rozterki 30 tki - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-31, 22:08   #391
Margolcia69
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia69
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 145
Dot.: rozterki 30 tki

"[Ciebie też nikt nie odpycha, uwierz mi, myślę, że możemy tu sobie wszystkie pisać co nam w duszach gra.
Masz tupecik, to fakt, ale ja mam nie mniejszy
"walisz prosto z mostu" i w tym jesteśmy podobne, ale ja przekonałam się, że najczęściej zbytnia szczerość nie jest zaletą, można kogoś bardzo nią zdołować.
Może sobie kiedyś sympatycznie popiszemy?]"

Sama widzisz Roksanko, że jednak mnie wypchnęły ze swojej piaskownicy, nie spotkałam się jak żyję na tym świecie lat 30 i kilka, żeby mnie gdzieś nie zaakceptowano, jak mamy wspólne tematy
Margolcia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 00:00   #392
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: rozterki 30 tki

Sabbath i Neska
dziękuję Wam dziewczyny za pomoc, za te mądre słowa.
Podtrzymałyście mnie na duchu, muszę się dokładnie zastanowić i przeanalizować moje postępowanie z dzieckiem. I nie tylko moje .
Za jakis czas na pewno napiszę Wam o moich "postępach"
Wybaczcie kochane, że się dziś na ten temat nie rozpiszę.
Mam koszmarny dzień.
Dziś tzn w środę po południu mój tata miał zawał serca.
To był pierwszy zawał, 10 lat temu miał "stan przedzawałowy".
Lekarz mówi, że nie jest tak źle, na szczęście ten zawał nie był "rozległy" ale nie obyło się bez przepychania żył, by je udrożnić.
Ale i tak się cholernie o niego martwię......
Poleży z tydzień w szpitalu.
Tyle lat prosimy go (tzn ja, brat, mama i dziadkowie) żeby przestał palić.....a on kopci jak smok.
Lekarz powiedział że fajki go wykańczają i żeby już nie palił bo "dobije się całkowicie, na amen"
Tak bardzo bym chciała, żeby skończył z tym nałogiem ( zawsze jak składam mu życzenia to mówię "tatuś, życzę ci zdrowia i żebyś przestał palić a reszta się poukłada)...... żeby nam długo żył, zdrowy, żeby wnuki jak najdłużej miały takiego wspaniałego, wesołego dziadka.
Jestem z tatą bardzo związana uczuciowo, choć oboje się do tego nie przyznajemy przed innymi, ale oboje to wiemy, najbliższa rodzinka też.
Mama zawsze mi mówi, że jestem córunią tatusia i że zawsze trzymamy swoje strony. My z tatą oczywiście zaprzeczamy, ale śmiejemy się bo wiemy, że ma rację.
JA mam charakterek po tatusiu a wygląd po mamusi z tym, że wzrost też mam po tacie -179 cm (na bosaka)
Smutno mi....
w takich momentach, kiedy w rodzinie ktoś poważnie zachoruje, ludzie dopiero zdają sobie sprawę z tego jakim wielkim skarbem jest życie, zdrowie.
JA to już nic więcej od życia nie chcę, poza zdrowiem dla rodziny no i jeszcze jedno dziecko nam się marzy, nawet stwierdziliśmy, że bardziej drugi synuś niż córeczka . Tylko może trochę "spokojniejszy"
Przyznam Wam się, że ja to chyba jestem jakaś dziwna, bo mi to się całe życie wydaje, że moi rodzice to będą żyli wieki całe, że nigdy mi ich nie zabraknie......
I że moje 2 babcie i 1 dziadek też będę wieki żyli, choć wszyscy troje mają już ponad 80 lat. Na szczęscie są zdrowi ( jak na swoje lata)
Mój tata już od roku jest na emeryturze i dawniej pocieszałam mamę, że jak będzie emerytem to na pewno rzuci papierosy bo nie będzie się już stresował pracą zawodową.
Ponad 30 lat mial bardzo stresującą i odpowiedzialną pracę, na dodatek uważam, że zarobki nie były adekwatne do "wartości" tej pracy. Tak to już jest w tym naszym kraju......
Nabijałam sobie przez lata głowę takimi myślami i pocieszałam mamę a tu proszę - emeryturka jest i fajki dalej są, w podobnie dużej ilości.
Siedzę teraz sama ze śpiącym synkiem i piszę, żeby choć na trochę przestać się martwić.
Mój mąż pojechał odwieźć moją mamę do domu. Prosiliśmy ją żeby u nas nocowala, ale ona uparła się, że chce spać u siebie.
W sumie to ją rozumiem, będzie się czuła "bliżej męża" bo w otoczeniu jego rzeczy. Jutro trzeba będzie znów po nią jechać.
I taką miałam paskudną środę, patrzcie dziewczyny jak to w życiu jest - rano się budzimy, mniej lub bardziej chętnie a nigdy nie wiemy, jak nam się zakończy dzień?
czy szczęśliwie?
czy spokojnie będziemy mogły zasnąć?
Życzę wam wszystkim samych radosnych poranków i jeszcze radośniejszego wskakiwania pod kołderkę
PA
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 00:07   #393
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: rozterki 30 tki

Jakoś tak się lepiej poczułam, jak Wam napisałam co smutnego przyniósł mi wczorajszy dzień.
Idę spać, postaram się szybko zasnąć bo przeciez mając małe dziecko nie da się dłużej rano pospać
Dzięki, że "jesteście"
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 07:05   #394
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: rozterki 30 tki

Roksano ja nie jestem dobra w pocieszaniu i takich tam, bo mi zawsze słów brakuje... ale mam nadzieję że z Twoim tatą będzie dobrze Tak to już jest z palaczami mój tata też pali jak smok chociaż od paru lat dość poważnie choruje... ale ja nie jestem z nim tak związana jak Ty. Wydaje mi się, tak z obserwacji, że jeżeli ktoś pali tak dużo od tak dawna, to nie ma większych szans że przestanie jest to dla niego tak nieodłączna część życia prawie jak oddychanie i chociaż niby widzi jakiś związek między papierosami a chorobą, to tak naprawdę do niego to nie dociera
No i widzisz... zamiast Cię pocieszyć to się mądrzę kurczę, mam nadzieję, że dzisiaj jak się wyspałaś,to troszkę doszłaś do siebie? Musisz być teraz silna i być przy tacie, on Ciebie potrzebuje A tutaj u nas zawsze możesz opowiedzieć co Ci leży na serduchu, zawsze Cię wysłuchamy!
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 11:18   #395
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez Roksana S.
I taką miałam paskudną środę, patrzcie dziewczyny jak to w życiu jest - rano się budzimy, mniej lub bardziej chętnie a nigdy nie wiemy, jak nam się zakończy dzień?
czy szczęśliwie?
czy spokojnie będziemy mogły zasnąć?
Roksanko kochana,w pierwszych slowach ślę Ci cieplutką i pozytywna
energię.Wiara i nadzieja czynią cuda.Tata Twój jest teraz w szpitalu pod odpowiednią opieką i lekarze Mu pomogą.Wasza miłość a szczególnie Twoja którą masz w Sobie dla Taty doda mu sił i powróci szybko do aktywnego życia.Chociaż z sercem to nie żarty i musi Twój Tata dbać o siebie jeszcze bardziej.
Dla mnie mój Tata też jest tak ważny jak Twój dla Ciebie.Dlatego rozumiem Twój ból i troskę o Niego.Sama sobie nie wyobrażam że mogłoby sie cos stać mojemu Tacie albo komukolwiek z moich najbliższych.Tak już mamy Roksano że zamartwiamy sie o najbliższch i dbamy o ich życie i szczęscie.
Wszystko będzie dobrze
Pięknie to ujełaś,że kładąc sie spać nigdy nie wiemy co nas spotka następnego dnia.
Trzymaj sie Roksano.
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:03   #396
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: rozterki 30 tki

Dziewczyny, jesteście kochane
Dzięki za słowa otuchy, muszę przestać się dołować bo i tak to nic nie pomoże Tacie.
Powiedział mi wczoraj, że mam nie ryczeć bo jeszcze długo pożyje i żebym nie nabijała sobie głowy czarnymi myślami tylko miała oczy wokół głowy i dobrze mu dbała o wnusia
Taki już jest - zawsze udaje twardziela, bagatelizuje swoje dolegliwości a nas z byle czym wysyła do lekarza, a tak na serio to wrażliwy facet.
Już ja dam mu do wiwatu za te fajki, niech tylko wróci do domu
Teraz uśpiłam dziecko i czekam na męża.
Jak wróci i mały się obudzi to zostawimy go pod dobrą opieką i pojedziemy do szpitala, chociaż na trochę.
Muszę go zobaczyć.
No to pa dziewczyny, może dam radę zajrzeć do Was jeszcze dzisiaj
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 15:02   #397
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: rozterki 30 tki

Roksano, widzę że jesteś bardzo konkretną i dzielną kobietą i do tego masz przy sobie wspaniałego wspierającego Cię męża więc musi być dobrze!
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 19:43   #398
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: rozterki 30 tki

Roksano bardzo przykro mi z powodu Twojego Taty mam nadzieję że szybko dojdzie do siebie
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 23:28   #399
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: rozterki 30 tki

Dziewczyny, dzięki za wsparcie
byłam u taty w szpitalu i wyszłam bardzo pocieszona .
Wiemy wszystkie, że po zawale to trzeba zmienic tryb życia na zdrowszy i ogólnie pilnować się, mniej stresować itd bo jak nie...to mozna czekac na kolejny zawał, a nie każdy jest taki w miarę "łagodny" jak ten mojego taty.
Obie z mamą myślimy, że damy radę nawykom tego uparciucha, choć wiadomo, że z papierosami będzie przeprawa.
Ale dziś mi obiecał, że rzuci fajki i nawet prosił żebyśmy kupili mu jakieś miętowe orbity czy holsy, to tak go nie będzie ciągnęło.
To dobry znak.
Myślę, że lekarze go bardzo nastraszyli, że jak nie skończy z paleniem to długo nie pożyje.....
Mojego wujka też tak kiedyś lekarz nastraszył, powiedział mu dosłownie że"jak pan nie przestanie palić to pożyje pan może 1 miesiąc" i podziałało. Wujek już nigdy nie zapalił, przytył troszkę, ale to nic, i tak jest zdrowszy.
Więc pocieszam mamę, że tata też rzuci faje.
A tacie wjechałam na ambicję i powiedziałam, że skoro wujek rozstał się z nałogiem z dnia na dzień, to on też może, przecież nie jest słabszy i mniej uparty hihihi niż jego brat ?.
Wyszłam ze szpitala bardziej zadowolona niż myślałam, że wyjdę bo tata widać że się dobrze czuje, żartował, śmiał się i w pewnym momencie mój mąż walnął tekst "tatuś to się tu zachowuje tak rozrywkowo-towarzysko jakby był w sanatorium a nie w szpitalu"
Dziś po południu przewieźli go z oiom-u do "normalnej" sali, jest w pokoju z jeszcze jednym facetem, bardzo sympatycznym i wesołym i widać, że już się nieźle polubili i nagadali. Cieszę się, że ma tak miłego współlokatora, to mu będzie chociaż weselej i pogadają sobie, czas im szybciej zleci.
We wtorek tatę przywieziemy już do domu.
Pozdrawiam i życzę miłego piątku
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 07:39   #400
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: rozterki 30 tki

Bardzo sie cieszę Roksano,że z Twoim Tatą jest wszystko dobrze,ze dochodzi do zdrowia w miłym towarzystwie i przy wsparciu Was najbliższych.
Pozdrawiam
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 19:50   #401
roska
Przyczajenie
 
Avatar roska
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z.... garderoby !!!?
Wiadomości: 24
Dot.: rozterki 30 tki

witajcie mi również trzydziestka wskoczyła ale jakoś tego nie zauważyłam moim zdaniem nie ma co myśleć o tym co jest w dowodzie nie wiem kto to powiedział ale ja żyję według tego motta : lepiej grzeszyć i żałować niżżałować że się nie grzeszyło
__________________
ROSKA






roska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 21:09   #402
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: rozterki 30 tki

jeśli chodzi o grzeszenie , pijaństwo, erotomaństwo, wszelkiego rodzaju dewiacje to nie ten wątek
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 07:28   #403
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez neska951;
jeśli chodzi o grzeszenie , pijaństwo, erotomaństwo, wszelkiego rodzaju dewiacje to nie ten wątek


Dokładnie to nie ten wątek
Cytat:
Napisane przez Roska
witajcie mi również trzydziestka wskoczyła ale jakoś tego nie zauważyłam
Witaj Roska na rozterkach
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 12:11   #404
roska
Przyczajenie
 
Avatar roska
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z.... garderoby !!!?
Wiadomości: 24
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o grzeszenie , pijaństwo, erotomaństwo, wszelkiego rodzaju dewiacje to nie ten wątek
litości
o co ty mnie posądzasz gdyby mi o to chodziło to szukałabym innego czatu
__________________
ROSKA






roska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 23:04   #405
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: rozterki 30 tki

taaak sobie mysle,ze moze nie powinnam tego pisac ale co tam raz kozie smierc
Mam 36 lat i chodze na koncerty muzyki klubowej
Bylam i na White Sensation, kilka razy na ATB a ostatnio na Dj Tiesto!!!
Zawsze staram ubrac sie tak,azebym w danym miejscu czula sie dobrze
Czyli na koncertach moge sobie poszalec ze strojem, inaczej ubiore sie idac z mezem na kolacje, inaczej do pracy a jeszcze inaczej na kawke z kolezanka
Oczywiscie tez czasami dopada mnie jakas deprecha,ze nieby juz nie wypada bo mam swoje lata....ale kochane kobietki po co mam sie unieszczesliwiac i np nie jechac na koncert w krociutkiej sukience-czy tylko po to,zeby ktos inny mnie nie skrytykowal;???
Jak ktos chce to zawsze przypnie innym łatke, wiec po co sie zmamartiwac-robmy to co lubimy robic, bawmy sie, kochajmy, cieszmy sie zyciem biegajac po ulicach w mlodziezowych strojach-zycie jest takie krotkie po co sie jeszcze dodatkowo dolowac
A wiecie jaka bylam z siebie dumna jak na ostatnim wspomnianym przeze mnie koncercie-podszedl do mnie duuuuuzo mlodszy ode mnie chlopak i zapytal mnie i mojego meza czy moglby sobie zrobic ze mna zdjecie)))))
Hehehehehe nie wiem moze chciel pokazac potem kumplom, ze "babcie" spotkal na koncercie -moze tak bylo ale ja tam wole wierzyc,ze chcial pokazac kolegom jaka "fajna babcie" spotkal na koncercie))))))
Wiec kochane kobietki glowa do gory i nie dolujcie sie co nam wypada a co nie

pozdrawiam
mloda duchem i cialem, stara metryka)))))

Edytowane przez jesterka
Czas edycji: 2007-04-21 o 23:08 Powód: literowka
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 09:20   #406
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
taaak sobie mysle,ze moze nie powinnam tego pisac ale co tam raz kozie smierc
Mam 36 lat i chodze na koncerty muzyki klubowej


pozdrawiam
mloda duchem i cialem, stara metryka)))))


Jesterka - fajny post.


Ja mam świeże 35 i chodzę na koncerty metalowe. Co więcej - zamiast nobliwie siedzieć na sektorze, szaleję w pogo. Kicham na to, co ludzie powiedzą. Najczęściej nie mówią nic, bo na metalowych koncertach sporo jest ludzi po trzydziestce, ale mój olewczy stosunek do ewentualnych przycinków objawia się również na co dzień. Na uroczystości szkolne syna chodzę w skórze i glanach (czyli tak, jak zawsze), często noszę mini (do moich nóg przyczepić się nie można), zachowuję się tak samo, jak dziesięć, czy kilkanaście lat temu i nie widzę w tym niczego niezwykłego.

Inna sprawa, że postura i sposób noszenia się sprawiają, że często w kasach kin, czy biletowych PKP usiłują sprzedać mi ulgowy bilet, a w sklepach, czy autobusach panie w moim wieku mówią do mnie per "ty". Nie powiem, żebym się tym załamywała...

Jedyna różnica w moim stylu życia, w stosunku do tego, co było "kiedyś" polega na tym, że znacznie więcej czasu poświęcam na dbanie o siebie: maseczki, jakieś kremy, sera, kosmetyki ujędrniające...

Czasem oczywiście załamują mnie zmiany, które zachodzą na mojej twarzy. Wiem jednak, że wynikają one nie tyle ze starości, co z niezdrowego stylu życia.
Bardziej jednak obawiam się spadku sprawności fizycznej, dolegliwości związanych ze starzeniem się organów... Heh... Mam nadzieję, że mam jeszcze trochę czasu. Na razie jest dobrze, naprawdę dobrze pod tym względem.


Odzywaj się.
Fajnie, że są ludzie tacy, jak Ty, którzy nie tracą pasji, kiedy zaczynają "dorosłe" życie.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 14:36   #407
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


często noszę mini (do moich nóg przyczepić się nie można)
co prawda to prawda.. Wiem, bo widziałam.

Dziewczynki, zgadzam się z Wami w 100%. Ważne jest, aby dobrze czuć się z samą sobą,we własnej skórze - brzmi banalnie ale to jest sekretem rewelacyjnego wyglądu oraz dobrego samopoczucia.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 14:56   #408
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
co prawda to prawda.. Wiem, bo widziałam.

Dziewczynki, zgadzam się z Wami w 100%. Ważne jest, aby dobrze czuć się z samą sobą,we własnej skórze - brzmi banalnie ale to jest sekretem rewelacyjnego wyglądu oraz dobrego samopoczucia.
Jest dokładnie tak, jak mówisz Lewku.
Jakkolwiek by tego "rewelacyjnego" wyglądu nie pojmować.
Wolę mieć zmarszczki od uśmiechu i wyglądać na swój wiek, niż być pozbawioną osobowości mumią. Nijakość nigdy nie wygląda rewelacyjnie, prawda?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 15:33   #409
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: rozterki 30 tki

Rewelacyjny to taki który nam samym się podoba Mnie się np podobają - tak brzydko nazywane - kurze łapki. Wyglądają po prostu sympatycznie i świadczą o częstym uśmiechaniu się posiadacza owych zmarszczek, czyż nie?
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 16:52   #410
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: rozterki 30 tki

no to super,ze mam potwierdzenie w Waszych slowach, iz jestem zupelnie normalna bo juz czasami myslalam,ze moze cos ze mna nie takkkkk:P:P

Sabbath hehehe znam doskonale to uczucie, kiedy energia nas rozwala od srodka i trzeba cos z tym zrobic
Trzeba sie poprostu wyszalec
Moj kochany mezus lubi wlasnie imprezy w klubowych rytmach w zwiazku z tym ja chodze z Nim (i Jego paczka) na koncerty, imprezy itp. natomiast ja zawsze bylam wielka fanka nieco innej muzyki.
Tworczosc Pink Floyd to moja milosc-dlatego moj mezus dzielnie chodzi ze mna na koncerty Watersa czy Gilmoura))))
Uzupelniamy sie z moim facetemAle przeciez zycze polega na kompromisach a coz my na to poradzimy,ze nasze hobby muzyczne sa tak bardzo zroznicowane)))))))))
Hehehe na impreazach z muza, ktora ja uwielbiam czuje sie jak ryba w wodzie bo wiekszosc kobiet jest w moim wieku lub nawet starsze to norma
Na jednym z koncertow ATB bylam chyba najstarsza kobieta w calej poznanskiej Arenie-wypelnionej 5 000 publicznoscia
Teraz-13-go czerwca-jade z moim synkiem na koncert Linkin Park do Chorzowa Ciesze sie jak glupia,ze moj 15-to letni syn nie wsydzi sie isc z mama na koncert jego ulubionej kapeli
Ej, tak sobie mysle,ze jestem szczesliwa
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 23:45   #411
patthy
Raczkowanie
 
Avatar patthy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 35
Dot.: rozterki 30 tki

Witam, też juz 30- stke minęłam,i najgorsze co mnie martwi to raczej spadek energii niz jej wzrost tak jak niektóre Wiażanki zauwazyły u siebie,.... nie wiem czym to może być spowodowane, ale nic mi sie nie chce po prostu, w weekendy mogłabym spac all time, wyjście na impre graniczy z cudem, gdzie kiedyś( 2 lata temu) mogłam imprezowac 3 dni z rzędu i super... teraz nie chce mi sie nic....łykam rózne witaminy, itp.... ale ogólnie nie wiem,... może jestem typem samotnika, który lubi spędzać czas sam ze sobą?... hm..
patthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 18:39   #412
motylek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 562
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez patthy Pokaż wiadomość
Witam, też juz 30- stke minęłam,i najgorsze co mnie martwi to raczej spadek energii niz jej wzrost tak jak niektóre Wiażanki zauwazyły u siebie,.... nie wiem czym to może być spowodowane, ale nic mi sie nie chce po prostu, w weekendy mogłabym spac all time, wyjście na impre graniczy z cudem, gdzie kiedyś( 2 lata temu) mogłam imprezowac 3 dni z rzędu i super... teraz nie chce mi sie nic....łykam rózne witaminy, itp.... ale ogólnie nie wiem,... może jestem typem samotnika, który lubi spędzać czas sam ze sobą?... hm..
Racja....Ja tez zauwazylam spadek energii Np. teraz strasznie chce mi sie spac. Codziennie wstaje o 7.00, powinnam byc przyzwyczajona )i chyba jestem) ale energiczna jestem tylko kilka godzinek, a pozniej klapa...dopalacze jakies zazywac czy co
motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.