pomoc przy wyborze fryzury potrzebna od zaraz :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-09, 19:41   #1
meerkatinuniform
Przyczajenie
 
Avatar meerkatinuniform
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2

pomoc przy wyborze fryzury potrzebna od zaraz :)


Witajcie drogie Wizażystki!
Chciałam was prosić o drobną pomoc w doborze odpowiedniej, modnej i wygodnej fryzury.
Moje włosy kilka miesięcy temu zostały poddane całkowitemu rozjaśnianiu i farbowaniu włosów na piękny złoto-brązowy kolor ale niestety efekty stały się już bardzo mocno odczuwalne i niestety też widoczne- moje końcówki są bardzo mocno rozdwojone a włosy od 1 / 3 długości są poniszczone i mocno wysuszone przez co włosy plączą się niemiłosiernie, a żadne dostępne produkty nie pomagają mi na dłuższą mete. :c Właśnie dlatego zdecydowałam się na obcięcie lub też podcięcie swoich włosów... i tu pojawia się pytanie do Was, jak uważacie powinnam zdecydować się na drastyczną zmianę fryzury czy może wycieniowanie, podcięcie czyli tzw. odświeżenie fryzury?
Nie wiem też co zrobić z kolorem moich włosów i odrostami ( mój naturalny kolor to bardzo ciemny brąz niemal wchodzący w czerń, który nie zbyt pasuje do mojej karnacji i dodatkowo mnie postarza).

Pomocy!

~ poszukująca swojej drogi fryzurowej

Załączam tutaj swoje aktualne zdjęcie i jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.

https://www.dropbox.com/sc/wjlh31ef6...EPtr2cArGxE8ga

https://www.dropbox.com/sc/qurr83hra...TsKQK_pi45j6Ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-08-09 18.13.31-2.jpg (110,2 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2014-08-11 o 21:04 Powód: Załaczenie zdjęć - regulamin
meerkatinuniform jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 20:01   #2
Twitti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 115
Dot.: pomoc przy wyborze fryzury potrzebna od zaraz :)

Piekna jestes a mozesz wrzucic zdjecie w ciemnych wlosach?
Twitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 20:29   #3
meerkatinuniform
Przyczajenie
 
Avatar meerkatinuniform
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: pomoc przy wyborze fryzury potrzebna od zaraz :)

bardzo Ci dziękuję za miłe słowo
niestety nie mam w tej chwili żadnego innego zdjęcia w ciemnych włosach niż to
https://www.dropbox.com/sc/a3d37owqh...FGVo2XdDHKKo1a
akurat to zdjęcie sprzed 3lat także myślę że trochę się zmieniłam + wiem mam tu okropnie dziwną minę :p
meerkatinuniform jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 06:17   #4
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: pomoc przy wyborze fryzury potrzebna od zaraz :)

Cytat:
Napisane przez meerkatinuniform Pokaż wiadomość
Witajcie drogie Wizażystki!
Chciałam was prosić o drobną pomoc w doborze odpowiedniej, modnej i wygodnej fryzury.
Moje włosy kilka miesięcy temu zostały poddane całkowitemu rozjaśnianiu i farbowaniu włosów na piękny złoto-brązowy kolor ale niestety efekty stały się już bardzo mocno odczuwalne i niestety też widoczne- moje końcówki są bardzo mocno rozdwojone a włosy od 1 / 3 długości są poniszczone i mocno wysuszone przez co włosy plączą się niemiłosiernie, a żadne dostępne produkty nie pomagają mi na dłuższą mete. :c Właśnie dlatego zdecydowałam się na obcięcie lub też podcięcie swoich włosów... i tu pojawia się pytanie do Was, jak uważacie powinnam zdecydować się na drastyczną zmianę fryzury czy może wycieniowanie, podcięcie czyli tzw. odświeżenie fryzury?
Nie wiem też co zrobić z kolorem moich włosów i odrostami ( mój naturalny kolor to bardzo ciemny brąz niemal wchodzący w czerń, który nie zbyt pasuje do mojej karnacji i dodatkowo mnie postarza).

Pomocy!

~ poszukująca swojej drogi fryzurowej

Załączam tutaj swoje aktualne zdjęcie i jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.

https://www.dropbox.com/sc/wjlh31ef6...EPtr2cArGxE8ga

https://www.dropbox.com/sc/qurr83hra...TsKQK_pi45j6Ma
ślicznie wyglądasz śliczna dziewczyna i ślicznewłosy ! Ja bym a Twoim miejscu tylko odświeżyła fryzurę, podcięła zniszczone włosy, ale nie zmieniałabym drastycznie fryzury.

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
ślicznie wyglądasz śliczna dziewczyna i śliczne włosy ! Ja bym a Twoim miejscu tylko odświeżyła fryzurę, podcięła zniszczone włosy, ale nie zmieniałabym drastycznie fryzury.
mnie się bardziej podobasz w tych jaśniejszych włosach i bez grzywki
z odrostem nie ma problemu - tak samo jak miałaś robioną całość włosów, będziesz miała robiony odrost.
Jedyny minus rozjaśniania, to ciągłe niszczenie włosów niestety.
Ja też rozjaśniam, ale jestem ciemną blondynką i robię balejaż tylko w kolorze jasnego blondu.
Może spróbuj znaleźć przy pomocy fryzjera jakiś odcień farby, który nie będzie wymagał uprzedniego stosowania rozjaśniacza? Na dłuższą metę to dużo lepsze rozwiązanie.
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 22:34   #5
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: pomoc przy wyborze fryzury potrzebna od zaraz :)

jesteś śliczna i zgodzę się z poprzedniczkami - te włosy, które miałaś teraz baaardzo Ci pasują, wystarczy odświeżyć fryzurę, żeby pozbyć się najbardziej zniszczonych włosów

rozumiem Cie doskonale, bo moje naturalne włosy sś identyczne jak Twoje i też przeszłam przez czerń, potem blond, a potem znowu czerń i teraz rudy, dlatego wiem jak to jest


co do splątanych włosów to może spróbujesz intensywnie regenerującą maskę z ziaji, jest w takim białym pudełeczku - na mnie nie działały żadne odżwyki, ani maski (wypróbowałam tego naprawdę dużo) a ta maska mi pomaga, bo włosy naprawdę się nie plączą (kosztuje 5,90 :P)

__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 12:39   #6
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: pomoc przy wyborze fryzury potrzebna od zaraz :)

A mnie się podobasz w ciemniejszych,zdecydowani e. Bardziej wyraźniej i rasowo,z jaśniejszymi mdło
Ale i tak jestes b.ładną dziewczyną
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-11 13:39:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.