Panny Młode 2008 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-23, 11:06   #1771
Doro22_10
Raczkowanie
 
Avatar Doro22_10
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 227
Dot.: Panny Młode 2008

Ja jak narazie mam salę i zespół, jestem na etapie poszukiwania fotografa, jeszcze tylko zarezerwować termin w kościele i na ten rok koniec. Nie wiem tylko co z naukami przedmałżeńskimi, bo w sumie to nie za bardzo wiem o co w tym wszystkim chodzi Czy każda nauka jest w innym kościele, czy wszystkie w jednej parafii, a co z naukami weekendowymi Czy ktoś potrafi mi to wyjaśnić w przystępny sposób
__________________
JESTEM ŻONĄ

Jesteśmy razem: 13.09.2003


Zaręczyny: 13.05.2007

Nasz ślub: 13.09.2008
Doro22_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 11:15   #1772
nysiunia
Raczkowanie
 
Avatar nysiunia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 145
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Dlatego będę polowała na obniżki, a jeśli nic nie znajdę, to poszukam czegoś w salonach polskich firm. Plusem jest to, że w wielu takich sklepach można puścić wodze fantazji i poprzerabiać sobie ich modele na własny użytek (tak robią np. w Karinie).
czy mówisz o salonie Karina z Rybnika? jak tak to czy orientujesz się jakie mniej więcej ceny tam mają? bo mam zamiar się tam wybrać bo te sukienki co są na ich stronie www bardzo mi się podobają, ale jeśli ceny są tam wysokie to nie będę niepotrzebnie jeździć.
nysiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 13:14   #1773
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez Doro22_10 Pokaż wiadomość
Ja jak narazie mam salę i zespół, jestem na etapie poszukiwania fotografa, jeszcze tylko zarezerwować termin w kościele i na ten rok koniec. Nie wiem tylko co z naukami przedmałżeńskimi, bo w sumie to nie za bardzo wiem o co w tym wszystkim chodzi Czy każda nauka jest w innym kościele, czy wszystkie w jednej parafii, a co z naukami weekendowymi Czy ktoś potrafi mi to wyjaśnić w przystępny sposób
prosto z mostu:

każda parafia ma obowiązek organizowania raz na rok nauk przedmałżeńskich. (cykl = 10 katechez)

jedne parafie robią to raz na rok;
inne 2-3 razy;
jeszcze inne prowadzą je w trybie ciągłym, czyli tydzień po 10 katechezie jest znowu 1.

wszystkie 10 tematów są omawiane w ramach jednej parafii (czyli w mojej parafii jest 10 nauk, u koleżanki też są te same wszystkie tematy).

jak ktoś ma ochotę (albo nie ma czasu) to może robić każdą naukę w innej parafii, bo np. w pon. pójdzie do swojej na naukę nr5, we wt. da naukę nr 8 do parafii sąsiedniej, w środę na nr1 do parafii na drugim końcu miasta. ale również spokojnie można chodzić na wszystkie nauki do tego samego kościoła przez 10 tygodni.

jedna nauka trwa ok. 45minut do 1 godziny. niektóre parafie w zw. z tym organizują te katechezy inaczej, tzn. rozpisują te 10 katechez na 4 czy 5 spotkań, żeby było "krócej", ale faktycznie tak czy siak jest te 10 tematów.

nauki weekendowe - wszystkie 10 katechez jest omawianych w ciągu "sesji" jednego dnia. czyli przyjeżdżasz na 9 rano, siedzisz do 16 i masz potem wszystkie nauki podpisane. weekendowe są płatne.

nauki wyjazdowe - można sobie wyjechać w piątek wieczorem na miły weekend i wrócić w niedzielę po południu. dostajecie zakwaterowanie w domu parafialnym, macie posiłki, a pomiędzy- katechezy, na koniec często też skupienie. też są oczywiście płatne.

z tego co słyszałam nauki weekendowe i wyjazdowe są bardzo przyjemne, nauki prowadzone cyklicznie (czyli na okrągło przez cały rok) też są fajne, najgorzej z tymi w "zwykłych" parafiach - tu już bywa bardzo różnie. ale też nie można jednoznacznie osądzić, jedne są bardzo ciekawe i sympatyczne, inne - do kitu, odklepane i nudne.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 15:17   #1774
emi22
Zadomowienie
 
Avatar emi22
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tułazy
Wiadomości: 1 293
GG do emi22
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Bardzo piękna

Ja teraz też wpadam tylko późnymi wieczorami. Mam tyle roboty, że szkoda gadać, ale jak wszystko minie nadrobię wizażowe "zaległości" (czyt--> pogaduchy) .

Pozdrowienia
Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Witam nowe Wizażanki zwłaszcza te, które dopiero zaczynają wizażowanie, zgłaszajcie się, jesli chcecie aby wasze daty slubów znalazły się w tym wątku.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127037

Pozdrawiam

P.S Przez wiadomość prywatna (PW) lub tu na wątku.
dziekuje i prosze o dopisanie do listy tylko my jeszcze nic nie mamy załatwione ale juz nie długo bedziemy łatwic wszystko po kolei
emi22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 15:41   #1775
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
prosto z mostu:

każda parafia ma obowiązek organizowania raz na rok nauk przedmałżeńskich. (cykl = 10 katechez)
.
A nieprawda, nie każda Pytaliśmy w kościele, w którym będziemy się pobierac, jak to jest z tymi naukami, no i kobitka - ku naszemu zaskoczeniu - powiedziała, że w tym kościele w ogóle nie organizuje się nauk przedmałżeńskich. Może dlatego, że to kościół w "dziczy", zaszyty w lesie
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 17:32   #1776
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Panny Młode 2008

nie w kazdym kosciele sa. Sa wydzielone parafie gdzie sa organizowane ale w kazdej parafii mozna uzyskac informacje gdzie i kiedy taka katecheze mozna odbyc
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 18:59   #1777
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Panny Młode 2008

odnosnie jakosci sukienek to

obejrzalam wszystko co sie da z sukienek cymbeline, pronovias, la sposa, st patrick, demetrios

demetrios znaczaco odstaje jakoscia materialow i krojow
cena jes nizsza- kolo 2 tysiecy, bo te wczesniej wymienione to raczej powyzej 3 w poznaniu

pytanie jest takie- to sukienka tylko na JEDEN wieczor- wiec moze ta jakosc nie musi byc znow taka super?

mi jednak tak sie spodobaly w cymbeline i pronovias, ze szukam teraz w necie uzywanych...i oczywiscie tanszysz

no i moja rada- najlepiej wszystko przymierzyc. bo to to fajnie wyglada na modelce, moze do was wcale nie pasowac

i najlepiej porobic sobie zdjecia, zeby potem na chlodno przeanalizowac. te, co mi sie wydawalo, ze sa zabojcze, na zdjeciach wyszly tak sobie- a moze raczej, ja wyszlam tak sobie...
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 19:00   #1778
Aaanniiiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Aaanniiiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 110
Dot.: Panny Młode 2008

[quote=silesianna;5354638]trzy osoby = 3 wokale, czyli grają z dyskietek? bo uświadczyć śpiewającego perkusistę ciężko, mówi moje sceniczne doświadczenie 2800 to jednak trochę drogo jak na muzykę dyskietkową...

ja za moich 4 chłopa zabulę 3500 (no właśnie, warszawskie realia...) ale grają na żywo, sami się miksują (wokalo-gitarzysta doskonale sobie radzi z zadaniami akustyka), w składzie gitara elektroakustyczna, gitara akustyczna, bas, gary, organki wokal. oczywiście to gary są najważniejsze, bo bez garów muzyka się nei liczy (zwłaszcza że mój przyszły mąż jest perkusistą - nie wolno mi myslec inaczej )

Grają na żywo. Poprostu jeden i drugi facet jest śpiewający i tyle(prowadzą też blok biesiadny i w tym przypadku nie sądzę żeby szli do stołów z perkusją....)
a gdzie organizujecie weselicho?? w Wawie czy gdziś koło???



nie kalendarzyk tylko metodę termiczno-objawową to zdecydowana różnica
lekcje z tego jak to robić powinny być na biologii w gimnazjum



Napisałam o kalendarzyku bo tak mnie poinformowała znajoma.... nie wnikam co to tak napradę było. Możliwe, że się pomyliła
Aaanniiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 19:22   #1779
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Panny Młode 2008

my za zespol 4 osobowy placimy 2500. wszyscy spiewaja, saksofon, syntezator, gitara i cos tam jeszcze.

zapisac sie na nauki idziemy we wtorek-zaczynaja sie u nas, nastepne na wiosne.
nie chce nam sie kombinowac z weekendowymi i jeszcze placic. to juz wolimy pochodzic do mojej parafii, zreszta ksiadz powiedzial ze zrobia z 5 spotkan i z glowy. im tez sie chyba nie chce
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 21:09   #1780
Aaanniiiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Aaanniiiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 110
Dot.: Panny Młode 2008

[quote=sanetka;5359873]my za zespol 4 osobowy placimy 2500. wszyscy spiewaja, saksofon, syntezator, gitara i cos tam jeszcze.


a u nas przedstawia się to następująco: kobieta: vocal, instrumenty klawiszowe, instrumenty perkusyjne, jeden z panów: prowadzenie, vocal, instrumenty klawiszowe, instrumenty perkusyjne, klarnet, saksofon, nastomiast drugi: vocal, trąbka, gitara, akordeon - o ile dobrze zapamiętałam
i cena tak jak pisałam 2800
Aaanniiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 21:19   #1781
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Panny Młode 2008

Co do nauk - u nas sa to 4 niedziele po 2h nauki. POtem 3 spotkania w poradni.
Mnie sie podobaja nauki. Raz sie dowiem czegos ciekawego (jak zrozumiec TZta, albo jak TZ ma zrozumiec mnie w jakiejs tam konkretnej sytuacji) a czasem bylo to potwierdzenie moich mysli i mojej teorii ktora nie raz tluke do glowki mojemu TZtowi ale wtedy nie slyszy tego tylko ode mnie ale takze od osob trzecich i zaczyna bardziej brac sobie to do serca (przyklad? ze bardzo wazna w zwiazku jest rozmowa - zeby rozmawiac rozmawiac i jeszcze raz rozmawiac)

A co juz mamy? Sale, orkiestre, fotografa, kamerzyste, 2 nauki za nami
A co przed Nami? kurs tanca, poradnia, dekoracja samochodu, obraczki, bukiet, stroj (moj i TZta), ciasta/tort, wodka, zaproszenia

Pozdrawiam
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 12:10   #1782
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez Aaanniiiaaa Pokaż wiadomość
i cena tak jak pisałam 2800
jestem z okolic warszawy. i najgorsze jest to ze nie oferuja nam tu nic specjalnego a ceny wysokie jak w stolicy. w miescie odleglym o 50 km jest o wiele taniej.

my mamy przestoj w przygotowaniach. tylko kase odkladamy. chociaz TZ ostatnio stwierdzil ze skoro ja sie nie moge zebrac zeby popytac o dekoracje to on to zrobi. zobaczymy jak mu pojdzie
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 15:49   #1783
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez ewelka111 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to za dużo, musiała bym zwariować żeby wydać tyle kasy na sukienkę którą włożę tylko raz. Będę musiała poszukać coś tańszego, ale mam jeszcze dużo czasu- ślub dopiero 13.09.08. Na razie podobają mi się różne fasony, wiem na pewno, że suknia musi być z gorsetem. Może zainspiruje mnie, któraś z waszych sukien.

Dziewczyny mam pytanie do was: Ile zamierzacie wydać na suknie swoich marzeń
Ja planuje kupić coś fajnego za rozsądną cenę.
Co do sukienek, to myślę, że wybiorę się do tego salonu i zobaczę może ceny trochę złagodniały.
Ja planowałam wydać max 2500zł, ale szczerze powiedziawszy liczę na 2000zł.
Ja chętnie odkupiłabym sukienkę używaną,ale tutaj już granica max 1400zł. - tylko jakbym znalazła taką, która mi się rzeczywiście podoba.


Co do zespołu to my mamy zespół 5 osobowy (perkusja,gitara + vocal, bas, klawisze+vocal, vocal damski) i płacimy 3600zł za dwa dni
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 16:13   #1784
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Panny Młode 2008

nie chce wydac na sukienke wiecej niz 1500, no gora 2000 zl
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 16:47   #1785
nysiunia
Raczkowanie
 
Avatar nysiunia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 145
Dot.: Panny Młode 2008

a mnie się podobają sukienki ASPERA - nawet mam blisko salon z ich sukienkami ale nie wiem jakie ceny tam są. Orientuje się ktoś w cenach sukienek Aspera? http://www.parisette.com/aspera_main.htm
Moje faworytki:
http://www.parisette.com/img/4166.jpg

http://www.parisette.com/img/4197.jpg

Edytowane przez nysiunia
Czas edycji: 2007-09-24 o 17:52
nysiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 18:41   #1786
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez Aaanniiiaaa Pokaż wiadomość
a gdzie organizujecie weselicho?? w Wawie czy gdziś koło???
ślub i wesele w Warszawie na bielanach - ślub w mojej parafii, a wesele w restauracyjce przy powązkach, oddalonej o jakieś 15 minut spacerkiem od mojego domu to był jedyny lokal jaki obejrzeliśmy "na żywo", miałam cynki od różnych znajomych, że bardzo miły lokal i świetne jedzenie (rodzice koleżanki bawili się tam w sylwestra, różni znajomi notorycznie urządzają tam chrzciny i komunie dzieciaków itd itp ) nawet pani fotograf przy podpisywaniu umowy powiedziała, że była tam nieraz i że to świetny lokal, także jestem dobrej myśli a i cena (jak na Warszawę ) przystępna - ok. 150zł/os, a w dodatku lokal "prawie" w centrum, a nie na obrzeżach, gdzie obowiązuje II strefa taksówkowa (to też było dla nas ważne, w końcu chodzi o naszych gości )

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Co do sukienek, to myślę, że wybiorę się do tego salonu i zobaczę może ceny trochę złagodniały.
Ja planowałam wydać max 2500zł, ale szczerze powiedziawszy liczę na 2000zł.
Ja chętnie odkupiłabym sukienkę używaną,ale tutaj już granica max 1400zł. - tylko jakbym znalazła taką, która mi się rzeczywiście podoba.


Co do zespołu to my mamy zespół 5 osobowy (perkusja,gitara + vocal, bas, klawisze+vocal, vocal damski) i płacimy 3600zł za dwa dni
Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
nie chce wydac na sukienke wiecej niz 1500, no gora 2000 zl
Tiffi, Ty mieszkasz w warszawie o ile się nie mylę, Sanetka - jesteś z okolic, więc mogę Wam jeszcze raz polecić żebyście przejechały się na Pragę na bazar Różyckiego (Targowa, niedaleko dw. Wileńskiego) tam jest kilka "stoisk" z sukienkami i szyją je (tak jak w salonach, na miarę) w cenach średnio od 1000 do 2000zł. ja oglądałam w maju chyba i mają olbrzymi wybór, śliczne i bardzo różnorodne fasony (a nie tak na jedno kopyto, jak widuję teraz w renomowanych kolekcjach na www). oprócz tego morze butów i dodatków (tylko buty są w drugiej części bazaru). sama bym na bank szyła tam sukienkę (w necie nic mi się nie podobało, a tam wypatrzyłam sobie chyba z 10 prześlicznych fasonów) gdybym nie kupiła mojej z drugiej ręki. ale buty kupię tam na pewno
(przed wejściem na bazar są 2 saloniki ślubne i to NIE o nich mówię, mówię o stoiskach już w środku, na samym bazarze). na pewno warto tam pojechać, nic się na tym nie straci (może kilka godzin i bilet w dwie strony, najwyżej )

Cytat:
Napisane przez nysiunia Pokaż wiadomość
a mnie się podobają sukienki ASPERA - nawet mam blisko salon z ich sukienkami ale nie wiem jakie ceny tam są. Orientuje się ktoś w cenach sukienek Aspera? http://www.parisette.com/aspera_main.htm
Moje faworytki:
http://www.parisette.com/img/4166.jpg

http://www.parisette.com/img/4197.jpg
śliczne, obydwie niestety w cenach się nie orientuję
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 19:54   #1787
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Panny Młode 2008

silesianna, ja też jestem z Bielan
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 08:18   #1788
babeczka1985
Raczkowanie
 
Avatar babeczka1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez nysiunia Pokaż wiadomość
a mnie się podobają sukienki ASPERA - nawet mam blisko salon z ich sukienkami ale nie wiem jakie ceny tam są. Orientuje się ktoś w cenach sukienek Aspera? http://www.parisette.com/aspera_main.htm
Moje faworytki:
http://www.parisette.com/img/4166.jpg

http://www.parisette.com/img/4197.jpg
Jejuuuuuniu!!!!!!!!!!!!! Te suknie są piękne!!!!!!!
nysiunia dzięki Ci za ten post, pędzę na stronę Aspera!!!! Ja chce suknię z tego salonu!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/c3c418bf61.png

15 sierpnia 2008!!!
babeczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 10:47   #1789
mswh-6
Przyczajenie
 
Avatar mswh-6
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Panny Młode czerwiec 2008!!

Witam wszystkie wizażanki To jest mój pierwszy wątek na tym forum, choć juz od dobrych paru miesięcy często do niego zaglądam Bardzo prosze wieć o wyrozumiałośc jeśli cos pokręce lub źle wpisze. Bardzo chętnie poznam przyszłę Panny Młode które będą miały swój ślub w czerwcu 2008 roku. Moja cudowna data to 21 czerwiec 2008
POZDRAWIAM
__________________
"Miłości trzeba sie uczyć, uczyć wciąż na nowo i bez końca"



http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080621310113.png
mswh-6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 11:17   #1790
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Panny Młode 2008

Dołączam do Panien Młodych 2008 moja data to 04.04.2008 mam sale załatwioną,obecnie szukam zespołu, mam na oku jeden- 4osoby za 2700 zl, nie wiem sama czy to dużo,czy mało

a te suknie sa przepiękne
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 12:38   #1791
agi1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: Panny Młode 2008

Witam ja też sie dopisuje. Nasza data to 16.08.2008 Sala, a właściwie salka jest, my zrezygnowaliśmy z typowego wesela, będzie małe przyjęcie w chacie pod strzechą tylko dla najbliższej rodziny (a właściwie ciepła kolacja). Myślę, że 35 osób to będzie max. W cenie sali mamy wszystko: pycha jedzonko, ciasta, owoce, napoje, alkohol, wystrój sali i muzyka (nas interesuje jedynie tort) Cena tez nie mała-180 od osoby- ale jak na tyle osób i taki zaproponowany asortyment chyba warto. Godzina w kościele też już zaklepana. Suknia upatrzona (no chyba, że coś innego w rozsądnych cenach spodoba mi się bardziej niż dotychczas wybrana). Pozostaje jedynie czekać.
Pozdrawiam serdecznie
agi1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 13:44   #1792
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Panny Młode 2008

agi1985 ślubujemy w tym samym dniu A z jakiego miasta jesteś, może przypadkiem z okolic Szczecina?
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 13:56   #1793
despetnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 33
Dot.: Panny Młode 2008

Witam serdecznie!

A mój ślub 12 lipca 2008r. Oświadczył się w sylwestra 2007 r. Mamy salę załatwioną, zespół (5 osób), kamerrzystę, fotografa, ciasto. Będzie to wesele 2 dniowe (z poprawinami). W kościele termin zaklepany:d
despetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 14:23   #1794
agi1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: Panny Młode 2008

Nie malutka jestem z Płocka, dzieli nas odległość, ale łączy data ślubu
agi1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 16:28   #1795
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Panny Młode 2008

Witam.


Moje zaręczyny z Tż odbyły się w Sylwestra 2006, a data wesela ustalona jest na 23.08.2008r.
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 16:44   #1796
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez nysiunia Pokaż wiadomość
a mnie się podobają sukienki ASPERA - nawet mam blisko salon z ich sukienkami ale nie wiem jakie ceny tam są. Orientuje się ktoś w cenach sukienek Aspera? http://www.parisette.com/aspera_main.htm
Moje faworytki:
http://www.parisette.com/img/4166.jpg

http://www.parisette.com/img/4197.jpg
Ja tez jestem wielką fanką ich sukienek,ale powiedzcie gdzie je moge kupić w Polsce najlepiej w Warszawie. mam jedną upatrzoną z ich kolekcji.
Też jestem ciekawa ile kosztują. jak tylko będziesz coś wiedziała daj znać.

Silesianno
Na pewno skorzystam z twojej rady i sie wybiorę (pewnie wszędzie gdzie tylko mogę) byle znaleźć jakiś prosty model (co nie jest proste)

Nysiunia

Znalazłam salon w Wawie i zadzwoniłam. Niestety nie maja mojej sukienki
ale zapytałam o przykładowe dwa wzory i Pani powiedziała, ze około 2500zł.

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-09-25 o 19:23 Powód: post pod postem
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 19:33   #1797
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Panny Młode 2008

bylam dzis na 1 naukach. ogolnie symatycznie.
mam w sumie 7 spotkan, te i nastepne prowadzi ksiadz a reszte malzenstwo, psycholog, pani z poradni itp. dzis trwaly godzine ale nastepne maja juz byc krotsze
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 19:46   #1798
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Panny Młode 2008

a robicie w weekendy czyw tygodniu?
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 19:50   #1799
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Witam.


Moje zaręczyny z Tż odbyły się w Sylwestra 2006, a data wesela ustalona jest na 23.08.2008r.
U nas identycznie - zareczyny 31.12.2006/1.01.2007 a ślubek 23.08.08

Teraz mam dołka... siedze i ryczę - mamy zaliczkowaną jedną salę - karczmę, a ja przez przypadek natknęłam się na inną - dzisiaj okazało się, ze w tej drugiej sali właśnie zwolnił się nasz termin i mam zadecydować którą wybrać - tylko, że SAMA bo mój TŻ na szkoleniu. A problem jest w tym, ze podoba mi się ta druga sala tylko, że ona jest mniejsza od tej, którą juz zamówiliśmy. Rodzice TŻ mówią, że nie ma sprawy i utną listę - natomiast u mnie w domu awantura wielka i nie o liczbę gości, salę, kasę czy cokolwiek innego, ale o to, że nasi rodzice jeszcze się nie spotkali - dla nich TO jest najważniejsze. A salę jeśli zdecyduje ją zmienić trzeba to zrobić w ciągu 2 dni.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 19:52   #1800
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Panny Młode 2008

no to moze zrobcie spotkanie rodzin?nasi sie spotkali na 2 miesiace przed slubem i nie bylo halasu o nic
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.