Britney lysa - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-18, 13:38   #91
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez sylwónia Pokaż wiadomość
Wszystkie nasze rozważania są oczywiście wypadkową tego co przyczytałyśmy w plotkach z życia gwiazd, itd, itp więc ciężko tu o obiektywną ocenę , kogoś kogo się nie zna, ale wydaje mi się dużyw tym udział osób trzecich: rodziców, którzy na siłę robili z niej małoletnią gwiazdkę, byłego męża, złośliwych dziennikarzy.Jak dla mnie jest jednak ofiarą jakichś niefortunnych splotów wydarzeń w jej życiu.



Rodzina po prostu. Nie orientuję się w sytuacji panny S. ale hipotetycznie zakładam, że takową posiada.
Wiesz mam dziwne wrażenie,że gdyby ją miała to by nie potrzebowała teraz pomocy.

I mam tu na myśli rodzinę z krwi i kości(z całkowitym wsparciem,współodczuwanie m i bezgraniczną miłością).

No właśnie Rambo-my jej nie pomożemy.
A jak na moje oko to ona teraz pomocy chyba nie potrzebuje.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 13:39   #92
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Britney lysa

Dzisiaj zobaczyłam urywek w dzieńdobry tvn.. jejku wyglądała jak by była chora, no ale może jednak ten odwyk alk. jej coś da..
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 13:40   #93
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
A ja sobie jeszcze tak myślę, że takie spekulacje nasze i tak do niczego nie prowadzą.
Jednym jej żal, innym szkoda.
Jedni myślą, że zwariowała.
Inni, że woła o pomoc.

A tak naprawdę to guzik jesteśmy w stanie stwierdzić, co się w jej łysej teraz główce dzieje.
Jej sprawa.

I może, ma te problemy.
Może jest chora.
Może chce zwrócić na siebie uwagę.

A może ma PMS?
Albo zupa była za słona?
Racja,zgadzam sie.Możemy sobie gdybać ale i tak nic z naszych przypuszczen nic nie wysnujemy.A zdania zawsze będą podzielone.
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 13:40   #94
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Britney lysa

jeśli B. ma problemy to rodzina powinna jej pomóc, w takich przypadkach jeśli ktoś zostaje sam może to jedynie doprowadzić do tragedii.
Ale jakoś mam przeczucie że to jest kolejna próba zwrócenia na siebie uwagi, B. robi/robiła wszystko żeby tylko było o niej głośno.
Najpierw poszła do zakładu żeby ją ogolili ( po tym jak odmówili zrobiła to sama) a później powiedziała że nie chce żeby ją ktoś dotykał
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 13:40   #95
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez anuleńka Pokaż wiadomość
nieiwem....tak samo jak żadna z nas nie wie jak jest z nią naprawde.Więc nie będe sie nad nią użalać,bo naprawde nie jest mi jej żal.Od zawsze chciała zwrócić na siebie uwage,byle czym...jak nie operacją plastyczną, to pocałunkiem z Madonną,teraz włosami..Czyli skandalem a nie pracą.
Poza tym uważam, że jeśli ktos postawi sobie pewna granice swojej prywatności to uda mu sie ją zachować i wtedy media nie wchodzą w jej życie z butami.
no tak ale taka britney nawet do fryzjera nie moze isc bo juz media ja dopadaja...wiadome ze nie bedzie siedziec caly czas w domu bo by jeszcze bardziej zglupiala...teraz to fajnie by dla niej bylo gdyby wlasnie media daly jej spokoj co jest nie mozliwe
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 13:50   #96
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: Britney lysa

Dziwne te wszystko. Wiem napewno, że nie zazdroszczę jej niczego.
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 13:55   #97
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Britney lysa

Szkoda, że obcięła włosy. Jak je miała wyglądała ładniej . No cóż ...Jak już ktoś wpominał pewnie miała taką potrzebę.
*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 13:57   #98
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Britney lysa

A dobrze może...Przynajmniej będa pisać,że łysa,to dadzą jej spokój,że gruba...
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 13:58   #99
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Britney lysa

Cytat:
Napisane przez *~An!@~* Pokaż wiadomość
Szkoda, że obcięła włosy. Jak je miała wyglądała ładniej . No cóż ...Jak już ktoś wpominał pewnie miała taką potrzebę.
wg mnie ladniejsze miala blond...

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
A dobrze może...Przynajmniej będa pisać,że łysa,to dadzą jej spokój,że gruba...
no tak moja mama porownala ja wczoraj do Christiny...i Christina taka chuda i wogole a Britney grubaaa...ale Britney urodzila 2 dzieci a Christina ani jednego
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...








Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2007-02-18 o 14:11 Powód: post pod postem
szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:03   #100
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Britney lysa

Zabiłabym tego kto wymyślił kompleksy
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:11   #101
Rozterka
Rozeznanie
 
Avatar Rozterka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 867
Dot.: Britney lysa



bez względu na to, czy był to akt wołania o pomoc, czy zrobiła to tylko dla rozgłosu - szkoda dziewczyny
__________________
Rozterka

zapomniana...
Rozterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 14:17   #102
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Britney lysa

Jeśli już tak plotkujemy na temat Britney (i tak tego nie przeczyta) to rzeczywiście kiedyś miała idealną figurę,po ciąży strasznie się roztyła..a i w ciemnych włosach też mi się nie podoba..w ogóle przez alkohol i narkotyki zaczęła strasznie wyglądać-na inetrnecie krążyły jej zdjęcia,gdzie jest poprostu nie do poznania..tu sobie można obejrzeć:

http://www.egotastic.com/image?path=...gly%20Pictures
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:24   #103
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez anuleńka Pokaż wiadomość
nie rozumiem tylko jednego...jeżeli ktos ma poważne problemy ze sobą to chyba ostatnią rzecza jaką chce to ogłaszać to na cały swiat.Mogłaby pomóc jej rodzina,najbliżsi przyjaciele...a tymczasem ona robi wielkie zamieszanie wokół samej siebie.Uciekła z tego zakładu,co chyba świadczy o tym,ze nie chce sobie sama pomóc i takie cyrki odstawia...
Nie róbmy z niej wielkiej ofiary,bo ona sama w końcu do tego stanu sie doprowadziła.A my przeżywamy do tak jakby była niewinna i zagubiona.
już nie wiem co o tym myśleć.
Z jednej strony każdy ma w życiu ciężkie chwile. Jedni przechodzą więcej, drudzy mniej i w obydwu przypadkach potrzebna jest pomoc. Pytanie tylko czy Spears nie zrobiła tego pod publike tak jak większość swoich popisów, która była komentowana przez cały świat...Jeśli to naprawdę depresja to jej współczuję.
Z drugiej strony...sama wybrała takie życie, napewno wiele osób mówiło jej o zagrożeniach jakie na nią czekały. Miała w życiu wszystko. Od pieniędzy, luksusów po fanów wykrzykujących jej imie na koncertach z rekordową liczbą osób na trybunach. Teraz kiedy wpadła w złe towarzystwo, zaczęła imprezować (jedna impreza nie zawala świata, idąc na drugą też powinna pamiętać, że jest matką), pokazała całemu światu co ma pod spódniczką, w końcu ogoliła się na łyso to jej współczujemy i rozpaczamy jaka to ona biedna...Bohaterska rozpieszczona Amerykanka, którą pierwszy raz od życia dostała kopa. Wystarczy porównać ją z ludzmi, których naprawdę powinniśmy wspierać i współczuć. Np. chory, którzy z dnia nadzień walczą o życie a jednak mają w sobie na tyle woli aby otwierać oczy każdego dnia i zmagać się z tym od nowa.
Żal mi jej dzieci to wiem napewno.
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:34   #104
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez windykatorka Pokaż wiadomość
No właśnie Rambo-my jej nie pomożemy.
A jak na moje oko to ona teraz pomocy chyba nie potrzebuje.
No oczywiście.
A już na pewno nie naszej.
Przecież nie zrobimy zbiórki charytatywnej : Pomóż Brit!
Ani tym bardziej nie wyślemy jej listów, w których napiszemy jak bardzo jej współczujemy i, żeby się nie martwiła.
Bo oczywiście będzie lepiej

Po prostu szkoda.
Szkoda, na pierwszy rzut oka.
Szkoda, że to tak wygląda.

A tak naprawdę to nic nam do tego.
Pomimo, że wiele - bo to przecież osoba publiczna.
I gwiazda szołbiznesu.
Cytat:
Napisane przez windykatorka Pokaż wiadomość
Zabiłabym tego kto wymyślił kompleksy
Ja też, ale tak bardziej z osobistych względów
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:36   #105
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Britney lysa

to jest okropne....być gwiazdą a stać się ym..nie wiem jak nazwać pozycję Britney ...
z jednej strony mi jej szkoda z drugiej...mogłaby się wziąć w garść...
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:41   #106
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez anuleńka Pokaż wiadomość
nieiwem....tak samo jak żadna z nas nie wie jak jest z nią naprawde.Więc nie będe sie nad nią użalać,bo naprawde nie jest mi jej żal.Od zawsze chciała zwrócić na siebie uwage,byle czym...jak nie operacją plastyczną, to pocałunkiem z Madonną,teraz włosami..Czyli skandalem a nie pracą.
Poza tym uważam, że jeśli ktos postawi sobie pewna granice swojej prywatności to uda mu sie ją zachować i wtedy media nie wchodzą w jej życie z butami.
Nie sledze jej kariery i tak naprawde nie wiem czym chciala zwrocic na siebie uwage. Mimo wszystko wydaje mi sie, ze jej muzyka rowniez do tego sie przyczynila. Miala glos, spiewala ladnie, wiec nie powiedzialabym, ze tylko skandalami doszla do slawy.
A co do granicy swojej prywatnosci...zupelnie sie nie zgadzam...dziennikarze, paparazzi to osoby bez skrupulow. I nie wiem na czym mialaby polegac ta granica? Na nie pokazywaniu sie wsrod ludzi? zamknieciu sie w domu i nie wychodzeniu?
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 15:07   #107
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Nie sledze jej kariery i tak naprawde nie wiem czym chciala zwrocic na siebie uwage. Mimo wszystko wydaje mi sie, ze jej muzyka rowniez do tego sie przyczynila. Miala glos, spiewala ladnie, wiec nie powiedzialabym, ze tylko skandalami doszla do slawy.
A co do granicy swojej prywatnosci...zupelnie sie nie zgadzam...dziennikarze, paparazzi to osoby bez skrupulow. I nie wiem na czym mialaby polegac ta granica? Na nie pokazywaniu sie wsrod ludzi? zamknieciu sie w domu i nie wychodzeniu?
Co do tego jej 'ładnego głosu' to zupełnie sie nie zgodzę.Ona nie ma głosu.Jesli chcesz podjąc na ten temat dyskusje to najpierw obejrzyj na you tube jeden z jej koncertów na ŻYWO i wtedy sie wypowiedajmy ok?
A co do granicy...to moge podac przykład no Christiny Aguilery,Beyonce,Jessicy S czy reszty...czy paparezzi zrobiło im kiedyś zdjęcia jak pijane wychodziły z imprezy,ledwo na nogach?Jak rozkraczaja sie przezd fotoreporterami,lub traktuja dziecko jak dodatek?(i prawie je gubią pio drodze)może były wyjątki....ale napewno nie w takich częstych przypadkach.Britney moim zdaniem swoją kariere zawdzięcza prede wszytkim skandalom.A przeboje miała może i fajne ale co z tego...skoro głos w nich był poprawiany 100 razy w studio?
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 15:21   #108
*Jadis*
Raczkowanie
 
Avatar *Jadis*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 207
GG do *Jadis*
Dot.: Britney lysa

Czytałam jakiś czas temu ciekawy artykuł o Britney. Gdy była u szczytu sławy, czuwał nad nią cały sztab stylistów, specjalistów od wizerunku. Wszystko co mówiła, jak wyglądała, było zaplanowane (również "dziewictwo", które było wtedy bardzo na topie i taki wizerunek dobrze się sprzedawał). Ale kiedy wyszła za mąż, urodziła dzieci, przytyła, wszyscy ją opuścili. Nie była juz "dziewicą" i stało się to oczywiste, przytyła - nie była już tak "sexy" jak kiedyś, przestało się opłacac promowanie Britney Spears. Być może pozostawiona sama sobie przestała sobie radzić, bo media od razu rzuciły się na nią, zarzucając brak gustu, nadwagę, jej niedoskonałosci zostały obnażone. Pamiętam zdanie z tego artylułu, że Britney kiedyś była marzeniem, teraz stała się koszmarem.
*Jadis* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 15:31   #109
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez *Jadis* Pokaż wiadomość
Czytałam jakiś czas temu ciekawy artykuł o Britney. Gdy była u szczytu sławy, czuwał nad nią cały sztab stylistów, specjalistów od wizerunku. Wszystko co mówiła, jak wyglądała, było zaplanowane (również "dziewictwo", które było wtedy bardzo na topie i taki wizerunek dobrze się sprzedawał). Ale kiedy wyszła za mąż, urodziła dzieci, przytyła, wszyscy ją opuścili. Nie była juz "dziewicą" i stało się to oczywiste, przytyła - nie była już tak "sexy" jak kiedyś, przestało się opłacac promowanie Britney Spears. Być może pozostawiona sama sobie przestała sobie radzić, bo media od razu rzuciły się na nią, zarzucając brak gustu, nadwagę, jej niedoskonałosci zostały obnażone. Pamiętam zdanie z tego artylułu, że Britney kiedyś była marzeniem, teraz stała się koszmarem.
z tymi slowami musze sie zgodzic...
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 15:41   #110
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez anuleńka Pokaż wiadomość
Co do tego jej 'ładnego głosu' to zupełnie sie nie zgodzę.Ona nie ma głosu.Jesli chcesz podjąc na ten temat dyskusje to najpierw obejrzyj na you tube jeden z jej koncertów na ŻYWO i wtedy sie wypowiedajmy ok?
A co do granicy...to moge podac przykład no Christiny Aguilery,Beyonce,Jessicy S czy reszty...czy paparezzi zrobiło im kiedyś zdjęcia jak pijane wychodziły z imprezy,ledwo na nogach?Jak rozkraczaja sie przezd fotoreporterami,lub traktuja dziecko jak dodatek?(i prawie je gubią pio drodze)może były wyjątki....ale napewno nie w takich częstych przypadkach.Britney moim zdaniem swoją kariere zawdzięcza prede wszytkim skandalom.A przeboje miała może i fajne ale co z tego...skoro głos w nich był poprawiany 100 razy w studio?
No dobrze, ale co w zwiazku z tymi przykladami? To logiczne, ze paparazzi szuka skandalu i czegos co nie jest norma, a ze britney zdarzylo sie potknac w swoim zyciu i zorbic cos co nie ejst godne pochwaly nie oznacza, ze robila to pod publike. Paparazzi to wykorzystalo i zrobilo z tego wielka sensacje.
Poza tym ja piszac o tej granicy prywatnosci, o ktorej Ty wspomnialas nie odnioslam sie tylko do britney spears...mowilam ogolnie, po prostu taka granica jest niemozliwa. Spojrzmy chociazby na nasze polskie gwiazdy...
Ogladalam kiedys wywiad wlasnie z dziennikarzami - ich celem jest zdobycie skandalicznych i poruszajacych zdjec, niewazne jak...wazne by je miec.
A co do jej glosu. Kiedys widzialam nagaranie z czasow mlodosci Britney, glos miala bardzo donosny, naprawde sliczny jak na tak mlody wiek - dlatego tak a nie inaczej uwazam.
Oczywiscie Tobie wcale nie musi sie on podobac i mozesz sadzic, ze w Twoich oczach slawe zdobyla dzieki skandalom - ja tak nie uwazam, bo nie wglebialam sie w jej zycie prywatne, o zadnych skanadalach mi niewiadomo, jedynie co to jej tworczosc znam (choc to tez zbyt mocne slowo) i dzieki temu , ze kiedys tam uslyszalam ja w radiu to wiedzialam kim jest.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 15:44   #111
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Britney lysa

i to właśnie jest w tym przykre-najpierw wielka kariera,wszyscy ją uwielbiali(powiedzmy),mia ła miliony fanek,wszyscy zazdrościli jej urody,figury,miała wszystko co chciała,a teraz została skrzywdzona przez męża łajdaka,media zaczęły na nią naskakiwać,krytykować-nie dziwnie się,że nie wytrzymała...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 15:58   #112
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Britney lysa

[quote=elly2;3729061]No dobrze, ale co w zwiazku z tymi przykladami? To logiczne, ze paparazzi szuka skandalu i czegos co nie jest norma, a ze britney zdarzylo sie potknac w swoim zyciu i zorbic cos co nie ejst godne pochwaly nie oznacza, ze robila to pod publike. Paparazzi to wykorzystalo i zrobilo z tego wielka sensacje.
Poza tym ja piszac o tej granicy prywatnosci, o ktorej Ty wspomnialas nie odnioslam sie tylko do britney spears...mowilam ogolnie, po prostu taka granica jest niemozliwa. Spojrzmy chociazby na nasze polskie gwiazdy...
Ogladalam kiedys wywiad wlasnie z dziennikarzami - ich celem jest zdobycie skandalicznych i poruszajacych zdjec, niewazne jak...wazne by je miec.
A co do jej glosu. Kiedys widzialam nagaranie z czasow mlodosci Britney, glos miala bardzo donosny, naprawde sliczny jak na tak mlody wiek - dlatego tak a nie inaczej uwazam.
Oczywiscie Tobie wcale nie musi sie on podobac i mozesz sadzic, ze w Twoich oczach slawe zdobyla dzieki skandalom - ja tak nie uwazam, bo nie wglebialam sie w jej zycie prywatne, o zadnych skanadalach mi niewiadomo, jedynie co to jej tworczosc znam (choc to tez zbyt mocne slowo) i dzieki temu , ze kiedys tam uslyszalam ja w radiu to wiedzialam kim jest.[/quot


No prosze..z pierwszej części twojej wypowiedzi znów widzę, że Brit to biedna ofiara.A tylko papparazii sa wszytskiemu winni.
Nie widze dalszego sensu spierania sie o to.Obie wiemy swoje i niech tak zostanie.
A co do głosu to pisze o teraźniejszym, a nie o tym jak on brzmiał wtedy kiedy nikt jeszcze o niej nie słyszał.Bo jako dziecko brzmił on zupełnie inaczej.
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 15:59   #113
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
i to właśnie jest w tym przykre-najpierw wielka kariera,wszyscy ją uwielbiali(powiedzmy),mia ła miliony fanek,wszyscy zazdrościli jej urody,figury,miała wszystko co chciała,a teraz została skrzywdzona przez męża łajdaka,media zaczęły na nią naskakiwać,krytykować-nie dziwnie się,że nie wytrzymała...
ja tez sie nie dziwie ehhh
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 16:06   #114
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Britney lysa

Ktoś tu już napisał-nie ważne co mówią,ważne żeby mówili.

A może właśnie ?
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 16:11   #115
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez anuleńka Pokaż wiadomość
No prosze..z pierwszej części twojej wypowiedzi znów widzę, że Brit to biedna ofiara.A tylko papparazii sa wszytskiemu winni.
Nie widze dalszego sensu spierania sie o to.Obie wiemy swoje i niech tak zostanie.
A co do głosu to pisze o teraźniejszym, a nie o tym jak on brzmiał wtedy kiedy nikt jeszcze o niej nie słyszał.Bo jako dziecko brzmił on zupełnie inaczej.
Etam ja z nikogo ofiary nie robie, wlasciwie to sobie tlyko tak gdybam, bo ani Ty ani ja prawdy nie znamy.
A jesli znowu mowa o jej glosie, to chyba istnieje cos takeigo jak talent, albo sie go ma albo nie.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 16:14   #116
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez windykatorka Pokaż wiadomość
Wiesz mam dziwne wrażenie,że gdyby ją miała to by nie potrzebowała teraz pomocy.

I mam tu na myśli rodzinę z krwi i kości(z całkowitym wsparciem,współodczuwanie m i bezgraniczną miłością).

No właśnie Rambo-my jej nie pomożemy.
A jak na moje oko to ona teraz pomocy chyba nie potrzebuje.
Być może masz rację, być może jej nie masz- tak naprawdę o życiu Britney nie wiemy kompletnie nic.
Rodziny idealne nie istnieją, a pogubić można się i w tej bardzo kochającej.Ważne by w tym pogubieniu nie trwać.
"Na moje oko" jednak potrzebuje pomocy z zewnątrz, bo sama chyba straciła kontrolę nad tym co się z nią dzieje.
Śmieszne są btw te nasze dywagacje, takie odrealnione trochę
mam nadzieję że jakkolwiek potoczy się jej życie, w końcu się odnajdzie i spróbuje być matką dla swoich dzieci.
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 16:27   #117
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez sylwónia Pokaż wiadomość
Być może masz rację, być może jej nie masz- tak naprawdę o życiu Britney nie wiemy kompletnie nic.
Rodziny idealne nie istnieją, a pogubić można się i w tej bardzo kochającej.Ważne by w tym pogubieniu nie trwać.
"Na moje oko" jednak potrzebuje pomocy z zewnątrz, bo sama chyba straciła kontrolę nad tym co się z nią dzieje.
Śmieszne są btw te nasze dywagacje, takie odrealnione trochę
mam nadzieję że jakkolwiek potoczy się jej życie, w końcu się odnajdzie i spróbuje być matką dla swoich dzieci.
Tak świetne są - każda wysuwa własne wnioski,każda coś knuje i podejrzewa.
Gdy ktoś potrzebuje pomocy-trzeba mu jej udzielić.
Nie życzę dziewczynie źle-ale gdyby miało się to okazać kolejnym chwytem reklamowym(a na moje oko tak jest) to bym się nie zdziwiła.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 16:36   #118
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez sylwónia Pokaż wiadomość
Być może masz rację, być może jej nie masz- tak naprawdę o życiu Britney nie wiemy kompletnie nic.
Rodziny idealne nie istnieją, a pogubić można się i w tej bardzo kochającej.Ważne by w tym pogubieniu nie trwać.
"Na moje oko" jednak potrzebuje pomocy z zewnątrz, bo sama chyba straciła kontrolę nad tym co się z nią dzieje.
Śmieszne są btw te nasze dywagacje, takie odrealnione trochę
mam nadzieję że jakkolwiek potoczy się jej życie, w końcu się odnajdzie i spróbuje być matką dla swoich dzieci.
no wlasnie oby przynajmniej dla tych dizeci byla dobra matka i wziela sie w garsc
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 16:36   #119
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Britney lysa

Cytat:
Napisane przez windykatorka Pokaż wiadomość
Ktoś tu już napisał-nie ważne co mówią,ważne żeby mówili.

A może właśnie ?
możliwe,że to taki akt desperacji,żeby zwrócić na siebie uwagę...chociaż ostatnio pisało się i tak sporo o "imprezowaniu" Britney...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 17:20   #120
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Britney lysa

Wiecie co... Nie lubie Britney, ale zal mi jej, bo sie dziewczyna zagubila. Ale z drugiej strony jak ma tak slaba psychike, to po co sie wpycha w robienie z siebie gwiazdy...

Pozdrawiam
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.