Moja walka z tłuszczem! - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-13, 10:55   #1021
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Czesc dziewczyny tak sobie Was podczytuje i sie zastanawiam czy moge sie dolaczyc do waszego grona? Odkad pamietam bylam na dietach i cos mi sie wydaje ze chyba do konca zycia bede sie odchudzac.
Po raz drugi skonczylam pierwsza faze SB, wiec jak na razie moj plan na gubienie tluszczu jest jedzenie raz dziennie wegli np zytni chleb na sniadanie, na obiad jakies mieso zrobine w parowarze plus warzywa no i kolacja bialkowa. Do tego zaczelam dreptac na steperze na zmiane z cwiczeniami typu tae bo itp. Dzis robie chyba sobie dzien dziecka bo po ostatnim tae bo mam zakwasy wszedzie, nawet pod biustem co mi sie nigdy nie zdarzylo.
Swoich wymiarow nie znam bo nie zaopatrzylam sie w centymetr jeszcze. Waga wskazuje na 58kg przy wzroscie 160. Moja motywacja jade z swoim TŻ nad polskie morze gdzie bede sie pewnie dolowac jak bede patrzec na te smukle dziewczyny a swemu chlopowi chyba oczy zawiaze
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:10   #1022
fraufrau
Raczkowanie
 
Avatar fraufrau
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 45
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Witam serdecznie styska
__________________
Bardzo kiedyś: 81 kg
Kiedyś: 76 kg
Teraz: 72
Będzie: 63 kg
Pomóżcie fraufrau
fraufrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:19   #1023
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny tak sobie Was podczytuje i sie zastanawiam czy moge sie dolaczyc do waszego grona? Odkad pamietam bylam na dietach i cos mi sie wydaje ze chyba do konca zycia bede sie odchudzac.
Po raz drugi skonczylam pierwsza faze SB, wiec jak na razie moj plan na gubienie tluszczu jest jedzenie raz dziennie wegli np zytni chleb na sniadanie, na obiad jakies mieso zrobine w parowarze plus warzywa no i kolacja bialkowa. Do tego zaczelam dreptac na steperze na zmiane z cwiczeniami typu tae bo itp. Dzis robie chyba sobie dzien dziecka bo po ostatnim tae bo mam zakwasy wszedzie, nawet pod biustem co mi sie nigdy nie zdarzylo.
Swoich wymiarow nie znam bo nie zaopatrzylam sie w centymetr jeszcze. Waga wskazuje na 58kg przy wzroscie 160. Moja motywacja jade z swoim TŻ nad polskie morze gdzie bede sie pewnie dolowac jak bede patrzec na te smukle dziewczyny a swemu chlopowi chyba oczy zawiaze

Witam również
Tae-bo ćwiczyłaś wcześniej, czy może "ja" byłam inspiracją? Jaki masz filmik?
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:33   #1024
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Ja rowniez witam
Jakie wrazenia po tej diecie SB ??
Widzisz efekty?
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:59   #1025
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

O cholera... jestem po abs 8 i dwa ćwiczenia przeleżałam, bo nie dałam rady Strasznie mnie pieką mięśnie! Ale i tak jest lepiej, niż po tym "moim" sześciominutowym - po tym to miałam problemy z oddychaniem
Wy wytrzymujecie te 8 min? Jak tak, to respekt

Teraz lecę na tae-bo - dziś elementu kickboxingu 20 minut, no i pewnie dodam coś z innych filmów. Haaaiiii jaaa!
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 12:00   #1026
fraufrau
Raczkowanie
 
Avatar fraufrau
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 45
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Robie sobie dzień głodówki i zaczynam dziete od początku.
Mam nadzieje, że dzieki głodówce wypłucze żelki haribo z ciała ^^
__________________
Bardzo kiedyś: 81 kg
Kiedyś: 76 kg
Teraz: 72
Będzie: 63 kg
Pomóżcie fraufrau
fraufrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 12:05   #1027
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Frau, nie sądzę, raczej radziłabym jeść dzisiaj np. tylko warzywa, albo połowę porcji, a nie głodówka o samej wodzie...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 12:19   #1028
fraufrau
Raczkowanie
 
Avatar fraufrau
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 45
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

ale jak zrobie sobie głodówkę o samej wodzie to lepiej sie poczuje ^^
__________________
Bardzo kiedyś: 81 kg
Kiedyś: 76 kg
Teraz: 72
Będzie: 63 kg
Pomóżcie fraufrau
fraufrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 12:23   #1029
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

ale głodówka nie polega na piciu samej wody i nic Ci to nie pomoze, lepiej jakbys jadła dzisiaj normalnie i poćwiczyła więcej, a tak w ogóle misie haribo to moim zdaniem najbardziej dozwolona przekaska [w małych ilościach oczywiście]
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 13:20   #1030
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Tae-bo cwiczylam juz chyba z 3 lata temu. Potem przestalam stad teraz takie zakwasy. Co do cwiczen to mam jakis krotki ok 15 minutowy a drugi ok 30 minutowi gdzie sa cwiczenia na brzuch i nogi. Mialam jeszcze kiedys z tego cos ala kixboxing gdzie caly trening polegal na wymachach rak i nog.
Co do diety SB za pierwszym razem byly efekty ale potem i tak wrocilam do starych nawykow a teraz to chyba tylko zrzucilam 2kg ale nawet az tak bardzo roznicy nie widzialam, moze dlatego ze skusilam sie wtedy na piwa. Inna sprawa, ze rok temu mialam pewne problemy i chcialam odreagowac na nie chudnieciem wiec doszlo do tego ze nic nie jadlam procz plasterka szynki i jednego trojkacika serka oczywiscie light. Na szczescie w pore poznalam swojego obecnego TŻ-ta ktory to zaczal pomalu wciskac we mnie jedzenie dlatego tez znowu staram sie schudnac. Tak wiec podejrzewam, ze moje czeste sklonnosci do diet wplywaja na to, ze specjalne diety chyba na mnie nie dzialaja juz, wiec staram sie nadrabiac to cwiczeniami. Jak mina mi zakwasy zmusze sie jeszcze do biegania.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 13:20   #1031
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Niki dobrze mówi Jak ja kiedyś chciałam sobie trochę "pogłodówkować" to dietetycy-moderatorzy mi stanowczo odmawiali, mówiąc, że to głupota.
Sprawdź ile kalorii miały te żelki i poćwicz tyle, aby je chociaż trochę spalić - będziesz miała wtedy czyste sumienie i żołądek od żelek
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 13:26   #1032
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
Tae-bo cwiczylam juz chyba z 3 lata temu. Potem przestalam stad teraz takie zakwasy. Co do cwiczen to mam jakis krotki ok 15 minutowy a drugi ok 30 minutowi gdzie sa cwiczenia na brzuch i nogi. Mialam jeszcze kiedys z tego cos ala kixboxing gdzie caly trening polegal na wymachach rak i nog.
Co do diety SB za pierwszym razem byly efekty ale potem i tak wrocilam do starych nawykow a teraz to chyba tylko zrzucilam 2kg ale nawet az tak bardzo roznicy nie widzialam, moze dlatego ze skusilam sie wtedy na piwa. Inna sprawa, ze rok temu mialam pewne problemy i chcialam odreagowac na nie chudnieciem wiec doszlo do tego ze nic nie jadlam procz plasterka szynki i jednego trojkacika serka oczywiscie light. Na szczescie w pore poznalam swojego obecnego TŻ-ta ktory to zaczal pomalu wciskac we mnie jedzenie dlatego tez znowu staram sie schudnac. Tak wiec podejrzewam, ze moje czeste sklonnosci do diet wplywaja na to, ze specjalne diety chyba na mnie nie dzialaja juz, wiec staram sie nadrabiac to cwiczeniami. Jak mina mi zakwasy zmusze sie jeszcze do biegania.

O, to ciesze się, że mam koleżankę "po fachu" (notabene czy zauważyłyście, że mam skłonność do nadmiernego używanie cudzysłowia? ) Wymachiwanie rękami i nogami to właśnie to, co mi się w tym najbardziej podoba
Teraz jestem po tym rzekomym kickboxingu i nie podobał mi się. Wcale nie było tego wycisku, w ogóle grupa jakaś taka smętna (niektórzy dużo gorzej sobie radzili ode mnie) i mało powtórzeń. Musiałam "docisnąć" (i znowu cudzysłów ) ćwiczeniami na brzuch, nogi i pośladki. No i się wymęczyłam A teraz wcinam arbuza

A i jeszcze pytanie do ciebie, Styska - ile ćwiczyłaś wczesniej i jakie były rezultaty?

Edytowane przez Sate
Czas edycji: 2007-07-13 o 13:51
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 14:55   #1033
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Co tu taki zastój, laski?
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 16:27   #1034
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Sate Pokaż wiadomość
O cholera... jestem po abs 8 i dwa ćwiczenia przeleżałam, bo nie dałam rady Strasznie mnie pieką mięśnie! Ale i tak jest lepiej, niż po tym "moim" sześciominutowym - po tym to miałam problemy z oddychaniem
Wy wytrzymujecie te 8 min? Jak tak, to respekt

Teraz lecę na tae-bo - dziś elementu kickboxingu 20 minut, no i pewnie dodam coś z innych filmów. Haaaiiii jaaa!

8 minut abs to jedyne cwiczenia na brzuch ktore moge robic i ktore mnie nie nudza
Ja dzis tylko 8 minut abs i cwiczenia na posladki tomilee webb

Co do glodowki, uwazam ze to najwieksza glupota, sama przez to przechodzilam i takie cos tylko spowalnia metabolizm nic wiecej.
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 16:56   #1035
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Sate Pokaż wiadomość
A i jeszcze pytanie do ciebie, Styska - ile ćwiczyłaś wczesniej i jakie były rezultaty?
W sumie to nie pamietam dokladnie ile, ale wiem, ze na zmiane cwiczylam tae-bo, z pilatesem badz cwiczeniami z shape. Jak sie pojawial rezultat typu wieksza kondycja i ciut mniej cm to przychodzila sesja i koniec cwiczen i tak od nowa. Dodam, ze biore tabletki anty i ciezko jest mi tez przez nie rzucic kg chyba. Kiedys pamietam bralam Diane i moj trening polegal 3x w tyg silownia po 1h, z 2 razy biegi ok 30-45 min, plus gimnastyka w domu. Oczywiscie do tego jadlam troche mniej, duzo wody, zielonej herbatki i efekt zerowy. Jak rzucilam te tabletki to od razu spadlam z wagi nie bylam juz taka okragla i napuchnieta.
Zobacze co teraz przyjdzie mi po cwiczeniach, tabletki zmienione ale te angielskie jedzenie tez pewnie daje mi sie w boczki.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 17:46   #1036
hanusia222
Raczkowanie
 
Avatar hanusia222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 316
GG do hanusia222
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

A ja własnie wrocilam z rowerku.. sporo zrobilam km, z dieta dzis tez w miare... w poniedzialek się zważę! i świeże wymiary podam mam nadzieje, że nic nie przybyło i jadę dalej z dietą i ćwiczeniami i mam nadzieję, wagą w dół, bo taka przerwa była mi potrzebna. A teraz można dalej dawać z siebie maxa...
__________________
Uda się. W końcu musi!!
hanusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 18:44   #1037
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Ciesze sie Hania, ze wracasz i ze dalej nam bedziesz dawac dobry przyklad ide zjesc jabluszko.
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 21:04   #1038
hanusia222
Raczkowanie
 
Avatar hanusia222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 316
GG do hanusia222
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Wiesz peunta prawde mowiac to sie troche przestraszylam jak 5 kg w ciagu tygodnia zgubilam i dlatego postanowilam sobie ustabilizowac wage... bo sorry to nie jest sztuka tylko zgubic ale i to utrzymac i sadze ze utrzymac mi sie udalo a teraz pora w dalsza droge ruszac...
__________________
Uda się. W końcu musi!!
hanusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 21:16   #1039
hanusia222
Raczkowanie
 
Avatar hanusia222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 316
GG do hanusia222
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Wiesz peunta prawde mowiac to sie troche przestraszylam jak 5 kg w ciagu tygodnia zgubilam i dlatego postanowilam sobie ustabilizowac wage... bo sorry to nie jest sztuka tylko zgubic ale i to utrzymac i sadze ze utrzymac mi sie udalo a teraz pora w dalsza droge ruszac...
__________________
Uda się. W końcu musi!!
hanusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 21:40   #1040
asia19211
Przyczajenie
 
Avatar asia19211
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Witam kochane po mojej długiej nieobecności Mam nadzieje ze mnie pamietacie ??Jestem z siebie dumna Przed chwilka skonczylam cwczenia tea-bo te 8 min. bylo dla mnie naprawde ciężkie Stwierdzam ze musze za siebie sie wziasc bo juz nie chce byc GRUBAJestem na siebie zła w tej chwili bo tak naprawde to ja sie do takiego stanu doprowadziłam w tej chwili jest mi z tym naprawde zle.. i chce to zmienic raz na zawsze..Wczoraj miałam jeden z gorszych dni.. na dodoatek stary sie czepiał bez powodu .. i to jak zwykle skierowało moje myślenie ze jestem do niczego,,, ze mam tego dosycNo dobra ale postanowilam nie uzalac sie nad soba teraz juz wiem ze moj ojciec nigdy sie nie zmieniDobrze ze mam moja ukochana mameWczoraj zaczełam robic brzuszki .. dzisiaj jeszcze do tego dołozyłam tea-bo noi dzisiaj tez brzuszki.. przed wczoraj bylam na treningu bylam padnieta jak wrocilam ale chce miec jak najmniej wolnego czasu na jedzenie ...Jejku.. jak dobzre ze mam wasPraktycznie sie nie znamy a ja czuje sie lepiej jak napisze tutaj posta z moimi przezyciami,, uczuciami poprostu sie wam wyżale.. bo wiem ze mnie nie wysmiejecie bo macie podobne problemy jak ja .... Ja naprawce nie potrafie siebie zakceptowac Tak bardzo chciałabym byc nie tyle ze chyda ale zebym zakceptowala sama siebie zebym sie czuła dobrze w swoim cieleNo nic dziewczyny ja sie z wami zegnam zaniedługo zaglądne tu do was.. buziaczki i mile spędzonego czasu w wakacje
asia19211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 21:49   #1041
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez hanusia222 Pokaż wiadomość
Wiesz peunta prawde mowiac to sie troche przestraszylam jak 5 kg w ciagu tygodnia zgubilam i dlatego postanowilam sobie ustabilizowac wage... bo sorry to nie jest sztuka tylko zgubic ale i to utrzymac i sadze ze utrzymac mi sie udalo a teraz pora w dalsza droge ruszac...
no 5kg w tydzien to nie jest dobre tempo, dobrze ze sobie ustabilizowalas to. ja sie wlasnie tego boje po skonczeniu odchudzania ze bedzie ciezko utrzymac wage... eh. co my musimy przezywac zeby byc "zgrabna" i piekna i powabna

Cytat:
Napisane przez asia19211 Pokaż wiadomość
Witam kochane po mojej długiej nieobecności Mam nadzieje ze mnie pamietacie ??Jestem z siebie dumna Przed chwilka skonczylam cwczenia tea-bo te 8 min. bylo dla mnie naprawde ciężkie Stwierdzam ze musze za siebie sie wziasc bo juz nie chce byc GRUBAJestem na siebie zła w tej chwili bo tak naprawde to ja sie do takiego stanu doprowadziłam w tej chwili jest mi z tym naprawde zle.. i chce to zmienic raz na zawsze..Wczoraj miałam jeden z gorszych dni.. na dodoatek stary sie czepiał bez powodu .. i to jak zwykle skierowało moje myślenie ze jestem do niczego,,, ze mam tego dosycNo dobra ale postanowilam nie uzalac sie nad soba teraz juz wiem ze moj ojciec nigdy sie nie zmieniDobrze ze mam moja ukochana mameWczoraj zaczełam robic brzuszki .. dzisiaj jeszcze do tego dołozyłam tea-bo noi dzisiaj tez brzuszki.. przed wczoraj bylam na treningu bylam padnieta jak wrocilam ale chce miec jak najmniej wolnego czasu na jedzenie ...Jejku.. jak dobzre ze mam wasPraktycznie sie nie znamy a ja czuje sie lepiej jak napisze tutaj posta z moimi przezyciami,, uczuciami poprostu sie wam wyżale.. bo wiem ze mnie nie wysmiejecie bo macie podobne problemy jak ja .... Ja naprawce nie potrafie siebie zakceptowac Tak bardzo chciałabym byc nie tyle ze chyda ale zebym zakceptowala sama siebie zebym sie czuła dobrze w swoim cieleNo nic dziewczyny ja sie z wami zegnam zaniedługo zaglądne tu do was.. buziaczki i mile spędzonego czasu w wakacje
witaj z powrotem... dobrze ze zaczelas cwiczenia. ja tez to robie i tez mi jest doisc ciezko. tak jak ten facet mowi z filmiku: trzeba sobie wyrobic wlasdne tempo. pozniej bedzie lzej. ja dzis nie robilam ale jutro sie postaram zrobic te 8 minut. bedzie dobrze, tylko trzeba sie wziac w garsc

EDIT: yyy cos mi sie pomylilo myslalam ze chodzi o abs a tu chodzilo o tae bo
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 06:35   #1042
hanusia222
Raczkowanie
 
Avatar hanusia222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 316
GG do hanusia222
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
no 5kg w tydzien to nie jest dobre tempo, dobrze ze sobie ustabilizowalas to. ja sie wlasnie tego boje po skonczeniu odchudzania ze bedzie ciezko utrzymac wage... eh. co my musimy przezywac zeby byc "zgrabna" i piekna i powabna
Hmmm to moze Puenta kiedy dojdziesz do 70 kg zrob tak jak ja ze 2-3 tygodnie pozostan przy jednej wadze???? To pomaga naprawde.... a potem znow jest latwiej zrzucac kilogramy.
__________________
Uda się. W końcu musi!!
hanusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 09:31   #1043
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez asia19211 Pokaż wiadomość
Witam kochane po mojej długiej nieobecności Mam nadzieje ze mnie pamietacie ??Jestem z siebie dumna Przed chwilka skonczylam cwczenia tea-bo te 8 min. bylo dla mnie naprawde ciężkie Stwierdzam ze musze za siebie sie wziasc bo juz nie chce byc GRUBAJestem na siebie zła w tej chwili bo tak naprawde to ja sie do takiego stanu doprowadziłam w tej chwili jest mi z tym naprawde zle.. i chce to zmienic raz na zawsze..Wczoraj miałam jeden z gorszych dni.. na dodoatek stary sie czepiał bez powodu .. i to jak zwykle skierowało moje myślenie ze jestem do niczego,,, ze mam tego dosycNo dobra ale postanowilam nie uzalac sie nad soba teraz juz wiem ze moj ojciec nigdy sie nie zmieniDobrze ze mam moja ukochana mameWczoraj zaczełam robic brzuszki .. dzisiaj jeszcze do tego dołozyłam tea-bo noi dzisiaj tez brzuszki.. przed wczoraj bylam na treningu bylam padnieta jak wrocilam ale chce miec jak najmniej wolnego czasu na jedzenie ...Jejku.. jak dobzre ze mam wasPraktycznie sie nie znamy a ja czuje sie lepiej jak napisze tutaj posta z moimi przezyciami,, uczuciami poprostu sie wam wyżale.. bo wiem ze mnie nie wysmiejecie bo macie podobne problemy jak ja .... Ja naprawce nie potrafie siebie zakceptowac Tak bardzo chciałabym byc nie tyle ze chyda ale zebym zakceptowala sama siebie zebym sie czuła dobrze w swoim cieleNo nic dziewczyny ja sie z wami zegnam zaniedługo zaglądne tu do was.. buziaczki i mile spędzonego czasu w wakacje

Nie przejmuj się, że na razie ci nie wychodzi! Ja miałam to samo, a teraz te 8 min to dla mnie nic i śmigam do 40 min! Nim się obejrzysz, będziesz miała tak samo Powodzenia!
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 10:48   #1044
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez hanusia222 Pokaż wiadomość
Hmmm to moze Puenta kiedy dojdziesz do 70 kg zrob tak jak ja ze 2-3 tygodnie pozostan przy jednej wadze???? To pomaga naprawde.... a potem znow jest latwiej zrzucac kilogramy.
Haniu ja tak wlasnie planuje bo chce ostatecznie dobic do 65kg i koniec wiem ze to wystarczy i ze bede wygladac ok, bo ja nie wygladam na swoja wage jestem grubokoscista a i moj chlopak bedzie mial sile przeniesc mnie przez prog tzn mam nadzieje ze da rade
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 11:48   #1045
hanusia222
Raczkowanie
 
Avatar hanusia222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 316
GG do hanusia222
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Wiem rozumiem, tylko mi chgodzi wlasnie np. teraz bys mogla w trakcie diety... bo potem latwiej jest schudnąc i w ogole... To jest dosc zdrowe taka przerwe zrobic
__________________
Uda się. W końcu musi!!
hanusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 11:59   #1046
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Jezu, dziewczyny, tak sobie patrze na te wasze statystyki i się zorientowałam, że Hania i Puenta schudły już ponad 10 kilo Moje marzenie...
Zaczyna mnie strasznie irytować fakt, że nie mam wagi Jestem cholernie ciekawa ile teraz ważę... Chyba zacznę staruszkom truć głowę o wagę
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 12:33   #1047
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

a ja dzis ide na rower z kolezanka ale fajnie. postaram sie ja wyciagnac na 45 km oby tylko chciala
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 12:44   #1048
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
a ja dzis ide na rower z kolezanka ale fajnie. postaram sie ja wyciagnac na 45 km oby tylko chciala

jejku, podziwiam Cię. 45 km?!
ja niestety nie mam z kim jeździć rowerkiem, a szkoda, bo bardzo lubię
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 12:55   #1049
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
jejku, podziwiam Cię. 45 km?!
ja niestety nie mam z kim jeździć rowerkiem, a szkoda, bo bardzo lubię
jasne, to naprawde nie jest tak duzo jak sie wydaje. jesli jedziesz chociazby 15km/h to niecale 3 godzinki na oko. kiedys jak sama jechalam to w 2 godziny obrocilam
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 14:52   #1050
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

30 min baaaardzo intensywnego treningu zaliczone. Okazało się, że ten pierwszy filmik, który miałam (z lat 80-tych) jest o wiele cięższy od tych z 2004 roku, nawet od tego z dopiskiem 'extreme' Ale i tak zdecydowanie lepiej sobie radzę, niż na początku - pamiętam jak przerywałam ćwiczenia w połowie zipiąc ze zmęczenia - a teraz wciąż zipię, ale już nie przerywam
Tego "ostrego" traningu jest aż 50 min Ciekawe czy uda mi się kiedyś dotrwać do końca
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.