Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-22, 15:43   #1
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000

Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.


Mam, problem. Może niektórym z was może wydać się banalny, ale mnie po prostu nosi. Otóż wygląda to tak: przez rok pracowałam w pewnym zakładzie, pracuje tam kilku młodych (19-20 lat chłopaków) przez pewniem czas jakieś głupki męczyli mnie sygnałami. Potrafili zadzwonić o 24 albo o 3.30 rano. i cały czas dwa takie same numery. Wkońcu dowiedziałam się, że to jeden taki właśnie ten młody uczeń. Dowiedziałm się na policji, że jak ałoże skargę, to oni zostaną ukarani grzywną po 300 zł. Powiedziałam o tej sprawie szefowi, bo nie chciałam dodatkowych problemów, no i sprawa się skończyła. To było jakieś 4 mies temu i już tam nie pracuję, bo mi się skońćzyłą umowa, a byłam tylko na zastępstwo.
Tak myślałam, bo wczoraj o 24.30 znów sygnał z jednego z tych numerów, a przed pięcioma minutami kolejny
Jestem taka wściekła, że jak bym spotkała tych kolesi to bym zabiła. Tzn, tylko wiem na pewno o jednym a który to drugi to się domyślam, nie mieszkają w mojej miejscowości.
Doradźcie mi coś, myślałam, żeby go "łapać" jak będzie puszczał sygnały, ale teraz każdy ma naliczanie sekundowe. A może kupić jakąś kartę i też mu puszczać sygnały, no ale do czego to zaprowadzi?
Nie chcę na razie mówić TŻ, bo już wtedy był wściekły, jeszcze sobie kłopotu narobi, bo obiję któregoś.
No i co ja mam robić?
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 15:48   #2
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Mam 1 ale skuteczna metode z jakiej korzystalam -policja badz zmiana numeru.A na noc wylanczac komorke lub sciszac.Pozdrawiam
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 15:49   #3
Paris
Zadomowienie
 
Avatar Paris
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 012
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Tak, chyba zmiana numeru będzie najlepsza Teraz karty startowe (czy jak to się tam nazywa ) nie są takie drogie
__________________
That's life, that's what all the people say.
You're riding high in April,
Shot down in May
But I know I'm gonna change that tune,
When I'm back on top, back on top in June...
Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 15:51   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Złóz skarge.
wylacz sygnal
zmien nr tel.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 15:51   #5
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Mam, problem. Może niektórym z was może wydać się banalny, ale mnie po prostu nosi. Otóż wygląda to tak: przez rok pracowałam w pewnym zakładzie, pracuje tam kilku młodych (19-20 lat chłopaków) przez pewniem czas jakieś głupki męczyli mnie sygnałami. Potrafili zadzwonić o 24 albo o 3.30 rano. i cały czas dwa takie same numery. Wkońcu dowiedziałam się, że to jeden taki właśnie ten młody uczeń. Dowiedziałm się na policji, że jak ałoże skargę, to oni zostaną ukarani grzywną po 300 zł. Powiedziałam o tej sprawie szefowi, bo nie chciałam dodatkowych problemów, no i sprawa się skończyła. To było jakieś 4 mies temu i już tam nie pracuję, bo mi się skońćzyłą umowa, a byłam tylko na zastępstwo.
Tak myślałam, bo wczoraj o 24.30 znów sygnał z jednego z tych numerów, a przed pięcioma minutami kolejny
Jestem taka wściekła, że jak bym spotkała tych kolesi to bym zabiła. Tzn, tylko wiem na pewno o jednym a który to drugi to się domyślam, nie mieszkają w mojej miejscowości.
Doradźcie mi coś, myślałam, żeby go "łapać" jak będzie puszczał sygnały, ale teraz każdy ma naliczanie sekundowe. A może kupić jakąś kartę i też mu puszczać sygnały, no ale do czego to zaprowadzi?
Nie chcę na razie mówić TŻ, bo już wtedy był wściekły, jeszcze sobie kłopotu narobi, bo obiję któregoś.
No i co ja mam robić?
Innego wyjścia nie widzę.
Złożyć zzawiadomienie na policję.Jak zapłacą po 300 złotych grzywny-to moż im się odechce psikusów.
Poza tym-ważne też jest-dlaczego puszczają te sygnały?
Bo na "głupią zabawę" to mi już raczej nie wygląda.Ale na coś poważniejszego.W dzisiejszych czasach to wszystkiego można się spodziewać-nawet po znajomych.Przykład chociażby Ani,która odebrała sobie życie przez kolegów z klasy:/
Więc jedyne wyjście-na policję-niech oni zajmą się"dowcipnisiami".
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 16:02   #6
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

dzięki za odpowiedzi
zmiana numeru raczej nie wchodzi w grę, bo to trochę kosztuje, a mam stały numer abonamentu i zniżki
widzę, że nie pozostaje mi nic innego jak iść na policję, jak się to nie skończy
a myślałam że się gó**** nauczyli, jak ich wcześniej postraszyłam policją
fresa ja myślę, że to głupie, kretyńskie wygłupy, bardzo złośliwe, bo jak to nazwać, nie wiem o co im mogłoby chodzić. Ja pracowałam tam jako sekretarka i nie zagadywałam do chłopaków, raz, że naawet nie było czasu, a po drugie ja mam 25 lat i o czym ja mam rozmawiać z takimi chłopakami, są typu podrywanie głupich dziewczyn na dyskotekach, a potem w pracy opowiadali co robili Wcześniej bałam się nawet, że jak pójdę na tą policję, to tym debilom jeszcze coś strzeli do głowy i będę się chcieli mściś, że im ktoś " zabrał zabawkę".

edit a niewiecie może, czy jak już złoże tą skargę, to będę musiała, jakieś zeznania w sądzie składać, czy jak, bo nie mam już ochoty oglądać tych kolesi? może któraś z waś już coś podobnego przechodziła
i sory za słownictwo, ale jestem wkurzona na maksa
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 16:04   #7
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

najlepiej zmien numer lub zloz skarge to odechce im sie takich zartow
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-22, 16:05   #8
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedzi
zmiana numeru raczej nie wchodzi w grę, bo to trochę kosztuje, a mam stały numer abonamentu i zniżki
widzę, że nie pozostaje mi nic innego jak iść na policję, jak się to nie skończy
a myślałam że się gó**** nauczyli, jak ich wcześniej postraszyłam policją
ja myślę, że to głupie, kretyńskie wygłupy, bardzo złośliwe, bo jak to nazwać, nie wiem o co im mogłoby chodzić. Ja pracowałam tam jako sekretarka i nie zagadywałam do chłopaków, raz, że naawet nie było czasu, a po drugie ja mam 25 lat i o czym ja mam rozmawiać z takimi chłopakami, są typu podrywanie głupich dziewczyn na dyskotekach, a potem w pracy opowiadali co robili Wcześniej bałam się nawet, że jak pójdę na tą policję, to tym debilom jeszcze coś strzeli do głowy i będę się chcieli mściś, że im ktoś " zabrał zabawkę".
A skąd mają Twój numer telefonu,bo piszesz,że nie zadawałaś się z nimi.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 16:09   #9
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Tez miałam podobny problem, z tym, że koleś uparcie wysyłał strzałki z "braku numeru". Potem dopiero wyczaiłam z dziewczynami sprawcę.
Znudziło mu się.
Może tym Twoim namolnym kolesiom też się znudzi ta zabawa idiotów?
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 16:10   #10
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Kurczę dziewczyny ale dlaczego dziewczyna ma zmieniac numer przez wygłupy jakichś idiotów?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 16:14   #11
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Chyba tylko dlatego, ze ci idioci ja mecza...

Faktycznie jesli abonament to nie ma co zmieniac numeru. Odgrywac sie tez chyba nie ma co. Co pozostaje - na pewno ta skarga i czekanie az im sie znudzi, bo kiedys powinno, gdy nie bedziesz reagowac. No i tak jak dziewczyny mowia wyciszanie telefonu na noc, coby miec spokojny sen.
Pozdrawiam
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-22, 16:16   #12
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

fresa prawdopodobnie wyciągnęli od syna szefa, albo od jakiegoś innego z rodziny, tak przypuszczam, bo oni się tam wszyscy blisko znają bo to firma rodzinna, na pewno nie dałam im go sama, albo któraś z koleżanek z pracy

pink na początku też postanowiłam że nie zmienią, ale teraz zastanawiam się nad tą zmianą, i jeżeli nie będzie to wielka kwota, i jeśli da się przenieść zniżki to możliwe, że go zmienię
już wolę trochę pozałatwiać niż żebym ciągle jakieś problemy miała
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 16:28   #13
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

MOŻE to Cie nie pocieszy,ale hm..straszne z nich musza być ćwoki, a z Ciebie najwidoczniej fajna panna :P :P
wiem,marne pocieszenie bo to już wiesz

nie zmieniaj nr tel-przeciez to tyle problemu,zachodu
nie oddzwaniaj,im sie to naprawde znudzi
tymczasem bez wyrzutow sumienia podreptaj na policje i zloz skarge
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 17:32   #14
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

przekonałyście mnie, idę z tym na policję, niech nie myślą, że puszcze im to płazem
uzbieraz jeszcze parę nieodebranych połączeń i idę od razu
kariera czy ja aż taka ładna jestm? ale co mi po tym jak sobie ze mnie żarty robią

heh miałam się uczyć angielskiego i zamiast tego się wkurzam przez jakieś dzieciaki
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 18:14   #15
lukreti
Wtajemniczenie
 
Avatar lukreti
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 593
GG do lukreti
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Ja też miałam podobny problem tylko,że do mnie wydzwaniał jakiś starszy facet.Gnębił mnie tak przez ok. 4 mięsiace.Na pączatku myślałam,że to jakieś pomyłki starszego pana(naiwna ze mnie istota)wysyłałam mu więc sms że to pomyłka tłumaczyłam wyjaśniałam ..i nic nie skutkowało.Wreszcie mój mąż zdenerwował się i odebrał jeden z takich telefonów i to zadziałało
Dodam tylko,że te telefony były o różnych porach dnia i nocy a facet albo nic nie mówił,albo krzyczał halo
lukreti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 18:17   #16
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

idź, idź, tacy dowcipnisie potrafią być bardzo wytrwali i jeszcze długo zakłócać Ci spokój; a policja może chociaż coś z tym zrobi
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 18:21   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Wiadomo ze nie powinna zmienic nr bo to nie jej wina ze ktos sie zabawia ale policja hmm no cóz ,skarge przyjma i co dalej ? nie znam procedury .
czy im sie znudzi ? tez trudno powiedziec :-/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 18:29   #18
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

sygnały ...ja to nawet obrazliwe smsy dostawalam .Tez myslalam o policji ale osoba wysylala z netu pomyslalam ze za duzo zachodu i zmienilam numer .Teraz mam spokój.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 19:39   #19
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Ja mam w telefonie taka funkcje ,ze moge zablokowac dany numer,moze ty tez masz tez cos takiego? Gdy mojej siostrze sie nudzilo i robila mi takie numery jak tobie ci kolesie ,poprostu zablokowalam jej numer na jakis czas.Dalo jej to do myslenia i przestala.
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-22, 21:44   #20
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

stówka, a jaki masz telefon i gdzie masz tą funkcję?
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 21:52   #21
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Ale fajnie ! Grzywna w wysokości 300 zł...Chyba podam moją koleżankę :lol2:. Dzisiaj puściła mi sygnałka ok. 2:50 nad ranem . Miałam ochotę wyrzucić komórkę przez okno .

Najlepszym sposobem będzie zmiana numeru. Ja kupowalam kartę SIM razem z doładowaniem za 25 zeta.

Pozdrawiam
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 21:54   #22
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Niedługo im się to znudzi bo zobaczą że nie reagujesz na te głupie sygnały. Albo zmień numer, ale jak mówisz że to kosztuję, to nie wiem... Wyłączaj może dzwonek i wibrację na noc. A rano jak zobaczysz któryś z tych numerów to odrazu kasuj.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 22:43   #23
kyriake
Raczkowanie
 
Avatar kyriake
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 131
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Zapytaj się w swojej sieci komórkowej czy istnieje możliwość zablokowania połączeń od tych numerów albo tak jak radzila Stowka, zablokuj je ze swojego telefonu (poszukaj w ustawieniach albo połączeniach). Możesz też przekierować połączenie na jakiś inny numer ( może drugiego z nich).
__________________
www.polskieserce.pl
www.pajacyk.pl
kyriake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 22:56   #24
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Ja bym na twoim miejscu podala ich na policje,albo ściszała dzwonki na noc.Zresztą ja tak robie i tylko mam wibre włączoną.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 23:00   #25
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

na noc to sie wylacza koma bo promieniuje.
Ja mialam ta blokade numerow i automatycznie przekierowywalo niechciany numer na poczte wiec chociaz musieli placicjak za polaczenie.Ale i tak mnie to wkurzalo ,bo wiedzialam ze ktos dzwonił:/
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 06:10   #26
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
stówka, a jaki masz telefon i gdzie masz tą funkcję?

Mam samsunga D 500.Wybieram jakis numer z ksiazki telefonicznej i w opcjach mam takie cos ze np.wyslij sms ,wyslij mms itp. i tam tez jest blokuj numer telefonu. Nie wiem jak jest w innych telefonach ,ale ja cos takiego wlasnie mam.
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 06:12   #27
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Cytat:
Napisane przez kyriake Pokaż wiadomość
Zapytaj się w swojej sieci komórkowej czy istnieje możliwość zablokowania połączeń od tych numerów
To tez jest dobry pomysl
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 08:39   #28
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Głupie sygnały na komórkę-doradźcie coś.

Cytat:
Napisane przez kyriake Pokaż wiadomość
Zapytaj się w swojej sieci komórkowej czy istnieje możliwość zablokowania połączeń od tych numerów
Jako, że miałam taką sytuację musze powiedzieć - nie da się. Pani w Orange powiedziała, że taka usługa nie dotarła jeszcze do Polski i razcej stanie się to nieprędko.
Wiem, jakie to nieprzyjemne, gdy ktoś nęka.
Ja za którymś razem (bo oczywiście byłam dzielna, wszystko sama załatwię..., poradzę sobie) dałam odebrać mojemu M. Nastraszył kulturalnie i problem się skończył.

Policja - dobry pomysł (ale skoro Cię znają, nie wiem czy bym się na to zdecydowała, możliwe, że tak - ale to już zależy od Ciebie).
A doraźnie.. odbieraj i zaraz odkładaj (może dojdą do wniosku, że jest to finansowo nieopłacalne).

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2006-11-24 o 00:32
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.