy pózniej moze jakas zmiana?
my mieliśmy huggisy new born, ale przeciekały, jakieś te gumki wokół nóg za luźne były na te nasze żabie udka poza tym Brunek miał w nich taką czerwoną dupinę nie wiem czy to nie było uczulenie
używamy pampersów new born zielonych i jestem z nich zadowolona, mają ściślejsze gumki, lepiej przylegają. białe z tego co wiem są z dodatkiem bawełny, niby bardziej naturalne, nie wiem jak się sprawdzają bo nie używaliśmy
a potem zobaczymy, nie nastawiam się na pampki do końca, będziemy testować inne pieluchy jak Bruno podrośnie.
wiem tylko, że happy dla maluszków te z wycięciem na pępka są mega duże i nie sprawdzają się dla maluszków
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 15:38   #3482
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.Pojechałam do szpitala we wtorek i dopiero dziś mnie wypóścili.
Leżałam kilka dni na porodówce.Mam niewielkie rozwarcie,szyjka nagle się skróciła jak do porodu i miałam skurcze o niskim natężeniu.Miałam starch w oczach,że urodzę.Dostawałam kroplówki na podtrzymanie.
Wyszlam ze szpitala pod warunkiem,że będę leżeć i muszę brać leki na podtrzymanie.
O sprzątaniu nie ma mowy!
Ale się wystraszyłam!!!!!
To uczucie parcia na stolec to było napieranie córci główką do wyjścia.Jednak moje przeczucia były trafne
A ja sie od wczoraj zastanawiałam kogo mi na wątku brakuje i nie mogłam skojarzyc , najważniejsze , że juz w domku i , że wszystko sie unormowało , odpoczywaj niech dzieciak jeszcze tłuszczyku nabieze ma czas na wychodzenie .

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

drogie te pieluchy. u mnie za paczkę 10 szt tetry - ok. 20 zł.
Ja w Tarnowie płacilam 20 zł, ale za paczke - 20 sztuk - wiec jeszcze lepiej na tym wyszłam

Ładne ciuszki - wcale nie wyglądają na ciucholand - bardzo zadbane albo nie używane

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile się nasłuchałam na tej porodówce!Dziewczyny rodziły jedna po drugiej Leżałam na sali z dziewczyną 29-letnia która ma 7-mioro dzieci i teraz oczekuje bliżniaków.....bez komentarza.Przez całą ciążę nie była ani razu u lekarza.Raz nawet urodziła sama w domu
Patologia jakaś- ma dziewczyna tempo ....

U was też byla burza ? do południa bylo pieknie - teraz tez jest ale w miedzy czasie nagle przyszla taka burza z pieronamii gradem ,że szok
strach sie było bac
Teraz odpoczywamy z Gabrysią przekroczyłysmy chyba limit pracy na dzis - jezu ja nie umie siedziec bezczynnie a pózniej mnie łupie w krzyżu.
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 15:40   #3483
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
ja jeszcze o praniu rozmyślam. będzie niedługo nowa pralka i mebelki u Ewci, to mogę w końcu to robić. czytałam to info o temperaturach i kolorach, ale i tak mam wątpliwości. wiadomo, że białe i białe z jakimś małym obrazkiem mogę wrzucić razem. czerwone chyba z różem. błękity, zielenie, żółcie - mogę razem? a na przykład białe całe w jakieś drobne obrazki z czym prać? albo ecri, czy beże? kompletnie się w tym gubię...
no i czy Wy używacie proszku i płynu też? czy jak np. mam lovelę w proszku, to mleczka już nie używam? albo to albo to?
pytam, jakbym nigdy nie robiła żadnego prania w życiu, ale chyba mam w tym temacie jakąś ciążową zawieszkę :P
ja piorę jasne z jasnymi nawet jak mają jakiś mały obrazek, do białego wrzucam też te jaśniutkie kolory. czerwony piorę z kolorami zbliżonymi np. ciemnym różem, błękity, szare, fiolety razem itd mam proszek lovelę i używam jeszcze tylko płynu do płukania jelp
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:08   #3484
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile się nasłuchałam na tej porodówce!Dziewczyny rodziły jedna po drugiej Leżałam na sali z dziewczyną 29-letnia która ma 7-mioro dzieci i teraz oczekuje bliżniaków.....bez komentarza.Przez całą ciążę nie była ani razu u lekarza.Raz nawet urodziła sama w domu
brak mi słów...
Cytat:
Napisane przez ellai Pokaż wiadomość
...

Dziewczyny powiedzcie mi, dlaczego ciężaróweczki maja taką chcicę na truskawki non stop? Bo zauważam, że wiele z nas ciągle ma ochotę na te owoce... Ja tak sobie myślę, że może to taka podświadoma potrzeba, bo potem przy karmieniu piersią nie będziemy mogły raczej jeść truskaweczek świeżych - no bo niby mają silne alergeny.
Dzisiaj tez zjadłabym truskawek, albo chociaż lody truskawkowe
hm... ja tam nie wiem, mnie w ogóle nie ciągnie, nie lubię, nigdy nie lubiłam... za to ślinotoku dostaję na samą myśl o czereśniach, ciekawe czy zdążę zjeść?
Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
...

ja jeszcze o praniu rozmyślam. będzie niedługo nowa pralka i mebelki u Ewci, to mogę w końcu to robić. czytałam to info o temperaturach i kolorach, ale i tak mam wątpliwości. wiadomo, że białe i białe z jakimś małym obrazkiem mogę wrzucić razem. czerwone chyba z różem. błękity, zielenie, żółcie - mogę razem? a na przykład białe całe w jakieś drobne obrazki z czym prać? albo ecri, czy beże? kompletnie się w tym gubię...
no i czy Wy używacie proszku i płynu też? czy jak np. mam lovelę w proszku, to mleczka już nie używam? albo to albo to?
pytam, jakbym nigdy nie robiła żadnego prania w życiu, ale chyba mam w tym temacie jakąś ciążową zawieszkę :P
ja pranko dzieliłam na trzy części...
białe
zielonkawo, niebieskawe (chociaż i tu się coś żółtego trafiło)...
"jasne", do których zaliczył się kolor żółty, beżowy, jasny róż, morelka, biel z nadrukami, itp.

i to w zasadzie nasze wszystkie kolorki...
wszystko w proszku jelp, mam tylko ten do kolorów i nawet białe w nim prałam. płynów żadnych już niet, przynajmniej na razie nic nie kupowałam. nic mi nie pofarbowało, wszystko jest oki.
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:14   #3485
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

O 22:58 po dłuuuugim porodzie przyszedł na świat nasz synek Stefanek. Jesteśmy w nim zakochani po uszy Mąż spisał się na piątkę z plusem. Nasze Szczęście waży 3200g, 51cm. Czujemy się dobrze Buziaki dla wszystkich kobietek.

justin - Gratulacje wielkie!

Edzia - trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze

a ja właśnie wróciłam z zakupów, wanienka, przewijak, mydełko Nivea, Oliwka Hipp, Szampon Hipp, Balsam Hipp, zasypka Nivea, krem na odparzenia Hipp i patyczki do uszków małego zakupione.
Nie wiedziałam jakie kosmetyki kupować i Pani poleciła te Hippa i Nivea, że ponoć nie uczulają. No to kupiłam. Chciałam wszystko z Nivea ale na niektórych było, ze po 1 miesiącu życia a Hipp-owe są od urodzenia
Myślicie, że dobrze wybrałam?
Sama już nie wiem czego jeszcze mi brakuje
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:33   #3486
angkorcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: snodland uk
Wiadomości: 232
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

witajcie mamuski
ja nadal w 2 in 1 niebylo mnie troszke moi rodzice przyjechali niemam zbytnio czasu siedziec na necie tylko 4 dni zostalo do terminu i normalnie niemam sily juz na nic czasami usiedziec niemoge jakbym na jaju siedziala wszystko boli niewygodnie wszystko wkurza juz niemam sily dzisiaj rozpakowalalm ciuszki z pudelek zeby do komody powkladac i zmiescily sie tylko od 0 do 3 miesiecy do 2 komod a reszta musi byc dalej w pudelkach bo sie niemiesci tyle tych ciuszkow mam
gratuluje mamusiom widze jest coraz wiecej i co kolej na mnie teraz ? pozdrawiam
__________________
NASZA MALA ISKIERKA


22maj na swiecie pojawil sie NIKODEM









angkorcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:35   #3487
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

dziewczyny, pokażcie jakie macie lampy w dziecięcych pokoikach
kompletnie nie mogę się zdecydować na żadną...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 16:45   #3488
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
...
...
Myślicie, że dobrze wybrałam?
Sama już nie wiem czego jeszcze mi brakuje
jeśli chodzi o hippa, to sama kupiłam oliwkę i krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała.

w oliwce sama się zakochałam, jest genialna jak tak dalej pójdzie to do porodu będę musiała kupić kolejną, bo dla małej nic nie zostanie...
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:58   #3489
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość



Chyba jedyne co mi pozostanie to wizyta w najbliższej bibliotece, może jak będę miała co poczytać na te parę dni to nie zbzikuję... Polecicie mi coś fajnego i lekkiego??
Szwaja albo Grochola. Lekkie i przyjemne i można się pośmiać.

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;1918508 1]

rozpłynęłam się... te oczy....

[/QUOTE]

Uwielbiam jak na mnie patrzy

Cytat:
Napisane przez ellai Pokaż wiadomość

A u nas na liczniku 40+4...

Pierwsza przenoszona ciąża??

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
ej, ja tez mam termin na maja...i narazie cisza niesamowita, mala nie zamierza przyjsc na swiat jeszcze!!!... zostalo nam 14 dni do t.p.
A to mój dzisiejszy 38tyg.+2 dniowy brzusio
Masz bardzo zgrabny brzucholek

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość

a u nas kolejna noc pełna wrażeń, Bruno co prawda spał w miarę ok, ale jak się obudził na jedzenie to skończyło się zwróceniem mleka w tempie ekspresowym.... efekt Junior głodny i ryczący i nie wiadomo co robić; dawać kolejną butlę czy lepiej nie...
teraz leży w łóżeczku i sobie mruczy, jestem w szoku ile czasu on jest aktywny w ciągu dnia....
Nasza Luiza zaczęła być aktywna tak z godzinkę w ciągu dnia. Leży sobie i nie płacze, tylko rozgląda się. Biorę ją często na ręce, bo tak mi jej szkoda, jak leży sama w łóżeczku i gadam do niej, śpiewam.

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19188498]









sms od Edzi:
Cześć dziewczyny, piszę bo mam nowe wiadomości o torbielce. Dziś jedziemy do Zabrza lub Katowic na badania czy jest to coś groźnego czy nie i znów pobyt w szpitalu, buuu...załamka totalna.


[/QUOTE]

Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
pokazuję fotki, kto nie chce, niech nie patrzy. wszystko z lumpka, jedynie 2 bodziaki na ramiączkach są nowe.
.
Fajne ciuszki. Ta sukienusia z galotkami jest bombowa

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.Pojechałam do szpitala we wtorek i dopiero dziś mnie wypóścili.
Leżałam kilka dni na porodówce.Mam niewielkie rozwarcie,szyjka nagle się skróciła jak do porodu i miałam skurcze o niskim natężeniu.Miałam starch w oczach,że urodzę.Dostawałam kroplówki na podtrzymanie.
Wyszlam ze szpitala pod warunkiem,że będę leżeć i muszę brać leki na podtrzymanie.
Uważaj na siebie

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie nie pamietam czy rozmawiałyśmy na ten temat,chodzi mi jakich pieluszek zamierzacie używać?Bo ja chce właśnie kupić pampers ale nie wiem któresa jakies premium care w białym opakowaniu i new born w zielonym czy ktos wie czym się róznia i które teoretycznie są lepsze???No i czy tylko takich zamierzacie czy pózniej moze jakas zmiana?
Generalnie używamy Bella New Born, jesteśmy zadowoleni. Raz miałam na spróbowanie te białe Pampersy. Są świetne. Mięciutkie i chłonne i w zasadzie niedrogie. Huggisy używałam przy Łukaszu, ale nie byłam zadowolona, przeciekały bokiem - to co pisała daf.

margo, śliczny brzuszek

Pospałam sobie 1,5 godzinki. Zmogło mnie po obiedzie.
Jutro jedziemy z małą na USG bioderek, mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:59   #3490
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Witam,

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
U nas ten wasz styl nazywa sie rustyczny, i bardziej spotykany tak jak piszesz, na poludniu i pólnocy lub w malych wioskach i miasteczkach Mnie tez sie podoba, jezdzimy czesto w weekendy do takich domów .-) jak np w http://www.casaruraldonromualdo.com/la_casa.htm , http://www.casamanadero.com/espanol/Inicio.html, http://www.lacostica.es/casa.htm ,

Czasami jezdzimy do domku w Asturias, na pólnocy, który posiadaja rodzice Javiera, niedaleko de Ribadesella..piekne miejsce..., a to ten domek brazowy, na fotce.

My mieszkamy natomiast w stolicy-madrycie, w nowej dzielnicy i mój maz uwielbia styl nowoczesny, marzy mu sie dom za Madrytem w stylu takim jak na http://freshome.com/2009/11/26/conte...=Google+Reader , http://coolboom.net/architecture/house-in-la-finca/ lub na fotkach...i na Majorce.....

Tak wogóle to za kilka lat chcemy sie wyprowadzic na Majorke
O to jest mój styl.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki naszej sypialnio- dzieciowego pokoju. Szafę jednak kupiliśmy w kolorze komód
Okno czeka jeszcze na zasłony

Fajne kajdanki i pokój też


justin

GRATULUJE SERDECZNIE

Edziu trzymam kciuki za malutką i szybki powrot do domku.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
pokazuję fotki, kto nie chce, niech nie patrzy. wszystko z lumpka, jedynie 2 bodziaki na ramiączkach są nowe.
zauważyłam po fakcie, że aparat nie zapisał mi zdjęcia czapeczek, bo akurat padły baterie, ale mam jeszcze do obcykania ciuszki od kuzynki małża, to potem zrobię jeszcze raz i pokażę.
Super te ciuszki no i komplecik w kratkę najfajniejszy.


Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
no ja też w środę kolejne ktg... oby się coś ruszyło...

No to faktycznie nie za wesoło... to stanowczo za wcześnie... ale leki i leżenie na pewno Ci pomogą

Właśnie zjadłam obiad: ryż z jabłkami, śmietaną i cynamonem wypiłam pół litra (!!! ) koktajlu truskawkowego i teraz leżę i kwiczę Bez dźwigu nie podniosę się z kanapy
Ja tak miałam wczoraj. Na kolacje zrobiłam sobie koktajl i potem ruszać sie nie mogłam.Ale w łóżku już byłam umyta to nie musiałam się nigdzie ruszać.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
my na razie mamy po jednej paczce rozmiaru 1 i 2 pampers tych w białym opakowaniu. mieliśmy brać te zwykłe pampki, ale małż zobaczył, że istnieją jakieś niby lepsze i uznał, że bierzemy lepsze
myślę, że dokupię jeszcze małą paczkę rozmiaru 1, ale już normalnych, a rozmiar 2 na pewno przyda się w większej ilości.

ja jeszcze o praniu rozmyślam. będzie niedługo nowa pralka i mebelki u Ewci, to mogę w końcu to robić. czytałam to info o temperaturach i kolorach, ale i tak mam wątpliwości. wiadomo, że białe i białe z jakimś małym obrazkiem mogę wrzucić razem. czerwone chyba z różem. błękity, zielenie, żółcie - mogę razem? a na przykład białe całe w jakieś drobne obrazki z czym prać? albo ecri, czy beże? kompletnie się w tym gubię...
no i czy Wy używacie proszku i płynu też? czy jak np. mam lovelę w proszku, to mleczka już nie używam? albo to albo to?
pytam, jakbym nigdy nie robiła żadnego prania w życiu, ale chyba mam w tym temacie jakąś ciążową zawieszkę :P
Ja używam proszek+płyn.
Ja mam 1 paczkę new bornów i 1 paczkę huggisów1.
Po 2 paczki pampersów i huggisów rozmiar 2.
A mi jeszcze zostało 2dni wolnego+2dni pracy+5dni wolnego+2dni pracy i macierzyński zaczynam

Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2010-05-10 o 17:03
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:49   #3491
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;1919488 1]



ja pranko dzieliłam na trzy części...
białe
zielonkawo, niebieskawe (chociaż i tu się coś żółtego trafiło)...
"jasne", do których zaliczył się kolor żółty, beżowy, jasny róż, morelka, biel z nadrukami, itp.

i to w zasadzie nasze wszystkie kolorki...
wszystko w proszku jelp, mam tylko ten do kolorów i nawet białe w nim prałam. płynów żadnych już niet, przynajmniej na razie nic nie kupowałam. nic mi nie pofarbowało, wszystko jest oki.[/QUOTE]

Eeee to tylko ja taka lajtowa z praniem jestem? Białe, kremowe, żółte, bladoróżowe - razem. Wsio inne - razem NIC nie zafarbowało.

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość


a ja właśnie wróciłam z zakupów, wanienka, przewijak, mydełko Nivea, Oliwka Hipp, Szampon Hipp, Balsam Hipp, zasypka Nivea, krem na odparzenia Hipp i patyczki do uszków małego zakupione.
Nie wiedziałam jakie kosmetyki kupować i Pani poleciła te Hippa i Nivea, że ponoć nie uczulają. No to kupiłam. Chciałam wszystko z Nivea ale na niektórych było, ze po 1 miesiącu życia a Hipp-owe są od urodzenia
Myślicie, że dobrze wybrałam?
Sama już nie wiem czego jeszcze mi brakuje
Nie zgodzę się Od koleżanki dostałam zestaw kosmetyków Hipp, bo właśnie jej maluszka uczuliły paskudnie, o Nivei też już tu na forum czytałam, że dzieciaki uczulone były.
A ja do kąpieli od 1 dnia mam Perfecta Baby, w kilku sklepach byłam i NICZEGO innego nie znalazłam, pewnie ciężarówki wsio wykupiły
Z pieluch - na razie mam 3 paczki najmniejszych pampersów, dostałam od koleżanek, ich maluchy wyrosły. Nic więcej nie kupowałam, ale zamierzam wypróbować wsio jak leci po kolei

Burza u nas była Fajnie, lubię, kocur tylko niezadowolony pod łóżko wlazł.
Zeżarłam mango, ale mało dojrzałe, nie za smaczne Pospałam. Skończyłam książkę. Snuję się dzisiaj ogólnie jak smród po gaciach

Edytowane przez 0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Czas edycji: 2010-05-10 o 17:50
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 17:53   #3492
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

dzięki za wszystkie miłe słowa pod adresem brzuszka i ciuszków, jutro lub pojutrze zrobię jeszcze jedną małą wrzutkę, takich większych.

pożarłam kilka jabłek, Ewcia cały czas szaleje. czekamy na przyjazd kolesia, który wynajmuje nasze mieszkanko - kaskę przywiezie
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:41   #3493
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez ellai Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi, dlaczego ciężaróweczki maja taką chcicę na truskawki non stop? Bo zauważam, że wiele z nas ciągle ma ochotę na te owoce... Ja tak sobie myślę, że może to taka podświadoma potrzeba, bo potem przy karmieniu piersią nie będziemy mogły raczej jeść truskaweczek świeżych - no bo niby mają silne alergeny.
Dzisiaj tez zjadłabym truskawek, albo chociaż lody truskawkowe
To pewnie dlatego, że są sezonowe i tak krótko. Ja co roku czekam niecierpliwie i nie mogę się ich najeść.

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
ja jestem zadowolona, jest nieduża, akurat u nas łazienka jest mała więc się sprawdza, wygodnie trzyma się w niej dziecko wrzucamy pieluchę na dno i mały zapiera się doopką o te gumki antypoślizgowe co są na dnie. generalnie u nas się sprawdza

musieliśmy zatkać dziób butlą bo by nas zakrzyczał
zrobiliśmy mniej mleka i daliśmy, na szczęście już nie chlustał więcej i poszedł spać
A ja dostałam wanienkę od koleżanki... Fatalna. Dłuuuga taka, że ledwie mi się w wannie mieści, nie mam gdzie jej trzymać, jak idę się kąpać to zawsze problem... bo w łazience na podłodze to się mieścimy albo ja albo ona... :/

No to dobrze, że tak poszło gładko.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
dziewczyny, pokażcie jakie macie lampy w dziecięcych pokoikach
kompletnie nie mogę się zdecydować na żadną...
Ja dostałam od koleżanki parę dni temu... Porażka.

Kobita dostała od kogoś lampkę z misiem dla dziecka (małe w brzuchu) i swoją mi przywiozła, bo wiedziała, że nie mam jeszcze... Pasuje mi jak pięść do nosa. Niebiesko-zielona... do bordowo-brązowej sypialni.

A lampka zwykła, taka stołowa z materiałowym abażurem.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;19197944]Eeee to tylko ja taka lajtowa z praniem jestem? Białe, kremowe, żółte, bladoróżowe - razem. Wsio inne - razem NIC nie zafarbowało.

Nie zgodzę się Od koleżanki dostałam zestaw kosmetyków Hipp, bo właśnie jej maluszka uczuliły paskudnie, o Nivei też już tu na forum czytałam, że dzieciaki uczulone były. [/QUOTE]
Ja jak piorę dla małego w proszkach dzieciowych, bez tych wszystkich żrących wybielaczy to też białe, krem, beż i żółty razem...

A swoje to białe osobno, bo proszki na białe mocno żrą i kolory bledną.

Zgadza się, na forum wiele o Nivei w tym temacie. Uczula często.
Ale to nie ma tak, że jakiś kosmetyk nie uczula wcale - taka opcja nie istnieje. Sprzedawcy głupoty gadają. Pewnie mają większą prowizję od sprzedaży tych rzeczy...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:47   #3494
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile się nasłuchałam na tej porodówce!Dziewczyny rodziły jedna po drugiej Leżałam na sali z dziewczyną 29-letnia która ma 7-mioro dzieci i teraz oczekuje bliżniaków.....bez komentarza.Przez całą ciążę nie była ani razu u lekarza.Raz nawet urodziła sama w domu
ufff.......

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
my na razie mamy po jednej paczce rozmiaru 1 i 2 pampers tych w białym opakowaniu. mieliśmy brać te zwykłe pampki, ale małż zobaczył, że istnieją jakieś niby lepsze i uznał, że bierzemy lepsze
myślę, że dokupię jeszcze małą paczkę rozmiaru 1, ale już normalnych, a rozmiar 2 na pewno przyda się w większej ilości.

ja jeszcze o praniu rozmyślam. będzie niedługo nowa pralka i mebelki u Ewci, to mogę w końcu to robić. czytałam to info o temperaturach i kolorach, ale i tak mam wątpliwości. wiadomo, że białe i białe z jakimś małym obrazkiem mogę wrzucić razem. czerwone chyba z różem. błękity, zielenie, żółcie - mogę razem? a na przykład białe całe w jakieś drobne obrazki z czym prać? albo ecri, czy beże? kompletnie się w tym gubię...
no i czy Wy używacie proszku i płynu też? czy jak np. mam lovelę w proszku, to mleczka już nie używam? albo to albo to?
pytam, jakbym nigdy nie robiła żadnego prania w życiu, ale chyba mam w tym temacie jakąś ciążową zawieszkę :P
ja piorę:
- białe +jasniutkie ecru razem
-kolory jasne razem
-kolory ciemne razem( takie granaty itede)

wszytsko w 40st i tylko w proszku- jestem dozgonnie wierna Vizirowi
ciuszki są miękkie, odświeżone i nic sie nie porobiło z kolorami

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
dzięki za wszystkie miłe słowa pod adresem brzuszka i ciuszków, jutro lub pojutrze zrobię jeszcze jedną małą wrzutkę, takich większych.

pożarłam kilka jabłek, Ewcia cały czas szaleje. czekamy na przyjazd kolesia, który wynajmuje nasze mieszkanko - kaskę przywiezie
ja dzisiaj pożarłam racuchy made by teściowa co jak co, ale tylko jej takie wychodzą
jutro o 12.00 wizyta w szpitalu- chyba nie mam czego sie obawiać- jak dotąd wszystko było gites no i dopiero 35 tydzień...ehhh
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:54   #3495
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
Sama w domu??to taka się pewnie nie boi porodów już kompletnie...mogłaby wiele rad udzielac....no może oprócz tych na temat antykoncepcji Ani razu u lekarza,szok jakis dosłownie...ale w sumie bomba ciekawe czy jej dadzą becikowe??
A ja mam pytanie nie pamietam czy rozmawiałyśmy na ten temat,chodzi mi jakich pieluszek zamierzacie używać?Bo ja chce właśnie kupić pampers ale nie wiem któresa jakies premium care w białym opakowaniu i new born w zielonym czy ktos wie czym się róznia i które teoretycznie są lepsze???No i czy tylko takich zamierzacie czy pózniej moze jakas zmiana?
Ja mam na razie jedna paczke te happy, ale one mi sie jakos nie podobają i jedną pampers 1.
Przez pierwsze miesiące zamierzam używac pampersa. a później jakieś inne może

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
my na razie mamy po jednej paczce rozmiaru 1 i 2 pampers tych w białym opakowaniu. mieliśmy brać te zwykłe pampki, ale małż zobaczył, że istnieją jakieś niby lepsze i uznał, że bierzemy lepsze
myślę, że dokupię jeszcze małą paczkę rozmiaru 1, ale już normalnych, a rozmiar 2 na pewno przyda się w większej ilości.

ja jeszcze o praniu rozmyślam. będzie niedługo nowa pralka i mebelki u Ewci, to mogę w końcu to robić. czytałam to info o temperaturach i kolorach, ale i tak mam wątpliwości. wiadomo, że białe i białe z jakimś małym obrazkiem mogę wrzucić razem. czerwone chyba z różem. błękity, zielenie, żółcie - mogę razem? a na przykład białe całe w jakieś drobne obrazki z czym prać? albo ecri, czy beże? kompletnie się w tym gubię...
no i czy Wy używacie proszku i płynu też? czy jak np. mam lovelę w proszku, to mleczka już nie używam? albo to albo to?
pytam, jakbym nigdy nie robiła żadnego prania w życiu, ale chyba mam w tym temacie jakąś ciążową zawieszkę :P
Ja prałam białe razem, jasne (wszelkie błękity, beże, róże i zielenie) razem Prałam w płynie Loveli + płyn do płukania

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
dziewczyny, pokażcie jakie macie lampy w dziecięcych pokoikach
kompletnie nie mogę się zdecydować na żadną...
Ja mam taakąą
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30128813

Na truskawki ochotę mam zawsze..
i w ciązy i nie w ciązy..
długo na nie czekam,wyczekuje z niecierpliwością, a jak są to ciągle ich mało

Byłam na spacerze.. trochę się nachodziłam.. wróćiłam a tu burza.. ale taka maałaa..

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

A co do kosmetyków.. mam płyn do kąpieli Nivea i mleczko też Nivea..
Do pupci alantan i krem na słońce nivea

A czy uczulaja.. każdego dzieciaczka co innego bedzie uczulac.. wątpie żeby był super kosmetyk który nikogo nie uczula..

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

A co do kosmetyków.. mam płyn do kąpieli Nivea i mleczko też Nivea..
Do pupci alantan i krem na słońce nivea

A czy uczulaja.. każdego dzieciaczka co innego bedzie uczulac.. wątpie żeby był super kosmetyk który nikogo nie uczula..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:56   #3496
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

A u mnie burzy niet.
O 15 padłam, obudziłam się o 17ej, zrobiłam sobie godzinny spacer, posiedziałam w parku chwilę i wróciłam... Żałowałam, że nie wzięłam aparatu, w parku puchy były, może coś fajnego by wyszło z tego...

Pranie nie schnie, wilgoć za duża. :/ Dziś chyba bez pościeli będę spać, bo sama się na górę szafy w sypialni po drugi zestaw nie dostanę, a mąż w pracy...

Idę białe młodego pochować, bo prałam przed dwoma dniami i tak czeka... W tv nic nie ma cholerka... chiba coś poczytam, a potem może na Jamesa Bonda się pogapię.

Brzuch mi się napiął na dole godzinę temu i tak trzyma... dawno tak nie miałam, już zapomniałam jak to jest. A młody gania, wypycha się to tu to tam, herbatka z malinek mu widać nie smakuje.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:04   #3497
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A u mnie burzy niet.
O 15 padłam, obudziłam się o 17ej, zrobiłam sobie godzinny spacer, posiedziałam w parku chwilę i wróciłam... Żałowałam, że nie wzięłam aparatu, w parku puchy były, może coś fajnego by wyszło z tego.
U nas w K-cach burza właśnie koło 17 była więc pewnie tą swoją po prostu przespałaś
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:10   #3498
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

dziewczynki, o lampy sufitowe mi chodzi...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:17   #3499
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
U nas w K-cach burza właśnie koło 17 była więc pewnie tą swoją po prostu przespałaś
Ja nie przesypiam burzy, ja się jej boję.

Słyszałam gdzieś w dali coś... ale do nas nie doszła, na szczęście.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 19:34   #3500
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

A wogóle to mała mi musi coś uciskać.. bo nieraz taki mam ból przeszywający w pośladku.. i tak idzie do uda. i najczęsciej mnie łapie jak siedze na kibelku
i wogole sutki mnie strasznie bolą.. nie moge ich aż dotknąć..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:37   #3501
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

u nas też nie było burzy. i całe szczęście, bo ja się panicznie boję
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:38   #3502
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Margo, nie pomogę z lampą, bo mnie się prawie żadne nie podobają

Kardaszku, też mnie bolą :/
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:43   #3503
spradka
Raczkowanie
 
Avatar spradka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pod Stolica
Wiadomości: 152
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
dziewczyny, pokażcie jakie macie lampy w dziecięcych pokoikach
kompletnie nie mogę się zdecydować na żadną...
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20150649
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00166095

Ja mam takie o jedna wisi, drug astoi na parapecie i będzi eświecić w nocy na karmieniu


Ponadto, witam wsyskie was, dzisiaj rano zrobiłam badania ( może już ostatnie, takie na krzepnięcie krwi też w razie jakby jednak cesark a była ( a łepek cały czas w mojej wątrobie więc...) a jutro na 17 do ginka zobaczyć co tam u młodego słychać.
I pzreyszły dzis ochraniacze do łusia , kupiłam takie z firmu tyimy niebieski i zielony, nie chciałam do kompletu z pościelą bo później by mi nie pasowały do innych a ja nawet gacie musze mieć pod kolor i cały komplet moro ciuszków dla Jasia roz. 62 - specjalnie żeby małż miał przyjemność bo lubi, hihi.Będzie mały komandos.
spradka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:44   #3504
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Margoś, nie pomogę z lampami, bo mnie się żadne nie podobają

Kardaszku, też mnie bolą :/

Dziewczyny, ile macie butelek i czy zamierzacie brać jakąś do szpitala? I czy smoczki bierzecie do szpitala?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:46   #3505
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;19200795]Margo, nie pomogę z lampą, bo mnie się prawie żadne nie podobają

Kardaszku, też mnie bolą :/[/QUOTE]

łoo juz myślałam że to moje suty jakieś dziwne

Eee może to jakiś objaw zbliżającego się porodu ??

A wogolee.. to byłam dziś w dzieciowym sklepie.. i tak sobie oglądałam rzeczy rózne. i były tam smoczki z TT do butelek. No i patrzyłam na 0+ i dopiero zobaczyłam że sa 3 rodzaje tych 0+.. z kropelkami.. z jedną, dwoma i trzema.. czym one się róznią ??
Wczesniej nie wiedziałam że tak są..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:47   #3506
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Wolny, średni i prędki przepływ, masz najpierw wolny mieć
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:50   #3507
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

spradka - czy możesz zrobić fotę przy zapalonej sufitowej wieczorkiem? bo też o niej myślałam, ale chciałabym wiedzieć, jakie światło daje.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 20:00   #3508
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

margo, ja mam w tym stylu, ale gładki. On tak trochę pochłania światło.

http://ogrody.gazetadom.pl/ogrody/51...40986.html?i=8

U mnie w szpitalu pielęgniarki dawały takie fajne butelki i smoczki, jak któraś chciała. One były szczelnie pozamykane w takich torebkach.
No ale ogólnie to parcie na karmienie piersią i jedna taka wredna zmiana, zanim dała butelkę, to się musiała nagadać i uświadamiać, jakie to zdrowe karmić piersią i blablabla , ale w końcu dawały.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 20:00   #3509
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;19200947]
Dziewczyny, ile macie butelek i czy zamierzacie brać jakąś do szpitala? I czy smoczki bierzecie do szpitala? [/QUOTE]
Ja mam kilka z TT bo kupiłam tzw. zestaw startowy (teraz zastanawiam sie po co skoro chciałabym karmic piersią...ale to był jeden z pierwszych zakupów i się dobrze nad tym nie zastanowiłam ) i tam były różne wielkości. Poza tym dwie Aventa dostałam od koleżanki, jedną z Aventa na szkole rodzenia Także trochę ich jest.... Do szpitala mam zamiar wziąć jedną butelkę z Aventa bo biorę również laktator i ona pasuje. Poza tym smoczek też na wszelki wypadek... (z TT)

Mnie też popołudniu zmogło Ale za to jak wstałam, to jakby mi ktoś energii dodał : wyprałam ostatnie ciuszki,(ręcznie), matę edukacyjną (bo dostałam od koleżanki używaną), wstawiłam kolejne pranie, wymyłam podłogi na kolanach , wykąpałam się, zrobiłam kolację dla TŻ (zaraz wróci z pracy).... No jestem z siebie mega zadowolona, zwłaszcza, że dzień zaczął się paskudnie od bóli i już myślałam, że cały dzień spędzę w łóżku
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka


Edytowane przez yolanda9
Czas edycji: 2010-05-10 o 20:01
yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 20:13   #3510
spradka
Raczkowanie
 
Avatar spradka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pod Stolica
Wiadomości: 152
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
spradka - czy możesz zrobić fotę przy zapalonej sufitowej wieczorkiem? bo też o niej myślałam, ale chciałabym wiedzieć, jakie światło daje.
Proszę bardzo, tylko zdjęcia robione idiotenem, i przez niewprawnego fotografa, jakby cóś to wołaj o jeszcze

Załącznik 3097143

Załącznik 3097144
spradka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.