W jakim wieku zaczęłyście się malować?;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-02, 19:39   #31
milkshake
Raczkowanie
 
Avatar milkshake
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 80
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Boję się kosmetyków Szczególnie podkładów i pudrów.. afee. Boję się, że zniszczą mi skórę i na starość będę wyglądać jak pomarszczona śliwka.
Maskary nawet się boję, ot co. Ale tylko dlatego, że noszę soczewki i mam manię na punkcie ich czystości A jak dostanie się do nich jakiś kosmetyk to może dojśc do zakażenia i STRASZNIE się boję, że z powrotem będę musiała wrócić do okularów. CHRON BOŻE!!!!!!!!!!!!!!

Ale jestem dziwoląg, wiem.

PS: Mam 16 lat.
__________________
"I'll be your SUPER STAR!"

milkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 19:46   #32
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

To ja chyba też dziwoląg jestem mam 21 i używam tylko tuszu do rzęs

Więc tak naprawdę to się nigdy nie malowałam ale mam nadzieję,że to mnie uchroni od bycia śliwką piękne określenie [b]milkshake

Cytat:
Napisane przez milkshake
oję się, że zniszczą mi skórę i na starość będę wyglądać jak pomarszczona śliwka.
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:09   #33
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Pierwszy raz chyba w drugiej klasie liceum, ale tak gdzieś do 20-stki malowałam się bardzo sporadycznie, parę razy w roku.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:15   #34
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

ja zaczełam się malować w wieku około 16_17lat i byl to bardzo delikatny makijaz prawie niewidoczny ale jednak spełniający swoje zadania
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:20   #35
blondi
Raczkowanie
 
Avatar blondi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 49
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Zaczelam sie malowac w drugiej klasie liceum.obecnie jestem na takim etapie,ze nie wyjde nawet do pobliskiego sklepu po bułki jesli nie mam pomalowanych oczu
blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:26   #36
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

hmm jakoś nie potrafię umiejscowić w czasie moich początków z makijażem Pamiętam, że w 2 klasie gimnazjum były jakieś nieudolne eksperymenty z samym okropnym złotym błyszczącym cieniem do powiek i fatalnie dobranych najtańszym fluidem
Teraz mam 16 lat, chodzę do 1 klasy liceum i chyba już wiem tak mniej więcej w czym mi ładnie Teraz do szkoły maluję się, można powiedzieć, dość mocno, ale że jestem brunetką to ten makijaż jakoś nie rzuca się w oczy. Używam czarnej kredki, jasnego cienia do powiek i jakiegoś pastelowego błyszczyka żadnych podkładów, pudrów, ani tym podobnych, ja się do tego nie nadaję...
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:26   #37
Ladzia_15
Wtajemniczenie
 
Avatar Ladzia_15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 404
GG do Ladzia_15
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Ja zaczelam malowac sie mniej wiecej w 6 kl podstawowki. Ale nie byly to nie wiadomo jakie szalenstwa, tylko troche brokatu, jakis blyszczyk i tusz do rzes i tylko na jakies wieksze okazje (dyskoteka, akademia itp.). REgularnie maluje sie od początku 3 kl gim. jednka tez nie szaleje i bezbarwny błyszczyk i tusz do rzes to wszystko czego uzywam w codzinnym makijazu. Mam jednak całkiem spora kolekcje cieni i innych "******łek" jednak nie llubie byc wytapetowana wiec podkłady, pudry itd. zostawiam tylko na naprawde wyjatkowe okazje.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

<--------Moja kreskówkowa idolka.
Ladzia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-02, 20:41   #38
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

zaczełam w 6klasie podstawówki błyszczyk, czasem cień i tusz - z czasem coraz częsciej, a od 1 liceum uzywam pudru
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:51   #39
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Cytat:
Napisane przez yedanna
Też mnie dziwią takie 14ki-16tki, szkoda cery, a jeszcze bardziej dziwią mnie rodzice, którzy im na to pozwalają.
P.S. Też nie jestem stara
a ja sie wlasnie zaczelam malowac w wieku 14 lat - a wlasciwie to tylko oczy malowalam - kredka, cienie, tusz. podkladow nie lubie i dalej nie uzywam, bo cere mam na tyle ok, ze nie potrzebuje
a rodzice wcale mnie nie dziwia, bo wiadomo ze w wieku 14 lat juz sie zaczyna chciec wygladac dobrze, coz rodzice maja sie mieszac w takie sprawy. a jak sie wyglada masakrycznie to juz potem mozna sie tylko wstydzic starych zdjec i smiac ze swojej glupoty - uroki tego wieku. ja nikogo o zgode nie pytalam.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:58   #40
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Cytat:
Napisane przez lain
ja nikogo o zgode nie pytalam.
ja też nie

Ale pamiętam jak mój tata zawsze jak zobaczył mnie umalowaną, albo w trakcie malowania, to mówił na mnie "malowanka". On strasznie nie lubi jak sie maluję, ale chyba już to zaakceptował, bo i tak nie ma wyboru
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:00   #41
sanja
Przyczajenie
 
Avatar sanja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL/DE
Wiadomości: 19
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Ja zaczęłam mając 13 lat od niebieskiego tuszu do rzęs Margaret Astor. Co prawda wcześniej zaczęłam eksperymentować z cieniami podbieranymi mamie, ale nigdy nie odważyłam się wyjść tak wymalowana z domu. Mniej więcej w tym samym czasie odkryłam w sobie niepohamowaną ochotę na malowanie paznokci, tym samym oduczając się je obgryzać
sanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-02, 21:05   #42
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Przez pół roku w wieku 15 lat= fluid, puder, korektor, tusz, kredka, blyszczyk . Teraz bez fluidu i puder brazujacy tylko na policzki.
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:17   #43
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Ja oczy zaczełam malować w wieku 15 lat chyba Kredka doszła w wieku 15,5 A podkłady w wieku 16-17
Swoja drogą myślicie , że te wszytskie fluidy niszczą cere?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:22   #44
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Pamietam jak pod koniec podstawowki czasami udalo mi sie dorwac do tuszu do rzes mojej mamy i dlugo tylko przy tym trwalam... pozniej za jakies kieszonkowe kupilam sobie tusz... a pierwsze proby z cieniami i pudrem w kamieniu to bylo juz liceum.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:23   #45
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Kiedy zaczęłam się malować? mniej więcej półtora roku temu, w wieku 17 lat mój makijaż składał się z tuszu do rzęs i pomadki ochronnej. Teraz podkreślam tez oczy ciemna kredką, jakis puder matujący.
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:42   #46
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

ja swoją przygode zaczynałam w pierwszej klasie LO (6lat temu? ) i to były tylko cienie a tak naprawde codziennie podklad i tusz to dopiero od 4 klasy LO no i tak mi zostało do dzisiaj tyle że teraz czasami coś "mocniejszego" zrobie
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:46   #47
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

O ile dobrze pamiętam to w ostatniej klasie liceum, czyli miałam 18 lat. Wcześniej nie zaczynałam, bo po pierwsze nie miałam czym, a mama miała w domu tylko jedną szminkę, więc nawet nie miałam co podkradać Zresztą jak się jest w liceum czy podstawówce to nie ma pieniędzy na kupowanie takich rzeczy, kieszonkowe ciułałam zawsze na wakacje
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:50   #48
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

nie pamietam dokladnie ale ok 16 lat mialam jak sie zaczelam malowac
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:51   #49
dzasmina
Raczkowanie
 
Avatar dzasmina
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 371
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Ja zaczęłam w gimnazjum, chyba w drugiej klasie. W piątejpodstawówki były już pomadki bezbarwne, ale tego do "malowania" nie zaliczam Podkładu zaczęłam używać jak pojawiły się na niej pierwsze poważniejsze wypryski, i po prostu chciałam to zatuszować. Następnie nadeszła kolej na oczy. Teraz to już ostro eksperymentuje z makijażem, ale do szkoły preferuje takie mniej widoczne. Ja to po prostu lubię "Co się będę, jak se mogę" jak to mówi moja kumpelka
dzasmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-02, 22:58   #50
sambrija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj lubelskie
Wiadomości: 261
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

ja zaczelam malowac sie w pierwszej klasie liceum i to bylo bardzo rzadko,nakladalam czasmi tylko puder w niektorych miejscach zeby zatuszowac przyszcze.potem tez niezbyt czesto.ok 18 roku zycia zaczelam czesciej sie malowac.ale tez nie przesadzalam z tym.teraz na studiach tez ni emalije sie codziennie,a co do tych 14_stek to tez przeraza mie to jak niektore sa wymalowane.
sambrija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 00:42   #51
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Hmmm, zaczęłam tak jakoś w liceum, na początek tylko podkład i tusz do rzęs, potem coraz śmielej podkradałam siostrze jakieś mazidła. Własnych kosmetyków dorobiłam się dopiero na studiach ale takie malowanie na serio to chyba na drugim roku zaczęłam. I tak zostało do dziś
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 07:55   #52
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Hmmm...w zasadzie nie pamietam he he ale bylo to bardzo wcześnie....pamietam, że mamusia była bardzo niezadowolona..hmm do tej pory nie podoba jej sie moj makijarz. Twierdzi,że za mocny no ale ja niestety juz inaczej nie umiem...uwielbiam moje mocno podkreslone czarne oczy i ciemne cienie
A pierwszy raz to chyba jak miałam 13 lat...tak to wiec sie zaczęło i juz bez make up to jak bez reki. Jednak musze sie przyznac(rada doswiadczonej), że nie dobsz jest tak wczesnie zaczynac he he bo wpadasz w przyzwyczajenie, bez make up juz nie wyjdziesz nigdzie z domu a czasem sa takie dni ze nie kce sie poprostu go robic no ale musisz i juz...wrrr...hmmm no i pomijajac fakt ze cera szybko sie niszczy i jest bleee...
Żałuję, że sie wogle zaczęłam malowac ;(
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 08:22   #53
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Zaczęłam sie malować w wieku 14-15 lat..ale to był tylko podkład i tusz....
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 08:30   #54
hefalumpa
Rozeznanie
 
Avatar hefalumpa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: b-stok
Wiadomości: 906
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

u mnie to tez nastapilo dosc "pozno" biorac pod uwage to co dzis mozna zaobserwowac w szkolach i na ulicach, zaczelam sie delikatnie malowac w liceum, dokladnei nie pamietam, ale moze gdzies tak okolo 2 klasy. - podklad, tusz cienie - moje ulubione wtedy (i zreszta do dzis z malymi dodtakami) kolory - braz, szarosci
hefalumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 09:25   #55
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

zaczełam na początku 3 gimnazjum więc miałam 15 lat, ale to był bardzo delikatny makijaż bo tylko pociągałam rzęsy maskarą i to wszystko. później w tym samym roku kupiłam sobie pierwsze cienie (oczywiście niebieskie) ale rzadko się nimi malowałam. o pudrze czy podkładzie nie było mowy... zresztą nie używam ich do dziś.
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 09:39   #56
Marti_
Raczkowanie
 
Avatar Marti_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków-Katowice
Wiadomości: 191
GG do Marti_
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Zaczelam w 2/3 klasie liceum-najpierw różowy błyszczyk,czarny tusz, czarna/szara kredka lub eyeliner, potem puder...nie wychodzilam nawet z psem bez tego malowidła... A teraz to mi sie tak nie chce malowac, ze na codzien mam krem nawilzajacy, sam tusz lub czasem lekka kreska, byszczyk..A na wieksze okazje oraz wyjscia ze znajomymi troche mocniejszy make up Ech...kiedys dawali mi wiecej lat niz mialam, teraz bez tych makijazowych sztuczek przy tych młodych tapeciarkach czuje sie jak dzieciak, no i daja mi tez mniej lat niz mam ,ale to nic...Przynajmniej dłużej bede wyglądać młodo Wierze w to
__________________
Marti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 09:47   #57
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Zaczełam się malować mając 14 lat . Najpierw używałam fluidu z kiosku za 3 zł-dużo, dużo za ciemnego. Później brązowego ciania, który wyglądał na moich oczach jak czerwony . Następnie odkryłam kredkę do oczu, tusz do rzęs, eye-liner, cienie (inne niż brązowy)-oczywiście wszytskie kosmetyki kupowałam jak najtańsze (bo po co przepłacać ). Teraz maluję się bardzo naturalnie, czasem w ogóle .
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 12:11   #58
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

8 kl. podstawówki - tusz do rzęs czarny constance carroll . Potem - w 2 kl. liceum - cienie do powiek-brąz, tusze, podkłady i różowe pomadeczki i tak już do dziś zostało, tylko, że teraz nie używam podkładów - czuję sie jak w masce... Nie wiem, czemu ja tyle tego używalam w liceum, chyba ze 3 warstwy nakladalam a cery nie mialam złej...
Teraz zero podkładu, cienie brązowe Inglot integra), pomadka bebe perłowa + pomadka nablyszczajaca rimmel, tusz czarny.
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 12:22   #59
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Cytat:
Napisane przez milkshake
Boję się kosmetyków Szczególnie podkładów i pudrów.. afee. Boję się, że zniszczą mi skórę i na starość będę wyglądać jak pomarszczona śliwka.
no swiatne!!!!Ja tez nie uzywam pudrow itp
pierwszy raz siegnalam po kosmetyk typu tusz, kredka...chyba w wieku 16 lat.
Za to jestem milosniczka maskarCzasami daje jednak oczom odpoczac i laze po miescie bez cienia makijazu
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 12:32   #60
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Zaczelam sie malowac w szkole podstawowej o ile dobrze pamietam. Nie wiem ile moglam miec wtedy lat (mysle ze to mogla byc 7-8 klasa), ale zaczelo sie od tuszu do rzes Oriflame, za ktory mama niezle mnie objezdzala jak to zauwazala . Potem to juz byla kredka i jasnorozowe cienie do powiek oraz puder w liceum. Nastepnie doszedl zbyt mocny podklad i stalam sie pudernica . Obecnie maluje sie juz o wiele delikatnie, adekwatnie do okazji a takze potrafie wyjsc z domu bez makijazu
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.