mam pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-17, 17:19   #1
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

mam pytanie


czy nie mozna by bylo do KWC dodac dzialu o wszelkich specyfikach w walce z tradzikiem? taki dzial z pewnoscia pomoglby wielu kobietka, choc wiem ze leczenie na wlasna reke nie zawsze jest dobre, ale skoro jest w KWC silicol skin, moze warto dodac taki dzial, w ten sposob jakos upodzadkowaloby sie opinie na temat rzeczy ktore nam pomagaja zachowac ladna buzke, w sumie kosmetyki ten sam cel maja, a teraz mozemy sie na temat skutecznosci wypowiadac tylko na forum przez co robie sie mnostwo watkow, o jakies leki, moze w KWC bedzie miejsce na takie kremiki i zele, choc to nie sa kosmetyki?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 17:53   #2
Maxine2
Raczkowanie
 
Avatar Maxine2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 252
Re: mam pytanie

Ja takze sie podpisuje pod dzialem tradzikowym, gdzie moglyby byc nie tylko kosmetyki a takze leki. Wiele z nas nie musialoby szukac jakis specyfiktow po wielu katalogach. Pozdrawiam
Maxine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 17:57   #3
m-alinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 64
GG do m-alinka
Re: mam pytanie

moim zdaniem świetny pomysł nareszcie będe mogla porównać dzialanie specyfikow na trądzik
m-alinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 18:40   #4
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Re: mam pytanie

Pamietam, ze kiedys leki byly w KWC, ale potem zostaly usuniete Toczyla sie jakas dyskusja na ten temat na forum, ale nie sledzilam jej zbytnio i nie pamietam jaka byla przyczyna takiego kroku. Trzeba by w archiwum poszukac o co chodzilo
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 18:45   #5
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Re: mam pytanie

AHA!

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...01#N1080646567
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 19:04   #6
Maxine2
Raczkowanie
 
Avatar Maxine2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 252
Re: mam pytanie

Jesli tak, to chociaz kosmetyki przciwtradzikowe w osobnym katalogu, zeby nie trzebabylo latac po wszystkich katalogach szukajac czegos na pryszcza
Maxine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 19:35   #7
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: mam pytanie

nie jestem na wizazu dlugo i nie wiedzialam ze w KWC byly leki, zgadzam sie z tym ze nie to co pomaga jednym niekonieczkie moze pomoc innym, ale tak samo jest tez z kosmetykami. w moim przypadku taki dzial duzo by pomogl, moze w wiekszych miasach nie am problemu z wyboram dermatologa ktory naprawde doradzi, ale w mniejszych miastach np. u mnie potrafilam chodzic do dermatologa co miesiac i otrzymywalam zawsze ten sam lek, bo oczywiscie nie wiedzialam o innych wiec moaj walka z tradzikiem to byla walka calkowicie po omacku a teraz wiem o wiekszej ilosci lekow i idac nawet do dermatologa moge spytac o ten lek, co pani o tym sadzi itd. bo znow zostalambym potraktowana w ten sam sposob, wszyskim to samo... ale same chyba z doswiadczenia wiecie ze rozne wyskakuja syfki i jednym moze pomoc drugim nie, a idac w ciemno zawsze dostaje ten sam lek od dermatologa. a nowy dzial spowodowalby upozadkowanie jakos naszej wiedzy o walkach z tradzikiem, bo zarowno kosmetyki jak i leki na tradzik maja za zadanie sprawic zeby buzka byla ladna
taki dzial pozwoli nam bardziej orientowac sie w tamacie, a jak juz dostaniemy dany lek, przeczytac o tym jakich mozemy sie spodziewac efektow
moze i sie myle ale coz ja jakos mam uraz do dermatologow i to jest jakby akcja uswiadamiania ze lekow na tradzik jest wiecej niz jeden czy dwa
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.