Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-17, 17:42   #2761
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Myślę że jeżeli Bartek jest dobrym pracownikiem to są szanse że sprawa rozejdzie się po kościach, bo pracodawca może pokieruje się tymi argumentami zdroworozsądkowymi zamiast przepisami, albo skończy się na upomnieniu. Tyle że nie da się ukryć że robienie czegoś co nie jest dozwolone i chwalenie się tym w internecie zbyt mądre nie jest. Wcześniej jakaś vlogerka, czasem nie Julia? nagrała vloga w którym woziła dzieci samochodem nie mając prawa jazdy, później to skasowała ale i tak największym problemem było że się źli ludzie czepiają, zresztą oczywiście mając rację.

Dodatkowo Bogusia miała możliwość wybrnięcia z sytuacji - powiedzieć że to stare zdjęcie (skoro było coś o powtórce urodzin), usunąć to jak najszybciej, ogólnie pozbyć się dowodów. Zamiast tego brnie w komentarzach w przyznawanie się do wszystkiego i obciążanie Bartka.

Sprostowanie: NIE JULIA. ANDZIAKS.

Edytowane przez 201606270916
Czas edycji: 2016-04-17 o 19:19
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 17:47   #2762
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Podziwiam Szusz, że nie jest załamana, ja bym ryczała w poduszkę.
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 17:47   #2763
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
No słuchajcie, nie wiem jaki zakład musiałabym przegrać, żeby pozwolić zrobić sobie z brwiami to co Szusz...Przecież naturalnie miała ciemne, grube i gęste, więc po co jej to? I jakoś ciężko mi uwierzyć, że to całkowicie blednie,ale nigdy nie interesowałam się makijażem permanentnym - wydaje mi się czymś przerażającym

W scenie kiedy miała na sobie różowy szlafrok w grochy, a na twarzy te czarne brwiszcza, miałam wrażenie że oglądam jakiś prank ;P
Z tego, co widziałam we fragmentach dwóch ostatnich filmów to jej brwi były już po jednym permanentnym makijażu. No więc nie wiem, czy ma ciemne i gęste naturalnie? Chociaż może w tym filmie mówi, że idzie pierwszy raz, tylko rzuciłam okiem na twarz.
W każdym razie w najnowszy filmiku jak dla mnie tragedii nie ma i sama mam dziś podobne xD (jestem świeżo po domowej hennie, niestety u mnie już po dzisiejszym myciu się będzie lipa) Nikt mi się na brwi nie patrzy, uwielbiam bardzo ciemne rzęsy i mam jasną oprawę oczu (rzęsy i brwi są wręcz białe, mimo mysiego blondu na głowie).

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 17:48   #2764
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Myślę że jeżeli Bartek jest dobrym pracownikiem to są szanse że sprawa rozejdzie się po kościach, bo pracodawca może pokieruje się tymi argumentami zdroworozsądkowymi zamiast przepisami, albo skończy się na upomnieniu. Tyle że nie da się ukryć że robienie czegoś co nie jest dozwolone i chwalenie się tym w internecie zbyt mądre nie jest. Wcześniej jakaś vlogerka, czasem nie Julia? nagrała vloga w którym woziła dzieci samochodem nie mając prawa jazdy, później to skasowała ale i tak największym problemem było że się źli ludzie czepiają, zresztą oczywiście mając rację.

Dodatkowo Bogusia miała możliwość wybrnięcia z sytuacji - powiedzieć że to stare zdjęcie (skoro było coś o powtórce urodzin), usunąć to jak najszybciej, ogólnie pozbyć się dowodów. Zamiast tego brnie w komentarzach w przyznawanie się do wszystkiego i obciążanie Bartka.
Ale pracodawca nie ma tu za wiele do powiedzenia. W końcu L4 idzie z ZUSu i to on kontroluje, nie pracodawca. Edit: Chociaż wróć, do miesiąca płaci chyba firma.

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2016-04-17 o 17:51
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 17:50   #2765
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ale pracodawca nie ma tu za wiele do powiedzenia. W końcu L4 idzie z ZUSu i to on kontroluje, nie pracodawca.
No wlasnie chyba nie, 1 dzien idzie od pracodawcy z kieszeni, jak ktos tu dobrze przypomnial, maja chyba prawo do dyscyplinarki albo jesli maja ocene okresowa i premie no to mozna sie z tym pozegnac.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 17:51   #2766
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Przychodzę do Was z nowym niebem w gębie. Batonik wedla z serii Karmelove, wersja mleczna. O mamo. Słony, słodki, zaj.ebiaszczy.

Znalazłam zdjęcie w internetach, blog czekosfera:
http://czekosfera.blog.pl/wp-content...iles/5/2ka.jpg
Łoo, czekolada jest pyszna, mam nadzieję, że dorwę gdzieś tego batonika.


Trafiłam dziś na tę dziewczynę. Kupiła paski wybielające na Aliexpress. Odważnie
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 17:52   #2767
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

esu jestem tak do tylu z praca, znowu weekend przerabany, mam taka straszna ochote wyjsc do tego superpharmu i przepichcic troche kasy, ale ugrzezlam totalnie

Edytowane przez 201604250941
Czas edycji: 2016-04-17 o 17:55
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 17:52   #2768
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Dziołszki jakie są Wasze ulubione miejsca/miasta nad polskim morzem? Proszę o odpowiedzi
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 17:53   #2769
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ale pracodawca nie ma tu za wiele do powiedzenia. W końcu L4 idzie z ZUSu i to on kontroluje, nie pracodawca.
Przez 33 dni od pracodawcy. Poza tym nawet jeśli Bartek wszedł już w okres w którym ZUS mu płaci - nie musi być to z automatu związane z wyrzuceniem go z pracy, tylko np. z niewypłaceniem kasy za niesłusznie zdaniem ZUS pobrane wynagrodzenie.

Sprawa jest dość trudna, bo podczas chorobowego nie można robić niczego co utrudnia lub uniemożliwia powrót do zdrowia. Jeżeli ma coś z nogą to niech nawet ma ten wpis że może chodzić - ale łatwo można uznać że za długie spacery przeciążają nogę i nie służą temu powrotowi do zdrowia a iść to mógł sobie na rehabilitację a nie do knajpy. Z ręką byłoby mu łatwiej się wykręcić.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 17:54   #2770
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
No wlasnie chyba nie, 1 dzien idzie od pracodawcy z kieszeni, jak ktos tu dobrze przypomnial, maja chyba prawo do dyscyplinarki albo jesli maja ocene okresowa i premie no to mozna sie z tym pozegnac.
Racja, mój błąd - pewnie przez to, że jak byłam w ciąży na L4 ZUS siadł na firmie, w której pracowałam i na zmianę z księgową byłam wzywana na kontrolę.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 17:56   #2771
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
To tak szybko nie zblednie, miała fajne brwi i zrobila sobie krzywdę, ale to jej wybór.
Jezu weszlam obczaic ona wygląda... ona nie wygląda tz mi kazal wylączyc filmik, bo nie moze patrzec i zapowiedzial, ze kiedys znienacka zmieni mi w telefonie zdjęcie przypisane do niego na szusz w tej wersji przeczytalam na stronie jakiegos salonu, ze w ciągu 7 dni naskórek się złuszczy i wtedy nalezy zrobic ewentualne poprawki, no nie wiem, na razie szusz wygląda traaagiiicznie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 17:56   #2772
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Czy to są hipotetyczne rozważania, czy faktycznie zrobili coś niewłaściwego ?
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 17:57   #2773
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziołszki jakie są Wasze ulubione miejsca/miasta nad polskim morzem? Proszę o odpowiedzi
Miedzywodzie
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Racja, mój błąd - pewnie przez to, że jak byłam w ciąży na L4 ZUS siadł na firmie, w której pracowałam i na zmianę z księgową byłam wzywana na kontrolę.
łaah, no przykrecili srube ostatnio, nie ma co[
tez sie kopnelam wczesniej, z automatu mysle o skladce chorobowej
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 17:59   #2774
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ale pracodawca nie ma tu za wiele do powiedzenia. W końcu L4 idzie z ZUSu i to on kontroluje, nie pracodawca. Edit: Chociaż wróć, do miesiąca płaci chyba firma.
Najczęściej jednak pracodawca zwraca się do ZUS o kontrolę zasadności zwolnienia (opłaca pierwsze 33/14 dni), a w przypadku zwolnień krótkoterminowych, bardzo ciężko jest dowieść, że są one "lewe".
P.S. Coraz częściej odnoszę wrażenie, że ludzie naprawdę nie mają własnego życia i z d..y się czepiają. Może oczekują, że wklei skan zwolnienia, żeby było wiadomo, że może chodzić
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:04   #2775
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziołszki jakie są Wasze ulubione miejsca/miasta nad polskim morzem? Proszę o odpowiedzi
Sopot, ale bron bogu w sezonie.
W Gdańsku mieszkam od 21 lat, więc trudno mi obiektywnie się nim zachwycać, ale na starówce jestem przynajmniej raz w tygodniu

Żałuję, że nie ma tutaj takich pięknych budowli, wszystko przerobione na pastelkupe.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:07   #2776
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Sopot, ale bron bogu w sezonie.
W Gdańsku mieszkam od 21 lat, więc trudno mi obiektywnie się nim zachwycać, ale na starówce jestem przynajmniej raz w tygodniu

Żałuję, że nie ma tutaj takich pięknych budowli, wszystko przerobione na pastelkupe.
Właśnie chciałam dopytać o jakieś betonowe straszydła na polskim wybrzeżu.
Sporo tu chyba dziewczyn z tego rejonu, a ja chciałam sobie zaplanować awaryjne wakacje właśnie w tej częsci kraju, ale oczywiście muszę mamierzyć bloczyska i kopuły jakieś wielkie.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:10   #2777
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

eh Munia ja walnełam trójmiasto, a przecież jest tyle innych pięknych miejsc nad morzem!! Po prostu nie wyobrażam sobie Ciebie na wakacjach w jakiejś mniejszej miejscowości

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam dopytać o jakieś betonowe straszydła na polskim wybrzeżu.
Sporo tu chyba dziewczyn z tego rejonu, a ja chciałam sobie zaplanować awaryjne wakacje właśnie w tej częsci kraju, ale oczywiście muszę mamierzyć bloczyska i kopuły jakieś wielkie.
falowce, Zieleniak... i tyle. Marnie u nas z takimi brzydalami.
Ja jaram się jeszcze takimi rozwalającymi się kamienicami we Wrzeszczu np I na starówce też można znaleźć niezłe okazy.
A i polecam zobaczyć budynek konsulatu Chin. Cudownie przerobiona typowa willa, która zachowała swój dawny styl, ale Chinczycy tak dodali swojego smaczku.. No chyba mój ulubiony budynek.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:11   #2778
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
eh Munia ja walnełam trójmiasto, a przecież jest tyle innych pięknych miejsc nad morzem!! Po prostu nie wyobrażam sobie Ciebie na wakacjach w jakiejś mniejszej miejscowości
Lubię też mniejsze, czasami potrzebuję, tym bardziej, że w mniejszych czasem perełki się znajdą z dzieciństwa wspominam dobrze malutkie Łazy nad morzem, było super! Ale teraz pewnie bym się trochę nudziła, jeśli to byloby dłużej niż dwa noclegi. Nie ukrywam, że Gdynia i Gdańsk mi gdzieś tam się same wpisują na listę, ale chcę poznać inne propozycje
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:11   #2779
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Munka ja mam mega sentyment do Jelitkowa, a kawałek dalej masz falowce
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 18:14   #2780
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam dopytać o jakieś betonowe straszydła na polskim wybrzeżu.
Sporo tu chyba dziewczyn z tego rejonu, a ja chciałam sobie zaplanować awaryjne wakacje właśnie w tej częsci kraju, ale oczywiście muszę mamierzyć bloczyska i kopuły jakieś wielkie.
nie wiem czy to na serio, ale najbrzydsze bloczyska i ogolnie tradżedi to Międzyzdroje, jest buda z kebabem na budzie, wszystko oblepione reklamami, żaden skrawek przestrzeni sie nie marnuje
postawili nowy ladny hotel i juz ma przed soba 5 bud z zapiekankami
beton, no to chyba Trzęsacz i to nowe coś, w Swinoujsciu i Kolobrzegu masz falochrony
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:15   #2781
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Nie ogladam tej ani tej, ale z tego co tu widze, co piszecie, mam tylko jeden wniosek - sa po prostu malo sprytne. Zeby pewnych powtarzajacych sie schematow hejtu nie przewidziec, trzeba chyba nie widziec czubka wlasnego nosa, wszelkie kwestie ekonomiczne to zawsze byl najgrozniejszy temat, a oni sie tak o przyznali do wyłudzenia.
Tez fakt.
Generalnie Bogusia mam wrazenie jest za mocno entuzjastyczna, chcialaby wszystko co ja cieszy pokaza swiatu. Bez przemyslenia tego.




Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Myślę że jeżeli Bartek jest dobrym pracownikiem to są szanse że sprawa rozejdzie się po kościach, bo pracodawca może pokieruje się tymi argumentami zdroworozsądkowymi zamiast przepisami, albo skończy się na upomnieniu. Tyle że nie da się ukryć że robienie czegoś co nie jest dozwolone i chwalenie się tym w internecie zbyt mądre nie jest. Wcześniej jakaś vlogerka, czasem nie Julia? nagrała vloga w którym woziła dzieci samochodem nie mając prawa jazdy, później to skasowała ale i tak największym problemem było że się źli ludzie czepiają, zresztą oczywiście mając rację.

Dodatkowo Bogusia miała możliwość wybrnięcia z sytuacji - powiedzieć że to stare zdjęcie (skoro było coś o powtórce urodzin), usunąć to jak najszybciej, ogólnie pozbyć się dowodów. Zamiast tego brnie w komentarzach w przyznawanie się do wszystkiego i obciążanie Bartka.

to andziaks




Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziołszki jakie są Wasze ulubione miejsca/miasta nad polskim morzem? Proszę o odpowiedzi
Ja kocham Mierzeje Wislana , IMO tam sa najlepsze plaze i w ogole jest piekna. Turystycznie tez calkiem ciekawa, np w Sztutowie jest byly oboz koncentracyjny.
Jesli bys jednak wybrala Trojmiasto - mam wejscie do srodka falowca, pamietaj

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2016-04-17 o 18:18
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:16   #2782
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Munka ja mam mega sentyment do Jelitkowa, a kawałek dalej masz falowce
Moim zdaniem Jelitkowo do plażowania nadaję się średniawo.. Tłum przeokropny.
Ja najbardziej lubię Stogi. Oddalone od miasta, mniej osób. Można poświecić trochę czasu na spacer i mieć plażę tylko dla siebie
(tylko nie przybliżać się zbytnio do portu, bo po drodze plaża nudystów- byłam i widziałam
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:19   #2783
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Jelitkowo do plażowania nadaję się średniawo.. Tłum przeokropny.
Ja najbardziej lubię Stogi. Oddalone od miasta, mniej osób. Można poświecić trochę czasu na spacer i mieć plażę tylko dla siebie
(tylko nie przybliżać się zbytnio do portu, bo po drodze plaża nudystów- byłam i widziałam
Tz stancjowal 5min od petli na Jelitkowie wiec zazwyczaj spacery odbywaly sie poza sezonem molo w Brzeźnie tez spoko. Stogi tez ogolnie jak najdalej od Sopotu
Gdynia tez super.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:22   #2784
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Tz stancjowal 5min od petli na Jelitkowie wiec zazwyczaj spacery odbywaly sie poza sezonem molo w Brzeźnie tez spoko. Stogi tez ogolnie jak najdalej od Sopotu
Gdynia tez super.
Mój facet od 10 lat pracuje na plażach jako ratownik, więc odkąd z nim jestem to bywalam tam często (bo wczesniej jakos sama sie nie wybieralam nad bałtyk, wolalam jezioro), I stwierdzam, ze polskie plaze to dramat
Fajnie jest tez na wyspie sobieszewskiej, tylko plaza przy bardziej otwartym morzu, no ale pieknie.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:26   #2785
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Tz stancjowal 5min od petli na Jelitkowie wiec zazwyczaj spacery odbywaly sie poza sezonem molo w Brzeźnie tez spoko. Stogi tez ogolnie jak najdalej od Sopotu
Gdynia tez super.
uh, Sopotu nie cierpie ;_; ale za to mieszkam bardzo blisko mola w brzeznie i lubie bardzo te okolice
Munkaa z dzielnic spodobaloby ci sie przymorze (Falowce, Okrąglak), Zaspa, Nowy Port i Żabianka, tak mysle
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:26   #2786
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

pamietam jak ostatnio bylam nad morzem, byla jakos 7 rano a plaza juz cala uslana parawanami na szerokosc jakichs 200 metrow, mimo, ze ludzi nie bylo....
az mnie po januszowemu korci wtedy im takie parawany powyciagac i zlozyc w jedno miejsce, dziwne, ze nie ma jakichs sluzb od tego
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:27   #2787
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Ja też lubię usta Karoliny i do tego uważam, że są dopasowane do twarzy
Na pewno lepsze niz Olfy. Loli usta jeszcze ujda, widac ze powiekszane, ale akceptowalnie. Karoliny sa naprawde ok.
Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ona z tymi niezagojonymi czornymi jak wungiel brwiami wybrała się się na niezbędne zakupy do HMu po letni mini kombinezon? WTF?
Mysle, ze "czarnymi jak wungiel" to za malo, zeby je opisac

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
Juz trochę niedobrze mi się robi od tych wszystkich filmów na temat hejtów.
Same here

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
Podziwiam Szusz, że nie jest załamana, ja bym ryczała w poduszkę.
Ja tez Chcialam to napisac. Te brwi sa po prostu tragiczne, jakby ktos po pijaku markerem zrobil.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jezu weszlam obczaic ona wygląda... ona nie wygląda tz mi kazal wylączyc filmik, bo nie moze patrzec i zapowiedzial, ze kiedys znienacka zmieni mi w telefonie zdjęcie przypisane do niego na szusz w tej wersji przeczytalam na stronie jakiegos salonu, ze w ciągu 7 dni naskórek się złuszczy i wtedy nalezy zrobic ewentualne poprawki, no nie wiem, na razie szusz wygląda traaagiiicznie
Juz kocham ten pomysl
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:29   #2788
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Moja koleżanka z uczelni zrobiła sobie kiedyś takie brwi Po kilku miesiącach nieco zblakły ale początkowy efekt był równie zły.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:30   #2789
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Wszystko tylko nie Mielno. Ja lubię Darłówko, Kołobrzeg i okolice oraz Łebę.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 18:30   #2790
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;59081456]Na pewno lepsze niz Olfy. Loli usta jeszcze ujda, widac ze powiekszane, ale akceptowalnie. Karoliny sa naprawde ok.

Mysle, ze "czarnymi jak wungiel" to za malo, zeby je opisac


Same here


Ja tez Chcialam to napisac. Te brwi sa po prostu tragiczne, jakby ktos po pijaku markerem zrobil.


Juz kocham ten pomysl [/QUOTE]

Mnie te brwi, poza tym, że są przesadnie czarne, wydają się nienaturalnie duże. Tak ma być?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.